Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-12-01, 10:34   #2911
MsLullaby
Zakorzenienie
 
Avatar MsLullaby
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 573
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Cytat:
Napisane przez Isabell12 Pokaż wiadomość
luli przepis wysłałam sprawdź pw bo coś mi sie dziwnie wysyłało, jak nie poszło to jeszcze raz spróbuję
a jeszcze raz prześlę póki temat na tapecie



idź idź, ja tak długo ociągałam się z tym i teraz myślę że taka głupia byłam, stosowałam sobie różne dziwne diety -bez sensu -
a teraz wcale nie czuję się jak bym była na diecie
ja tak myślę o 6 kg ale jak będzie wiecej to też ok

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:56 ----------



u mnie też są na pierwszym miejscu, tylko tak się zastanawiam trochę nad nimi, czy jak mały będzie rysował kredkami, mazakami czy ich " nie poplami"
moja sis miała podobne i były "prawie gołe" w sensie słabo polakierowane i kreski kropki po malowaniu zostały

aaaale , mój niezawodny tż mówi że jak się zdecyduję i zamówię i będą słabo zaimpregnowane to sam je pociągnie jeszcze lakierem do drewna albo czymś takim żeby były "śliskie" i nie wciągały tych kredek i mazaków
tylko nie wiem na ile to mozliwe

a w ogóle najlepiej by było gdyby stolik do nich był taki sam jak w ostatnim linku, w sense konstrukcji czyli bez tych poprzecznych deseczek na dole -tylko nogi
Dziękuję, przyszły mi dwie wiadomości na święta zrobię
Cytat:
Napisane przez bajka1807 Pokaż wiadomość
dziekuje, moje juz lepiej. za to Amelke tak rozlozylo, ze nie ogarniam :/ ani inhalacji nie da sobie zrobic, ani gila odciagnac, nawet nosa nie daje wytrzec. kaszle, powoli glos traci. no i od kad ja polozylam spac budzi sie srednio co 30 min modle sie zeby sie jutro do lekarza dostac...
Zdrowia dla Amelki!
Cytat:
Napisane przez tassia Pokaż wiadomość
Isabel ja tez baaardzi proszę o przepis na priw bo ja tylko z telefonu i nie mogę tego zapisać



Jaika trzymamy kciuki - oby powrót mile cie zaskoczył


Ja dziś mam maraton lekarzowy. Właśnie czekam do endo, potem kardio a na końcu dżin.


Czy wasze dzieci tez się zawieszają. Mój ma czasem tak ze jak zapatrzy się za okno, albo na zabawkę jakąś to nie na z nim kontaktu. Mogę wołać i wołać i nic. Dopiero jak mu się znudzi przedmiot to udaje się nawiązać kontakt z baza.
Masakra
Zdarza mu się i to nie raz

Ja po lekarzu, oczywiście nic nowego nie wiem, a położną mam, uwaga, na 2 stycznia, spoko - poczekam chciałam żeby lekarz zajrzał małemu do tej buzi ale on na sam widok gabinetu ryczeć zaczął wiec odpuściłam a teraz sobie pije gorącą czekoladę
__________________
Bartuś
9.09.2013

Adrianek
30.07.2015
MsLullaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-01, 10:37   #2912
Isabell12
Zadomowienie
 
Avatar Isabell12
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 099
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

mam pytanie do mamusi która robi wianki -nie pamiętam która to z was
czy używasz pistoletu do klejenia na gorąco , w ogóle możecie jakiś polecić
muszę kupić
Isabell12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-01, 10:41   #2913
misia332
Zakorzenienie
 
Avatar misia332
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 955
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

40 dni do TP
__________________
Ślub 6 lipiec 2013
Kornel 24 październik 2013
Antoni 8 stycznia 2015


http://onaiich3.blogspot.com.es/
misia332 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-01, 10:46   #2914
Isabell12
Zadomowienie
 
Avatar Isabell12
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 099
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Cytat:
Napisane przez Poziomkowa89 Pokaż wiadomość
Nie jednak to za wiela roboty dla mnie na za tydzień musze wymyślić jakis tort dla męża. I chciałabym zrobić to ciasto marchewkowe z mascarpone. Moge prosić o przepis wczoraj ktos wrzucał ale jakas dietętyczna wersję a ja tam wolę na bogato przynajmniej pierwszy raz bym takie chciala zrobić.

