Panny Młode 2021 - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-01-27, 13:19   #3751
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Panny Młode 2021

[QUOTE=Personal_Jesus;8846 7355]
Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
Ja dostałam takie zdjęcie... Załącznik 7739842

właśnie to czytałam.I to otworzą pod warunkiem,że szczepienia dobrze pójdą, i nie będzie kolejnej fali pandemii
No to widzę że nie ma co myśleć o imprezie. Kasa na remont i może w lecie wyjazd.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-27, 13:26   #3752
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
My w zeszłym roku mieliśmy zaproszenia bez, ale teraz się boję, że nie będą mieli co z tymi dziećmi zrobić ze względu na to całe chronienie dziadków i też mamy dylemat. Zapraszanie z dziećmi oznacza wzrost liczby gości o jakieś 15-20 osób, a to dla nas jednak dużo. Plus dla mnie dzieci na weselu to raczej przeszkoda dla rodziców, więc mam plan jednak prosić o zostawienie ich w domu
Trochę się boję, że przez to będą odmawiać jednak.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie właśnie taka sama sytuacja i ciężko wyczuć jak dobrze zrobić..
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-27, 13:40   #3753
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021

My z dziećmi zapraszamy tylko rodzeństwo i jedną rodzinę, bo mieszkają zaraz obok narzeczonego i mają bliskie relacje. No i narzeczony się uparł, że musi być od jednej ciotki córka, bo jest niepełnosprawna resztę bez dzieci. A czy ktoś się obrazi... Wszystko mi jedno.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-27, 13:44   #3754
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Pytanie z innej beczki - czy zapraszacie gości wraz ze swoimi dziećmi czy na wstępie zaznaczacie, żeby przychodzili bez? Mamy totalną zagwozdkę
Masakra, my też Ogólnie wolelibyśmy bez dzieci ale u mnie w rodzinie to już będzie taka obraza że to jest koniec świata. Poza tym logistycznie to też się kiepsko układa bo mój facet ma 20 lat młodszego brata (Młody będzie miał 15lat). I ogólnie jeszcze ok, ale ja też mam 15 letniego kuzyna, więc jak będzie brat i rodzice kuzyna zobaczą nastolatka to się będą dziwić. No ok, moglibyśmy zaprosić od 15 lat w górę, z tym że ten 15 letni kuzyn ma brata co ma 12 a nie wyobrażam sobie że oni w trójkę idą na wesele a ten 12 letni zostaje z opiekunką. No i tak już to leci jak domino

Szczerze mówiąc byłby mi na rękę limit do 50 osób bo wtedy bym z czystym sumieniem że nikt się nie obrazi zaprosiła tylko dorosłych i brata TŻ
__________________
Wymiana

Edytowane przez Gwiazdeczka223
Czas edycji: 2021-01-27 o 13:46
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-27, 14:26   #3755
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Ja mam zupelnie inne zdanie, co do ślubu to musi być efekt wow, a te kilka godzin jakoś się przemecze
A to, żeby był efekt wow to musi być niewygodnie? to jest jakoś równoznaczne? to sugestia, że jak będę miała wygodną sukienkę to nie będę wyglądać wow? Nie rozumiem.


Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Pytanie z innej beczki - czy zapraszacie gości wraz ze swoimi dziećmi czy na wstępie zaznaczacie, żeby przychodzili bez? Mamy totalną zagwozdkę
Zapraszamy z dziećmi. Dzieci są tylko z rodziny, nasi znajomi jeszcze nie mają dzieci.
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-27, 14:54   #3756
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
A to, żeby był efekt wow to musi być niewygodnie? to jest jakoś równoznaczne? to sugestia, że jak będę miała wygodną sukienkę to nie będę wyglądać wow? Nie rozumiem.
.
Nie, nie, zupelnie nie o to mi chodziło.

Np.jest sytuacja że mam dwie sukienki, 1 wielkie wow, ale ciut niewygodna, moze jakiś problem sprawiać(np tren się odczepi, trzeba będzie go przyszywać, albo nogi nie są takie swobodne np w rybce), a 2 mega wygodna, lekka, ładna ale bez tego efektu super wow, no stopień niżej niż tamta. Ja w takiej sytuacji nawet bym się nad 2 nie zastanawiała, a są osoby co z miejsca odrzuca 1.

