No dobra...a w czym po domu? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-04, 19:55   #1
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Talking

No dobra...a w czym po domu?


Przejżałam sobie forum i nie znalazłam takiego wątku.
NA forum moda tyle super ciuchów ale jestem ciekawa jak chodzicie po domu?
Przebieracie sie po przyjściu do domu?Czy może chodzicie w tym samym?
Jeśli się przebieracie to w co?
A jeśli wkładacie np rozciągnięty dres to co na to wasi faceci z którymi mieszkacie?
Ja się przebieram.Najczęsciej są to jakieś ciuchy w których już wstyd się pokazać na ulicy np jeansy zalane domestosem i maja białe plamy.Do tego koszulka, bluza.Mam brzydki zwyczaj polewanie się czymś i brudzenia a jeszcze jak gotuje cos to wogóle katastrofa.Wychodze z kuchni w ciapki
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 20:25   #2
n_o_b_o_d_y
Wtajemniczenie
 
Avatar n_o_b_o_d_y
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 186
Dot.: No dobra...a w czym po domu?

Ja sie nie przebieram
__________________
Just like heaven...
n_o_b_o_d_y jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 20:31   #3
UsMiEcHnIeTa89
Zadomowienie
 
Avatar UsMiEcHnIeTa89
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 147
GG do UsMiEcHnIeTa89
Dot.: No dobra...a w czym po domu?

Cytat:
Napisane przez n_o_b_o_d_y
Ja sie nie przebieram
ja tez chociaz mama mi caly czas marudzi ze sie poplamie czy cos i ze szkoda nowych ciuchow ale len ze mnie niestety jest i mi sie nie chce
UsMiEcHnIeTa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 20:31   #4
deb
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 4 207
Dot.: No dobra...a w czym po domu?

Ja też się przebieram, tak dla wygody i pewności że nie wyjde z domu w kłakach (mam dwa koty co daje pełno kudłów wszędzie bo śpią na każdym fotelu, tapczanie itp ). Też chodze po domu w rzeczach w których raczej nie pokazałabym się na ulicy. Wprawdzie nie są to jeansy polane domestosem ale dresy troche rozwalone na tyłku Bluzki to też takie stare nosze, nieraz z jakimiś dziurami Ale tak mi wygodnie i nie musze się niczym przejmować Mieszkam z rodzicami i oni też się przebierają jak są w domu, wprawdzie nie noszą potarganych ciuchów, ale co mi tam
A mieszkam w bloku i są domofony więc jak ktoś zadzwoni to zanim się wdrapie na góre ja zdąże zrobić hop-siup i się przebrać z potwora w jakiegoś ładniejszego stwora

EDIT: Ciekawy temat na wątek Czekam aż wypowie się więcej wizażanek
__________________
21.05.2013 Helenka
deb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 20:32   #5
canile
Wtajemniczenie
 
Avatar canile
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Warszawa / Wiedeń
Wiadomości: 2 124
Dot.: No dobra...a w czym po domu?

a ja mam swoje ulubione podomowe bojówki nie noszę ich na codzień do wyjścia bo mi spadają trochę a no i mam kilka t-shirtów takich co już w nich nie chodzę. w sumie to wyglądam bardzo normalnie i nie ma problemu z wyjściem np. do sklepu w takim stroju
a przebieram się m.in dlatego że szkoda mi moich ubrań, a poza tym zawsze się zaplamię w kuchni chociaż czasem to i nawet nie w kuchni
canile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 20:33   #6
paulinka_vel_paulinka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka_vel_paulinka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 971
Dot.: No dobra...a w czym po domu?

ja się przebieram, bo mam dwie lewe rączki i jakby to powiedzieć żal mi moich ciuszków mam swój ukochany dres, i luźne ubranka...najchętniej za duże i przyjemne w dotyku narazie nie mam faceta więc nie wiem jakie byłoby jego zdanie...
__________________
Dbam o siebie dieta od 3.09.2010!!!
20.12.2010 jeszcze 6,7kg TO GO!!!
paulinka_vel_paulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 20:35   #7
joker
Raczkowanie
 
Avatar joker
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Piekoszów/ Lublin
Wiadomości: 173
GG do joker
Dot.: No dobra...a w czym po domu?

