Czy jecie zdrowo? Część 2. - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-08-09, 12:02   #2821
damdalena
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkrakowskie
Wiadomości: 3 610
Dot.: Czy jecie zdrowo? Część 2.

Cytat:
Napisane przez Lyse Pokaż wiadomość
A jakie gatunki śliwek polecacie? Ostatnio kupiłam śliwki na targu ale jakieś takie twarde w środku, pestka nie odchodziła i niezbyt smaczne były :/
Teraz jeszcze są śliwki opale - słodkie, soczyste, łatwo skórka odchodzi, urodzaj na nie w tym roku.
damdalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-09, 14:01   #2822
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Czy jecie zdrowo? Część 2.

Z gatunków śliwek to znam tylko węgierkę ( nie jem, tylko przetwory z niej robię bo faktycznie najlepsza na nie) i dąbrowicką.

A tak to po prostu patrzę na oko co mają, wybieram ze skrzynek tylko miękkie, dojrzałe i kupuje różne.
U nas kilo teraz 6 złotych a na straganie gdzie kupuję potrafią mieć i 6 różnych rodzai w tej cenie. Biorę po trochu każdego po prostu do jednej torby.

Najbardziej lubię , nie wiem jak się nazywają, śliwki które są dość spore i dziwnie płaskie i ogólnie wyglądają kapciowato. Ten gatunek pokazał się u nas rok temu, nikt nie wie jak się nazywa ( też znak czasow, sprzedawcy kompletnie nie wiedza co sprzedają, mało który potrafi powiedzieć nazwę gatunku warzyw i owoców jakie oferuje:/)i mi bardzo podpasowal.

Też kojarzę ze kupowałam w tamtym roku śliwkę Napoleon i była pyszna, a im później było tym lepsza się robiła, na koniec kupowałam już takie chyba po przymrozkach zbierane, bo lekko jakby aż podeschło i pomarszczone, wyglądały brzydko i to było coś nieziemskiego w smaku.
A w tym roku nie ma tego sprzedawcy i nie ma też tych śliwek.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-09, 14:47   #2823
Martii
Zadomowienie
 
Avatar Martii
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 1 324
Wyślij wiadomość przez MSN do Martii
Dot.: Czy jecie zdrowo? Część 2.

Co do śliwek to u mnie jest teraz wysyp zielonych Renkloda , jakie one są pyszne jem je na kilogramy


I nigdy nie słyszałam żeby się śliwki bez skórki jadło ?? chyba, że mówicie o obieraniu do przetworów
Martii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-09, 14:52   #2824
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Czy jecie zdrowo? Część 2.

Cytat:
Napisane przez Martii Pokaż wiadomość
Co do śliwek to u mnie jest teraz wysyp zielonych Renkloda , jakie one są pyszne jem je na kilogramy


I nigdy nie słyszałam żeby się śliwki bez skórki jadło ?? chyba, że mówicie o obieraniu do przetworów
Te sliwki to dla mnie smak dziecinstwa
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-09, 14:56   #2825
Kafkazmlekiem
Wtajemniczenie
 
Avatar Kafkazmlekiem
 
Zarejestrowany: 2018-10
Lokalizacja: Jestem z miasta
Wiadomości: 2 643
Dot.: Czy jecie zdrowo? Część 2.

Same śliwki mnie jakoś nie wzruszają, ale knedle...!
__________________

O powodzeniu decydują cztery czynniki.
Niestety nikt ich nie zna.
Kafkazmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-09, 14:58   #2826
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Czy jecie zdrowo? Część 2.

Cytat:
Napisane przez Kafkazmlekiem Pokaż wiadomość
Same śliwki mnie jakoś nie wzruszają, ale knedle...!
Kocham, ze smietana i cynamonem
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-09, 15:06   #2827
Martii
Zadomowienie
 
Avatar Martii
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 1 324
Wyślij wiadomość przez MSN do Martii
Dot.: Czy jecie zdrowo? Część 2.

