Dobry Fryzjer - Kraków - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Pokaż wyniki sondy: Jaka fryzurka do kwadratowej twarzyczki????
włosy kręcone 68 23,61%
włosy proste 55 19,10%
grzywka prosta 24 8,33%
grzywka na skos 141 48,96%
Głosujący: 288. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-25, 23:16   #1531
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez Karola_krk Pokaż wiadomość
Eh wczoraj postanowiłam przetwstowac moją nową fryzurkę od Pani Basi na moich naturalnych pokreconych wlosach, wiec nałozylam pianke, uzylam dyfuzora itd itp i.... miałam grzyba na głowie :P no cóż... ale nie zrozmcie mnie źle bo jestem z mojej fryzurki MEGA zadowolona gdyż na prostych włosach wyglada cudownie! i nadal polecam usługi Pani Basi, tylko uwazac na swoje loczki Nastepnym razem pojde spowrtoem do Pani Basi bo nie watpie w jej talent chyba ze mi polecicie kogos kto na prawde specjalizuje sie w loczkach
jezeli fryzjer robi fryzure nadajaca sie do wlosow prostych podczas gdy naturalnie sa one krecone, to NIE JEST ON DOBRYM FRYZJEREM co, masz moze teraz przez ta kobiete caly czas wlosy prostowac? mnie juz raz tak zalatwiono (wychodzac z salonu mialam piekna fryzure i grzywke - wyprostowane wszystko - tylko po 1 myciu efekt prysl...przez fryzjerke mam sie teraz meczyc z prostowaniem, Bog wie jakim ukladaniem itd.zeby wygladac jak czlowiek?? caly widz polega na tym, zeby fryzjer zrobil na glowie cos pieknego, zeby wlosy same sie ladnie ukladaly lub z niewielka doza srodkow stylizujacych a nie na meczarniach przed lustrem)...
dzieki Bogu nawrocil mnie inny fryzjer (bylam przekonana ze moje wlosy sa "nie dobre" i musze je prostowac jakimis sposobami - nie mam prostownicy), a on ze powinnam chodzic czesto w rozpuszczonych (bo skoro ma sie piekne wlosy to czemu je chowac w kucyka? - nie mowie zeby wogole sie w niego nie czesac) i MOICH NATURALNYCH a nie zmieniac na sile. Bylam na niego zla ze tak mowi, ze pewnie nie ma racji. Jedna po tym co zrobiono na mojej glowie bylam w szoku! i moje otoczenie rowniez, kazdy (!) znajomy mowil mi, ze wygladam o wiele lepiej i ze fryzura jest super
Jestem mu za to baardzo wdzieczna i mimo ze malo nie zaplacilam, to jeszcze kiedys tam wroce

Po co miec piekna fryzure na "nie naturalnych" wlosach, skoro przy natrualnych jest paskudnie? nie rozumiem... jakies chore wizje fryzjerow, ktore w zyciu codziennym nijak sie nie przekladaja...
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 23:29   #1532
Yvonneee
Raczkowanie
 
Avatar Yvonneee
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 96
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Maripossa - mogłabyś powiedzieć co to za fryzjer ?

Ja właśnie szukam jakiegoś dobrego. Myślałam o Kiss Paris, ale nie jestem do końca przekonana, albo Paulaxhair...?
Yvonneee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 23:33   #1533
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez Maripossa Pokaż wiadomość
jezeli fryzjer robi fryzure nadajaca sie do wlosow prostych podczas gdy naturalnie sa one krecone, to NIE JEST ON DOBRYM FRYZJEREM co, masz moze teraz przez ta kobiete caly czas wlosy prostowac? mnie juz raz tak zalatwiono (wychodzac z salonu mialam piekna fryzure i grzywke - wyprostowane wszystko - tylko po 1 myciu efekt prysl...przez fryzjerke mam sie teraz meczyc z prostowaniem, Bog wie jakim ukladaniem itd.zeby wygladac jak czlowiek?? caly widz polega na tym, zeby fryzjer zrobil na glowie cos pieknego, zeby wlosy same sie ladnie ukladaly lub z niewielka doza srodkow stylizujacych a nie na meczarniach przed lustrem)...
dzieki Bogu nawrocil mnie inny fryzjer (bylam przekonana ze moje wlosy sa "nie dobre" i musze je prostowac jakimis sposobami - nie mam prostownicy), a on ze powinnam chodzic czesto w rozpuszczonych (bo skoro ma sie piekne wlosy to czemu je chowac w kucyka? - nie mowie zeby wogole sie w niego nie czesac) i MOICH NATURALNYCH a nie zmieniac na sile. Bylam na niego zla ze tak mowi, ze pewnie nie ma racji. Jedna po tym co zrobiono na mojej glowie bylam w szoku! i moje otoczenie rowniez, kazdy (!) znajomy mowil mi, ze wygladam o wiele lepiej i ze fryzura jest super
Jestem mu za to baardzo wdzieczna i mimo ze malo nie zaplacilam, to jeszcze kiedys tam wroce

