Po jakim czasie Wasz ex TŻ znalazł nową partnerkę? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-29, 15:00   #31
patrzacwniebo
Rozeznanie
 
Avatar patrzacwniebo
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 651
Dot.: Po jakim czasie Wasz ex TŻ znalazł nową partnerkę?

Cytat:
Napisane przez alekziz Pokaż wiadomość
Mojego spytałam się o to samo, to też nie chciał się przyznać, cały czas zaprzeczał, a ja i tak wiedziałam, że zaczął utrzymywać z nią kontakt i spotykać się będąc jeszcze ze mną.
No właśnie, a przecież podczas całego związku dostarczył mi tylu powodów, by myśleć o nim w... niefajny sposób , że taka informacja już by niczego nie zmieniła, a może by nawet zyskał w ten sposób, bo by chociaż był szczery (trochę za późno no ale powiedzmy )

Wiem, że facet się niczego nie nauczył, bo uważał, że on błędów nie popełniał. Także współczuć tylko następnej A z tego co słyszałam tu i tam, to raczej parę ciekawych akcji już odwalił.
__________________
Alles met mate...maar bier met vaten!
patrzacwniebo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 15:26   #32
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Po jakim czasie Wasz ex TŻ znalazł nową partnerkę?

Zrobił się wątek o dupkach
Cytat:
Napisane przez babcia_miecia Pokaż wiadomość
Głupi był. Od kilku lat podczytuję Twoje posty i wyłania mi się z nich obraz naprawdę świetnej, wartościowej osoby. Pewnie lepszej niż Ty i tak nigdy nie będzie miał, może tylko żałować
Ojej, dziękuję
Żałował, żałował, ale byłam wtedy już z kimś innym... A teraz profesjonalnie uprawiam staropanieństwo
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 15:55   #33
styla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 13
Dot.: Po jakim czasie Wasz ex TŻ znalazł nową partnerkę?

Miałam 3 chłopaków, z którymi byłam w dłuższych związkach Pierwszy znalazł sobie dziewczynę po 2 latach od rozstania, drugi po roku, a z 3 rozstałam się 2 miesiące temu i póki co, na razie też jest wolny Ale mam kolegów, którzy średnio 2 miesiące po rozstaniu znaleźli nową dziewczynę i było to przeważnie dlatego, że nie mogli się przyzwyczaić do życia singla i potrzebowali z kimś być W trzech z tych sytuacji taki związek kończył się po 3-4 miesiącach, a w jednym przypadku chłopak się zakochał (chociaż też szukał kogokolwiek) i są ze sobą rok
Nie ma reguły, tak samo jest z dziewczynami Możesz kogoś szukać, kto byłby Twoim "plasterkiem na ranę", a może po tygodniu od rozstania spotkasz swoją miłość
styla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 16:28   #34
Lilllu
Zadomowienie
 
Avatar Lilllu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 928
Dot.: Po jakim czasie Wasz ex TŻ znalazł nową partnerkę?

Po 2-3 miesiącach zaczął zarywać do mojej przyjaciółki.
Lilllu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 16:50   #35
barbarossan
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Małopolska/ Łódzkie
Wiadomości: 776
Dot.: Po jakim czasie Wasz ex TŻ znalazł nową partnerkę?

Cytat:
Napisane przez lightgoaway Pokaż wiadomość
Jeden znalazł sobie dziewczynę jeszcze w trakcie A drugi nie wiem, nie utrzymywaliśmy później kontaktu i szczerze mało mnie to obchodziło.
jakbym czytała o sobie, z tym że 3 ci Ex po pół roku ożenił się i udaje ze mnie nie zna
__________________
Kontrola - najlepszą formą zaufania
Mam swoje zdanie na dany temat ,nie zawsze musimy mieć takie same

zamykam kolekcję półmaratonów czas na ...
barbarossan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 16:55   #36
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Po jakim czasie Wasz ex TŻ znalazł nową partnerkę?

