Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5 - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-11-24, 12:38   #991
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez potopmanganu Pokaż wiadomość
Chłopak mnie zapewniał później ze jakby poczuł coś na palcach to by tego nie robił, ale no nie wiem, martwie się ze miałam dni płodne i mogło dojść do zapłodnienia, jezzcze ten brązowy śluz dzisiaj rano
Nie da się zajść w ciążę przez palec

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-24, 12:50   #992
potopmanganu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 20
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

wcześniej zawsze zdawałam sobie z tego sprawę, ale chyba szukanie informacji an ten temat w internecie przysporzyło tyle tych watpliwosci

---------- Dopisano o 13:50 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------

W dodatku wystarczy jeden plemnik do zapłodnienia, a mógł właśnie zostać wprowadzony palcem
__________________
"słyszę jak byle kto mówi byle co do byle kogo"
potopmanganu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-24, 13:59   #993
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez potopmanganu Pokaż wiadomość
wcześniej zawsze zdawałam sobie z tego sprawę, ale chyba szukanie informacji an ten temat w internecie przysporzyło tyle tych watpliwosci

---------- Dopisano o 13:50 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------

W dodatku wystarczy jeden plemnik do zapłodnienia, a mógł właśnie zostać wprowadzony palcem
Nie jest to możliwe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-24, 14:08   #994
potopmanganu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 20
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

A jest na to jakieś wyjaśnienie biologiczne? Ze plemnik by tego nie przeżył? Ze za mała prędkość, za płytko? Bądź co bądź palec był w pochwie, to nie tak ze dotykał tylko wargi sromowe
__________________
"słyszę jak byle kto mówi byle co do byle kogo"
potopmanganu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-24, 17:45   #995
netKarolina
Raczkowanie
 
Avatar netKarolina
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 62
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez WizazOla19 Pokaż wiadomość
Witam, potrzebuje waszej opinii bo juz wariuje.

Kochałam sie z chłopakiem pierwszy raz w 18 dniu cyklu (cykle mam zwykle 30,31 dniowe) zrobilismy to bez gumki ale wyszedl ze mnie i skończył na zewnatrz (wytrysk nie nastapil od razu po wyjeciu). Okres powinnam dostac za 4 dni. Miałam objawy jak przed miesiączka: zatrzymanie wody, wiekszy brzuch, obolałe piersi, wypryski. Ale teraz jakbt to wszystko ustąpiło a okres sie nie zaczyna. Naczytalam sie, ze bol piersi moze byc objawem ciazy. Chlopak tlumaczy mi, ze skonczyl na zewnatrz,zna swoje cialo i ze w ciazy nie bede ale ja shizuje. Juz nawet mi niedobrze ale to chyba z nerwowo. Jak myslicie, ciąża ? Wiem, ze stosunek przerywany to głupota ale czasu juz nie cofne..W dodatku pobolewa mnie podbrzusze (takie jakby chwilowe lekkie skurcze jak podczas miesiaczki)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Witam,
