tłusta cera u faceta - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-11-29, 10:48   #1
doda69
Przyczajenie
 
Avatar doda69
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 21

tłusta cera u faceta


Witajcie, przeczytałam wątek o tłustej cerze ale nie rozwiązuje on mojego problemu, bo chodzi o mojego faceta więc żadne pudry, podkłady itd nie wchodzą w grę czy możecie mi doradzić co mu mogę zrobić w domu, żeby poprawić stan jego cery? On się nie błyszczy, tylko ma zaskórniki głownie na nosie i dookoła nosa(czarne kropki w porach), i z porów wystają mu tak jakby małe włoski na całym czole. Wizyta u kosmetyczki odpada... kwasy też. Łaskawie się zgodził, że ja mu mogę 1 dzień małe spa urządzić. Możecie mi krok po kroku powiedzieć co powinnam zrobić? I może ktoś poleci jakiś krem dla mężczyzn z takim typem skóry?
doda69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-29, 15:17   #2
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: tłusta cera u faceta

Cytat:
Napisane przez doda69 Pokaż wiadomość
Witajcie, przeczytałam wątek o tłustej cerze ale nie rozwiązuje on mojego problemu, bo chodzi o mojego faceta więc żadne pudry, podkłady itd nie wchodzą w grę
W wątku o cerze tłustej na podforum Biochemia Urody o pudrach i podkładach akurat jest jak najmniej, najwięcej za to o pielęgnacji.


Cytat:
Napisane przez doda69 Pokaż wiadomość
czy możecie mi doradzić co mu mogę zrobić w domu, żeby poprawić stan jego cery? On się nie błyszczy,

Skoro się nie błyszczy, to nie ma tłustej cery.


Cytat:
Napisane przez doda69 Pokaż wiadomość
ctylko ma zaskórniki głownie na nosie i dookoła nosa(czarne kropki w porach), i z porów wystają mu tak jakby małe włoski na całym czole.
Trądzik zaskórnikowy najprawdopodobniej.

Cytat:
Napisane przez doda69 Pokaż wiadomość
Wizyta u kosmetyczki odpada... kwasy też. Łaskawie się zgodził, że ja mu mogę 1 dzień małe spa urządzić. Możecie mi krok po kroku powiedzieć co powinnam zrobić? I może ktoś poleci jakiś krem dla mężczyzn z takim typem skóry?
Bez kwasów i złuszczania z trądzikiem zaskórnikowym w zasadzie nic się nie da zrobić, może poza wyciskaniem. No i walka z takim trądzikiem to jest STAŁA pielęgnacja, a nie jednorazowe spa, więc skoro Twój chłopak nie ma ochoty na żadne zmiany w tej kwestii, to żadną raz zastosowaną maseczką nic nie zmienisz.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-01, 18:22   #3
farmaceutka88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 896
Dot.: tłusta cera u faceta

Nooo kochana miałam ten sam problem z mężem i jedyne do czego go zmusiłam to kokony jedwabnika. Oczywiście kupiłam je sobie sama i jak zobaczył, że sama się nimi masuję, to on też zaczął mi podbierać. Efekty są rewelacyjne, pory o wieeele czystsze, dla faceta to nieskomplikowane, trochę potrze i już. Nawet mi pokazuje "patrz jaki miałem syyyf w skórze" haha! Nie stosuje ich codziennie, ale jak raz na parę dni sobie kokonem przejedzie po skórze to i tak cud, a efekty widać Poczytaj sobie więcej o nich TUTAJ.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kokony-jedwabnika-jak-uzywac.jpg (202,4 KB, 7 załadowań)
farmaceutka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-09, 17:31   #4
bleh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 18
Dot.: tłusta cera u faceta

Żel do mycia twarzy z Sylveco z kwasem salicylowym powinno pomoc.
bleh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-18, 09:11   #5
doda69
Przyczajenie
 
Avatar doda69
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 21
Dot.: tłusta cera u faceta

Cytat:
Napisane przez bleh Pokaż wiadomość
Żel do mycia twarzy z Sylveco z kwasem salicylowym powinno pomoc.
już kilka razy słyszałam o tych kosmetykach, a wiesz może gdzie je można dostać? byłam w HEBE i Rosmanie ale nie widziałam
doda69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-18, 13:08   #6
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: tłusta cera u faceta

Cytat:
Napisane przez doda69 Pokaż wiadomość
już kilka razy słyszałam o tych kosmetykach, a wiesz może gdzie je można dostać? byłam w HEBE i Rosmanie ale nie widziałam
Drogerie Natura.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-18 14:08:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:05.