Wszystko o Oriflame cz. XI - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-05, 14:24   #1021
roiro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 181
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

O choinka - nie wpadła bym na to! Usuwam - dzięki za ostrzeżenie
roiro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 14:25   #1022
maretka_89
Przyczajenie
 
Avatar maretka_89
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Przeworsk
Wiadomości: 13
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Czy odpowie ktoś na moje pierwsze pytanie?
maretka_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 14:35   #1023
just75
Zadomowienie
 
Avatar just75
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 166
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez maretka_89 Pokaż wiadomość
Czy odpowie ktoś na moje pierwsze pytanie?
Nagrody za pierwszy etap PW nie dodały Ci się? Najlepiej zadzwoń na infolinię, bo jednak powinny się automatycznie dodać. Niech teraz Ci doślą pocztą.
just75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 14:38   #1024
maretka_89
Przyczajenie
 
Avatar maretka_89
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Przeworsk
Wiadomości: 13
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez just75 Pokaż wiadomość
Nagrody za pierwszy etap PW nie dodały Ci się? Najlepiej zadzwoń na infolinię, bo jednak powinny się automatycznie dodać. Niech teraz Ci doślą pocztą.
Tzn. jeszcze im nie wysłałam zamówienia, ale nie ma tych dwóch rzeczy na liście...
maretka_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 14:39   #1025
maretka_89
Przyczajenie
 
Avatar maretka_89
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Przeworsk
Wiadomości: 13
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez just75 Pokaż wiadomość
Nagrody za pierwszy etap PW nie dodały Ci się? Najlepiej zadzwoń na infolinię, bo jednak powinny się automatycznie dodać. Niech teraz Ci doślą pocztą.
Tzn. jeszcze nie wysłałam zamówienia, bo nadal zbieram, ale jak klikam dalej to nie ma tych rzeczy na liście.
maretka_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 15:32   #1026
maretka_89
Przyczajenie
 
Avatar maretka_89
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Przeworsk
Wiadomości: 13
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Tzn. jeszcze nie złożyłam zamówienia, ale jak klikam dalej to nie ma tych produktów na liście.
maretka_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 17:08   #1027
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Ja już mam nerwa - tyle przeprowadzam transakcji w necie, a z Ori trzeba się prosić o potwierdzenia... dzwoniłam - panie jak nie widzą moich pieniędzy nie mogą mi pomóc, maila wysłałam i sobie czekam... i pewnie poczekam do jutra
no bezsens kompletny, a tak się cieszyłam z możliwości szybkiego przelewu...

Ile czasu oni księgują wpłaty??? tydzień... ehhh..., odechciało mi się...

no nic... wyżaliłam się
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-05, 17:19   #1028
fenomeno2000
Rozeznanie
 
Avatar fenomeno2000
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 689
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez maretka_89 Pokaż wiadomość
Czy odpowie ktoś na moje pierwsze pytanie?
Niestety chyba musisz zadzwonić bo zawsze dodają się prezenty za poprzednie miesiące przy kolejnym zamówieniu. Mi się nigdy coś takiego nie zdarzyło i z tego co wiem żadnej mojej znajomej też nie. A co do braków u mnie w koszyku zawsze są te produkty, które były oznaczone jako chwilowo niedostępne, chyba, że widniały jako niedostępne tzn. wyprzedane czy jakoś tak podobnie. Powinny być nadal w koszyku jako zamawiane poprzednio i powinny się pokazać pod koniec zamawiania jeszcze przed potwierdzeniem zamówienia. U mnie zawsze wszystko jest OK. Polecam zadzwonić i wszystko będzie jasne, maila zanim odczytają to może trochę potrwać, po co się denerwować

---------- Dopisano o 18:19 ---------- Poprzedni post napisano o 18:16 ----------

Cytat:
Napisane przez magnolia79 Pokaż wiadomość
Ja już mam nerwa - tyle przeprowadzam transakcji w necie, a z Ori trzeba się prosić o potwierdzenia... dzwoniłam - panie jak nie widzą moich pieniędzy nie mogą mi pomóc, maila wysłałam i sobie czekam... i pewnie poczekam do jutra
no bezsens kompletny, a tak się cieszyłam z możliwości szybkiego przelewu...

