Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-14, 13:32   #721
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Witajcie, podpowiedzcie, jaki rozmiar biustonosza byłby dla mnie odpowiedni, jeśli moje wymiary to:
w biuście: 99cm
pod biustem: 80cm
I jeśli jeszcze mogę prosić, to doradźcie, czy zakupię gdzieś nowy biustonosz tak do 100zł
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-14, 18:09   #722
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Co możecie polecić pod suknię ślubną w bieli rozmiar +/- 60F-G? Mogą być ramiączka, bo planuję dorobić ramiączka do sukni.
Mierzyłam bardotkę Dalii 60G, ale mi zmasakrowała biust, wpijała się w mostek a biust uciekał górą.
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 12:54   #723
karuta
Raczkowanie
 
Avatar karuta
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 67
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Ostatnio kupiłam taki biustonosz w sklepie internetowym http://menua.pl/p/156/34340/corin-bi...ez-obuwie.html

Najpierw przymierzałam taki sam w normalnym sklepie i był ok, no ale kosztował 190zł więc zamówiłam ten, pochodziłam i się okazało, że ta chyba fiszbina z boku (nie wiem jak to się nazywa - ten plastik, który jest zaznaczony na obrazku jest jakby za długi, materiał się zawija i z jednej strony mnie uwiera, drapie i ogólnie podrażnia. Czy mam szansę na jakąś reklamację czy to raczej ze mną jest coś nie tak. Załączam też zdjęcie jak wygląda ten plastik po całym dniu chodzenia.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Biustonosz_bialy_Ava_694_Kaaria_d.jpg (108,8 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg stanik.jpg (70,8 KB, 41 załadowań)
karuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-18, 22:35   #724
haru_haru
Rozeznanie
 
Avatar haru_haru
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 956
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

karuta - jak dla mnie to możesz reklamować, bo ta fiszbina i tak by przy noszeniu przebiła materiał, więc to musi być jakaś wada fabryczna ...

A mi się chce ryczeć, cztery miesiące oszczędzałam żeby w końcu dobrać sobie stanik i co? I nie ma dla mnie rozmiaru
Przymierzyłam chyba z 10 różnych, pani braffiterka bardzo miła i pomocna, biegała i szukała ale w każdym było coś nie tak ...
Pasował na mnie tylko jeden model, ale był tak ciasny, że najpierw nie mogłam się w nim dopiąć, a potem musiałam wziąć głęboki wdech a i tak czułam, że za mocno uciska . Poszukam jeszcze, pochodzę, ale czy to możliwe żeby mieć tak dziwny biust żeby nawet w sklepie z profesjonalną bielizną nic nie dobrać?
haru_haru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-19, 09:29   #725
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez haru_haru Pokaż wiadomość
karuta - jak dla mnie to możesz reklamować, bo ta fiszbina i tak by przy noszeniu przebiła materiał, więc to musi być jakaś wada fabryczna ...

A mi się chce ryczeć, cztery miesiące oszczędzałam żeby w końcu dobrać sobie stanik i co? I nie ma dla mnie rozmiaru
Przymierzyłam chyba z 10 różnych, pani braffiterka bardzo miła i pomocna, biegała i szukała ale w każdym było coś nie tak ...
Pasował na mnie tylko jeden model, ale był tak ciasny, że najpierw nie mogłam się w nim dopiąć, a potem musiałam wziąć głęboki wdech a i tak czułam, że za mocno uciska . Poszukam jeszcze, pochodzę, ale czy to możliwe żeby mieć tak dziwny biust żeby nawet w sklepie z profesjonalną bielizną nic nie dobrać?
U mnie w mieście jest 4-5 sklepów i jestem pewna, że nie w każdym znajdę coś dla siebie rozmiarowo pasujące od ręki. Nie przejmuj się tylko idź do innego sklepu i tyle. A ten co ostatni mierzyłaś możesz spróbować tą samą miskę ale obwód większy czyli np zamiast 70E bierzesz 75D i powinno pasować.
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-19, 16:35   #726
haru_haru
Rozeznanie
 