Jak sie robi syrop z cebuli?
ja kiedyś robiłam taki tz pił
3 cebule poisiekać, włozyć do słoiczka zasypać 4 łyżkami cukru, poczekać aż puści sok, przecedzić pic 3x dziennie po łyżeczce

albo

pokroić 3 cebule i 6 ząbków czosnku , przełożyć do słoiczka zalac 1/2 szkl. płynnego miodu, wymieszać przykryć odstawić w ciepłe miejcse na 5 godz.
Pić 3 x dziennie po 1 łyżeczce

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

Cytat:
Napisane przez misia332 Pokaż wiadomość
40 dni do TP
misia bliziutko
Isabell12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-01, 10:48   #2915
Poziomkowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Poziomkowa89
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 044
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Isabel to chyba mariasia robi wianki. Ja tez robie i kupując pistolet patrz zeby końcówka byla cienka. Precyzyjniej idzie to nakładać.
Dzięki za przepis cebulowy idę robic
__________________
Leoś 14.10.2013

Czekamy na dzidziusia
Poziomkowa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-01, 10:55   #2916
MsLullaby
Zakorzenienie
 
Avatar MsLullaby
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 573
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Cytat:
Napisane przez Poziomkowa89 Pokaż wiadomość
Isabel to chyba mariasia robi wianki. Ja tez robie i kupując pistolet patrz zeby końcówka byla cienka. Precyzyjniej idzie to nakładać.
Dzięki za przepis cebulowy idę robic
My pijemy juz kilka dni z przepisu nr 1
__________________
Bartuś
9.09.2013

Adrianek
30.07.2015
MsLullaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-01, 11:03   #2917
bojatoja
Zakorzenienie
 
Avatar bojatoja
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 201
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Cytat:
Napisane przez Madziuchna27 Pokaż wiadomość
co to za książeczki?
Od czwartku były książeczki interaktywne w biedronce. Jak znajdziesz gazetke na necie to są na 42 stronie.
Cytat:
Napisane przez MsLullaby Pokaż wiadomość
Nieśmiało ogłaszam, że chyba już Bartek dochodzi do siebie. Praktycznie już nie czuć ropy, a ciężko mi tam dokładnie obejrzeć jak to wygląda bo mi nie daje, mam nadzieję że rano będzie tak jak przed snem a jutro mam lekarza rano i musze wziąć małego ze sobą bo tż w pracy będzie
Super

Cytat:
Napisane przez bajka1807 Pokaż wiadomość
dziekuje, moje juz lepiej. za to Amelke tak rozlozylo, ze nie ogarniam :/ ani inhalacji nie da sobie zrobic, ani gila odciagnac, nawet nosa nie daje wytrzec. kaszle, powoli glos traci. no i od kad ja polozylam spac budzi sie srednio co 30 min modle sie zeby sie jutro do lekarza dostac...
Zdrówka
Cytat:
Napisane przez Brydzia_ Pokaż wiadomość


bajka u nas katar i kaszel od wtorku... od czwartku na lekach i nic lepiej a jak widzi sopelek to już beczy do tego dzisiaj mnie rozkłada
Zdrówka
Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Kurcze, Żuk mi cała noc przepłakał, nad ranem temp. 38,6 i nosek zawalony. I chyba przez to bardzo brzydko oddychał - miał smoka w buzi, a nos zatkany, więc trudno mu było oddech złapac
Został z Bartkiem i dzisiaj do pediatry... a tak już ładnie od miesiąca nie chorował
Zdrówka
Cytat:
Napisane przez Poziomkowa89 Pokaż wiadomość

Leo ma kaszel i w ogole beznadziejny tydzień przez nami żadnych atrakcji tylko w domu będziemy siedzieć
Od kiedy beda grać świąteczne piosenki?
.
Zdrówka
Cytat:
Napisane przez misia332 Pokaż wiadomość
40 dni do TP
Już bliziutko, fajnie



My byliśmy wczoraj na urodzinach, Filipek się ładnie bawił, pojadł wszystkiego i o 19.30 byliśmy w domu
Idę gotować coś dla niego na obiad, nie mam pomysłu
__________________
Filip
Moje trzy Aniołki: 31.03.2012 [8tc]
14.11.2015 [10tc]
29.12.2016 [9tc]
bojatoja jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-01, 11:10   #2918
passion80
Zakorzenienie
 