Cytat:
Napisane przez damdalena Pokaż wiadomość
Teraz jeszcze są śliwki opale - słodkie, soczyste, łatwo skórka odchodzi, urodzaj na nie w tym roku.
Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Kocham, ze smietana i cynamonem

Knedliky tylko z sosem grzybowym
Martii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-09, 15:21   #2828
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Czy jecie zdrowo? Część 2.

Cytat:
Napisane przez Martii Pokaż wiadomość
Co do śliwek to u mnie jest teraz wysyp zielonych Renkloda , jakie one są pyszne jem je na kilogramy


I nigdy nie słyszałam żeby się śliwki bez skórki jadło ?? chyba, że mówicie o obieraniu do przetworów
Ja obieram akurat śliwki, do ciasta też. W ogóle wiele rzeczy obieram, jak mi bardzo skórka nie pasuje np. w nektarynie ten środek jest taki miękki i pyszny, że twarda skórka tylko psuje efekt.

---------- Dopisano o 16:21 ---------- Poprzedni post napisano o 16:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Kafkazmlekiem Pokaż wiadomość
Same śliwki mnie jakoś nie wzruszają, ale knedle...!
Jak ogólnie pierogi mogłyby dla mnie nie istnieć, tak knedle ze śliwkami..
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-09, 15:55   #2829
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Czy jecie zdrowo? Część 2.

Ja jestem przerażona cenami. Pomidory malinowe cały czas po około 8-9zl, moja ukochana fasolka szparagowa 14zl (jeszcze w tym roku nie jadłam), papryką zaczyna tanieć, ale nie jakoś mocno. Pietruszki dalej nie mogę przeżyć,ze ok. 18zl. Wszystko takie drogie. Wkurza mnie to

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-09, 17:05   #2830
Kafkazmlekiem
Wtajemniczenie
 
Avatar Kafkazmlekiem
 
Zarejestrowany: 2018-10
Lokalizacja: Jestem z miasta
Wiadomości: 2 643
Dot.: Czy jecie zdrowo? Część 2.

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Ja jestem przerażona cenami. Pomidory malinowe cały czas po około 8-9zl, moja ukochana fasolka szparagowa 14zl (jeszcze w tym roku nie jadłam), papryką zaczyna tanieć, ale nie jakoś mocno. Pietruszki dalej nie mogę przeżyć,ze ok. 18zl. Wszystko takie drogie. Wkurza mnie to
Tak, u mnie to samo. Fasolkę kupuję mrożoną, taniej wychodzi... i cebula ciągle droga, chociaż nie wiem może cebula tanieje na jesień?
__________________

O powodzeniu decydują cztery czynniki.
Niestety nikt ich nie zna.
Kafkazmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-09, 17:57   #2831
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Czy jecie zdrowo? Część 2.

Cytat:
Napisane przez Martii Pokaż wiadomość
Co do śliwek to u mnie jest teraz wysyp zielonych Renkloda , jakie one są pyszne jem je na kilogramy


I nigdy nie słyszałam żeby się śliwki bez skórki jadło ?? chyba, że mówicie o obieraniu do przetworów
Miałam na działce ale trzeba było ściąć bo mszyca ale sliwki przepyszne
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-09, 18:43   #2832
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Czy jecie zdrowo? Część 2.

Cytat:
Napisane przez Kafkazmlekiem Pokaż wiadomość
Tak, u mnie to samo. Fasolkę kupuję mrożoną, taniej wychodzi... i cebula ciągle droga, chociaż nie wiem może cebula tanieje na jesień?
Oj, z cebula nie wiem jak jest. Całe szczęście jej kupuje max 2 szt. na tydzień,więc nie jest jakoś drogo.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-10, 09:46   #2833
andra
Wtajemniczenie
 
Avatar andra
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: A kto to wie
Wiadomości: 2 884
Dot.: Czy jecie zdrowo? Część 2.