Cytat:
Napisane przez kuki9
Przejżałam sobie forum i nie znalazłam takiego wątku.
NA forum moda tyle super ciuchów ale jestem ciekawa jak chodzicie po domu?
Przebieracie sie po przyjściu do domu?Czy może chodzicie w tym samym?
Jeśli się przebieracie to w co?
A jeśli wkładacie np rozciągnięty dres to co na to wasi faceci z którymi mieszkacie?
Ja się przebieram.Najczęsciej są to jakieś ciuchy w których już wstyd się pokazać na ulicy np jeansy zalane domestosem i maja białe plamy.Do tego koszulka, bluza.Mam brzydki zwyczaj polewanie się czymś i brudzenia a jeszcze jak gotuje cos to wogóle katastrofa.Wychodze z kuchni w ciapki
Jaasne ze sie przebieram
Mam swoje ukochane dresiki i sweter do tego jakas bluzka- byle bylo wygodnie
Lubego u mnie w domu nie ma ale 'pretendent' kiedys wpadl z niespodziewana wizyta i zobaczyl mnie w tym wyszukanym stroju
Ale nie zmienisl swojego stosunku do mnie wiec widocznie nie jest tak zle
A w kuchni to juz w ogole katastrofa- ucze sie pichcic i jak na razie nie potrafie nic ugotowac zeby sie nie upaprac
joker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-04, 20:36   #8
ajali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 192
Dot.: No dobra...a w czym po domu?

Cytat:
Napisane przez canile
a ja mam swoje ulubione podomowe bojówki nie noszę ich na codzień do wyjścia bo mi spadają trochę a no i mam kilka t-shirtów takich co już w nich nie chodzę. w sumie to wyglądam bardzo normalnie i nie ma problemu z wyjściem np. do sklepu w takim stroju
a przebieram się m.in dlatego że szkoda mi moich ubrań, a poza tym zawsze się zaplamię w kuchni chociaż czasem to i nawet nie w kuchni
Ze mną jest podobnie Szczegolnie z tymi plamami
ajali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 20:40   #9
Angelika2005
Raczkowanie
 
Avatar Angelika2005
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 222
Dot.: No dobra...a w czym po domu?

Ja tez sie przebieram , znajomi śmieją się z moich "domowych" strojów
(czarne wełniane getry z krokiem w kolanach , wyglądające jak kalesony , bluzo-sukienka w pasy , która jest chyba starsza ode mnie ) . Nigdy , przenigdy nie wyszlabym w moich strojach na dwór
Angelika2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 20:43   #10
jami
Rozeznanie
 
Avatar jami
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 908
Dot.: No dobra...a w czym po domu?

A ja chodze w dresach- i to zadnych firmowych-zwykle bezfirmowe,bezpaskowe, ale baaardzo wygodne. NIe pokazlabym sie w nich nigdy na ulicy-z to moje przyjacółki już mnie w nich widziały
Nie musze sie denerwować,że sie poplami czy cos..czuje sie w nich po prostu luzacko
jami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 20:48   #11
besciara
Wtajemniczenie
 
Avatar besciara
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ... ... ...
Wiadomości: 2 730
Dot.: No dobra...a w czym po domu?

Hmm ja się przebieram wtedy gdy idę naprzykład przekopywać coś na działce, albo malować, albo drylować wiśnie , albo jak sprzątam . Raczej nie mam takiego zwyczaju by się przebierać zaraz po przyjściu do domu. Czasami przebieram jedynie spodnie jeśli następnego dnia też zamierzam je ubrać, bo nie chcę mieć efektu "wiszące spodnie ".
To tyle .
__________________
Carpe diem
NIE dla dyktatury PiS. Nie jestem Polakiem drugiego sortu. Żaden Polak nie jest. Nie dla ustaw w nocy, nie dla polityki autorytarnej.
besciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-04, 20:49   #12
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: No dobra...a w czym po domu?

No właśnie ja cenie po domu przede wszystkim wygode i żeby było ciepło/przewiewnie zależy od pory roku.
Ale moja matka mnie strofuje, żebym nie pokazywała się facetowi w rozciągnietej bluzie.Co o tym myślicie?
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 20:53   #13
besciara
Wtajemniczenie
 
Avatar besciara
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ... ... ...
Wiadomości: 2 730
Dot.: No dobra...a w czym po domu?