W 30 dc dni płodne przypadają na ok 14-18 dc, gdzie owulacja następuje ok 16dc W 31 dc dni płodne przypadają ok 15-19dc, gdzie owulacja następuje ok 18dc Tak więc 18 dc w Twoim przypadku to czas płodności.Pamiętaj twój chłopak nie jest w stanie zapanować nad wydzielaniem się preejakulatu, który jest w stanie zapłodnić dojrzałą komórkę jajową. Ciąża poprzez preejakulat jest możliwa zwłaszcza jak miałaś owulację lub byłaś tuż po niej. Jeśli chciałabyś wykonać test, najszybciej możesz to zrobić 8 dni po prawdopodobnym zapłodnieniu, czyli 8 dni od współżycia. Pamiętaj też jeśli nie chcesz począć dziecka unikaj zbliżeń w dni płodne, a najlepiej poczekaj aż razem z chłopakiem będziecie stabilni finansowa aby móc przyjąć poczęte dziecko, jeśli się tak zdarzy. W razie jakikolwiek pytań zachęcam do kontaktu. Pozdrawiam!
__________________
kobietawpigulce pl
Zraniona nie przestane kochać!
netKarolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-24, 17:51   #996
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez netKarolina Pokaż wiadomość
Witam,
W 30 dc dni płodne przypadają na ok 14-18 dc, gdzie owulacja następuje ok 16dc W 31 dc dni płodne przypadają ok 15-19dc, gdzie owulacja następuje ok 18dc Tak więc 18 dc w Twoim przypadku to czas płodności.Pamiętaj twój chłopak nie jest w stanie zapanować nad wydzielaniem się preejakulatu, który jest w stanie zapłodnić dojrzałą komórkę jajową. Ciąża poprzez preejakulat jest możliwa zwłaszcza jak miałaś owulację lub byłaś tuż po niej. Jeśli chciałabyś wykonać test, najszybciej możesz to zrobić 8 dni po prawdopodobnym zapłodnieniu, czyli 8 dni od współżycia. Pamiętaj też jeśli nie chcesz począć dziecka unikaj zbliżeń w dni płodne, a najlepiej poczekaj aż razem z chłopakiem będziecie stabilni finansowa aby móc przyjąć poczęte dziecko, jeśli się tak zdarzy. W razie jakikolwiek pytań zachęcam do kontaktu. Pozdrawiam!
Istnieje coś takiego jak antykoncepcja. Oni nie mieli zbliżenia w rozumieniu stosunku waginalnego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-24, 18:00   #997
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez netKarolina Pokaż wiadomość
Witam,
W 30 dc dni płodne przypadają na ok 14-18 dc, gdzie owulacja następuje ok 16dc W 31 dc dni płodne przypadają ok 15-19dc, gdzie owulacja następuje ok 18dc Tak więc 18 dc w Twoim przypadku to czas płodności.Pamiętaj twój chłopak nie jest w stanie zapanować nad wydzielaniem się preejakulatu, który jest w stanie zapłodnić dojrzałą komórkę jajową. Ciąża poprzez preejakulat jest możliwa zwłaszcza jak miałaś owulację lub byłaś tuż po niej. Jeśli chciałabyś wykonać test, najszybciej możesz to zrobić 8 dni po prawdopodobnym zapłodnieniu, czyli 8 dni od współżycia. Pamiętaj też jeśli nie chcesz począć dziecka unikaj zbliżeń w dni płodne, a najlepiej poczekaj aż razem z chłopakiem będziecie stabilni finansowa aby móc przyjąć poczęte dziecko, jeśli się tak zdarzy. W razie jakikolwiek pytań zachęcam do kontaktu. Pozdrawiam!
Ja mam pytanie. Jaki jest sens wygrzebywać i odpowiadać na posty sprzed 3 miesięcy?
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-24, 18:27   #998
netKarolina
Raczkowanie
 