Mój były ożenił się pół roku po naszym rozstaniu. Ale to ja zerwałam, zresztą od początku wiedział, że nic z tego nie będzie, tylko nie przyjmował tego do wiadomości. Po prostu, kochałam innego, a on uważał, że mi przejdzie. Jesteśmy w dobrych, koleżeńskich stosunkach.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 17:05   #37
gracieux
Zakorzenienie
 
Avatar gracieux
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Piernikowe miasto
Wiadomości: 3 985
Dot.: Po jakim czasie Wasz ex TŻ znalazł nową partnerkę?

mój ostatni ex - byliśmy razem 2,5 roku, znalazł sobie nową dziewczynę po 2 tygodniach
__________________

~I'm a hopeless romantic with a dirty mind~



90/2015
15/2016

gracieux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-29, 18:06   #38
kurakowa
Raczkowanie
 
Avatar kurakowa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 462
Dot.: Po jakim czasie Wasz ex TŻ znalazł nową partnerkę?

Cytat:
Napisane przez _Shiloh_ Pokaż wiadomość
Mój ex NARZECZONY (sala wynajęta, wstępnie ustalone wszystko do ślubu) znalazł sobie dziewczynę, jak jeszcze był ze mną, ale oczywiście najpierw były kłamstwa, że koleżanka, że coś tam coś tam. No, ale w końcu jakiś czas po rozstaniu wyszło szydło z worka. Byliśmy 4 lata razem.
miałyśmy tego samego faceta?
kurakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 18:52   #39
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Po jakim czasie Wasz ex TŻ znalazł nową partnerkę?

jeden po roku, jeden chyba do tej pory nikogo nie ma na stałe, a z jeszcze innymi straciłam kontakt

ja za to po każdym baaardzo szybko znajdowałam kogoś (ani klin, ani brak uczuć, po prostu coś się kończy coś się zaczyna) i z jednym jestem do dziś i w przyszłym roku bierzemy ślub
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 19:15   #40
slodka0018
Raczkowanie
 
Avatar slodka0018
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 380
Dot.: Po jakim czasie Wasz ex TŻ znalazł nową partnerkę?

Moj ex znalazl po jakims roku nowa dziewczyne , najpierw zarzekal sie ze nikogo nie bedzie mial do konca zycia , bo tylko mnie kocha noo coz bywa i tak , nie zabraniam miec kogos ale nie lubie takiej gatki ze albo Ty albo nikt inny a robi co innego ;/
__________________
20.03.2010 <3
slodka0018 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 19:22   #41
_Desolation
Zakorzenienie
 
Avatar _Desolation
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 629
Dot.: Po jakim czasie Wasz ex TŻ znalazł nową partnerkę?

Cytat:
Napisane przez babcia_miecia Pokaż wiadomość
Głupi był. Od kilku lat podczytuję Twoje posty i wyłania mi się z nich obraz naprawdę świetnej, wartościowej osoby. Pewnie lepszej niż Ty i tak nigdy nie będzie miał, może tylko żałować

Muszę się z tym zgodzić. Nie raz na rozstaniowym kilka lat temu dostałam od Mallej kopa w tyłek, nie raz mi doradziła a jeszcze głupia gówniara byłam, teraz widzę jakie te rady były wartościowe.

Co do tematu to w ogóle w tej kwestii się nie orientuje. Ze wszystkimi zerwałam kontakt, a jeden który bajerował inne przez cały nasz związek czego nie chciałam do siebie dopuścić, z tego co wiem robi to nadal będąc z inną. Chociaż specjalnie się tym nie interesowałam, sam mi powiedział.
__________________
Roguc mym Bogiem,
Coma nałogiem
,
muzyka postawą,
koncerty zabawą

narCOMAnka

http://www.youtube.com/watch?v=mf97F-SpBQU

Życie motocyklisty nie liczy się w latach tylko w kilometrach


Edytowane przez _Desolation
Czas edycji: 2013-08-29 o 19:35
_Desolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-29, 19:36   #42
forgetthetime
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 22
Dot.: Po jakim czasie Wasz ex TŻ znalazł nową partnerkę?

