52 - Wakacyjne Bry! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-06-07, 11:05   #61
Beellina
Zakorzenienie
 
Avatar Beellina
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 6 189
Dot.: 52 - Wakacyjne Bry!

Cytat:
Napisane przez magnolia79 Pokaż wiadomość
Bry

i będzie padać. Cieplej się zrobiło, to teraz jest taka wilgotność i pochmurność, że nawet ręczniki nie schną. U mnie Poniedziałeczek też nie był łatwy, ale był kontynuacją wszystkich moich dolegliwości. Tak jak ostatnio dość dobrze się czułam, tak humor mi opadł, bo czuję się średnio źle za to odzyskałam czytelniczą wenę i już czytam i słucham 3 książki na raz. Słucham "Lalki", ależ to jest dobre! tylko długie.
Czy któraś z Was korzysta może ze Storytel, albo Audioteki i ma porównanie do Empik Go?

Kasia, oby palec szybko się zagoił i nie bolał za bardzo.

Evelka i ja bardzo życzę Ci znalezienia fajnej pracy, ale przede wszystkim takiej, żeby Ciebie nie obciążała.
To prawda z tym myśleniem i posiadaniem za dużo czasu, wtedy bardziej przeżywa się swoje problemy. Jak człowiek zalatany, to i czasu na rozkminianie ma mniej.

Bell, przytulam bardzo mocno. Ze wszystkim sobie świetnie poradzisz. Wiesz, ja się domyślałam, że chyba coś nie tak jest z Twoim małżeństwem. Z pewnością podjęłaś najlepszą decyzję dla siebie, a wsparcie rodziny - bezcenne!

Kate, dlaczego M nie wypożyczy Ci książek? A sama możesz pojechać do biblioteki?

Jasia, no nie! Ty tam przedstaw zaświadczenie od lekarza, że nie wolno Cię stresować! No u mnie truskawki muszą być codziennie najlepsze gniecione z cukrem i odrobiną jogurtu. Takie rozciapane, to chyba tylko Evelka ze mną jada

No to tyle, niech wtoreczkowa moc będzie z nami
My wczoraj dokończyliśmy 3 część Fantastycznych zwierząt. Taka ładna, fantastyczna bajeczka
Myślę że można było co nie co wyczuć. Nie chciałam zbytnio tu pisać o moich problemach. A było nieciekawie z każdej strony. Dziwię się że jakoś to przeszłam.. Jakoś dalej są różne komplikacje ale z dnia na dzień staram się uporać z nimi.

Ja też lubię rozciapciane truskawki z cukrem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:03 ----------

Cytat:
Napisane przez yyahyoo Pokaż wiadomość
Już czuje jaki jest dobry

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------

Cytat:
Napisane przez yyahyoo Pokaż wiadomość
Bell jestem pewna, ze nie tylko swietnie sobie poradzisz z komunią, ale tez ze wszystkim. Decyzja - jesli czujesz, ze słuszna to tak trzeba było zrobić. Wiesz moj pierwszy mąż tez był jak pierwszy naleśnik - nieudany Na poczatku jest cieżko, ale jak sie ma wsparcie takie jak Ty to jest o wiele łatwiej. Ex nie ma co zabijac - to juz przeszłosć i tam niech pozostanie. A Ty ciesz się życiem ile sie da
Dzięki wszystkim wam dziękuję za miłe słowa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Beellina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-07, 11:06   #62
yyahyoo
O Ireno! ;-)
 
Avatar yyahyoo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 51 047
Dot.: 52 - Wakacyjne Bry!

przepraszam, ze odpisuje nie po kolei, ale tak troche z doskoku to robie.
Zaraz szkolenie mam jeszcze
__________________
„Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.”
Antoine de Saint-Exupéry
yyahyoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-07, 12:29   #63
HellcatRedeye
Challenge(r) me!
 
Avatar HellcatRedeye
 
Zarejestrowany: 2021-04
Lokalizacja: behind the wheel
Wiadomości: 3 411
Dot.: 52 - Wakacyjne Bry!