Ja nie mogę przeżyć jakoś tych cen. U mnie fasolka raz była za 10, a teraz tylko po 14. Cebulę wczoraj musiałam kupić za 5zł kg...
Ale łatwo się nie poddaję, w poszukiwaniu tańszego zaopatrzenia specjalnie pojechałam dziś na lokalny miejsko wiejski ryneczek. Dla pracujących dostępny jest tylko dziś, do max 11, więc co robić.
Wnioski, będę częstym gościem-zakupy za dużo mniejsze pieniądze niż zwykle u mnie na targu. Mnóstwo stoisk i podobne ceny np.:
papryka biała 4zł (b.ładna), cebula niezła 3zł, cukinia 3zł te ogromne (2kg?) za sztukę, fasolka szparagowa 4zł a mamut 6zł, jabłka 3zł. Chyba pogoda nie sprzyja kalafiorom bo jakieś małe i takie sobie, ale 4zł sztuka.
Minus taki, że trzeba jechać max na 8,9 (a ja w sobotę odsypiam), zakupy robi się na cały tydzień i są straszne, przeogromne tłumy.
To też taki folklor, bez lodówek sprzedają wędliny, mleko w petach i śmietanę, sery, ryby wędzone. Muszą je naprawdę szybko sprzedać.... Nie chciałabym tego kupić po 11tej w tym upale.
Polecam każdemu poszukać czegoś takiego w okolicy i sprawdzić. Może to będzie celny strzał?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
andra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-10, 10:12   #2834
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Czy jecie zdrowo? Część 2.

Cytat:
Napisane przez Kafkazmlekiem Pokaż wiadomość
Tak, u mnie to samo. Fasolkę kupuję mrożoną, taniej wychodzi... i cebula ciągle droga, chociaż nie wiem może cebula tanieje na jesień?
U mnie fasolka na ryneczku 7-8zł żółta
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-10, 10:24   #2835
Kafkazmlekiem
Wtajemniczenie
 
Avatar Kafkazmlekiem
 
Zarejestrowany: 2018-10
Lokalizacja: Jestem z miasta
Wiadomości: 2 643
Dot.: Czy jecie zdrowo? Część 2.

Cytat:
Napisane przez andra Pokaż wiadomość
Ja nie mogę przeżyć jakoś tych cen. U mnie fasolka raz była za 10, a teraz tylko po 14. Cebulę wczoraj musiałam kupić za 5zł kg...
Ale łatwo się nie poddaję, w poszukiwaniu tańszego zaopatrzenia specjalnie pojechałam dziś na lokalny miejsko wiejski ryneczek. Dla pracujących dostępny jest tylko dziś, do max 11, więc co robić.
Wnioski, będę częstym gościem-zakupy za dużo mniejsze pieniądze niż zwykle u mnie na targu. Mnóstwo stoisk i podobne ceny np.:
papryka biała 4zł (b.ładna), cebula niezła 3zł, cukinia 3zł te ogromne (2kg?) za sztukę, fasolka szparagowa 4zł a mamut 6zł, jabłka 3zł. Chyba pogoda nie sprzyja kalafiorom bo jakieś małe i takie sobie, ale 4zł sztuka.
Minus taki, że trzeba jechać max na 8,9 (a ja w sobotę odsypiam), zakupy robi się na cały tydzień i są straszne, przeogromne tłumy.
To też taki folklor, bez lodówek sprzedają wędliny, mleko w petach i śmietanę, sery, ryby wędzone. Muszą je naprawdę szybko sprzedać.... Nie chciałabym tego kupić po 11tej w tym upale.
Polecam każdemu poszukać czegoś takiego w okolicy i sprawdzić. Może to będzie celny strzał?
O kurczę jakie ceny. U mnie też taniej, TŻ czasem nas zaopatruje i się chwali po ile co kupił ale mnie się nie chce rano wstawać, więc wyszukuję promocje w Biedrze albo Aldiku, czasem pojadę do jakiegoś marketu.

