PM 2017 - cz. 24 - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-08-10, 12:59   #4591
magdenka
Zakorzenienie
 
Avatar magdenka
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 4 312
Dot.: PM 2017 - cz. 24

Cytat:
Napisane przez krasulka7399 Pokaż wiadomość
Jesteś nimfą? Takie mam skojarzenie
Cytat:
Napisane przez oljaa Pokaż wiadomość
Taka nasza Calineczka
Hahaha, Małgosia przesadziła i później będziecie zawiedzione. Jestem po prostu drobną blondynką o bardzo jasnej cerze.

Cytat:
Napisane przez LadyArya Pokaż wiadomość
magdenka az mnie zaciekawilo jak wygladasz
Cytat:
Napisane przez rubbim Pokaż wiadomość
Po tym stwierdzeniu jeszcze bardziej mnie ciekawi jak wyglądasz
No to macie motywacje, żeby wytrwać z nami i dołączyć do klubu

Cytat:
Napisane przez renia92 Pokaż wiadomość
Dla mnie
magdenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 13:01   #4592
renia92
Zakorzenienie
 
Avatar renia92
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 5 268
Dot.: PM 2017 - cz. 24

Cytat:
Napisane przez Laura Rose Pokaż wiadomość
Ładna
Cytat:
Napisane przez LadyArya Pokaż wiadomość
sliczna
Cytat:
Napisane przez rubbim Pokaż wiadomość
Ładna choć nie wiem czemu, ale dół wydaje mi się taki duży
Spodobala mi sie wlasnie i zastanawiam sie, czy sie nie umowic do tego fryzjera na przetestowanie i czegos podobnego nie sprobowac. Ja sama nie mam pomyslu na tyl fryzury

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
__________________
renia92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 13:01   #4593
krasulka7399
Zakorzenienie
 
Avatar krasulka7399
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 920
Dot.: PM 2017 - cz. 24

Cytat:
Napisane przez magdenka Pokaż wiadomość
No to macie motywacje, żeby wytrwać z nami i dołączyć do klubu

Ale jesteś :P


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
krasulka7399 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 13:02   #4594
rubbim
City of Bones
 
Avatar rubbim
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 10 917
Dot.: PM 2017 - cz. 24

Cytat:
Napisane przez LadyArya Pokaż wiadomość
ma byc duzy !
A chyba, że tak
__________________
rubbim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 13:04   #4595
Laurieen
Zadomowienie
 
Avatar Laurieen
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Piaseczno/Lca/Pszczyna
Wiadomości: 1 161
Dot.: PM 2017 - cz. 24

Cześć,
z tej strony świeżo upieczona narzeczona
Jak widać w moim podpisie, szybko u mnie poszło :P
Pewnie pojawią się komentarze, że to za szybko... Ja czuję, że to Ten, mój TŻ tak samo, bo jaki facet oświadcza się po 3 miesiącach? Dlatego negatywne komentarze puszczę mimo uszu, nam jest dobrze

Obecnie jesteśmy na etapie oswajania się z sytuacją i... szukania sali. Mamy ciężkie zadanie tym bardziej, że ja pochodzę z Dolnego Śląska, TŻ z Górnego, a mieszkam obecnie pod Warszawą
__________________
Dziewczyna, u której szybko poszło


26.07.2016

zaręczyny

17.06.2017
ślub




Laurieen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 13:06   #4596
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: PM 2017 - cz. 24

Cytat:
Napisane przez LadyArya Pokaż wiadomość
ja nie jestem ani wiotka ani eteryczna wiec w moim przypadku to chyba dobrze skoro lubie mocny make up na codzien
Ale to chyba nie chodzi o to,że jak nie jesteś jesteś eteryczna to mocny makijaż wygląda spoko. Tak jak Magdenka napisała-po prostu mocny makijaż do pewnych sytuacji nie pasuje,niezaleznie jak dobrze zrobiony. Uważam,że do pracy makijaż wieczorowy nie pasuje

