Odbieranie dzieci za biedę - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-05-25, 16:37   #541
mikoma
Zakorzenienie
 
Avatar mikoma
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4 043
Dot.: Odbieranie dzieci za biedę

Cytat:
Napisane przez Dobranka Pokaż wiadomość
Jezu, odcinek o tym, że konkubent bawi się nago ze wzwodem członka przy dzieciach, a potem jako puenta odcinka - śpiewa Iwan Komarenko: coś tu widać, o pardon, bawmy się wszyscy w Chałupach, bo moja jest naj naj naaaaaajładniejsza pupa. - https://www.youtube.com/watch?v=wbzPtm-e8SY

Kojarze to

Mój faworyt to odcinek „Casanova z Mazowsza”, rownież dostępny na yt


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
mikoma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-25, 17:11   #542
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Odbieranie dzieci za biedę

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Szkoda tylko, ze takie programy dla idiotów pokazuje telewizja publiczna. I potem ludzie wierzą w takie bzdury.
Ale po sprawiedliwości - to niestety w dużej mierze i pracownicy opieki społecznej, i dzielnicowi, i kuratorzy też do tego cegiełkę dokładają - do tego, że ludzie w to wierzą.
Są nieskuteczni, często gęsto mają wywalone na swoją pracę (zwłaszcza kuratorzy, co też potwierdza się dosadnie w tej książce o adopcjach, a więc to nie tylko moje widzimisię).


Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Mnie przeraża totalna bezkrytycznosc tych ludzi. Brak takiego wglądu we własne winy i wady. wszyscy dookoła winni, mops, sąd, kurator, szkoły, nauczyciele, lekarze, sąsiedzi i pani z warzywniaka, tylko zero winy w sobie.
Jako były asystent, czy pracownik DD, wolałabym usłyszeć "tak, piję, chciałabym się leczyć, ale jest ciężko", niż przez rok czy dwa tkwić w martwym punkcie, że "nie, nie pije, jesteśmy super zgraną rodziną", a ja nikogo za rękę nie złapałam, to i oskarżyć nie mogę.
Mamy w placówce taką panią, co do której mamy podejrzenie, że zażywa i handluje narkotykami, ale nie mamy NIC, żadnej nawet maleńkiej poszlaki, żeby to zgłosić gdzieś. Przychodzi do nas po dziecko trzeźwa, a ja nie mam prawa jej zrobić testu narkotykowego

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
Straszne to jest.
Ja niejednokrotnie mam ochotę przejechać się po rodzicu, zrypać z góry na dół i niestety - pokazać, kto rządzi, MOŻE wówczas rodzic zwyczajnie by się bał. A nie mogę nic, widzę skrajnie zaniedbane dziecko z całą "opieką" socjalną, widzę totalny brak efektów tej 'opieki" i szlag człowieka trafia.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-25, 18:07   #543
Dobranka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dobranka
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2 502
Dot.: Odbieranie dzieci za biedę

Cytat:
Napisane przez mikoma Pokaż wiadomość
Kojarze to

Mój faworyt to odcinek „Casanova z Mazowsza”, rownież dostępny na yt


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
I jeszcze to opowiadanie o gwałtach przy dzieciach.


Tak na marginesie, to dobre są też komentarze

https://www.youtube.com/watch?v=cUSV...ist=LL&index=1

Kobieta - ja wchodzę, a ona skacze po nim, hop, hop, hop

Jaworowicz - na trampolinie, czy na czymś innym?

Kobieta - na nim, siedzi, seks uprawiają, ja 67 lat mam to ja takiego czegoś nie widziałam, żeby baba po chłopie skakała

Komentarz pod filmikiem - Skoro babka nigdy takich rzeczy na oczy nie widziała, to skąd wie że seks uprawiali? Może ona mu resuscytację robiła i się za bardzo wczuła.
__________________
"Gdy byłam małym chłopcem, myślałam, że poznam cię po kawałku chałwy."

