Mamy wrześniowe 2021 - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-02-05, 12:33   #781
sale_girl
Zadomowienie
 
Avatar sale_girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 239
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez Ada to nie wypada Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Można dołączyć? Jestem w równo 8 tygodniu w pierwszej ciąży mam 30 lat i wciąż nie mogę w to uwierzyć
Hej, gratulacje!

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
Kogo jeszcze nie dopisałam, a mam dopisać, proszę krzyczeć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie możesz dopisać 4.03 prenatalne, jeśli wolno taką rozpustę, że 2 badania naraz wpisane
sale_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-05, 12:45   #782
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez sale_girl Pokaż wiadomość
Hej, gratulacje!



Mnie możesz dopisać 4.03 prenatalne, jeśli wolno taką rozpustę, że 2 badania naraz wpisane
Pewnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-05, 16:57   #783
monissskaa
Zadomowienie
 
Avatar monissskaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 100
Wyślij wiadomość przez ICQ do monissskaa GG do monissskaa
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Mnie nie ma
Monika 35 lat 1 ciąża
Wizyta 11.02

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
lu. sSs
?> ? > > > ?

Odkrywam w SOBIE talenty kulinarne.!
monissskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-05, 17:52   #784
sale_girl
Zadomowienie
 
Avatar sale_girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 239
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Skierowanie zdobyte Miła babka, nie wzbudza mojego zaufania tak w 100% jak ta moja lekarka, ale powiedziała mi, żebym w razie czego umawiała się na teleporadę i ona mi wystawi skierowanie, jakie będę potrzebowała. Dała mi też na wszelki wypadek skierowanie na Pappa, gdyby mi nie zrobili razem z prenatalnymi. I podobno w Medicoverze jest jakiś jeden lekarz, który robi prenatalne w ramach abonamentu. Przedzwonię sobie na infolinię i spytam

Jakie macie plany na weekend? My jedziemy do dziadków uczyć się piec ciasteczka babci
sale_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-05, 19:55   #785
kghyt
Raczkowanie
 
Avatar kghyt
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 411
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Witam wszystkie nowe mamusie

Cytat:
Napisane przez sale_girl Pokaż wiadomość
Skierowanie zdobyte Miła babka, nie wzbudza mojego zaufania tak w 100% jak ta moja lekarka, ale powiedziała mi, żebym w razie czego umawiała się na teleporadę i ona mi wystawi skierowanie, jakie będę potrzebowała. Dała mi też na wszelki wypadek skierowanie na Pappa, gdyby mi nie zrobili razem z prenatalnymi. I podobno w Medicoverze jest jakiś jeden lekarz, który robi prenatalne w ramach abonamentu. Przedzwonię sobie na infolinię i spytam

Jakie macie plany na weekend? My jedziemy do dziadków uczyć się piec ciasteczka babci
Co to za ciasteczka będą ?

Ja jutro czekam jak na szpilkach na wizytę, ostatnia miałam 3tyg temu i już nie mogę się doczekać

Czytałam że niektóre z Was kupiły segregator ciążowy, ja za to zamówiłam już segregator pediatryczny .... te hormony


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
kghyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-05, 22:00   #786
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez sale_girl Pokaż wiadomość
Skierowanie zdobyte Miła babka, nie wzbudza mojego zaufania tak w 100% jak ta moja lekarka, ale powiedziała mi, żebym w razie czego umawiała się na teleporadę i ona mi wystawi skierowanie, jakie będę potrzebowała. Dała mi też na wszelki wypadek skierowanie na Pappa, gdyby mi nie zrobili razem z prenatalnymi. I podobno w Medicoverze jest jakiś jeden lekarz, który robi prenatalne w ramach abonamentu. Przedzwonię sobie na infolinię i spytam

Jakie macie plany na weekend? My jedziemy do dziadków uczyć się piec ciasteczka babci
Zapewne będę zdychać nie mam ochoty na nic. Czopki nie działają starszaka wyprawiliśmy do babci, a z młodszym zapewne pospacerujemy i tyle z planów.
Fajnie, że dostałaś skierowania ja miałam dzwonić się umawiać na USG ale jakoś ledwo jestem w stanie cokolwiek ogarnąć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-06, 11:10   #787
nowafalaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 21
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Hej dziewczyny. A więc byłam w czwartek na pierwszej wizycie 6+3 jednak na usg wyszedł 5+1 i 10mm ma pęcherzyk. Ginka mówiła że wszystko ładnie piękny pęcherzyk i żeby się niczym nie martwić bo owulacja się przesunęła. A tak chciałam zobaczyć już serduszko.. Teraz mam iść 7+5 czyli za ponad 2tygodnie. Miałyście tak że było tydzień różnicy i wszystko dobrze się rozwijało? Jak tu wytrzymać tyle czasu🤔
nowafalaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-02-06, 12:36   #788
alleyezonme
Zakorzenienie
 