Cytat:
Napisane przez kuki9
No właśnie ja cenie po domu przede wszystkim wygode i żeby było ciepło/przewiewnie zależy od pory roku.
Ale moja matka mnie strofuje, żebym nie pokazywała się facetowi w rozciągnietej bluzie.Co o tym myślicie?
Ee tam jak chcesz . Ale ja bym się nie pokazywała . Ale to zależy od osoby, jej stylu bycia i w ogóle wielu innych czynników . Być może dla Twojego faceta jesteś w takim stroju seksowna, słodka albo zaniedbana i mało interesująca. Ciężko jest stwierdzić nie widząc reakcji Twojego ukochanego . Hmm musisz sama wybadać jego reakcje .

Edit: Czy to zmowa wszystkich matek, że mówią w czym wygląda się lepiej a w czym gorzej ?.
__________________
Carpe diem
NIE dla dyktatury PiS. Nie jestem Polakiem drugiego sortu. Żaden Polak nie jest. Nie dla ustaw w nocy, nie dla polityki autorytarnej.
besciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 20:55   #14
rhapsody
Rozeznanie
 
Avatar rhapsody
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 860
Dot.: No dobra...a w czym po domu?

ja zazwczaj biegam w dresie, polarku i koszulkach ktorych juz nie nosze
staram sie przebierac bo szkoda mi chodzic w ubraniach ktorych uzywam na uczelnie czy gdzies indziej
mam zwyczaj sie brudzic straszliwie...

pozdrawiam
rhapsody jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 20:55   #15
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: No dobra...a w czym po domu?

ja po domu musze sie czuc swobodnie..wiec spodnie dresowe albo jakies stare spodnie juz nienoszone...np mam takie materialowe ciemnozielone, ktore juz sa poprute, mam wciaz na mnie krzyczy ze jak moge w takich spodniach chodzic, ale nie oplaca sie ich zszywac i mi to nie przeszkadza oczywiscie do tego jakas koszulka, mam kilka takich starych domowych albo kupionych w lumpku typowo wlasnie do domu i bluza z kapturem zapinana i jest ok
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 20:56   #16
natalii87
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wlkp.:D
Wiadomości: 3 869
Dot.: No dobra...a w czym po domu?

preferuję dresik
natalii87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 20:56   #17
iwciunia
Zakorzenienie
 
Avatar iwciunia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 3 178
Dot.: No dobra...a w czym po domu?

A ja chodzę w... spodniach od PIŻAMY i koszulce (zazwyczaj poplamionej ) Mój TŻ nie zwraca już na to uwagi, a rodzice tym bardziej Ale nikomu innemu bym się w tym nie pokazała
iwciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 20:58   #18
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: No dobra...a w czym po domu?

Kurcze no mieszkamy razem, spimy razem i wiele innych mniej lub bardziej interesujących rzeczy robimy razem więc nie widze powodu, żebym cały czas była seksowna i umalowana bo to zakrawa dla mnie na lekkie szaleństwo.
Pytałam się go co o tym myśli i stwierdził, że jemu się we wszystkim podobam jednakowo.A z takim samym zapałem rozbiera mnie z brudnych spodni jak i eleganckich ciuchów.
Poza tym ja się czuje całkowicie na luzie przy nim.
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 21:00   #19
deb
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 4 207
Dot.: No dobra...a w czym po domu?

Cytat:
Napisane przez kuki9
No właśnie ja cenie po domu przede wszystkim wygode i żeby było ciepło/przewiewnie zależy od pory roku.
Ale moja matka mnie strofuje, żebym nie pokazywała się facetowi w rozciągnietej bluzie.Co o tym myślicie?
No cóż to już chyba zależy od faceta i od że tak powiem stosunków między Wami Może też od tego na jakim jesteście etapie...nie no wydaje mi się że ogólnie od Twojego i jego sposobu "postrzegania", niektórzy są luzaccy i nie przeszkadzają im poplamione i rozciągnięte koszule czy spodnie a innych to razi. Ja akutalnie jestem bezfacetowa, ale przyznam się że nigdy nie pokazałam się żadnemu facetowi w tych moich "domowych strojach", czułabym się niekomfortowo bo jestem perfekcjonistką (tak mi się wydaje ). Ale jeśli jesteś osobą na luzie to nie widze problemu bo pewnie Twój TŻ też jest "spoko" i może się pośmieje czy coś ale przyjmie to jako coś normalnego, spróbuj - jeśli dla Ciebie to nie problem to nie powinien być dla niego
__________________
21.05.2013 Helenka
deb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-04, 21:13   #20
besciara
Wtajemniczenie
 
