Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-12-14, 17:30   #4741
Andzix151900
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 2
Czy mogę być w ciąży?

Witam. Chciałam się zapytać jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę jeśli odbyłam stosunek z partnerem dzień po owulacji ? Zaznaczę że podczas stosunku nie wiemy kiedy zsunęła się prezerwatywa i została w pochwie , ale została tak że wyjęłam ją sama ( doszło do wytrysku). Miesiączkę powinnam mieć za 3 dni . Robiłam dziś test ciążowy który pokazał wynik negatywny.
Andzix151900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-22, 12:19   #4742
Ola123I
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 3
Czy mogę być w ciąży ?

Hej pomocy wczoraj powinna dostać okresu , wieczorem robiłam test o czułości 10 , negatywny , od niedzieli cały czas pobolewa brzuch nigdy nie uprawiałam sexu , no ale dotykać z chłopakiem się dotykałam no i martwie się ...
Ola123I jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-24, 00:37   #4743
Julia_001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 8
Czy to może być ciąża?

Dzień dobry,

potrzebuję porady, bo kompletnie nie wiem co o tym myśleć.

Przez kilka lat brałam tabletki antykoncepcyjne. Musiałam je odstawić na początku lata tego roku, ponieważ okazało się, że mam stan przednowotworowy szyjki macicy i branie tabletek mogłoby spowodować pogorszenie mojego stanu zdrowia.

Miesiąc po odstawieniu tabletek dowiedziałam się w trakcie poronienia, że jestem w ciąży. Ciążę (bardzo wczesną) straciłam.

Od tamtego czasu jedynym ,,zabezpieczeniem" moim i mojego partnera był seks przerywany.



Przechodząc do sedna.. zastanawiam się, czy przypadkiem nie jestem w ciąży.

26.12 mam dostać okres. Z moim narzeczonym kochałam się praktycznie całe dni płodne, prócz owulacji.

Od około 3-4 dni bardzo bolą mnie piersi i w zasadzie najdziwniejsze dla mnie jest to, że od przedwczoraj mam wypukłe brodawki, a zawsze, całe życie miałam je wklęsłe. Otoczka wokół brodawki w obu piersiach jest większa, ciemniejsza, a najbardziej wyraźna jest linia brzegowa otoczki. Piersi są bardzo tkliwe i bolesne. Przed miesiączką nigdy nie miałam takich objawów. Nigdy. Naprawdę. Dotychczas tylko przy stymulacji lub zimnej temperaturze sutki stawały się wypukłe, a od przedwczoraj jakoś właśnie są wypukłe cały czas

Wyczytałam, że to może być objaw ciąży.

Dodatkowo jestem bardzo senna, od kilku dni nie mam ochoty na seks, idę praktycznie o 19/20 już spać. Dodatkowo na podbrzuszu (mnie więcej od spojenia łonowego prawie do pępka) pojawiła mi się delikatnie brązowa, ale wyraźnie innego koloru niż skóra (ciemniejszy kolor) kreska. Nie są to rozstępy, bo rozstępy na podbrzuszu mam w innym kolorze innej grubości mają inną strukturę etc.

Generalnie razem z narzeczonym mamy pracę. Mamy swoje mieszkanie. Nie planowaliśmy na razie dziecka, ale jakoś pewnie byśmy dali radę.

Prócz bolesnych, obrzmiałych, tkliwych piersi i sutków mialam też dwa dni temu bardzo krótkie i skąpe brązowawe plamienie. Było widoczne tylko na papierze tak na dobrą sprawę.

Zastanawiam się, czy to mogłoby być plamienie implantacyjne? Natomiast dziś pojawiło mi się bardzo skąpe krwawienie (bez skrzepów, o wiele bardziej skąpe niż krwawienie miesiączkowe jakie dotychczas, po odstawieniu tabletek miałam).

Robiłam wczoraj test ciążowy, ale wyszedł negatywny. Mam zamiar powtórzyć go jeśli nie dostanę miesiączki (choć właśnie nie wiem czy to co teraz mam może być miesiączką?), ale chciałabym spytać czy jest możliwość,że jestem w ciąży. Czy raczej sobie to wkręcam? Nigdy nie miałam takich objawów, dlatego zastanawiam się co o tym myśleć. Jeśli nie ciąża to co innego to może być? Zespół napięcia przedmiesiączkowego wykluczam, ponieważ jedynymi objawami przed okresem jakie zwykle miałam to była biegunka i dość duże rozdrażnienie. I tyle. Nie wiem już sama co myśleć i głupie powoli.