Po co miec piekna fryzure na "nie naturalnych" wlosach, skoro przy natrualnych jest paskudnie? nie rozumiem... jakies chore wizje fryzjerow, ktore w zyciu codziennym nijak sie nie przekladaja...


Przyznaje, ze z podobnym sceptycyzmem podchodze do kolezanki, ktora powyzej wystawiala zla recenzje Panu Tomkowi Juz pomijajac fakt, ze swiezo zarejestrowany uzytkownik, a w takich watkach pelno reklam i antyreklam...To historia o tym, ze nie wszedl w dialog, tylko zabral sie za tworzenie swojej wizji na jej wlosach jakos mnie nie przekonuje. Tzn jest to dosc typowa sytuacja, ale akurat na temat tego Pana pod tym katem jeszcze nie slyszalam zadnej negatywnej opinii...No nie wiem Sa klienci, z ktorymi ciezko sie dogadac...Gdyby nie wrodzona przekora, chyba poszlabym jednak do Romana machajac reka na cene...Przemysle to jeszcze, wizyta coraz blizej
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 06:18   #1534
ona366
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 30
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez Maripossa Pokaż wiadomość
jezeli fryzjer robi fryzure nadajaca sie do wlosow prostych podczas gdy naturalnie sa one krecone, to NIE JEST ON DOBRYM FRYZJEREM co, masz moze teraz przez ta kobiete caly czas wlosy prostowac? mnie juz raz tak zalatwiono (wychodzac z salonu mialam piekna fryzure i grzywke - wyprostowane wszystko - tylko po 1 myciu efekt prysl...przez fryzjerke mam sie teraz meczyc z prostowaniem, Bog wie jakim ukladaniem itd.zeby wygladac jak czlowiek?? caly widz polega na tym, zeby fryzjer zrobil na glowie cos pieknego, zeby wlosy same sie ladnie ukladaly lub z niewielka doza srodkow stylizujacych a nie na meczarniach przed lustrem)...
dzieki Bogu nawrocil mnie inny fryzjer (bylam przekonana ze moje wlosy sa "nie dobre" i musze je prostowac jakimis sposobami - nie mam prostownicy), a on ze powinnam chodzic czesto w rozpuszczonych (bo skoro ma sie piekne wlosy to czemu je chowac w kucyka? - nie mowie zeby wogole sie w niego nie czesac) i MOICH NATURALNYCH a nie zmieniac na sile. Bylam na niego zla ze tak mowi, ze pewnie nie ma racji. Jedna po tym co zrobiono na mojej glowie bylam w szoku! i moje otoczenie rowniez, kazdy (!) znajomy mowil mi, ze wygladam o wiele lepiej i ze fryzura jest super
Jestem mu za to baardzo wdzieczna i mimo ze malo nie zaplacilam, to jeszcze kiedys tam wroce

Po co miec piekna fryzure na "nie naturalnych" wlosach, skoro przy natrualnych jest paskudnie? nie rozumiem... jakies chore wizje fryzjerow, ktore w zyciu codziennym nijak sie nie przekladaja...

