zakupy w PTAKu w Rzgowie pod Łodzią - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Moda - Wspólne Zakupy

Notka

Moda - Wspólne Zakupy Wspólne Zakupy, wspólne zamówienia obuwia, odzieży i dodatków z polskich oraz zagranicznych hurtowni i sklepów. Tutaj również kupisz i sprzedasz rzeczy ze Zbiorowych zamówień.

 
 
Narzędzia
Stary 2016-05-30, 19:34   #1
JuStYsCk2
Zadomowienie
 
Avatar JuStYsCk2
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 368

zakupy w PTAKu w Rzgowie pod Łodzią


Hej dziewczyny, kiedyś często jeździłam z rodzicami po towar do Rzgowa i teraz wzięło mnie, żeby jechać tam na zakupy z tym, ze interesuja mnie zakupy w detalu a nie w hurcie.

Chce pojechać tam z rana i nie uśmiecha mi się błądzić , zwłaszcza, że będe z moim narzeczonym wiec sprawa nie jest prosta

Chciałabym zapelnić swoją szafe ubraniami typowo butikowymi, ktore mozemy spotkac na facebooku, marki takie jak o.n.e. czy by o la la lub jakieś całkiem inne, fajne, wyszukane.

Jeśli macie jakieś informacje, w których halach i boxach szukać to dajcie znać. Czy są tam hale TYLKO ze sprzedażą detaliczną? Dawno nie byłam i nie pamiętam, a nie chcialabym stracic nerów, tylko w dobrym humorze iść na zakupy a na stronie PTAKA nic nie jest wyszczególnione.

JuStYsCk2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-30, 19:50   #2
eibhlin87
Zakorzenienie
 
Avatar eibhlin87
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 329
Dot.: zakupy w PTAKu w Rzgowie pod Łodzią

Cytat:
Napisane przez JuStYsCk2 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, kiedyś często jeździłam z rodzicami po towar do Rzgowa i teraz wzięło mnie, żeby jechać tam na zakupy z tym, ze interesuja mnie zakupy w detalu a nie w hurcie.

Chce pojechać tam z rana i nie uśmiecha mi się błądzić , zwłaszcza, że będe z moim narzeczonym wiec sprawa nie jest prosta

Chciałabym zapelnić swoją szafe ubraniami typowo butikowymi, ktore mozemy spotkac na facebooku, marki takie jak o.n.e. czy by o la la lub jakieś całkiem inne, fajne, wyszukane.

Jeśli macie jakieś informacje, w których halach i boxach szukać to dajcie znać. Czy są tam hale TYLKO ze sprzedażą detaliczną? Dawno nie byłam i nie pamiętam, a nie chcialabym stracic nerów, tylko w dobrym humorze iść na zakupy a na stronie PTAKA nic nie jest wyszczególnione.

Byłam ostatnio, nie ma chyba hal gdzie jest tylko detal (poza outletem). Jesli sprzedają tylko w hurcie to przy wejściu jest wywieszka. W hali G jest sporo fajnych ciuchów (od codziennych po wyjściowe). W starych halach zakupy są chyba tylko do 14.
__________________
eibhlin87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-01, 09:52   #3
malwi_malwi
Raczkowanie
 
Avatar malwi_malwi
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 84
Dot.: zakupy w PTAKu w Rzgowie pod Łodzią

Jestem z Łodzi i pamiętając czasy, gdy po kurtki, buty, bluzy dla całej rodziny jeździło się właśnie do PTAKA wybrałam się ostatnio znów i... bardzo się zawiodłam. Głównie hurt, ciuchy bardzo różnej (a nie jak kiedyś tylko dobrej) jakości i dość drogo. Skończyło się na zakupach w outlecie.
malwi_malwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-01, 12:19   #4
anulka1234567
Raczkowanie
 
Avatar anulka1234567
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 39
Dot.: zakupy w PTAKu w Rzgowie pod Łodzią

Teraz gra nie jest warta świeczki, ptak nie jest już taki jak kiedyś

---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------

Proszę kliknij w jedną z ikonek Szybkiej Odpowiedzi przy postach, aby uaktywnić to okienko.
anulka1234567 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-30, 11:23   #5
portsmouth0x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 7
Dot.: zakupy w PTAKu w Rzgowie pod Łodzią

Byłem tam kilka razy i jest tam duży wybór ubrań dla każdego wieku. Według mnie warto tam robić zakupy.
portsmouth0x jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Moda - Wspólne Zakupy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-30 12:23:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:42.