zabiegi poprawiające jędrność i owal twarzy, odmładzające - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-13, 22:07   #1
awa704
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 63

zabiegi poprawiające jędrność i owal twarzy, odmładzające


chciałabym założyć wątek na temat poprawa gęstości, jędrności , owalu twarzy u kobiet ok 40 lat. Zabiegi, metody, które polecacie
awa704 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 11:09   #2
Rooooma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Mosina
Wiadomości: 101
Dot.: zabiegi poprawiające jędrnośc i owal twarzy. odmładzające

Cytat:
Napisane przez awa704 Pokaż wiadomość
chciałabym założyć wątek na temat poprawa gęstości, jędrności , owalu twarzy u kobiet ok 40 lat. Zabiegi, metody, które polecacie
Ja osobiście jestem zwolenniczka zabiegów z zakresu medycyny estetycznej! Nie tylko zabiegi są skuteczne ale także bez użycia skalpela.!
Poprawić owal twarzy można np na różnoraki sposób... Zależy jaki konkrernie masz problem.. Ale uważam że na odmłodzenie twarzy bardzo skuteczny jest botox lub wypełniacz..użycie preparatu zależy od zmarszczek(mimiczne lub statyczne) a wiadomo lekarz nie wstrzyknie tobie botoxu w zmarszczki nosowo-wargowe:p

polecam zabiegi z botoxu lub za pomocą wypełniacza! skuteczne i daja efekt! młodszy wygląd i lepsze samopoczucie! kobiety dbające o wygląd są bardziej atrakcyjne dla przeciwnej plci

Czy zdecydowałas się na jakis zabieg z medycyny estetycznej?
Rooooma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 08:01   #3
awa704
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 63
Dot.: zabiegi poprawiające jędrnośc i owal twarzy. odmładzające

Cytat:
Napisane przez Rooooma Pokaż wiadomość
Ja osobiście jestem zwolenniczka zabiegów z zakresu medycyny estetycznej! Nie tylko zabiegi są skuteczne ale także bez użycia skalpela.!
Poprawić owal twarzy można np na różnoraki sposób... Zależy jaki konkrernie masz problem.. Ale uważam że na odmłodzenie twarzy bardzo skuteczny jest botox lub wypełniacz..użycie preparatu zależy od zmarszczek(mimiczne lub statyczne) a wiadomo lekarz nie wstrzyknie tobie botoxu w zmarszczki nosowo-wargowe:p

polecam zabiegi z botoxu lub za pomocą wypełniacza! skuteczne i daja efekt! młodszy wygląd i lepsze samopoczucie! kobiety dbające o wygląd są bardziej atrakcyjne dla przeciwnej plci

Czy zdecydowałas się na jakis zabieg z medycyny estetycznej?
miałam robiony botox i wypełniacze i wprawdzie te zabiegi likwidują zmarszczki to jednak nie sprawiają żeby cała twarz wyglądała na jędrną i młodą Chodzi mi o taki zabieg, który poprawiłby jakość skóry twarzy, jej sprężystość, jędrności i to nie tylko optycznie ale przede wszystkim jakościowo i długotrwale Wypełniacz wypchnie skórę ale , gdy zaczyna się wchłaniać efekt znika. Ja obecnie jestem po 2 zabiegach sculptra, które mają wpłynąć na wzrost ilości kolagenu w skórze. chciałabym poznać opinie osob , które poddały się zabiegom mającym długotrwałe efekty właśnie w postaci wzrostu kolagenu w skórze...Dziękuję za odpowiedz
awa704 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 13:31   #4
Sabrineczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 27
Dot.: zabiegi poprawiające jędrnośc i owal twarzy. odmładzające

Cytat:
Napisane przez awa704 Pokaż wiadomość
chciałabym założyć wątek na temat poprawa gęstości, jędrności , owalu twarzy u kobiet ok 40 lat. Zabiegi, metody, które polecacie
Cześć Dziewczyny,
ja miałam robioną wielokrotnie mezoterapię, czasami bardziej płytką połączoną z pilingami i masażem z drenażem limfatycznym, a czasami głębszą- ze wstrzykiwaniem preparatu głębiej w skórę.
Po każdej mezoterapii moja skóra odżywa i staje się bardziej promienna. Ostatnio podano mi preparat dość drogi - Nucleonix - z nukleotydami - bardzo fajny efekt, gdyż blizny które miałam po trądziku się spłyciły i skóra rozjaśniała.
Mogę polecić ta metodę na ujędrnienie aczkolwiek warto to zawsze łączyć z botoxem i wypełniaczami, które też miałam podane.
Sabrineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 14:00   #5
Rooooma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Mosina
Wiadomości: 101
Dot.: zabiegi poprawiające jędrnośc i owal twarzy. odmładzające