Też trudno to rozważać porównując nasze sukienki do garniturów panów. Bo o ile sukienka może być niewygodna (wspomniane koronki pod pachami, czy za dużo warstw płaczących się między nogami), to trudno mi sobie wyobrazić żeby dobrze skrojony, dopasowany garnitur/smoking/frak mógłby być niewygodny. A to jednak faceci są tymi bardziej narzekającymi na niewygody i zaraz po pierwszym tańcu zdejmują marynarkę....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-27, 15:01   #3757
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Panny Młode 2021

Opowiem w tym momencie nieprzyzwoitą historię jak się uparłam na kieckę która bardzo mocno obciskała mi biust i stwierdziłam że się przemęczę jakoś na weselu ale będę mieć dekolt jak ta lala- okazało się że sukienka nie wytrzymała napięcia, materiał pękł i cycki mi wyskoczyły Całe szczęście nikt nie widział i miałam awaryjną kieckę
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-01-27, 15:03   #3758
Vanir410
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanir410
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 159
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Pytanie z innej beczki - czy zapraszacie gości wraz ze swoimi dziećmi czy na wstępie zaznaczacie, żeby przychodzili bez? Mamy totalną zagwozdkę

Zapraszam z dziećmi.

Wesele impreza dla dorosłych, ale nie wyobrażam sobie, by nie było ma moim ślubie chrześniaka. Po za tym wyznaję zasadę - rodzice jeśli nie będą chcieli zabrać dzieci, nie zabiorą.
Vanir410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-27, 15:31   #3759
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Pokaż wiadomość
Opowiem w tym momencie nieprzyzwoitą historię jak się uparłam na kieckę która bardzo mocno obciskała mi biust i stwierdziłam że się przemęczę jakoś na weselu ale będę mieć dekolt jak ta lala- okazało się że sukienka nie wytrzymała napięcia, materiał pękł i cycki mi wyskoczyły Całe szczęście nikt nie widział i miałam awaryjną kieckę
Hahaha a pokażesz może co to był za typ sukienki? Aż mi trudno uwierzyć że taka akcja jest możliwa.
W czasie przymiarek mierzyłam jedna suknie która miała miseczki takie half-cup i normalnie prawie mi sutki było widać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-27, 16:24   #3760
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021

My zapraszamy z dziećmi, będzie animator nie przeszkadza nam to

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-27, 16:30   #3761
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Hahaha a pokażesz może co to był za typ sukienki? Aż mi trudno uwierzyć że taka akcja jest możliwa.
W czasie przymiarek mierzyłam jedna suknie która miała miseczki takie half-cup i normalnie prawie mi sutki było widać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aż wstyd się przyznać ale na swoją obronę mam że to był rok 2006 i wtedy się takie nosiło Góra była z satyny i były tam tylko dwie warstewki i jak wypięłam biust do przodu to na środku się rozdarło. Ona po prostu była mi za mała też na plecach bo aż mi się wszystko wylewało ale wtedy myślałam że jestem taka sexy

https://domodi.pl/odziez/odziez-dams...ancka_32449237
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-01-27, 16:36   #3762
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Pokaż wiadomość
Aż wstyd się przyznać ale na swoją obronę mam że to był rok 2006 i wtedy się takie nosiło Góra była z satyny i były tam tylko dwie warstewki i jak wypięłam biust do przodu to na środku się rozdarło. Ona po prostu była mi za mała też na plecach bo aż mi się wszystko wylewało ale wtedy myślałam że jestem taka sexy

https://domodi.pl/odziez/odziez-dams...ancka_32449237
Ojej w 2006 to wszędzie takie były, jeszcze w 2010 takie na imprezach widywałam



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-27, 17:40   #3763
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Pytanie z innej beczki - czy zapraszacie gości wraz ze swoimi dziećmi czy na wstępie zaznaczacie, żeby przychodzili bez? Mamy totalną zagwozdkę
Rodzinę z dziećmi, znajomych bez dzieci

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-27, 18:44   #3764
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Pokaż wiadomość
Aż wstyd się przyznać ale na swoją obronę mam że to był rok 2006 i wtedy się takie nosiło Góra była z satyny i były tam tylko dwie warstewki i jak wypięłam biust do przodu to na środku się rozdarło. Ona po prostu była mi za mała też na plecach bo aż mi się wszystko wylewało ale wtedy myślałam że jestem taka sexy

https://domodi.pl/odziez/odziez-dams...ancka_32449237
Ja dalej mam tego typu sukienki gdzieś tam głęboko w szafie, może będą dla dzieci na imprezę tematyczna za 30 lat
A wydaje się że materiał porządny, ale w nim też czasem się zrobi takie "oczko". W każdym razie niezapomniana akcja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-27, 19:39   #3765
ZacpanaRapem
Zakorzenienie
 
Avatar ZacpanaRapem
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: wielkoPolska.`
Wiadomości: 3 059
Dot.: Panny Młode 2021

Dziewczyny ile płacicie za ślub? Co łaska czy jest cennik?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
kierowca od 26.03.2015r.