Edytowane przez Dobranka
Czas edycji: 2021-05-25 o 18:09
Dobranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-25, 19:17   #544
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Odbieranie dzieci za biedę

Cytat:
Napisane przez Dobranka Pokaż wiadomość
Jezu, odcinek o tym, że konkubent bawi się nago ze wzwodem członka przy dzieciach, a potem jako puenta odcinka - śpiewa Iwan Komarenko: coś tu widać, o pardon, bawmy się wszyscy w Chałupach, bo moja jest naj naj naaaaaajładniejsza pupa. - https://www.youtube.com/watch?v=wbzPtm-e8SY
Dla mnie zawsze hitem są te "występy na końcu"- normalnie aż mam ciary żenady 🤦

Gadają o np.molestowaniu dzieci, a tam nagle Komarenko z jakimś hitem wyskakuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-26, 04:29   #545
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Odbieranie dzieci za biedę

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Dla mnie zawsze hitem są te "występy na końcu"- normalnie aż mam ciary żenady

Gadają o np.molestowaniu dzieci, a tam nagle Komarenko z jakimś hitem wyskakuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I układem tanecznym!

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-26, 06:52   #546
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Odbieranie dzieci za biedę

Cytat:
Napisane przez mikoma Pokaż wiadomość
Paradne są też modły przed kamerą. I oczywiście w prawie każdym domu papież na centralnym miejscu
Zerknęłam trochę na jakieś odcinki, i dopiero do mnie dotarło, co znaczy: używać imienia Pana Boga na daremno.

Jaka miazga.
A ja owszem Jaworowicz dobrze kojarzę bo jest bardzo charakterystyczna, ale jakoś nigdy nie oglądałam.

Skróty tego Daniela Midasa to jest mistrzostwo.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-26, 07:59   #547
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Odbieranie dzieci za biedę

Jaworowicz jest chyba jedna z tych osób, które odleciały już daleko od rzeczywistości w swoim samouwielbieniu. Pewnie nie ma nikogo odważnego, kto by jej powiedział, ze te wiesniackie wstawki muzyczne są niestosowne w obliczu ludzkich dramatów.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-05-26, 08:07   #548
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Odbieranie dzieci za biedę

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Jaworowicz jest chyba jedna z tych osób, które odleciały już daleko od rzeczywistości w swoim samouwielbieniu. Pewnie nie ma nikogo odważnego, kto by jej powiedział, ze te wiesniackie wstawki muzyczne są niestosowne w obliczu ludzkich dramatów.



No nie wiem czy odleciała.
Prędzej cwaniara, jak to się mówi, robi tych ludzi aż wióry lecą.

I nawet jej powieka nie drgnie.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-26, 08:15   #549
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Odbieranie dzieci za biedę

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Jaworowicz jest chyba jedna z tych osób, które odleciały już daleko od rzeczywistości w swoim samouwielbieniu. Pewnie nie ma nikogo odważnego, kto by jej powiedział, ze te wiesniackie wstawki muzyczne są niestosowne w obliczu ludzkich dramatów.

To pewnie dla współpracowników i tych wyżej 'wielka gwiazda' więc każdy nie ma śmiałości ingerować w to wieśniactwo. Jako, że ona sama jest prostacka i wyrachowana, to wszystko wygląda jak wygląda. A jak teraz zaprasza Zenka, no to przecież spoko program.

Moim zdaniem co najmniej parę razy (mówię o przypadkach, które widziałam, a oglądam to bardzo rzadko) powinien tam interweniować - uświadamiająco - rzecznik praw dziecka i wyjaśnić tej pani i wydawcom tej żenady, że opowiadanie dramatycznych, brutalnych czy intymnych spraw dorosłych ludzi, nie powinno odbywać się przy dzieciach.