A na czym polega taki zabieg? który wpływa na zwiększenie ilośći? będe wdzieczna za udzielenie informacji

---------- Dopisano o 15:00 ---------- Poprzedni post napisano o 14:58 ----------

Ale w znaczny sposob również odmładzaja twarz.. zmarszczki są po prostu mniej widoczne
a jeśli chodzi o ten zabieg,któremu się poddałaś podaj cene i jak to działa magiczne zabiegi
Rooooma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 22:00   #6
Sabrineczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 27
Dot.: zabiegi poprawiające jędrnośc i owal twarzy. odmładzające

Cytat:
Napisane przez Rooooma Pokaż wiadomość
A na czym polega taki zabieg? który wpływa na zwiększenie ilośći? będe wdzieczna za udzielenie informacji

---------- Dopisano o 15:00 ---------- Poprzedni post napisano o 14:58 ----------

Ale w znaczny sposob również odmładzaja twarz.. zmarszczki są po prostu mniej widoczne
a jeśli chodzi o ten zabieg,któremu się poddałaś podaj cene i jak to działa magiczne zabiegi
Hej Rooma,
te zabiegi nie są jakieś magiczne.

Ja te zabiegi traktuję jako coś pomiędzy wypełniaczem a zabiegiem u kosmetyczki. Po zabiegu u kosmetyczki zawsze miałam wrażenie, że chyba straciłam czas, bo po umyciu twarzy skóra wracała do stanu wyjściowego.

Po zabiegach kompleksowych, które łączą w sobie peeling, mezoterapie i to wszystko jeszcze zakończone drenażem limfatycznym twarzy, szyji dekoltu moja skóra jest wyraźnie odmłodzona. Ja się tak naprawdę czuję po takim zabiegu.

Tam gdzie ja chodzę (w Krakowie) cena tych zabiegów jest w granicach od 250 do 500 zł, zależy od tego co jest podawane i czy to jest sama mezoterapia czy zabieg kompleksowy. Wiadomo, że aby to wszystko miało sens trzeba to robić systematycznie ale ja robię i na szczęście nie bankrutuję
Sabrineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 19:31   #7
eszton 1
Zadomowienie
 
Avatar eszton 1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 355
Dot.: zabiegi poprawiające jędrnośc i owal twarzy. odmładzające

Cytat:
Napisane przez awa704 Pokaż wiadomość
miałam robiony botox i wypełniacze i wprawdzie te zabiegi likwidują zmarszczki to jednak nie sprawiają żeby cała twarz wyglądała na jędrną i młodą Chodzi mi o taki zabieg, który poprawiłby jakość skóry twarzy, jej sprężystość, jędrności i to nie tylko optycznie ale przede wszystkim jakościowo i długotrwale Wypełniacz wypchnie skórę ale , gdy zaczyna się wchłaniać efekt znika. Ja obecnie jestem po 2 zabiegach sculptra, które mają wpłynąć na wzrost ilości kolagenu w skórze. chciałabym poznać opinie osob , które poddały się zabiegom mającym długotrwałe efekty właśnie w postaci wzrostu kolagenu w skórze...Dziękuję za odpowiedz
Hej Ava mi lekarz tez proponował sculptrę ale najpierw kazal mi sie troszkę oczytac w internecie . Chodziło mu o to zebym poznała opinie osob ktore ten zabieg zrobily. I jak poczytalam to jakies takie dziwne te opinie były.. cos o grudkach ktore powstają po sculptrze.. mozesz cos powiedziec na ten temat z własnego doswiadczenia?
__________________
ESZTON 1
eszton 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-30, 15:59   #8
plum_12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 29
Dot.: zabiegi poprawiające jędrnośc i owal twarzy. odmładzające

Hej dziewczyny poczytajcie troszkę o radiesse efekt namnażania (narastania) czy jakos tam tak utrzymuje się podobno do 2 lat wiec długo. A co do grudek po Scupltrze to to normalna sprawa lekarz przed i po zabiegu powinien udzielić ci wskazowek jak masowac twarz. Ja dostałam nawet ulotkę jak masować twarz po takim zabiegu.Ale jak zawsze podkreslam co lekarz to inny zwyczaj
plum_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 14:38   #9
Aleksandra06
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 232
Dot.: zabiegi poprawiające jędrnośc i owal twarzy. odmładzające

No tak.W sumie duzo sie teraz mówi o Wolumetrii.Nawet Agata Młynarska przyznała sie ze sama poddała sie temu zabiegowi.
Aleksandra06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 16:59   #10
yyahyoo
O Ireno! ;-)
 
Avatar yyahyoo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 51 047
Dot.: zabiegi poprawiające jędrnośc i owal twarzy. odmładzające