ZacpanaRapem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-27, 20:14   #3766
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Panny Młode 2021

Byliśmy dzisiaj na 2 spotkaniu w poradni rodzinnej. Masaakra co prawda tylko 20 min ale właściwie babeczka nic nie powiedziała. Zaczęła od pytania "czego byśmy chcieli się dzisiaj dowiedzieć" no kompletnie nic nie powiedziała 🤦☠♀️🤦☠♀️Jeszcze jedno spotkanie zostało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-27, 20:17   #3767
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez ZacpanaRapem Pokaż wiadomość
Dziewczyny ile płacicie za ślub? Co łaska czy jest cennik?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie 250 zł + 100 zł organista

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 20:17 ---------- Poprzedni post napisano o 20:15 ----------

Cytat:
Napisane przez raspberry21 Pokaż wiadomość
Byliśmy dzisiaj na 2 spotkaniu w poradni rodzinnej. Masaakra co prawda tylko 20 min ale właściwie babeczka nic nie powiedziała. Zaczęła od pytania "czego byśmy chcieli się dzisiaj dowiedzieć" no kompletnie nic nie powiedziała Jeszcze jedno spotkanie zostało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam nadzieję, że jak my wreszcie pójdziemy to też za długo nie będzie nam gadać. Zastanawiam się czy nie kupić jakiegoś kalendarzyka i nie pouzupelniac, że niby robię to od dawna to może da sobie spokój z gadaniem nam o rzeczach wiadomych

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-27, 20:18   #3768
savior_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 218
Dot.: Panny Młode 2021

Melduję, że mamy za sobą nauki przedmałżeńskie w trybie zdalnym. Bardzo przyjemnie. Zaświadczenie dostaniemy pocztą, gdyż mieszkamy godzinę drogi od kościoła, który organizował nauki. Bardzo fajnie. Cieszę się, że już po. Teraz czekamy na poradnie życia rodzinnego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
savior_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-27, 20:56   #3769
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Pytanie z innej beczki - czy zapraszacie gości wraz ze swoimi dziećmi czy na wstępie zaznaczacie, żeby przychodzili bez? Mamy totalną zagwozdkę
my zapraszamy z dziećmi, ale w sumie jakoś ich dużo nie będzie, chyba z 10 maluchów
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-01-27, 20:58   #3770
Kolorowymaj
Zadomowienie
 
Avatar Kolorowymaj
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 885
Dot.: Panny Młode 2021

My też zapraszamy rodzine z dziećmi, a znajomych bez.
Ogólnie uważam, że wesele to nie jest miejsce dla dzieci, ale też nie jestem jakąś wielką przeciwniczką.
Po prostu jeśli zliczyć wszystkie dzieci, to byśmy mieli wesele połączone z kinderbalem








Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kolorowymaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-27, 21:21   #3771
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Panny Młode 2021

U nas dużo dzieci nie będzie. Tzn znajomych bez dzieci zapraszamy, ale jeśli nie będą mieli co z nimi zrobić to też im nie zabronimy z dziećmi przyjść. Chociaż wiem, że moi znajomi sami mówią, że dzieci nie biorą i nawet nie musiałam dawać do zrozumienia, że no wolałabym nie sama idąc na wesele małego sprzedałam teściowej, a starsza wzięłam i się tylko wkurzalam, bo ciągle że jej się nudzi ale no to było wesele bliskiej rodziny. Do znajomych dzieci bym się wyzbyła i poszła sama bankowo. U nas myk taki, że przyjadą znajomi z drugiego końca Polski nawet więc no nie wymagam żeby kombinowali opiekę na kilka dni. Z tego co wiem po prostu będą brali ze sobą któraś babcie żeby w hotelu została z dziećmi, ale na wesele mają zamiar przyjść bez dzieci. No i mimo, że wiedzą że jesteśmy w stanie ogarnąć im nocleg po weselu to sami zarezerwowali sobie hotele na dłużej.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-27, 21:52   #3772
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Panny Młode 2021

My zapraszamy z dziećmi. Rodzicom zostawimy decyzję czy je biorą czy nie.

Gwiazdeczka ale historia Dobrze że miałaś zapasową sukienkę Też miałam kiedyś sukienkę z takiego materiału 🤭

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-27, 22:06   #3773
kapsw
Rozeznanie
 
Avatar kapsw
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 782
Dot.: Panny Młode 2021

Zapraszamy z dziećmi, będzie ich potencjalnie niewiele, szczególnie, że wiemy, że nie wszyscy w ogóle zabierają je na wesele.