Jeden - z którym byłam 2 lata, hmm mija prawie rok a on na stałe jeszcze nikogo nie miał Wiem, ze jakos 4 miesiace po rozstaniu byl na randce, ale nie wyszlo
Natomiast ostatni mój pan z którym spotykałam się poltora miesiaca, ktory zerwał bo nie chciał stałego związku, bo teskni za byla... po 2 tygodniach mial nową
forgetthetime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 23:30   #43
falling_rain
Raczkowanie
 
Avatar falling_rain
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 178
Dot.: Po jakim czasie Wasz ex TŻ znalazł nową partnerkę?

mój eks po 2 miesiącach od naszego rozstania zaczął spotykac sie z pewną dziewczyną, potem w trakcie tamtego związku znalazł sobie jeszcze jedną
a teraz to nie wiem czy dokonuje kolejnych podbojów, być może, ale juz zmieniłam otoczenie i nie mam z nim kontaktu
falling_rain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-30, 05:59   #44
absurdalna89
Zadomowienie
 
Avatar absurdalna89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 339
Dot.: Po jakim czasie Wasz ex TŻ znalazł nową partnerkę?

Mój były jest nadal sam, minęły dwa lata od rozstania. Zresztą ja też, jak na razie nie zapowiada się u nas na zmiany.
absurdalna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-01, 15:34   #45
monikkad
Wtajemniczenie
 
Avatar monikkad
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 104
Dot.: Po jakim czasie Wasz ex TŻ znalazł nową partnerkę?

Pierwszy eks - praktycznie zaraz po tym jak się rozstaliśmy, jak zdałam sobie sprawę, że to naprawdę koniec i nic nie pomoże to straciliśmy kontakt (na moje szczęście!), więc nie wiem. Wiem na pewno, że przynajmniej jeszcze przez pół roku był sam, bo moja przyjaciółka chodziła do tej samej szkoły, co on. Ale on skończył szkołę i nie mam pojęcia co się z nim od tego czasu działo. To już prawie 8 lat temu Ehhh, czas leci

Drugi eks - do tej pory jest sam. Rozstaliśmy się 5 lat temu (właśnie minęło, bo rozstaliśmy się pod koniec sierpnia), spotykał się trochę z różnymi dziewczynami, ale to nie były związki. Generalnie cały czas od tej pory był i jest sam. Jakoś nie może sobie chłopak życia ułożyć, ale pewnie dlatego, że do tej pory się nie zmienił, dalej jest taki, jaki był.

Dla pierwszego może i byłam po trosze klinem, bo on był w długim związku przede mną (chociaż był chyba jakiś rok czy pół roku przerwy między mną a tą jego pierwszą dziewczyną). Często wspominał o swojej eks, ja za to byłam nim zaślepiona totalnie. Był moją pierwszą miłością.

Dla drugiego byłam tą pierwszą. Wydaje mi się, że on do tej pory jakoś nie może mnie "odchorować", słyszę często opinię jego znajomych, że on mnie niby dalej kocha. Dla mnie on nie był klinem po pierwszym (no.. może ociupinkę :P), bo poznałam go po roku od mojego rozstania, a zaczęliśmy być razem jakoś ponad 1,5 roku od rozstania z pierwszym. Byłam już "zaleczona" Nie porównywałam, ani nic Do dziś nie wierzę w to, co piszę, bo po rozstaniu z pierwszym myślałam, że mój świat się skończył. Jeszcze w rok po rozstaniu bolało.

Mój obecny TŻ (mój narzeczony ) też nie był klinem dla mnie, chociaż może to tak wyglądać, bo zaraz po rozstaniu z eksem nr 2 wyjechaliśmy razem w góry ze znajomymi i jakoś tak zaczęliśmy się bardziej przyjaźnić, ale zaczęliśmy być razem 7 miesięcy od rozstania z drugim eks. Ja drugiego eksa generalnie słabo przeżywałam, brutalna prawda jest chyba taka, że ... nigdy go nie kochałam
__________________
"Ludzie dbają o tych, którzy dbają o siebie!"

Edytowane przez monikkad
Czas edycji: 2013-09-01 o 15:36
monikkad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-01, 16:01   #46
maszToCoChcesz
Zakorzenienie
 
Avatar maszToCoChcesz
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 4 220
Dot.: Po jakim czasie Wasz ex TŻ znalazł nową partnerkę?