Jasia, mam nadzieję że się krzaczki "wyliżą". Dam znać dzisiaj wieczorem. Jak napisałaś o koktajlu to miałam prosić o zdjęcie, ale widzę że już jest. Pycha! 🤩 Jak porównałaś pierwszego męża do naleśnika to musiałam przyznać Ci rację - u mnie to byl tylko narzeczony, ale zdecydowanie nieudany.

Magu, a dzisiaj czujesz się trochę lepiej? Ja się przyznam, że Lalki nie czytałam. Nie była u nas lekturą. Ale staram się lektury co jakiś czas nadrabiać, więc i na Lalkę przyjdzie czas. Co do M. to on nie zna polskiego i ciężko mu znaleźć coś sensownego, a nie chce mu się wisieć ze mną na telefonie. Ja nie bardzo mogę pojechać do biblioteki bo wtedy ktoś by mi musiał zostać z dzieckiem, to jest 50 km w jedną stronę.

Bell, Twój koktajl brzmi kusząco! Wrzuć fotkę jak zrobisz. Jesteś super silna kobietą, podziwiam. I na pewno z czasem będzie lepiej. Ale przestawienie się i przyzwyczajenie trochę potrwa. Ale jestem pewna, że dasz radę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
HellcatRedeye jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-07, 13:24   #64
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: 52 - Wakacyjne Bry!

Ten wątek w ogóle mi nie wpadł w Tapatalk, żeby wejść muszę wchodzić przez stary i linka... Na wizażu jest ok.

Kate, ja się czuję bez zmian, ale znośnie.
M niech Ci zrobi zdjęcia w bibliotece. Pokręci się tam z 5 minut, a Ty w tym czasie wybierzesz coś. A polskie tytuły zawsze może sobie w translatora wrzucić Ewentualnie jak są w katalogu, to możesz zobaczyć i zrobić listę i M by odebrał.
Jeśli w bibliotece są polskie wydania, to szkoda żebyś z nich nie skorzystała.

Prus to mistrz słowa pisanego. Pierwszy raz czytam, a raczej słucham. Dla mnie minus tylko taki, że za długa powieść

Od 26 maja... wreszcie przesadziłam Monkey. IMG_20220607_140926.jpg
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-07, 13:48   #65
gwiazdeczka26
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka26
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 18 113
Dot.: 52 - Wakacyjne Bry!

Cytat:
Napisane przez Beellina Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny. Napewno dam rade! Nie pisałam wam o moich zawirowaniach życiowych tamtego roku..Dlatego może wydawać wam się dziwne że "czym ona się martwi, komunia zleci, będzie dobrze". Ale tamten rok był straszny i nie chce do niego wracać. Prawie w jednym czasie odeszłam od męża.. Zmarła mi mama.. Więc ten czas komuni będzie przeogromnie trudny, sama wszystko przygotowuje, załatwiam. Będzie pierwsze spotkanie z byłym mężem, mam nadzieję że nic mu nie zrobię.. (śmiech przez łzy). Dobrze że jego rodzina jest ze mną. Ale ogólnie tak po skrócie jest ciężko.. No to tyle.
Miłego dnia wam życzę Irenki
Jeszcze dziś i jutro i mam urlop 2 dni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Wielkie poklady pozytywnej energii przesylam i przytulam mocno! Najgorsze juz za toba i dalas rade! Ja tez po rozwodzie wiec wiem jak potrafi byc ciezko. Ale my Ireny silne babki jestesmy i sie nie poddajemy!
Mam nadzieje ze komunia przebiegnie po
Twojej mysli i juz bez wiekszych stresow


Kate- pytalas jak sie czuje, dziekuje, czuje sie swietnie! Gdyby nie rosnacy brzuszek i nagle napady dzikiego glodu to nie wiedzialabym ze jestem w ciazy
Powodzenia z krzaczkami!

Jasia- alez smaka narobilas! No to twoje zdrowko tym koktajlem kochana
Sto lat!

IMG_2534.jpg
__________________
Never stop trying. Never stop believing. Never give up.
gwiazdeczka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-07, 13:50   #66
gwiazdeczka26
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka26
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 18 113
Dot.: 52 - Wakacyjne Bry!