Takim dostosowaniem fryzzzzu poszczycił sie pan Tomasz na moich włosach,nie mam pojęcia do jakiego rodzaju włosów została dobrana moja fryzura
ona366 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 06:24   #1535
ona366
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 30
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość


Przyznaje, ze z podobnym sceptycyzmem podchodze do kolezanki, ktora powyzej wystawiala zla recenzje Panu Tomkowi Juz pomijajac fakt, ze swiezo zarejestrowany uzytkownik, a w takich watkach pelno reklam i antyreklam...To historia o tym, ze nie wszedl w dialog, tylko zabral sie za tworzenie swojej wizji na jej wlosach jakos mnie nie przekonuje. Tzn jest to dosc typowa sytuacja, ale akurat na temat tego Pana pod tym katem jeszcze nie slyszalam zadnej negatywnej opinii...No nie wiem Sa klienci, z ktorymi ciezko sie dogadac...Gdyby nie wrodzona przekora, chyba poszlabym jednak do Romana machajac reka na cene...Przemysle to jeszcze, wizyta coraz blizej
Tulipana szkoda że wierzysz tylko we własne wystawione opinie to jest naprawde przykre.
ona366 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 07:14   #1536
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez ona366 Pokaż wiadomość
Tulipana szkoda że wierzysz tylko we własne wystawione opinie to jest naprawde przykre.
Nie popadaj w skrajności moja droga Choć....właściwie.......: D Jakoś tak ten świat skonstruowany, że najwięcej wynosi się z własnych doświadczeń... Zdrowy rozsądek...I zaufanie do użytkowników, których kojarzy się już z wielu innych wypowiedzi i ma się do nich jakiś stosunek...Faktycznie, przykre

PS. odrobina zdrowego sceptycyzmu jest mniej przykra od naiwności...a kabelek przegryzła świnka
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 08:05   #1537
Sophie86
Zadomowienie
 
Avatar Sophie86
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 437
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez Maripossa Pokaż wiadomość
jezeli fryzjer robi fryzure nadajaca sie do wlosow prostych podczas gdy naturalnie sa one krecone, to NIE JEST ON DOBRYM FRYZJEREM co, masz moze teraz przez ta kobiete caly czas wlosy prostowac? mnie juz raz tak zalatwiono (wychodzac z salonu mialam piekna fryzure i grzywke - wyprostowane wszystko - tylko po 1 myciu efekt prysl...przez fryzjerke mam sie teraz meczyc z prostowaniem, Bog wie jakim ukladaniem itd.zeby wygladac jak czlowiek?? caly widz polega na tym, zeby fryzjer zrobil na glowie cos pieknego, zeby wlosy same sie ladnie ukladaly lub z niewielka doza srodkow stylizujacych a nie na meczarniach przed lustrem)...
Po co miec piekna fryzure na "nie naturalnych" wlosach, skoro przy natrualnych jest paskudnie? nie rozumiem... jakies chore wizje fryzjerow, ktore w zyciu codziennym nijak sie nie przekladaja...
Racja . Wydaje mi się,że innym wyznacznikiem umiejętności fryzjera jest to, jak fryzura wygląda miesiąc, dwa miesiące po fryzjerze. Wiem, że pewnie niektórym fryzjerom chodzi o to,żeby jak najczęściej widywać swoje klientki, które będą częściej płacić za poprawki.
__________________

