Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-01-02, 23:38   #4951
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Cytat:
Napisane przez Natala84 Pokaż wiadomość

najważniejsze że dostał już leki, jeśli diagnza jest słuszna i antybiotyk dobry to z reguły po 2-3 dawkach dziecko jest w zdecydowanie lepszej formie - więc jutro powinno być już lepiej

a u nas to ja się zastanawiam czy to nie trzydniówka Hania od rana nie gorączkuje, ma 36,6, dobry humor... w dzień odespała słabe noce - spała 3h ciągiem! a my dwie no i nawet coś tam zjadła dzisiaj...
wysypka przy trzydniówce wychodzi od razu, czy np na następny dzień?
3-5 dzień od wystąpienia gorączki.
En miała na początku 5 doby.

---------- Dopisano o 00:38 ---------- Poprzedni post napisano o 00:35 ----------

Laski, 49 postów, a nie ma komu napisać
Ja próbowałam pracować, ale system znów się wiesza i olalam, w takim tempie pracując na akord to lepiej wyjdę na wycieczce pod najbliższy kościół i zebraniu po mszy
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-02, 23:57   #4952
czaszka_
Zakorzenienie
 
Avatar czaszka_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 132
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

heja, ale dzis mam beznadziejny dzien...
pojechalam rano do taty z tztem zeby mu zrobic zakupy i pojechac do hurtowni i gdy tylko do niego weszlam to tak mi zawirowalo w glowie, mialam czarno przed oczami, nie wiedzialam co sie ze mna dzieje bylo mi slabo i niedobrze i padlam na lozko i tak lezalam godzine i wstac nie moglam bo wszystko sie kręcilo no i jak na zlosc winda zepsuta wiec tz mnie prawie niosl po schodach oczywiscie moja przychodnia zamnieta i oczekalam sie ledwo zywa 1,5h w innej przychodni. No i lekarz twierdzi ze to nerwica (juz od dawnien dawna mi sie kreci w glowie i mnie mdli ale z malym natezeniem), przepisal leki i zobaczymy
mimo wziecia tabletek do tej pory czuje sie beznadziejnie, mam nadzieje ze jutro juz bedzie lepiej

jeszcze wujek mojej przyjaciolki zaginał
__________________
Razem od 04.12.2004
Zaręczeni od 27.12.2008
Zaobrączkowani od 11.09.2010

Nasz skarb...Julka... 06.10.2013




czaszka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 02:08   #4953
Madzia000
Zadomowienie
 
Avatar Madzia000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 235
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Dziewczyny doradzcie jakis dobry syrop na mokry kaszel. Jasiek kaszle jak gruźlik normalnie
Jak nie ma goraczki to isc do lekarza i tak nie ?
__________________
02.08.2006 r Ty i Ja...
04.07.2011 r Zaręczyny
29.09.2012 r Na zawsze razem..
Nasz Skarb:
JAŚ 09.09.2013

Madzia000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 06:49   #4954
ja-ika
Zakorzenienie
 
Avatar ja-ika
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 404
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Cytat:
Napisane przez czaszka_ Pokaż wiadomość
heja, ale dzis mam beznadziejny dzien...
pojechalam rano do taty z tztem zeby mu zrobic zakupy i pojechac do hurtowni i gdy tylko do niego weszlam to tak mi zawirowalo w glowie, mialam czarno przed oczami, nie wiedzialam co sie ze mna dzieje bylo mi slabo i niedobrze i padlam na lozko i tak lezalam godzine i wstac nie moglam bo wszystko sie kręcilo no i jak na zlosc winda zepsuta wiec tz mnie prawie niosl po schodach oczywiscie moja przychodnia zamnieta i oczekalam sie ledwo zywa 1,5h w innej przychodni. No i lekarz twierdzi ze to nerwica (juz od dawnien dawna mi sie kreci w glowie i mnie mdli ale z malym natezeniem), przepisal leki i zobaczymy
mimo wziecia tabletek do tej pory czuje sie beznadziejnie, mam nadzieje ze jutro juz bedzie lepiej