Garnitur pewnie z narzeczonym będę wybierać wspólnie. Zwłaszcza, że jednak są elementy, które powinny pasować do mojej kiecki - np. musi mieć koszulę w ciepłej bieli, bo inaczej przy sukience ciepłobiałej świeciłby jak latarnia w zimnej bieli.
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się. / Andrzej Sapkowski
kapsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-28, 09:42   #3774
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Panny Młode 2021

Widziałyście, restauracje i hotele mają być zamknięte jeszcze przynajmniej do marca :/ Dzisiaj konferencja, ciekawe czy powiedzą coś więcej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-28, 09:46   #3775
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez raspberry21 Pokaż wiadomość
Widziałyście, restauracje i hotele mają być zamknięte jeszcze przynajmniej do marca :/ Dzisiaj konferencja, ciekawe czy powiedzą coś więcej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
... Jestem oaza spokoju... Siedzę na piątej plaży i delektuje się zapachem słonej morskiej wody i szumem fal...

A tak serio to z miesiąca na miesiąc coraz bardziej mnie denerwuje ta sytuacja. Wczoraj zaczęły się protesty, zachorowania znowu rosną i mają dzięki protestom powód żeby mówić, że to przez nie rosną, a co za tym idzie - przedłuża lockdown i wytra sobie ryje kobietami i tym, że gastronomia się otwiera mimo zakazów.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:46 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------

Nie piątej tylko pięknej

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-28, 09:50   #3776
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Panny Młode 2021

Mnie też już to mega denerwuje. Oczywiście nie mogło być konferencji po weekendzie bo wtedy było mało zakażeń, teraz rosną (chociaż średnia jest mniej niż 7tys chyba) więc mają argument. Niech chociaż powiedzą, że do marca zamknięte ale od 1 marca otwierają gastronomię. Ale oczywiście tak nie mogą powiedzieć Wrrr

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-28, 09:53   #3777
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez raspberry21 Pokaż wiadomość
Mnie też już to mega denerwuje. Oczywiście nie mogło być konferencji po weekendzie bo wtedy było mało zakażeń, teraz rosną (chociaż średnia jest mniej niż 7tys chyba) więc mają argument. Niech chociaż powiedzą, że do marca zamknięte ale od 1 marca otwierają gastronomię. Ale oczywiście tak nie mogą powiedzieć Wrrr

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oni powiedza tydzień przed i tyle będzie... Tzn moja sala i tak menu ustala tydzień przed ale nie jestem pewna czy ogarną to po tak długim zamknieciu

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-28, 10:00   #3778
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021

dziewczyny nie nakręcacie się jeszcze
konferencji nie było więc wszystko to na razie plotki i clickbaity
a poza tym jakie ma znaczenie co teraz ustalą... do kwietnia czy maja zmienią zdanie jeszcze kilka razy

---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------

Cytat:
Napisane przez raspberry21 Pokaż wiadomość
Mnie też już to mega denerwuje. Oczywiście nie mogło być konferencji po weekendzie bo wtedy było mało zakażeń, teraz rosną (chociaż średnia jest mniej niż 7tys chyba) więc mają argument. Niech chociaż powiedzą, że do marca zamknięte ale od 1 marca otwierają gastronomię. Ale oczywiście tak nie mogą powiedzieć Wrrr

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
konferencja jest przesunięta na dzisiaj, bo wygodnie im było wznowić temat aborcji. wiedzieli, ze ludzie znowu ruszą na ulice i będzie na kogo zwalić przedłużenie obostrzeń
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-28, 10:02   #3779
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Panny Młode 2021

No co prawda to prawda. Nawet jakby wprowadzili strefy i byłaby zielona to mogą 2 dni przed powiedzieć że zmienia się na czerwoną 🤷☠♀️
Jakoś ostatnio mnie to wszystko stresuje bo nic nie mamy załatwione i nie wiem co robić :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-28, 10:06   #3780
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez raspberry21 Pokaż wiadomość
No co prawda to prawda. Nawet jakby wprowadzili strefy i byłaby zielona to mogą 2 dni przed powiedzieć że zmienia się na czerwoną 🤷☠♀️
Jakoś ostatnio mnie to wszystko stresuje bo nic nie mamy załatwione i nie wiem co robić :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
doskonale to rozumiem....
od samego początku ogarniania wesela (czyli 2 lata temu) miałam zaplanowane, że wszystko ogarnę jak najszybciej, żeby miesiąc przed weselem nie był nerwowym dopinaniem wszystkiego. tylko żeby to był czas spokojnego dopracowywania szczegółów.
cały czas się waham czy zamawiać kolejnych usługodawców - dekoratorkę, kwiaty, tort, fryzjer itd. z jednej strony to już ostatni gwizdek. a z drugiej strony jest sens topić więcej zadatków?
tak, że doskonale Cię rozumiem
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-30 09:57:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:23.