Usuwanie blizn - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-30, 09:07   #631
krajonur
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 49
Dot.: Usuwanie blizn

Moja córka dostała specjalne kremy na blizny. Dodajmy, że dosyć drogie i jej zeszła blizna z rączki. Z jednej strony dziecko jest w takim wieku, że blizna rzeczywiście może niema całkowicie zniknąć, ale z drugiej strony też to jest wiek, kiedy tę operacje najlepiej przeprowadzić, bo najszybciej się zagoi. Na Twoimi miejscu skonsultowałabym się z jeszcze jednym lekarzem
krajonur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-30, 23:17   #632
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Usuwanie blizn

moze napisz jaka metoda usuwalas
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-01, 09:12   #633
Julka_Jul
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 31
Dot.: Usuwanie blizn

A jaki zabieg konkretnie polecasz ??
Czy ten gabinet naprawdę nie stać na reklamę ?
Julka_Jul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-04, 21:37   #634
AsiA_555
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 201
Dot.: Usuwanie blizn

Cytat:
Napisane przez krajonur Pokaż wiadomość
Moja córka dostała specjalne kremy na blizny. Dodajmy, że dosyć drogie i jej zeszła blizna z rączki. Z jednej strony dziecko jest w takim wieku, że blizna rzeczywiście może niema całkowicie zniknąć, ale z drugiej strony też to jest wiek, kiedy tę operacje najlepiej przeprowadzić, bo najszybciej się zagoi. Na Twoimi miejscu skonsultowałabym się z jeszcze jednym lekarzem

Właśnie chodzi o to, że ja chcę to skonsultować, ale potrzebuję kogoś z polecenia, kto zajmuje sie usuwaniem blizn u dzieci. Trochę już sie w tym temacie orientowałam i blizny usuwa sie rożnie w zależności od tego jakie one są. Nie chce eksperymentować na swoim dziecku, może miał ktoś podobny problem i moze sie podzielić informacja.
AsiA_555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-05, 18:50   #635
asjaw
Raczkowanie
 
Avatar asjaw
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 332
Dot.: Usuwanie blizn

Przeszukałam wszelkie informacje, fora polskie i usa i mam tez doswiadczenia na sobie (z laserem cos2) .
Jak piszesz to swieza blizna , ja na Twoim miejscu spróbowałabym maść typu Cicatrix - musisz tu byc bardzo systematczna i cierpliwa. Ale jesli masc nie pomoze wtedy myslałabym o likwidacji laserem choc mam złe zdanie o laserach . Szukaj na Śląsku dobrego lekarza moze od oparzen , tym tropem dowiesz sie co mozna zrobic z blizna jesli maść nie pomoze.
Oby maść poskutkowała bo to młodziutka skóra i trzeba szybko działac.
Tego Wam zycze , pozdrawiam.
__________________
wymiana
-------------> kosmetyki

wish
Guerlain Meteoryty lub puderniczki (kolekcjonuje)
mata fitness
Chanel de Tendre
Gucci EDP II
Hugo Boss Jour

Edytowane przez asjaw
Czas edycji: 2014-08-05 o 19:00
asjaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-16, 19:42   #636
chiiu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2
Dot.: Usuwanie blizn

Witam
Chciałabym się dowiedzieć jaka metoda usuwania blizny byłaby najskuteczniejsza w moim wypadku. Posiadam bliznę na twarzy, ściślej na policzku, po ugryzieniu psa. Mam ją od 19 lat więc to stara blizna. Zastanawiam się co byłoby skuteczne w moim wypadku i ile by kosztowało jestem z Wrocławia jak ktoś może polecić dobrego lekarza w tym rejonie.
Pozdrawiam
Andżelika
chiiu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-22, 13:02   #637
AsiA_555
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 201
Dot.: Usuwanie blizn

