Mamy Grudniowe 2019 ❤️- część 5 - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-12-16, 19:00   #3841
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Milawo a nie masz możliwości skorzystania z porady poloznej albo doradcy laktacyjnego?
Bo rzeczywiście jesli chcesz kp dobrze byloby zejsc z butli albo chociaz zeby ta butla byla raz na kilka karmien piersia.
Wiadomo,dziecku wygodniej jesc z butelki bo nie musi sie napracować żeby leciało mleko.
Ja do wczoraj myslalam ,ze Tymek nie da rady dossac sie do piersi bez kapturka a super je. Z różnym skutkiem mi sie to udaje , ale potrafi zassać.

Arya słabszy dzień widzę u was. :/


Mylukier 7cm to juz prawie koniec




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


No niestety zjadł z butelki tylko 30 ml usnął, ale za 30minut się pewnie obudzi o ile nie szybciej.
Padam już ze zmęczenia, nie ma kiedy spać
Sutek mam cały poraniony, a on dodatkowo do prawej piersi słabo coś się przystawia lub ja nie umiem zrobić tego poprawnie, a w tej mam ciągle za dużo mleka i bolące guzki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-16, 19:00   #3842
MagaLena84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 281
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez nillka88 Pokaż wiadomość
Ehhh ty bidoku, mała nie mogła się wstawić?



E nie ma jescze tragedii, łydki ok ale czym wyżej tym brzuch bardziej przeszkadza ale na laser też się zdecyduje, to by było wybawienie dla mnie



I to najważniejsze!! Zrobiłaś wszystko co w Twojej mocy!! A co do imienia, mi się podoba ale ludzie powinni mieć trochę więcej taktu, nie musi się im wszystko podobać ale nie muszą odrazu tego mówic



No własnie bezsensu, 1 dzień po tp, wszytsko przebiega super i szpital??!! Trzymaj się dzielnie!!
Nie wiem już sama, wydaje że ja sobie nie poradziłam.
Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość
Ojeeej, byłaś bardzo dzielna mamuśka! A były u malutkiej jakieś symptomy przedłużającego się porodu, czy nie chcieli cię zwyczajnie już dłużej męczyć? Pierwsza faza porodu meeega szybko
Też nie wiem czy były jakie symptomy bo ja już byłam w jakimś chyba amogu i za wiele nie pamiętam, ale wydaje mi się że zobaczyli że raczej już z tego nic nie bedzie bo już siły nie mialam to zdecydowali na szybko cesarkę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MagaLena84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-16, 19:07   #3843
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez black___raven Pokaż wiadomość
Na przykład ja. Zamierzam brać gondolę z zawartością na górę, a "nogi" od wózka zostawiać na dole. Ja nie wierzę już w żadne przyspieszacze. Nic nie działa. To dziecko chyba nigdy nie wylezie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie trochę lekarz podbudował że coś tam się dzieje, ale też wiem że to że powiedział że w okolicach tp urodzę jeszcze nic nie znaczy i jest szansa że przenoszę. Więc tak na 100% nie ma gwarancji urodzenia w tp. Ja bym chciała w czwartek lub piątek urodzić ale co na to mój syn to nie wiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-16, 19:09   #3844
Alicjazkrainyczaroww
Rozeznanie
 
Avatar Alicjazkrainyczaroww
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 864
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Dzisiaj mała spała jak aniołek, praktycznie cały dzień. Dopiero na wieczór był kosmos. Kupę i siku robiła 3 razy... Powiem Wam, że nie sądziłam że zmiana pieluszki może być tak stresująca Przy ostatniej zmianie pampersa płakała jakby ją obdzierali ze skóry, a ja prawie ryczalam bo jej było źle Za to chyba jakoś dajemy radę z KP chociaż to się okaże dopiero po wazeniu..

Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
Ja już po wizycie widać światełko w tunelu szyjka ma jakieś 1.5 cm i przepuszcza 2 palce. Więc lekarz stwierdził że jest bardzo duża szansa na urodzenie około terminu. Więc śmiałam się do TŻ że w tym tyg działamy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No widzisz, coś tam się jednak dzieje polecam również spacery po schodach.


Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość
Nic nie czujesz, serio? Mi do dzisiaj się flaki w środku przelewają jak kurczaki na wolnym wybiegu

---------- Dopisano o 16:36 ---------- Poprzedni post napisano o 16:33 ----------





Arya to werandowanie, wiec masz cały arsenał ciuchów pod ręka. Wybierz jakiś „lżejszy” zestaw, obserwuj karczek i w razie czego doubieraj. To wszystko tak naprawdę zależy od dziecka. Z czasem zobaczysz, kiedy Jaśkkowi najlepiej odpowiada.
Czuje co jakiś czas bóle okresowe, poza tym nic

Cytat:
Napisane przez Mylukier Pokaż wiadomość
Nie wiem czy jest się czym chwalić, ale ja dalej rodze... W szpitalu byłam o 2, od razu podłączyli mi oxy i teraz mam 7cm....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No pięknie! To już prawie koniec

Cytat:
Napisane przez black___raven Pokaż wiadomość
Na przykład ja. Zamierzam brać gondolę z zawartością na górę, a "nogi" od wózka zostawiać na dole. Ja nie wierzę już w żadne przyspieszacze. Nic nie działa. To dziecko chyba nigdy nie wylezie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wyjdzie, wyjdzie


Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka
Alicjazkrainyczaroww jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-16, 20:01   #3845
misiaq002
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Ależ mamy słaby dzień..

Mnie stresuje pępuszek.. Na szczęście jutro mamy wizytę u pediatry. Zbiera się tam tyle wydzieliny i krwi, że aż się boję. Myślę sobie, że może nie powinnam już używać octaniseptu. Nie wiem ale spędza mi to sen z powiek do jutra napewno. Jak mi pediatra nie powie nic to będę dzwonić po położną.

Druga sprawa, że jutro będę rozmawiać o szczepieniach a ja wiem o nich NIC. Czytam i dalej nie rozumiem. Może mi któraś mama w skrócie opowiedzieć o tych szczepieniach w 2 miesiącu życia?


No i słuchajcie na koniec hit.. Bardzo dobry znajomy napisał do męża na fb czy pożyczymy mu kasę. Nie wzbudziło to w nas żadnego niepokoju bo często mu pożyczaliśmy na żywo. I okazało się, że padliśmy ofiarą oszusta. Ktoś włamał się na jego fb i przesłaliśmy pieniądze oszustowi 1000 zł.. Zastanowiło nas dopiero kiedy poprosił o kolejną kwotę.. Mój mąż o mało nie padł na zawał, ja na szczęście jestem bardziej opanowana w takich sytuacjach. Nie mniej jednak wszystkie świąteczne premie poszły w.... No i narazie nie wiemy jakie są szanse na odzyskanie kasy.. Chociaż wszystko już stosownie zgłoszone.

Boże co za dzień.....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
misiaq002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-16, 20:11   #3846
black___raven
Raczkowanie
 
Avatar black___raven
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 278
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez nillka88 Pokaż wiadomość
Masz termin na 18.12 dopiero!!! Wyjdzie wyjdzie, kuedy byłaś u gina?



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na dzisiaj mam termin, pewnie gdzieś umknęło w zmianach. Na środę ten niby z OM, ale mój gin zawsze liczył na 16. Jutro rano idę na ktg (które pewnie znowu nic nie zapisze) i do lekarza, ciekawe czy coś tam się w ogóle dzieje, bo ze skurczami już chodzę trzeci tydzień i mam dość. Szczególnie wielce urokliwe są te od krzyża Jak mnie ostatnio zgięło w sklepie tak musiałam sobie powisieć na wózku na zakupy
Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
Mnie trochę lekarz podbudował że coś tam się dzieje, ale też wiem że to że powiedział że w okolicach tp urodzę jeszcze nic nie znaczy i jest szansa że przenoszę. Więc tak na 100% nie ma gwarancji urodzenia w tp. Ja bym chciała w czwartek lub piątek urodzić ale co na to mój syn to nie wiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój obstawiał, że przy takich wymiarach i ułożeniu młodej się wypakuję koło 14, a tu ani widu ani słychu ️ Zdaję sobie sprawę, że te terminy są umowne, ale wiecie przecież, jak się człowiek nastawia, żeby się wreszcie pozbyć współlokatora, zwłaszcza, gdy ani spać, ani siedzieć, ani leżeć, zaparcia, hemoroidy, zgaga, rzyganie, skaczące ciśnienie, bóle mięśni i skurcze jak cholera i to wszystko się ciągnie w nieskończoność

