Moje oczy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-03, 11:28   #1
sportsmenka86
Wtajemniczenie
 
Avatar sportsmenka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin-Ireland
Wiadomości: 2 713

Moje oczy


Mając problem z wyborem koloru cieni do makijażu do moich oczu, zapytałam makijażystkę B. Grzymalę z Mapy Urody. Odpowiedz jej brzmi w ten sposób:
"Posiadasz niesamowity atrybut urody w postaci pieknych i dużych oczu, kształt ich jest bardzo regularny , co w konsekwencji wykonywanego makijażu da się je przerobic na tzw. kocie czy aniołkowe Oczki.Twoim przypadku kazda forma wykonania makijażu będzie dobra i nie popsuje ciekawego wizerunku. Moim zdaniem najciekawszymi kolorami dla potrzeb makijażu oczu u ciebie będą odcienie granatów, fioletów oraz brazów , ale nie tych zbyt ciepłych. Możesz sobie równiesz pozwolic na bardziej szalone cienie. Na dyskoteke czy tego typu imprezy- fiolety łamane czerwienia, a przy nasadzie górnych rzes ciemna linia granatów.

Co to znaczą kocie i aniołkowe Oczki? Nie wydaje mi się, żeby moim oczom pasował fiolet i granat i absolutnie czerwień! Co o tym sądzicie, zgadzacie się z jej zdaniem?


FOTKA USUNIĘTA DLA BEZPIECZEŃSTWA
__________________

Nie mam żadnych rasowych, kastowych czy religijnych uprzedzeń. Jedyne co mnie obchodzi, to czy dana jednostka jest istotą ludzką i to mi wystarczy. Gorsza już być nie może.




Po co mi suwaczki? Miłość nie jest na pokaz. Do miłości trzeba dwojga, a nie Internetu.




Edytowane przez sportsmenka86
Czas edycji: 2005-11-19 o 16:16
sportsmenka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-03, 13:26   #2
Nierika
Zadomowienie
 
Avatar Nierika
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 865
Dot.: Moje oczy

Chyba wie co mowi
__________________


Nie kąp się na plaży niestrzeżonej. Nikt nie zauważy twojego utonięcia.
Nierika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-03, 14:14   #3
Madz!uHa
Zadomowienie
 
Avatar Madz!uHa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stolica Polskiej Miedzi
Wiadomości: 1 792
GG do Madz!uHa
Dot.: Moje oczy

Cytat:
Napisane przez sportsmenka86
Mając problem z wyborem koloru cieni do makijażu do moich oczu, zapytałam makijażystkę B. Grzymalę z Mapy Urody. Odpowiedz jej brzmi w ten sposób:
"Posiadasz niesamowity atrybut urody w postaci pieknych i dużych oczu, kształt ich jest bardzo regularny , co w konsekwencji wykonywanego makijażu da się je przerobic na tzw. kocie czy aniołkowe Oczki.Twoim przypadku kazda forma wykonania makijażu będzie dobra i nie popsuje ciekawego wizerunku. Moim zdaniem najciekawszymi kolorami dla potrzeb makijażu oczu u ciebie będą odcienie granatów, fioletów oraz brazów , ale nie tych zbyt ciepłych. Możesz sobie równiesz pozwolic na bardziej szalone cienie. Na dyskoteke czy tego typu imprezy- fiolety łamane czerwienia, a przy nasadzie górnych rzes ciemna linia granatów.

Co to znaczą kocie i aniołkowe Oczki? Nie wydaje mi się, żeby moim oczom pasował fiolet i granat i absolutnie czerwień! Co o tym sądzicie, zgadzacie się z jej zdaniem?
Kocie oczka to przedłużone kreską gałki w kształcie migdału Poszukaj w wyszukiwarce. A mam pytanie: gdzie jets ta Mapa Urody?
__________________
There's no sadness, no cry...

just take it and fly...
Madz!uHa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-03, 14:31   #4
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Dot.: Moje oczy

Kocie oczy to rozumiem ale określenia "aniołkowe" nie słyszałam i nie wiem co wizażystka ma na myśli.
Co do czerwieni top moim zdaniem jest to dla Ciebie troszke za 'mocny' kolor przy Twoich jasnych włoskach;-)
ja bym Cie widziała w pudrowym różu, fiolecie- lawendowym, brązie,....

pzdr
Sam
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-03, 17:25   #5
sportsmenka86
Wtajemniczenie
 
Avatar sportsmenka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin-Ireland
Wiadomości: 2 713
Dot.: Moje oczy

Nierika, może wie co mówi, ale ja nie sądzę, żeby te kolory tak mocne były mi do twarzy. Może nie mam odwagi na takie kolory


Madz!uHa, Mapa urody, to strona www o urodzie http://mapaurody.pl/aktualnosci/


Sam, lawendę i róż widzę w sobie, tylko czekałam na potwierdzenie, czy rzeczywiście trafiłam, dzieki
__________________

Nie mam żadnych rasowych, kastowych czy religijnych uprzedzeń. Jedyne co mnie obchodzi, to czy dana jednostka jest istotą ludzką i to mi wystarczy. Gorsza już być nie może.




Po co mi suwaczki? Miłość nie jest na pokaz. Do miłości trzeba dwojga, a nie Internetu.



sportsmenka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 09:46   #6
sportsmenka86
Wtajemniczenie
 
Avatar sportsmenka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin-Ireland
Wiadomości: 2 713
Dot.: Moje oczy

Więc nie wiecie co to znaczą "aniołkowe oczka"?
__________________

Nie mam żadnych rasowych, kastowych czy religijnych uprzedzeń. Jedyne co mnie obchodzi, to czy dana jednostka jest istotą ludzką i to mi wystarczy. Gorsza już być nie może.




Po co mi suwaczki? Miłość nie jest na pokaz. Do miłości trzeba dwojga, a nie Internetu.



sportsmenka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 09:55   #7
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: Moje oczy

Większość wizażystek określa kolory czy makijaże na swój sposób. I właśnie oczki "aniołkowe" to taki przykład. Ja spotkałam się z tym określeniem - chodzi tutaj - o ile o to chodzi - o baaardzo delikatny makijaż oka ze starannie wytuszowanymi rzęsami - czasami podwójnie. Chodzi tu o wyraz niewinnych oczek. no przynajmniej mam nadzieję




P.S Ta sama wizażystka określiła mnie jako typ kolorystyczny "zima" - a ja mam ostatnio coraz większe wątpliwości co do jej opinii - a zdjęcie było baardzo wyraźne, więc nie wiem sama - ale to nie o tym tu mowa.

Pozdrawiam !!
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:30.