Avatar alleyezonme
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 18 915
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez nowafalaa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. A więc byłam w czwartek na pierwszej wizycie 6+3 jednak na usg wyszedł 5+1 i 10mm ma pęcherzyk. Ginka mówiła że wszystko ładnie piękny pęcherzyk i żeby się niczym nie martwić bo owulacja się przesunęła. A tak chciałam zobaczyć już serduszko.. Teraz mam iść 7+5 czyli za ponad 2tygodnie. Miałyście tak że było tydzień różnicy i wszystko dobrze się rozwijało? Jak tu wytrzymać tyle czasu🤔
Ja tak miałam w poprzedniej ciąży, teraz po domu biega prawie 3 letni rozrabiaka. Nic się nie martw 😘

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Jeśli życie to chwila, wykorzystam tą chwilę - tyle

alleyezonme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-06, 14:24   #789
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez nowafalaa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. A więc byłam w czwartek na pierwszej wizycie 6+3 jednak na usg wyszedł 5+1 i 10mm ma pęcherzyk. Ginka mówiła że wszystko ładnie piękny pęcherzyk i żeby się niczym nie martwić bo owulacja się przesunęła. A tak chciałam zobaczyć już serduszko.. Teraz mam iść 7+5 czyli za ponad 2tygodnie. Miałyście tak że było tydzień różnicy i wszystko dobrze się rozwijało? Jak tu wytrzymać tyle czasu
Wierz mi, nawet kilka dni robi wielką różnicę. Nie przejmuj się. Dopiero jeśli np w 8tc nie widać zarodka, nie ma serduszka to można się zacząć przejmować. Za 2tyg na pewno będzie ok.
Ja byłam pod koniec 6tc pierwszy raz i był tylko pęcherzyk, 2tyg później zarodek i serduszko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:24 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------

Przekonałam TŻta do wózka rok po roku, bo jeszcze kilka dni temu to uważał, że przesadzam będziemy latem szukać jakiegoś baby joggera z drugiej ręki.
I przejmuję się, że kupiliśmy za małe mieszkanie, co to jest 60m2 na 5 osób jak wrócę do pracy i będziemy mieli odpowiednią zdolność kredytową to może uda się to mieszkanie sprzedać, może nawet z zyskiem (bo kupiliśmy je za trochę ponad 200tys) i może uda się kupić domek ok.100m tak żeby każde z dzieciaków miało swój pokój i żeby nie było tego 4 piętra tak mi to nie daje spokoju odkąd dowiedziałam się, że jestem w ciąży...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Michiru
Czas edycji: 2021-02-06 o 14:00
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-06, 16:15   #790
kghyt
Raczkowanie
 
Avatar kghyt
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 411
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

I ja już po wizycie
Dzidziek ma już 2,71cm widać nóżki i rączki
Mam tylko 2dni różnicy między terminami wiec jest oki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
kghyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-06, 16:51   #791
Arielka90
Raczkowanie
 
Avatar Arielka90
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 44
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez Michiru Pokaż wiadomość
Wierz mi, nawet kilka dni robi wielką różnicę. Nie przejmuj się. Dopiero jeśli np w 8tc nie widać zarodka, nie ma serduszka to można się zacząć przejmować. Za 2tyg na pewno będzie ok.
Ja byłam pod koniec 6tc pierwszy raz i był tylko pęcherzyk, 2tyg później zarodek i serduszko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:24 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------

