FF co robić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-02-11, 00:19   #1
tanitatika
Przyczajenie
 
Avatar tanitatika
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 10

FF co robić?


Hej, dziewczyny! Jestem tu nowa, ale podczytuję Was od dawna W końcu i ja mam problem, także założyłam tu konto. Dzięki wszystkim za pomoc!

Więc tak. Od miesiąca mam ff. Studiujemy razem już 3 rok, ale jakoś dopiero ostatnio zaczęliśmy ze sobą gadać, od jesieni. Zaczęliśmy ze sobą gadać, spędzaliśmy razem coraz więcej czasu, poszliśmy do łóżka spontanicznie. Poruszył temat związku. Byliśmy parą przez może tydzień, ale szybko uznałam, że to nie to. Ale możemy być ff. Rozmawialiśmy szczerze. Mówił, że coś do mnie czuje, ale to nie jest przeszkodą. Jesteśmy naprawdę dobrymi kumplami, spędzamy ze sobą mnóstwo czasu, dobrze nam się gada. I sprawa wygląda tak, że z jednej strony widzę, ze mu zależy. Od jakichś pierdół, że jak jemy coś na mieście, to zawsze pyta co bym chciała, ustępuje smaku pizzy do tego, że jak nam tydzień temu pękła gumka, to od razu na następny dzień załatwił ginekologa i kupił tabletkę po, bardzo dbał o to, żebym się nie przejmowała. Wie, że mam kompleksy, przy nim one znikają, jest bardzo czuły, na co dzień i w łóżku, dużo mnie całuje, zawsze o mnie dba, troszczy się czy mi dobrze. Oczywiście poruszałam z nim ten temat, mówi, że jest ok, już mu powoli przechodzi i jest dobrze Oczywiście mam korzyści z jego zauroczenia, jednak ja również daję z siebie dużo i staram się, żeby ta relacja była możliwie jednakowo korzystna dla nas obojga.

Z drugiej strony trochę dziwią mnie inne jego zachowania. On wie, że mi zależy tylko na seksie. Jasne, lubimy spędzać ze sobą czas, jesteśmy dla siebie kumplami, ale nic więcej do niego nie czuję. On niby tak. Mimo wcześniej opisanych zachowań - czasami jak się nie widzimy (przez 3-4 dni), to potrafi się w ogóle nie odzywać. Nie dzwoni, ani nic. Wyśle co jakiś czas jakieś śmieszne snapy albo obrazki na fb. Piszemy czasami, ale o jakichś pierdołach. Ale niewiele. Poza tym zero kontaktu, jak zapytam czy mogę zadzwonić, no to nie ma problemu, ale z jego inicjatywy tylko obrazki. Nie wiem jak to się ma w kontekście do jego uczuć względem mnie. Ja sama do niego piszę czasami. Widujemy się prawie codziennie, także najwięcej kontaktu mamy na żywo. Ale tak to właśnie wygląda, że na żywo super nam się gada, tematy lecą, a potem potrafi przez 4 dni milczeć. Nie dzwoni, nie pyta jak się czuję. Tak samo teraz się przez tydzień nie widzieliśmy, to zero kontaktu. Raz tylko wysłał zdjęcie jakiegoś kaktusa ze śmiesznym podpisem.

Zadzoniłam wczoraj. Gadaliśmy godzinę, ale też poruszał jakieś śmieszne tematy, wyglądało to jak rozmowa 2 kumpli przy piwie.

Nie wiem jak to rozumieć. Ja nie chcę niczego więcej. Tylko nie rozumiem chłopaka - na żywo widzę, że mu zależy, ale jak się nie widzimy, to to znika.

Pytanie takie: mam zakończyć tę relację? Doszłam do wniosku, że wolę na ff osobę, która również nic do mnie nie czuje. Boję się, że jak skończymy ten układ, to będzie mi robić wyrzuty, mimo że mówi, że jest ok, rozumie. I wewnętrznie czuję się trochę źle. Pytanie czy jego zachowanie wskazuje, ze chce coś więcej czy nie. Bo przez te sprzeczne sygnały nie wiem co robić. Czy mówi szczerze (stawiamy to w tej relacji na 1. miejscu) czy nie i pytanie dlaczego?
tanitatika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-11, 07:25   #2
_Supernova_
Zadomowienie
 
Avatar _Supernova_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 473
Dot.: FF co robić?

A co cie interesuje czego on chce skoro to tylko seks?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Supernova_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-11, 07:33   #3
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: FF co robić?

Dołączam się do pytania supernovej.
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-11, 08:22   #4
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: FF co robić?