Avatar passion80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 15 643
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

byłaby któraś tak miła i jeszcze raz napisaął, krok po kroku, jak kupić i zapłacić z tym kuponem?
__________________
28.05.2011
29.08.2013
passion80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-01, 11:18   #2919
Isabell12
Zadomowienie
 
Avatar Isabell12
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 099
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Cytat:
Napisane przez Poziomkowa89 Pokaż wiadomość
Isabel to chyba mariasia robi wianki. Ja tez robie i kupując pistolet patrz zeby końcówka byla cienka. Precyzyjniej idzie to nakładać.
Dzięki za przepis cebulowy idę robic
oooo to więcej Was zdolnych....pochwalcie sie swoimi cudeńkami
poziomka ja to chciałam taki tańszy za 30 parę złotych do własnego użytku kilka razy na rok
czy lepiej kupić coś droższego?
Isabell12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-01, 11:22   #2920
Poziomkowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Poziomkowa89
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 044
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Cytat:
Napisane przez Isabell12 Pokaż wiadomość
oooo to więcej Was zdolnych....pochwalcie sie swoimi cudeńkami
poziomka ja to chciałam taki tańszy za 30 parę złotych do własnego użytku kilka razy na rok
czy lepiej kupić coś droższego?
Ja mam taki za 30zl i jest ok. Mam go juz z 4lata. Kiedyś duzo go używałam bo robiłam ozdoby na sprzedaż teraz tylko dla siebie i rodziny.
__________________
Leoś 14.10.2013

Czekamy na dzidziusia
Poziomkowa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-01, 11:30   #2921
tassia
Zakorzenienie
 
Avatar tassia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 141
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
oo nie widziałam tych pociągów w gazetce.ale to na tej samej zasadzie
w Biedrze chyba są lub będą rowerki biegowe?




ale psycholog mówił,że ok?chyba,że masz na myśli problemy ze słuchem?
Tak tzn zdziwila sie troche ale potem powiedziala ze di 18-20 miesie y to calkiem normalbe.
On sie nie zawiesza na jakos dlugo. wydaje mi sie ze max 5 sekund.






Cytat:
Napisane przez Poziomkowa89 Pokaż wiadomość
Nie jednak to za wiela roboty dla mnie na za tydzień musze wymyślić jakis tort dla męża. I chciałabym zrobić to ciasto marchewkowe z mascarpone. Moge prosić o przepis wczoraj ktos wrzucał ale jakas dietętyczna wersję a ja tam wolę na bogato przynajmniej pierwszy raz bym takie chciala zrobić.

Jak sie robi syrop z cebuli?
Ja kroje cebule u zasypuje cukrem bez jakichś proporcji
Jak potrzebuje aż szybko to posiekaj cebule j daj trochę więcej cukru to za godzinę będziesz juz miała
A jak ci się nie spieszy to normalnie w plasterki.
__________________
Maciej





[/RIGHT]
tassia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-01, 11:38   #2922
papalinka83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 061
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

od kilku dni nadrabiam Was, ale jak przychodzi do odpisania, to coś (ktoś) mi staje na przeszkodzie U nas jakoś leci. Mój tż już chory 2 tygodnie, ale poszedł w końcu wczoraj do lekarza po antybiotyk, więc jest nadzieja Ola coraz więcej chodzi, ale tchórz ciągle szuka, gdzie by się złapać kogoś albo czegoś, więc nie wiem, kiedy ona zrozumie, że może już sama chodzić, a może na bank, bo jak jej się poda 1 rękę to właściwie już biega.

I zastanawiam się, czy już jej kupować takie lepsze buty do chodzenia, czy zaczekać aż faktycznie zacznie już pewnie sama śmigać? Bo się obawiam, że jak jeszcze z miesiąc poczekam, to już nic nie będzie

I jeszcze pytanko do mam niejadków, najlepiej tych starszych: od jakiegoś czasu Ola nie chce w ogóle jeść obiadów. W ogóle nie chce jeść nic nowego, a z obiadu je same ziemniaki, całą resztę wypluwa, zaciska usta, prośby i groźby nie pomagają. Co jakiś czas zje ze słoika, jak już jej dam z desperacji. I zastanawiam się, czy dobrze, myślę, żeby to olać? Tzn próbować zaczynać od innych rzeczy, ale jak nie chce to odpuścić i poczekać, aż sama zmądrzeje? Jak jajka je regularnie, to chyba anemia jej nie grozi, jak malutko je mięsa? Co myślicie?