Domyślam się, że to wszystko robi się w chorym przekonaniu, że jak wstawię do filmu smutne buzie dzieci, to będzie dramatyczniej, ale ludzie kochani, tam już czasem odchodzi naprawdę ostra patologia i przemoc psychiczna wobec dzieci - świadków nieodpowiednich dla siebie treści (czasem przecież wiadać, że dzieciaki płaczą jak słuchają historii opowiadanych przez dorosłych, są spięte, mają czerwone buzie z zawstydzenia itd. itp). No i na serio pamiętam jak w którymś odcinku facet na małym dziecku pokazywał jak niósł zwłoki swojej siostry ! Dziewczynka się rozpłakała, próbowała się uwolnić, bo szarpał nią jak kukłą.

Ta kobieta ma wrażliwość na poziomie rozwielitki.

---------- Dopisano o 08:15 ---------- Poprzedni post napisano o 08:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Dobranka Pokaż wiadomość
Kobieta - ja wchodzę, a ona skacze po nim, hop, hop, hop

Jaworowicz - na trampolinie, czy na czymś innym?

Kobieta - na nim, siedzi, seks uprawiają, ja 67 lat mam to ja takiego czegoś nie widziałam, żeby baba po chłopie skakała

Pamiętam ten odcinek, a oglądałam go lata temu i kojarzę, że tych 'pikantnych' szczegółów z życia ojca wysłuchiwała jego nastoletnia córka.
Była mega zażenowana.

Edytowane przez a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Czas edycji: 2021-05-26 o 08:23
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-26, 08:16   #550
mikoma
Zakorzenienie
 
Avatar mikoma
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4 043
Dot.: Odbieranie dzieci za biedę

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Zerknęłam trochę na jakieś odcinki, i dopiero do mnie dotarło, co znaczy: używać imienia Pana Boga na daremno.

Jaka miazga.
A ja owszem Jaworowicz dobrze kojarzę bo jest bardzo charakterystyczna, ale jakoś nigdy nie oglądałam.

Skróty tego Daniela Midasa to jest mistrzostwo.

Obejrzałam wczoraj wszystkie. Najlepsze to chyba pani z różańcami i ta baba co na trampolinie, znaczy na chłopie skakała


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
mikoma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-26, 08:36   #551
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Odbieranie dzieci za biedę

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Jaworowicz jest chyba jedna z tych osób, które odleciały już daleko od rzeczywistości w swoim samouwielbieniu. Pewnie nie ma nikogo odważnego, kto by jej powiedział, ze te wiesniackie wstawki muzyczne są niestosowne w obliczu ludzkich dramatów.
Masz rację, jej się wydaje, że rozwiązuje "ludzkie krzywdy".

Jednak tak jak na nią patrzę, to zastanawiam się, czy ona ma taki tupet, czy jest po prostu glupia- czasem takie pytania zadaje tym bohaterom, że aż mnie zęby bolą, zresztą zazwyczaj oni i tak inteligencja nie grzeszą.

Tak, jak napisałam oglądam ten program jako guilty pleasure- po prostu jest to dla mnie festiwal żenady.

W ogole większość tych bohaterów jest w mega desperacji, że się tam zgłasza, Jaworowicz uznają za ostatnia deskę ratunku i nie bez powodu- ich sprawy są tak głupie, że nikt ich nie bierze na poważnie- choćby te, sparodiowane u Daniela. Chłop nawalony jak szpadel ma pretensje że potrącił po pijaku kogoś i jeszcze szuka "sprawiedliwości".

Większość tych wątków to się nadaje do Trudnych Spraw.
Ci ludzie zamiast do sądu powinni pójść po rozum do głowy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-05-26, 08:45   #552
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Odbieranie dzieci za biedę

Jejku, ten odcinek o Casanovie to złoto, nie mieści mi się w głowie ta cała sytuacja, aż trzeba było wezwać Lecha Starowicza . Na szczęście nie ma Krzysztofa Rutkowskiego, bo kiedyś bywał, a nie mogę patrzeć na tę jego fryzurę odciętą od garnka.

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Masz rację, jej się wydaje, że rozwiązuje "ludzkie krzywdy".