Avatar haru_haru
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 956
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez Glodomorek Pokaż wiadomość
U mnie w mieście jest 4-5 sklepów i jestem pewna, że nie w każdym znajdę coś dla siebie rozmiarowo pasujące od ręki. Nie przejmuj się tylko idź do innego sklepu i tyle. A ten co ostatni mierzyłaś możesz spróbować tą samą miskę ale obwód większy czyli np zamiast 70E bierzesz 75D i powinno pasować.
Dziękuję za słowa otuchy .
Właśnie tamten był bodajże 60 C a 65 C już nie było .
U mnie też jest coś około 4-5 sklepów, ale z drugiej strony wszyscy przyjezdni się w nich zaopatrują i sprzedaż idzie jak świeże bułeczki.
haru_haru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-19, 19:02   #727
nelyen
Zadomowienie
 
Avatar nelyen
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 761
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez haru_haru Pokaż wiadomość
Dziękuję za słowa otuchy .
Właśnie tamten był bodajże 60 C a 65 C już nie było .
U mnie też jest coś około 4-5 sklepów, ale z drugiej strony wszyscy przyjezdni się w nich zaopatrują i sprzedaż idzie jak świeże bułeczki.


65C ma większą pojemnościowo miseczkę niż 60C, więc jeśli chcesz odpowiednik dla 60C to szukaj 65B. Bedzie miało taką samą miskę, tylko luźniejszy obwód.

Jeśli znasz model, to pewnie najłatwiej będzie kupić przez Internet
__________________
bo nie ma za małych lub za dużych piersi

Więc nie za cnoty i charakter nagrodą jest miłość i nie za posłuszeństwo ani lojalność, ale za wdzięk i niepokorność, za życie samo w sobie w całej jego oczywistości. Wielka jest bowiem w nas potrzeba kochania.

Julia Hartwig, Kot Maurycy
nelyen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-19, 19:33   #728
Azmika88
Zadomowienie
 
Avatar Azmika88
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 107
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez karuta Pokaż wiadomość
Ostatnio kupiłam taki biustonosz w sklepie internetowym http://menua.pl/p/156/34340/corin-bi...ez-obuwie.html

Najpierw przymierzałam taki sam w normalnym sklepie i był ok, no ale kosztował 190zł więc zamówiłam ten, pochodziłam i się okazało, że ta chyba fiszbina z boku (nie wiem jak to się nazywa - ten plastik, który jest zaznaczony na obrazku jest jakby za długi, materiał się zawija i z jednej strony mnie uwiera, drapie i ogólnie podrażnia. Czy mam szansę na jakąś reklamację czy to raczej ze mną jest coś nie tak. Załączam też zdjęcie jak wygląda ten plastik po całym dniu chodzenia.
Odpisałam Ci na to w innym wątku, to zacytuję, bo może nie widziałaś:
"To nie plastik, to fiszbina boczna, metalowa. Po prostu konstrukcja jest dla Ciebie nieodpowiednia. Przy dużych rozmiarach wielu producentów robi ten błąd, że robią za długie te elementy. Możesz zwrócić czy już używałaś? Jeśli nie możesz zwrócić, to reklamuj, ale nie sądzę, żeby to coś dało. A jaka to firma, że tak drogo? Dołożyłabyś ze 30 zł i miała super Ewę Michalak..."
Azmika88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-19, 21:21   #729
haru_haru
Rozeznanie
 
Avatar haru_haru
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 956
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez nelyen Pokaż wiadomość
65C ma większą pojemnościowo miseczkę niż 60C, więc jeśli chcesz odpowiednik dla 60C to szukaj 65B. Bedzie miało taką samą miskę, tylko luźniejszy obwód.

