Mamy Grudniowe 2019 ❤️- część 5 - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-12-23, 13:52   #4441
Smarfetka
Zakorzenienie
 
Avatar Smarfetka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 14 099
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

U nas na wigilie wszystko ogarnia teściowa i moja mama, ja przed świetami zrobiłam uszka a wczoraj ugotowałam barszcz czerwony. Dziś nastawiłam ciasto na chleb i finito


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Smarfetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-23, 13:53   #4442
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Aaa i u nas tez dzis byla polozna.
Mamy wage urodzeniowa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milawo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-23, 13:59   #4443
sevenofnine
Rozeznanie
 
Avatar sevenofnine
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: łdz
Wiadomości: 631
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤️- część 5

U nas zakaz przyjazdów i odwiedzin, teściowie idą do szwagierki, moja mama pojechała do swojej siostry, dziś spaghetti ze wczoraj, jutro pizza domowej roboty, w domu zero postnego żarcia. Po raz kolejny udało się odwołać gwiazdkę.
sevenofnine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-23, 14:07   #4444
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez milawo Pokaż wiadomość
Aaa i u nas tez dzis byla polozna.
Mamy wage urodzeniowa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Brawo!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:07 ---------- Poprzedni post napisano o 16:05 ----------

Boze a ja tak kocham święta....
I staram sie gotowac na dni świąt cos czego nie robie na codzień, żeby celebrować
W wigilie za to nie ma u nas karpia ani kompotu z suszu ani ryby w galarecie 🤢 ani po grecku 🤢 bo nie lubimy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-23, 14:17   #4445
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Ja za bardzo nic nie robię. Jutro tylko zjemy jakaś rybkę na obiad, na kolację jedziemy do moich teściów. Kolejne dwa dni świat jeśli się nic nie wydarzy będziemy tylko z mężem wiec cos tam do jedzenia zrobię i to tyle.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-23, 14:25   #4446
Ivi56
Rozeznanie
 
Avatar Ivi56
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 636
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

U Nas tez dziś była Polozna, pokazała jak przystawiać do piersi żeby bardziej efektywnie ssał bo za płytko łapał i Poprosiłam ją żeby pokazała mi pozycja spod pachy i wygodnie mi się tak karmi.

Właśnie założyłam pierwszą pieluszkę wielorazową i ciekawa jestem co z tego wyjdzie

My się mocno zastanawiamy co robić Wigilię bo mamy zaproszenie do dziadków ale tam będzie dużo ludzi ( kolo 10 osob bez Nas ) a my dopiero trzy dni poza szpitalem i ciągle na antybiotyku. Co wy robicie? Już sama nie wiem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ivi56 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-23, 14:28   #4447
Alicjazkrainyczaroww
Rozeznanie
 
Avatar Alicjazkrainyczaroww
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 864
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez Ivi56 Pokaż wiadomość
U Nas tez dziś była Polozna, pokazała jak przystawiać do piersi żeby bardziej efektywnie ssał bo za płytko łapał i Poprosiłam ją żeby pokazała mi pozycja spod pachy i wygodnie mi się tak karmi.

Właśnie założyłam pierwszą pieluszkę wielorazową i ciekawa jestem co z tego wyjdzie

My się mocno zastanawiamy co robić Wigilię bo mamy zaproszenie do dziadków ale tam będzie dużo ludzi ( kolo 10 osob bez Nas ) a my dopiero trzy dni poza szpitalem i ciągle na antybiotyku. Co wy robicie? Już sama nie wiem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja zdecydowałam, że zostajemy w domu. Mała ma dopiero tydzień i wydaje mi się to za wcześnie. Mają do nas wpaść na chwilę rodzice i tesciowie i jak dla mnie to super opcja

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka
Alicjazkrainyczaroww jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-12-23, 14:33   #4448
misiaq002
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Udało mi się ściągnąć 30 ml w pół godziny.... Mała wypiła od razu a potem jeszcze długi czas wisiała na drugim cycu.. Tak jak obstawiałam niestety brakuje mi pokarmu.

Problem jest o tyle duży, że mała nie toleruje żadnej butelki ani smoczka. Jedyny, którym udaje mi się jej coś podać jest jednorazowy do tych butelek z mlekiem gotowym. Ale mam tylko 2 i wyparzam non stop choć nie wiem ile wytrzyma.

