Infekcja intymna - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-10-31, 08:48   #1
kealia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-10
Wiadomości: 7

Infekcja intymna


Od momentu dostania infekcji stosowałam przez 3 dni (były 3 globulki) Gynoxin Optima. Jakiś czas temu pomogły mi te globulki lecz teraz praktycznie w ogóle nic nie zdziałały. Dalej czuje swędzenie. Dodam, że stosowałam również krem Izovag wraz z braniem globulek, lecz jak swędziało tak swędzi dalej.. Macie jakieś rady poza wybraniem sie do ginekologa? Wizyty są odległe, a nie będę czekała bez żadnych działań na tą wizytę bo wykończę się. Na dodatek czekam na okres, a boję się, że jak nie wyleczę infekcji to jego prędko nie dostanę. :/// Chyba się popłaczę.
kealia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-31, 22:01   #2
Jagoda1982
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 883
Dot.: Infekcja intymna

Cytat:
Napisane przez kealia Pokaż wiadomość
Od momentu dostania infekcji stosowałam przez 3 dni (były 3 globulki) Gynoxin Optima. Jakiś czas temu pomogły mi te globulki lecz teraz praktycznie w ogóle nic nie zdziałały. Dalej czuje swędzenie. Dodam, że stosowałam również krem Izovag wraz z braniem globulek, lecz jak swędziało tak swędzi dalej.. Macie jakieś rady poza wybraniem sie do ginekologa? Wizyty są odległe, a nie będę czekała bez żadnych działań na tą wizytę bo wykończę się. Na dodatek czekam na okres, a boję się, że jak nie wyleczę infekcji to jego prędko nie dostanę. :/// Chyba się popłaczę.
sama ostatnio potrzebowałam i mi pomogl Gynoxin Uno, jednodawkowa.
Moge jedynie polecic Mucovagin emulsje do mycia. moze troche Tobie ulzy(jest w rossmanie)
__________________
Never give up under strain,
Keep your head up day by day,
You're the only one to live your life.
Jagoda1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-31 23:01:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:26.