Once I wanted to be the greatest

Sophie86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-26, 08:09   #1538
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez Sophie86 Pokaż wiadomość
Racja . Wydaje mi się,że innym wyznacznikiem umiejętności fryzjera jest to, jak fryzura wygląda miesiąc, dwa miesiące po fryzjerze. Wiem, że pewnie niektórym fryzjerom chodzi o to,żeby jak najczęściej widywać swoje klientki, które będą częściej płacić za poprawki.
I choc nie przepadam za siecia Jean Louis David - strzyglam wlosy kilka razy w zyciu na Brackiej i musze przyznac, ze fryzura od 2 tygodni po wizycie i pozniej byla lepsza niz zaraz po strzyzeniu.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 08:41   #1539
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Dziewczynki NIE POLECAM Wam szkoleń fryzjerskich u Erica Stipy! Wybrałam się bo pisało na stronce, że oprócz strzyżenia najlepszego dla moich włosów, będą porady nt pielęgnacji, koloryzacji, doboru fryzury do kształtu twarzy, codziennej stylizacji itd., itp. jednym słowem bajka. Wszystko pod okiem stylistów z Francji.
Oddano mnie w ręcę jakiegoś chłystka, który wyglądał na młodszego ode mnie i jak później się okazało był początkującym fryzjerem, który na moich włosach miał się uczyć strzyc! Brrr.. Gdybym wcześniej wiedziała w życiu bym się nie zdecydowała na taką wizytę.
Stylista z Francji faktycznie łaził i dużo mówił, ale raczej jakieś żarciki niż faktyczne porady, a gdy pytałam o jakieś konkrety nikt nie umiał mi nic powiedzieć.
Wybór fryzur malutki (tylko fryzury z nowej kolekcji), w dodatku z jakiegoś czarno białego zeszyciku z rysunkami dla fryzjerów i schematami jak strzyc, a nie z katalogu ze zdjęciami!

Poprosiłam Pana strzygącego mnie o ścięcie włosów za ramiona, miałam włosy za biust, a on chciał mnie koniecznie ściąć do brody. Powiedziałam mu że nie, bo ja się w krótkich włosach źle czuję, już miałam i dziękuję. Pobajerować to sobie może, ale z grzywką.
Pan wziął sobie do serca to żeby mnie nie ścinać za wiele i wyszłam od fryzjera z włosami nadal za piersi, ale wycieniowanymi w potworne pióra, a włosy mam bardzo cienkie i beznadziejnie wyglądają wycieniowane - to je przerzedza! A stylista z Francji po godzinie strzyżenia mnie, powiedział, tłumaczka przetłumaczyła, że są "za długie żeby zrobić fryzurę, ale ok niech zostanie!" Wściekłam się bo przecież chciałam ściąć włosy ok 15cm z za biustu do ramion tyle mniej więcej wychodzi. Z grzywką nie zrobiono mi nic, została taka jak gdy przyszłam do fryzjera, tylko te potworne pióra na długości.
Na to koleś że on mi włosy pokręci w loki, żebym wyglądała "jakoś inaczej niż zwykle". Kpina, przecież to fryzura miała mnie zmienić, a nie loki! Mówię mu że nie, chcę wyjść z taką fryzurą w jaką się będę czesać na codzień po wyjściu od fryzjera, żeby zobaczyć efekt i poprosiłam o wyprostowanie mi włosów. Na to tłumaczka powiedziała mojemu fryzjerowi, że po co prostować skoro już je wygładził na szczotce w czasie suszenia - miałam włosy tak napuszone, że w życiu bym tak nie wyszła na ulicę, makabra jakaś, a ona się pyta po co???
Okazało się że ten chłopczyk w ogóle nie umiał się posługiwać prostownicą!
W efekcie wyszłam z tego szkolenia zaryczana i w kapturze, bo z mojej pięknej fryzury zrobionej przez Tomka Grabowskiego, tylko już zdecydowanie za długiej zostały marne kłaki!

Masakra, nie chodźcie tam choćby nie wiem co!
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 08:48   #1540
DeeDee13
Rozeznanie
 
