aby paznokcie rosły szybko... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-07, 16:25   #31
Cleverly
Raczkowanie
 
Avatar Cleverly
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 49
Dot.: Jak zrobić żeby szybciej rosły? :o)

Ja o moje dbam od roku, do września miałam ładne i dosyć długie ale się rozdwoiły i musiałam obciąć, nadal minimalnie się rozdwajają, ale od miesiąca używam Herba Studio i są twardsze i w zdecydowanie lepszej kondycji...
Polecam wszystkim na ☠☠☠☠☠☠☠ Balsam do paznokci
Cleverly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-07, 16:45   #32
Lacrymossa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 5
Dot.: Jak zrobić żeby szybciej rosły? :o)

ja też mam problem z pazurkami. ale do tego doprowadziła mnie głupota ( zbyt wiele prób z żelami i akrylami na śwoich paznokciach). moje rosły ale albo się rozdwajały albo wyginały w drugą stronę. ostatnio też skusiłam sie na firmę Lovely a dokładniej na odżywkę z jedwabiem i muszę przyznać ze działa.
Lacrymossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 13:30   #33
jUtKa121
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1
Dot.: Jak zrobić żeby szybciej rosły? :o)

CzEśĆ!! wiecie co moja mama kupiła ostatnie SALFAZIN kilka razy go wypróbowałam a efekty są zadowalające. pomaga na włosy, skórę a także na paznokcie!!

Oczywiście znam domowy sposób:
1) przygotować niewielkie naczynko
2) do naczynka wlać 1 łyżeczkę oliwki z oliwek
3) dosypać do naczynka 1 łyżeczkę mąki ziemniaczanej
4) wszystko dokładnie mieszać do uzyskania tzw. papki
5) wcierać w paznokcie, a także naskórki delikatnie przez ok. 3-5 minut
6) paznokcie przed zastosowaniem muszą być nielakierowane

Następnym sposobem który nawilża paznokcie jest krem do rąk lub krem intensywnie nawilżający< Nivea, bambino> codziennie kremować ręce np. po umyciu naczyń, sprzątaniu.

Mam nadzieję że będziecie zadowolone z kuracji, które niewiele kosztują. Trzeba tylko pamiętać o tym!!
jUtKa121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 12:04   #34
BEATA8976
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 110
Dot.: Jak zrobić żeby szybciej rosły? :o)

SALLY HANSEN NAILGROWTH MIRACLE przyspiesza wzrost paznokci.
BEATA8976 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 12:19   #35
Gosia19011983
Rozeznanie
 
Avatar Gosia19011983
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 640
Dot.: Jak zrobić żeby szybciej rosły? :o)

Na moje paznokcie działa odżywka firmy Perfect Lady. Jest to odżywka w postaci olejku, który wnika w głąb paznokci. Kosztuje ona 25 zł. Używam też innej odżywki witaminowa bomba-ona zasycha na paznokciu i tworzy warstwę ochronną. Na noc nakładam na całą skórę rąk olejek rycynowy wymieszany z kremem do rak garnier. To działa, tylko oczywiście na efekty trzeba troszeczkę zaczekać.
__________________
- od marca 2009 roku nie susze, i nie prostuje włosów;
- od 2006 roku ich nie farbuje ;
- zapuszczam włoski
- ostatnie podcięcie włosów 10 październik 2011 rok.
- obecna długość to włosy do ramion.
CEL: WŁOSY DO ŁOPATEK LUB DŁUŻSZE.
Gosi@
Gosia19011983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 12:54   #36
asiulek1981
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6
Dot.: Jak zrobić żeby szybciej rosły? :o)

Cytat:
Napisane przez kolezankaa Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny
jestem tutaj nowa i przepraszam z góry jeśli ten temat już był w ogóle jeśli zrobie coś nie tak

a więc.. przeglądałam to forum zanim napisałam i widzę, że mam do czynienia z prawdziwymi pazurkomaniaczkami ) a moje pytanie do was brzmi:
-czy jest jakiś 'domowy' sposób żeby paznokcie szybciej rosły?
-a polecacie jakieś odżywki do tego czy inne kosmetyki?