Z góry dziękuję za pomoc, radę

Członków grupy bardzo proszę o wstrzymanie się od oceniania mojego i mojego narzeczonego wyboru odnośnie antykoncepcji



*Załączam również zdjęcie tej kreski na podbrzuszu..

** 17 stycznia mam mieć wizytę u mojego lekarza ginekologa-onkologa, mam mieć wtedy robioną ponownie biopsję i kolposkopię. Czy warto byłoby pogadać z lekarzem też o tym objawach, czy nie?

*** Jeśli to istotne to latem ukończyłam 20 rok życia, miewam duże osłabienia, podczas telefonicznej konsultacji wyników krwi z lekarzem stwierdzono u mnie anemię łagodna z niedoboru żelaza
Julia_001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-24, 00:38   #4744
Julia_001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 8
Dot.: Czy to może być ciąża?

To jest zdjęcie tej kreski..

Ona serio tam jest, czy sobie wmawiam??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20211224_003051_DRO.jpg (91,2 KB, 88 załadowań)
Julia_001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-24, 18:57   #4745
Voytkova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 451
Dot.: Czy to może być ciąża?

Żadnej kreski nie widzę .Poza tym linea negra pojawia się w drugim trymestrze .
Jeśli masz stan przednowotworowy to zdecydowanie wstrzymalabym się ze staraniem o dziecko i zaczęła porządnie zabezpieczać .Jesteś jeszcze bardzo młoda ,najpierw trzeba zadbać o swoje zdrowie a potem myśleć o ciąży .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Voytkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-26, 16:56   #4746
Ciri32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 319
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cześć nie wiem czy mi odpiszecie czy nie. Mianowicie uprawiałam w tym cyklu seks jak zawsze wszystko zabezpieczone prezerwatywą nie zsunęła się nigdy ani nic takiego ale martwi mnie że teoretycznie w dni płodne nie widziałam u siebie takiego przezroczystego śluzu dużo ani nic, tylko było więcej tego mlecznego i czułam przez te kilka dni takie uczucie mokrosci nie wiem czy to normalnie czy nie. Okres powinnam dostać za jakiś tydzień, od przedwczoraj zaczęły mnie pobolewać piersi. Wczoraj podczas stosunku pękła nam prezerwatywa, przy czubku chłopak od razu zauważył i ją zmienił nie było wytrysku we mnie, nastąpił dużo później ale nie było dużo spermy i teraz zaczęłam świrować że jak pękła ta prezerwatywa to chłopak zrobił parę ruchów we mnie i coś się mogło przedostać, mimo że jestem przed okresem, albo że nie czuł swojego wytrysku stąd też tak mało spermy później, ale myślę że gdyby tak było to by była sperma na prezerwatywie a nic takiego nie widziałam gdy chłopak sprawdzał i zmieniał na nową, wiem że uważacie że jestem świruską ale ja potrzebuję się tu wypisać😔

---------- Dopisano o 17:56 ---------- Poprzedni post napisano o 15:59 ----------

Dodam że nigdy nie było wytrysku we mnie ani nic z tych rzeczy
Ciri32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-27, 09:13   #4747
Ciri32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 319
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Odpowiecie?
Ciri32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-12-28, 14:27   #4748
Andzix151900
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 2
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Jeśli nie wspolzyliscie ze sobą i nie doszło do wytrysku to nie ma obaw. Spokojnie . A okres się spóźnia może z różnych powodów . Stres itp.
Andzix151900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-28, 15:15   #4749
Eaveyv
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 22
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Okres spóźnia mi się tydzień, dwa testy wyszły negatywnie oba z porannego moczu wykonane 3 i 5 dnia po terminie. Okres miałam nieregularny ale od ponad pół roku przychodził w terminie czyli co 36 dni. Współżyłam z partnerem 30 dc, niestety prezerwatywa pękła i zauważyliśmy to po fakcie, nie przejęłam się bo byłam wręcz pewna ze mam dni niepłodne (obserwuje swój śluz już od jakiegoś czasu i miałam typowy śluz niepłodny). Teraz mija juz 44 dzień cyklu, śluz mam wodnisty i jest go bardzo mało. Po za tym nie mam żadnych objawów zbliżającej się miesiączki. Rozważam badanie krwi ale nie wiem czy warto jeżeli dwa testy były negatywne.
Eaveyv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-29, 11:37   #4750
Ciri32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 319
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

