Balsam wyszczuplający przed ćwiczeniami aerobowymi?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-12, 20:10   #1
$ylwu$
Zadomowienie
 
Avatar $ylwu$
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 655
GG do $ylwu$
Question

Balsam wyszczuplający przed ćwiczeniami aerobowymi??


Czy możecie mi powiedzieć czy wcieranie balsamu wyszczuplającego przed jakimikolwiek ćwiczeniami aerobowymi ma sens?? Czy powoduje on szybsze spalanie tłuszczu czy to może tylko taki pic na wode? Bo w to, że wcierając balsam bez ćwiczeń i jakiejkolwiek diety schudniemy - po prostu nie wierze Ale może by coś dało wcieranie przed ćwiczeniami??? Co o tym myślicie??
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu.
Czas i tak upłynie "
______________________

Bieganie - nowa miłość <3

$ylwu$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 21:45   #2
sasza21
Raczkowanie
 
Avatar sasza21
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 160
Dot.: Balsam wyszczuplający przed ćwiczeniami aerobowymi??

a mnie sie wydaje ze po kapieli lepiej wcierac taki balsam i bedzie okija przynajmniej tak robie.pozdrawiam
sasza21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-14, 12:51   #3
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Balsam wyszczuplający przed ćwiczeniami aerobowymi??

Cytat:
Czy możecie mi powiedzieć czy wcieranie balsamu wyszczuplającego przed jakimikolwiek ćwiczeniami aerobowymi ma sens?? Czy powoduje on szybsze spalanie tłuszczu czy to może tylko taki pic na wode? Bo w to, że wcierając balsam bez ćwiczeń i jakiejkolwiek diety schudniemy - po prostu nie wierze Ale może by coś dało wcieranie przed ćwiczeniami??? Co o tym myślicie??
samam odpowiedzialas sobie na to pytanie. balsam dziala w naskorku, a gdzie jest tkanka tluszczowa i cellulit? balsam pojędrni , nawilzy i uelatyczni ale kosmetyk nie usunie nietety tych zniam
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-14, 14:21   #4
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: Balsam wyszczuplający przed ćwiczeniami aerobowymi??

Jeżeli interesuje Cię efektywniejsze spalanie tkanki tłuszczowej podczas wysiłku aerobowego, zażywaj przed treningami na przykład L-karnitynę. Balsam nie pomoże .


cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-10, 23:07   #5
elzuniusia
Raczkowanie
 
Avatar elzuniusia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 95
Podstawowy błąd!!!

Dlaczego ja wszędzie czytam błędne opinie o tym, że balsam lub serum wyszczuplające powinno się wcierać przed ćwiczeniami?

Wcale się nie dziwię że takie smarowanie Wam nie daje żadnego efektu

Po pierwsze:
Skóra człowieka podczas wysiłku potrzebuje właściwego dotlenienia by w wyniku spalania podskórnej tkanki tłuszczowej podczas treningu mogły się przez nią wydobywać toksyny i inne uboczne produkty procesu spalania wraz z potem. Jeśli przed treningiem zapchamy ujścia gruczołów potowych balsamem lub serum które zazwyczaj mają dosyć ciężką konsystencję, to nici z efektywnego pozbywania się nadmiaru wody i toksyn z tkanki podskórnej.

Po drugie:
Zazwyczaj bierze się prysznic po treningu więc oznacza to że smarując serum/balsam przed nim nakładamy go na nieoczyszczoną skórę która w tym stanie nie będzie efektywnie chłonęła składników aktywnych zawartych w kremie. A druga sprawa, że po treningu zaraz zmywamy serum/krem wraz z potem i de facto nie dajemy czasu specyfikowi by zadziałał.

Po trzecie i najważniejsze:
Spalanie podskórnej tkanki tłuszczowej rozpoczyna się dopiero 30min po rozpoczęciu treningu (kiedy wzrasta tętno do możliwie najwyższego poziomu a temperatura ciała szczególnie w mięśniach znacznie się podwyższa). Czyli de facto po np. podczas 45min biegu dopiero w ciągu ostastnich 15min biegu zachodzi spalanie kalorii, ale wszyscy zapominają że trwa ono jeszcze długo po zakończeniu biegu. Zanim tętno powróci do normy w stanie spoczynku a temperatura ciała (mięśni) zmaleje do normalnego poziomu cały czas trwa metabolizm tkanki tłuszczowej.

Także kiedy jest najlepszy moment na wspomaganie balsamem wyszczuplającym metabolizmu podskórnej tkanki tłuszczowej?

Właśnie po treningu i po oczyszczeniu pod prysznicem ciała z toksyn jakie w jego czasie wydostały się na jego powierzchnię.


Tak więc jedyna i skuteczna kolejność jest następująca:

1. Trening
2. Prysznic (najlepiej z peelingiem)
3. Nałożenie (wmasowanie) serum/kremu wyszczuplającego

Wypróbowałam to dosłownie na własnej skórze a efekty były naprawdę widoczne. Schudłam 12kg w 3 miesiące i straciłam cellulit zupełnie a skóra była naprawdę bardzo dobrze napięta i nawilżona.

Niestety zaprzepaściłam efekty i po 3 latach mam znów 12kg do zrzucenia ale tym razem zrobię to w wolniejszym tempie, by efekty utrzymać już na zawsze

No i będę się smarować po treningu a nie przed... W życiu nie słyszałam o większej głupocie
*No chyba, że balsam działałby rozgrzewająco na mięśnie, ale to raczej musiałby być wtedy taki dla sportowców, bo wyszczuplające mają zawsze efekt chłodzący czyli w sam raz PO treningu.

Najpierw coś wklepywać, żeby zaraz iść to zmywać?
Nawet się rymuje, lecz ja mówię: Nie dziękuję
__________________

elzuniusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-10, 23:40   #6
elzuniusia
Raczkowanie
 
Avatar elzuniusia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 95
Dot.: Balsam wyszczuplający przed ćwiczeniami aerobowymi??

A tak będę wyglądać jak już zeszczupleję
Włosy już takie mam teraz trzeba popracować nad tłuszczykiem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja 20kg mniej.jpg (35,1 KB, 31 załadowań)
__________________

elzuniusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:54.