jeszcze wujek mojej przyjaciolki zaginał
Dbaj o siebie, bo z tego co czytałam, to nie pierwszy raz taką akcję miałaś
Cytat:
Napisane przez Madzia000 Pokaż wiadomość
Dziewczyny doradzcie jakis dobry syrop na mokry kaszel. Jasiek kaszle jak gruźlik normalnie
Jak nie ma goraczki to isc do lekarza i tak nie ?
jak Cię coś niepokoi to idź do lekarza
Emilka też kaszle w nocy, ale tak jakoś sucho. Na razie podaję neosine i psikam hascoseptem

Misia dajesz
__________________
Emilka 3.10.2013
Kamil 9.03.2000
ja-ika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 06:59   #4955
Aaamelkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Aaamelkaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Piaseczno
Wiadomości: 3 908
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Cytat:
Napisane przez ja-ika Pokaż wiadomość
Zaczerwienienie z krosteczkami, swędzące, które znika po jakimś czasie i pojawia się w innym, może być w kilku miejscach jednocześnie

Miałam jechać po pracy po Emilkę do t, ale mój zadzwonił i spytał czy jedziemy, no to pojechałam

---------- Dopisano o 20:36 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

Wiecie, że już nie ma prezentów w programie Rossnę, jak przejdzie się na kolejny rabat ?
no w kulki sobie leca z rossne

---------- Dopisano o 07:51 ---------- Poprzedni post napisano o 07:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Natala84 Pokaż wiadomość

najważniejsze że dostał już leki, jeśli diagnza jest słuszna i antybiotyk dobry to z reguły po 2-3 dawkach dziecko jest w zdecydowanie lepszej formie - więc jutro powinno być już lepiej

a u nas to ja się zastanawiam czy to nie trzydniówka Hania od rana nie gorączkuje, ma 36,6, dobry humor... w dzień odespała słabe noce - spała 3h ciągiem! a my dwie no i nawet coś tam zjadła dzisiaj...
wysypka przy trzydniówce wychodzi od razu, czy np na następny dzień?
Antybiotyk trafiony w 10,po pierwszej dawce mega poprawa,noc przespana a dzis jak mlody Bog

---------- Dopisano o 07:54 ---------- Poprzedni post napisano o 07:51 ----------

Cytat:
Napisane przez misia332 Pokaż wiadomość
w ten weekend pełnia


---------- Dopisano o 07:55 ---------- Poprzedni post napisano o 07:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Larysa88 Pokaż wiadomość
No i mnie rozlozylo...myślałam że nie wysiedze w pracy. Katar leci ciurkiem i kicham co chwile, tylko jak tu Oli nie obudzić. No szlag pisząc to 4 razy kichnelam



No to świetna mam lekarke... Eh















A to dzieci nie było, właśnie miałam się pytać ze tak zimno to jak dzieci to znoszą
Szybko się wbijesz w rytm pracy no i chociaż tyle dobrego ze dyrektor miły






Będzie się działo
Zdrowka

---------- Dopisano o 07:56 ---------- Poprzedni post napisano o 07:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Madzia000 Pokaż wiadomość
Dziewczyny doradzcie jakis dobry syrop na mokry kaszel. Jasiek kaszle jak gruźlik normalnie
Jak nie ma goraczki to isc do lekarza i tak nie ?
My dostaliśmy kiedys Hedelix,ziolowy,sprawdzil sie

---------- Dopisano o 07:59 ---------- Poprzedni post napisano o 07:56 ----------

Motyl Witaj

Teacherka Sto Lat ! Spełnienia marzeń,zdania egzaminu na prawko,zdrowka,szczęścia, pomyślności!
__________________
09-07-2011
06-10-2013 Michaś

07-04-2015 Kamiś



Aaamelkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 07:06   #4956
tassia
Zakorzenienie
 