Dziś od rana jest ciągle płacz i nic nie pomaga. Nie wiem już czy je za mało czy za dużo czy ma kolki czy co się dzieje.. Ewidentnie coś dokucza. Termometr mi pokazuje 37,9 i nie wiem czy to normalne?

Próbuję podawać mm bo wydaje mi się, że jest ciągle głodna. Ale wczoraj zwróciła a dziś jak dałam dosłownie z 20 ml to ulewa non stop. Żeby tego było mało ulewa taką gęstą śliną. No prawie jak kurzym białkiem.

Nie mam już sił.. Nie wiem jak jej ulżyć i co robić.. Gdybym chociaż miała pokarm to by było łatwiej..

To mleko które jej podawałam to bebilon prosyneo ha. Nie wiem może jej nie pasuje to mleko. Może powinnam kupić inne w proszku po prostu. Albo takie samo tylko w proszku? Jeżu złoty... Tż wraca do pracy w piątek.. Będzie fantastycznie..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
misiaq002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-23, 14:40   #4449
raficzyca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 396
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Misia, kontroluj proszę temperaturę! Mnie ta lekarka, która nas odeslala, powiedziała, że gorączka jest od 38,5, ale kolejna zrypala od góry do dołu, bo 38,0 już powinno niepokoić.

---------- Dopisano o 15:40 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------

Nasz też najlepiej je snoczkami NUK tymi jednorazowymi- lekarz mówi, że one bardzo dobrze udają kształt piersi, może dlatego. No i dziecku łatwo się nimi je. Teraz stopniowo zaczyna sie przekonywać do innych smoczkow, wiec moze używaj póki co tych awaryjnie
raficzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-23, 15:52   #4450
misiaq002
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez raficzyca Pokaż wiadomość
Misia, kontroluj proszę temperaturę! Mnie ta lekarka, która nas odeslala, powiedziała, że gorączka jest od 38,5, ale kolejna zrypala od góry do dołu, bo 38,0 już powinno niepokoić.

---------- Dopisano o 15:40 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------

Nasz też najlepiej je snoczkami NUK tymi jednorazowymi- lekarz mówi, że one bardzo dobrze udają kształt piersi, może dlatego. No i dziecku łatwo się nimi je. Teraz stopniowo zaczyna sie przekonywać do innych smoczkow, wiec moze używaj póki co tych awaryjnie
Mam termometr microlife i on jest durny do reszty. 3 pomiary pod rząd i wyniki sprzed chwili : 38; 37,2; 37,4. No ale on świrował już jak ja sobie mierzylam w ciąży. Będę ją obserwować jak się obudzi i w nocy i jeśli będzie rozpalona to jadę na IP. W ogóle teraz śpi 2 h i widać, że jest aniołek bardzo wymęczony. Zobaczymy jak wstanie bo mi trochę się zebrało chyba mleka zobaczę jak będzie wyglądać noc.

Ech... Rafi wy jeszcze nie w domu prawda? Wasze święta w szpitalu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
misiaq002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-23, 16:09   #4451
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez Ivi56 Pokaż wiadomość
U Nas tez dziś była Polozna, pokazała jak przystawiać do piersi żeby bardziej efektywnie ssał bo za płytko łapał i Poprosiłam ją żeby pokazała mi pozycja spod pachy i wygodnie mi się tak karmi.

Właśnie założyłam pierwszą pieluszkę wielorazową i ciekawa jestem co z tego wyjdzie

My się mocno zastanawiamy co robić Wigilię bo mamy zaproszenie do dziadków ale tam będzie dużo ludzi ( kolo 10 osob bez Nas ) a my dopiero trzy dni poza szpitalem i ciągle na antybiotyku. Co wy robicie? Już sama nie wiem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
My wigilie spedzamy w domu, przyjdzie moja mama. Pozniej na chwile wpadna tesciowie. W nastepne dni nigdzie sie nie ruszamy.
Chyba na Waszym miejscu bym nie skorzystala z zaproszenia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milawo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-23, 16:09   #4452
Ivi56
Rozeznanie
 
Avatar Ivi56
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 636
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez Alicjazkrainyczaroww Pokaż wiadomość
Ja zdecydowałam, że zostajemy w domu. Mała ma dopiero tydzień i wydaje mi się to za wcześnie. Mają do nas wpaść na chwilę rodzice i tesciowie i jak dla mnie to super opcja