Avatar DeeDee13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Miasto smoków
Wiadomości: 508
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Tulipanna, napisz prosze cos wiecej o Panu Tomku szukam idealu juz od bardzo dawna z roznym skutkiem niestety.
__________________
Kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta mozliwość nie może być pewnością.
/Milan Kundera/
DeeDee13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 08:56   #1541
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez DeeDee13 Pokaż wiadomość
Tulipanna, napisz prosze cos wiecej o Panu Tomku szukam idealu juz od bardzo dawna z roznym skutkiem niestety.
Wiesz co, ja mam wizyte ze 2 tygodnie, wiec dopiero po niej bede w stanie ocenic sama, rzetelnie jaki to fryzjer Na pewno wstawie tu recenzje opatrzona zdjeciami. Dodam, ze wiem jaki efekt chce na glowie osiagnac, mam odpowiednie fotki, sadze ze potrafie wytlumaczyc o co mi chodzi i wsplopracowac z fryzjerem Zdaje sobie sprawe z tego, jakie sa moje wlosy i mniej wiecej wiem, czego moge sie spodziewac. Cala reszta w jego rekach
Natomiast opinie i fryzury kolezanek przemawiaja zdecydowanie na jego korzysc Doradzam Ci zapisac sie juz teraz, bo terminy sa odlegle - najwyzej zrezygnujesz jesli po mojej wizycie okaze sie, ze nie warto i nie bedziesz chciala ryzykowac
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-26, 09:01   #1542
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Wiesz co, ja mam wizyte ze 2 tygodnie, wiec dopiero po niej bede w stanie ocenic sama, rzetelnie jaki to fryzjer Na pewno wstawie tu recenzje opatrzona zdjeciami. Dodam, ze wiem jaki efekt chce na glowie osiagnac, mam odpowiednie fotki, sadze ze potrafie wytlumaczyc o co mi chodzi i wsplopracowac z fryzjerem Zdaje sobie sprawe z tego, jakie sa moje wlosy i mniej wiecej wiem, czego moge sie spodziewac. Cala reszta w jego rekach
Natomiast opinie i fryzury kolezanek przemawiaja zdecydowanie na jego korzysc Doradzam Ci zapisac sie juz teraz, bo terminy sa odlegle - najwyzej zrezygnujesz jesli po mojej wizycie okaze sie, ze nie warto i nie bedziesz chciala ryzykowac
To chodzi o MOJEGO Tomka Grabowskiego?
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 09:12   #1543
MartaKutera
Przyczajenie
 
Avatar MartaKutera
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Witam wszystkich dziekuje ci Karolino za informacje bardzo się cieszę że odnalazlam Panią Anie ,dla zainteresowanych Pań szukających pani Ani i Pani Kasi które pracowały do niedawna w Salonie" Dziedzic "chętnie poinformuje na prv.gdzie je znaleść pozdrawiam Marta
MartaKutera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 09:21   #1544
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
To chodzi o MOJEGO Tomka Grabowskiego?
Nie, o Pana Tomka Maruta

Weszlam na Twoj profil. Jestes wlascicielka kreconych wlosow. Jak scina je Twoj Tomek? Ile u niego placisz? Czy naprawde dobrze radzi sobie z kreconymi wlosami? jak odlegle sa terminy?

(wybacz lawine pytan, ale szukam kogos, jesli "moj" Tomek nie wypali)
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 09:30   #1545
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Nie, o Pana Tomka Maruta

Weszlam na Twoj profil. Jestes wlascicielka kreconych wlosow. Jak scina je Twoj Tomek? Ile u niego placisz? Czy naprawde dobrze radzi sobie z kreconymi wlosami? jak odlegle sa terminy?

(wybacz lawine pytan, ale szukam kogos, jesli "moj" Tomek nie wypali)
Ja dość dawno tam nie byłam, tzn nie byłam w tym roku. Wiesz ja prostuję włosy i fryzurkę mam do prostowania, dlatego że świetnie czuję się w grzywce (mam wysokie czoło), a nie wyobrażam sobie mieć kręconej grzywki
U Pana Tomka jest super, nie tylko on ale i pracujące u niego fryzjerki są super profesjonalne, atmosfera salonu też jest mega przyjemna.
Scięcie długich włosów razem z myciem i modelowaniem kosztuje ok90-120zł, zależy co Ci tam dają, czy prostują itd. Fryzurki są ładne, naturalne.
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 09:32   #1546
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
Ja dość dawno tam nie byłam, tzn nie byłam w tym roku. Wiesz ja prostuję włosy i fryzurkę mam do prostowania, dlatego że świetnie czuję się w grzywce (mam wysokie czoło), a nie wyobrażam sobie mieć kręconej grzywki
U Pana Tomka jest super, nie tylko on ale i pracujące u niego fryzjerki są super profesjonalne, atmosfera salonu też jest mega przyjemna.
Scięcie długich włosów razem z myciem i modelowaniem kosztuje ok90-120zł, zależy co Ci tam dają, czy prostują itd. Fryzurki są ładne, naturalne.
Aha To warto odnotowac Jednak zalezy mi glownie na cieciu i efekcie na wlosach kreconych
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 09:50   #1547
electra
Raczkowanie
 