Cytat:
Napisane przez magnolia79 Pokaż wiadomość
Ten wątek w ogóle mi nie wpadł w Tapatalk, żeby wejść muszę wchodzić przez stary i linka... Na wizażu jest ok.

Kate, ja się czuję bez zmian, ale znośnie.
M niech Ci zrobi zdjęcia w bibliotece. Pokręci się tam z 5 minut, a Ty w tym czasie wybierzesz coś. A polskie tytuły zawsze może sobie w translatora wrzucić Ewentualnie jak są w katalogu, to możesz zobaczyć i zrobić listę i M by odebrał.
Jeśli w bibliotece są polskie wydania, to szkoda żebyś z nich nie skorzystała.

Prus to mistrz słowa pisanego. Pierwszy raz czytam, a raczej słucham. Dla mnie minus tylko taki, że za długa powieść

Od 26 maja... wreszcie przesadziłam Monkey. Załącznik 7773499

Chce takiego!!!
Mag, i inne kwiatkolube, trzymacie swoje kwiatki blisko okna czy gdziekolwiek?

Wiekszosc wymaga jasnych miejscowek, a ja nie mam tyle miejsca przy okanach
Chcialam wlasnie cos na moje nowe polki kolo tv ale boje sie ze mi tam zmarnieja
__________________
Never stop trying. Never stop believing. Never give up.
gwiazdeczka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-07, 14:05   #67
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: 52 - Wakacyjne Bry!

Bell, a co do Młodego jakoś się z byłym dogadujecie? Zabiera go tata do siebie? Tak jak Jasia napisała, mój pierwszy mąż też był jak nieudany naleśnik szkoda tylko, że tak długo z nim byłam, szkoda życia.
Mag, ja „Lalkę” czytałam dwa razy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-06-07, 14:37   #68
NibyNic
Zakorzenienie
 
Avatar NibyNic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: III piętro
Wiadomości: 17 137
Dot.: 52 - Wakacyjne Bry!

Hej
Bell - to faktycznie trudny rok za Tobą , ale trzeba myśleć, że najgorsze za Tobą, komunię przetrwasz bo to ważny dzień Twojego syna ale nic dziwnego, że martwisz się jak przebiegnie. Będzie git

W ogóle to mi Młody zachorował i teraz mnie też coś łamie w kościach - zaczynam naprawdę myśleć że niepotrzebnie się szczepiłam bo w sumie od czasu szczepionki nie ma miesiąca żebym nie gorączkowała - pewnie to tylko zbieg okoliczności ale jednak jakaś uparta myśl krąży po głowie.

Czytałam Lalkę dwa razy - i w sumie wystarczy, nie jest to moja ulubiona lektura.

W pracy kolejny dziwny dzień ale super że już dobiega końca, wrócę do domu to może uda mi się trochę poleżeć pod kocem choć szkoda na to pogody.

Zapomniałam napisać, że rododendrony i na mnie zrobiły wrażenie, nigdy nie widziałam takich dużych.

Gwiazdka - to super, że dobrze znosisz swój wyjątkowy stan

i coś jeszcze miałam napisać ....
a, Mag, ja też wolę truskawki rozciapane widelcem niż zblenderowany koktajl - blender mi się zepsuł to w sumie nie mam wyboru
__________________
Pamiętamy dobre czasy i złe czasy, zapominając, że większość nie jest ani dobra, ani zła. Po prostu jest.

NibyNic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-07, 14:42   #69
yyahyoo
O Ireno! ;-)
 
Avatar yyahyoo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 51 047
Dot.: 52 - Wakacyjne Bry!

Cytat:
Napisane przez magnolia79 Pokaż wiadomość
Ten wątek w ogóle mi nie wpadł w Tapatalk, żeby wejść muszę wchodzić przez stary i linka... Na wizażu jest ok.

Od 26 maja... wreszcie przesadziłam Monkey. Załącznik 7773499
mnie sie tez tak czasem robi. Pomaga wypisanie sie i zapisanie znowu na Tapie.

moja Monkey nadal czeka.... i jeszcze troche poczeka
Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka26 Pokaż wiadomość
Gdyby nie rosnacy brzuszek i nagle napady dzikiego glodu to nie wiedzialabym ze jestem w ciazy

Jasia- alez smaka narobilas! No to twoje zdrowko tym koktajlem kochana
Sto lat!