Jeśli znasz model, to pewnie najłatwiej będzie kupić przez Internet
No właśnie nie pamiętam modelu, a marka to albo Ava albo Agio. Przymierzałam jeden po drugim i nie doczytałam na metce .
To był czarny model z koronką na dole, pamiętam że miał naklejkę '' biustonosz wyróżniony przez braffiterki'' (czy jakoś tak )
Wolę jednak kupić stacjonarnie , ale faktycznie z tego co przymierzałam to 65 B też nawet dobrze leżało, spróbuję jutro odwiedzić drugi sklep i zobaczę czy go mają
haru_haru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-21, 16:45   #730
Azmika88
Zadomowienie
 
Avatar Azmika88
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 107
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

http://www.zeberka.pl/art/dlaczego-k...stonosze-32402
Azmika88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-22, 09:50   #731
AnaW77
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 298
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Świetnie że jest kontynuacja tego wątku
Dobrze dobrany biustonosz to dobrze leżące ubranie!!

Własnie zazwyczaj w tych wszystkich sklepach " sieciówkach" są biustonosze na jedno kopyto.. może i są te "większe" rozmiary ale co z tego.. biustonosze po pierwszym ew. drugim praniu nie nadają się już do ponownego użycia.. rozciągnięte.. sprane... ah..
dodałabym do tej listy sklepów polskich sklep [ciach]
Cały czas są na bieżąco z nowościami, mają super konkursy i rabaty

Edytowane przez magda20003
Czas edycji: 2014-11-06 o 17:46 Powód: reklama
AnaW77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-22, 11:34   #732
Basjenia
Zadomowienie
 
Avatar Basjenia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 156
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

a co myślicie o przedłużkach?
jestem już w końcówce ciąży i w ciągu 8miesięcy 3x zmieniałam rozmiar stanika pani w sklepie 2 ostatnie już dała mi takie do karmienia ale ze względu na wysoki brzuch i komfort noszenia doradziła przedłużkę....jak do 4mies. nosiłam obwód 65 tak teraz 70 z przedłużką... ale chyba najważniejsze jak czuję podtrzymanie...?
Basjenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-22, 11:51   #733
Bela03
Zadomowienie
 
Avatar Bela03
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 525
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez Basjenia Pokaż wiadomość
a co myślicie o przedłużkach?
jestem już w końcówce ciąży i w ciągu 8miesięcy 3x zmieniałam rozmiar stanika pani w sklepie 2 ostatnie już dała mi takie do karmienia ale ze względu na wysoki brzuch i komfort noszenia doradziła przedłużkę....jak do 4mies. nosiłam obwód 65 tak teraz 70 z przedłużką... ale chyba najważniejsze jak czuję podtrzymanie...?
Dopóki obwód nie podjeżdża a biust nie ucieka to nie ma co się ściskać, najlepiej nosić to w czym wygodnie. Przedłużki tylko jedną wadę mają - z nimi miejsce ramiączek jest inne niż normalnie w większym obwodzie.

Cytat:
Dobrze dobrany biustonosz to dobrze leżące ubranie!!
O ile to najczęściej jest prawda, to wiele sklepów szyje ubrania na niepodrzymane, leżące na brzuchu biusty, przez to zaszewki są często za nisko. Nie mówię tu o różnicach wynikających z umiejscowienia biustu a o zaszewkach niewiele powyżej łokci. No i w ogóle kwestia znalezienia ubrania z miejscem na biust, tragedia.
Bela03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-22, 20:01   #734
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez Basjenia Pokaż wiadomość
a co myślicie o przedłużkach?
jestem już w końcówce ciąży i w ciągu 8miesięcy 3x zmieniałam rozmiar stanika pani w sklepie 2 ostatnie już dała mi takie do karmienia ale ze względu na wysoki brzuch i komfort noszenia doradziła przedłużkę....jak do 4mies. nosiłam obwód 65 tak teraz 70 z przedłużką... ale chyba najważniejsze jak czuję podtrzymanie...?
Ja w końcówce ciąży nosiłam przedłużkę, która jakieś 1,5mca po porodzie stała się zbędna. Także lepiej kupić przedłużkę za 7zł niż nowy biustonosz na 2 miesiące.
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-23, 11:49   #735
AnaW77
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 298
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez Glodomorek Pokaż wiadomość
Ja w końcówce ciąży nosiłam przedłużkę, która jakieś 1,5mca po porodzie stała się zbędna. Także lepiej kupić przedłużkę za 7zł niż nowy biustonosz na 2 miesiące.
Dokladnie
AnaW77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-23, 12:02   #736
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez Darusssia Pokaż wiadomość
Co sądzicie o tym: http://sklep.alles.pl/produkt,evening-string,807.html staniku? Bardzo mi się podoba, ale czy miał ktoś do czynienia z tą firmą i w ogóle - polecacie?
Z firmą miałam do czynienia wiele lat temu (czyli 10-15). Wtedy byli super, nie wiem jak teraz.