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
black___raven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-16, 20:24   #3847
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez black___raven Pokaż wiadomość
Na dzisiaj mam termin, pewnie gdzieś umknęło w zmianach. Na środę ten niby z OM, ale mój gin zawsze liczył na 16. Jutro rano idę na ktg (które pewnie znowu nic nie zapisze) i do lekarza, ciekawe czy coś tam się w ogóle dzieje, bo ze skurczami już chodzę trzeci tydzień i mam dość. Szczególnie wielce urokliwe są te od krzyża Jak mnie ostatnio zgięło w sklepie tak musiałam sobie powisieć na wózku na zakupy Mój obstawiał, że przy takich wymiarach i ułożeniu młodej się wypakuję koło 14, a tu ani widu ani słychu ️ Zdaję sobie sprawę, że te terminy są umowne, ale wiecie przecież, jak się człowiek nastawia, żeby się wreszcie pozbyć współlokatora, zwłaszcza, gdy ani spać, ani siedzieć, ani leżeć, zaparcia, hemoroidy, zgaga, rzyganie, skaczące ciśnienie, bóle mięśni i skurcze jak cholera i to wszystko się ciągnie w nieskończoność

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No ja do tej pory nie miałam żadnego skurczu, albo ja ich nie czuję 🤨 mam cichą nadzieję że jednak coś się zadzieje. Najbardziej chciałabym urodzić w czwartek lub w piątek żeby do świąt wyjść ze szpitala ale co ja tam mogę. Pomarzyć co najwyżej i "pognębić" TŻ

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-12-16, 20:27   #3848
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez MagaLena84 Pokaż wiadomość
Nie wiem już sama, wydaje że ja sobie nie poradziłam.Też nie wiem czy były jakie symptomy bo ja już byłam w jakimś chyba amogu i za wiele nie pamiętam, ale wydaje mi się że zobaczyli że raczej już z tego nic nie bedzie bo już siły nie mialam to zdecydowali na szybko cesarkę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Ależ oczywiście, ze sobie poradziłaś! Przyprowadzilas na świat swoje dziecko!
Parłas 2h, to mega mega wysiłek. Jeżeli po takim czasie wciąż mogli zrobić cc tzn, ze najprawdopodobniej główka malutkiej była wciąż wysoko i ta II faza by jeszcze potrwała a szpitale raczej unikają jej przedłużania się. Jesteś dzielna i nie myśl nawet inaczej.

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------

Cytat:
Napisane przez misiaq002 Pokaż wiadomość
Ależ mamy słaby dzień..

Mnie stresuje pępuszek.. Na szczęście jutro mamy wizytę u pediatry. Zbiera się tam tyle wydzieliny i krwi, że aż się boję. Myślę sobie, że może nie powinnam już używać octaniseptu. Nie wiem ale spędza mi to sen z powiek do jutra napewno. Jak mi pediatra nie powie nic to będę dzwonić po położną.

Druga sprawa, że jutro będę rozmawiać o szczepieniach a ja wiem o nich NIC. Czytam i dalej nie rozumiem. Może mi któraś mama w skrócie opowiedzieć o tych szczepieniach w 2 miesiącu życia?