Cytat:
Napisane przez asjaw Pokaż wiadomość
Przeszukałam wszelkie informacje, fora polskie i usa i mam tez doswiadczenia na sobie (z laserem cos2) .
Jak piszesz to swieza blizna , ja na Twoim miejscu spróbowałabym maść typu Cicatrix - musisz tu byc bardzo systematczna i cierpliwa. Ale jesli masc nie pomoze wtedy myslałabym o likwidacji laserem choc mam złe zdanie o laserach . Szukaj na Śląsku dobrego lekarza moze od oparzen , tym tropem dowiesz sie co mozna zrobic z blizna jesli maść nie pomoze.
Oby maść poskutkowała bo to młodziutka skóra i trzeba szybko działac.
Tego Wam zycze , pozdrawiam.
Byłam właśnie u lekarza, który specjalizuje się w usuwaniu blizn poparzeniowych i to właśnie u dzieci, nazywa sie Andrzej Tomczyk, nasza Pediatra nam go poleciała, przyjmuje w klinie Wilgusa w Katowicach. Myślałam, że właśnie przepisze nam jakąś konretną maść, a on kazała tylko masować kilka razy dziennie i smarować jakimkolwiek kremem z filtrem 50 nawet jak nie ma słońca. Jak będzie mieć 5 lat to wtedy można pomyśleć o laserze, tak powiedział.
Hmmm, może on ma rację, nie wiem, czas pokaże...., na pewno poczytam o tej maści o której piszesz, dzięki serdeczne
AsiA_555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-25, 10:56   #638
OlkaPe
Raczkowanie
 
Avatar OlkaPe
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 215
Dot.: Blizny po ospie - jak usunąć?

Również mam problem z blizną, niestety z mojej winy. Miałam kiedyś kolczyk w okolicach mostka, dwie kuleczki połączone bioplastem, jednak kolczyk źle się goił aż zerwałam go kiedyś nieświadomie w nocy. Teraz mam "piękną" bliznę około 1,5 może 2 cm wystającą. Czy mogę z nią jeszcze coś zrobić? mam już ją jakieś 5 lat.
__________________
"Nie szukaj szczęścia w gwiazdach cudzego nieba, kiedy własne wisi Ci nad głową."
OlkaPe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-27, 09:51   #639
Julka_Jul
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 31
Dot.: Blizny po ospie - jak usunąć?

Poleciłabym Ci ostrzykiwanie sterydami, które sprawiają, że blizna się spłaszcza.
Teraz już wiele gabinetów oferuje taki zabieg.
Nie jest on baaardzo drogi-w Warszawie ok. 100-150, ale bliżej 100 zł.
Julka_Jul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-27, 23:37   #640
OlkaPe
Raczkowanie
 
Avatar OlkaPe
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 215
Dot.: Blizny po ospie - jak usunąć?

Cytat:
Napisane przez Julka_Jul Pokaż wiadomość
Poleciłabym Ci ostrzykiwanie sterydami, które sprawiają, że blizna się spłaszcza.
Teraz już wiele gabinetów oferuje taki zabieg.
Nie jest on baaardzo drogi-w Warszawie ok. 100-150, ale bliżej 100 zł.
Ile takich zabiegów trzeba wykonać żeby była poprawa i jakie gabinety? czy to już chirurgia plastyczna, czy może jakaś medycyna estetyczna?
__________________
"Nie szukaj szczęścia w gwiazdach cudzego nieba, kiedy własne wisi Ci nad głową."
OlkaPe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-28, 05:42   #641
JaOna19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 148
Dot.: Blizny po ospie - jak usunąć?

To co opisujesz to keloid,blizna,która rośnie w górę.W okolicach mostka często spotykana.Tego się nie wycina,bo znowu urośnie w górę.Na ten przypadek to chyba tylko laser albo sterydy.
Próbowałaś na tą bliznę żelów typu dermatix albo plastrów silikonowych i czy byłaś na jakiejś konsultacji?
JaOna19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-29, 12:33   #642
kasienkaslup
Raczkowanie
 
Avatar kasienkaslup
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 126
Dot.: Blizny po ospie - jak usunąć?

Cytat:
Napisane przez JaOna19 Pokaż wiadomość
To co opisujesz to keloid,blizna,która rośnie w górę.W okolicach mostka często spotykana.Tego się nie wycina,bo znowu urośnie w górę.Na ten przypadek to chyba tylko laser albo sterydy.
Próbowałaś na tą bliznę żelów typu dermatix albo plastrów silikonowych i czy byłaś na jakiejś konsultacji?