Załącznik 7773500
Gwiazda ciąża Ci słuzy i bardzo dobrze.

Dziekuję Gwiazdka!
Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka26 Pokaż wiadomość
Chce takiego!!!
Mag, i inne kwiatkolube, trzymacie swoje kwiatki blisko okna czy gdziekolwiek?

Wiekszosc wymaga jasnych miejscowek, a ja nie mam tyle miejsca przy okanach
Chcialam wlasnie cos na moje nowe polki kolo tv ale boje sie ze mi tam zmarnieja
a kwiatki stawiam zgodnie z ich zapotrzebowaniem na swiatło. Rzadko, ktory lubi bardzo ostre sonce. Spokojnie na sciane z TV mozesz kupić :
paprocie, scidnapsusy, bluszcze, zamiokulkasy, sansewierie,
draceny, skrzydłokwiaty itp. Wybór jest duzy.
__________________
„Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.”
Antoine de Saint-Exupéry
yyahyoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-07, 15:16   #70
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: 52 - Wakacyjne Bry!

Jasiu, wszystkiego dobrego, zdrówka, szczęścia, miłości, spokoju w pracy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-07, 15:31   #71
yyahyoo
O Ireno! ;-)
 
Avatar yyahyoo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 51 047
Dot.: 52 - Wakacyjne Bry!

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Jasiu, wszystkiego dobrego, zdrówka, szczęścia, miłości, spokoju w pracy
Dziekuję Gosiu
__________________
„Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.”
Antoine de Saint-Exupéry
yyahyoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-06-07, 16:10   #72
NibyNic
Zakorzenienie
 
Avatar NibyNic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: III piętro
Wiadomości: 17 137
Dot.: 52 - Wakacyjne Bry!

Jasiu - spełnienia marzeń i wszelkiej pomyślności
__________________
Pamiętamy dobre czasy i złe czasy, zapominając, że większość nie jest ani dobra, ani zła. Po prostu jest.

NibyNic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-07, 16:39   #73
Beellina
Zakorzenienie
 
Avatar Beellina
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 6 189
Dot.: 52 - Wakacyjne Bry!

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Bell, a co do Młodego jakoś się z byłym dogadujecie? Zabiera go tata do siebie? Tak jak Jasia napisała, mój pierwszy mąż też był jak nieudany naleśnik szkoda tylko, że tak długo z nim byłam, szkoda życia.
Mag, ja „Lalkę” czytałam dwa razy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Teraz i ja to wiem, że to była moja najlepsza decyzja w życiu, ale ile musiałam się nagłowić i wreszcie podjąć tą decyzję to głowa mała. A młodego mało zabiera, on wiecznie w pracy i wiecznie "wolny kawaler" mający na wszystko czas tylko nie na rodzine. Ajjj szkoda gadać. Może kiedyś dojdzie do spotkania Iren to będzie okazja do pogadania w bardziej prywatnym gronie, bo czort wie kto tu czyta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Beellina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-07, 16:41   #74
Beellina
Zakorzenienie
 
Avatar Beellina
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 6 189
Dot.: 52 - Wakacyjne Bry!

Jasia wszystkiego naj naj najlepszego spełnienia wszystkich marzeń Screenshot_20220607_174032.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Beellina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-07, 16:45   #75
brzydula_81
Zakorzenienie
 
Avatar brzydula_81
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 19 312
Dot.: 52 - Wakacyjne Bry!

Bry
Cytat:
Napisane przez Beellina Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny. Napewno dam rade! Nie pisałam wam o moich zawirowaniach życiowych tamtego roku..Dlatego może wydawać wam się dziwne że "czym ona się martwi, komunia zleci, będzie dobrze". Ale tamten rok był straszny i nie chce do niego wracać. Prawie w jednym czasie odeszłam od męża.. Zmarła mi mama.. Więc ten czas komuni będzie przeogromnie trudny, sama wszystko przygotowuje, załatwiam. Będzie pierwsze spotkanie z byłym mężem, mam nadzieję że nic mu nie zrobię.. (śmiech przez łzy). Dobrze że jego rodzina jest ze mną. Ale ogólnie tak po skrócie jest ciężko.. No to tyle.
Miłego dnia wam życzę Irenki
Jeszcze dziś i jutro i mam urlop 2 dni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bell jesteś bardzo dzielna i silna! Ułożysz sobie wszystko tak,że jeszcze będziesz szczęśliwa,tego Ci życzę!