---------- Dopisano o 14:06 ---------- Poprzedni post napisano o 14:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Laurieen Pokaż wiadomość
Cześć,
z tej strony świeżo upieczona narzeczona
Jak widać w moim podpisie, szybko u mnie poszło :P
Pewnie pojawią się komentarze, że to za szybko... Ja czuję, że to Ten, mój TŻ tak samo, bo jaki facet oświadcza się po 3 miesiącach? Dlatego negatywne komentarze puszczę mimo uszu, nam jest dobrze

Obecnie jesteśmy na etapie oswajania się z sytuacją i... szukania sali. Mamy ciężkie zadanie tym bardziej, że ja pochodzę z Dolnego Śląska, TŻ z Górnego, a mieszkam obecnie pod Warszawą
Hej Pokaż pierscionek. Mieszkacie razem?
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 13:07   #4597
aankaa092
Zakorzenienie
 
Avatar aankaa092
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 268
Dot.: PM 2017 - cz. 24

Nadrabiam. Juz jestem po wizycie. Soczewki na oczach są. Największy problem mam z ich ściąganiem, ale zakładam bez problemu a okulary będą 16 sierpnia dopiero
Cytat:
Napisane przez anlaya Pokaż wiadomość
Zdecydowaliśmy, że idziemy na plażę. Nie będzie gorąco, ale można liczyć na trochę słońca.

Mój chrzestny był dla mnie najwspanialszy na świecie, potem się ożenił z taką babą...
Mam nadzieje, ze będzie u was piękna pogoda

Mojego chrzestnego była żona chciała by przestał się kontaktować ze swoją rodziną,więc rok po ślubie juz był rozwiedziony
Słabo, że twój też trafił na taką i się nie wydostał z tego
Cytat:
Napisane przez Laura Rose Pokaż wiadomość
Taką więź można mieć niezależnie od bycia chrzestnym. Przy chrzcie nie tworzy się magiczna więź z dzieckiem, na tę relację po prostu trzeba pracować. Jak ktoś sobie tak wmówi i potem stawia chrześniaka na piedestał wśród innych dzieci, to faktycznie można sobie myśleć, że to przez wyjątkową moc funkcji chrzestnego.
Ty w pewnym sensie powiedziałaś, bo twoim zdaniem przez brak kościelnego wyrzuciliby cię z kościoła, a może nawet skreślili z roli chrzestnej
Wedlug mnie się tworzy. Do każdej kobiety możesz powiedzieć ciociu, ale nie o każdej możesz powiedzieć chrzestna. Tak samo z chrzesniakiem. Każde dziecko w naszej rodzinie to będzie bratanek lub siostrzeniec, ale tylko o niektórych możesz powiedzieć ze jesteś jego/jej chrzestną. Dla mnie to ogromne wyróżnienie.
Mówiąc ze mnie wykreślą z kościoła katolickiego (bo tak się dzieje, jeśli nie masz zamiaru brać ślubu kościelnego z osobą z którą wziełaś ślub cywilny i nie czujesz by był to grzech, na tym polega religia) nie powiedziałam, że nie mogę dziecka wychować w wierze katolickiej, bo mogę. Mogliby "skreślić" z roli chrzestnej, jeśli nie byłabym członek kościoła katolickiego i to ukrywała w trakcie chrztu dziecka, którego miałabym zostać chrzestną.
Cytat:
Napisane przez muszkaaa8 Pokaż wiadomość
Sama sie będziesz malowała ?
Pochwal sie później okularami ]
Pochwałę się jak dojdą
Cytat:
Napisane przez LadyArya Pokaż wiadomość
a co do makijazu to moj tż jjest przyzwyczajony ze ja mam zawsze bardzo silny makijaz oczu bo nosze przedluzane rzesy na co dzien, bardzo dlugie i grube. a na jakies okazje to jeszcze cienie i eyeliner do tego dochodza hah
Mój też jest przyzwyczajony, chociaż woli mnie bez makijażu, bo wtedy wieczorna toaleta trwa krócej
Cytat:
Napisane przez rubbim Pokaż wiadomość
Z ciekawości ile kosztuje?
Suknie od takich pojektantow ok 10-50 tysięcy. Ta dokładnie nie wiem ile. Ale nie dam za suknie więcej niż 3tys
Cytat:
Napisane przez LadyArya Pokaż wiadomość
jak malujesz same rzesy to tak. ale jak dochodza cienie, eyeliner itp. a przy tym jest 6.30 rano i ruszam sie jak zombie to nic dziwnego ze mi to zajmowalo pol godziny
Mi minimalistyczny makijaz zawsze zajmuje 30min. Kiedyś zajmował 10-15min, teraz niestety wszystko musi być na cacy zrobione, inaczej nie wyjdę z domu
Cytat:
Napisane przez cichazabka Pokaż wiadomość
Zawsze jak chcę wyglądać idealnie to ręka mi się trzęsie u mam fale dunaju zamiast kreski