Cytat:
Napisane przez Basjenia Pokaż wiadomość
a co myślicie o przedłużkach?
jestem już w końcówce ciąży i w ciągu 8miesięcy 3x zmieniałam rozmiar stanika pani w sklepie 2 ostatnie już dała mi takie do karmienia ale ze względu na wysoki brzuch i komfort noszenia doradziła przedłużkę....jak do 4mies. nosiłam obwód 65 tak teraz 70 z przedłużką... ale chyba najważniejsze jak czuję podtrzymanie...?
Generalnie nie mam nic przeciwko przedłużkom, jeśli miski pasują, ale pamietaj że przedłużka sprawia, że obwód zwiększa się tylko na plecach. Tym samym fiszbiny przesuwają się i wypadają w innych miejscach niż bez przedłużki i miski nie zawsze są na swoim miejscu. To może powodować dyskomfort.
Co do karmników to doświadczenia nie mam, bo nie karmiłam, ale w większości są to sflaczałe staniki które z trzymaniem biustu nie mają nic wspólnego.

W ciążach też biust rósł mi w oczach, obwód niewiele. Kupowałam w necie używane staniki wiedząc, że są na miesiąc - dwa. Później odsprzedałam je dalej.

Pamiętaj że teraz jeszcze nie masz największych piersi. Największe są podczas nawału pokarmu w 3-5 dobie po porodzie.
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-27, 16:18   #737
2011607111034
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 269
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

http://allegro.pl/60d-biustonosz-kon...668243115.html
Jak myślicie, jak ten biustonosz sprawdzi się w przypadku rozmiaru 60d? Boję się, że te wystające części będą wyglądać dobrze tylko na większym biuście.
2011607111034 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-29, 21:21   #738
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Wieki mnie tutaj nie było.

Mam pytanie: czy czarna Arabella ma miski standardowe, czy też nieco większe? Z Arabelli mam Oyster i wypada standardowo, ma ktoś może porównanie tych dwóch wersji?
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-30, 06:56   #739
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

No więc tak - noszę 65C. Do tej pory nosiłam atlantici, tanie, miłe w dotyku, mało rozciągliwe, nie robią "skorupy" na piersiach. Dałam się zwariować na Esotiq. Jeszcze nigdy (od 4 lat) nie miałam tak okropnego stanika! rozciągnął się po 2 miesiącach (a nie noszę go codziennie) miski są skorupami, absolutnie nie modeluje piersi! Jestem w nim płaska jak deska po 2 miesiącach! Już nigdy nie kupię stanika tej firmy.
Czy znacie jakieś inne DOBRE staniki 65 C?
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-02, 17:03   #740
pyati
Kocia mama
 
Avatar pyati
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 4 031
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Dziewczyny z kalkulatora wyszło mi, że mam 65D, taki też rozmiar noszę (w reserved czasem są). Powiedzcie mi czy ktoś wie gdzie stacjonarnie w Toruniu kupię dobry stanik w tym rozmiarze? Nie kosztujący fortuny (myślę do 100zł)?
__________________
Kociara




pyati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-02, 20:24   #741
Binoche
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 180
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

A ja też!

Dobry stanik to podstawa...
Binoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-02, 21:06   #742
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Wieki mnie tutaj nie było.