Jednak tak jak na nią patrzę, to zastanawiam się, czy ona ma taki tupet, czy jest po prostu glupia- czasem takie pytania zadaje tym bohaterom, że aż mnie zęby bolą, zresztą zazwyczaj oni i tak inteligencja nie grzeszą.

Tak, jak napisałam oglądam ten program jako guilty pleasure- po prostu jest to dla mnie festiwal żenady.

W ogole większość tych bohaterów jest w mega desperacji, że się tam zgłasza, Jaworowicz uznają za ostatnia deskę ratunku i nie bez powodu- ich sprawy są tak głupie, że nikt ich nie bierze na poważnie- choćby te, sparodiowane u Daniela. Chłop nawalony jak szpadel ma pretensje że potrącił po pijaku kogoś i jeszcze szuka "sprawiedliwości".

Większość tych wątków to się nadaje do Trudnych Spraw.
Ci ludzie zamiast do sądu powinni pójść po rozum do głowy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To fakt, ale niektóre historie są smutne; np. z tym ojcem, co szuka syna, ja wiem, że to się z boku może wydawać śmieszne, że poszedł do jasnowidza, zadłużył się, nie może się pogodzić ze śmiercią dziecka, ale niestety ze swojego bliskiego otoczenia znam sprawę zaginięcia i rodzina po prostu chwytała się wszystkiego, żeby odnaleźć ciało. Sama nie wiem, czy by mi tak nie odbiło, w takich kryzysowych sytuacjach zrozpaczony człowiek zachowuje się irracjonalnie. Tak samo rodzice, co dali synowi darowiznę, a się nad nimi znęcał itd.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-26, 08:53   #553
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Odbieranie dzieci za biedę

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
To fakt, ale niektóre historie są smutne; np. z tym ojcem, co szuka syna, ja wiem, że to się z boku może wydawać śmieszne

Wiele z tych spraw jest zatrważająco smutna. Szkoda, że tak pokrzywdzeni i nieszczęśliwi ludzie trafiają do tego programu.
Jaworowicz przez te swoje durne komentarze, żenujących 'ekspertów', wstawianie wszędzie przed kamerę świętych obrazków, różańców i muzyczki z akordeonu, ośmiesza tych ludzi i ich problemy. Poniża ich.
Z tragedii robi kabaret.
A ludzi szkoda.


W 2008 roku grono krakowskich dziennikarzy przyznało Elżbiecie Jaworowicz reporterską anty nagrodę Dziennikarzy, wręczoną za rażąco nieobiektywny odcinek programu o jednej z krakowskich kamienic. Sposób realizacji programu Rada Etyki Mediów uznała za nieobiektywny, a także niezgodny z etyką zawodową i podstawowymi standardami dziennikarskimi. W 2010 zarejestrowano organizację o nazwie Stowarzyszenie Stop Nierzetelni€. Zrzesza ono osoby czujące się poszkodowanymi przez jej program.

Źródło: https://zyciorysy.info/elzbieta-jaworowicz/ | Zyciorysy.info

Edytowane przez a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Czas edycji: 2021-05-26 o 08:55
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-26, 09:18   #554
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Odbieranie dzieci za biedę

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;88728133]Wiele z tych spraw jest zatrważająco smutna. Szkoda, że tak pokrzywdzeni i nieszczęśliwi ludzie trafiają do tego programu.
Jaworowicz przez te swoje durne komentarze, żenujących 'ekspertów', wstawianie wszędzie przed kamerę świętych obrazków, różańców i muzyczki z akordeonu, ośmiesza tych ludzi i ich problemy. Poniża ich.
Z tragedii robi kabaret.
A ludzi szkoda.


W 2008 roku grono krakowskich dziennikarzy przyznało Elżbiecie Jaworowicz reporterską anty nagrodę Dziennikarzy, wręczoną za rażąco nieobiektywny odcinek programu o jednej z krakowskich kamienic. Sposób realizacji programu Rada Etyki Mediów uznała za nieobiektywny, a także niezgodny z etyką zawodową i podstawowymi standardami dziennikarskimi. W 2010 zarejestrowano organizację o nazwie Stowarzyszenie Stop Nierzetelni€. Zrzesza ono osoby czujące się poszkodowanymi przez jej program.

