Cellulit - tylko sprawdzone zabiegi - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-05-14, 07:04   #61
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: celulit

Cytat:
Napisane przez Toska_Samoska Pokaż wiadomość
a peeling kawowy? ewentualnie zrobienie maseczki z kawy i oleju kokosowego i pod folię?
Możesz sobie zafundować zatrucie kofeiną i wymiotować jak ta lala. Przerabiałam to...
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-14, 07:14   #62
BondGirl_007
BondGirl007
 
Avatar BondGirl_007
 
Zarejestrowany: 2018-08
Lokalizacja: Grodzisk Wielkopolski
Wiadomości: 5 033
Dot.: Cellulit - tylko sprawdzone zabiegi

Ćwiczenia fizyczne bardzo poprawiły jakość mojej skóry, ale w 100% nie jest ona idealna, cały czas po scisnieciu uda widać pomarszczona skórę, więc teraz już tylko jakiś zabieg mógł by mi pomóc..
BondGirl_007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-16, 14:48   #63
aaiss
Przyczajenie
 
Avatar aaiss
 
Zarejestrowany: 2019-05
Lokalizacja: Puszczykowo
Wiadomości: 19
Dot.: celulit

u mnie cellulit się pojawił jak zaczęłam brać antykoncepcje. później juz mi tak nie chciało zejść, ale zaczęłam też zdrowiej jeść, pić wodę, ćwiczyć, masować biodra i uda, do tego robiłam sobie "sieranki" rękawicą ze splotami i nakładałam olejki. teraz jest dużo lepiej, ale z tym dziadostwem to żartów nie ma.
aaiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-31, 10:14   #64
Adorenka
Raczkowanie
 
Avatar Adorenka
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 76
Dot.: celulit

Cytat:
Napisane przez aaiss Pokaż wiadomość
u mnie cellulit się pojawił jak zaczęłam brać antykoncepcje. później juz mi tak nie chciało zejść, ale zaczęłam też zdrowiej jeść, pić wodę, ćwiczyć, masować biodra i uda, do tego robiłam sobie "sieranki" rękawicą ze splotami i nakładałam olejki. teraz jest dużo lepiej, ale z tym dziadostwem to żartów nie ma.
Cellulit na tabletkach anty to jest jakis koszmar, nawet nie zauwazylam kiedy mi wyskoczyl. Dobrze, że chociaż jakoś go potem ogarnelam na diecie i takich typowo domowych zabiegach.
Adorenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-03, 08:34   #65
Gustaw15
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 6
Dot.: Cellulit - tylko sprawdzone zabiegi

Kąpiel z dodatkiem łyżki oleju z pestek winogron, minimum 20 minut.
Gustaw15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-24, 08:23   #66
Ahsoka
Raczkowanie
 
Avatar Ahsoka
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 51
Dot.: celulit

Cytat:
Napisane przez Adorenka Pokaż wiadomość
Cellulit na tabletkach anty to jest jakis koszmar, nawet nie zauwazylam kiedy mi wyskoczyl. Dobrze, że chociaż jakoś go potem ogarnelam na diecie i takich typowo domowych zabiegach.
Znam ten ból :| Ale od jakiegos czasu probuje sie z tym ogarnąć wlasnie z dietą i masażami z wcieraniem kremów, zobaczymy jak to bedzie.
Ahsoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-27, 23:27   #67
blondi535
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 2
Dot.: Cellulit - tylko sprawdzone zabiegi

Po napisaniu tego postu, robiłam zabieg hifu - jakieś 2 lata temu. Działa jeszcze lepiej. Cellulit zniknął zupełnie na ponad rok a zmniejszenie cellulitu utrzymuje się w sumie do dziś. Dodam że jestem grubo po 50-tce. Te zabiegi poprzez drobne uszkodzenia skóry uruchamiają mechanizmy naprawy i zagęszczania skóry. Poprawia się jej struktura.
Cytat:
Napisane przez blondi535 Pokaż wiadomość
u mnie bardzo dobrze działa dermapen. Sama robię sobie zabiegi. Tak naprawdę chodziło mi o zagęszczenie skóry bo mam już swoje lata, tak więc zmniejszenie cellulitu jest efektem ubocznym. Wyraźny efekt widziałam po pierwszym zabiegu. Dermapen - w sklepach internetowych jest duży wybór, moim zdaniem są dwie najważniejsze cechy: częstotliwość nakłuć i głębokość nakłuwania. Zasadniczo te urządzenia służą do poprawiania gęstości skóry twarzy, na ciało przydałyby się głębsze nakłucia, jak do tej pory nie znalazłam niestety urządzenia do mikronakłuwania ciała. To do twarzy nakłuwa bardzo małą powierzchnię (średnica ok 6 mm) więc do ciała przydałyby się nakładki (tzw. kartridge) z dłuższymi igłami i na większej powierzchni. cały zabieg razem z twarzą, szyją, nogami, brzuchem i pośladkami zajmuje mi niestety 2-3 godziny, ale efekty są widoczne. W gruncie rzeczy to zagęszczenia skóry jeszcze specjalnie nie widzę ale cellulit na udach jest już prawie niewidoczny. Nie wiem czy to tylko efekt wizualny czy cellulit się zredukował, ale jestem z tego zadowolona. Zabiegi robię sobie co 2 tyg, miejsca mocno unerwione znieczulam kremem - głównie okolice oczu, ust szyja.
blondi535 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-28 00:27:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:38.