Chciałam używać kremów BB, ale musiałam oddać mamie :/ po co komu tak jasna skóra Wyglądałam jakbym się zmiksowaną marchewką posmarowała

Miałam w planach robić hennę jak miałam ciemne włosy.. Nie zdążyłam
Da się wyciszyć malowanie z trzęsącymi się rękami. Mi się trzęsą ręce od zawsze a kreski maluję

Kremy BB firmy skin79 są bardzo jasne. Za 25zl na allegro można małe opakowania próbek kupić. Mi takie opakowanie na 2 miesiące starczyło zielona była najjaśniejsza,typowa dla azjatek,dla europejek złota, pomarańczowa, fioletowa i różowa mają dobre odcienie

Ja przy moich jasnych i tak robię hennę. Nie lubię moich jasnych, niewidocznych brwi.
Cytat:
Napisane przez LadyArya Pokaż wiadomość
jesli chodzi o podklad to mam zawsze 2 kolory - bardzo jasny i ciemny. i mieszam je sobie kiedy uzywalam jednego ale nigdy nie udawalo mi sie znalesc taki co by perfekcyjnie pasowal
To jest zawsze dobre rozwiązanie,ciemny najlepiej mieć taki by pasował do koloru skóry po opalaniu, a jasny by w zimie pasował.
Ale sama też jeszcze jie znalazłam idealnego, mam nietypowy kolor skóry... biszkoptowy
Cytat:
Napisane przez cichazabka Pokaż wiadomość
To ja musiałabym mieszać podkład i białą farbę

Ja zwykle używam podkładu lub chociaż zielonej bazy, bo miewam czerwone przebarwienia. A tak to zawsze tusz i kreski. Chociaż od czasu jak tu mieszkam z TŻ bez problemu idę do sklepu czy w odwiedziny bez niczego.
Jest biały podkład z make up revolution albo pigment biały z make up for ever do rozjaśniania podkładu.
__________________
4.06.2013 dziewczyna
3.06.2015 narzeczona
1.07.2017 żona

If you can dream it, you can do it!
~Walt Disney
Instagram prywatny

Instagram makijażowy
aankaa092 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-10, 13:09   #4598
endziS
Zadomowienie
 
Avatar endziS
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 319
Dot.: PM 2017 - cz. 24

Tak mało tu przebywam, bo szukam ciągle pracy, całe dnia spędzam na wysyłaniu CV i szukaniu ogłoszeń i mam trochę innych problemów
endziS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 13:12   #4599
Laura Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Laura Rose
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 7 488
Dot.: PM 2017 - cz. 24

Cytat:
Napisane przez aankaa092 Pokaż wiadomość
Nadrabiam. Juz jestem po wizycie. Soczewki na oczach są. Największy problem mam z ich ściąganiem, ale zakładam bez problemu a okulary będą 16 sierpnia dopiero
Mam nadzieje, ze będzie u was piękna pogoda


Kilka razy i przywykniesz
__________________
I will go anywhere as long as it is forward.