Mam pytanie: czy czarna Arabella ma miski standardowe, czy też nieco większe? Z Arabelli mam Oyster i wypada standardowo, ma ktoś może porównanie tych dwóch wersji?
Chyba wszystkie Arabelle wypadają dość dużomiskowe. Mówiąc czarne, masz na myśli midnight czy czarną z różowym haftem? Bo ta z różowym to bazówka, była robiona przez kilka sezonów, więc może w ogóle różnie wypadać.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-03, 22:56   #743
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Chyba wszystkie Arabelle wypadają dość dużomiskowe. Mówiąc czarne, masz na myśli midnight czy czarną z różowym haftem? Bo ta z różowym to bazówka, była robiona przez kilka sezonów, więc może w ogóle różnie wypadać.
Wytłuszczone - no wszystkie na pewno nie, czego przykładem jest Oyster (dla porównania: Eleanor rodzynkową i czerwoną mam w rozmiarze 32 DD, przy Oysterce 32E). I chodzi mi o czarną z różowym haftem - ale z tego co piszesz, mogę nie ustalić jak jest z jej miskami, szkoda, bo w ciemno nie chciałabym kupować...
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-10, 12:26   #744
AnaW77
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 298
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
No więc tak - noszę 65C. Do tej pory nosiłam atlantici, tanie, miłe w dotyku, mało rozciągliwe, nie robią "skorupy" na piersiach. Dałam się zwariować na Esotiq. Jeszcze nigdy (od 4 lat) nie miałam tak okropnego stanika! rozciągnął się po 2 miesiącach (a nie noszę go codziennie) miski są skorupami, absolutnie nie modeluje piersi! Jestem w nim płaska jak deska po 2 miesiącach! Już nigdy nie kupię stanika tej firmy.
Czy znacie jakieś inne DOBRE staniki 65 C?
polecam z AVA sama mam kilka i jestem zadowolona, i nie mają wygórowanej ceny
AnaW77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-10, 14:38   #745
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

dziewczyny, jakieś opinie o panache Loretta model plunge? bardzo mi się podoba, ale nie wiem czy robi ladny biust? czy nie rozstawia na boki, a pośrodku lotnisko - bo to niby plunge, ale miekki, więc nie wiem jak to z nim jest??
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-10, 16:14   #746
AnaW77
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 298
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez Venin Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/60d-biustonosz-kon...668243115.html
Jak myślicie, jak ten biustonosz sprawdzi się w przypadku rozmiaru 60d? Boję się, że te wystające części będą wyglądać dobrze tylko na większym biuście.
a czy on warty jest tej ceny ??
AnaW77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-10, 17:14   #747
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

pozwoliłam sobie zajrzeć do linka Ana77

no i...


Witamy. Chcieliśmy przybliżyć temat jak wybrać prawidłowy rozmiar biustonosza - bo w/g statystyk 80 % kobiet ma źle dopasowany biustonosz.

Krok pierwszy - rozmiar pod biustem:
bieżemy miarę krawiecką i na ciasno najlepiej na wydechu mierzymy obwód pod biustem i zaokrąglamy w dół ponieważ nowy biustonosz powinien być zapinany na pierwszą haftkę - tzn. jeżeli mamy 78 cm to rozmiar będzie 75 - jeżeli 83 cm to rozmiar 80 itp.

Krok drugi - rozmiar miseczki
przeciwnie jak pierwszy wymiar mierzymy luźno w najszerszym miejscu biustu - możemy się trochę pochylić do przodu i np. miara pokazuje 95 cm to patrząc w tabeli mamy D - oczywiście przymiarka obowiązkowa.