A mi się wydaje, że się w nim bujasz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-11, 08:36   #5
tanitatika
Przyczajenie
 
Avatar tanitatika
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 10
Dot.: FF co robić?

Jesteśmy bardzo dobrymi kumplami, nie znamy się bardzo długo, ale przez ostatnie miesiące spędzaliśmy bardzo dużo czasu razem, naprawdę go lubię i ostatnio doszłam do wniosku, że jeśli on dalej coś czuje (albo w ogóle), to chcę zakończyć tę relację. Także nie powiedziałabym, że spotykamy się tylko na seks i mam na niego wywalone, nie chcę stawiać go w takiej sytuacji. W jego towarzystwie normalnie gadam o innych facetach, głowy nie straciłam, coś czułam na początku, jak byliśmy w związku, jednak wydaje mi się, że to się wypaliło.

Dzięki za odpowiedzi, dziewczyny!
tanitatika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-11, 08:38   #6
Arsonist
Zakorzenienie
 
Avatar Arsonist
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 3 157
Dot.: FF co robić?

Bycie uprzejmym nie znaczy od razu, że on chce czegoś więcej. Większość osób, jak idzie na pizzę choćby z kolegą/koleżanką, jest w stanie ustąpić co do smaku, żeby wziąć jedną na spółę. Tabletka po była też w jego interesie, jakby nie patrzeć. Jest odpowiedzialny, ale to dalej jeszcze nie ma nic wspólnego z tym, że mu zależy. Wyraźnie Ci powiedział, że przechodzi mu zauroczenie Tobą, a nieodzywanie się po cztery dni czy tydzień to najlepszy dowód, że specjalnie zaangażowany nie jest. Jak na moje, to spokojnie dalej możecie sobie być FF, o ile z Twojej strony też faktycznie nic nie ma.
__________________
Sprawy, które były i opadły w otchłań
wyłaniają się na nowo, wykuwają z ognia.
Arsonist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-11, 08:38   #7
Keket
Zakorzenienie
 
Avatar Keket
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 874
Dot.: FF co robić?

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
A mi się wydaje, że się w nim bujasz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też tak myślę. W innym przypadku tak by nie rozkminiała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Keket jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-02-11, 08:52   #8
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: FF co robić?

Autorka za bardzo się przejmuje jeśli to tylko relacja ff, więc chyba coś jest na rzeczy. A z jego strony nie widzę też jakiegoś super zaangażowania.
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-11, 08:57   #9
Mad_Max
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1 844
Dot.: FF co robić?

Ale gdzie tu jest problem? Tkwicie w układzie idealnym. Kiedy się spotykanie jest fajnie, kiedy się nie widzicie nie ma kontaktu. Tak właśnie powinno działać FF.
Mad_Max jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-11, 09:07   #10
kateee94
Raczkowanie
 
Avatar kateee94
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 57
Dot.: FF co robić?

To nie wygląda jak typowa relacja FF. FF to seks, a nie randki, telefony rozkminianie dlaczego on się nie odzywa
kateee94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-11, 09:36   #11
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: FF co robić?

A mnie sie wydaje,ze jemu to zauroczenie faktycznie przeszlo,za to Tobie sie to nie.podoba,bo wolalabys zeby dalej za Toba biegal

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-11, 09:49   #12
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: FF co robić?

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
A mnie sie wydaje,ze jemu to zauroczenie faktycznie przeszlo,za to Tobie sie to nie.podoba,bo wolalabys zeby dalej za Toba biegal

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też mam takie wrażenie.


Daj chłopakowi spokój.
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-11, 09:58   #13
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: FF co robić?

Autorko, jeżeli ileś osób tutaj zauważa to samo i tak samo sprawę interpretuje, to warto się nad tym zastanowić. Chyba jednak nie do końca przemyślałaś tą propozycję, a przede wszystkim jej konsekwencje. Również uważam, że z czasem zaczęłaś mieć jakieś oczekiwania wobec tej relacji, które nijak się nie mają do punktu wyjścia jakim było zaproponowanie facetowi takiego, a nie innego układu. Niekoniecznie wiąże się to z tym, że się w nim zadurzyłaś. Może bardziej o to, że się do tego typu układów po prostu nie nadajesz. Gdybyś nie chciała niczego więcej, to serio wisiałoby Ci część jego zachowań, które tu opisujesz z niejaką irytacją. No niestety, albo rybki, albo akwarium.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-11, 09:58   #14
Magg33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 64
Dot.: FF co robić?

Przeraża mnie ta ostatnio powszechna patologia w relacjach międzyludzkich...
Magg33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-11, 10:03   #15
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: FF co robić?