Edytowane przez Laura Rose
Czas edycji: 2016-08-10 o 13:14
Laura Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 13:12   #4600
LadyArya
Amounted Princess
 
Avatar LadyArya
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 079
Dot.: PM 2017 - cz. 24

Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość
Ale to chyba nie chodzi o to,że jak nie jesteś jesteś eteryczna to mocny makijaż wygląda spoko. Tak jak Magdenka napisała-po prostu mocny makijaż do pewnych sytuacji nie pasuje,niezaleznie jak dobrze zrobiony. Uważam,że do pracy makijaż wieczorowy nie pasuje

---------- Dopisano o 14:06 ---------- Poprzedni post napisano o 14:04 ----------


Hej Pokaż pierscionek. Mieszkacie razem?
ja nosze mocny makeup na codzien do pracy ( przedluzane rzesy) bo tak sie najlepiej czuje i mi to akurat pasuje
LadyArya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 13:13   #4601
cichazabka
...
 
Avatar cichazabka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: SBI/SK
Wiadomości: 4 320
Dot.: PM 2017 - cz. 24

Cytat:
Napisane przez aankaa092 Pokaż wiadomość
Da się wyciszyć malowanie z trzęsącymi się rękami. Mi się trzęsą ręce od zawsze a kreski maluję

Kremy BB firmy skin79 są bardzo jasne. Za 25zl na allegro można małe opakowania próbek kupić. Mi takie opakowanie na 2 miesiące starczyło zielona była najjaśniejsza,typowa dla azjatek,dla europejek złota, pomarańczowa, fioletowa i różowa mają dobre odcienie

Ja przy moich jasnych i tak robię hennę. Nie lubię moich jasnych, niewidocznych brwi.

Jest biały podkład z make up revolution albo pigment biały z make up for ever do rozjaśniania podkładu.
O, dzięki, będę szukać może w końcu znajdę coś wystarczająco jasnego dla mnie.
Mi się normalnie ręce nie trzęsą i kreski nie są problemem, ale jak się staram to nie wychodzi


Cytat:
Napisane przez Laurieen Pokaż wiadomość
Cześć,
z tej strony świeżo upieczona narzeczona
Cześć
__________________
Insta

13.10
27.11
cichazabka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-10, 13:14   #4602
LadyArya
Amounted Princess
 
Avatar LadyArya
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 079
Dot.: PM 2017 - cz. 24

Cytat:
Napisane przez Laurieen Pokaż wiadomość
Cześć,
z tej strony świeżo upieczona narzeczona
Jak widać w moim podpisie, szybko u mnie poszło :P
Pewnie pojawią się komentarze, że to za szybko... Ja czuję, że to Ten, mój TŻ tak samo, bo jaki facet oświadcza się po 3 miesiącach? Dlatego negatywne komentarze puszczę mimo uszu, nam jest dobrze

Obecnie jesteśmy na etapie oswajania się z sytuacją i... szukania sali. Mamy ciężkie zadanie tym bardziej, że ja pochodzę z Dolnego Śląska, TŻ z Górnego, a mieszkam obecnie pod Warszawą
hejo

szybko z tym wszytskim polecieliscie pokaz pierscionek
LadyArya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 13:16   #4603
serduszko165
Zakorzenienie
 
Avatar serduszko165
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: SB
Wiadomości: 10 781
Dot.: PM 2017 - cz. 24

Cytat:
Napisane przez Laurieen Pokaż wiadomość
Cześć,
z tej strony świeżo upieczona narzeczona
Jak widać w moim podpisie, szybko u mnie poszło :P
Pewnie pojawią się komentarze, że to za szybko... Ja czuję, że to Ten, mój TŻ tak samo, bo jaki facet oświadcza się po 3 miesiącach? Dlatego negatywne komentarze puszczę mimo uszu, nam jest dobrze