Cytat:
Napisane przez Isabell12 Pokaż wiadomość
uwaga chwalę się od 3 tyg. jestem na diecie a czuję się jak bym wcale na niej nie była i schudłam 2,5 kg - wynik średni ale zgodny z załozeniami dietetyczki[COLOR="Silver"]
:
Przepis super na rurki, tylko zastanawiam się, czy przy moim niewielkim doświadczeniu w pieczeniu nie za trudne, a zjadłabym
Cytat:
Napisane przez ja-ika Pokaż wiadomość
pięknie


Zaraz idę do pracy Czekam na teściową, Emilka jeszcze śpi. W nocy oczywiście budziła się kilka razy, a ja za bardzo nie mogłam spać chyba z nerwów i żeby nie zaspać
Oby było lepiej niż myślisz

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Heh, a już miałam nadzieję...
No to dalej nie wiem, co Młodemu jest, bo fochy ma jak stara panna - takie z tupaniem i wrzeszczeniem, a w ogóle charakter po tatusiu wychodzi i o byle pierdołę się wkurza

Kurcze, Żuk mi cała noc przepłakał, nad ranem temp. 38,6 i nosek zawalony. I chyba przez to bardzo brzydko oddychał - miał smoka w buzi, a nos zatkany, więc trudno mu było oddech złapac
Został z Bartkiem i dzisiaj do pediatry... a tak już ładnie od miesiąca nie chorował
Zdrówka dla Żuczka i oby już go nic nowego nie brało. A co do pogrubionego to
Cytat:
Napisane przez tassia Pokaż wiadomość
Czy wasze dzieci tez się zawieszają. Mój ma czasem tak ze jak zapatrzy się za okno, albo na zabawkę jakąś to nie na z nim kontaktu. Mogę wołać i wołać i nic. Dopiero jak mu się znudzi przedmiot to udaje się nawiązać kontakt z baza.
Masakra
Nie, raczej nie, ale wyczuwam drugie dno w twoim pytaniu, więc odpuść Tassia, mówię ci, bo zwariujesz. Każde dziecko jest inne, jedno spokojne, drugie ruchliwe, trzecie mówi, czwarte nie, a piąte się zawiesza
Cytat:
Napisane przez bajka1807 Pokaż wiadomość
a w ogole jaki ze mnie as w piatek mialo byc auto do odbioru od mechanika, ale godzina mi nie pasowala wiec powiedzialam ze przyjde po nie w poniedzialek. no to poszlam, okazalo sie ze jeszcze nie zrobiony do konca. no to ok, mowie ze chociaz zaplace za naprawe. wyszlo 2,5 tys, poszlam wyplacic kase z bankomatu a tam sie okazuje ze limit 2 tys no to wzielam co moglam, ide do chlopakow, mowie ile jest i wychodze. a oni za mna biegna i mowia ze jest 1800 se mysle gdzies sie 200 zapodzialo no i szukam wszedzie i ni ma! mysle ze bez jaj, no przeciez nie wyparowalo.... mowie im ze sprawdzalam i liczylam kase, wyplacalam na trzy razy, dwa razy po 800 i raz 200.... popatrzyli na mnie jak na rasowa blondi, ja sie malo ze wstydu nie spalilam no ale choroba i bol glowy, plus chora Amelka mnie usprawiedliwia

Cytat:
Napisane przez misia332 Pokaż wiadomość
40 dni do TP
WOW no to właściwie chyba powinnaś spakować torbę

---------- Dopisano o 12:38 ---------- Poprzedni post napisano o 12:35 ----------

Cytat:
Napisane przez tassia Pokaż wiadomość
Tak tzn zdziwila sie troche ale potem powiedziala ze di 18-20 miesie y to calkiem normalbe.
On sie nie zawiesza na jakos dlugo. wydaje mi sie ze max 5 sekund.

Ja kroje cebule u zasypuje cukrem bez jakichś proporcji
Jak potrzebuje aż szybko to posiekaj cebule j daj trochę więcej cukru to za godzinę będziesz juz miała
A jak ci się nie spieszy to normalnie w plasterki.
Ja tam samo A jak komuś smak przeszkadza, to można też wcisnąć cytryny i miodu, wtedy jest lepsze
__________________
Ola 20.09.2013

Pawełek 20.03.2015
papalinka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-01, 11:43   #2923
Poziomkowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Poziomkowa89
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 044
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Syrop mam juz nastawiony a tymczasem dałam kilka kropel sinecodu.
U nas dzis tak zimno! No szok, a jeszcze wieje na potęgę.