Cytat:
Napisane przez Magg33 Pokaż wiadomość
Przeraża mnie ta ostatnio powszechna patologia w relacjach międzyludzkich...
Każdy ma swoje kryteria oceny. Dla Ciebie patologia, dla kogoś innego po prostu rodzaj umowy. Jedynie co może "przerażać" (a raczej niepokoić), to fakt, że ludzie w takie relacje wchodzą często nie przemyślawszy wszystkich możliwych konsekwencji oraz po cichu mając zgoła odmienne oczekiwania od tego, co na głos deklarują.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-11, 10:05   #16
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: FF co robić?

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Każdy ma swoje kryteria oceny. Dla Ciebie patologia, dla kogoś innego po prostu rodzaj umowy. Jedynie co może "przerażać" (a raczej niepokoić), to fakt, że ludzie w takie relacje wchodzą często nie przemyślawszy wszystkich możliwych konsekwencji oraz po cichu mając zgoła odmienne oczekiwania od tego, co na głos deklarują.
Tak, a potem są płacze i dramaty.
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-11, 10:36   #17
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: FF co robić?

Cytat:
Napisane przez Mad_Max Pokaż wiadomość
Ale gdzie tu jest problem? Tkwicie w układzie idealnym. Kiedy się spotykanie jest fajnie, kiedy się nie widzicie nie ma kontaktu. Tak właśnie powinno działać FF.
No, powinno. A autorka nie wiedzieć czemu oczekuje czegoś więcej, skoro sama pisze, że byli parą tydzień i nie pasowało jej to.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-11, 10:48   #18
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: FF co robić?

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
No, powinno. A autorka nie wiedzieć czemu oczekuje czegoś więcej, skoro sama pisze, że byli parą tydzień i nie pasowało jej to.
Byli para nie pasowało jej to, ale teraz widzi że on nie odzywa sie do niej gdy sie nie widza i to ją uwiera.Bardziej jej odpowiadało gdy był zauroczony. Według mnie sama nie wie czego chce. Niby niczego ale jednak cos oprócz seksu chce tez.
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-11, 10:49   #19
Mad_Max
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1 844
Dot.: FF co robić?

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
No, powinno. A autorka nie wiedzieć czemu oczekuje czegoś więcej, skoro sama pisze, że byli parą tydzień i nie pasowało jej to.
Bo Autorka ma głębszy problem i to nie z facetem, a ze sobą samą. Jak można skreślić związek po tygodniu, skoro teraz robią prawdopodobnie dokładnie to samo, co przez tamten tydzień?
Mad_Max jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-11, 10:59   #20
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: FF co robić?

Przecież tego w ogóle związkiem nazwać nie można.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-11, 11:20   #21
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: FF co robić?

nie rozumiem w czym masz problem skoro to tyl FF to po co ci jego sms w miedzyczasie?
przeciez sie odzywa czasami jak przystalo na kumpla przystalo
moze zastanow sie czego naprawde oczekujesz bo mi sie wydaje ze jego zachowanie jest w 100% tym czego wlasnie chcialas(ff)a twoja postawa wskazuje ze ty sama nie wiesz czego chcesz
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-11, 12:51   #22
Beniak
Raczkowanie
 
Avatar Beniak
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 181
Dot.: FF co robić?

Cytat:
Napisane przez tanitatika Pokaż wiadomość
Jesteśmy naprawdę dobrymi kumplami, spędzamy ze sobą mnóstwo czasu, dobrze nam się gada.
Cytat:
Napisane przez tanitatika Pokaż wiadomość
Gadaliśmy godzinę, ale też poruszał jakieś śmieszne tematy, wyglądało to jak rozmowa 2 kumpli przy piwie.
Jesteście FF, piszesz że ty widzisz go tylko jako kumpla a potem to, że rozmawiacie jak kumple cię dziwi? Może mu zauroczenie przeszło, może nie jest wylewny przez internet/telefon. Ale skoro ty go tylko widzisz jako kumpla to czemu cię to tak zastanawia? Jest dorosły, wszedł w ten układ sam, nikogo nie zmuszałaś. Ale wydaje mi się, żę tobie jednak jego zauroczenie się podoba, tobie sie on nie podoba ale fajnie mieć kogoś obok kto podbuduje samoocene. A jak zaczyna dawać sygnały, że już nie jest w ciebie wpatrzony jak w obrazek to nagle się wszystko wali.
Beniak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-11, 13:23   #23
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: FF co robić?

Cytat:
Napisane przez Mad_Max Pokaż wiadomość
Bo Autorka ma głębszy problem i to nie z facetem, a ze sobą samą. Jak można skreślić związek po tygodniu, skoro teraz robią prawdopodobnie dokładnie to samo, co przez tamten tydzień?
Moze byc z nim nie chce, bo zakochana sie nie czuje ale pociaga ją? Moze ma takie cechy charakteru ktore jej nie odpowiadają? No ale w takim razie nie rozumiem czemu chce żeby miał z nia kontakt?