Źródło: https://zyciorysy.info/elzbieta-jaworowicz/ | Zyciorysy.info[/QUOTE]
Jestem w szoku, że ona ma 75 lat, myślałam, że jest młodsza. Dobrze wygląda. Nie znam jej działalność i nie wiem, czy to wiek hmm trochę jej nie padł na głowę, bo ten brak profesjonalizmu jest aż niewiarygodny? Bo zachowuje się jak przekupa na targu. Nie wiem, czy ten program zawsze tak wyglądał, czy może od kilku lat zmienił się w kabaret.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-26, 10:19   #555
mikoma
Zakorzenienie
 
Avatar mikoma
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4 043
Dot.: Odbieranie dzieci za biedę

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Masz rację, jej się wydaje, że rozwiązuje "ludzkie krzywdy".

Jednak tak jak na nią patrzę, to zastanawiam się, czy ona ma taki tupet, czy jest po prostu glupia- czasem takie pytania zadaje tym bohaterom, że aż mnie zęby bolą, zresztą zazwyczaj oni i tak inteligencja nie grzeszą.

Tak, jak napisałam oglądam ten program jako guilty pleasure- po prostu jest to dla mnie festiwal żenady.

W ogole większość tych bohaterów jest w mega desperacji, że się tam zgłasza, Jaworowicz uznają za ostatnia deskę ratunku i nie bez powodu- ich sprawy są tak głupie, że nikt ich nie bierze na poważnie- choćby te, sparodiowane u Daniela. Chłop nawalony jak szpadel ma pretensje że potrącił po pijaku kogoś i jeszcze szuka "sprawiedliwości".

Większość tych wątków to się nadaje do Trudnych Spraw.
Ci ludzie zamiast do sądu powinni pójść po rozum do głowy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
w jakichś "poważniejszych" programach typu Państwo w Państwie (to jest sztos pod kątem rzetelności), czy nawet w Interwencji (tutaj czasami przesadzają z wybielaniem patologii, ale generalnie nie ma takiego darcia ryja jak u Elżuni) jakoś potrafią zrobić dobre reportaże i dobrze ogarnąć temat, a nawet pomóc bohaterom. A tutaj to nie wiadomo, chociaż niby czasami mecenasi mówią, że pomogą.
mikoma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-26, 19:04   #556
lubiekielbase
Zadomowienie
 
Avatar lubiekielbase
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 576
Dot.: Odbieranie dzieci za biedę

Pamiętam odcinek w którym chłopak dostał mieszkanie od babci. A jego matka wprowadziła się do niego do kawalerki z konkubentem i córka. Oczywiście było powiedziane, że to babcia opiekowała się całe życie chłopcem, a matka piła. Wtedy pada to stwierdzenie - matka to zawsze matka. No witki mi opadły.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wszystkie nicki zajęte.
lubiekielbase jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-26, 19:05   #557
5e046a21a251d9e933976aed7bddd2e3377715e2_65750010a329e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 1 204
Dot.: Odbieranie dzieci za biedę

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Masz rację, jej się wydaje, że rozwiązuje "ludzkie krzywdy".

Jednak tak jak na nią patrzę, to zastanawiam się, czy ona ma taki tupet, czy jest po prostu glupia- czasem takie pytania zadaje tym bohaterom, że aż mnie zęby bolą, zresztą zazwyczaj oni i tak inteligencja nie grzeszą.

Tak, jak napisałam oglądam ten program jako guilty pleasure- po prostu jest to dla mnie festiwal żenady.