Obecnie jesteśmy na etapie oswajania się z sytuacją i... szukania sali. Mamy ciężkie zadanie tym bardziej, że ja pochodzę z Dolnego Śląska, TŻ z Górnego, a mieszkam obecnie pod Warszawą
Witamy nie masz trudniej, my też na odległość
serduszko165 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 13:16   #4604
motylek825
Zakorzenienie
 
Avatar motylek825
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraina Kredek
Wiadomości: 6 831
Dot.: PM 2017 - cz. 24

Anka ja mam za to na odwrót, szybko soczewki ściągam ale z zakładaniem bywa cieżko
__________________

"Dziś zasypiamy w białej kołdrze
a kiedyś zakopią nas w jednym grobie"
motylek825 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 13:17   #4605
Laura Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Laura Rose
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 7 488
Dot.: PM 2017 - cz. 24

Cytat:
Napisane przez Laurieen Pokaż wiadomość
Cześć,
z tej strony świeżo upieczona narzeczona
Jak widać w moim podpisie, szybko u mnie poszło :P
Pewnie pojawią się komentarze, że to za szybko... Ja czuję, że to Ten, mój TŻ tak samo, bo jaki facet oświadcza się po 3 miesiącach? Dlatego negatywne komentarze puszczę mimo uszu, nam jest dobrze

Obecnie jesteśmy na etapie oswajania się z sytuacją i... szukania sali. Mamy ciężkie zadanie tym bardziej, że ja pochodzę z Dolnego Śląska, TŻ z Górnego, a mieszkam obecnie pod Warszawą
Cześć Ile macie lat?
__________________
I will go anywhere as long as it is forward.
Laura Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 13:19   #4606
LadyArya
Amounted Princess
 
Avatar LadyArya
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 079
Dot.: PM 2017 - cz. 24

Laurieen a skad dokladnie jestes ? tak sie pytam bo piszesz ze z dolnego slaska wiec jestem ciekawa bo z wroclawia jestem
LadyArya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 13:19   #4607
oljaa
Zakorzenienie
 
Avatar oljaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 745
Dot.: PM 2017 - cz. 24

Witam nową

A gdzie nasza Anulka się podziewa?
oljaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 13:25   #4608
Edithh_21
Zakorzenienie
 
Avatar Edithh_21
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 5 825
Dot.: PM 2017 - cz. 24

Dziewczyny potrzebny film na wieczór, byle nie fantastyka Co ostatnio oglądałyście ciekawego?
__________________
Dream it.
Wish it.
Do it.
Edithh_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 13:29   #4609
Laurieen
Zadomowienie
 
Avatar Laurieen
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Piaseczno/Lca/Pszczyna
Wiadomości: 1 161
Dot.: PM 2017 - cz. 24

Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość


Hej Pokaż pierscionek. Mieszkacie razem?
Nie, pomieszkujemy (na Mazowszu pracuję tylko 3 dni w tygodniu, więc stosunkowo często się widujemy), ale planujemy zamieszkać razem tak na 100 %. Muszę najpierw znaleźć pracę na Śląsku. Liczę, że zdamy ten test
Cytat:
Napisane przez LadyArya Pokaż wiadomość
hejo

szybko z tym wszytskim polecieliscie pokaz pierscionek
To nie ja taka narwana, tylko on Pierścionek jest ultra skromny, bo taki chciałam

Ps. Robię pierwsze i ostatnie zdjęcie na takim zoomie, bo w takim przybliżeniu włoski na palcach wyglądają okropnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20160801_001546.jpg (80,3 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20160810_141809.jpg (61,4 KB, 24 załadowań)
__________________
Dziewczyna, u której szybko poszło


26.07.2016

zaręczyny

17.06.2017
ślub




Laurieen jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-10, 13:31   #4610
renia92
Zakorzenienie
 
Avatar renia92
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 5 268
Dot.: PM 2017 - cz. 24