No i słuchajcie na koniec hit.. Bardzo dobry znajomy napisał do męża na fb czy pożyczymy mu kasę. Nie wzbudziło to w nas żadnego niepokoju bo często mu pożyczaliśmy na żywo. I okazało się, że padliśmy ofiarą oszusta. Ktoś włamał się na jego fb i przesłaliśmy pieniądze oszustowi 1000 zł.. Zastanowiło nas dopiero kiedy poprosił o kolejną kwotę.. Mój mąż o mało nie padł na zawał, ja na szczęście jestem bardziej opanowana w takich sytuacjach. Nie mniej jednak wszystkie świąteczne premie poszły w.... No i narazie nie wiemy jakie są szanse na odzyskanie kasy.. Chociaż wszystko już stosownie zgłoszone.

Boże co za dzień.....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


O fak....
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-16, 20:38   #3849
black___raven
Raczkowanie
 
Avatar black___raven
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 278
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
No ja do tej pory nie miałam żadnego skurczu, albo ja ich nie czuję 🤨 mam cichą nadzieję że jednak coś się zadzieje. Najbardziej chciałabym urodzić w czwartek lub w piątek żeby do świąt wyjść ze szpitala ale co ja tam mogę. Pomarzyć co najwyżej i "pognębić" TŻ

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja już nawet na gnębienie nie mam siły
black___raven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-16, 20:54   #3850
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez black___raven Pokaż wiadomość
Ja już nawet na gnębienie nie mam siły
Kiedyś urodzimy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-16, 21:08   #3851
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Dziewuszki, nie nadrobię. Miłosz już jest z nami. Wody odeszły o 13:30, urodził się około 18:30,nie jestem pewna. Resztę opiszę jak dojdziemy do siebie. Chociaż w sumie to jest nie do opisania. Ale trafiłam na wspaniałą położną.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-16, 21:17   #3852
nillka88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 045
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez voice_of_silence Pokaż wiadomość
Dziewuszki, nie nadrobię. Miłosz już jest z nami. Wody odeszły o 13:30, urodził się około 18:30,nie jestem pewna. Resztę opiszę jak dojdziemy do siebie. Chociaż w sumie to jest nie do opisania. Ale trafiłam na wspaniałą położną.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Powiedzieć Ci coś słodkiego?.....czekolada
nillka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-16, 21:29   #3853
izzy_91
Raczkowanie
 
Avatar izzy_91
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 218
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

U mnie na wieczornym ktg zapisały się słabe ale regularne skurcze. Rozwarcie na 1cm tylko ale coś zaczyna się dziać powoli. No i wreszcie poczułam te skurcze bo cała ciążę cisza była.🤦☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------

Voice gratulacje i czekamy na relację.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
izzy_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-16, 21:29   #3854
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Voice bardzo sie ciesze!!!

Wielkie gratulacje !!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milawo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-16, 21:31   #3855
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez voice_of_silence Pokaż wiadomość
Dziewuszki, nie nadrobię. Miłosz już jest z nami. Wody odeszły o 13:30, urodził się około 18:30,nie jestem pewna. Resztę opiszę jak dojdziemy do siebie. Chociaż w sumie to jest nie do opisania. Ale trafiłam na wspaniałą położną.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:31 ---------- Poprzedni post napisano o 22:30 ----------

Cytat:
Napisane przez izzy_91 Pokaż wiadomość
U mnie na wieczornym ktg zapisały się słabe ale regularne skurcze. Rozwarcie na 1cm tylko ale coś zaczyna się dziać powoli. No i wreszcie poczułam te skurcze bo cała ciążę cisza była.🤦♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------

Voice gratulacje i czekamy na relację.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ooo to pewnie będziesz następna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-16, 21:52   #3856
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Voice gratulacje! W koncu się doczekałaś ! 🥳

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:52 ---------- Poprzedni post napisano o 23:51 ----------

Cytat:
Napisane przez MagaLena84 Pokaż wiadomość
Nie wiem już sama, wydaje że ja sobie nie poradziłam.Też nie wiem czy były jakie symptomy bo ja już byłam w jakimś chyba amogu i za wiele nie pamiętam, ale wydaje mi się że zobaczyli że raczej już z tego nic nie bedzie bo już siły nie mialam to zdecydowali na szybko cesarkę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Byłaś bardzo dzielna , brawo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-16, 21:53   #3857
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