żel silikonowy Scagel na blizny- polecam. też jest na cebuli ale ładnie pachnie. no i skuteczny
__________________
testy i konkursy: http://izatestuje.blogspot.com/
kasienkaslup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-29, 21:53   #643
OlkaPe
Raczkowanie
 
Avatar OlkaPe
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 215
Dot.: Blizny po ospie - jak usunąć?

Cytat:
Napisane przez JaOna19 Pokaż wiadomość
To co opisujesz to keloid,blizna,która rośnie w górę.W okolicach mostka często spotykana.Tego się nie wycina,bo znowu urośnie w górę.Na ten przypadek to chyba tylko laser albo sterydy.
Próbowałaś na tą bliznę żelów typu dermatix albo plastrów silikonowych i czy byłaś na jakiejś konsultacji?
Nie próbowałam nic z tym robić, ani nie byłam na konsultacji, bo nawet nie wiem gdzie na taką konsultację miałabym się udać.
A wygląda to mniej więcej tak

http://www.scarformula.com/images/linear-keloid2.jpg
__________________
"Nie szukaj szczęścia w gwiazdach cudzego nieba, kiedy własne wisi Ci nad głową."
OlkaPe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-29, 22:31   #644
AsiA_555
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 201
Dot.: Blizny po ospie - jak usunąć?

Cytat:
Napisane przez kasienkaslup Pokaż wiadomość
żel silikonowy Scagel na blizny- polecam. też jest na cebuli ale ładnie pachnie. no i skuteczny
Ten żel polecała nam lekarka, która szyła moją Asię w szpitalu. Nie używam go jednak, bo można go stosować u dzieci powyżej 2 lat, a moja córcia blizny nabyła się jak miała 1,5 roku. Pediatra odradziła używanie go, żeby jakiś składnik nie zaszkodził ze względu na wiek.

---------- Dopisano o 23:31 ---------- Poprzedni post napisano o 23:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Julka_Jul Pokaż wiadomość
Poleciłabym Ci ostrzykiwanie sterydami, które sprawiają, że blizna się spłaszcza.
Teraz już wiele gabinetów oferuje taki zabieg.
Nie jest on baaardzo drogi-w Warszawie ok. 100-150, ale bliżej 100 zł.
A takie sterydy nie są szkodliwe ?
AsiA_555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-30, 18:36   #645
JaOna19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 148
Dot.: Blizny po ospie - jak usunąć?

Cytat:
Napisane przez OlkaPe Pokaż wiadomość
Nie próbowałam nic z tym robić, ani nie byłam na konsultacji, bo nawet nie wiem gdzie na taką konsultację miałabym się udać.
A wygląda to mniej więcej tak

http://www.scarformula.com/images/linear-keloid2.jpg
A skąd jesteś? Najlepiej to tam,gdzie masz najbliżej.
Znam dobrego plastyka z Krakowa,jak coś to pisz tu albo na priv.
JaOna19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-30, 18:52   #646
JaOna19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 148
po chirurgicznej korekcie blizny

Miała któraś z was robioną chirurgiczną korekcję blizny? Chodzi o wymianę doświadczeń.

Edytowane przez JaOna19
Czas edycji: 2014-08-31 o 09:14
JaOna19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-31, 21:07   #647
OlkaPe
Raczkowanie
 
Avatar OlkaPe
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 215
Dot.: Blizny po ospie - jak usunąć?

Cytat:
Napisane przez JaOna19 Pokaż wiadomość
A skąd jesteś? Najlepiej to tam,gdzie masz najbliżej.
Znam dobrego plastyka z Krakowa,jak coś to pisz tu albo na priv.

Dzięki, do Krakowa kawałek, jestem z Warszawy. Mówisz, że to do plastyka trzeba się przejść na konsultację?
__________________
"Nie szukaj szczęścia w gwiazdach cudzego nieba, kiedy własne wisi Ci nad głową."
OlkaPe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 08:18   #648
Julka_Jul
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 31
Dot.: Blizny po ospie - jak usunąć?

Cytat:
Napisane przez AsiA_555 Pokaż wiadomość
Ten żel polecała nam lekarka, która szyła moją Asię w szpitalu. Nie używam go jednak, bo można go stosować u dzieci powyżej 2 lat, a moja córcia blizny nabyła się jak miała 1,5 roku. Pediatra odradziła używanie go, żeby jakiś składnik nie zaszkodził ze względu na wiek.