To znowu ja, dzisiaj rano podczas wizyty w toalecie zauważyłam na papierze różowe plamienie a później większą ilość jasnoróżowej, brązowo czerwonej krwi było to około 9 rano teraz jest 12 i nie mam więcej krwi i teraz się stresuje, wczoraj pobolewal mnie brzuch i dzisiaj też mnie boli i plecy czy mam się czym martwić czy to okres się rozkręci, bo już zaczęłam myślę że to jakieś plamienie implantacyjne ale zawsze stosunek był zabezpieczony i nigdy nie doszło do wytrysku we mnie, odpiszcie proszę. Dodam że jutro mam dostać planowo okresu ale się bardzo boję
Ciri32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-29, 12:26   #4751
Yellow_Cherry
Zadomowienie
 
Avatar Yellow_Cherry
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 1 040
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Ciri32 Pokaż wiadomość
To znowu ja, dzisiaj rano podczas wizyty w toalecie zauważyłam na papierze różowe plamienie a później większą ilość jasnoróżowej, brązowo czerwonej krwi było to około 9 rano teraz jest 12 i nie mam więcej krwi i teraz się stresuje, wczoraj pobolewal mnie brzuch i dzisiaj też mnie boli i plecy czy mam się czym martwić czy to okres się rozkręci, bo już zaczęłam myślę że to jakieś plamienie implantacyjne ale zawsze stosunek był zabezpieczony i nigdy nie doszło do wytrysku we mnie, odpiszcie proszę. Dodam że jutro mam dostać planowo okresu ale się bardzo boję
Tyle razy powtarza sie ten sam schemat... Idz do ginekologa i sproboj tabletek antykoncrpcyjnych

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Yellow_Cherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-12-29, 12:42   #4752
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Ciri32 Pokaż wiadomość
To znowu ja, dzisiaj rano podczas wizyty w toalecie zauważyłam na papierze różowe plamienie a później większą ilość jasnoróżowej, brązowo czerwonej krwi było to około 9 rano teraz jest 12 i nie mam więcej krwi i teraz się stresuje, wczoraj pobolewal mnie brzuch i dzisiaj też mnie boli i plecy czy mam się czym martwić czy to okres się rozkręci, bo już zaczęłam myślę że to jakieś plamienie implantacyjne ale zawsze stosunek był zabezpieczony i nigdy nie doszło do wytrysku we mnie, odpiszcie proszę. Dodam że jutro mam dostać planowo okresu ale się bardzo boję
Czy jesteś pod opieką psychiatry i terapeuty? To do nich powinnaś się zwracać, żeby cię uspokoili.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-29, 20:20   #4753
Eaveyv
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 22
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Beta <0,200, 7dni po spodziewanej miesiączce to już napewno brak ciąży?
Eaveyv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-30, 12:26   #4754
Aaneczkaa86
Zadomowienie
 
Avatar Aaneczkaa86
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 1 723
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Yellow_Cherry Pokaż wiadomość
Tyle razy powtarza sie ten sam schemat... Idz do ginekologa i sproboj tabletek antykoncrpcyjnych

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Nie wiem czy w tym przypadku tabletki coś pomogą. Będą wątpliwości czy tabletki działają i wyjdzie na to samo. A jak jeszcze na początku stosowania nie dostanie krwawienia bo organizm będzie się musiał przystosować do tabletek to jeszcze będą większe schizy.


Cytat:
Napisane przez Eaveyv Pokaż wiadomość
Beta <0,200, 7dni po spodziewanej miesiączce to już napewno brak ciąży?
Taka beta wyklucza ciążę
__________________
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.