Ile czasu oni księgują wpłaty??? tydzień... ehhh..., odechciało mi się...

no nic... wyżaliłam się
Myślałam, że to lepiej działa. Chciałam właśnie skorzystać po raz pierwszy z płatności przelewem ale teraz to nie wiem... Kiedyś można było tylko kartą z określonego banku zapłacić, ja miałam w innym więc się nawet tym tematem nie interesowałam. Muszę spróbować kartą zapłacić może to szybciej zadziała. Płacił ktoś już kartą?
fenomeno2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 17:26   #1029
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez fenomeno2000 Pokaż wiadomość
maila zanim odczytają to może trochę potrwać, po co się denerwować
tłumacz to babie, która przy okazji ma jeszcze PMS-a...

ale tak poważnie - po prostu myślałam, że to zamówienie będzie dla mnie przedświąteczną przyjemnością, a tu taki zonk...

---------- Dopisano o 18:26 ---------- Poprzedni post napisano o 18:21 ----------

Cytat:
Napisane przez fenomeno2000 Pokaż wiadomość

Myślałam, że to lepiej działa. Chciałam właśnie skorzystać po raz pierwszy z płatności przelewem ale teraz to nie wiem... Kiedyś można było tylko kartą z określonego banku zapłacić, ja miałam w innym więc się nawet tym tematem nie interesowałam. Muszę spróbować kartą zapłacić może to szybciej zadziała. Płacił ktoś już kartą?
myślę, że kartą działa tak samo, bo oni korzystają z płatności eCrad... czyli ta firma jak gdyby robi za ciebie przelew współpracując z bankami... tak mniej więcej...
tu jest info
http://pl.oriflame.com/customer-serv...cznetransakcje

tak działają też przelewy na Allegro i tam to działa z szybkością światła!!!!!!!!!!! i tu polecam tą opcję z czystym sumieniem!

więc tu kliknęłam, rach, ciach... i doopa...
z mojego konta kasa poszła, a na ich koncie nie ma...
na fakturze nie mam żadnego odnośnika, abym mogła zapłacić, więc myślę, że to już jest info, że faktura została opłacona...?!
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf


Edytowane przez magnolia79
Czas edycji: 2012-12-05 o 17:30
magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 17:45   #1030
fenomeno2000
Rozeznanie
 
Avatar fenomeno2000
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 689
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Allegro obsługuje system PayPal i z tego co wiem, to oczywiście szybko z prędkością światła zdejmują z konta kasę ale u sprzedawcy jest trochę później, zależy w jakim banku ma konto od 2 do 3 dni. Jak sprzedawca nam zaufa to jak dostaje powiadomienie od allegro o tym, ze kupujący zapłacił i transakcja na karcie płatności jest jako zakończona to wysyłają czasem zakupione rzeczy ale ogólnie to czekają najmniej jeden dzień a przeważnie dwa aż rzeczywiście maja pieniądze na swoim koncie.
W sumie myślałam, że jak wpłacamy na numer konta bezpośrednio przypisany do nas to tez powinno być szybko. Trzeba będzie kiedyś spróbować i się przekonać jak to zadziała
fenomeno2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 17:55   #1031
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 550
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez fenomeno2000 Pokaż wiadomość
Allegro obsługuje system PayPal i z tego co wiem, to oczywiście szybko z prędkością światła zdejmują z konta kasę ale u sprzedawcy jest trochę później, zależy w jakim banku ma konto od 2 do 3 dni. Jak sprzedawca nam zaufa to jak dostaje powiadomienie od allegro o tym, ze kupujący zapłacił i transakcja na karcie płatności jest jako zakończona to wysyłają czasem zakupione rzeczy ale ogólnie to czekają najmniej jeden dzień a przeważnie dwa aż rzeczywiście maja pieniądze na swoim koncie.
tu zaufanie nie ma nic do rzeczy, bo jak sprzedawca otrzymuje potwierdzenie od All, ze kupujacy wplacil pieniadze przez PayU tzn., ze on juz je ma tylko musi przelac na swoje prywatne konto - to kwestia checi i dobrej woli raczej
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-05, 17:55   #1032
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez fenomeno2000 Pokaż wiadomość
Allegro obsługuje system PayPal i z tego co wiem, to oczywiście szybko z prędkością światła zdejmują z konta kasę ale u sprzedawcy jest trochę później, zależy w jakim banku ma konto od 2 do 3 dni. Jak sprzedawca nam zaufa to jak dostaje powiadomienie od allegro o tym, ze kupujący zapłacił i transakcja na karcie płatności jest jako zakończona to wysyłają czasem zakupione rzeczy ale ogólnie to czekają najmniej jeden dzień a przeważnie dwa aż rzeczywiście maja pieniądze na swoim koncie.
W sumie myślałam, że jak wpłacamy na numer konta bezpośrednio przypisany do nas to tez powinno być szybko. Trzeba będzie kiedyś spróbować i się przekonać jak to zadziała
możliwe, że na All też się czeka na pieniądze dłużej...chociaż, kiedy moje pieniądze są jeszcze na moim koncie, bo konto po południu kasy nie odda, tylko rano, to ja już mam info, że pieniążki poszły, czyli oni tez chyba jakoś te pieniądze sobie lokują na swoich kontach i może obracają wcześniej pieniędzmi ze swoich zasobów... tak sobie główkuję, ale nie ważne ------ tam przynajmniej jest wszystko kawa na ławę, do wszystkiego dostaję potwierdzenia, a tu czarna magia!!!!!!!! i to mnie wpienia niesamowicie... bo gdybym wiedziała, że tak będzie, olała bym ten system i sama ręcznie wpłaciła ze swojego konta... ale bądź tu mądrym jak robisz coś pierwszy raz
call center - tez nie mają żadnych informacji...
proszę czekać, proszę czekać....
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf


Edytowane przez magnolia79
Czas edycji: 2012-12-05 o 17:57
magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 18:40   #1033
roiro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 181
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Dziewczyny, ja płaciłam dwa razy kartą i nie było żadnego problemu. Dostałam z Oriflame potwierdzenie płatności kartą (miałam więc dowód na jej dokonanie) i następnego dnia, albo dwa dni później faktura zniknęła z grupy do zapłacenia.
roiro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 18:49   #1034
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez roiro Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja płaciłam dwa razy kartą i nie było żadnego problemu. Dostałam z Oriflame potwierdzenie płatności kartą (miałam więc dowód na jej dokonanie) i następnego dnia, albo dwa dni później faktura zniknęła z grupy do zapłacenia.
szczęściara

ja dostałam tylko e-mailowe potwierdzenie faktury
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf


Edytowane przez magnolia79
Czas edycji: 2012-12-05 o 18:50
magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 19:01   #1035
Natalie24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 601
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez joasia_08 Pokaż wiadomość
Tak. Jeśli w katalogu 17 zrobiłaś zamówienie na 185PP to w katalogu 1 możesz kupić wszystkie próbki 50% taniej i 10 szt katalogów za 7zł (kod 620520).
Jestem w programie lojalnościowych, ale w katalogu 16 miałam zamówienie na 90 pare punktów. I jak teraz mam z 17 na 185 pp to mogę w następnym katalogu kupić o połowę taniej próbki i tańsze katalogi? Czy trzeba mieć w obu katalogach zamówienie na 120 pp?
Natalie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 19:39   #1036
duska a
Raczkowanie
 
Avatar duska a
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 238
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez Natalie24 Pokaż wiadomość
Jestem w programie lojalnościowych, ale w katalogu 16 miałam zamówienie na 90 pare punktów. I jak teraz mam z 17 na 185 pp to mogę w następnym katalogu kupić o połowę taniej próbki i tańsze katalogi? Czy trzeba mieć w obu katalogach zamówienie na 120 pp?
Wystarczy mieć w jednym katalogu zamówienie na 120 PP
__________________
'be happy.'
duska a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 20:48   #1037
roiro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 181
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez magnolia79 Pokaż wiadomość
szczęściara

ja dostałam tylko e-mailowe potwierdzenie faktury
Nie strasz! Póki co u mnie wszystko idzie jakoś gładko, więc po tym o czym piszecie zaczynam się bać
roiro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 21:32   #1038
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez roiro Pokaż wiadomość
Nie strasz! Póki co u mnie wszystko idzie jakoś gładko, więc po tym o czym piszecie zaczynam się bać
no mam nadzieję, że to się wszystko wyjaśni...