moje pazurki mają małą płytke, urosną na kilka mm i zawsze się jakiś złamie i muszę odciąć i tak jest zawsze, obecnie stosuje wymieszany sok z cytryny z olejkiem rycynowym i wmasowywuje to w pazurki i rosną szybciej i stają się mocniejsze tylko później jak mam dłuższe to zaczynam malować a w tym czasie one się osłabiają i się łamią co zrobić? polecacie coś?


dziękuje z góry za odpowiedzi


..ja z kolei chyba będę bardzo dobrym przykładem na mocniejsze pazurki, bo przez ponad 20 lat je obgryzałam i gdy sie uparłam że więcej nie będę to szukałam jakiejś najlepszej.. wpadł mi w ręce wtedy katalog Avon-u i zamówiłam tam odżywkę Nail Growth - czyli przysp. porost paznokcia.. i faktycznie bardzo szybko zauważyłam, że rosną mocne i z dnia na dzień były coraz dłuższe.. do tego, przydatny był smak tej odżywki, bo nawet jak juz wsiąkła (lub odparowała) to paznokieć był tak gorzki, że odstraszało mnie to od dałszego gryzienia poza tym, paznokcie były bardzo błyszczące.. więc w sumie same pozytywy i naprawdę ją polecam choć co prawda nie wiem jaka ona jest teraz, bo skład mógł się zmienić a ja jej juz nie używam, bo poszłam w akryl (błąd!!!!).. ale postanowiłam zaryzykować i zamówiłam te odżywkę i czekam na dostarczenie i wtedy spiłuję akryl i będę hodowała wtedy swoje.. zobaczymy co to z tego wyjdzie

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

Cytat:
Napisane przez BEATA8976 Pokaż wiadomość
SALLY HANSEN NAILGROWTH MIRACLE przyspiesza wzrost paznokci.

a to jeszcze zależy, bo niekoniecznie wszyscy go sobie chwalą ja wydałam kupę kasy na tę odżywkę i guzik mi pomogła.. stosowałam długo i systematycznie, bo miałam na widoku swój nieodległy ślub.. niestety, nic to nie dało, musiałam się posilić akrylem, bo paznokcie po tej odżywce ani szybciej nie rosły, ani nie były mocniejsze.. może Tobie pomogła i brawo! ale wiem, że się skarżą dziewczyny, że nie wszystkie moga się pochwalić efektami..
asiulek1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 12:26   #37
natalusia199
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1
Dot.: aby paznokcie rosły szybko...

Przepraszam , ale gdzie można kupić ten preparat "JOKO" . ?
natalusia199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-13, 12:40   #38
mala_zuchwala_czarownica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 17
Dot.: aby paznokcie rosły szybko...

czytam czytam i nie wiem już co najlepiej ogarnąć...
dziewczyny pomocy. miałam ładne paznokcie aż tu nagle zaczęły się nadłamywać. dbam, nakładałam odżywkę jaką akurat mam (Pierre Rene Ceramide Hardener - rzekomo utwardza płytkę i zapobiega łamaniu - jak widać niekoniecznie) i staram się piłować w jedną stronę i w ogóle...
nie spieszyłabym się i pozwoliłabym im powoli odrastać, ale nie mam czasu! 24 kwietnia idę na wesele i chciałabym, żeby choć troche odrosły, żebym mogła zrobić sobie francuski... zdaję sobie sprawę, że nie odrosną przez niecałe 2 tygodnie do takiego rozmiaru jak przed połamaniem.. ale może choć trochę. doradźcie mi coś proszę, bo widzę że znacie się lepiej niż ja
mala_zuchwala_czarownica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 18:25   #39
Maadlen
Raczkowanie
 
Avatar Maadlen
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Pycholandia ;p
Wiadomości: 32
Dot.: aby paznokcie rosły szybko...

Ja dąże do takich paznokci jak te na filmiku:
http://www.youtube.com/watch?v=v08bpM-mB6A

Ale jakoś nie mogę dojść do celu; za palec xd wystają ale to jednak nie to samo...
Stosuję odżywkę na porost paznokci, ale jakoś nie widać rezultatów, na dodatek zółte końcówki.
Są może jakieś domowe sposoby, oprócz oliwy i cytryny. ?
__________________
Maadlen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 17:51   #40
agulkaa
Rozeznanie
 
Avatar agulkaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 827
GG do agulkaa
Dot.: aby paznokcie rosły szybko...