Edytowane przez Aaneczkaa86
Czas edycji: 2021-12-30 o 12:28
Aaneczkaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-18, 18:25   #4755
Ciri32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 319
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Część stresuje się, w tym miesiącu uprawiałam seks, każdy stosunek był zabezpieczony prezerwatywą,nic nie pękło nic się nie zsunęło nie było nigdy wytrysku we mnie, ale stresuje się bo za 8 dni mam mieć okres a mnie piersi nie bolą tak jak zawsze przed okres tylko może delikatnie, śluz m mleczny nie rozciągliwy, stresuje się że podczas dni płodnym coś mi się przeniosło na rękach do pochwy, albo że chłopak jak zakładał prezerwatywę to dotknął swojego penisa a potem prezerwatywy i coś na niej się znalazło prejakulat i potem to dostało się do mnie albo coś proszę odpowiedzieć mi się czym martwić?
Ciri32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-19, 11:51   #4756
Ciri32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 319
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Odpowiecie ?
Ciri32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-19, 12:58   #4757
Yellow_Cherry
Zadomowienie
 
Avatar Yellow_Cherry
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 1 040
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Ciri32 Pokaż wiadomość
Odpowiecie ?
Kolejny miesiac taka sama sytuacja. Tak na chlodno, ile razy do tej pory "zaszlas" W ciaze majac co miesiac takie same objawy, takie same zabawy z chlopakiem itd? Chyba 0, wiec tym razem tez szansa na ciaze sa marginalne. Co do bolu piersi czy brzucha, kazdy cykl moze byc inny, raz beda bolec raz nie, raz przez tydzien innym cyklem przez 2 dni - organizm to nie maszyna

Nie wiem czy korzystasz z porad lekarza, czy jestesbw trakcie terapii, ale skoro nadal powtarza sie ten sam schemat co miesiac to albo skorzystaj z pomocy specjalisty albo zmien na innego, bo postepow nie widac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Yellow_Cherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-21, 20:28   #4758
Dellie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-01
Wiadomości: 3
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

jeśli nie wiesz, czy jesteś w ciąży to po prostu zrób sobie test jakoś 10-13 dni po stosunku, z różnymi testami są różne okresy dni, które trzeba odczekać
Dellie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-23, 09:39   #4759
Ciri32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 319
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Teraz już mnie zaczęły trochę piersi boleć tak jak przed okresem, wiem że schizuje ale nie umiem sobie z tym radzić, zawsze była prezerwatywa która nigdy się nie zsunęła i nie pękła, sprawdzam prezerwatywy wodą, i nigdy nie było wytrysku we mnie, ani nic z tych rzeczy ale i tak się zawsze stresuje 😟
Ciri32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-01-23, 10:01   #4760
Yellow_Cherry
Zadomowienie
 
Avatar Yellow_Cherry
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 1 040
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Ciri32 Pokaż wiadomość
Teraz już mnie zaczęły trochę piersi boleć tak jak przed okresem, wiem że schizuje ale nie umiem sobie z tym radzić, zawsze była prezerwatywa która nigdy się nie zsunęła i nie pękła, sprawdzam prezerwatywy wodą, i nigdy nie było wytrysku we mnie, ani nic z tych rzeczy ale i tak się zawsze stresuje
A w koncu korzystasz z pomocy psychiatry/terapeuty, czy tylko sama sobie radzisz piszac na forum?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Yellow_Cherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-23, 20:30   #4761
Ciri32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 319
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Obecnie nie korzystam dlatego radzę sobie sama pisząc na forum, okres mam mieć jakiś za 3 dni bolą mnie piersi tak jak zazwyczaj na okres, wszystkie prezerwatywy zawsze sprawdzone, ale boje się że prejakulat mógł się jakoś przenieś na palcach albo coś jak dotykaliśmy się z chłopakiem przed seksem gdy ja miałam dni płodne itd. Bo o spermie nie ma mowy bo chłopak dochodził tylko i wyłącznie w prezerwatywie ale poza mną lub po zdjęciu prezerwatywy i wytrysk miał miejsce w nich ustach po wytrysku już się nigdy nie dotykaliśmy. Bardzo się stresuje
Ciri32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-23, 20:39   #4762
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Ciri32 Pokaż wiadomość
Obecnie nie korzystam dlatego radzę sobie sama pisząc na forum, okres mam mieć jakiś za 3 dni bolą mnie piersi tak jak zazwyczaj na okres, wszystkie prezerwatywy zawsze sprawdzone, ale boje się że prejakulat mógł się jakoś przenieś na palcach albo coś jak dotykaliśmy się z chłopakiem przed seksem gdy ja miałam dni płodne itd. Bo o spermie nie ma mowy bo chłopak dochodził tylko i wyłącznie w prezerwatywie ale poza mną lub po zdjęciu prezerwatywy i wytrysk miał miejsce w nich ustach po wytrysku już się nigdy nie dotykaliśmy. Bardzo się stresuje
Forum nie pomoże, bo twój lęk jest irracjonalny i wynika z jakiś zaburzeń na tle psychicznym. Ile byśmy ci nie tłumaczyły jak się zachodzi w ciążę, a jak nie, to się dalej męczysz i wracasz tutaj co cykl. Czemu odmawiasz sobie pomocy specjalisty?
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-23, 20:52   #4763
Aaneczkaa86
Zadomowienie
 
