podkład w kompakcie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-03-28, 15:31   #1
IwonaPękul
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 25
GG do IwonaPękul

podkład w kompakcie


Dziewczyny bardzo prosze o polecenie dobrego podkładu w kompakcie. Chciałabym zeby rozświetlał buzie , maskował przebarwienia no i nie wygladał jakbym maske nałozyła na twarz. Pozdrawiam
IwonaPękul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-29, 09:01   #2
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Re: podkład w kompakcie

Ja preferuje raczej podkłady w postaci płynnej lub kremowej. Jeżeli chodzi o podkład w kompakcie uzywałam tylko Vichy - ładnie maskował wszelakie zmiany, nie wysuszał skóry ale szybko się skończył. Takie rozwiązanie jest godne polecenia do noszenia w torebce i dokonywania poprawek w czasie dnia.
Podciągam watek - może dziewczyny coś zaproponują...?
pzdr
sam
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-29, 11:09   #3
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Re: podkład w kompakcie

Ja mogę Ci zaproponować Divinora Teint Expert Confort Guerlaina. Od lat używam kolejnych wersji <u>pudrowych</u> kompaktowych podkładów tej firmy i żaden nie zostawiał "maski" - trzeba tylko dopracować sposób nakładania , wszystkie natomiast doskonale matowały (ten chyba najlepiej), maskowały to, co trzeba i rozświetlały buźkę. I, co dla mnie najistotniejsze, ten kompakt trzyma się praktycznie bez poprawek cały dzień.
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-29, 13:45   #4
gypsy_woman
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 164
GG do gypsy_woman
Re: podkład w kompakcie

Ja polecam Max Factora - Facefinity. Mam juz trzecie opakowanie (a rzadko mi sie zdarza kupowac ten sam kosmetyk 2 razy z rzedu
Ladnie wyglada po nalozeniu i na mokro i na sucho. Idealnie wtapia sie w moja skore i ja rozswietla (dodam, ze mam cere mieszana).
Dla mnie the besciak - chociaz nie mam niestety porownania z tymi z wyzszej polki
gypsy_woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-01, 12:14   #5
A-nett
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 26
Re: podkład w kompakcie

Witam Cie
Podaje nazwy dobrych, wyprobowanych podładów kompaktowych ( ceny ułozyłam od najdrozszych do najtańszych,ale jakosc zblizona):
-Gosh- podkład kremowy w kompakcie (dobry, cena- od 57,zł- piekne opakowanie, lusterko, 4 jasne odcienie, 9g);
-Manhattan-puder kompaktowy w kremie-dobry,(cena od 33,6zł,4 dosc ciemne odcienie, ale mozna dobrac i do jasnej karnacji np.nr1 Teilnt Naturelle; 11g);
-Pierre Rene: Podkład w kompakcie 3w1 (dobry, warto, ładne puzderko+lusterko, cena od 25,60, szesc odcieni w tym 2 rozswietlajace)waga:10g).

Przez dosc długi czas stosowałam tez kompakt Avonu- dosc dobry, ale te ktore wymieniłam powyzej naprawde warte polecenia.
Zycze powoedzenia i pozdrawiam
A-nett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 11:10   #6
simonka005
Raczkowanie
 
Avatar simonka005
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 213
podklad w kompakcie gosh

kto uzywal podkladu w kompakcie gosha??? opinie prosze i jego cene w naturze
simonka005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 15:51   #7
simonka005
Raczkowanie
 
Avatar simonka005
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 213
Dot.: podkład w kompakcie

gdzie moge dostac ten pierre rene w katowicach???? albo na jakiej stronie internetowej>>>>???? jest na esentii ale to tylko 2 odcienie
simonka005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:57.