Jasia wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń i mniej stresów! 🥂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
We don't attract what we want,but what we are. Only by changing your thoughts you will change your life.

J. Allen

brzydula_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-07, 17:01   #76
evela28
na drugie mam Irena
 
Avatar evela28
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: mój raj
Wiadomości: 29 359
Dot.: 52 - Wakacyjne Bry!

Cytat:
Napisane przez magnolia79 Pokaż wiadomość
Bry

i będzie padać. Cieplej się zrobiło, to teraz jest taka wilgotność i pochmurność, że nawet ręczniki nie schną. U mnie Poniedziałeczek też nie był łatwy, ale był kontynuacją wszystkich moich dolegliwości. Tak jak ostatnio dość dobrze się czułam, tak humor mi opadł, bo czuję się średnio źle za to odzyskałam czytelniczą wenę i już czytam i słucham 3 książki na raz. Słucham "Lalki", ależ to jest dobre! tylko długie.
Czy któraś z Was korzysta może ze Storytel, albo Audioteki i ma porównanie do Empik Go?

Kasia, oby palec szybko się zagoił i nie bolał za bardzo.

Evelka i ja bardzo życzę Ci znalezienia fajnej pracy, ale przede wszystkim takiej, żeby Ciebie nie obciążała.
To prawda z tym myśleniem i posiadaniem za dużo czasu, wtedy bardziej przeżywa się swoje problemy. Jak człowiek zalatany, to i czasu na rozkminianie ma mniej.

Bell, przytulam bardzo mocno. Ze wszystkim sobie świetnie poradzisz. Wiesz, ja się domyślałam, że chyba coś nie tak jest z Twoim małżeństwem. Z pewnością podjęłaś najlepszą decyzję dla siebie, a wsparcie rodziny - bezcenne!

Kate, dlaczego M nie wypożyczy Ci książek? A sama możesz pojechać do biblioteki?

Jasia, no nie! Ty tam przedstaw zaświadczenie od lekarza, że nie wolno Cię stresować! No u mnie truskawki muszą być codziennie najlepsze gniecione z cukrem i odrobiną jogurtu. Takie rozciapane, to chyba tylko Evelka ze mną jada

No to tyle, niech wtoreczkowa moc będzie z nami
My wczoraj dokończyliśmy 3 część Fantastycznych zwierząt. Taka ładna, fantastyczna bajeczka

Zdrówka, oby te dolegliwości dały ci spokój.
Ja nie korzystam z żadnych płatnych aplikacji. Nie mogę se pozwolić na kolejne opłaty.
A truskaweczki widelcowane są super,

Kwiatka masz super, ja w domowe nie umiem.
Mi Tapatalk działa normalnie, oprócz tego ze postów mi nie dodaje ale to w sumie tez normalne.

Byłam dziś na piaskowaniu zębów. , fuj, chyba jakieś nowe metody maja.
__________________

kiedy życie daje ci w twarz
uśmiechnij się i z politowaniem powiedz:
bijesz się jak ciota
evela28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-07, 17:45   #77
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: 52 - Wakacyjne Bry!

K dziś cały dzień z Kubą, teraz spacerują, już 3 raz dzisiaj. A ja aż przesadziłam ze spaniem. Spokojna kawka, ciacho, słucham podcastów. Ciacho z opakowania jedzone, co by mniej talerzy do mycia było. IMG_3363.jpg
IMG_3364.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-07, 17:52   #78
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: 52 - Wakacyjne Bry!