Cytat:
Napisane przez Laurieen Pokaż wiadomość
Nie, pomieszkujemy (na Mazowszu pracuję tylko 3 dni w tygodniu, więc stosunkowo często się widujemy), ale planujemy zamieszkać razem tak na 100 %. Muszę najpierw znaleźć pracę na Śląsku. Liczę, że zdamy ten test
Hej nie widze zdjecia na tel :/

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
__________________
renia92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 13:31   #4611
LadyArya
Amounted Princess
 
Avatar LadyArya
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 079
Dot.: PM 2017 - cz. 24

Cytat:
Napisane przez Laurieen Pokaż wiadomość
Nie, pomieszkujemy (na Mazowszu pracuję tylko 3 dni w tygodniu, więc stosunkowo często się widujemy), ale planujemy zamieszkać razem tak na 100 %. Muszę najpierw znaleźć pracę na Śląsku. Liczę, że zdamy ten test


To nie ja taka narwana, tylko on Pierścionek jest ultra skromny, bo taki chciałam

Ps. Robię pierwsze i ostatnie zdjęcie na takim zoomie, bo w takim przybliżeniu włoski na palcach wyglądają okropnie
bardzo ladny w jakim terminie chcecie brac slub ?
LadyArya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 13:33   #4612
aankaa092
Zakorzenienie
 
Avatar aankaa092
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 268
Dot.: PM 2017 - cz. 24

Cytat:
Napisane przez magdenka Pokaż wiadomość
Piękna. Któraś z was pisała, że słaby materiał. Ja jestem nim zachwycona
Mnie też zachwyca materiał i ta część na ramionach
Cytat:
Napisane przez muszkaaa8 Pokaż wiadomość
piękna gdzieś czytałam, że w sezonie 2017 będą bardzo modne właśnie takie aplikacje 3d na sukniach ślubnych
Może i tak, ale nie każde z efektem 3d wyglądają ładnie
Cytat:
Napisane przez cichazabka Pokaż wiadomość
DecoMorreno po prostu świetne książki pisze

Cytat:
Napisane przez LadyArya Pokaż wiadomość
ja kosmetyki dawno juz przestalam liczyc a w szczegolnosci pomadki. mam taka fure szminek ze nie pamietam juz nawet jakie mam kolory
Przejrzyj je. Może trzeba już parę wywalić?
Cytat:
Napisane przez muszkaaa8 Pokaż wiadomość
taki skromny dość
bardzo skromny, ale fajny
Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość
Ja staram się Ciebie zrozumieć. Ale kiedy podejmujecie decyzje jaki ślub ostatecznie bierzecie?
Bo branie kościelnego kiedy ma się zamiar w przyszłości "wypisać" z kościoła to dla mnie straszna obłuda.
Nie wiem kiedy. Ciągle się wahamy. Zobaczymy jak będzie po urodzeniu dziecka,może coś się zmieni
Cytat:
Napisane przez LadyArya Pokaż wiadomość
fantasy z watkiem romansowym
Ooo, lubię takie książki
Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość
Ja tak nie uważam jednak eteryczna,naturalna blondynka nie będzie dobrze wyglądać w mocno wymalowanych oczach,brwiach i ustach naraz nawet jesli to dobry makijazysta.
Może dobrze wyglądać jeśli idzie np na sylwestra ale na ślub... ja jakoś nie lubię mocnych makijaży na ślubach. Ale to właśnie kwestia gustu
Cytat:
Napisane przez oljaa Pokaż wiadomość
Dopóki nie byłam z TŻ nie lubiłam dostawać zaproszeń z OT, nie chciałam brać nikogo na siłę, raz zaprosiłam kolegę i nie mogłam doczekać się końca wesela, więc później chodziłam sama pamiętam jak moja kuzynka nie poszła na wesele, bo nie dostała zaproszenia z OT, miała z jakieś 14lat
Zapisz
Nie rozumiem brania znajomych/kolegow/koleżanek na wesele jak ma się zaproszenie z OT, jak nie jestem w związku to nie biorę nikogo kiedyś mojej siostry cioteczna rodzice zadzwonili do ciotki z pytaniem czy może ich córka wziąć kolegę na ślub bo ona nie ma chłopaka. Swojemu dziecku bym powiedziala, żeby nie wymyślało tylko albo szlo samo albo wcale.
__________________
4.06.2013 dziewczyna
3.06.2015 narzeczona
1.07.2017 żona