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka


Chyba tez tak zrobimy, zbyt duże ryzyko


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ivi56 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-23, 16:30   #4453
raficzyca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 396
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Tak, my święta spędzamy w szpitalu. Radziu jest jedynym pacjentem na oddziale, wiec ma opiekę all inclusive na wyłączność. Przykre trochę, że tak będą wyglądać pierwsze wspolne Święta, ale przede wszystkim dziękuję Bogu, że nic gorszego mu się nie przypaletalo i jest lepiej. Tutaj zreszta są dwie pielęgniarki, które w chwilach smutku skutecznie przywracają mnie do równowagi- jedna pracowała wiele lat na oddziale wad wrodzonych, a druga ma niepełnosprawne dziecko. Słuchając ich opowieści naprawdę człowiekowi zmienia się perspektywa i głupia choinka i prezenty przestaje mieć znaczenie, bo nie ma nic cenniejszejo niż zdrowie.
raficzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-23, 16:52   #4454
misiaq002
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez raficzyca Pokaż wiadomość
Tak, my święta spędzamy w szpitalu. Radziu jest jedynym pacjentem na oddziale, wiec ma opiekę all inclusive na wyłączność. Przykre trochę, że tak będą wyglądać pierwsze wspolne Święta, ale przede wszystkim dziękuję Bogu, że nic gorszego mu się nie przypaletalo i jest lepiej. Tutaj zreszta są dwie pielęgniarki, które w chwilach smutku skutecznie przywracają mnie do równowagi- jedna pracowała wiele lat na oddziale wad wrodzonych, a druga ma niepełnosprawne dziecko. Słuchając ich opowieści naprawdę człowiekowi zmienia się perspektywa i głupia choinka i prezenty przestaje mieć znaczenie, bo nie ma nic cenniejszejo niż zdrowie.
To prawda ️ Nie ma nic cenniejszego niż zdrowie. A Wasze święta i tak będą piękne bo razem

Ja się muszę jakoś zebrać w sobie. Czekam aż malutka się obudzi i działam. Poczytałam trochę, żeby przystawiać non stop. Że bardzo popularny jest kryzys 3 tygodnia bo dziecko potrzebuje więcej mleka a u matki się to kończy dwoma flakami. I żeby się nie poddawać i walczyć. Może za szybko z wygody chciałam dać to mm. No nic zobaczymy jak będzie w następne dni..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
misiaq002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-23, 17:22   #4455
MagaLena84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 281
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Witajcie mamuśki.
Cały czas was na bieżąco podczytuje. Wróciliśmy dziś do domu. Jestem zestresowana na maxa, jakoś w tym vipowskim pokoiku szpitalnym czułam się bezpiecznie. Nie wiem jak zorganizować spania z małą, w szpitalu spaliśmy razem w łóżku tu już będzie ciężej bo jest TŻ i się boje.
Dziewczyny chciałabym nauczyć podawać smoczka, żeby choć więcej była odkładalna, i mogłabym co kolejek sobie zrobić, no ale dzis dwa inne smoczki próbowałam podać ale nie chcę
Drugie pytanko do dziewczyn po cc. Po ściągnięciu szwów dalej jak długo was jeszcze ta blizna szarpała. Bo ja już tydzień po i dalej nie bardzo mi się chodzi.
Z dobrych wiadomości w nocy nam kikut, poprosiłam położna ze szpitala żeby mi sprawdziła czy wsio ok, to powiedziała że jest ładny już, pokazała jak wyczyścić. Także chociaż ostatnia nocka w szpitalu na plus. Poranne ważenie w szpitalu też na plus , przebiliśmy wagę urodzeniową czyli Ur 3050 a dziś 3150.
W jeszcze 3 pytanie mam czy te mm jednorazowe Nan1 to serio jest w aptece tylko na receptę, bo wczoraj nie sprzedano TŻtowi w aptece.
Mnie wypisali że szpitala bez w sumie diagnozy. Nie mieli wyników z rezonansu. Wszystko dostanę jak odbiorę wypis ze szpitala a to po świętach i wtedy zacząć leczenie u neurologa, ale ordynator odniósł sie do tego że w starym rezonansie mi wyszła dyskopatia i te komplikacje po CC to przez to. Na razie mam dola, muszę się jakoś nauczyć ogarniać mała na większej ilości M2 niż te parę co miałam w pokoju szpitalnym.
Pati ale ja ci zazdroszczę że ty jesteś tak zorganizowana z chłopakami i z tym całym gotowaniem! Szok!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MagaLena84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-23, 17:32   #4456
sevenofnine
Rozeznanie
 