On twierdził, że to sposób zapomnienia o mnie, a tymczasem jest z nią dwa lata Było to jakieś pół roku po naszym rozstaniu,ale ona nawet kiedy był ze mną do niego pisała i prosiła o coś więcej Chyba są szczęśliwi
__________________
it's a fool's game
maszToCoChcesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-01, 17:12   #47
ptasie__mleczko
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 527
Dot.: Po jakim czasie Wasz ex TŻ znalazł nową partnerkę?

u mnie ex kręcił już z nową ledwie kilka tygodni po naszym rozstaniu. A rzekomo byłam miłością jego życia i planował ze mną ślub po studiach. Mało tego. Te plany wydawały się naprawdę poważne. Ale cóż. Pokręcił z nią z miesiąc i nic z tego nie wyszło, potem kręcił z moją koleżanką (sic!), ale też nie wyszło. Potem pewnie krecił jeszcze z wieloma, ale kontakt mi sie całkiem urwał z nim i jego znajomymi z paczki. A potem długo długo później znalazł kobietę z która sa już ze dwa, moze trzy lata razem. I jest szczęśliwy moj drugi eks znalazł laskę po roku od rozstania (ale to był krótki, intensywny związek, zakończony z mojej str). Z nią był z 5 lat i się rozsypało niestety, a szczerze im kibicowałam. Ale od razu znalazł sobie inną (nie wiem czy przypadkiem ona nie była powodem rozstania, bo to wszystko wyszło tak nagle-zerwanie i nowa miłość). Generalnie nie mam do nich żadnego urazu, życze im jak najlepiej. Nam nie wyszło. Cóż tak widocznie miało być
__________________
to jest MOJE zdanie. Nikt Ci nie każe się z nim zgadzać! Szanujmy odmienne poglądy
ptasie__mleczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-13, 21:46   #48
Mona889
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 8
Dot.: Po jakim czasie Wasz ex TŻ znalazł nową partnerkę?

Mój po 2 dniach juz spotykal się z byla, byli 5lat po rozstaniu, jemu poprawiła się sytuacja materialna, pisała mu jak to kocha, zawsze kochala, on jest nacudowniejszy na świecie, piękny, inteligentny kochany, a ten lapal jak pelikan. Obydwoje 35lat. Ona wysłała mu swoje nagie zdjęcia. On wył do księżyca. Mnie w tym czasie oklamywal, ze nic z nia nie ma, nie wiedział, że czytałam wiadomości. Po 2tyg spotkał się ze mną i powiedział że z nia spal, ale to był błąd i zapewne nigdy mu nie wybacze. Bo on na siebie patrzeć nie potrafi, ze spal z nia, ze tak się nie robi. Tak się biedaczyna przyzwyczaił, ze od tej pory spotykali się codziennie.
Mona889 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-13, 22:49   #49
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Po jakim czasie Wasz ex TŻ znalazł nową partnerkę?

U mnie to nie było PO a W TRAKCIE.
Choć przyznaję, że zanim nie był pewien, czy tam mu wyjdzie to trzymał się mnie, jak szympans gałęzi
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-14, 10:46   #50
Folgia
Rozeznanie
 
Avatar Folgia
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 849
Dot.: Po jakim czasie Wasz ex TŻ znalazł nową partnerkę?

Rozstaliśmy się na początku roku, ale nadal on nikogo nie ma. Chociaż wiem, że był zauroczony dwoma dziewczynami, ale nic z tego nie wyszło. Jak inni moi eksowie, nie mam pojęcia.


Ze swojej perspektywy mogę powiedzieć, że jestem osobą, która szybko podnosi się po zakończeniu związku i jak coś się skończy, to w miarę szybko mogę zacząć coś nowego.
__________________
Życie jest zbyt krótkie, by martwić się, co inni o Tobie powiedzą. Po prostu rób to co kochasz, baw się dobrze i daj ludziom kolejny temat do rozmów.
Folgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-14, 10:52   #51
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Po jakim czasie Wasz ex TŻ znalazł nową partnerkę?