Taki rynek to nawet fajny, ale kupowanie czegoś na takich stoiskach to zawsze dla mnie męka. Najpierw przepchać się, żeby zobaczyć co w ogóle jest, potem stać w ogonku i dalej spozierać, co jest

Kiedyś z mamą, jako dziecko, bardzo często na taki targ jeździłyśmy. Pamiętam te oskubane, żółte (!) kury bez głów, leżące na folii, na kartonach, po których muchy łaziły i facetów ze złotymi łańcuszkami na ręku albo różnymi zegarkami, to były czasy
__________________

O powodzeniu decydują cztery czynniki.
Niestety nikt ich nie zna.
Kafkazmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-10, 10:53   #2836
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Czy jecie zdrowo? Część 2.

U mnie rok temu na ryneczku fasolka była po 4zł a teraz drogo... niby chłop zrywa z pola ale jednak patrzy jak inni sprzedają i jakie ceny na giełdzie
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-10, 11:05   #2837
andra
Wtajemniczenie
 
Avatar andra
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: A kto to wie
Wiadomości: 2 884
Dot.: Czy jecie zdrowo? Część 2.

Tak, a z tego wychodzi że większość nas oszukuje... Przecież mamy teraz sezon na warzywa, a wszędzie wszystko w okolicach 10zł?
Nie wiem jak wy ale ja coraz więcej nie zarabiam, a na pewno nie w tym tempie, jak wszystko drożeje i to widać nawet z miesiąca na mc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
andra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-10, 13:28   #2838
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Czy jecie zdrowo? Część 2.

Owoce i warzywa drogie p rzez suszę - jest nieurodzaj
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-10, 14:03   #2839
andra
Wtajemniczenie
 
Avatar andra
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: A kto to wie
Wiadomości: 2 884
Dot.: Czy jecie zdrowo? Część 2.

Taaaak, ok ale w 1 miejscu jest coś za połowę, 1/3 ceny niż w innym (1 targ kontra inny), to jak to wyjaśnisz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
andra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-10, 14:03   #2840
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Czy jecie zdrowo? Część 2.

Cytat:
Napisane przez Martii Pokaż wiadomość
Knedliky tylko z sosem grzybowym
Tez lubie, ale jednak z owocami lubie bardziej
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-10, 14:09   #2841
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Czy jecie zdrowo? Część 2.

Cytat:
Napisane przez andra Pokaż wiadomość
Taaaak, ok ale w 1 miejscu jest coś za połowę, 1/3 ceny niż w innym (1 targ kontra inny), to jak to wyjaśnisz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chociażby, że jednego rolnika bardziej dopadła susza, innego mniej. Że inni dyktują ceny (jak inni mają za 10 to czemu na sprzedac za 6), że mu wyszlo np z borówkami i te ma taniej, a mało było malin i na tych odbija cenowo. I tak dalej.

Znajomy z pracy ma truskawki. W tym roku mial ich tylko 1/3 tego co w zeszłym roku, ale zarobił tyle samo, tak poszły cent w górę. Prawa rynku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-10, 14:38   #2842
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Czy jecie zdrowo? Część 2.

Cytat:
Napisane przez andra Pokaż wiadomość
Taaaak, ok ale w 1 miejscu jest coś za połowę, 1/3 ceny niż w innym (1 targ kontra inny), to jak to wyjaśnisz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Póki ludzie kupują, póty cena się trzyma.
A ludzie często nie mają wyboru i musza kupić gdzie mieszkają a nie tracić czas i pieniądze na jeżdżenie po okolicy.
Np. pomidory lima ( czyli najtańsze chyba) u nas w warzywniakach na osiedlu po 10 zł kg.,
Półtora km dalej na giełdzie, kupiłam dziś po 3,30 zł kg ( takie ładniejsze, bo były po 2,80 dużo drobniejsze i brzydsze. No ale musiałam wziąć cała skrzynkę - 18 kilo.) Na tej giełdzie zaopatrują się te warzywniaki i pewnie kupując więcej skrzynek na raz i codziennie, kupują je jeszcze sporo taniej.