To już została nas siódemka czy kogoś pominęłam?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-16, 21:54   #3858
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Najważniejsze, ze Wanda jest cala i zdrowa, pewnie nie wystawiła się w kanał skoro mogli jeszcze zrobić cc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:54 ---------- Poprzedni post napisano o 23:53 ----------

Edit. Ucięło mi pół wiad.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-16, 21:59   #3859
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez voice_of_silence Pokaż wiadomość
Dziewuszki, nie nadrobię. Miłosz już jest z nami. Wody odeszły o 13:30, urodził się około 18:30,nie jestem pewna. Resztę opiszę jak dojdziemy do siebie. Chociaż w sumie to jest nie do opisania. Ale trafiłam na wspaniałą położną.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Voice ogromne gratulacje! Doczekałaś się i ty swojego mężczyzny. Dochodżcie do sieibe i wracaj ze szczegółami
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-16, 22:57   #3860
sevenofnine
Rozeznanie
 
Avatar sevenofnine
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: łdz
Wiadomości: 631
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Gratulacje, voice!

BR, miałam ten sam tp i smutno mi, że oszukałam przeznaczenie o 2 tygodnie. Dobrze wiem, jak wujowo musisz się czuć, bo poza hemoroidami miałam to wszystko :P. Chyba rzuciłabym się pod pociąg, gdyby kazali mi donosić do 40+0. Mam nadzieję, że w nagrodę za przedłużony trud dostaniesz szybki poród i bezproblemowe dziecko!

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
sevenofnine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-16, 23:56   #3861
black___raven
Raczkowanie
 
Avatar black___raven
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 278
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez sevenofnine Pokaż wiadomość
Gratulacje, voice!

BR, miałam ten sam tp i smutno mi, że oszukałam przeznaczenie o 2 tygodnie. Dobrze wiem, jak wujowo musisz się czuć, bo poza hemoroidami miałam to wszystko :P. Chyba rzuciłabym się pod pociąg, gdyby kazali mi donosić do 40+0. Mam nadzieję, że w nagrodę za przedłużony trud dostaniesz szybki poród i bezproblemowe dziecko!

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
Taki jest plan - królewna żwawo wyskakuje, a potem głównie śpi, je i jest grzeczna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
black___raven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-17, 00:04   #3862
ja_kasi
Raczkowanie
 
Avatar ja_kasi
 
Zarejestrowany: 2019-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 241
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez voice_of_silence Pokaż wiadomość
Dziewuszki, nie nadrobię. Miłosz już jest z nami. Wody odeszły o 13:30, urodził się około 18:30,nie jestem pewna. Resztę opiszę jak dojdziemy do siebie. Chociaż w sumie to jest nie do opisania. Ale trafiłam na wspaniałą położną.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje witamy na świecie kolejnego maluszka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja_kasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-17, 00:15   #3863
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez voice_of_silence Pokaż wiadomość
Dziewuszki, nie nadrobię. Miłosz już jest z nami. Wody odeszły o 13:30, urodził się około 18:30,nie jestem pewna. Resztę opiszę jak dojdziemy do siebie. Chociaż w sumie to jest nie do opisania. Ale trafiłam na wspaniałą położną.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Gratulacje!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-17, 02:53   #3864
Alicjazkrainyczaroww
Rozeznanie
 
Avatar Alicjazkrainyczaroww
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 864
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez voice_of_silence Pokaż wiadomość
Dziewuszki, nie nadrobię. Miłosz już jest z nami. Wody odeszły o 13:30, urodził się około 18:30,nie jestem pewna. Resztę opiszę jak dojdziemy do siebie. Chociaż w sumie to jest nie do opisania. Ale trafiłam na wspaniałą położną.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje

Cytat:
Napisane przez izzy_91 Pokaż wiadomość
U mnie na wieczornym ktg zapisały się słabe ale regularne skurcze. Rozwarcie na 1cm tylko ale coś zaczyna się dziać powoli. No i wreszcie poczułam te skurcze bo cała ciążę cisza była.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------