Przekonałam TŻta do wózka rok po roku, bo jeszcze kilka dni temu to uważał, że przesadzam będziemy latem szukać jakiegoś baby joggera z drugiej ręki.
I przejmuję się, że kupiliśmy za małe mieszkanie, co to jest 60m2 na 5 osób jak wrócę do pracy i będziemy mieli odpowiednią zdolność kredytową to może uda się to mieszkanie sprzedać, może nawet z zyskiem (bo kupiliśmy je za trochę ponad 200tys) i może uda się kupić domek ok.100m tak żeby każde z dzieciaków miało swój pokój i żeby nie było tego 4 piętra tak mi to nie daje spokoju odkąd dowiedziałam się, że jestem w ciąży...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam 69 m2, ale tylko trzy pokoje - sypialne, pokoik dla dziecka, ktory jest obecnie moim biurem i salon z aneksem kuchennym, w którym pracuje mąż. Mieliśmy cztery pokoje, ale jeden wyburzyliśmy na rzecz większego salonu z aneksem (w pierwotnej wersji miał 21 m2). Gdybym wiedziała, że home office się przedłuży to nie rezygnowałabym z dodatkowego pokoju. Za jakiś rok/dwa lata będziemy się rozglądać za domkiem/segmentem.
Cytat:
Napisane przez kghyt Pokaż wiadomość
I ja już po wizycie
Dzidziek ma już 2,71cm widać nóżki i rączki
Mam tylko 2dni różnicy między terminami wiec jest oki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Duża już ta twoja dzidzia Moja na USG tydzień temu miała 3 mm.

Witam gorąco wszystkie nowe mamuśki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Arielka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-02-06, 17:05   #792
nowafalaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 21
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Staram się nie myśleć o tym, po prostu ciąża rozwija się w swoim tempie tak jak być powinno 😊😊 wierzę że będzie dobrze
nowafalaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-06, 17:52   #793
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Glukoza 79, mój dzień stał się piękniejszy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-06, 19:54   #794
ja_kasi
Raczkowanie
 
Avatar ja_kasi
 
Zarejestrowany: 2019-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 241
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Witam się i ja. Termin prawdopodobnie na 22.09. Wczoraj byłam na wizycie i chyba trafiłam na bardzo fajna lekarkę. Wcześniej we wtorek byłam na NFZ i totalna porażka z tamtym lekarzem. Na pokładzie mam 14 miesięcznego synka. W poniedziałek miałam wrócić do pracy po macierzyńskim i zaległym urlopie, ale jednak nie wracam. Poprzednia ciąża z cukrzycą i insuliną. Teraz niestety cukier już też fatalny i dostałam skierowanie do diabetologa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja_kasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-06, 21:20   #795
Arielka90
Raczkowanie
 
Avatar Arielka90
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 44
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez ja_kasi Pokaż wiadomość
Witam się i ja. Termin prawdopodobnie na 22.09. Wczoraj byłam na wizycie i chyba trafiłam na bardzo fajna lekarkę. Wcześniej we wtorek byłam na NFZ i totalna porażka z tamtym lekarzem. Na pokładzie mam 14 miesięcznego synka. W poniedziałek miałam wrócić do pracy po macierzyńskim i zaległym urlopie, ale jednak nie wracam. Poprzednia ciąża z cukrzycą i insuliną. Teraz niestety cukier już też fatalny i dostałam skierowanie do diabetologa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Witamy

Dziewczyny, czy czasami was też boli brzuch jak na okres?
Na samym początku miałam takie bóle lecz później brzuch mnie przestał boleć, a teraz znowu czuje pobolewanie. Brak plamienia tylko ten cholerny ból brzucha :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Arielka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-06, 23:07   #796
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez ja_kasi Pokaż wiadomość
Witam się i ja. Termin prawdopodobnie na 22.09. Wczoraj byłam na wizycie i chyba trafiłam na bardzo fajna lekarkę. Wcześniej we wtorek byłam na NFZ i totalna porażka z tamtym lekarzem. Na pokładzie mam 14 miesięcznego synka. W poniedziałek miałam wrócić do pracy po macierzyńskim i zaległym urlopie, ale jednak nie wracam. Poprzednia ciąża z cukrzycą i insuliną. Teraz niestety cukier już też fatalny i dostałam skierowanie do diabetologa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hej
U mnie też trochę słabo z cukrem, ale z kolei totalnie za nisko i zobaczymy co dalej. Na razie mierzę glukometrem.

Mnie czasem pobolewa brzuch, czasem zakłuje, ale w ciąży to nie takie dziwne. Dopóki nie ma plamienia to nie trzeba panikować. Macica się powiększa, ma prawo boleć.

