Laserowa korekta wady wzroku - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-01-09, 11:52   #2341
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Kolega mi jeszcze napisał, że w centrach handlowych mu wysychają oczy, ale to pewnie kwestia danej osoby.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-09, 14:58   #2342
tina86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 25
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Robiłam w Warszawie w klinice Swisslaser. Cały zabieg trwał może z 10 minut. Ogólnie jestem bardzo zadowolona.
tina86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-09, 15:30   #2343
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Cytat:
Napisane przez tina86 Pokaż wiadomość
Robiłam w Warszawie w klinice Swisslaser. Cały zabieg trwał może z 10 minut. Ogólnie jestem bardzo zadowolona.
Dzięki ciekawie to wygląda. Widzę, że mają jakieś nowe metody (jedną dostępna dopiero od marca, a na tę chwilę zapraszają do Wiednia ).
Tylko nie znalazłam info, jakie są warunki gwarancji, którą dają na efekt zabiegu. Gwarancja 10 lat brzmi bardzo dobrze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-09, 18:16   #2344
kreolkaa
Rozeznanie
 
Avatar kreolkaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 953
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo za odpowiedź
Fajnie, że relacje są pozytywne, dzięki temu co raz bardziej zaczynam o tym myśleć i wyobrażać sobie życie bez okularów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja jestem ponad 3 lata po zabiegu Smile (Lentivu) i uważam, że to była świetna decyzja i najlepiej wydane pieniądze Nie używam żadnych kropli, od czasu zabiegu nie miałam żadnych problemów z oczami (wcześniej zapalenie spojówek kilka razy w roku od soczewek i długiego siedzenia przed kompem). Wzrok nadal mam idealny (schodziłam z OP -3,5, OL -5,5 + lekki astygmatyzm), chociaż nie miałam takich oczekiwań, bo wada nie była super stabilna przed operacją (leciało mi po 0,5-1 dioptrii co kilka lat).

Polecam zapisać się do grup tematycznych na fb i tam poczytać Część osób ma powikłania po zabiegu, warto świadomie podjąć decyzję

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Kolega mi jeszcze napisał, że w centrach handlowych mu wysychają oczy, ale to pewnie kwestia danej osoby.
Mnie dużo bardziej suchość oka dokuczała przed zabiegiem, bo nosiłam soczewki po 12-14 h na dobę i byłam uzależniona od kropli Pewnie osoby, które przed korektą nosiły okulary mają inne odczucia
kreolkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-09, 18:17   #2345
tina86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 25
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Dzięki ciekawie to wygląda. Widzę, że mają jakieś nowe metody (jedną dostępna dopiero od marca, a na tę chwilę zapraszają do Wiednia ).
Tylko nie znalazłam info, jakie są warunki gwarancji, którą dają na efekt zabiegu. Gwarancja 10 lat brzmi bardzo dobrze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z tego co mówili to, żeby gwarancja była ważna trzeba odbyć wszystkie wizyty kontrolne. Czyli miesiąc po zabiegu, potem 3 m-ce po i rok po. Ja miałam zabieg Femto-lasik. Ogólnie klinika na bardzo wysokim poziomie. Herbatka, czekoladki, lampka proseco po zabiegu.
tina86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-09, 18:36   #2346
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Cytat:
Napisane przez kreolkaa Pokaż wiadomość
Ja jestem ponad 3 lata po zabiegu Smile (Lentivu) i uważam, że to była świetna decyzja i najlepiej wydane pieniądze Nie używam żadnych kropli, od czasu zabiegu nie miałam żadnych problemów z oczami (wcześniej zapalenie spojówek kilka razy w roku od soczewek i długiego siedzenia przed kompem). Wzrok nadal mam idealny (schodziłam z OP -3,5, OL -5,5 + lekki astygmatyzm), chociaż nie miałam takich oczekiwań, bo wada nie była super stabilna przed operacją (leciało mi po 0,5-1 dioptrii co kilka lat).

