Instagram - poznawanie nowych osob - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-08-18, 09:33   #1
DumbBlonde
Raczkowanie
 
Avatar DumbBlonde
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 81

Instagram - poznawanie nowych osob


hej! Ostatnio zastanawiam się czy w naszych czasach, w dobie nowych mediów, instagram jest jednym z naturalnych sposobów poznawania nowych osób?



Sama poznałam już kilkoro znajomych właśnie przez IG, ktoś do kogoś zagadał i wyszło Z niektórymi widziałam się już na żywo. Trochę już minęły czasy totalnej anonimowości w necie, na podstawie czyjegoś profilu możemy już coś o tej osobie powiedzieć.



I pytanie nr dwa: czy znacie przyjaciół / pary, które poznały się przez insta?
DumbBlonde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-18, 15:37   #2
ninabuzi2017
Raczkowanie
 
Avatar ninabuzi2017
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 227
Dot.: Instagram - poznawanie nowych osob

Ja nie znam nikogo kto poznał drugą połówkę na instagramie. Wydaje mi się, że inne media społecznościowe bardziej prowokują do poznawania nowych ludzi np. facebook czy tinder. Instagram kojarzył mi się bardziej do podziwiania
ninabuzi2017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-18, 17:43   #3
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Instagram - poznawanie nowych osob

Par nie znam, ale ja poznałam przez insta przyjaciółkę i bardzo dobrego kolegę.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-18, 18:08   #4
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Instagram - poznawanie nowych osob

Znam jedną parę, która poznała się przez instagrama - i on i ona to moi dalsi znajomi, pozornie nic ich nie łączyło, brak wspólnych znajomych (poza mną i moim ex), mieszkali w innych miastach itp., ale doszli do siebie przez "proponowane" i tak się zaczęło. Sama bym w sumie nie pomyślała, że tak można kogoś poznać. Ogólnie nie odbieram instagrama jako portal do poznawania ludzi prywatnie, prędzej do zawierania znajomości biznesowych - sama na instagramie prowadzę konto promując swoją działalność.
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-18, 19:08   #5
DumbBlonde
Raczkowanie
 
Avatar DumbBlonde
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 81
Dot.: Instagram - poznawanie nowych osob

Cytat:
Napisane przez ninabuzi2017 Pokaż wiadomość
Ja nie znam nikogo kto poznał drugą połówkę na instagramie. Wydaje mi się, że inne media społecznościowe bardziej prowokują do poznawania nowych ludzi np. facebook czy tinder. Instagram kojarzył mi się bardziej do podziwiania
Tu zgodzę się i nie zgodzę

Na IG oczywiście nie brakuje kont, które nastawione są tylko na promowanie czegoś (np. konta biznesowe) i prywatnych profili, na których publikowane są tylko i wyłącznie ładne zdjęcia bez większej głębi. Z drugiej strony mamy tu wiele zwykłych profili, zwykłych ludzi, które możemy śledzić / lajkować / komentować. Jest to łatwiejsze wg mnie niż na FB, na FB nie dodam do znajomych kogoś, kogo nie znam w realu, bo prawdopodobnie mnie nie zaakceptuje
DumbBlonde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-18, 19:10   #6
DumbBlonde
Raczkowanie
 
Avatar DumbBlonde
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 81
Dot.: Instagram - poznawanie nowych osob

Cytat:
Napisane przez jaksy Pokaż wiadomość
Znam jedną parę, która poznała się przez instagrama - i on i ona to moi dalsi znajomi, pozornie nic ich nie łączyło, brak wspólnych znajomych (poza mną i moim ex), mieszkali w innych miastach itp., ale doszli do siebie przez "proponowane" i tak się zaczęło. Sama bym w sumie nie pomyślała, że tak można kogoś poznać. Ogólnie nie odbieram instagrama jako portal do poznawania ludzi prywatnie, prędzej do zawierania znajomości biznesowych - sama na instagramie prowadzę konto promując swoją działalność.
Znam kilka par, które poznały się przez internet Ale to dawne czasy, poznawali się na sympatii itp. Natomiast znam masę ludzi, którzy poznali swoich znajomych czy przyjaciół właśnie na IG.
DumbBlonde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-18, 19:30   #7
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Instagram - poznawanie nowych osob

Cytat:
Napisane przez DumbBlonde Pokaż wiadomość
Znam kilka par, które poznały się przez internet Ale to dawne czasy, poznawali się na sympatii itp. Natomiast znam masę ludzi, którzy poznali swoich znajomych czy przyjaciół właśnie na IG.
Przez internet - zwłaszcza przez sympatię, tindera etc. - tak, pisałam o samym instagramie
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-18, 19:37   #8
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Instagram - poznawanie nowych osob

Nie poznałam nikogo przez instagrama.
Tzn no - raz na jakiś czas wymieniam tam wiadomości z pewnym Holendrem, ale jakoś nie nazwałabym tego "znajomością".
Oglądam na yt kanał pewnego Amerykanina, który przez instagrama poznał swoją dziewczynę Polkę. Więc chyba się zdarza. Osobiście jednak nie znam takich przypadków.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-18, 20:57   #9
Kaa_tie
Raczkowanie
 
Avatar Kaa_tie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 73
Dot.: Instagram - poznawanie nowych osob

Ja przez instagrama poznałam dwie osoby, z których z jednym kolegą mam dobry kontakt. Napisałam sama, nawiązując do interesujących zdjęć, w sumie nie licząc na to, że kontakt się rozwinie. Natomiast raczej nie słyszałam, żeby w moim otoczeniu były jakieś instagramowe pary. Ale kto wie Instagram ma to do siebie, że często obserwują cię i lajkują zdjęcia obcy ludzie, więc jak czasem ktoś napisze np. w odpowiedzi na zdjęcie to wydaje mi się, że też jakoś tak jest to naturalniejsze, niż np. na facebooku. I może wtedy faktycznie łatwiej luźno zagadać na takim instagramie.
Kaa_tie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-19, 07:00   #10
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 368
Dot.: Instagram - poznawanie nowych osob

Poznałam wiele osób przez insta, z wieloma piszę, wydają się być fajnymi, wartościowymi ludźmi. Niedawno z dwiema osobami udało mi się spotkać. Myślę, że i wejście w relacje damsko- męskie byłoby możliwe, lecz ja nie szukam.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-19, 13:32   #11
msClaire
Raczkowanie
 
Avatar msClaire
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 78
Dot.: Instagram - poznawanie nowych osob

Raczej nie zdarzylo mi sie poznac kogos przez insta, bardziej spotykalam tam ludzi ktorych znalam juz z innych miejsc.
msClaire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-19 14:32:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:00.