w ogóle jak wchodzę ogólnie w faktury, to w tej głównej tab jest zadłużenie, ale jak wchodzę w
------- szczegóły zamówienia to zadłużenie jest 0,00 zł i nigdzie nie ma tam nr konta ani odnośnika do przelewu...
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 09:32   #1039
just75
Zadomowienie
 
Avatar just75
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 166
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Mam termin paczki na dzisiaj, ale nie dostałam maila od Dhl, czyli chyba jednak paczki nie będzie?
just75 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-06, 09:39   #1040
Kasiaml91
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiaml91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 8 406
GG do Kasiaml91
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

A może będziesz miała, nie z DHLa tylko od Opek?
Ja tak raz miałam, zawsze u mnie od prawie 2 lat DHL, a raz wyjątkowo Opek przywiózł
__________________
"Może nie dziś, nie jutro
Ale pewnego dnia i do końca naszego życia..."

24.07.2020
06.12.2020
23.07.2022
Kasiaml91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 09:53   #1041
kroooliczek89
Zakorzenienie
 
Avatar kroooliczek89
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań PTKWO
Wiadomości: 3 727
GG do kroooliczek89
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez magnolia79 Pokaż wiadomość
no mam nadzieję, że to się wszystko wyjaśni...

w ogóle jak wchodzę ogólnie w faktury, to w tej głównej tab jest zadłużenie, ale jak wchodzę w
------- szczegóły zamówienia to zadłużenie jest 0,00 zł i nigdzie nie ma tam nr konta ani odnośnika do przelewu...
Ja przed chwilą zapłaciłam za fakturkę przez e-płatność i już mam wszystko zaksięgowane i faktura oznaczona jako zapłacona.
__________________
Tak bardzo Go kocham...

Razem od 27.06.2008r
Zaręczeni: 25.05.2012r
Wedding
kroooliczek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 10:01   #1042
just75
Zadomowienie
 
Avatar just75
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 166
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez Kasiaml91 Pokaż wiadomość
A może będziesz miała, nie z DHLa tylko od Opek?
Ja tak raz miałam, zawsze u mnie od prawie 2 lat DHL, a raz wyjątkowo Opek przywiózł
Oby tak było . Tylko raz miałam Opeka, a tak zawsze Dhl, a spóźnienia już niestety kilka razy się zdarzyły.
just75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 11:45   #1043
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez kroooliczek89 Pokaż wiadomość
Ja przed chwilą zapłaciłam za fakturkę przez e-płatność i już mam wszystko zaksięgowane i faktura oznaczona jako zapłacona.
a ja nawet nie mam odpowiedzi na maila, tylko automatyczną...

szczerze... żałuję, że złożyłam to zamówienie...

---------- Dopisano o 12:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:08 ----------

to sobie po blablam...

Panie, które pracują na call center - to niektóre:
1. - nie powinny tam pracować, ale muszą... była to pierwsza pani, która mnie profesjonalnie zbyła!!!!!!!!!!!!! w tym na prawdę była dobra... wyczułam, że jest tak gdzieś po 40-tce, lata praktyki...

2. - te, które może chcą, ale na razie nic nie wiedzą - druga pani, a raczej z 20 letnie dziewczę, które zaczęło się jąkać i prawie nic nie wiedziało... poleciła wysłać maila, mail wysłany prawie 24 godziny temu - bez odpowiedzi!!!!!!!!!!!!!

do trzech razy sztuka, dzwonię już dzisiaj kompletnie wkur...
I odbiera pani - ...której, zacznę od końca - tak posłodziłam, że będzie to - mam nadzieję dla niej chociaż mikroskopijny mikołajek... była tak profesjonalna, miała taką wiedzę, że byłam pod wrażeniem.... to co mi powiedziała - powinna mi powiedzieć ta pierwsza baba... bo nie mam żadnego zadłużenia...!!!!!!!!!!! Ona to widziała inne nie, status mi się nie zmienił, bo paczka najprawdopodobniej nie jest jeszcze spakowana, albo się pakuje... Ale "najsłodsza" pani WIDZI i mnie informuje, że nie mam żadnego zadłużenia i wszystko jest OK!!!!! Czyli ważna była ta informacja w - szczegóły zamówienia - zadłużenie: 0,00zł