---------- Dopisano o 12:43 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------

Papalinko smak tego syropu jest super i kojarzy mi sie z dzieciństwem

A no ładnie, całe pranie na podłodze i tak w kółko ja wieszam a ten koleś zdejmuje.
__________________
Leoś 14.10.2013

Czekamy na dzidziusia
Poziomkowa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-01, 11:53   #2924
Isabell12
Zadomowienie
 
Avatar Isabell12
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 099
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Cytat:
Napisane przez Poziomkowa89 Pokaż wiadomość
Ja mam taki za 30zl i jest ok. Mam go juz z 4lata. Kiedyś duzo go używałam bo robiłam ozdoby na sprzedaż teraz tylko dla siebie i rodziny.
no o to chodzi, u mnie w okolicy tylko jeden sklep budowlany mrówka-juto zajrzę może akurat kupię a jak nie to zamówię przez neta
z jakiej firmy jest twój, gdzie kupiłaś?

Cytat:
Napisane przez Poziomkowa89 Pokaż wiadomość
Syrop mam juz nastawiony a tymczasem dałam kilka kropel sinecodu.
U nas dzis tak zimno! No szok, a jeszcze wieje na potęgę.

---------- Dopisano o 12:43 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------

Papalinko smak tego syropu jest super i kojarzy mi sie z dzieciństwem
u nas też ziiimno, nie wiem czy dziś wyjdziemy też wieje

Cytat:
Napisane przez papalinka83 Pokaż wiadomość
od kilku dni nadrabiam Was, ale jak przychodzi do odpisania, to coś (ktoś) mi staje na przeszkodzie U nas jakoś leci. Mój tż już chory 2 tygodnie, ale poszedł w końcu wczoraj do lekarza po antybiotyk, więc jest nadzieja Ola coraz więcej chodzi, ale tchórz ciągle szuka, gdzie by się złapać kogoś albo czegoś, więc nie wiem, kiedy ona zrozumie, że może już sama chodzić, a może na bank, bo jak jej się poda 1 rękę to właściwie już biega.

I zastanawiam się, czy już jej kupować takie lepsze buty do chodzenia, czy zaczekać aż faktycznie zacznie już pewnie sama śmigać? Bo się obawiam, że jak jeszcze z miesiąc poczekam, to już nic nie będzie

I jeszcze pytanko do mam niejadków, najlepiej tych starszych: od jakiegoś czasu Ola nie chce w ogóle jeść obiadów. W ogóle nie chce jeść nic nowego, a z obiadu je same ziemniaki, całą resztę wypluwa, zaciska usta, prośby i groźby nie pomagają. Co jakiś czas zje ze słoika, jak już jej dam z desperacji. I zastanawiam się, czy dobrze, myślę, żeby to olać? Tzn próbować zaczynać od innych rzeczy, ale jak nie chce to odpuścić i poczekać, aż sama zmądrzeje? Jak jajka je regularnie, to chyba anemia jej nie grozi, jak malutko je mięsa? Co myślicie?



Przepis super na rurki, tylko zastanawiam się, czy przy moim niewielkim doświadczeniu w pieczeniu nie za trudne, a zjadłabym

Oby było lepiej niż myślisz


Zdrówka dla Żuczka i oby już go nic nowego nie brało. A co do pogrubionego to

Nie, raczej nie, ale wyczuwam drugie dno w twoim pytaniu, więc odpuść Tassia, mówię ci, bo zwariujesz. Każde dziecko jest inne, jedno spokojne, drugie ruchliwe, trzecie mówi, czwarte nie, a piąte się zawiesza



WOW no to właściwie chyba powinnaś spakować torbę

---------- Dopisano o 12:38 ---------- Poprzedni post napisano o 12:35 ----------


Ja tam samo A jak komuś smak przeszkadza, to można też wcisnąć cytryny i miodu, wtedy jest lepsze
u nas też tak było, poczekaj spokojnie odważy się na pewno