Avatar sevenofnine
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: łdz
Wiadomości: 631
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤️- część 5

Cytat:
Napisane przez MagaLena84 Pokaż wiadomość
Witajcie mamuśki.
Cały czas was na bieżąco podczytuje. Wróciliśmy dziś do domu. Jestem zestresowana na maxa, jakoś w tym vipowskim pokoiku szpitalnym czułam się bezpiecznie. Nie wiem jak zorganizować spania z małą, w szpitalu spaliśmy razem w łóżku tu już będzie ciężej bo jest TŻ i się boje.
Dziewczyny chciałabym nauczyć podawać smoczka, żeby choć więcej była odkładalna, i mogłabym co kolejek sobie zrobić, no ale dzis dwa inne smoczki próbowałam podać ale nie chcę
Drugie pytanko do dziewczyn po cc. Po ściągnięciu szwów dalej jak długo was jeszcze ta blizna szarpała. Bo ja już tydzień po i dalej nie bardzo mi się chodzi.
Z dobrych wiadomości w nocy nam kikut, poprosiłam położna ze szpitala żeby mi sprawdziła czy wsio ok, to powiedziała że jest ładny już, pokazała jak wyczyścić. Także chociaż ostatnia nocka w szpitalu na plus. Poranne ważenie w szpitalu też na plus , przebiliśmy wagę urodzeniową czyli Ur 3050 a dziś 3150.
W jeszcze 3 pytanie mam czy te mm jednorazowe Nan1 to serio jest w aptece tylko na receptę, bo wczoraj nie sprzedano TŻtowi w aptece.
Mnie wypisali że szpitala bez w sumie diagnozy. Nie mieli wyników z rezonansu. Wszystko dostanę jak odbiorę wypis ze szpitala a to po świętach i wtedy zacząć leczenie u neurologa, ale ordynator odniósł sie do tego że w starym rezonansie mi wyszła dyskopatia i te komplikacje po CC to przez to. Na razie mam dola, muszę się jakoś nauczyć ogarniać mała na większej ilości M2 niż te parę co miałam w pokoju szpitalnym.
Pati ale ja ci zazdroszczę że ty jesteś tak zorganizowana z chłopakami i z tym całym gotowaniem! Szok!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Szarpie i kłuje -- dużo mniej niż w pierwszych dniach, ale jednak. Zjechałam z przeciwbólowymi do 1 Ibupromu dziennie. Tydzień temu łykałam 4 i jeszcze Nimesil :P


(Z tym że oprócz CC miałam jeszcze wycinaną torbiel i tam kłuje fest)
sevenofnine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-23, 17:38   #4457
Ann555
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 454
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Dziewczyny co na przeziębienie podczas karmienia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ann555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-23, 17:38   #4458
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

To u mnie sie wszystko ladnie goi i w zasadzie nic nie boli. Przeciwbolowe w szpitalu bralam tylko w 1 i 2 dobie. Potem juz nie chcialam nawet jak proponowali.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milawo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-23, 17:55   #4459
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Dziewczyny a czy przelewanie w brzuszku i śluz w kupce tzn. że to może być jakaś alergia na to co ja zjadłam ? strasznie rzadka teraz jest


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-23, 18:03   #4460
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Rafi kurczaki, najwazniejsze ze Radzio dochodzi do siebie jestem z Ciebie dumna , jesteś bardzo dzielna

Rzeczozn jak Ania??? Mam nadzieje ,ze jesteście juz w domku ?


Magda a mozesz juz chodzic czy nadal to samo? Co do organizacji to jest ciężko, bo koleżka wisi po 4-5h na piersi , wczoraj praktycznie nic nie zrobilam prócz obiadu i prasowania polowy.

Ja juz rybkę przygotowalam, salatka tez juz w lodówce. Jutro ciasto, pieczeń i mamy święta gotowe. Nawet kotlety posmazylam i dzis zamroze ,zeby w święta tylko wyjąć i jeść mialy byc devoille ale nie chce mi sie szczerze. Maz mowi daj spokoj ,kotlety też beda git. To go słucham

Wieczorem jeszcze musze poprasowac druga polowe i dzisiejsze 3 pralki.... bo kuzwa jakas nadprodukcja u nas tego prania jest gdybym byla bogata chyba bym pomoc domowa zatrudniła, taka jestem zorganizowana

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-23, 18:29   #4461
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Pati, to ja mam teraz tak samo. Młoda wisiała na cycku od 15stej do teraz. Co ją odłożyłam do snu to się wybudzała, chwilę leżała (o spaniu nawet nie myśląc) i znów zaczynało się denerwowanie, więc znów ją do piersi brałam.
Teraz leży na brzuszku i chwilę drzemie. To chyba jej ulubiona pozycja.