Ja też zdjęłam żelki i załapałam bakcyla zapuszczania ślicznych naturalków i za wszelką cenę chcę żeby rosły szybciej :P bo też mam niedługo imprezę...Wprawdzie mam zniszczone paznokcie (przepiłowana czerwona płytka), można z nich coś już wymuskać Zakupiłam oczywiście odżywki i wspomagacze: balsam Herba studio (już drugie opakowanie, bo pierwsze już kiedyś zużyłam), przyspieszacz wzrostu z Joko. ale rzeczywiście na moich już i tak czerwonych paznokciach ta czerwona odżywka wygląda baaardzo brzydko dodam chyba białego i będzie różowiutka dodatkowo mam witaminę E oraz capivit A+E, wit E łykam, A+E wcieram , olejek rycynowy (kąpiel paznokci w olejku, wit E i wit A), dodatkowo mam Nail Tek IT II ale nie bardzo mogę utrzymać go na paznokciach dłużej niż 2-3 dni więc nie mogę przeprowadzić prawidłowej kuracji...schodzi mi płatami! dodatkowo mam Nail Rescue z Rimmel, ale nie przeprowadziłam z nim 14dniowej kuracji bo nie lubie jak mam odrapany lakier musi być idealny jak już jest więc zmywam jak się pojawią obdarcia...wrrr ufff no i to tyle Dodaję zdjęcia obecnych paznokci...więc jakiś tydzień po zdjęciu żeli...bez lakieru (widać jakie są zniszczone, ale już i odrościk widać ) i drugie zdjęcie z Nail Tekiem


Zapomniałam dodać, że najlepszy sposób na szybki wzrost jest masowanie skórek...intensywne systematyczne i częste masowanie np balsamem Herba Studio lub olejkiem rycynowym, czy wit A+E...Pobudzamy w ten sposób krażenie krwi i dzięki temu odżywiamy skórki i pazurki
__________________
Hania 6.10.2012
Boy or Girl ???



http://www.suwaczki.com/tickers/hchyhgqsnt603ke0.png

Edytowane przez agulkaa
Czas edycji: 2010-04-18 o 17:54
agulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 17:42   #41
A_M_D
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: z komputera
Wiadomości: 12
GG do A_M_D
Co zrobić..

Hej dziewczyny, to mój pierwszy post na tym forum więc wypadałoby się przedstawić ^^
Jestem Ania, mam 13 lat i mam fobie na punkcie moich paznokci
Niestety mam z nimi dużo problemów.. Jak je zapuszczam to urosną może 3 mm i ja taka happy a one za minutę czy dwie się łamią i tyle z tego. Rosną mi bardzo wolno. Więc takie moje pytanie. Co zrobić żeby paznokcie szybciej rosły? Proszę tylko nie polecać mi odżywek za 30 zł i innych tylko takie domowe sposoby
Próbowałam cytrynke na wzmocnienie i faktycznie trochę pomogła, ale chyba zwolniła mi porost paznokcia co dla mnie się liczy najbardziej..
Pomożecie mi troszkę?

Pozdrawiam, A_M_D
A_M_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-06, 18:20   #42
Kiciunia88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 353
Dot.: Co zrobić..

Kogoś już nurtował podobny problem aby paznokcie rosły szybko

Z tego co wiem, to tempo wzrostu paznokcia uwarunkowane jest genetycznie (ale mogę się mylić). Piszesz, że paznokcie jak tylko urosną- to zaraz się łamią. Może lepiej położyć nacisk na to, żeby były mocne, a nie rosły super szybko Co z tego, że szybko urosną, skoro zaraz się połamią? No i przede wszystkim trzeba zadbać o zbilansowaną dietę- jeśli tu jest coś nie halo, to najlepsza odżywka nie pomoże.

Z domowych sposobów polecany jest olejek rycynowy. Tutaj jest cały wątek na temat domowych sposobów na wzmocnienie paznokci. Jeśli jednak interesowałyby Cię tańsze odżywki (za mniej niż 30 zł) to tutaj jest wątek Odżywki do paznokci-tańsze,które najlepsze?. Na KWC największym uznaniem jak na razie cieszy się odżywka Herba Studio (wątek tutaj). Jest też wątek o zapuszczaniu paznokci- może tam znajdziesz coś ciekawego?
Kiciunia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 19:59   #43
A_M_D
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: z komputera
Wiadomości: 12
GG do A_M_D
Dot.: Co zrobić..