W ogole większość tych bohaterów jest w mega desperacji, że się tam zgłasza, Jaworowicz uznają za ostatnia deskę ratunku i nie bez powodu- ich sprawy są tak głupie, że nikt ich nie bierze na poważnie- choćby te, sparodiowane u Daniela. Chłop nawalony jak szpadel ma pretensje że potrącił po pijaku kogoś i jeszcze szuka "sprawiedliwości".

Większość tych wątków to się nadaje do Trudnych Spraw.
Ci ludzie zamiast do sądu powinni pójść po rozum do głowy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Obstawiam jedno i drugie
Tymczasem ja trafiłam na fragment SDR z Zenkiem Martyniukiem
Edit: Chłop płacze, a pani redaktur podryguje nóżką https://www.youtube.com/watch?v=3JQP...nel=SkullSkull

Edytowane przez 5e046a21a251d9e933976aed7bddd2e3377715e2_65750010a329e
Czas edycji: 2021-05-26 o 19:07
5e046a21a251d9e933976aed7bddd2e3377715e2_65750010a329e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-27, 00:54   #558
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 7 306
Dot.: Odbieranie dzieci za biedę

Treść usunięta

Edytowane przez 43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Czas edycji: 2023-11-27 o 12:51
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-27, 06:12   #559
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Odbieranie dzieci za biedę

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-07-17, 17:29   #560
lubiekielbase
Zadomowienie
 
Avatar lubiekielbase
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 576
Dot.: Odbieranie dzieci za biedę

https://kobieta.wp.pl/mama-9-ciorga-...ontent=kobieta




Jak to się stało, że najstarszy syn ma 17 lat i przez cale życie nie mial łazienki? Bardzo smutne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wszystkie nicki zajęte.
lubiekielbase jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-17, 18:11   #561
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Odbieranie dzieci za biedę

Cytat:
Napisane przez lubiekielbase Pokaż wiadomość
https://kobieta.wp.pl/mama-9-ciorga-...ontent=kobieta




Jak to się stało, że najstarszy syn ma 17 lat i przez cale życie nie mial łazienki? Bardzo smutne.

I chcą mi wmówić, że to śmierć ojca jest problemem.


No otóż nie, bo skoro łazienki nie było przez tyle lat, to ich zwyczajnie nie było stać na te dzieci NIGDY, a nie że śmierć męża miała z tym cokolwiek wspólnego.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-17, 18:54   #562
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Odbieranie dzieci za biedę

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
I chcą mi wmówić, że to śmierć ojca jest problemem.


No otóż nie, bo skoro łazienki nie było przez tyle lat, to ich zwyczajnie nie było stać na te dzieci NIGDY, a nie że śmierć męża miała z tym cokolwiek wspólnego.
Tym bardziej mnie wkurza w kontekście wielodzietności takie coś, że społeczeństwo uważa bezdzietną z wyboru kobietę za egoistkę, natomiast rodziny, gdzie bezwiednie klepie się kolejne dzieci bez, opamiętania, gdzie wszyscy śpią na kupie, bez łazienki, nazywa się "prawdziwą" rodzina.

Wystarczy poczytać komentarze pod odcinkami Nasz Nowy Dom, bo tam często takie "ewenementy" występują, że "to kochająca się rodzina", "takim pokrzywdzonym przez los trzeba pomagać", bla, bla.

Ja bym ich kijem lała i patrzyła jak równo puchnie. Co ci ludzie zaoferują dzieciom, jak nawet tam kibla w domu nie ma? Te dzieci w tych programach same często mówią, że wstydzą się, jak mieszkają i nie zapraszają kolegów, bo oni się śmieją z ich warunków życia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-17, 19:19   #563
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Odbieranie dzieci za biedę

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
I chcą mi wmówić, że to śmierć ojca jest problemem.

No otóż nie, bo skoro łazienki nie było przez tyle lat, to ich zwyczajnie nie było stać na te dzieci NIGDY, a nie że śmierć męża miała z tym cokolwiek wspólnego.