Polecam zapisać się do grup tematycznych na fb i tam poczytać Część osób ma powikłania po zabiegu, warto świadomie podjąć decyzję

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:06 ----------



Mnie dużo bardziej suchość oka dokuczała przed zabiegiem, bo nosiłam soczewki po 12-14 h na dobę i byłam uzależniona od kropli Pewnie osoby, które przed korektą nosiły okulary mają inne odczucia
Super, że jesteś tak zadowolona
Z tymi grupami na FB to dobry pomysł, zapisze się. Dziękuję!
Cytat:
Napisane przez tina86 Pokaż wiadomość
Z tego co mówili to, żeby gwarancja była ważna trzeba odbyć wszystkie wizyty kontrolne. Czyli miesiąc po zabiegu, potem 3 m-ce po i rok po. Ja miałam zabieg Femto-lasik. Ogólnie klinika na bardzo wysokim poziomie. Herbatka, czekoladki, lampka proseco po zabiegu.
O, to bardzo fajne warunki gwarancji. I sensowne. Trzeba kontrolować, co tam się zadziało z oczami po zabiegu, a nie odpuszczać, bo wydaje się, że wszystko jest dobrze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-10, 08:38   #2347
Saori89
Raczkowanie
 
Avatar Saori89
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 182
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Dzięki
Bardzo bym chciała osiągnąć właśnie taki efekt - brak dyskomfortu przy pracy na komputerze i zero okularów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja spędzam przy komputerze dziennie średnio 9/10 godzin i nie używam codziennie kropli do oczu.

Widzę (dosłownie:p) ogromną różnicę kiedy jestem wyspana, a kiedy nie. Jeżeli się nie wyśpię to niemalże na 100% tego dnia po kilku h będę już niedowidzieć i konieczne będzie użycie kropli.


Nie używam ani okularów ani soczewek (2 lata po korekcji). Tak jak gdzieś tam już wyżej pisałam, w jednym oku mam zero, a w drugim został mi lekki astygmatyzm. Na początku widziałam tą różnicę i bardzo mi to przeszkadzało, dlatego wyrobiłam okulary do komputera (których nie używam:P). Obecnie chyba po prostu się już przyzwyczaiłam do tej małej wady.


Za to na pewno z krótkowidza stałam się dalekowidzem. Nigdy, nawet w soczewkach czy okularach nie widziałam tak dobrze horyzontu


Gorzej moje oczy sprawują się za to na bliskich i średnich odległościach, zwłaszcza nocą (ale tragedii nie ma).
Saori89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-01-23, 17:49   #2348
Mallla22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-01
Wiadomości: 1
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Cześć. Tak czytam i mam wrażenie, że co osoba to różnie reaguje... Ale z drugiej strony - są przecież różne metody korekcji. Może to właśnie od metody zależy to, czy się powiedzie? Wiem, że są dostępne różne metody korekcji. One się różnią ceną, czasem trwania zabiegu, jego inwazyjnością, efektywnością gojenia się... Ale nie wiem, jak to wpływa na późniejszy komfort funkcjonowania, kiedy już wszystko si wygoi. Jakie macie z tym doświadczenia?
Mallla22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-03, 13:03   #2349
franczyzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 63
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Wybaczcie, ale nie przebrnęłam całego wątku, bo jest tego tak dużo........ Jestem pewna, że nazwisko pro. Grabskiej-Liberek się tu niejednokrotnie przewinęło, ale no właśnie - kto leczył się i przechodził zabieg "pod jej okiem"? Jak wrażenia i efekty?
franczyzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-16, 17:28   #2350
Alicja1202
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 1
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Polecam klinikę Idealny Wzrok!
Alicja1202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-03-25, 16:58   #2351
Cieslika
Przyczajenie
 
Avatar Cieslika
 
Zarejestrowany: 2023-08
Wiadomości: 1
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Cytat:
Napisane przez Mallla22 Pokaż wiadomość
Cześć. Tak czytam i mam wrażenie, że co osoba to różnie reaguje... Ale z drugiej strony - są przecież różne metody korekcji. Może to właśnie od metody zależy to, czy się powiedzie? Wiem, że są dostępne różne metody korekcji. One się różnią ceną, czasem trwania zabiegu, jego inwazyjnością, efektywnością gojenia się... Ale nie wiem, jak to wpływa na późniejszy komfort funkcjonowania, kiedy już wszystko si wygoi. Jakie macie z tym doświadczenia?

Fakt - są różne metody korekcji. Dobiera się je jednak do wady wzroku, jak również do tego jakiego typu jest to wada. Niektórych wad nie da się skorygować za pomocą operacji, piszę tutaj szczególnie o tych bardzo dużych wadach.

xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2024-04-04 o 10:27 Powód: reklama po edycji post
Cieslika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-25 17:58:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:25.