If you can dream it, you can do it!
~Walt Disney
Instagram prywatny

Instagram makijażowy
aankaa092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 13:39   #4613
serduszko165
Zakorzenienie
 
Avatar serduszko165
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: SB
Wiadomości: 10 781
Dot.: PM 2017 - cz. 24

Cytat:
Napisane przez Edithh_21 Pokaż wiadomość
Dziewczyny potrzebny film na wieczór, byle nie fantastyka Co ostatnio oglądałyście ciekawego?
Ostatni film jaki oglądałam to "Londyn w ogniu" :P Tż mi włączył.

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Laurieen Pokaż wiadomość
Nie, pomieszkujemy (na Mazowszu pracuję tylko 3 dni w tygodniu, więc stosunkowo często się widujemy), ale planujemy zamieszkać razem tak na 100 %. Muszę najpierw znaleźć pracę na Śląsku. Liczę, że zdamy ten test


To nie ja taka narwana, tylko on Pierścionek jest ultra skromny, bo taki chciałam

Ps. Robię pierwsze i ostatnie zdjęcie na takim zoomie, bo w takim przybliżeniu włoski na palcach wyglądają okropnie
Śliczny pierścionek
serduszko165 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 13:41   #4614
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: PM 2017 - cz. 24

Cytat:
Napisane przez Laurieen Pokaż wiadomość
Nie, pomieszkujemy (na Mazowszu pracuję tylko 3 dni w tygodniu, więc stosunkowo często się widujemy), ale planujemy zamieszkać razem tak na 100 %. Muszę najpierw znaleźć pracę na Śląsku. Liczę, że zdamy ten test


To nie ja taka narwana, tylko on Pierścionek jest ultra skromny, bo taki chciałam

Ps. Robię pierwsze i ostatnie zdjęcie na takim zoomie, bo w takim przybliżeniu włoski na palcach wyglądają okropnie
Pierścionek śliczny,nie powiedziałbym,że taki "ultraskromny"

Sama wybierałaś?
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 13:42   #4615
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: PM 2017 - cz. 24

olja, jestem

Od wczoraj Was nadrabiam

Dziń dybry
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 13:43   #4616
oljaa
Zakorzenienie
 
Avatar oljaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 745
Dot.: PM 2017 - cz. 24

Cytat:
Napisane przez aankaa092 Pokaż wiadomość
Nie rozumiem brania znajomych/kolegow/koleżanek na wesele jak ma się zaproszenie z OT, jak nie jestem w związku to nie biorę nikogo kiedyś mojej siostry cioteczna rodzice zadzwonili do ciotki z pytaniem czy może ich córka wziąć kolegę na ślub bo ona nie ma chłopaka. Swojemu dziecku bym powiedziala, żeby nie wymyślało tylko albo szlo samo albo wcale.
Ja raz byłam z kolegą, w sumie bardziej znajomym i był to zły pomysł ale jak ktoś ma dobrego kolegę/koleżankę to czemu nie? Kiedyś przyjaciel nie miał z kim pójść na wesele, poszliśmy razem i było super! Z tym, że bardzo dobrze dogadywaliśmy się i była to dla nas przyjemność, a nasze relacje zawsze były czysto koleżeńskie
Zapisz
oljaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 13:43   #4617
Edithh_21
Zakorzenienie
 