Przykład: rozmiar pod biustem 78 cm, rozmiar w biuście 95 cm to zgodnie z tabelą odpowiada rozmiarowi 75D; rozmiar pod biustem 83 cm, rozmiar w biuście 95 cm to zgodnie z tabelą odpowiada - 80B, itd.


nie obraź się koleżanko ale TWÓJ ulubiony sklep z bielizną (nie dziwię się, skoro nosi TWOJE imię) powinien nieco popracować nad poradnictwem

pogrubione

1.yyyy, ortografia
2. mam 83 cm i nie noszę obwodu 80, jedynie chyba Ewa Michalak robi tak ciasne staniki, że wystarczy takie małe zaniżenie
3. yyy, można to jakoś zgrabniej ująć chyba
4. nie, nie odpowiada, ja mam wymiary 83/96 i noszę...75D w czasach nieuświadomienia nosiłam właśnie to nieszczęsne 80B i wygladalam tragicznie, teraz mam piękny pełny biust

pozdrawiam i polecam popracować nad wiedzą brafitterską, bo kuleje mocno

Edytowane przez 2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Czas edycji: 2014-11-10 o 17:18
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-10, 17:38   #748
AnaW77
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 298
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

[1=2f6abb6d3878858271ffdb3 efd65c95d1f4fde9b_623d0cb 3af0b6;48879376]pozwoliłam sobie zajrzeć do linka Ana77

no i...


Witamy. Chcieliśmy przybliżyć temat jak wybrać prawidłowy rozmiar biustonosza - bo w/g statystyk 80 % kobiet ma źle dopasowany biustonosz.

Krok pierwszy - rozmiar pod biustem:
bieżemy miarę krawiecką i na ciasno najlepiej na wydechu mierzymy obwód pod biustem i zaokrąglamy w dół ponieważ nowy biustonosz powinien być zapinany na pierwszą haftkę - tzn. jeżeli mamy 78 cm to rozmiar będzie 75 - jeżeli 83 cm to rozmiar 80 itp.

Krok drugi - rozmiar miseczki
przeciwnie jak pierwszy wymiar mierzymy luźno w najszerszym miejscu biustu - możemy się trochę pochylić do przodu i np. miara pokazuje 95 cm to patrząc w tabeli mamy D - oczywiście przymiarka obowiązkowa.

Przykład: rozmiar pod biustem 78 cm, rozmiar w biuście 95 cm to zgodnie z tabelą odpowiada rozmiarowi 75D; rozmiar pod biustem 83 cm, rozmiar w biuście 95 cm to zgodnie z tabelą odpowiada - 80B, itd.


nie obraź się koleżanko ale TWÓJ ulubiony sklep z bielizną (nie dziwię się, skoro nosi TWOJE imię) powinien nieco popracować nad poradnictwem

pogrubione

1.yyyy, ortografia
2. mam 83 cm i nie noszę obwodu 80, jedynie chyba Ewa Michalak robi tak ciasne staniki, że wystarczy takie małe zaniżenie
3. yyy, można to jakoś zgrabniej ująć chyba
4. nie, nie odpowiada, ja mam wymiary 83/96 i noszę...75D w czasach nieuświadomienia nosiłam właśnie to nieszczęsne 80B i wygladalam tragicznie, teraz mam piękny pełny biust

pozdrawiam i polecam popracować nad wiedzą brafitterską, bo kuleje mocno [/QUOTE]
powiem tak, po pierwsze nie rażą mnie błędy ortograficzne w różnych tekstach, liczy się dla mnie treść (nie ma ludzi nieomylnych), chociaż fakt to trochę razi, po drugie dobierała, u nich biustonosz i o dziwo dobrze dobrałam i jestem zadowolona, po trzecie to nie da się dogodzić wszystkim, zawsze się znajdzie perfekcjonista któremu wszystko przeszkadza albo nic nie pasuje
AnaW77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-10, 17:42   #749
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10 573
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

ja mam 73 pod biustem i noszę 7tki, tylko czasem luźne 65. Nie każdy musi się ściskać
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-10, 18:02   #750
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

ja się nie ściskam - im większy obwód biustonosza tym bardziej się on rozciąga, bo tego obwodu jest po prostu więcej i pracuje bardziej, poza tym u Ciebie to głównie kości, a u mnie rownież dochodzi tłuszczyk, który mnie otula

Ana77 - błędy zawsze rażą, wybacz ale taką mam opinię
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-18 21:17:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:43.