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:49 ----------

mój chłopczyk ma jednego wielkiego kręconego irokeza na głowie
wchodzi za firankę a później idzie tak że mu sie zsuwa z głowy do tylu
fryz ma nieziemski , śmieje się
chwała mu za to że obrywanie firanek juz mu przeszło

chciałam mu obciąć włoski ale szkoda mi tych loków
Isabell12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-01, 11:54   #2925
bojatoja
Zakorzenienie
 
Avatar bojatoja
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 201
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Cytat:
Napisane przez Poziomkowa89 Pokaż wiadomość
Syrop mam juz nastawiony a tymczasem dałam kilka kropel sinecodu.
U nas dzis tak zimno! No szok, a jeszcze wieje na potęgę.
U nas też wieje masakrycznie, do tego -7 i czuć zimno
__________________
Filip
Moje trzy Aniołki: 31.03.2012 [8tc]
14.11.2015 [10tc]
29.12.2016 [9tc]
bojatoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-01, 11:56   #2926
Isabell12
Zadomowienie
 
Avatar Isabell12
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 099
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Cytat:
Napisane przez Poziomkowa89 Pokaż wiadomość

A no ładnie, całe pranie na podłodze i tak w kółko ja wieszam a ten koleś zdejmuje.
ło matko syzyfowa praca

---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------

Cytat:
Napisane przez bojatoja Pokaż wiadomość
U nas też wieje masakrycznie, do tego -7 i czuć zimno
a u nas..... -6 brrrrrr
Isabell12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-01, 11:56   #2927
Poziomkowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Poziomkowa89
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 044
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Iza potem sprawdze jaka firma, kupiłam w castoramie. Nie moge otwierać teraz tego pudła chociaz moze miałabym leo z głowy na godzinke jakby zaczął przeglądać zawartość czyli ozdoby
Brałam go na kurs florystyczny i wszystkim on pasował.
__________________
Leoś 14.10.2013

Czekamy na dzidziusia
Poziomkowa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-01, 12:04   #2928
Isabell12
Zadomowienie
 
Avatar Isabell12
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 099
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Cytat:
Napisane przez papalinka83 Pokaż wiadomość



Przepis super na rurki, tylko zastanawiam się, czy przy moim niewielkim doświadczeniu w pieczeniu nie za trudne, a zjadłabym
eee nawet moja sis która ma 27 lat i w zyciu upiekła góra 2 placki daje radę, więc spoko
piecze dla swojego narzeczonego

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Poziomkowa89 Pokaż wiadomość
Iza potem sprawdze jaka firma, kupiłam w castoramie. Nie moge otwierać teraz tego pudła chociaz moze miałabym leo z głowy na godzinke jakby zaczął przeglądać zawartość czyli ozdoby
Brałam go na kurs florystyczny i wszystkim on pasował.
ok. nie ma problemu , tak tylko pytałam bo nie mam doświadczenia w tym temacie i poradzić się nie mam się kogo

---------- Dopisano o 13:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:59 ----------

a my chyba jednak wyjdziemy, to będzie taki krótki spacer do garażu i z powrotem
pojadę po starszaka bo szkoda zeby wracał pieszo ze szkoły w takie zimno a ma tak z 1 km

---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------

moje dziecko na wszystko krzyczy daj, DAJ, daj
i chodzi po domu macha rękami i coś tam sobie tłumaczy po swojemu
Isabell12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-01, 12:46   #2929
papalinka83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 061
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Cytat:
Napisane przez Isabell12 Pokaż wiadomość

[/COLOR]moje dziecko na wszystko krzyczy daj, DAJ, daj
i chodzi po domu macha rękami i coś tam sobie tłumaczy po swojemu
A moje krzyczy am am normalnie siara z nią wejść do sklepu, bo wygląda jakbym jej nie karmiła
__________________
Ola 20.09.2013

Pawełek 20.03.2015
papalinka83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-01, 12:57   #2930
teacherka
Zakorzenienie
 
Avatar teacherka
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 745
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Papalinko, moja za to woła na wszystko co jadalne "mniam mniam" No i ma ostatnio manię wąchania kwiatków i różnych kwiatkopodobnych rzeczy jak np. ostatnio w knajpie bazylię - chodziła od stolika do stolika i wąchała z daleka z głośnym "aaaaa" na końcu Nawet jacyś harleyowcy się do niej uśmiechali i przybijali jej piątkę....


