bardzo trudna cera - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-20, 12:20   #1
angel1980
Raczkowanie
 
Avatar angel1980
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 380
GG do angel1980 Wyślij wiadomość przez MSN do angel1980
Unhappy

bardzo trudna cera


Hej dziewczyny.

Mam trudna cere,to znaczy: jest
-mieszana,czyli swieci się w strefie T,
-naczynkowa,na nosie i policzkach szcególnie,
-cienka,wrecz mogłabym powiedziec pergaminowa,
-miejscowo zanieczyszczona,czyli zaskórniki i drobne wypryski no i
-rozrzerzone pory ,szególnie koło i na nosie
-z przebarwieniami po pryszczykach

Co mam robic,stosuje kosmetyki Avene i one jakby ja uspokajaja.Nie wiem jednak co dokładnie robić ,bo jeszce nie wymyslono kosmetyku na to wszytsko w jednej tubce,pomózcie,pozdro
__________________
aangel
angel1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 14:26   #2
fistaszkowa
Raczkowanie
 
Avatar fistaszkowa
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 266
Dot.: bardzo trudna cera

oj skąd ja to znam.. mam identyczną ale o 9 lat młodszą cerę, co dodatkowo jest dla mnie utrudnieiem do w koncu w takim wieku patrzy się tylko na wygląd a moi rówieśnicy raczej cieszą sie z mało problemowych cer ... prawde mówiąc mysle sobie zeby od jesieni zacząc effaclarem sie maziać , juz smarowałam sie acne-dermem teraz ze wzgledu na słonce przestałam .Przyjęłam nową linie działania a mianowicie kupiłam krem z filtrem lpr 60+ i wode termalną z lpr <- to na naczynka i ogólnie jako ochorona i pielęgnacja cery co do wyprysków to sprawa bardziej skomplikowana ... jakies 2 miesiace temu miałam ogromny wysyp i nie wiedziałam czemu ...dopuero niedawno olśniło mnie ze to chyba przez sterydy którymi zmarowałam sie raz na jakiś czas po twarzy.. a to co mi wyskoczyło na niej to własnie tradzik posterydowy.. dziś nabyłam metronidazol i mam nadzieje ze mi pomoże na te moje grudeczki ...nietsety problem z rozszerzonymi porami mam własnie od tego wysypu..ponadto plamki,zaczerwienienie itp. slady po pryszczach... stosuje maseczke spirynową, glinke zieloną i maseczke z białkai cytryny, troszke pomaga ... twarzy staram sie nie opalac, zakupiłam ostatnio J&J holiday skin i jest OK mam nadzieje ze w wakacje moja cera troszke sie unormuje i Tobie też zycze powodzenia
fistaszkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 17:22   #3
Sophie86
Zadomowienie
 
Avatar Sophie86
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 437
Dot.: bardzo trudna cera

Tez mam takowa Z ta roznica,ze moja nie jest pergaminowa i mimo naczynek wszystko wytrzymuje.
Na rozszerzone pory moglabys stosowac w strefie T jakis zel do mycia twarzy gleboko oczyszczajacy,pilingujacy .Podobnie na zanieczyszczona skore,gdzie moga sie robic wypryski o ile nie jest zbyt wysuszona cera i nie ma widocznych naczynek. Na suche i delikatne partie sa zele do mycia typu physiogel albo cetaphil.
Na naczynka - tez miejscowo jakis dobry krem. Na przebarwienia - tez miejscowo - mozna to polaczyc z pielegnacja przeciw wypryskom - sa preparaty z kwasem azelainowym : acne -derm i skinoren.
Poki co nic wymagajacego uzycia mniejszej liczby kosmetykow nie wymyslili
__________________

Once I wanted to be the greatest

Sophie86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 17:36   #4
GoSieQ15
Raczkowanie
 
Avatar GoSieQ15
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Jelenia Gra
Wiadomości: 63
GG do GoSieQ15
Dot.: bardzo trudna cera

ja też mam problemy ze skórą:/ otóż mam skóre wrażliwą, skłonną do alergii, tłustą w strefie "T" z wypryskami, zaskórnikami ITP!! i nie wiem czego mam używać :/ a mam problem z trądzikiem... Uzyje czegoś mocniejszego z alkohole to już alergia wrr... uzywałam Pure ZOne... blee okropieństwo Clean & clean... ale to też nie dawało rezultatów bo było za mocne (ale no było nie najgorsze), teraz kończe z nivea young... i nie wiem co mam kupić... robie sobie maseczki z drożdży i maseczke antybakteryjną z ziaji =] może ktos mi coś podpowie? jakieś sprawdzone maseczki albo cioś na te chrostki byłabym wdzieczna! Pozdrawiam!
GoSieQ15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 10:51   #5
angel1980
Raczkowanie
 
Avatar angel1980
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 380
GG do angel1980 Wyślij wiadomość przez MSN do angel1980
Dot.: bardzo trudna cera

Widze dziewczyny ze tez sie borykacie z tym problemem.Juz sama nie wiem co powiedziec.Stosuje kosmetki Avene i glinke zielona no i kosmetyki kolorowe i chyba przy tym zostane i bede czekac na cud-kosmetyk
__________________
aangel
angel1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:05.