Również kocham tą narrację. Śmierć, modne teraz dodanie, że pani po śmierci pana dostała depresji - usprawiedliwienie na wszystko. Aż dziw, że nie napiszą, że "to śmierć partnera rok temu sprawiła... że od lat klepią biedę i nie ma podstawowych warunków" - takie zakrzywienie czasu i przestrzeni.


Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Tym bardziej mnie wkurza w kontekście wielodzietności takie coś, że społeczeństwo uważa bezdzietną z wyboru kobietę za egoistkę, natomiast rodziny, gdzie bezwiednie klepie się kolejne dzieci bez, opamiętania, gdzie wszyscy śpią na kupie, bez łazienki, nazywa się "prawdziwą" rodzina.

Wystarczy poczytać komentarze pod odcinkami Nasz Nowy Dom, bo tam często takie "ewenementy" występują, że "to kochająca się rodzina", "takim pokrzywdzonym przez los trzeba pomagać", bla, bla.

Ja bym ich kijem lała i patrzyła jak równo puchnie. Co ci ludzie zaoferują dzieciom, jak nawet tam kibla w domu nie ma? Te dzieci w tych programach same często mówią, że wstydzą się, jak mieszkają i nie zapraszają kolegów, bo oni się śmieją z ich warunków życia.

To jest to samo, co przy SzP - biednie, brudno, kibla brak, ale jest MIŁOŚĆ.



Generalnie wątek złoto, szczególnie posty o "Sprawie dla reportera". Muszę nadrobić odcinki o których napisano. Szczególnie o tym Casanovie z... Mazowsza? Kiedyś ten program robił dużo dobrego, zresztą dla dzieci chorych, przy jakichś zbiórkach na leczenie nadal robi, bo ma sporą oglądalność. Natomiast te sensacyjne materiały o skłóconych rodzinach, ta pobożność na pokaz, ta cała jarmarczność, cepelia, chaotyczność (czasami kompletnie nie wiadomo o co chodzi, o co kto jest oskarżony, kto uważa się za pokrzywdzonego i na jakiej podstawie).



Pana Adwokata z bujną czupryną lubię za odwagę w głoszeniu tam mniej popularnych poglądów - potrafi powiedzieć rzekomej ofierze wprost, że jej postępowanie wcale takie cacy nie jest.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-17, 20:20   #564
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Odbieranie dzieci za biedę

A propos sprawy dla reportera polecam kanał, gdzie gościu parodiuje i genialne podsumowuje odcinki

https://youtu.be/1-SSQ7Kx1aA



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-17, 20:23   #565
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Odbieranie dzieci za biedę

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
A propos sprawy dla reportera polecam kanał, gdzie gościu parodiuje i genialne podsumowuje odcinki

https://youtu.be/1-SSQ7Kx1aA

OMG, cudne.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-17, 20:44   #566
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Odbieranie dzieci za biedę

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-17, 20:53   #567
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Odbieranie dzieci za biedę

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta

Cudna jest ta seria. Nie cenzurowanie słowa samobójstwo.


A co do tej cenzury, to niestety nowa, głupia polityka YT. Źle pojęta polityczna poprawność i "kogoś to może urazić / traumatyzować". Słowa takie jak morderstwo, krew, gwałt itd. mogą spowodować, że materiał youtubera może zostać poddany demonetyzacji (nie zarobi na nim) lub nawet zdjęty. Podobno nawet z "Adolf Hitler" jest problem, bo jest już kompletnie bez sensu w przypadku kanałów zajmujących się tematyką historyczną.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2021-07-17 o 20:55
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-17, 21:02   #568
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Odbieranie dzieci za biedę

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-17, 21:03   #569
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Odbieranie dzieci za biedę

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
A propos sprawy dla reportera polecam kanał, gdzie gościu parodiuje i genialne podsumowuje odcinki

https://youtu.be/1-SSQ7Kx1aA

OMG, zakochałam się.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-17, 21:11   #570
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Odbieranie dzieci za biedę

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
OMG, zakochałam się.
Ja też, od pierwszego filmiku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-02-09 09:49:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:56.