Avatar besciara
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ... ... ...
Wiadomości: 2 730
Dot.: No dobra...a w czym po domu?

Cytat:
Napisane przez kuki9
Kurcze no mieszkamy razem, spimy razem i wiele innych mniej lub bardziej interesujących rzeczy robimy razem więc nie widze powodu, żebym cały czas była seksowna i umalowana bo to zakrawa dla mnie na lekkie szaleństwo.
Pytałam się go co o tym myśli i stwierdził, że jemu się we wszystkim podobam jednakowo.A z takim samym zapałem rozbiera mnie z brudnych spodni jak i eleganckich ciuchów.
Poza tym ja się czuje całkowicie na luzie przy nim.
No to po co to pytanie było . Manto mamie sprawić i tyle . Hehe niech dziecka nie buntuje .
__________________
Carpe diem
NIE dla dyktatury PiS. Nie jestem Polakiem drugiego sortu. Żaden Polak nie jest. Nie dla ustaw w nocy, nie dla polityki autorytarnej.
besciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 21:14   #21
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: No dobra...a w czym po domu?

przebieram sie zawsze zazwyczaj nosze moje ulubione spodnie dresowe, ktore za czasow licealnych sluzyly jako w-fowe, czarna bokserka, a jak mi zimno to na to flanelka albo stara bluza z Kurtem Cobainem a z TŻem jestem w takich stosunkach, ze moze ogladac mnie w kazdym stanie i mu to roznicy nie robi listonoszowi tez otwieram w takim stroju bez skrepowania, nio i spokojnie biegam przed blok do auta po zakupy. w koncu nie sa to jakies straszne łachy
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 21:15   #22
VanillaCafe
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 032
Dot.: No dobra...a w czym po domu?

Cytat:
Napisane przez iwciunia
A ja chodzę w... spodniach od PIŻAMY i koszulce (zazwyczaj poplamionej ) Mój TŻ nie zwraca już na to uwagi, a rodzice tym bardziej Ale nikomu innemu bym się w tym nie pokazała
Hihi ja mam podobnie
Bardzo lubię chodzić po domu w dresie, takim bawełnianym albo welurowym ( śmiesznie to brzmi) bo tak mi jest po prostu wygodnie Do tego jakiś T-shirt i bluza/polar jak zimno.
VanillaCafe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 21:18   #23
Burgermama
Przyczajenie
 
Avatar Burgermama
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 12
Dot.: No dobra...a w czym po domu?

Tak! ja tez zawsze sie przebieram w mój ulubiony niebieski dresik jak wracam do domu. Nie lbubie niszczyc swoich codziennych ciuszków, poza tym cenię sobie wygode Pozdrowienia dla wszystkich dresiarek
__________________
Burgermama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 21:18   #24
patinka_
Zakorzenienie
 
Avatar patinka_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 183
Dot.: No dobra...a w czym po domu?

ja tez się przebieram
zazwyczaj noszę jakieś t-shirty i spodnie dresowe, w zimie bluzę "na po domu" ale raczej taką normalną

chodze przy Tż w tych rzeczach, bo tak mi wygodnie, nie potrafiłabym wysiedzieć cały wieczór w jeansach..zresztą on już się nawet przyzwyczaił i jak przychodzimy do mnie do mówi żebym się przebrała lubi jak jestem w lużniejszych ciuchach, bo mnie tu dotknie a tam złapie
aha i jeszcze jedno - nie lubi jak po domu chodze w staniku, jak mnie w nim widzi to zaraz odpina i mówi że pewnie mi w nim niewygodnie, he he
__________________
patinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 21:22   #25
Paji
Raczkowanie
 
Avatar Paji
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 203
Dot.: No dobra...a w czym po domu?