Avatar tassia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 141
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Cytat:
Napisane przez ja-ika Pokaż wiadomość
Zaczerwienienie z krosteczkami, swędzące, które znika po jakimś czasie i pojawia się w innym, może być w kilku miejscach jednocześnie

Miałam jechać po pracy po Emilkę do t, ale mój zadzwonił i spytał czy jedziemy, no to pojechałam

---------- Dopisano o 20:36 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

Wiecie, że już nie ma prezentów w programie Rossnę, jak przejdzie się na kolejny rabat ?
Kurcze maciek ma cos takiego od tygodnia na policzkach. Pojawia się i znika i nie wędruje.





Helol Motyl! Super wypad.... U nas tak się zapowiada w przyszłym roku bo reszta ciężarówek dołączy
__________________
Maciej





[/RIGHT]
tassia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 07:47   #4957
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Cytat:
Napisane przez ewacia85 Pokaż wiadomość
wróciłam cały czas siedziałam w kurtce brrrrrrrrrrrrrr takie zimno
beznadziejny mam plan zajec ;/ niby mam etat czyli 18 godz a musze być 24
ale cóż zrobie....musze sie zorganizować
uczylam sie w takiej podstawowce ze odwolywano zajecia gdy w klasie bylo ponizej 15 st zimą. piece kaflowe nie dawaly rady ogrzac i tak malych pomieszczen. no i skakac nie mozna bo podloga sie lekko zarywała... ale za to w jednej sali byly ławki z miejscem na kałamarz
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-03, 08:54   #4958
ja-ika
Zakorzenienie
 
Avatar ja-ika
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 404
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Tassia, to określenie na rumień wędrujący sama sobie zinterpretowałam, bo fachowo to powikłanie po boleriozie. Emilka miała takie plamy czerwone, które wychodziły w różnych miejscach
__________________
Emilka 3.10.2013
Kamil 9.03.2000
ja-ika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 09:15   #4959
MsLullaby
Zakorzenienie
 
Avatar MsLullaby
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 573
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Nasypalam sobie do kubka herbaty do zaparzenia, poszłam się bawić z małym, wracam żeby zalać a tam w kubku herbaty nie ma tylko usypana kupka tej herbaty przy kubku zrylo mnie to
__________________
Bartuś
9.09.2013

Adrianek
30.07.2015
MsLullaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 09:21   #4960
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

w ddtvn jest Liroy z rodziną i ma dzieci:
Michelle
Piotruś
Dexter
fakt tego Piotrusia mogli nazwać już też tak oryginalnie, ale normalnie ten Dexter mi się spodobał serio
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 10:12   #4961
bajka1807
Zakorzenienie
 
Avatar bajka1807
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8 269
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
w ddtvn jest Liroy z rodziną i ma dzieci:
Michelle
Piotruś
Dexter
fakt tego Piotrusia mogli nazwać już też tak oryginalnie, ale normalnie ten Dexter mi się spodobał serio
on ma rodzine


od dzis znow samotnia
__________________
02.08.2010 Blanka
23.08.2013
Amelka
Mel B 14/14 ✓
bajka1807 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-03, 10:20   #4962
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Czeeeść

Pospałam do 10, a głowa tak mnie boli,że aż mi niedobrze

Czaszka uważaj na siebie i najlepiej jeszcze się przebadaj. Może neurologicznie?


Cytat:
Napisane przez tassia Pokaż wiadomość
Kurcze maciek ma cos takiego od tygodnia na policzkach. Pojawia się i znika i nie wędruje.