Avatar Aaneczkaa86
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 1 723
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Ciri32 Pokaż wiadomość
Obecnie nie korzystam dlatego radzę sobie sama pisząc na forum, okres mam mieć jakiś za 3 dni bolą mnie piersi tak jak zazwyczaj na okres, wszystkie prezerwatywy zawsze sprawdzone, ale boje się że prejakulat mógł się jakoś przenieś na palcach albo coś jak dotykaliśmy się z chłopakiem przed seksem gdy ja miałam dni płodne itd. Bo o spermie nie ma mowy bo chłopak dochodził tylko i wyłącznie w prezerwatywie ale poza mną lub po zdjęciu prezerwatywy i wytrysk miał miejsce w nich ustach po wytrysku już się nigdy nie dotykaliśmy. Bardzo się stresuje
Jeżeli co cykl się stresujesz, to co my piszemy nic nie poprawia. Nie chcesz pomocy specjalisty. Masz proste rozwiązanie przestać uprawiać seks. Do pewnych spraw trzeba dojrzeć nie tylko fizycznie ale i psychicznie. Twoje zachowanie nie jest normalne. Nikt nie sprawdza prezerwatyw pod wodą czy nic nie cieknie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
Aaneczkaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-23, 22:10   #4764
Ciri32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 319
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Czyli nie mam się czym martwić ?
Ciri32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-24, 06:44   #4765
Yellow_Cherry
Zadomowienie
 
Avatar Yellow_Cherry
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 1 040
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Ciri32 Pokaż wiadomość
Czyli nie mam się czym martwić ?
Tak, masz sie nie martwic. Poza tym z preejakulatem istnieje szansa zajsc, ale obrazowo, w spermie masz 40milionow plamnikow, z ktorych do zaplodnienia potrzebny 1, a tez nie zawsze sie udaje, w preejakulacie masz z 10 sztuk plemnika. Jaka jest szansa? Skrajnie minimalna, poza tym jakby mial sie przeniesc ba palcu rece, ustami czy czymkolwiek innym, to plemniki na powietrzu (czyli ten moment jak sa na palcu, jak to nazywasz) umieraja w bardzo krotkim czasie.
Serio, skorzystaj w porady specjalisty, bo sama co miesiac powtarzajac na formum te same pytania, nic nie zrobisz. A co wazniejsze, stresujesz sie jeszcze PRZED okresem, co samo w sobie juz jest straszne, bo okres moze sie spoznic kilka dni bez ciazy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Yellow_Cherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-24, 06:57   #4766
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Ciri32 Pokaż wiadomość
Czyli nie mam się czym martwić ?
Masz się czym martwić, ale nie ciążą tylko tym że robisz sobie krzywdę na własne życzenie. Po co się tak męczysz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-24, 07:27   #4767
Ingrid80
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8 729
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Ciri32 Pokaż wiadomość
Teraz już mnie zaczęły trochę piersi boleć tak jak przed okresem, wiem że schizuje ale nie umiem sobie z tym radzić, zawsze była prezerwatywa która nigdy się nie zsunęła i nie pękła, sprawdzam prezerwatywy wodą, i nigdy nie było wytrysku we mnie, ani nic z tych rzeczy ale i tak się zawsze stresuje
Daj sobie spokój z seksem. Stosunki w prezerwatywie są bezpieczne. Skoro tak schizujesz, że nawet w prezerwatywie wytrysk jest na zewnątrz, sprawdzasz prezerwatywy pod woda a i tak ci miesiąc wydaje ci się ze jesteś w ciąży, to gra nie jest warta świeczki. Odpuść i idz do psychologa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ingrid80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-24, 07:32   #4768
KathyLeonia
Kathy Leonia
 