Ja miałam dziś stracha pod prysznicem, bo wydawało mi się, że trochę plamię. Ale na razie nic się nie dzieje. Może powinnam się zacząć oszczędzać po prostu, ale z prawie 8 miesięcznym dzieckiem na pokładzie, które wciąż budzi się kilka razy w nocy, nie mam jak.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-07, 06:49   #797
alleyezonme
Zakorzenienie
 
Avatar alleyezonme
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 18 915
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cześć w niedzielę 🖐️

Dopadła mnie jakaś bezsenność w nocy. Od 00:30 do 4 nie mogłam spać a później o 4 obudził się mój młody i też nie mógł spać. Ok 5 zasnęliśmy i teraz wstaliśmy 😬 czuję się połamana. Mam nadzieję że jakoś się rozkręcę. Dziś jedziemy na obiad do teściów nie chce mi się przeokrutnie.

Dziewczyny tak z innej beczki nie w temacie dzieciowo - ciążowym. Urzadzam właśnie nowy dom i szukam sprzętów do kuchni - polecicie jakiś piekarnik,mikrofalówkę(po d zabudowę) i lodówkę? Albo może coś odradzicie?


Miłej niedzieli wszystkim 🙂
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Jeśli życie to chwila, wykorzystam tą chwilę - tyle


Edytowane przez alleyezonme
Czas edycji: 2021-02-07 o 06:51
alleyezonme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-07, 08:12   #798
truskawaka
Rozeznanie
 
Avatar truskawaka
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 531
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez alleyezonme Pokaż wiadomość
Cześć w niedzielę

Dopadła mnie jakaś bezsenność w nocy. Od 00:30 do 4 nie mogłam spać a później o 4 obudził się mój młody i też nie mógł spać. Ok 5 zasnęliśmy i teraz wstaliśmy czuję się połamana. Mam nadzieję że jakoś się rozkręcę. Dziś jedziemy na obiad do teściów nie chce mi się przeokrutnie.

Dziewczyny tak z innej beczki nie w temacie dzieciowo - ciążowym. Urzadzam właśnie nowy dom i szukam sprzętów do kuchni - polecicie jakiś piekarnik,mikrofalówkę(po d zabudowę) i lodówkę? Albo może coś odradzicie?


Miłej niedzieli wszystkim
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Oj to ja chyba za ciebie odsypiam bo właściwie nic innego mogłabym nie robić. My mamy wszystko z ikea i jesteśmy zadowoleni

Dziewczyny jakie macie odstępy miedzy wizytami?
truskawaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-07, 09:06   #799
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Hej

Aeyezonme my jak wprowadzaliśmy się do musieliśmy kupić tylko pralkę i lodówkę do mieszkania, więc lodowke mamy z Samsunga ( Lodówka SAMSUNG RB36T675ESA Nofrost A++ prawdopodobnie to jest ta), a pralkę chyba z Boscha 7 kg, ale modelu nie mogę znaleźć :/

Truskawaka ja to teraz mam wizytę praktycznie co tydzień, ale to w czwartek mam wizytę w prywatnej klinice, którą polecała koleżanka, która w lutym rodzi, a potem mam w kolejnym tygodniu wizytę w luxmedzie (USG 11-13tc +6 dni ) a potem w ostatnim tygodniu lutego mam wizytę kontrolną, ale wydaje mi się, że może co 2 tygodnie tak będę chciała sobie ustawić wizyty (raz Luxmed, raz prywatna klinika jak mi się lekarz spodoba )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-02-07, 10:07   #800
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez truskawaka Pokaż wiadomość
Oj to ja chyba za ciebie odsypiam bo właściwie nic innego mogłabym nie robić. My mamy wszystko z ikea i jesteśmy zadowoleni

Dziewczyny jakie macie odstępy miedzy wizytami?
U prowadzącego na razie co miesiąc, akurat pomiędzy wpadło mi jeszcze "USG do 10 tygodnia" w Luxmedzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-07, 10:51   #801
Arielka90
Raczkowanie
 
Avatar Arielka90
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 44
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Ja dopiero czekam na drugą wizytę i odstęp między nimi to dwa tygodnie.
Jeśli chodzi o sprzęty do kuchni to chciałam poradzić aby piekarnik i mikrofala były tej samej firmy. Jeśli wyświetlacz w piekarniku by był w kolorze czerwonym, a w mikrofali w kolorze żółtym to może to razić w oczy. Polecam również płytę indukcyjną w kolorze bialym. Nie widać na niej zarysowań, smug i jest dużo łatwiejsza w utrzymaniu czystości niż czarna. W zmywarce bardzo sobie chwalę dodatkową wysuwaną szufladę na sztućce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Arielka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-07, 11:00   #802
ja_kasi
Raczkowanie
 