Cytat:
Napisane przez Beellina Pokaż wiadomość
Teraz i ja to wiem, że to była moja najlepsza decyzja w życiu, ale ile musiałam się nagłowić i wreszcie podjąć tą decyzję to głowa mała. A młodego mało zabiera, on wiecznie w pracy i wiecznie "wolny kawaler" mający na wszystko czas tylko nie na rodzine. Ajjj szkoda gadać. Może kiedyś dojdzie do spotkania Iren to będzie okazja do pogadania w bardziej prywatnym gronie, bo czort wie kto tu czyta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja o rozejściu się z mężem myślałam wiele lat, żyliśmy obok siebie, on ciągle w kompie, ja potrzebowałam bliskości, on mi jej nigdy nie dawał, wyzywał mnie, traktował z góry, ciągle zły, ale nie miałam siły odejść, bo dzieci, wspólne kredyty, bo jak to ogarnąć, zwłaszcza w obcym kraju. Dopiero poznanie mojego K dało mi bodziec do działania. A on tkwił w takim samym związku, bez miłości, bliskości, czułości.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-07, 18:06   #79
yyahyoo
O Ireno! ;-)
 
Avatar yyahyoo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 51 047
Dot.: 52 - Wakacyjne Bry!

Cytat:
Napisane przez NibyNic Pokaż wiadomość
Jasiu - spełnienia marzeń i wszelkiej pomyślności
Dziękuję Kasiu

Cytat:
Napisane przez Beellina Pokaż wiadomość
Jasia wszystkiego naj naj najlepszego spełnienia wszystkich marzeń Załącznik 7773507

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzieki wielkie

Cytat:
Napisane przez brzydula_81 Pokaż wiadomość
Jasia wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń i mniej stresów!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzieki Brzudi
Oj stresow najlepiej wcale


Cytat:
Napisane przez evela28 Pokaż wiadomość
Byłam dziś na piaskowaniu zębów. , fuj, chyba jakieś nowe metody maja.
Tez nie lubię czuję sie po tym jakbym zajdla kawałek plaży. Fuj


Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
K dziś cały dzień z Kubą, teraz spacerują, już 3 raz dzisiaj. A ja aż przesadziłam ze spaniem. Spokojna kawka, ciacho, słucham podcastów. Ciacho z opakowania jedzone, co by mniej talerzy do mycia było. Załącznik 7773509
Załącznik 7773510


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Gosia super!! W koncu troche czasu dla siebie miałaś. Chlopaki ze spaceru na pewno zadowoleni
__________________
„Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.”
Antoine de Saint-Exupéry
yyahyoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-06-07, 18:10   #80
yyahyoo
O Ireno! ;-)
 
Avatar yyahyoo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 51 047
Dot.: 52 - Wakacyjne Bry!

Ale mi pachnie w domu dostałam ogromniasty bukiet pachnacych lilii. I złote świecidełko na szyję

No i caly kosz truskawek. Niewiele juz zostało 20220607_184605.jpg20220607_190935.jpg
__________________
„Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.”
Antoine de Saint-Exupéry
yyahyoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-07, 18:15   #81
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: 52 - Wakacyjne Bry!

Cytat:
Napisane przez yyahyoo Pokaż wiadomość
Ale mi pachnie w domu dostałam ogromniasty bukiet pachnacych lilii. I złote świecidełko na szyję

No i caly kosz truskawek. Niewiele juz zostało Załącznik 7773513Załącznik 7773514

Ale śliczne biżu dostałaś Jasiu I kwiaty cudne!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-07, 18:24   #82
HellcatRedeye
Challenge(r) me!
 
Avatar HellcatRedeye
 
Zarejestrowany: 2021-04
Lokalizacja: behind the wheel
Wiadomości: 3 411
Dot.: 52 - Wakacyjne Bry!

Jasiu, i ode mnie serdeczne życzenia: najpierw zdrowia, później szczęścia, a na koniec spełniania marzeń! A poza tym kolejnych wspaniałych pomysłów ogrodowych i domowych, zapału i sukcesów. I mniej stresu w pracy Piękne prezenty dostałaś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
HellcatRedeye jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-07, 18:26   #83
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: 52 - Wakacyjne Bry!

A ten podcast „Matka też człowiek” bardzo polecam, zwłaszcza dla mam małych dzieci


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-07, 18:31   #84
yyahyoo
O Ireno! ;-)
 
Avatar yyahyoo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 51 047
Dot.: 52 - Wakacyjne Bry!