Sabrineczka, a gdzie w Kraku robisz zabiegi?? poleciłabys?
yyahyoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 21:12   #11
zagubiona_krysia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 13
Dot.: zabiegi poprawiające jędrnośc i owal twarzy. odmładzające

Ja ostatnio byłam na "autorskim zabiegu witaminowym" - bardzo podobny do tego o czym pisze wcześniej sabrineczka - połączenie kilku zabiegów w jednym-peeling, mezoterapia, masaż i uspokojenie cery światłem led. miałam możliwość wyboru mezoterapii płytkiej lub głębszej -skusiłam się na głębszą bo mieli dużą promocję skóra naprawdę wygląda fajnie i efekt nie zniknął po 2 dniach. cena jak dla mnie bardzo ok. 600 zł. jakby ktoś chciał namiar to piszcie na priv.
zagubiona_krysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-06, 11:03   #12
Rooooma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Mosina
Wiadomości: 101
Talking Dot.: zabiegi poprawiające jędrnośc i owal twarzy. odmładzające

hmm.. może ja tez skuszę się na taki mega pakiet witaminowy

i naprawdę efekt długo jest widoczny?
Rooooma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 19:09   #13
graza0624
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13
Dot.: zabiegi poprawiające jędrnośc i owal twarzy. odmładzające

Byłam ostatnio zrobić sobie botoks wcześniej robiłam mazo.Botoks pod oczy super,a byłam nastawiona sceptycznie.Natomiast po mezo nie ma śladu,a minęło dwa tygodnie.
Bardzo jestem ciekawa jakich wypełniaczy używacie? I gdzie w Krakowie za taką cenę można zrobić taki zestaw zabiegów.
graza0624 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-07, 09:02   #14
Rooooma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Mosina
Wiadomości: 101
Talking Dot.: zabiegi poprawiające jędrnośc i owal twarzy. odmładzające

Wypełniacze to juvederm.. nie należy do najtańszych ale myślę, że jest fajny:d


Rooooma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-07, 09:13   #15
wojak2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 12
Dot.: zabiegi poprawiające jędrnośc i owal twarzy. odmładzające

Ja tez zastanawiam się nad botoxem. Może któraś z was mogłaby mi polecić specjalistę w Wielkopolsce? Najlepiej w poznańskim?
wojak2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-07, 22:44   #16
graza0624
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13
Dot.: zabiegi poprawiające jędrnośc i owal twarzy. odmładzające

Cytat:
Napisane przez Rooooma Pokaż wiadomość
Wypełniacze to juvederm.. nie należy do najtańszych ale myślę, że jest fajny:d


jak długo juvederm się utrzymuje? wiem,że to sprawa indywidualna,ale zawsze jakąś średnią można wywnioskować
graza0624 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 09:24   #17
Rooooma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Mosina
Wiadomości: 101
Dot.: zabiegi poprawiające jędrnośc i owal twarzy. odmładzające

Cytat:
Napisane przez wojak2 Pokaż wiadomość
Ja tez zastanawiam się nad botoxem. Może któraś z was mogłaby mi polecić specjalistę w Wielkopolsce? Najlepiej w poznańskim?
Ja mogę polecić klinike w Luboniu k.Poznania


---------- Dopisano o 10:24 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------

Cytat:
Napisane przez graza0624 Pokaż wiadomość
jak długo juvederm się utrzymuje? wiem,że to sprawa indywidualna,ale zawsze jakąś średnią można wywnioskować
Tak masz racje sprawa indywidualna... 6-8miesięcy tak deklarują... ja miałam nie dawno robione także trudno mi powiedzieć na ile:P
a może minął miesiąc....

może któraś już korzystała z tego wypełniacza?
Ile u was była widoczna zmiana??
Rooooma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 10:48   #18
graza0624
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13
Dot.: zabiegi poprawiające jędrnośc i owal twarzy. odmładzające

Rooooma a który miałaś juvederm ?
graza0624 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 09:34   #19
Rooooma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Mosina
Wiadomości: 101
Dot.: zabiegi poprawiające jędrnośc i owal twarzy. odmładzające

miałam 2
Rooooma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-09, 14:02   #20
Kami84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 56
Dot.: zabiegi poprawiające jędrnośc i owal twarzy. odmładzające

Ja słyszałam o zabiegu z wykorzystaniem krioterapii, nazywa się CRYODERMIE i podobno przynosi świetne efekty liftingująco-wygładzające http://www.dourody.pl/zimny_lifting_...ioterapii.html
Kami84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 11:12   #21
halska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5
Dot.: zabiegi poprawiające jędrnośc i owal twarzy. odmładzające