Mój były jeszcze ponad rok po rozstaniu z nikim się nie spotykał, teraz nie mam zielonego pojęcia i mnie to nie interesuje specjalnie, nasze drogi się rozeszły pewnie na zawsze. Ja się spotykałam z kimś od razu, bo zerwanie się głupio przeciągało, a dla mnie ten związek od dawna nie miał sensu i już miałam rozstanie „przepracowane” psychicznie i emocjonalnie.
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-14, 12:33   #52
f6ce7c3ca500955a4c7e3c56259edd7b2c023af2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 991
Dot.: Po jakim czasie Wasz ex TŻ znalazł nową partnerkę?

Cytat:
Napisane przez Abadanka Pokaż wiadomość
Witajcie Dziewczyny

Z góry uprzedzę, że tematu w wyszukiwarce szukałam, ale istniejący o podobnej tematyce dotyczył problemów pojedynczej osoby.

Po jakim czasie od rozstania Wasi ex TŻowie znaleźli nową dziewczynę?
Jeżeli facet pcha się w nowy związek niedługo po rozstaniu to czy wedle Was jest to spowodowane brakiem uczuć do byłej partnerki czy szukaniem tzw. "klina", żeby zapomnieć o byłej?
bylismy 4,5 roku razem, 1,5 roku temu bylo rozstanie oficjalni zaczeli byc ze soba 10 dni po naszym końcu ja sobie singluję i jest coraz fajniej
f6ce7c3ca500955a4c7e3c56259edd7b2c023af2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-14, 14:13   #53
d2dd207f275c1b39657c36f1bca46920be2025b2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 70
Dot.: Po jakim czasie Wasz ex TŻ znalazł nową partnerkę?

Moja była po 7 latach związku, znalazła kogoś w trakcie. W sumie i tak już mam to gdzieś na dziś dzień i powiedziałem jej, że czuję do niej niechęć i w ogóle same negatywne uczucia. Już w ogóle nie odpisuje jej na wiadomości. Niech się wali. Po 4 miesiącach się totalnie uwolniłem emocjonalnie. Żałuję bardzo tylko spędzenia z nią 7 lat, bo zrozumiałem jak bardzo do mnie nie pasowała. Niestety odrzuciłem przez nią kiedyś wartościową kobietę, która chciała ze mną być i to 2x. Kontakt nam się odnowił, ale ma faceta od 6 lat z którym jest szczęsliwa...Niestety, chociaż cieszę się jej szczęściem. Nie rozmawialiśmy parę lat. I nagle z dnia na dzień, gdy mnie zaczepiła, kontakt się odnowił jakby to wszystko było wczoraj. Dziś załuje, bo wybrałem jakąś głupią pipę która mnie zdradziła, na rzecz na prawdę fajnej i wartościowej kobiety. Pewnie będę żałował już do końca. Także zakładam, że ja "zakochałem" się już po tych 4 miesiącach.

Edytowane przez d2dd207f275c1b39657c36f1bca46920be2025b2
Czas edycji: 2018-09-14 o 14:15
d2dd207f275c1b39657c36f1bca46920be2025b2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-15, 09:22   #54
fcd2e403d74287f117e7a506dac96c8726e1bb0f_60889772e2e8a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 31 783
Dot.: Po jakim czasie Wasz ex TŻ znalazł nową partnerkę?

Nie znalazł, co więcej po jakimś czasie próbował wrócić ale nie byłam już zainteresowana. Teraz nie wiem czy kogoś ma bo kontakt się urwał.
fcd2e403d74287f117e7a506dac96c8726e1bb0f_60889772e2e8a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-15, 09:54   #55
Cytokina
Interleukina Druga
 
Avatar Cytokina
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 811
Dot.: Po jakim czasie Wasz ex TŻ znalazł nową partnerkę?

Mój pierwszy były długo miał do mnie żal emocjonalny po zerwaniu, wzmógł to też fakt, że po dwóch miesiącach zaczęłam nowy związek - wcześniej miał chyba nadzieję, że do niego wrócę. Jak kolejna relacja rozpadła mi się po pół roku to jeszcze do mnie wypisywał, w Sylwestra pluł na mnie jadem, a jakoś na wiosnę (około rok po zerwaniu, dokładnej daty nie znam) poznał swoją obecną dziewczynę. Jeśli mnie rachunki nie mylą to są już razem ponad dwa lata. Co się dokładnie u niego dzieje nie wiem, bo kontakt ze wspólnymi znajomymi, którzy czasami mówili mi jakąś ploteczkę wygasł mi zupełnie