Avatar electra
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 139
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

ja wreszcie znalazłam swojego fryzjera, po dłuuugich poszukiwaniach. pisałam juz w tym wątku o mojej ulubionej fryzjerce i o tym, ze musiałam z niej zrezygnowac ze względu na ekstremalne wywindowanie cen.
teraz znalazłam jej godną następczynię i z czystym sercem polecam Agnieszkę Jaśko. zrobiła mi świetną koloryzację, ścieła włosy tak jak chciałam, przy czym wczesniej sama przedstawiła swoją wizję. fryzurka układa sie bardzo dobrze i jestem strasznie zadowolona przy tym atmosfera w salonie jest miła, Agnieszka bardzo sympatyczna a sam salonik przytulny. ceny moim zdaniem bardzo atrakcyjne, z pewnością tam wróce a dodam, ze jestem wymagającą klientką i ciężko mnie zadowolić
electra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 11:03   #1548
mujnick
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

ja polecam'trendy' na ulicy piastowskiej8,swietna profesjonalna obsluga,nie zaplacisz wiecej niz 14pln u pani Stasi ale wyjdziesz oczarowana,goraco polecam,nr tel 012 6254204
mujnick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 11:08   #1549
mujnick
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

sorrki ni nie zaplacisz tylko niestety zaplacisz
mujnick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-26, 11:31   #1550
DeeDee13
Rozeznanie
 
Avatar DeeDee13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Miasto smoków
Wiadomości: 508
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Tulipanna, dziekuje za szybka odpowiedz, bede czekac z niecierpliowscia na informacje od Ciebie
Ja niestety musze poczekac az mi wlosy odrosna, fryzura fajna ale nie do mojego typu wlosow.
Podaj mi prosze na priv namiary ta Pana Tomka
__________________
Kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta mozliwość nie może być pewnością.
/Milan Kundera/
DeeDee13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 12:03   #1551
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez Yvonneee Pokaż wiadomość
Maripossa - mogłabyś powiedzieć co to za fryzjer ?

Ja właśnie szukam jakiegoś dobrego. Myślałam o Kiss Paris, ale nie jestem do końca przekonana, albo Paulaxhair...?
Pan Mariusz Kusia, ma swoj maly salon na Czarnowiejskiej.
Jest fryzjerem-stylista. Jak dzwonisz, najlepiej powiedziec, ze chcesz do niego isc z tym, ze on tylko scina wloski, dobiera fryzure a gdy chcesz jeszcze kolor, to robia to jego pracownice (ma chyba 1 lub 2 facetow).
Salonik nieduzy, wyglada skromnie, ale uslugi na najwyzszym poziomie!
czesc wlosow obcina jak siedzisz, czesc na stojaco takim fajnym nozem japonskim (czy chinskim...nie pamietam) wlosy mam do tej pory rewelacyjne a bylam tam w polowie grudnia
Do tego ten ekstra odzywczy zabieg na wlosy gdzie naklada sie takie urzadzenie wytw.pare raz zimna, raz cieplahehe wlosy sa po tym super! - tylko ten zab.dodatkowo platny.

Nie wydalam tam malo, ale mialam chyba z wlosami robione wszystko
POLECAM GO NAPRAWDE WSZYSTKIM DZIEWCZYNOM Z WLOSAMI KRECONYMI I FALOWANYMI (no i nie tylko), ja wlasnie mam krecone i on jako pierwszy zrobil z nich cudo! ), poza tym pan Mariusz b.lubi takie wloski potrafi pochwalic - ale skrytykowac obecna fryzure rowniez

Polecila mi go kolezanka siostry, ja polecilam kolezance, pozniej sama poszlam () i wszystkie jestesmy zadowolone.
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 12:08   #1552
worekcementu
Przyczajenie
 