Malinowe itp. U nas nadal poniżej 14 kg nie schodzą .



I ja rozumiem że warzywniaki musza opłacić miejsce, prąd, rosnące pensje, rosnące szokująco koszta pracy i jeszcze zarobić.

Ale jednak jest coś bez sensu, ze warzywa się zrobiły droższe niż podstawowe mięsa.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-10, 14:58   #2843
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 514
Dot.: Czy jecie zdrowo? Część 2.

gruszki - 7, jabłka- 4, ananas - 3,5 za kg


na rarytasy mnie stać
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-10, 15:07   #2844
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Czy jecie zdrowo? Część 2.

Ja prawdę mówiąc mam czas łazić po tych stoiskach, a i tak tego nie robię. W moim warzywniaku stoję już i tak zawsze w długiej kolejce, nie chce mi się latać, bo gdzieś coś jest o 2 zł tańsze.
Więc kupuję za tyle, za ile sprzedaje mój sprzedawca. Lubię go, bo ma duży wybór. I fakt, zostawiam w warzywniaku dość duże (jak dla mnie) pieniądze (latem 20 zł co dzień, co drugi; zakupy na weekend to zwykle koło 30-50 zł na trzyosobową rodzinę). Ale za to nie kupuję innych rzeczy, bo latem jednak staram się, żeby każdy posiłek (przynajmniej mój) miał ten owoc lub warzywo/a.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-10, 16:00   #2845
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Czy jecie zdrowo? Część 2.

U nnie tez fasolka po 8 zl, pomidorki po 3 zł, twardsze po 6, a malinowe 4,50 i nie takie równe jak w supermarkecie. Normalne z ogródka i przepyszne.

Gruszki po 5 zł.
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-10, 17:37   #2846
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Czy jecie zdrowo? Część 2.

Cytat:
Napisane przez andra Pokaż wiadomość
Taaaak, ok ale w 1 miejscu jest coś za połowę, 1/3 ceny niż w innym (1 targ kontra inny), to jak to wyjaśnisz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niektórzy to typowi handlarze co jeżdżą na giełdę kupują i sprzedają ale nawet jak stoi chłop i sprzedaje swoje to niekiedy ceny są podobne do tych marketowych

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
U nnie tez fasolka po 8 zl, pomidorki po 3 zł, twardsze po 6, a malinowe 4,50 i nie takie równe jak w supermarkecie. Normalne z ogródka i przepyszne.

Gruszki po 5 zł.
A kalafior po ile?
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-10, 17:39   #2847
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Czy jecie zdrowo? Część 2.

Ja ostatnio taki mały, nie za ładny chyba za 4,50 kupiłam. Te dorodne to chyba koło 6.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-10, 17:47   #2848
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Czy jecie zdrowo? Część 2.

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;87070684]Ja ostatnio taki mały, nie za ładny chyba za 4,50 kupiłam. Te dorodne to chyba koło 6.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
W marketach widziałam malutkie po 6 zł ;/
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-10, 18:40   #2849
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Czy jecie zdrowo? Część 2.

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Niektórzy to typowi handlarze co jeżdżą na giełdę kupują i sprzedają ale nawet jak stoi chłop i sprzedaje swoje to niekiedy ceny są podobne do tych marketowych

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------


A kalafior po ile?
A nie patrzyłam, jakoś nam się nie chciało nawet
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-11, 09:43   #2850
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Czy jecie zdrowo? Część 2.

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
A nie patrzyłam, jakoś nam się nie chciało nawet
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-18 13:53:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:50.