Avatar netKarolina
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 62
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Nie sprawdziłam daty ale może przeczyta ją jakaś dziewczyna z podobnym problemem i tu można się doszukać sensu
__________________
kobietawpigulce pl
Zraniona nie przestane kochać!
netKarolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-24, 18:30   #999
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez netKarolina Pokaż wiadomość
Nie sprawdziłam daty ale może przeczyta ją jakaś dziewczyna z podobnym problemem i tu można się doszukać sensu
Gdyby dziewczyny z podobnym problemem czytały 5 stron wstecz to nie padałyby tu w kółko te same pytania. Zwracaj uwagę na datę, bo zwyczajnie zaśmiecasz wątek i utrudniasz rozeznanie osobą z aktualnym zapytaniem.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-24, 18:33   #1000
netKarolina
Raczkowanie
 
Avatar netKarolina
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 62
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

---------- Dopisano o 18:33 ---------- Poprzedni post napisano o 18:32 ----------

[/COLOR]Poprawie się :P
__________________
kobietawpigulce pl
Zraniona nie przestane kochać!

Edytowane przez netKarolina
Czas edycji: 2019-11-24 o 18:42
netKarolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-24, 18:43   #1001
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez potopmanganu Pokaż wiadomość
A jest na to jakieś wyjaśnienie biologiczne? Ze plemnik by tego nie przeżył? Ze za mała prędkość, za płytko? Bądź co bądź palec był w pochwie, to nie tak ze dotykał tylko wargi sromowe
Ja mam dla ciebie garść naukowych informacji. Do zapłodnienia nie dochodzi u wejścia pochwy, plemniki muszą się dostać znacznie głębiej do jajowodu. Dlatego potrzebny jest wytrysk, żeby plemniki z odpowiednią siłą powędrowały do miejsca docelowego. Moim zdaniem ciąża z preejakulatu jest praktycznie niemożliwa. Z wyjątkiem sytuacji, gdzie chłopak ejakulował zaraz przed penetracją i ma w cewce moczowej pozostałości spermy po poprzednim wytrysku. Tutaj nie było ani wytrysku, ani penetracji. Gdyby były to nawet wtedy oboje musielibyście być nadzwyczaj płodni, a dla pocieszenia powiem, że sporo mężczyzn, nawet młodych, w obecnych czasach ma spermę raczej słabej jakości. Nie wszystkie plemniki są zdolne do zapłodnienia i nie każdy, który dojdzie do komórki jajowej zostanie przez nią 'wpuszczony'. Co skłania nas ku prostym wnioskom, że nie, jeden plemnik do zapłodnienia nie jest wystarczający. Gdyby był w naturalnych warunkach to można by to nagłaśniać jako fenomen medyczny. Co więcej nie wiesz czy i jakie plemniki znajdowały się na palcu chłopaka, ale śmiem mocno wątpić w ich obecność i zdolności. Plemniki poza organizmem zwykle nie przeżywają zbyt długo. Są delikatne, potrzebują wilgoci i odpowiedniego pH. W każdym bądź razie możesz zrobić test ciążowy po 10 dniach, ale wyłącznie, żeby się uspokoić, bo racjonalnych podstaw, żebyś sądzić abyś była w ciąży nie ma.

Edytowane przez f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
Czas edycji: 2019-11-24 o 18:50
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-25, 04:36   #1002
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez potopmanganu Pokaż wiadomość
A jest na to jakieś wyjaśnienie biologiczne? Ze plemnik by tego nie przeżył? Ze za mała prędkość, za płytko? Bądź co bądź palec był w pochwie, to nie tak ze dotykał tylko wargi sromowe
Plemnik musi być wprowadzony do dróg rodnych pod odpowiednim ciśnieniem np

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-30, 22:57   #1003
Fajnykoles
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 20
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Jakie jest ryzyko ciąży? Uprawialiśmy seks w prezerwatywie, skończyłem po za prezerwatywą, w ustach partnerki po czym wytarłem penisa mokrymi chusteczkami. Minęła godzina i partnerka zgodziła się na stosunek oralny i trwało to około 5 minut, po czym stwierdziliśmy że znowu będziemy uprawiać zwykły seks, wsadziłem penisa do jej pochwy kilka razy i musieliśmy przestać. Jakie jest ryzyko ciąży biorąc pod uwagę wcześniejszy stosunek oralny? Dodam że według kalkulatora dzisiaj jest owulacja, ale nie ma regularnych cykli więc może być za około 3 dni. Prosiłbym o szybką odpowiedź.
Fajnykoles jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-01, 00:29   #1004
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Fajnykoles Pokaż wiadomość
Jakie jest ryzyko ciąży? Uprawialiśmy seks w prezerwatywie, skończyłem po za prezerwatywą, w ustach partnerki po czym wytarłem penisa mokrymi chusteczkami. Minęła godzina i partnerka zgodziła się na stosunek oralny i trwało to około 5 minut, po czym stwierdziliśmy że znowu będziemy uprawiać zwykły seks, wsadziłem penisa do jej pochwy kilka razy i musieliśmy przestać. Jakie jest ryzyko ciąży biorąc pod uwagę wcześniejszy stosunek oralny? Dodam że według kalkulatora dzisiaj jest owulacja, ale nie ma regularnych cykli więc może być za około 3 dni. Prosiłbym o szybką odpowiedź.
Nie ma ryzyka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-01, 08:45   #1005
Fajnykoles
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 20
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
Nie ma ryzyka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Napewno?
Fajnykoles jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-01, 08:47   #1006
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Fajnykoles Pokaż wiadomość
Napewno?
Bez wytrysku ciężko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-05, 11:07   #1007
Fajnykoles
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 20
Czy jest jakieś ryzyko ciąży w tym wypadku?

Uprawialiśmy seks w prezerwatywie, skończyłem po za prezerwatywą, w ustach partnerki po czym wytarłem penisa mokrymi chusteczkami. Minęła godzina i partnerka zgodziła się na stosunek oralny i trwało to około 5 minut, po czym stwierdziliśmy że znowu będziemy uprawiać zwykły seks, wsadziłem penisa do jej pochwy kilka razy i musieliśmy przestać. Jakie jest ryzyko ciąży biorąc pod uwagę wcześniejszy stosunek oralny? Dodam że według kalkulatora dzisiaj jest owulacja, ale nie ma regularnych cykli więc może być za około 3 dni.
Fajnykoles jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-05, 19:31   #1008
netKarolina
Raczkowanie
 
Avatar netKarolina
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 62
Dot.: Czy jest jakieś ryzyko ciąży w tym wypadku?