W temacie prezentów - ja trochę popłynełam i już nakupowałam książek i książeczek, klocków duplo (skorzystalam z promocji w tesco, ceny wyszły jak na allegro), drewniane misie do ubierania, zastanawiam się nad https://www.tchibo.pl/gra-memory-z-d...400061759.html bo baaardzo mi się podoba (to i klocki do układania obrazków z tymi samymi motywami, no cuuudo).

Matę wodną Zuzia dostała na roczek z Dumela czterokolorową.
Fajny jest Ciasteczkowy Hipcio również z Dumela, Zuzia uwielbia go karmić.


Ja mam jakiś zwykły pistolet na klej i póki co się sprawdza. Czekam na jakieś wolne tża i tez będę kleic i szyć ozdoby. Nie mogę się doczekać.



A Zuzka na każdego ptaszka woła "habuuu" że niby każdy to sowa, bo najpierw robiła tak na sowy. Hmmm .
teacherka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-01, 12:58   #2931
passion80
Zakorzenienie
 
Avatar passion80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 15 643
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Isabel, ja uczę M wyciągania rączki, szczególnie do mojej sis i ciocia daj
__________________
28.05.2011
29.08.2013
passion80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-01, 13:05   #2932
Poziomkowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Poziomkowa89
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 044
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Izabel moj pistolet to proline 42911 ale jakbym teraz kupowała to patrzylabym zeby miał cienka metalowa końcówkę np dedra DED7552. Sorki ale nie umiem dawac linków na tel oba znajdziesz na allegro za około 20zl.

---------- Dopisano o 14:05 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------

A poza tym to przez ciebie iza wyciągnęlam pudło z ozdobami i jeszcze poleciałam po pudełko z bombkami leo śpi a ja oglądam hihi no i niestety ale jednak mam szklane bombki także na ten rok by trzeba kupic jakieś plastiki. W zeszłym roku mialam różowo, czarno, grafitowe bombki na srebrnym świerku super to wyglądalo do tego calkiem biale lampki. A wy? Ech jak ja kocham święta i odkąd mam Leosia jeszcze bardziej sie nimi jaram
__________________
Leoś 14.10.2013

Czekamy na dzidziusia
Poziomkowa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-01, 13:05   #2933
Larysa88
Zakorzenienie
 
Avatar Larysa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 559
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Passion wyszukujesz aukcje kupujesz i dopiero przy płatności kupon widać i odejmuje ta kwotę z kuponu
Aha no chyba ze jeszcze wcześniej musisz go wygenerowac czyli w moje allegro klikasz na moje kupony i tam na dole klikasz i pojawia się kupon

Cytat:
Napisane przez Isabell12 Pokaż wiadomość
dzień dobry
kluch mój bawił sie na dywanie i cisza myślę broi a ten.... zasną





brydzia, bajka- zdrówka


ale ja nie ćwiczę często 2-3 razy w tygodniu albo i to nie


jaika będzie dobrze


motyl kaśka ma rację, teraz mamy więcej obowiazków a przez to mniej czasu , a w ciaży tylko l4 i niemalże błogie lenistowo a teraz..... ech

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:07 ----------


no co ty mówisz, niee wydaje mi się że my tu wszystkie a jak nie wszystkie to prawie wszystkie pochachały byśmy się z głupot
zdrówka dla Żuczka



szybko zleciał Ci ten miesiąć?

no zgadzam się , moze dlatego ze więcej wyciagamy je " do ludzi"
chociaż w tamtym roku też wychodziłam z małym wszędzie na spacery ale moze mniej do takich miejsc typu sklep, market, plac zabaw itp. gdzie szybciej moze coś złapać od kogś


dobra wysyłam
też ma takie zawieszenia, ale to nie trwa jakoś bardzo długo , ale potrafi się zapatrzyć np. za okno tak jak piszesz albo w tv


poziomka potrzebne te foremki bo musisz na coś nawinąć, ale mozna je kupić w każdym sklepie z gospodarstwem domowym, ja 10 kupiłam chyba za 5 zł
kupuj i rób -pyszne są
zdrówka dla Leosia


nic podobnego, suche rurki piecze się szybciutko , no troszkę czasu wymaga uzupełnienie kremem ale warto

---------- Dopisano o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------


ale jesteś usprawiedliwiona, rozgrzeszam cię ha ha
Bardzo szybko minął
__________________
02.09.2013
Aleksandra
Larysa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-01, 13:06   #2934
passion80
Zakorzenienie
 