Ja chciałam ciasto upiec. Czekam aż TŻ wróci że sklepu i chyba szybko ucieknę do kuchni zanim ten głodomór to zauważy.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez mychamycha
Czas edycji: 2019-12-23 o 18:30
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-23, 18:44   #4462
MagaLena84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 281
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Rafi kurczaki, najwazniejsze ze Radzio dochodzi do siebie jestem z Ciebie dumna , jesteś bardzo dzielna

Rzeczozn jak Ania??? Mam nadzieje ,ze jesteście juz w domku ?


Magda a mozesz juz chodzic czy nadal to samo? Co do organizacji to jest ciężko, bo koleżka wisi po 4-5h na piersi , wczoraj praktycznie nic nie zrobilam prócz obiadu i prasowania polowy.

Ja juz rybkę przygotowalam, salatka tez juz w lodówce. Jutro ciasto, pieczeń i mamy święta gotowe. Nawet kotlety posmazylam i dzis zamroze ,zeby w święta tylko wyjąć i jeść mialy byc devoille ale nie chce mi sie szczerze. Maz mowi daj spokoj ,kotlety też beda git. To go słucham

Wieczorem jeszcze musze poprasowac druga polowe i dzisiejsze 3 pralki.... bo kuzwa jakas nadprodukcja u nas tego prania jest gdybym byla bogata chyba bym pomoc domowa zatrudniła, taka jestem zorganizowana

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Stopami dalej nie ruszam, chodzę dokładnie jak bocian. Mam nadzieję że to odpuści bo tak nie da się wyjść poza dom.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MagaLena84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-23, 18:44   #4463
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Rafi kurczaki, najwazniejsze ze Radzio dochodzi do siebie jestem z Ciebie dumna , jesteś bardzo dzielna

Rzeczozn jak Ania??? Mam nadzieje ,ze jesteście juz w domku ?


Magda a mozesz juz chodzic czy nadal to samo? Co do organizacji to jest ciężko, bo koleżka wisi po 4-5h na piersi , wczoraj praktycznie nic nie zrobilam prócz obiadu i prasowania polowy.

Ja juz rybkę przygotowalam, salatka tez juz w lodówce. Jutro ciasto, pieczeń i mamy święta gotowe. Nawet kotlety posmazylam i dzis zamroze ,zeby w święta tylko wyjąć i jeść mialy byc devoille ale nie chce mi sie szczerze. Maz mowi daj spokoj ,kotlety też beda git. To go słucham

Wieczorem jeszcze musze poprasowac druga polowe i dzisiejsze 3 pralki.... bo kuzwa jakas nadprodukcja u nas tego prania jest gdybym byla bogata chyba bym pomoc domowa zatrudniła, taka jestem zorganizowana

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja przestałam prasować po powrocie ze szpitala. Taki mamy przemiał ubranek i pieluch tetrowych, że nie nadążam prać, a co dopiero jeszcze prasować nawet próbowałam się tłumaczyć położnej bo te pieluchy takie wymymłane, a ona mówi, że mam się nie wydurniać bo skoro piorę na bieżąco i wszystko jest od razu chowane do komody to mam się nie bawić w prasowanie bo to szkoda czasu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-23, 18:47   #4464
misiaq002
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Dziewczyny całkiem serio proszę podpowiedzcie mi. Pisałam wcześniej, że elektroniczny termometr pokazuje mi głupoty. Zmierzyłam pod paszką tradycyjnym i jest 37,2. Czy to jest gorączka czy to normalne u noworodzia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
misiaq002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-23, 18:51   #4465
ja_kasi
Raczkowanie
 