Cytat:
Napisane przez HellcatRedeye Pokaż wiadomość
Jasiu, i ode mnie serdeczne życzenia: najpierw zdrowia, później szczęścia, a na koniec spełniania marzeń! A poza tym kolejnych wspaniałych pomysłów ogrodowych i domowych, zapału i sukcesów. I mniej stresu w pracy Piękne prezenty dostałaś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kate bardzo dziękuję

A takie cuda wykopałam dzis na złomowisku - żeliwne nogi od maszyny (beda podstawą toaletki) oraz metalową małą szkatułkę 20220607_192816.jpg20220607_192836.jpg
__________________
„Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.”
Antoine de Saint-Exupéry
yyahyoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-07, 19:11   #85
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: 52 - Wakacyjne Bry!

Jasia, samych pyszności i wspaniałości!!! Dużo zdrowia i spokoju. Sto lat!!!
Bukiet i biżuteria przepiękne!
Cytat:
Napisane przez yyahyoo Pokaż wiadomość
A takie cuda wykopałam dzis na złomowisku - żeliwne nogi od maszyny (beda podstawą toaletki) oraz metalową małą szkatułkę Załącznik 7773517Załącznik 7773518
Prawie jak na targu staroci

---------- Dopisano o 20:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:44 ----------

Gwiazdka, u mnie kwiaty stoją gdziekolwiek. Mam kilka większych, nawet nie zmieściłyby się parapecie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-07, 19:50   #86
yyahyoo
O Ireno! ;-)
 
Avatar yyahyoo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 51 047
Dot.: 52 - Wakacyjne Bry!

Dziekuje Magu!

Za te wykopaliska zapłaciłam 30 zl teraz muszę dorobić do nóg górę z szufladą i lustrem i odnowić szkatułkę. Dam jej aksamitną wyściółkę a co reszta to nie wiem jeszcze
__________________
„Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.”
Antoine de Saint-Exupéry
yyahyoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-07, 20:08   #87
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: 52 - Wakacyjne Bry!

Jasiu, wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń, dużo zdrowia i pomyślności. I braku stresów pracowych 🥂

Piękne kwiaty i błyskotki dostałaś

Gosiu, bardzo dobrze, że miałaś trochę czasu dla siebie, na sen i odpoczynek. A Twój K to porządny facet, który rozumie, że ma nie "pomagać" w domu tylko wspólnie z Tobą go ogarniać

Złapała nas burza gdy wychodziliśmy z basenu, dobrze, że nie suszyłam włosów ale świetnie się pływało
Teraz skończyłam gotować obiad na następne dwa dni - jednogarnkowe "coś" z mięsem mielonym, cukinią, ciecierzycą i nie wiem już co tam jeszcze wrzuciłam do tego ryż. Planowałam kaszę bulgur ale nie miałam już w szafce.
Całe gotowanie w czasie postu czasami nie mam z tym problemu, nawet nie próbuję czy dobre ale dzisiaj zapachy mnie kusiły mocno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-07, 20:09   #88
yyahyoo
O Ireno! ;-)
 
Avatar yyahyoo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 51 047
Dot.: 52 - Wakacyjne Bry!

Sand dziękuję

Mnie próbowanie tez kusi. Najgorzej jak ugotuję coś pysznego. I tak pachnie....
__________________
„Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.”
Antoine de Saint-Exupéry
yyahyoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-07, 20:10   #89
NibyNic
Zakorzenienie
 
Avatar NibyNic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: III piętro
Wiadomości: 17 137
Dot.: 52 - Wakacyjne Bry!

Jasiu - ładny naszyjnik.
Fajne zdobycze masz, z pewnością zrobisz z nich coś mega.
__________________
Pamiętamy dobre czasy i złe czasy, zapominając, że większość nie jest ani dobra, ani zła. Po prostu jest.

NibyNic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-07, 21:00   #90
yyahyoo
O Ireno! ;-)
 
Avatar yyahyoo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 51 047
Dot.: 52 - Wakacyjne Bry!

Dziewczyny macie buziaki od naszej Hani
__________________
„Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.”
Antoine de Saint-Exupéry
yyahyoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-10-22 17:28:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:51.