Jeśli Pana partnerka ma nieregularne cykle to trudno określić czy do współżycia doszło w dni płodne czy nie.Najszybciej można zrobić test ok 8-9 dnia po zapłodnieniu, jeśli wiadomo kiedy ono nastąpiło. Jeśli współżycie po stosunku oralnym było bez zabezpieczenia ryzyko istnieje, ponieważ mógł wydzielić się u Pana preejakulat, który jest zdolny zapłodnić dojrzałą komórkę jajową.Nikt Panu nie jest w stanie określić jakie. Proponuje poczekać do spodziewanej miesiączki i zrobić test z porannego moczu. Proszę tez koniecznie powiedzieć partnerce aby ustabilizowała cykle, aby móc wyznaczać owulację i dni płodne. To bardzo ważne, aby była świadoma swojej płodności.Pozdrawiam!
__________________
kobietawpigulce pl
Zraniona nie przestane kochać!
netKarolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-05, 19:54   #1009
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Czy jest jakieś ryzyko ciąży w tym wypadku?

Cytat:
Napisane przez Fajnykoles Pokaż wiadomość
Uprawialiśmy seks w prezerwatywie, skończyłem po za prezerwatywą, w ustach partnerki po czym wytarłem penisa mokrymi chusteczkami. Minęła godzina i partnerka zgodziła się na stosunek oralny i trwało to około 5 minut, po czym stwierdziliśmy że znowu będziemy uprawiać zwykły seks, wsadziłem penisa do jej pochwy kilka razy i musieliśmy przestać. Jakie jest ryzyko ciąży biorąc pod uwagę wcześniejszy stosunek oralny? Dodam że według kalkulatora dzisiaj jest owulacja, ale nie ma regularnych cykli więc może być za około 3 dni.

Ryzyko jest, ale raczej niskie.

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------

Cytat:
Napisane przez netKarolina Pokaż wiadomość
Jeśli Pana partnerka ma nieregularne cykle to trudno określić czy do współżycia doszło w dni płodne czy nie.Najszybciej można zrobić test ok 8-9 dnia po zapłodnieniu, jeśli wiadomo kiedy ono nastąpiło. Jeśli współżycie po stosunku oralnym było bez zabezpieczenia ryzyko istnieje, ponieważ mógł wydzielić się u Pana preejakulat, który jest zdolny zapłodnić dojrzałą komórkę jajową.Nikt Panu nie jest w stanie określić jakie. Proponuje poczekać do spodziewanej miesiączki i zrobić test z porannego moczu. Proszę tez koniecznie powiedzieć partnerce aby ustabilizowała cykle, aby móc wyznaczać owulację i dni płodne. To bardzo ważne, aby była świadoma swojej płodności.Pozdrawiam!

Cykle z różnicą 3 dni w te czy we te to nie są nieregularne cykle. Poza tym nawet przy cyklach trwających co do dnia tyle samo nie można wyznaczyć owulacji bez regularnie prowadzonych obserwacji śluzu i pomiarów temperatury. Zresztą wyznaczanie dni płodnych nie ma większego sensu, jeśli używają prezerwatyw. Niech po prostu stosują je przy każdej penetracji, a nie wybiórczo.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-05, 21:27   #1010
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy jest jakieś ryzyko ciąży w tym wypadku?

Cytat:
Napisane przez netKarolina Pokaż wiadomość
Jeśli Pana partnerka ma nieregularne cykle to trudno określić czy do współżycia doszło w dni płodne czy nie.Najszybciej można zrobić test ok 8-9 dnia po zapłodnieniu, jeśli wiadomo kiedy ono nastąpiło. Jeśli współżycie po stosunku oralnym było bez zabezpieczenia ryzyko istnieje, ponieważ mógł wydzielić się u Pana preejakulat, który jest zdolny zapłodnić dojrzałą komórkę jajową.Nikt Panu nie jest w stanie określić jakie. Proponuje poczekać do spodziewanej miesiączki i zrobić test z porannego moczu. Proszę tez koniecznie powiedzieć partnerce aby ustabilizowała cykle, aby móc wyznaczać owulację i dni płodne. To bardzo ważne, aby była świadoma swojej płodności.Pozdrawiam!
Świetna rada ze strony mężczyzny: "kochanie, ustabilizuj proszę swoje cykle". Później tylko kobieta musi przekonać własną macicę oraz mózg, że miesiączka ma się pojawiać co do minuty co 28 dni i gotowe . To nie może być trudne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-08, 13:19   #1011
savior_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 218
Seks, pęknięta prezerwatywa i tabletka dzień po