Avatar ja_kasi
 
Zarejestrowany: 2019-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 241
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez truskawaka Pokaż wiadomość
Oj to ja chyba za ciebie odsypiam bo właściwie nic innego mogłabym nie robić. My mamy wszystko z ikea i jesteśmy zadowoleni

Dziewczyny jakie macie odstępy miedzy wizytami?
Następna wizyta za miesiąc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Arielka90 Pokaż wiadomość
Witamy

Dziewczyny, czy czasami was też boli brzuch jak na okres?
Na samym początku miałam takie bóle lecz później brzuch mnie przestał boleć, a teraz znowu czuje pobolewanie. Brak plamienia tylko ten cholerny ból brzucha :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na początku ciąży miałam takie bóle, teraz już nie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja_kasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-07, 12:13   #803
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez truskawaka Pokaż wiadomość
Oj to ja chyba za ciebie odsypiam bo właściwie nic innego mogłabym nie robić. My mamy wszystko z ikea i jesteśmy zadowoleni

Dziewczyny jakie macie odstępy miedzy wizytami?
Co miesiąc w poprzedniej ciąży też tak miałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-07, 20:44   #804
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Wracam po małej przerwie.
Witam nowe mamusie 🥰
W czwartek miałam nieplanowana wizytę u gina, niestety moje ciśnienie daje się we znaki i wdrożył mi dodatkowo Dopegyt, musze się skonsultować ze swoim kardiologiem jeszcze. Poza tym zrobil mi usg i niestety jeden pęcherzyk jest jeszcze pusty, nie mam się martwić tylko cierpliwie czekać do kolejnej wizyty. Ale jak tu się nie martwić...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-08, 07:56   #805
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez MONIKA1850 Pokaż wiadomość
Wracam po małej przerwie.
Witam nowe mamusie 🥰
W czwartek miałam nieplanowana wizytę u gina, niestety moje ciśnienie daje się we znaki i wdrożył mi dodatkowo Dopegyt, musze się skonsultować ze swoim kardiologiem jeszcze. Poza tym zrobil mi usg i niestety jeden pęcherzyk jest jeszcze pusty, nie mam się martwić tylko cierpliwie czekać do kolejnej wizyty. Ale jak tu się nie martwić...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To normalne, że się martwisz, ale staraj się skupiać na tym, że drugim pęcherzyku zarodek rozwija się zgodnie z planem i wszystko z nim ok

Ja miałam bardzo słaby dzień, wieczór i kolejną beznadziejną noc. Ledwo co spałam, oczywiście pobudka przed 6. Udało mi się potem małego jeszcze położyć na chwilę i dospać te 40min. Ale czuję się jakbym była przeżuta i wypluta. Mieliśmy mieć dziś wycieczkę pociągiem do Katowic, do alergologa dziecięcego, bo wciąż jesteśmy bez auta, ale pogoda na tego typu wycieczki tak słaba, że musiałam to przełożyć 🤷

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-08, 09:02   #806
sale_girl
Zadomowienie
 
Avatar sale_girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 239
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez kghyt Pokaż wiadomość
Co to za ciasteczka będą ?
Robiłyśmy orzechowe i aspirynki, najlepsze <3 Następnym razem jakieś inne, babcia zawsze robi miks, ale zajmuje jej to kilka dni... Złota kobieta

Cytat:
Napisane przez Michiru Pokaż wiadomość
Przekonałam TŻta do wózka rok po roku, bo jeszcze kilka dni temu to uważał, że przesadzam będziemy latem szukać jakiegoś baby joggera z drugiej ręki.
I przejmuję się, że kupiliśmy za małe mieszkanie, co to jest 60m2 na 5 osób jak wrócę do pracy i będziemy mieli odpowiednią zdolność kredytową to może uda się to mieszkanie sprzedać, może nawet z zyskiem (bo kupiliśmy je za trochę ponad 200tys) i może uda się kupić domek ok.100m tak żeby każde z dzieciaków miało swój pokój i żeby nie było tego 4 piętra tak mi to nie daje spokoju odkąd dowiedziałam się, że jestem w ciąży...
Super, szykują się zakupy Mi jest smutno na myśl, że za rok czy dwa trzeba będzie się rozstać z tym mieszkankiem, uwielbiam je, ale mamy tu 2 pokoje i 45 m. Z niemowlakiem ujdzie, ale na pewno nie na dłuższą metę :/

