włókniak - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-29, 17:09   #1
Arletka91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 134
Question

włókniak


hej.
7.03 miałam zabieg wypalania laserowego włókniaka(u chirurga plastycznego), którego miałam na nosie. Lekarz powiedział, że do miesiąca czasu nie powinno być żadnego śladu po zabiegu, jednak od około 2 tyg mam czerwoną plamę na miejscu wypalenia, nie widzę od tego momentu żadnej poprawy, mogę nawet śmiało stwierdzić, że przed i po zabiegu nie ma żadnej różnicy. Czy to oznacza, że włókniak nawrócił w tak krótkim czasie i należy iść na zabieg ponownie, czy po prostu to jest normalna kolej rzeczy?? proszę o odpowiedź.
Arletka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-12, 22:19   #2
MegaHipster
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 15
Dot.: włókniak

Tez bym bardzo chciala wiedziec. Wprawdzie nie wlokniaka, ale usuwalam znamie laserem w listopadzie zeszlego roku i mam do tej pory brunatno-czerwona plame/slad po usunieciu. Nie znika i wyglada okropnie.
MegaHipster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-14, 19:51   #3
kami1984
Rozeznanie
 
Avatar kami1984
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 822
Dot.: włókniak

Ja miałam usuwane 3 włókniaki... z tym że jeden z nich właśnie tak jakby delikatnie odrósł.(kolor różowy) po miesiącu... Pani dr przed zabiegiem poinformowała mnie, że może być taka sytuacja... wypaliła mi tego jednego na następnej wizycie tzn. w grudniu 2012 i teraz już nie ma śladu...
__________________
Coco Chanel Mademoiselle
kami1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-07, 19:32   #4
Mekate
Przyczajenie
 
Avatar Mekate
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 7
Dot.: włókniak

Witam. Miesiąc temu byłam u dermatologa który twierdząc że mam coś pomiędzy włokniakiem i rogowiakiem zalecił mi usunięcie go laserem. Zatem po miesiącu czekania zgłaszam sie na zabieg, mowie że mialam mieć zabieg laserem, spojrzał i stwierdził że to zamrozimy azotem. Po zabiegu nie widze żadnej różnicy! Czy to normalne?? Mam sie zgłosić za miesiac
Mekate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:15.