Uprawiałam wczoraj wieczorem seks że swoim narzeczonym i pierwszy raz pękła nam prezerwatywa. Było namiętnie, poniosło nas no i stało się. Jako, że nie planujemy w tym czasie dziecka, a mi przypadły dni płodne postanowiliśmy sięgnąć po tabletkę dzień po, która jest na receptę. Byłam w opiece nocnej i świątecznej, receptę uzyskałam i tabletkę wzięłam. W dniu dzisiejszym podczas podcierania, znalazłam resztę prezerwatywy, co wprawiło mnie w szok. Myślałam, że nie pękła w taki sposób.
Pytanie... Czy mieliście przygody z tabletkami dzień po? Jest wiarygodna? Dziecko nie jest dla mnie katastrofą, bo planujemy po ślubie, ale do ślubu jeszcze nieco czasu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
savior_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-08, 13:42   #1012
savior_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 218
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Wczoraj wieczorem uprawiałam seks z narzeczonym. Pękła nam prezerwatywa, a ja akurat zaczęłam dni płodne. Jako, że nie planujemy dziecka na już, udaliśmy się na opiekę nocną i świąteczną po receptę na tabletkę dzień po. Zażyłam od razu. Dzisiaj podczas podcierania znalazłam pozostałość gumki w obfitym śluzie. Czy mogę być spokojna? Jak to jest z tymi tabletkami po?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez savior_
Czas edycji: 2019-12-08 o 14:01
savior_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-08, 14:08   #1013
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez savior_ Pokaż wiadomość
Wczoraj wieczorem uprawiałam seks z narzeczonym. Pękła nam prezerwatywa, a ja akurat zaczęłam dni płodne. Jako, że nie planujemy dziecka na już, udaliśmy się na opiekę nocną i świąteczną po receptę na tabletkę dzień po. Zażyłam od razu. Dzisiaj podczas podcierania znalazłam pozostałość gumki w obfitym śluzie. Czy mogę być spokojna? Jak to jest z tymi tabletkami po?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tabletka po zadziała tylko jeżeli byłaś przed owulacją. Zablokuje pęknięcie pęcherzyka i uwolnienie oocytu. Jeżeli komórka jajowa została uwolniona to niestety nie zadziała w ogóle. Trudno powiedzieć w twoim przypadku czy owulacje już miałaś jeśli nie prowadzisz dokładnych obserwacji swojego cyklu. Szkoda też, że lekarz nie spojrzał na usg. Pozostaje Ci czekać na okres. Jeżeli się nie pojawi w terminie to nie panikuj, bo dawka hormonów w tabletce też może rozregulować cykl, ale dla pewności zrób test ciążowy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-08, 14:15   #1014
savior_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 218
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

11 dzień cyklu. Pierwszy dzień płodny. Cykl średnio 27-30 dniowy. Receptę przepisał mi młody lekarz z poz. Mój facet wpadł nieco w panikę, zresztą ja też. Planujemy mieć dziecko, ale po ślubie, a do niego 1,5 roku. No nic, czekać będę. Oby był.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez savior_
Czas edycji: 2019-12-08 o 14:16
savior_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-08, 18:49   #1015
mer_maid
Raczkowanie
 
Avatar mer_maid
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 91
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Witam, potrzebuję pomocy, bo strasznie schizuję.