Dziękuję za odpowiedź
Jednakże dla mnie odżywką jest cytryna, ona troche mi wzmacnia paznokcie jak urosną.
__________________
A_M_D pozdrawia całe forum Wizaz.pl
A_M_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 11:27   #44
wlosomaniaczka321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1
Dot.: aby paznokcie rosły szybko...

Proponuję odżywkę z Eveline - total action. Nigdy nie mogłam zapuścić paznokci. Strasznie się rozdwajały, były słabe i łamliwe. Używałam tej odżywki przez miesiąc i paznokcie są już bardzo długie, nie łamią się i są bardzo twarde. Polecam
wlosomaniaczka321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 19:45   #45
fac33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1
Dot.: aby paznokcie rosły szybko...

Ja obgryzalam paznokcie i to wygladalo w c**j nie ladnie kusi mnie czasmi zeby skubmac ale za wszelka cene mysle o pieknych dlugich paznokciach. Teraz wlasnie jestem po pierwszej tzwn. 'kuracji'. Stosuje maczanie w oliwie z oliwek, i to nie w cieplej, ale bede robic na zmiane i to codziennie po 15 minut kazda reka. Najpierw 15 min. np lewa potem 15 prawa i potem wkladam obie rece do miski i wcieram w paznokcie i cale dlonie tak jakby to byl krem do rak. Nastepnie myje w cieplej wodzie (dlonie sa tluste) a potem wycieram w PAPIEROWY recznik jak ktos chce wiedziec jak poszlo i jakie sa winiki i obserwacje to zapraszam
fac33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-09, 14:58   #46
tintana
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 210
Dot.: aby paznokcie rosły szybko...

Stosujcie dobre odżywki, wcale nie te najbardziej znane są najbardziej popularne. Po eveline mnóstwo lasek miało poważne problemy. Aktualnie korzystam z całkowicie innego produktu, który świetnie się sprawdza. Więc radzę czytać, a nie przesądzać, że dany produkt jest tym najlepszym.
tintana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-10, 07:28   #47
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 11 185
Dot.: aby paznokcie rosły szybko...

A ja polecam picie drożdzy na paznokcie (na włosy też bo rosną jak szalone ) i wtedy paznokcie się nie łamią, rosną mocne i szybciej niż zwykle
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieć – wystarczy, żeby kochała i ochraniała. No i była dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-10, 14:55   #48
tintana
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 210
Dot.: aby paznokcie rosły szybko...

A po czym wnosisz, że ten efekt na paznokciach pochodzi z drożdży? Dosyć ryzykowna teoria ;-) Przecież równie dobrze może to wynikać z wielu innych kwestii ;-)
tintana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-10, 20:00   #49
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 11 185
Dot.: aby paznokcie rosły szybko...

Cytat:
Napisane przez tintana Pokaż wiadomość
A po czym wnosisz, że ten efekt na paznokciach pochodzi z drożdży? Dosyć ryzykowna teoria ;-) Przecież równie dobrze może to wynikać z wielu innych kwestii ;-)
niestety nie stosowałam w tym czasie zupełnie nowych lakierów, odżywek, a drożdże piłam na włosy a okazało się że równie dobre są na moje paznokcie trzeba pamiętaj że co kraj to obyczaj i co na mnie się sprawdzi niekoniecznie się sprawdzi na innej osobie
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieć – wystarczy, żeby kochała i ochraniała. No i była dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-11, 12:08   #50
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: aby paznokcie rosły szybko...

+ Odżywka Nail Tek,
+ Revalid,
+ Olejek Rycynowy,

czyli moja Święta Trójca Pazury mam długie, mocne i rosną aż za szybko
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 21:13   #51
ailatan1985
Zakorzenienie
 
Avatar ailatan1985
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 983
Dot.: aby paznokcie rosły szybko...

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
+ Odżywka Nail Tek,
+ Revalid,
+ Olejek Rycynowy,

czyli moja Święta Trójca Pazury mam długie, mocne i rosną aż za szybko
Wypróbuję może to będzie też moja Święta Trójca

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
" Bo to co może Nas zabić, najczęściej jest tym co pozwala Nam żyć... " 
ailatan1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-09 22:13:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:03.