Avatar worekcementu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Witam , Czy możecie polecić mi któryś z Krakowskich salonów fryzjerskich, w którym mogłabym fryzurę ślubną?
Bo naczytałam się wiele ale głównie na temat ścięcia i farbowania włosów.
A gdzie mogę się uczesać a najlepiej jeżeli byłby to salon 2 in 1 czyli fryzjer i kosmetyka w jednym
worekcementu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 13:09   #1553
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez Maripossa Pokaż wiadomość
Pan Mariusz Kusia, ma swoj maly salon na Czarnowiejskiej.
Jest fryzjerem-stylista. Jak dzwonisz, najlepiej powiedziec, ze chcesz do niego isc z tym, ze on tylko scina wloski, dobiera fryzure a gdy chcesz jeszcze kolor, to robia to jego pracownice (ma chyba 1 lub 2 facetow).
Salonik nieduzy, wyglada skromnie, ale uslugi na najwyzszym poziomie!
czesc wlosow obcina jak siedzisz, czesc na stojaco takim fajnym nozem japonskim (czy chinskim...nie pamietam) wlosy mam do tej pory rewelacyjne a bylam tam w polowie grudnia
Do tego ten ekstra odzywczy zabieg na wlosy gdzie naklada sie takie urzadzenie wytw.pare raz zimna, raz cieplahehe wlosy sa po tym super! - tylko ten zab.dodatkowo platny.

Nie wydalam tam malo, ale mialam chyba z wlosami robione wszystko
POLECAM GO NAPRAWDE WSZYSTKIM DZIEWCZYNOM Z WLOSAMI KRECONYMI I FALOWANYMI (no i nie tylko), ja wlasnie mam krecone i on jako pierwszy zrobil z nich cudo! ), poza tym pan Mariusz b.lubi takie wloski potrafi pochwalic - ale skrytykowac obecna fryzure rowniez

Polecila mi go kolezanka siostry, ja polecilam kolezance, pozniej sama poszlam () i wszystkie jestesmy zadowolone.

No dobra. A jaka cena za samo mycie i strzyzenie? Brzmi zachecajaco i zapisuje sobie do niego parametry.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 13:44   #1554
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
No dobra. A jaka cena za samo mycie i strzyzenie? Brzmi zachecajaco i zapisuje sobie do niego parametry.
nie znam niestety ceny, bo ja robilam: mycie, strzyzenie, pasemka+kolor na reszte wlosow, zabieg odzywczy, modelowanie za to zaplacilam 220 albo 240zl - juz nie pamietam
Zadzwon najlepiej i zapytaj: 638 07 07
ul.Czarnowiejska 82
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 14:00   #1555
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez Maripossa Pokaż wiadomość
nie znam niestety ceny, bo ja robilam: mycie, strzyzenie, pasemka+kolor na reszte wlosow, zabieg odzywczy, modelowanie za to zaplacilam 220 albo 240zl - juz nie pamietam
Zadzwon najlepiej i zapytaj: 638 07 07
ul.Czarnowiejska 82
Dzieki. W miedzyczasie czytalam opinie na forum gazety.pl Troche dobrych, ale tez powtarza sie, ze jest chamem i marnym stylista. Domyslam sie, ze chodzi o tą bezposredniosc Jest tez duzo narzekan na atmosfere salonu. Coz, albo ludzie nie znaja sie na zartach, albo ten Pan faktycznie przesadza. Te jego komentarze, o ktorych czytalam niezbyt zachecajace...No i wysokie ceny. Za wysoka cene wole isc w sprawdzone miejsce i mam salon, do ktorego zawsze moge wrocic, zeby dobrze wydac pieniadze. Licze jednak na znalezienie fryzjera, ktory wie co robi za rozsadne cene i w odpowiedniej otoczce estetycznej - mam na mysli kulture osobista

Edit:
Po PW od Maripossy jestem raczej przekonana, ze klientkom brakuje poczucia humoru