Cytat:
Napisane przez ja_kasi Pokaż wiadomość
Witam się i ja. Termin prawdopodobnie na 22.09. Wczoraj byłam na wizycie i chyba trafiłam na bardzo fajna lekarkę. Wcześniej we wtorek byłam na NFZ i totalna porażka z tamtym lekarzem. Na pokładzie mam 14 miesięcznego synka. W poniedziałek miałam wrócić do pracy po macierzyńskim i zaległym urlopie, ale jednak nie wracam. Poprzednia ciąża z cukrzycą i insuliną. Teraz niestety cukier już też fatalny i dostałam skierowanie do diabetologa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hej! Z ciekawości, jak to jest przy niewracaniu do pracy, kiedyś słyszałam, że co najmniej na 1 dzień trzeba wrócić między macierzyńskim a L4?

Cytat:
Napisane przez truskawaka Pokaż wiadomość
Dziewczyny jakie macie odstępy miedzy wizytami?
Ja też co miesiąc

Cytat:
Napisane przez MONIKA1850 Pokaż wiadomość
Wracam po małej przerwie.
Witam nowe mamusie 🥰
W czwartek miałam nieplanowana wizytę u gina, niestety moje ciśnienie daje się we znaki i wdrożył mi dodatkowo Dopegyt, musze się skonsultować ze swoim kardiologiem jeszcze. Poza tym zrobil mi usg i niestety jeden pęcherzyk jest jeszcze pusty, nie mam się martwić tylko cierpliwie czekać do kolejnej wizyty. Ale jak tu się nie martwić...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymam kciuki, żeby wszystko poszło dobrze ]

Cytat:
Napisane przez Michiru Pokaż wiadomość
Ja miałam bardzo słaby dzień, wieczór i kolejną beznadziejną noc. Ledwo co spałam, oczywiście pobudka przed 6. Udało mi się potem małego jeszcze położyć na chwilę i dospać te 40min. Ale czuję się jakbym była przeżuta i wypluta. Mieliśmy mieć dziś wycieczkę pociągiem do Katowic, do alergologa dziecięcego, bo wciąż jesteśmy bez auta, ale pogoda na tego typu wycieczki tak słaba, że musiałam to przełożyć 🤷

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lepiej tu nie jedźcie, mąż dzisiaj ledwo wyjechał spod bloku i jechał do pracy na dwójce :P

Byliśmy w sobotę odwiedzić kuzynkę męża, która urodziła miesiąc temu. Jestem lekko przerażona, bo zobaczyłam swoje życie za 7 miesięcy xD W co ja się wkopałam, ratunku

W weekend się zorientowałam, że żadna z tych dwóch lekarek nie zaproponowała mi L4, a kilka dni na bycie bułą i leżakowanie bym sobie chętnie wzięła, kłamać nie będę ;D
sale_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-08, 10:10   #807
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Dzieki dziewczyny
U Was tez taka zima? Kurde, u nas już 3 dzień-20st prawie...szczerze to mam już dość tej zimy. Fajnie było pierwsze 2 tygodnie ale teraz to już przesada No ale dobrze ze to juz zaraz połowa lutego a nie grudzień.
Ja dziś obudziłam się bez objawów, dziwnie jakoś tak bez mdłości. Ale mogę zjeść coś innego niż twarog

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-08, 10:21   #808
alleyezonme
Zakorzenienie
 
Avatar alleyezonme
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 18 915
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez MONIKA1850 Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczyny
U Was tez taka zima? Kurde, u nas już 3 dzień-20st prawie...szczerze to mam już dość tej zimy. Fajnie było pierwsze 2 tygodnie ale teraz to już przesada No ale dobrze ze to juz zaraz połowa lutego a nie grudzień.
Ja dziś obudziłam się bez objawów, dziwnie jakoś tak bez mdłości. Ale mogę zjeść coś innego niż twarog

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas to samo, też mam już dość tej zimy a zwłaszcza odśnieżania , skrobania i jeżdżenia w tą pogodę 😒 czekam z utęsknieniem na wiosnę i słoneczko.
Jedynie młody bardzo lubi śnieg i zabawy w nim - tyle dobrego. Ale przy -20 ciężko być na podwórku. Dzisiaj w dodatku okropnie wieje więc odczucie zimna pewnie jeszcze większe.