---------- Dopisano o 23:31 ---------- Poprzedni post napisano o 23:30 ----------



A takie sterydy nie są szkodliwe ?
Lekarzem nie jestem, więc fachowo na to nie odpowiem, ale jednak ostrzykiwanie sterydami jest z powodzeniem stosowane od wielu lat, więc jest to zabieg dopuszczalny.

Na co byś się nie zdecydowała, to na pewno tego nie wycinaj, bo w miejscu cięcia urośnie Ci nowa blizna.
Julka_Jul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 10:53   #649
togetherforever
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 148
Dot.: Usuwanie blizn

no może i jest to dozwolone, ale ja bym się jednak bała tak dać obstrzykiwać sterydami. wiesz potem mogą wyjść różnego rodzaju problemy, więc na pewno trzeba uważać
togetherforever jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-01, 11:09   #650
JaOna19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 148
Dot.: Blizny po ospie - jak usunąć?

Cytat:
Napisane przez OlkaPe Pokaż wiadomość
Dzięki, do Krakowa kawałek, jestem z Warszawy. Mówisz, że to do plastyka trzeba się przejść na konsultację?
No trzeba.Sama z keloidem nie dasz rady niestety.W wwa jest dużo dobrych plastyków,jeden to ten co operował tą dziewczynę z top model.
JaOna19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 08:20   #651
Julka_Jul
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 31
Dot.: Usuwanie blizn

Cytat:
Napisane przez togetherforever Pokaż wiadomość
no może i jest to dozwolone, ale ja bym się jednak bała tak dać obstrzykiwać sterydami. wiesz potem mogą wyjść różnego rodzaju problemy, więc na pewno trzeba uważać
To kwestia tego jak bardzo zależy komuś na pozbyciu się blizny..
Ja miałam ostrzykiwania i przez kilka lat nie miałam jakichkolwiek problemow.
Tych sterydów nie wstrzykują Ci do krwi, tylko w wypukłą bliznę i na nią działają.
Julka_Jul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 08:31   #652
OlkaPe
Raczkowanie
 
Avatar OlkaPe
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 215
Dot.: Blizny po ospie - jak usunąć?

Cytat:
Napisane przez JaOna19 Pokaż wiadomość
No trzeba.Sama z keloidem nie dasz rady niestety.W wwa jest dużo dobrych plastyków,jeden to ten co operował tą dziewczynę z top model.
Dzięki bardzo za poradę, będę szukała jakiejś konsultacji
__________________
"Nie szukaj szczęścia w gwiazdach cudzego nieba, kiedy własne wisi Ci nad głową."
OlkaPe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-17, 18:14   #653
Kolorowa_Kredka87
Raczkowanie
 
Avatar Kolorowa_Kredka87
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 224
Dot.: Usuwanie blizn

może któraś z Was robiła sobie zabieg tego rodzaju w lux medzie? mam tam pakiet więc może jakoś korzystniej by to wyszło niż prywatnie całkowicie
Kolorowa_Kredka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-23, 16:04   #654
MegaHipster
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 15
Dot.: Blizny po ospie - jak usunąć?

Cytat:
Napisane przez Julka_Jul Pokaż wiadomość
Lekarzem nie jestem, więc fachowo na to nie odpowiem, ale jednak ostrzykiwanie sterydami jest z powodzeniem stosowane od wielu lat, więc jest to zabieg dopuszczalny.

Na co byś się nie zdecydowała, to na pewno tego nie wycinaj, bo w miejscu cięcia urośnie Ci nowa blizna.
od sterydow sie odchodzi, bo jednak nawet wstrzykiwane pod (obok) blizne dostaja sie do krazenia i robia swoje.
Keloidy nalezy wyciac, ale aby nie odrastaly na nowo, blizne po wycieciu leczy sie plastrami ze 100% silikonu, np. newgel+. Dzialanie i efekty sa udowodnione klinicznie i w USA i w Europie i w Polsce. Keloidy nie odrastaja.
MegaHipster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-02, 18:03   #655
malenstwoxx0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1
Usunięcie blizny