3 tygodnie temu w piątek zaczęłam po raz pierwszy stosować antykoncepcję w postaci krążka dopochwowego, kilka dni później niż jest zalecane, ale pani ginekolog, która mi go przepisywała powiedziała, że po prostu przez pierwszy tydzień po założeniu muszę stosować dodatkową antykoncepcję. Akurat złożyło się tak, że przez pierwsze 2 tygodnie po założeniu nie uprawiałam seksu w ogóle, dopiero właśnie po dwóch tygodniach zaczęłam. W ten piątek przypadł dzień, w którym musiałam wyjąć krążek, więc zrobiłam to dokładnie o tej samej porze co założyłam (tak jak zalecała ginekolog i ulotka). Dziś uprawiałam seks z partnerem, który skończył we mnie. Powinnam się martwić, że mogło dojść do zapłodnienia czy raczej małe szanse? Ten tydzień przerwy jednak wzbudził we mnie wątpliwości.
__________________
29.01.2018 - Szpagat damski
mer_maid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-09, 07:33   #1016
Fajnykoles
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 20
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Czy to mogłobyć krwawienie implantacyjne? W sobotę uprawiałem seks z partnerką i po skończonym stosunku było troszkę krwi która delikatnie leciała jeszcze przez kilka minut. W sobotę tydzień temu też uprawialiśmy seks, w gumce i miała wtedy dni płodne i to był pierwszy stosunek. Po godzinie był drugi, chwilowy, a ja po wcześniejszym stosunku nie umyłem penisa, jedynie wytarłem go mokrymi chusteczkam. Partnerka zdecydowała się na seks oralny który trwał 5 minut I dopiero potem w nią wszedłem, ale doslownie na kilka sekund bo musieliśmy przerwać.Podejrzewam, że mogłem ją troche tam otrzeć i dlatego poleciała krew (stosunek był intensywny. Może trochę panikuje, Ale wolę się upewnić i chciałbym poznać wasze zdanie
Fajnykoles jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-09, 10:54   #1017
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez mer_maid Pokaż wiadomość
Witam, potrzebuję pomocy, bo strasznie schizuję.

3 tygodnie temu w piątek zaczęłam po raz pierwszy stosować antykoncepcję w postaci krążka dopochwowego, kilka dni później niż jest zalecane, ale pani ginekolog, która mi go przepisywała powiedziała, że po prostu przez pierwszy tydzień po założeniu muszę stosować dodatkową antykoncepcję. Akurat złożyło się tak, że przez pierwsze 2 tygodnie po założeniu nie uprawiałam seksu w ogóle, dopiero właśnie po dwóch tygodniach zaczęłam. W ten piątek przypadł dzień, w którym musiałam wyjąć krążek, więc zrobiłam to dokładnie o tej samej porze co założyłam (tak jak zalecała ginekolog i ulotka). Dziś uprawiałam seks z partnerem, który skończył we mnie. Powinnam się martwić, że mogło dojść do zapłodnienia czy raczej małe szanse? Ten tydzień przerwy jednak wzbudził we mnie wątpliwości.
Jesteś chroniona w czasie przerwy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-09, 23:42   #1018
aniula_2010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 51
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Jeżeli masz na myśli ten stosunek z soboty-

"Jakie jest ryzyko ciąży? Uprawialiśmy seks w prezerwatywie, skończyłem po za prezerwatywą, w ustach partnerki po czym wytarłem penisa mokrymi chusteczkami. Minęła godzina i partnerka zgodziła się na stosunek oralny i trwało to około 5 minut, po czym stwierdziliśmy że znowu będziemy uprawiać zwykły seks, wsadziłem penisa do jej pochwy kilka razy i musieliśmy przestać. Jakie jest ryzyko ciąży biorąc pod uwagę wcześniejszy stosunek oralny? Dodam że według kalkulatora dzisiaj jest owulacja, ale nie ma regularnych cykli więc może być za około 3 dni. Prosiłbym o szybką odpowiedź."

To raczej na pewno nie jest to krwawienie implantacyjne, bo z palca nie da się zajść w ciąże.
I dlaczego zawsze musicie przerywać za drugim razem?
aniula_2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-10, 07:28   #1019
Fajnykoles
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 20
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Nie musimy zawsze, po prostu sytuacja trgo wymagała ��
Fajnykoles jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-10, 20:36   #1020
Olunia9969
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 1
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Hej dziewczyny. Mam spory problem. Kochałam się z chłopakiem dnia 1 grudnia,do wytrysku doszło we mnie. Ostatnią miesiączkę miałam dnia 11 listopada i trwała ona do 15. Moje cykle trwają 29-30 dni. Z moich obliczeń wynika,że 1 grudnia miałam dni niepłodne,jednak bardzo się stresuje,ponieważ miałam okres dostać wczoraj tj. 9 grudnia a dzisiaj nic nie zapowiada żebym miała go dostać...jaka jest szansa,że mogę być w ciąży?
Olunia9969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-07 20:51:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:47.