Avatar Edithh_21
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 5 825
Dot.: PM 2017 - cz. 24

aankaa092 a ja tam uważam, że jak ktoś nie ma chłopaka to czemu ma sobie nie wziąć kolegi. Na wesele idzie się po to m.in. żeby się pobawić, potańczyć a samemu to się głównie przy stole siedzi. Nie mówię żeby brać byle kogo ze sobą, ale jak się ma jakiegoś dobrego kumpla, który potrafi się zachować to czemu nie
__________________
Dream it.
Wish it.
Do it.
Edithh_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 13:44   #4618
Laurieen
Zadomowienie
 
Avatar Laurieen
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Piaseczno/Lca/Pszczyna
Wiadomości: 1 161
Dot.: PM 2017 - cz. 24

Cytat:
Napisane przez Laura Rose Pokaż wiadomość
Cześć Ile macie lat?
Ja 27 rocznikowo, TŻ 29
Cytat:
Napisane przez LadyArya Pokaż wiadomość
Laurieen a skad dokladnie jestes ? tak sie pytam bo piszesz ze z dolnego slaska wiec jestem ciekawa bo z wroclawia jestem
Niestety nie jestem z Wrocławia, a z okolic Legnicy

Cytat:
Napisane przez LadyArya Pokaż wiadomość
bardzo ladny w jakim terminie chcecie brac slub ?
Najbardziej marzy mi się czerwiec (zawsze chciałam w czerwcu), ale życie zweryfikuje- jest to uzależnione, kiedy znajdziemy salę. Celujemy od czerwca do września z wykluczeniem kilku dat Ps. Dziękuję
Cytat:
Napisane przez serduszko165 Pokaż wiadomość
Ostatni film jaki oglądałam to "Londyn w ogniu" :P Tż mi włączył.

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------


Śliczny pierścionek
Dziękuję
__________________
Dziewczyna, u której szybko poszło


26.07.2016

zaręczyny

17.06.2017
ślub




Laurieen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 13:44   #4619
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: PM 2017 - cz. 24

Cytat:
Napisane przez aankaa092 Pokaż wiadomość

Nie rozumiem brania znajomych/kolegow/koleżanek na wesele jak ma się zaproszenie z OT, jak nie jestem w związku to nie biorę nikogo kiedyś mojej siostry cioteczna rodzice zadzwonili do ciotki z pytaniem czy może ich córka wziąć kolegę na ślub bo ona nie ma chłopaka. Swojemu dziecku bym powiedziala, żeby nie wymyślało tylko albo szlo samo albo wcale.
A ja nie rozumiem dlaczego tak uważasz Na imprezy tez zawsze chodzisz z TŻ?
co to za róznica czy jesteś w związku czy nie? Ja na wesela chodzę potańczyć bo to uwielbiam. A jednak idąc sama nie będę miała okazji tańczyć często. Pary zazwyczaj tańczą razem,albo odbijają się nazwajem. A ja musiałabym siedzieć sama jak palec przy stole,czasem będąc poproszona do tańca przez jakiegoś łaskawego wujka. Dlatego uważam,że fajnie wziąć kolegę chociażby po to by sobie potańczyć do woli,a nie przegadac całe wesele z rodzicami

I nie uważam,że to jest wymyślanie.
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 13:45   #4620
cichazabka
...
 
Avatar cichazabka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: SBI/SK
Wiadomości: 4 320
Dot.: PM 2017 - cz. 24

Cytat:
Napisane przez oljaa Pokaż wiadomość
Ja raz byłam z kolegą, w sumie bardziej znajomym i był to zły pomysł ale jak ktoś ma dobrego kolegę/koleżankę to czemu nie? Kiedyś przyjaciel nie miał z kim pójść na wesele, poszliśmy razem i było super! Z tym, że bardzo dobrze dogadywaliśmy się i była to dla nas przyjemność, a nasze relacje zawsze były czysto koleżeńskie
Ja na jednym weselu byłam z byłym (prawie rok po rozstaniu).


Cytat:
Napisane przez Laurieen Pokaż wiadomość
Pierścionek jest ultra skromny, bo taki chciałam
Bardzo ładny pierścionek
__________________
Insta

13.10
27.11
cichazabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-11 09:29:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:25.