Avatar KathyLeonia
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Polska Centralna
Wiadomości: 1 291
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Ciri32 Pokaż wiadomość
Czyli nie mam się czym martwić ?
dla spokoju swojego i partnera aby co miesiąc nie mieć palpitacji czy ciąża czy nie udaj się do lekarza po tabletki. I będziesz miała spokój
__________________
Kathy Leonia - wejdź do świata magii kosmetyków!

http://kathyleonia88.blogspot.com
KathyLeonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-24, 08:32   #4769
Aaneczkaa86
Zadomowienie
 
Avatar Aaneczkaa86
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 1 723
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez KathyLeonia Pokaż wiadomość
dla spokoju swojego i partnera aby co miesiąc nie mieć palpitacji czy ciąża czy nie udaj się do lekarza po tabletki. I będziesz miała spokój

Tabletki w tym przypadku nic nie pomogą.
Tak zdecydowanie masz się czym martwić. Od tamtego roku piszesz to samo. Jeśli nie chcesz iść do specjalisty to masz faktycznie problem ale nie z ciążą tylko ze swoim zdrowiem psychicznym.
__________________
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
Aaneczkaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-24, 23:26   #4770
Ciri32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 319
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Sprawdzam prezerwatywy pod wodą, nie dopuszczam do wytrysku we mnie nawet w prezewatywie bo boje się że pęknie albo będzie uszkodzona, sprawdzam pod wodą czy nic się z nią nie stało. W trakcie stosunku też kontroluje czy się nie zsunęła. Kiedyś podczas stosunku w tym cyklu była taka sytuacja że chłopak miał ubrana prezerwatywę i przy zmianie pozycji zauważyłam że kilka? No może troszkę mniej zsunęła się tak że jak normalnie chłopak ją na prawie na całym penisie to miał ją na 3/4 jego długości to może zsunęła się 1-3 cm od góry mam nadzieję że zrozumiecie o co mi chodzi, i wtedy bardzo się zestresowałam i porem już o niczym innym nie mogłam myśleć, zaczęłam myśleć że a jak miałam owulację i coś mi się przedostało bo prezerwatywy lekko się osunęła od góry nie było wtedy wytrysku, że przecież jest prejakulat i że on podczas seksu pod tą prezerwatywą roztarł się na całej długości członka pod nią no i potem chłopak ją poprawił ale wymyśliłam że skoro się osunęła lekko a coś pod nią było to gdy wchodził we mnie to mi się coś tam dostalo u że miałam owulację może i co wtedy i teraz siedzę i się tym nakręcam, cały czas myślę tylko o okresie że mam go dostać za dwa dni i analizuje wszystko u siebie, analizuje każdy stosunek każde dotknięcie, bardzo się stresuje to są moje jedyne myśli w głowie i strach że coś się przyniosło na palcach jak miałam owulację albo wtedy jak się lekko osunęła ta prezerwatywa od góry i że coś mi tam poleciało. Nie umiem normalnie funkcjonować, jestem obecnie w Niemczech więc nie mam jak za bardzo iść do lekarza po tabletki wiem że są polscy lekarze ale recepcję są często po Niemiecku a kiedy mój niemiecki nie jest jeszcze na tyle dobry a nie mam żadnej osoby z którą mogłabym pójść. Nie wiem juz co mam ze sobą zrobić, chce mi się płakać i nie mogę spać jest mi goroco że strachu, mam wrażenie że zaraz rozsadzi mi głowę, nie daje rady ....... Sama że sobą nie umiem sobie poradzić proszę o pomoc
Ciri32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-04 10:32:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:25.