Avatar ja_kasi
 
Zarejestrowany: 2019-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 241
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez MagaLena84 Pokaż wiadomość
Witajcie mamuśki.
Cały czas was na bieżąco podczytuje. Wróciliśmy dziś do domu. Jestem zestresowana na maxa, jakoś w tym vipowskim pokoiku szpitalnym czułam się bezpiecznie. Nie wiem jak zorganizować spania z małą, w szpitalu spaliśmy razem w łóżku tu już będzie ciężej bo jest TŻ i się boje.
Dziewczyny chciałabym nauczyć podawać smoczka, żeby choć więcej była odkładalna, i mogłabym co kolejek sobie zrobić, no ale dzis dwa inne smoczki próbowałam podać ale nie chcę
Drugie pytanko do dziewczyn po cc. Po ściągnięciu szwów dalej jak długo was jeszcze ta blizna szarpała. Bo ja już tydzień po i dalej nie bardzo mi się chodzi.
Z dobrych wiadomości w nocy nam kikut, poprosiłam położna ze szpitala żeby mi sprawdziła czy wsio ok, to powiedziała że jest ładny już, pokazała jak wyczyścić. Także chociaż ostatnia nocka w szpitalu na plus. Poranne ważenie w szpitalu też na plus , przebiliśmy wagę urodzeniową czyli Ur 3050 a dziś 3150.
W jeszcze 3 pytanie mam czy te mm jednorazowe Nan1 to serio jest w aptece tylko na receptę, bo wczoraj nie sprzedano TŻtowi w aptece.
Mnie wypisali że szpitala bez w sumie diagnozy. Nie mieli wyników z rezonansu. Wszystko dostanę jak odbiorę wypis ze szpitala a to po świętach i wtedy zacząć leczenie u neurologa, ale ordynator odniósł sie do tego że w starym rezonansie mi wyszła dyskopatia i te komplikacje po CC to przez to. Na razie mam dola, muszę się jakoś nauczyć ogarniać mała na większej ilości M2 niż te parę co miałam w pokoju szpitalnym.
Pati ale ja ci zazdroszczę że ty jesteś tak zorganizowana z chłopakami i z tym całym gotowaniem! Szok!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super, że już w domu, pomału wszystko ogarniesz, pierwszy dzień najgorszy. Dobrze, że waga rośnie. My śpimy w małym w łóżku, bo w łóżeczku wcale nie chce spać.
To mm Nan w buteleczkach widziałam dzisiaj w Rossmennie więc raczej na receptę nie jest, chyba że to jakieś inne było.
Trzymam kciuki żeby szybko Cię zdiagnozowali i wprowadzili leczenie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja_kasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-23, 18:54   #4466
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

O kurde, a ja myślałam że to u nas jak zwykle anomalia. Odkąd wróciliśmy ze szpitala codziennie chodzi pralka. Dziś aaposzły trzy. Mówicie że to normalne?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-23, 18:57   #4467
raficzyca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 396
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Misia, mnie powiedzieli, że pod pachą do 37,5 jest absolutnie normalna temperatura takiego smrodka, także spokojnie. Wogole to lekarz kazał wyrzucić ten termometr microlife, bo podobno są mega zawodne i w każdym miejscu temperatura jest inna. Szkoda, że nikt tego nie powiedział jak wywalilam na niego 100 PLN
raficzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-23, 19:02   #4468
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

O kurde, a ja myślałam że to u nas jak zwykle anomalia. Odkąd wróciliśmy ze szpitala codziennie chodzi pralka. Dziś poszły trzy. Mówicie że to normalne?

Misia, też mam tego microlife. Późno się dowiedziałam że nie są wcale takie ekstra. A tyle kasy za niego dałam. Chociaż w szpitalu nim mierzyli. Zbadałam teraz rodzinę, ja mam 36,6, mąż 36,9, młody 36,7. Ale nie wiem czy mogę temu wierzyć i nie umiem Ci pomóc.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-23, 19:16   #4469
misiaq002
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez raficzyca Pokaż wiadomość
Misia, mnie powiedzieli, że pod pachą do 37,5 jest absolutnie normalna temperatura takiego smrodka, także spokojnie. Wogole to lekarz kazał wyrzucić ten termometr microlife, bo podobno są mega zawodne i w każdym miejscu temperatura jest inna. Szkoda, że nikt tego nie powiedział jak wywalilam na niego 100 PLN
No i w necie tak piszą właśnie wszędzie ale jedna osoba mnie nakręciła. Człowiek ogłupieje do reszty na tym macierzyńskim. To 500 plus to drugie poproszę na leczenie głowy po roku w domu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
misiaq002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-23, 19:20   #4470
sevenofnine
Rozeznanie
 
Avatar sevenofnine
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: łdz
Wiadomości: 631
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Ja mam visiofocus i elegancko daje radę, zwłaszcza z wodą

Te bezdotykowe dobrze mierzą temperaturę ciała tylko w określonych miejscach; doczytajcie w instrukcji.

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
sevenofnine jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-30 18:22:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:04.