Avatar passion80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 15 643
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Larysa, dzięki
do kiedy ta promocja?
__________________
28.05.2011
29.08.2013
passion80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-01, 13:33   #2935
Larysa88
Zakorzenienie
 
Avatar Larysa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 559
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Dziewczyny 8.12 w Lidlu sztućce dla dzieci czekałam na nie )


Cytat:
Napisane przez passion80 Pokaż wiadomość
Larysa, dzięki
do kiedy ta promocja?
Do 13.12 mam ten kupon na 35zl za zakupy za stowe a ten za 20zl wykorzystałam ale był chyba też do wtedy albo dłużej myślę że po 13 grudnia znów nowy kupon się pojawi, jak dotąd cały czas mi nowe się generują po wykorzystaniu starych

---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 14:22 ----------

Strasznie szybko minął mi ten rok... Dopiero co urodzilysmy dzieci nasze a tu już kolejne niedługo Misia juz tak bliziutko
__________________
02.09.2013
Aleksandra
Larysa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-01, 13:37   #2936
SAMBAdiJANEIRO
Zakorzenienie
 
Avatar SAMBAdiJANEIRO
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 505
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

my jako ze 18 grudnia mamy zamiar jechac na swieta do pl, juz wczoraj ubralismy nasza pierwsza wspolna choinke wczesniej mieszkalismy u tescia, a rok i dwa lata temu mielismy duzo wydatkow a i tak swieta w polsce wiec nie mielismy.... no i w chwili gdy powiedzialam ze " Bartek sie nie interesuje choinka" to wstal, sciagnal 2 bombki i zaczal uderzac az sie rozbily.... no i potem przewieszalam znowu bombki na wyzsze galazki i teraz pol choinki od dolu jest pustej ale kupilam dzis plastikowe bombki na te dolne galazki bo u gory mamy szklane... plastiki mi sie nie podobaja...
SAMBAdiJANEIRO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-01, 13:41   #2937
passion80
Zakorzenienie
 
Avatar passion80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 15 643
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

to już drugie święta naszych dzieci
__________________
28.05.2011
29.08.2013
passion80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-01, 13:41   #2938
bajka1807
Zakorzenienie
 
Avatar bajka1807
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8 269
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Cytat:
Napisane przez papalinka83 Pokaż wiadomość
A moje krzyczy am am normalnie siara z nią wejść do sklepu, bo wygląda jakbym jej nie karmiła
hehe Amela ma tak jak wchodzimy do lidlu od razu się bułki domaga


po lekarzu nic nowego. chyba sama powinnam zostać lekarzem swoich dzieci to co daje to on mi kazał dawać. osłuchowo na szczęście ok. Amelka na widok lekarza oczywiście zaczęła płakać.

załatwiłam milion rzeczy prócz kupna butów :/ nie ma u nas emeli. mierzylam jej geoxy ale mnie nie przekonały jakoś. no i rozmiar 22 żeby były z ten centymetr za duże
__________________
02.08.2010 Blanka
23.08.2013
Amelka
Mel B 14/14 ✓
bajka1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-01, 13:52   #2939
Larysa88
Zakorzenienie
 
Avatar Larysa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 559
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Na 16 do pracy.. Ale mi się nie chce..
__________________
02.09.2013
Aleksandra
Larysa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-01, 13:53   #2940
Brydzia_
Zakorzenienie
 
Avatar Brydzia_
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 12 823
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Cytat:
Napisane przez misia332 Pokaż wiadomość
Brydzia dokładnie jak Motyl pisze, mogę się zalogować na swojej apce na Twoje konto, ale to wtedy Ty musisz mieć do mnie zaufanie.


Motyl y mamy taki własnie leciutki rowerek biegowy z Biedronki, mój brat kupił młodemu na roczek. Kornik siada, ale jeszcze nie ogarnia nóżek.

Bylam w Lidlu i zamiast tego toru pociągowego kupiłam młodemu od babci namiot i dwa rodzaje puzzli. No i nie wiem co od nas pod choinkę, i jeszcze trzech Króli.

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------

bajka dużo zdrowia dla Was dziewczyny !!

A tak btw masz jakis budyń chyba
tylko że kod można było pobrać do godz 24 trudno...
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło...




Brydzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-03 20:31:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:21.