Witam. Dopiero co założyłam tutaj konto, więc proszę o wyrozumiałość Mianowicie : Od dzieciństwa mam bliznę po gwoździu na lewej nodze, na piszczeli. Wygląda jak taka ,,dziura" jest wgłębienie. Nie lubię przez nią chodzić w sukienkach ani w ogóle odsłaniać nóg. Chciałabym ją zoperować. I tu pojawia się pytanie a właściwie kilka pytań.
1. Do kogo mam się udać, do zwykłego chirurga czy do chirurga plastycznego?
2. W jaki sposób umówić się na wizytę i ile mniej więcej się czeka ?
3. Jak to wygląda, najpierw jest wizyta ,,rozeznawcza" a dopiero potem dostanę termin zabiegu?
4. Ile mniej więcej może wynosić taki zabieg?

P.S Polećcie proszę lekarzy z Gdańska, bo pochodzę z tych okolic, ale obecnie mieszkam w Londynie, choć zależy mi na zabiegu u polskiego lekarza.

Prosiłabym także o wypowiedź osoby które może usuwały jakieś blizny, by podzieliły się ,,wrażeniami''

Pozdrawiam.
malenstwoxx0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-04, 12:54   #656
mydestinationnn
Przyczajenie
 
Avatar mydestinationnn
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 7
Dot.: Usuwanie blizn

Witam

mam małą bliznę zanikową po ospie od dziecka na czole. Choć nie jest duża to chciałabym ją usunąć bo czuję się niekomfortowo, nie lubię jak ją widać .
Mam pytanie czy ktoś zna jakiegoś dobrego lekarza w Poznaniu?
Byłabym naprawdę wdzięczna zabieram się do tego od lat i chciałabym mieć to w końcu za sobą i czuć się pewniej w swojej skórze.
mydestinationnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-08, 12:26   #657
aanfall
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 11
Dot.: Usuwanie blizn

To pseudo-usuwanie(czy tam sprawianie zeby byly mało widoczne) blizn za pomocą laserow to KPINA
-nie działa
-duzo kosztuje
nie tylko nie pomoze a jeszcze zaszkodzi(trwale przebarwienia, trwałe uszkodzenie powłoki skóry, permanentne stany zapalne, mozliwośc nowych blizn od lasera)
-nie sprawi równiez ze blizna bedzie mało widoczna a wręcz odwrotnie

To czysty MARKETING a pół biedy jakby nie było efektów ubocznych(pogorszenia jakosci zycia) naciaganie ludzi na serie zabiegów które tylko szkodzą.

Wiem co pisze bo mam blizne na twarzy 8 szwów, dysponuje funduszami i jestem po wielu konsultacjach z na prawde dobrymi plastykami nie tylko w PL.

jak ktos chce POGORSYĆ SWÓJ WYGLĄD TO NIECH DA SIĘ NACIĄGNĄĆ I NIECH ROBI LASERY
aanfall jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-10, 07:43   #658
PetitChat
Raczkowanie
 
Avatar PetitChat
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 86
Dot.: Usuwanie blizn

aantal, powiedz proszę w jaki sposób one szkodą?
Ja jestem po dwóch zabiegach i czekam na kolejne. Lekarz powiedział mi, że te dwa to jakby nic, a jednak ja i moi znajomi widzą ogromną różnicę bez efektów ubocznych. Jestem pół roku po ost zabiegu.
PetitChat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-11, 21:51   #659
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Usuwanie blizn

Dziewczyny ktore maja/mialy bliznowce.. prosze napiszcie jak sie pozbyt tego szitu ;/

Przepraszam za literowki, moj s3 mini lubi podmieniac literki
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-23, 22:51   #660
karcia24
Karolina
 
Avatar karcia24
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Sokolniki
Wiadomości: 1
Dot.: Usuwanie blizn

Witam
Moj problem dotyczy blizn pooparzeniowych jedna na całej lewej rece (jest bardzo brzydka) druga na lewej piersi i trzecia najmniejsza na prawej rece . Znacie moze szpitale ktorej podejmuja sie operacji takich blizn na NFZ ? Mianowicie chodzi mi o Rzeszów,Lublin,Kraków ?

Dodam jeszcze ze mecze sie z tymi bliznami juz 18 lat

Edytowane przez karcia24
Czas edycji: 2015-11-23 o 22:55
karcia24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-23 14:26:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:48.