No czujecie to?!
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf


Edytowane przez magnolia79
Czas edycji: 2012-12-06 o 11:54
magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 13:13   #1044
aqatrojmiasto
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 98
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Widziałyście facebooka:

"W tym roku Oriflame nieco wyprzedziło Mikołaja, bo już 3 grudnia ogłosiliśmy, że wszyscy nasi Konsultanci i klienci mają do dyspozycji aż 2 Katalogi w najbliższych tygodniach!"
aqatrojmiasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 15:49   #1045
Mothernight
Raczkowanie
 
Avatar Mothernight
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: NDM
Wiadomości: 212
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Magnolia czy ty nie masz większych problemów czy może za dużo wolnego czasu?Przez kilka stron zamęczasz ludzi jakimiś pierdołami w najdrobniejszych szczegółach,dzień po dniu.Załóż sobie bloga i opisuj swoje perypetie.A tak poza tym,gdybyś miała zadłużenie to nie mogłabyś zrealizować zamówienia,a skoro poszło to logiczne,że jesteś na czysto.
Mothernight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 16:03   #1046
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez Mothernight Pokaż wiadomość
Magnolia czy ty nie masz większych problemów czy może za dużo wolnego czasu?Przez kilka stron zamęczasz ludzi jakimiś pierdołami w najdrobniejszych szczegółach,dzień po dniu.Załóż sobie bloga i opisuj swoje perypetie.A tak poza tym,gdybyś miała zadłużenie to nie mogłabyś zrealizować zamówienia,a skoro poszło to logiczne,że jesteś na czysto.
no rzeczywiście przelew, który nie ma potwierdzenia... status oznaczony jako zadłużenie... jest pierdołą?! I dwie pierwsze panie call center - informujące mnie, że przelewu jeszcze nie ma...

No nic, DZIĘKI koleżanko... miłego świętego Clausa...
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf


Edytowane przez magnolia79
Czas edycji: 2012-12-06 o 16:05
magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 16:37   #1047
duska a
Raczkowanie
 
Avatar duska a
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 238
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Nie no, ale się wkurzyłam. W zamówieniu nie przyszły mi bloczki, na których wypisuję zamówinie klienta. Na dup.ie sobie to teraz wypiszę.;/
__________________
'be happy.'
duska a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 17:10   #1048
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez duska a Pokaż wiadomość
Nie no, ale się wkurzyłam. W zamówieniu nie przyszły mi bloczki, na których wypisuję zamówinie klienta. Na dup.ie sobie to teraz wypiszę.;/
te na których wypisujesz rachunek, tak ?
hmmm... może kup niedrogie, ładne kartki świąteczne, wypisz na nich życzenia, podziękowania, dołącz rachunek wypisany na czystej kartce... kobiety lubią takie drobnostki, a myślę, że byłby to fajny, serdeczny gest w stronę klientki, przyjaciółki...
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 18:03   #1049
duska a
Raczkowanie
 
Avatar duska a
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 238
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez magnolia79 Pokaż wiadomość
te na których wypisujesz rachunek, tak ?
hmmm... może kup niedrogie, ładne kartki świąteczne, wypisz na nich życzenia, podziękowania, dołącz rachunek wypisany na czystej kartce... kobiety lubią takie drobnostki, a myślę, że byłby to fajny, serdeczny gest w stronę klientki, przyjaciółki...
Dzięki za pomysł, ale niestety jestem tak zawalona robotą, że wypisałam na szybko na zwykłych karteczkach. No cóż jakoś przeżyję.
__________________
'be happy.'
duska a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 18:05   #1050
Mothernight
Raczkowanie
 
Avatar Mothernight
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: NDM
Wiadomości: 212
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Zaśmiecasz jakimiś swoimi żalami i co ci ktoś na to poradzi?Nic.Nie masz się komu wyżalić?Ile można nadawać o tym samym? Wzajemnie.
I już kolejne jęczące dołączają,tego nie ma,śmego nie ma,a dlaczego moja paczka jeszcze nie doszła itp.A kto to ma wiedzieć?To się dzwoni gdzie trzeba,a nie zaśmieca.Dziękuje
Mothernight jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-20 10:35:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:29.