Nie mam pojęcia co z wspomnianym drugim byłym. Nie utrzymujemy kontaktu, nie mieliśmy wspólnych znajomych (za krótki staż związku), a profil na facebooku ma całkowicie ukryty, wiec nawet nie mogę podejrzeć. Może jakbym poszukała to bym coś znalazła, ale szczerze to niezbyt mnie to ciekawi.
Cytokina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-15, 23:20   #56
ptasie__mleczko
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 527
Dot.: Po jakim czasie Wasz ex TŻ znalazł nową partnerkę?

Mój były po dwóch tygodniach już kręcił z nową :/ dramat. A niby taki zakochany i ślub chciał brać. Tak mu się nagle odmieniło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
to jest MOJE zdanie. Nikt Ci nie każe się z nim zgadzać! Szanujmy odmienne poglądy
ptasie__mleczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-16, 08:24   #57
ricca166
Wtajemniczenie
 
Avatar ricca166
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 430
Dot.: Po jakim czasie Wasz ex TŻ znalazł nową partnerkę?

Pierwszy chyba po 2 latach (BTW rozstaliśmy się, bo flirtował z innymi dziewczynami online, cybersex, przesyłanie fotek itp. ) życzyłam mu naprawdę dobrze, że się zmieni, dopóki ta jego następna dziewczyna nie napisała do mnie z pytaniem, co było powodem naszego rozstania. Odpisałam jej ogólnie, że chodziło o inne kobiety, żeby im nie mieszać i okazało się, że robił jej to samo. Później na szczęście się rozstali, chociaż jej zeszło dłużej i życzę mu, żeby już nie miał żadnej dziewczyny, naprawdę. Albo inaczej, żeby żadna dziewczyna nie chciała z nim być.
Drugi ,,chłopak,, miał dziewczyny nawet jak się spotykaliśmy (bardziej relacja FF, ale bardzo długa i miała być zasada, że jeśli pojawi się ktoś inny, kończymy ), ożenił się niedawno, i tej dziewczynie również współczuję, bo tak jak ja nie byłam bardzo zaangażowana w ten układ, tak wypisywał do mnie jak już on był w związku. I chyba tyle ... :p

Edytowane przez ricca166
Czas edycji: 2018-09-16 o 08:27
ricca166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-16, 16:07   #58
kiciakasia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto Ogrodów
Wiadomości: 3 195
Dot.: Po jakim czasie Wasz ex TŻ znalazł nową partnerkę?

z pół roku
ale dziewczyna była bardziej bystra ode mnie i go zostawiła (z tego samego powodu, co ja) po chyba 2 miesiącach
__________________
smocza mama
kiciakasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-16, 17:29   #59
fasolkiewiczowna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 104
Dot.: Po jakim czasie Wasz ex TŻ znalazł nową partnerkę?

Pierwszy około trzech lat po rozstaniu, z drugim oboje znaleźliśmy partnerów po ok pół roku. Trzeci mam nadzieję, zostanie do końca

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fasolkiewiczowna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-16, 17:32   #60
damdalena
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkrakowskie
Wiadomości: 3 610
Dot.: Po jakim czasie Wasz ex TŻ znalazł nową partnerkę?

Cytat:
Napisane przez Cytokina Pokaż wiadomość
szczerze to niezbyt mnie to ciekawi.
Ano właśnie. Choć z moimi byłymi utrzymuję jakiś kontakt (telefoniczne życzenia na święta, itp), to naprawdę mnie to nigdy nie interesowało. Choć dowiedzieć się mogłam, bo jacyś wspólni znajomi zawsze są (a nawet do dziś przyjaźnie się z siostrą jednego ex). Jedynie mniej więcej wiem, kiedy śluby mieli, bo to jednak dość oficjalna sprawa - ale kompletnie nic z tej wiedzy nie wynika. A że czasem ktoś "klina klinem" - to na pewno trzeba być trochę czujnym, jeśli potencjalny partner niedawno się z kimś rozstał. Jednak to o niczym nie przesądza.
damdalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-17 02:38:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:31.