Ja tez sie ZAWSZE przebieram, co więcej to pierwsza rzecz (po myciu rąk), którą robie po przyjściu do domu. Chodzę w czarnych getrach ( ) długości 3/4 i bluzę od dresu. Nie cierpię chodzić po odmu w jeansach, to moja taka mała fobia, bo strasznie źle się czuję leżąc w jaensach na kanapie
Paji jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 21:26   #26
Madzioonia
Rozeznanie
 
Avatar Madzioonia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 978
GG do Madzioonia
Dot.: No dobra...a w czym po domu?

Ja też się przebieram.
Zazwyczaj w mega stare, połatane z każdej strony dżinsy, które mam już chyba od 5 lat i w jakieś wielkie, ciepłe i miękkie bluzy
Wyglądam wtedy conajmniej źle
Madzioonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 21:45   #27
windowa
Przyczajenie
 
Avatar windowa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 18
Dot.: No dobra...a w czym po domu?

Ja też się ZAWSZE przebieram po przyjściu do domu Nie moge nic zrobić dopóki się nie przebiorę.Mam swoje stare spodnie z jakiegoś elastycznego materiału i duuuży polar TŻa :P ani domownikom ani TŻowi to nie przeszkadza
__________________
Faceci to świnie.. wszyscy..
windowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 21:53   #28
monka111
Rozeznanie
 
Avatar monka111
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 550
Dot.: No dobra...a w czym po domu?

Cytat:
Napisane przez Madzioonia
Ja też się przebieram.
Zazwyczaj w mega stare, połatane z każdej strony dżinsy, które mam już chyba od 5 lat i w jakieś wielkie, ciepłe i miękkie bluzy
Wyglądam wtedy conajmniej źle
ja dokładnie to samo - tylko że te spodnie bardziej przypominają już jakiś wyciągnięty worek no i mam przeważnie na twarzy do tego tone kremu nawilżającego - i jestem strasznie sexy wtedy
__________________
Requiem for MM
Nic się przecież w Nas nie zmieni przez te dni...
monka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 21:56   #29
Magdalena_P
Raczkowanie
 
Avatar Magdalena_P
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 353
Dot.: No dobra...a w czym po domu?

ja się przebieram w coś wygodnego, dziś są to: kapcie + ciepłe skarpety, bo zimno jak cholera + bojówi + bluza z kapturem...zaraz przebieram się w piżamę i idę lulu
__________________
however much you use me baby, come on use me more
Magdalena_P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 22:50   #30
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: No dobra...a w czym po domu?

Cytat:
Napisane przez deb
No cóż to już chyba zależy od faceta i od że tak powiem stosunków między Wami Może też od tego na jakim jesteście etapie...nie no wydaje mi się że ogólnie od Twojego i jego sposobu "postrzegania", niektórzy są luzaccy i nie przeszkadzają im poplamione i rozciągnięte koszule czy spodnie a innych to razi. Ja akutalnie jestem bezfacetowa, ale przyznam się że nigdy nie pokazałam się żadnemu facetowi w tych moich "domowych strojach", czułabym się niekomfortowo bo jestem perfekcjonistką (tak mi się wydaje ). Ale jeśli jesteś osobą na luzie to nie widze problemu bo pewnie Twój TŻ też jest "spoko" i może się pośmieje czy coś ale przyjmie to jako coś normalnego, spróbuj - jeśli dla Ciebie to nie problem to nie powinien być dla niego
Nie no mnie też czasem przeszkadzają ludzie którzy zbyt luzacko podchodzą do ubioru czyli porozciągane dresy, swetry ale to na ulicy, w pracy gdziekolwiek gdzie spotykamy się z duża ilością innych osób.Ale w domu to sobie mogą nawet nago latać jak lubią.
Ja "na zewnątrz" trzymam fason.Jestem ubrana czysto i schludnie.
Ale w domu robie 1000 różnych rzeczy i nieżadko się przy tym brudze.
Poza tym(dzieki bogu) mój facet nie jest pedantem.Ufff
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:09.