Zrobiłam dziś sobie wagary razem z młodym. Kiepska noc, czułam się rano jak flak. Wzięłam urlop i młody ma też wagary od żłobka bo nie chciało mi się wychodzić w ten mróz 😬😁 także sobie malujemy farbami. Dobrze mi taki dzień zrobił.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Jeśli życie to chwila, wykorzystam tą chwilę - tyle

alleyezonme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-08, 10:30   #809
sale_girl
Zadomowienie
 
Avatar sale_girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 239
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez MONIKA1850 Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczyny
U Was tez taka zima? Kurde, u nas już 3 dzień-20st prawie...szczerze to mam już dość tej zimy. Fajnie było pierwsze 2 tygodnie ale teraz to już przesada No ale dobrze ze to juz zaraz połowa lutego a nie grudzień.
Ja dziś obudziłam się bez objawów, dziwnie jakoś tak bez mdłości. Ale mogę zjeść coś innego niż twarog

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez alleyezonme Pokaż wiadomość
U nas to samo, też mam już dość tej zimy a zwłaszcza odśnieżania , skrobania i jeżdżenia w tą pogodę 😒 czekam z utęsknieniem na wiosnę i słoneczko.
Jedynie młody bardzo lubi śnieg i zabawy w nim - tyle dobrego. Ale przy -20 ciężko być na podwórku. Dzisiaj w dodatku okropnie wieje więc odczucie zimna pewnie jeszcze większe.

Zrobiłam dziś sobie wagary razem z młodym. Kiepska noc, czułam się rano jak flak. Wzięłam urlop i młody ma też wagary od żłobka bo nie chciało mi się wychodzić w ten mróz 😬😁 także sobie malujemy farbami. Dobrze mi taki dzień zrobił.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myślę, że jak jest taka pogoda, to naprawdę nie ma co wychodzić, jeśli nie ma palącej potrzeby Ja się cieszę, że pracuję zdalnie. Nie znoszę zimy, chyba że w górach ;p Ale w mieście przez chwilę jest ładnie, a potem ludzie zaczynają wyprowadzać samochody i jest tylko kłopot, korki i brudna breja. Nam pod blokiem tak mądrze odśnieżyli, że chodnik jest pięknie obrobiony, ale co z tego, skoro wzdłuż samochodów usypali dosłownie wał z grud śniegu, przez który nie da się przejechać :/

Dlatego się cieszę, że rodzimy we wrześniu, jednak znikoma szansa na takie warunki jak dziś. Współczuję dziewczynom, które dzisiaj jadą na ktg albo nie daj Boże na porodówkę :P
sale_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-08, 10:42   #810
alleyezonme
Zakorzenienie
 
Avatar alleyezonme
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 18 915
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez sale_girl Pokaż wiadomość
Myślę, że jak jest taka pogoda, to naprawdę nie ma co wychodzić, jeśli nie ma palącej potrzeby Ja się cieszę, że pracuję zdalnie. Nie znoszę zimy, chyba że w górach ;p Ale w mieście przez chwilę jest ładnie, a potem ludzie zaczynają wyprowadzać samochody i jest tylko kłopot, korki i brudna breja. Nam pod blokiem tak mądrze odśnieżyli, że chodnik jest pięknie obrobiony, ale co z tego, skoro wzdłuż samochodów usypali dosłownie wał z grud śniegu, przez który nie da się przejechać :/

Dlatego się cieszę, że rodzimy we wrześniu, jednak znikoma szansa na takie warunki jak dziś. Współczuję dziewczynom, które dzisiaj jadą na ktg albo nie daj Boże na porodówkę :P
Ja ogolnie lubię zimę ale tej naprawdę mam dość 🙄 też pracuje zdalnie i mi to teraz super odpowiada ale jednak codziennie muszę wyjść rano odkopać samochód i pojechać do żłobka 😒

Rodzenie pod koniec lata też nie jest takie kolorowe jak są upały to na końcówce ciąży też nie jest tak pięknie 😁 wszystko ma swoje plusy i minusy jak to w życiu bywa 😁


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Jeśli życie to chwila, wykorzystam tą chwilę - tyle

alleyezonme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-10 16:08:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:35.