Autorko chciałas ff masz ff ale nie pasuje Ci bo nie dostajesz takiego zaangażowania jak w byciu w zwiazku. Zdecyduj sie.
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-11, 13:34   #24
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: FF co robić?

Lubisz być adorowana, prawda? Brak kontaktu czy jego ochłodzenie wprawia Cię w niepokój, bo to oznacza, że czyjeś myśli nie krążą nieustannie wokół Ciebie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-11, 13:52   #25
Wtycia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 178
Dot.: FF co robić?

Raczej mi się wydaje, że z jego strony to też jest relacja FF. Przecież to o niczym nie świadczy, że ustępuje co do pizzy albo że dba o to, żebyście nie mieli dziecka. Patrząc na to, że potrafi się nie odzywać przez 7 dni i nie wychodzi z inicjatywą rozmów moja diagnoza jest jednoznaczna. On Cię traktuje jak fuck buddy i tyle. Jeszcze przecież Ci powiedział, że mu przechodzi.

Bardziej bym się martwiła tym, że Tobie to przeszkadza! Sama odrzuciłaś tego faceta a teraz masz pretensje o to, że nie jest zakochany i nie wypisuje do Ciebie co chwilę. Jeżeli tego chcesz znaczy że to nie jest tylko relacja "dla seksu". Może chcesz być jego przyjaciółką a nie koniecznie dziewczyną?

Nie dziw się, że on Cię traktuje instrumentalnie. Sama tego chciałaś.
__________________
włosy rośnijcie jak na drożdżach!
Wtycia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-11, 14:07   #26
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: FF co robić?

Autorko, problem z relacją FF jest taki, że tak naprawdę niewiele kobiet potrafi nie traktować przytulenia, troski, zainteresowania jako oznak uczucia. Układ FF nie oznacza, że uprawiacie tylko seks, a potem on się ubiera i wychodzi. Możecie leżeć całą noc i się przytulać, rano zamówić pizzę, a on będzie dbał, żeby była taka, jaką lubisz. I wszystko jest OK dopóki jedna ze stron nie zaczyna analizować zachowania drugiej, a Ty właśnie to robisz. Wydaje mi się, że z początku faktycznie nic do niego nie czułaś, ale czerpałaś korzyści z tego, że on do Ciebie tak, z czasem natomiast zaczęłaś traktować tę relację zupełnie nie jak FF. Samo to, że analizujesz fakt, że on się nie odzywa, a jeśli już, to pisze to i to, wyraźnie o tym świadczy. Wydaje mi się, że chciałabyś skończyć tę relację nie dlatego, że on coś do Ciebie czuje, ale po to, żeby właśnie on może zaczął się bardziej starać.

Podsumowując - ja widzę to tak, że jemu układ FF pasuje i doskonale się w nim odnalazł. Ty natomiast zaczynasz być delikatnie zaborcza, analizujesz jego zachowanie i moim zdaniem chcesz czegoś więcej.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-11, 14:32   #27
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: FF co robić?

FF to na filmach jest. Oh wait, tam też się zawsze zakochują
Cytat:
Napisane przez tanitatika Pokaż wiadomość
Pytanie takie: mam zakończyć tę relację?
Nie musisz. On się szybko znudzi. Kontakt będzie coraz rzadszy.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-11, 14:39   #28
Cytrynowy_Sorbet24
Zadomowienie
 
Avatar Cytrynowy_Sorbet24
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 761
Dot.: FF co robić?

A ja się dziwię, że po tygodniu związku byłaś w stanie stwierdzić, że "to nie to".
Cytrynowy_Sorbet24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-11, 15:42   #29
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: FF co robić?

Cytat:
Napisane przez Cytrynowy_Sorbet24 Pokaż wiadomość
A ja się dziwię, że po tygodniu związku byłaś w stanie stwierdzić, że "to nie to".
ja myślę, że po nim było widać że nic z tego, ale nie powiedział tego wprost, więc autorka zakończyła zanim on to zrobił
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-11, 15:52   #30
GdyKochamy
Zadomowienie
 
Avatar GdyKochamy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 951
Dot.: FF co robić?

A ja czegoś nie rozumiem. Jest przyjaźń + pożądanie... a nie ma uczuć? Jakoś ciężko mi sobie to wyobrazić...
__________________
kiedy się naprawdę kogoś kocha, wierność nie jest żadną zasługą...
GdyKochamy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-16 20:46:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:59.