Voice gratulacje i czekamy na relację.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to kciuki za rozkrecenie akcji


Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka
Alicjazkrainyczaroww jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-17, 02:58   #3865
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Voice gratulacje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-17, 02:59   #3866
Ann555
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 454
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Voice gratulacje!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ann555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-17, 03:08   #3867
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Jak też nam synuś dał wieczorem popalić. Nie dość że mamy problemy z brzuszkiem bo straszne wzdęcia go łapią to jeszcze złapał go jakiś mały głód i od godziny 20 do północy cały czas jadł oczy jak 5 zł i ani myśli spać. Był tak głodny, że nawet z prawej piersi zjadł. O północy skończyły nam się wszelkie zapasy mleka. Cycki miałam tak wydojone, że były jak dwa flaki, z odciagnietych zapasów zostało tylko 40 ml na czarną godzinę po północy już nie wytrzymałam bo mały miał takie nerwy, że piersi takie puste i nawet złapać nie mógł i kazałam TŻ wykorzystać tą ostatnią 40, a ja byłam tak wykończona po całym dniu, że po prostu padłam i nawet nie wiem kiedy. Na szczęście TŻ opanował sytuację i w końcu uśpił małego gnoma. Ja nie wiem co go opętało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-17, 03:17   #3868
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
Jak też nam synuś dał wieczorem popalić. Nie dość że mamy problemy z brzuszkiem bo straszne wzdęcia go łapią to jeszcze złapał go jakiś mały głód i od godziny 20 do północy cały czas jadł oczy jak 5 zł i ani myśli spać. Był tak głodny, że nawet z prawej piersi zjadł. O północy skończyły nam się wszelkie zapasy mleka. Cycki miałam tak wydojone, że były jak dwa flaki, z odciagnietych zapasów zostało tylko 40 ml na czarną godzinę po północy już nie wytrzymałam bo mały miał takie nerwy, że piersi takie puste i nawet złapać nie mógł i kazałam TŻ wykorzystać tą ostatnią 40, a ja byłam tak wykończona po całym dniu, że po prostu padłam i nawet nie wiem kiedy. Na szczęście TŻ opanował sytuację i w końcu uśpił małego gnoma. Ja nie wiem co go opętało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jakiś głodny był widzę że u Was pora karmień ja po wczorajszej wizycie u gina nie mogłam zasnąć i jak się w końcu udało to było pewnie koło północy, a od godziny spanie się skończyło ehh, fantastycznie się dzień zapowiada

W dwupaku zostało nas tylko 6

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-17, 04:01   #3869
misiaq002
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Ja też czuwam. Mój wewnętrzny geniusz kazał mi obudzić małą o 12 na karmienie. No to ona postanowiła się bawić a nie spać I tak do 2:30. I nawet nie mogę mieć pretensji do dziecka Teraz znowu nie śpi tylko doi.

No i mam drugie dziecko wiszące na ramieniu - tż, który się strasznie przejął tą kasą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
misiaq002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-17, 04:16   #3870
MagaLena84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 281
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez voice_of_silence Pokaż wiadomość
Dziewuszki, nie nadrobię. Miłosz już jest z nami. Wody odeszły o 13:30, urodził się około 18:30,nie jestem pewna. Resztę opiszę jak dojdziemy do siebie. Chociaż w sumie to jest nie do opisania. Ale trafiłam na wspaniałą położną.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje kochana!! Dużo zdrówka dla Was !!
Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Najważniejsze, ze Wanda jest cala i zdrowa, pewnie nie wystawiła się w kanał skoro mogli jeszcze zrobić cc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:54 ---------- Poprzedni post napisano o 23:53 ----------

Edit. Ucięło mi pół wiad.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Już wolę nad tym nie rozmyślać. Ważne że Wandeczka cała i przeslodka trochę doła miałam już po wszystkim ze nie udało mi się urodzić samemu, no ale trudno. Ważne że mam to już za sobą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MagaLena84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-30 18:22:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:56.