Edytowane przez tulipanna.
Czas edycji: 2008-03-26 o 14:23
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 15:47   #1556
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Dzieki. W miedzyczasie czytalam opinie na forum gazety.pl Troche dobrych, ale tez powtarza sie, ze jest chamem i marnym stylista. Domyslam sie, ze chodzi o tą bezposredniosc Jest tez duzo narzekan na atmosfere salonu. Coz, albo ludzie nie znaja sie na zartach, albo ten Pan faktycznie przesadza. Te jego komentarze, o ktorych czytalam niezbyt zachecajace...No i wysokie ceny. Za wysoka cene wole isc w sprawdzone miejsce i mam salon, do ktorego zawsze moge wrocic, zeby dobrze wydac pieniadze. Licze jednak na znalezienie fryzjera, ktory wie co robi za rozsadne cene i w odpowiedniej otoczce estetycznej - mam na mysli kulture osobista

Edit:
Po PW od Maripossy jestem raczej przekonana, ze klientkom brakuje poczucia humoru
no raczej jest bezposredni, ale nie wywyzsza sie Bog wie jak. Mowi, to co uwaza a glupot nie mowi bylam troche w szkou jak tak do mnie wyskoczylz ta grzywka, ale posmialam sie troche, on powiedzial ze zrobi ze mnie "gwiazde filmowa" i fajnie bylo
zwaz tez, ze komentarze moze pisac konkurencja nie tylko klientki...
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 15:53   #1557
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

tulipanna. ..a ja zachęcam Cie do przestudiowania regulaminu... jest taki punkt o edycji, a TY go łamiesz nie podając powodu , na razie upomnienie ustne
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 16:11   #1558
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Studio fryzur w Krakowie!

Cytat:
Napisane przez Maripossa Pokaż wiadomość
no raczej jest bezposredni, ale nie wywyzsza sie Bog wie jak. Mowi, to co uwaza a glupot nie mowi bylam troche w szkou jak tak do mnie wyskoczylz ta grzywka, ale posmialam sie troche, on powiedzial ze zrobi ze mnie "gwiazde filmowa" i fajnie bylo
zwaz tez, ze komentarze moze pisac konkurencja nie tylko klientki...
Owszem, pisalam Ci jaki mam stosunek do masy anonimow Internet jest tu potega informacji...Tylko wlasnie zrodlo niepewne. Ciesze sie, ze jest tak jak mowisz i bede miec tego Pana na celowniku.

Cytat:
Napisane przez gaga Pokaż wiadomość
tulipanna. ..a ja zachęcam Cie do przestudiowania regulaminu... jest taki punkt o edycji, a TY go łamiesz nie podając powodu , na razie upomnienie ustne
Znam regulamin Podawalam kiedys przyczyne w formularzu za kazdym razem, ale zauwazylam, ze ten punkt regulaminu jest lamany nagminnie i nikt nie zwraca na to uwagi - uznalam wiec, ze skoro nie edytuje postow bez przyczyny i na masowa skale, a jedynie w uzasadnionych wypadkach i nikt nie zwraca na to uwagi - nie jest to az tak problematyczna rzecza. W powyzszym poscie zaznaczylam, ze post ulegl edycji i napisalam powod "po otrzymaniu PW(...)", sadzilam, ze to wystarczy. Jednakze bardzo przepraszam.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 17:29   #1559
Quintesencja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 14
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

zajrzyj na www.lepremier.pl, fryzjer i kosmetyka w jednym,
Polecam Monikę i Angelikę
Quintesencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 17:31   #1560
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Studio fryzur w Krakowie!

tulipanna.. pozwól ze ja będę na tym forum oceniać czy jest to problematyczne czy nie
jeżeli ten punkt regulaminu jest łamany , to zazwyczaj upominamy punktami karnymi jak mówi regulamin... a jeżeli tego nie robimy , to nie dlatego ze to tolerujemy , tylko po prostu nie zauważamy, bo nie jesteśmy w stanie tego wyłapywać, ale jest taka opcja :zgłoszenie złego postu: wiec mogłaś to zgłosić...
miałam dziś dobry humor wiec .... ale z modami sie nie dyskutuje w spawie oczywistej, wiec zostawmy to tak , jak jest , wyjaśnienie zostało przyjęte...
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-04 09:17:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:41.