A ja slyszalam o jakims laserze frakcyjnym, jakas nowosc z tego co wiem, podobno swietnie odmladza i ujedrnia skore. Korzystala ktoras z Was? Ja sie nad tym mocno zastanawiam
halska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 14:47   #22
slonce_1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 20
Dot.: zabiegi poprawiające jędrnośc i owal twarzy. odmładzające

Witam wszystkich użytkowników forum

chciałam paniom oraz panom zaproponować zabieg <ciach>.
skorzystała z niego jakieś 2 miesiące temu moja mama i jest bardzo zadowolona z efektów.

jej skóra stała się bardziej napięta, widoczne zmarszczki się spłyciły oraz co jest bardzo ważne zwiększyła się gęstość skóry.


gorąco polecam ten zabieg efekty są po prostu świetne

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2018-11-05 o 17:35
slonce_1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 11:09   #23
halska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5
Dot.: zabiegi poprawiające jędrnośc i owal twarzy. odmładzające

Coraz to nowe rzeczy sie pojawiaja na forum i w koncu nie bede wiedziala na co sie zdecydowac poki co laser zajmuje 1 miejsce ale jeszcze jakby ktoras z Was mi napisala czy korzystala z laseru i jakie to daje efekty, jak szybko, to bylabym superwdzieczna i to najlepiej jakby ktoras korzystala w krakowie to juz by bylo megasuper
halska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-16, 12:18   #24
halska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5
Dot.: zabiegi poprawiające jędrnośc i owal twarzy. odmładzające

No i zadna z Was mi nie odpowiedziala, wiec musialam sama poszukac I znalazlam w necie, ze u mnie w krakowie robia to w osteomedzie. Zastanawiam sie czy isc na konsultacje, niech na mnie popatrza i powiedza czy cos jeszcze mozna w ogole u mnie odmlodzic
halska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-17, 12:12   #25
graza0624
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13
Dot.: zabiegi poprawiające jędrnośc i owal twarzy. odmładzające

Jak się zdecydujesz, to napisz jaki efekt. Też szukałam opinii na temat laseroterapii i są opinie podzielone.Może to zależy od kondycji skóry? Chwalą sobie też zaffiro. Ja już zgłupiałam
graza0624 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 07:47   #26
renka1511
Rozeznanie
 
Avatar renka1511
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: skąd- inąd
Wiadomości: 570
Dot.: zabiegi poprawiające jędrnośc i owal twarzy. odmładzające

witajcie
jestem po cosmelanie i mezoterapii preparatem r-fine
mezo robilam wczoraj wiec efekty beda dopiero za jakis czas widoczne dzisiaj troche strasze czerwonymi sladami po ukluciach.

ogolnie mysle ze to dobry pakiet: cosmelam plus mezo
za 6 tygodni zamierzam dodac jeszcze wypelniacz poniewaz mam opadajace kaciki ust
renka1511 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-21, 13:38   #27
halska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5
Dot.: zabiegi poprawiające jędrnośc i owal twarzy. odmładzające

Umowilam sie na styczen na konsultacje, bardzo fajny tam maja personel przynajmniej ten na recepcji Jak bede juz po dam znac co mi powiedzieli
halska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-22, 12:14   #28
lady_gaba
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 34
Dot.: zabiegi poprawiające jędrnośc i owal twarzy. odmładzające

Cytat:
Napisane przez awa704 Pokaż wiadomość
chciałabym założyć wątek na temat poprawa gęstości, jędrności , owalu twarzy u kobiet ok 40 lat. Zabiegi, metody, które polecacie

Owal twarzy - zaffiro a na zmarszczki wypełnianie kwasem hialuronowym. Ja polecam w Krakowie - Medycyna Estetyczna Multimedis. Mają tam też regeneris, czyli podawanie do skóry osocza z krwi pacjenta - brzmi strasznie, ale zabieg jest całkiem fajny, całkowicie naturalny. Pozdrawiam
lady_gaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-22, 13:25   #29
renka1511
Rozeznanie
 
Avatar renka1511
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: skąd- inąd
Wiadomości: 570
Dot.: zabiegi poprawiające jędrnośc i owal twarzy. odmładzające

lady gaba napisz coś więcej o tym zabiegu proszę
renka1511 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 12:35   #30
halska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5
Dot.: zabiegi poprawiające jędrnośc i owal twarzy. odmładzające

Nie moge doczekac sie tych konsultacji Robila moze ktoras z Was juz laser? zanim pojde na konsultacje chcialabym juz cos wiedziec, jakie efekty i jak z "dochodzeniem" do siebie po zabiegu Sporo o tym czytalam ale tak sie ciesze ze sie odmlodze ze ze wszystkimi o tym rozmawiam ))
halska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-03 07:43:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:40.