Helol Motyl! Super wypad.... U nas tak się zapowiada w przyszłym roku bo reszta ciężarówek dołączy
Tusia też ma coś takiego na policzkach, więc w tym tygodniu idę do pediatry. raz znika, a potem się pojawia...

to będziecie mieć fajny wypad z maluszkami Tusia nam akurat fajnie spala, bo w ogóle się nie kręciła ani nie stękała jak byliśmy na dole-oczywiście non stop zerkałam na nianię. A znajomi mieli taką z telewizorkiem, to ciągle wypatrywałam tam akichś duchów

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
w ddtvn jest Liroy z rodziną i ma dzieci:
Michelle
Piotruś
Dexter
fakt tego Piotrusia mogli nazwać już też tak oryginalnie, ale normalnie ten Dexter mi się spodobał serio
oł em gie......

lepiej tego nie powiem Marcinowi bo on fan Dextera
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 10:30   #4963
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Bajka no ma żonę, a ta najstarsza córka ma 12lat

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
lepiej tego nie powiem Marcinowi bo on fan Dextera
no ja gdybym miała drugiego synka to bym też tak nie nazwała, ale mega mi się podoba
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 11:01   #4964
Isabell12
Zadomowienie
 
Avatar Isabell12
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 099
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

hej hej
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU- DLA WSZYSTKICH DZIECIACZKÓW I MAMUŚ
ze

dziewczyny jak ten czas mi ucieka od kiedy wróciłam do pracy
, ale ogólnie to mam doła w pracy masakra, kolezanki mówiły mi ze jest szał ale nie sądziłam ze jest aż tak żle, nie radzę sobie z tym psychicznie-przerasta mnie to , normalnie wyć mi się chce i pocieszenie z nikąd , nie wiem co robić , czuję się jakaś zagubiona w tym wszystkim, a wiadomo w domu też obowiązki , i jeszcze tż takie beznadziejne zmiany ma że prawie wszystko na mojej głowie włącznie z nieprzespanymi nocami bo żąbki małemu rosną- sorki ale nie mam komu się wygadaćnormalnie to się chce


zajrzę do Was później jak trochę chałupkę ogarnę

Edytowane przez Isabell12
Czas edycji: 2015-01-03 o 11:03
Isabell12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 11:09   #4965
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Isabell ja mam to samo z pracą też tego nie czuję, idę tam robię swoje i odliczam godziny do wyjścia z tym, że ja szukam inne pracy, a Ty? myślałaś o tym?
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 11:20   #4966
passion80
Zakorzenienie
 
Avatar passion80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 15 643
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Cytat:
Napisane przez Madzia000 Pokaż wiadomość
Dziewczyny doradzcie jakis dobry syrop na mokry kaszel. Jasiek kaszle jak gruźlik normalnie
Jak nie ma goraczki to isc do lekarza i tak nie ?
M brała flegamine ponieżej 7 roku życia, bierze sie do 16

Cytat:
Napisane przez ja-ika Pokaż wiadomość

jak Cię coś niepokoi to idź do lekarza
Emilka też kaszle w nocy, ale tak jakoś sucho. Na razie podaję neosine i psikam hascoseptem
na suchy kaszel syrop islandzki

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
ale normalnie ten Dexter mi się spodobał serio
zboczona

Cytat:
Napisane przez bajka1807 Pokaż wiadomość

od dzis znow samotnia

długo?

Cytat:
Napisane przez Isabell12 Pokaż wiadomość
hej hej
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU- DLA WSZYSTKICH DZIECIACZKÓW I MAMUŚ
ze

dziewczyny jak ten czas mi ucieka od kiedy wróciłam do pracy
, ale ogólnie to mam doła w pracy masakra, kolezanki mówiły mi ze jest szał ale nie sądziłam ze jest aż tak żle, nie radzę sobie z tym psychicznie-przerasta mnie to , normalnie wyć mi się chce i pocieszenie z nikąd , nie wiem co robić , czuję się jakaś zagubiona w tym wszystkim, a wiadomo w domu też obowiązki , i jeszcze tż takie beznadziejne zmiany ma że prawie wszystko na mojej głowie włącznie z nieprzespanymi nocami bo żąbki małemu rosną- sorki ale nie mam komu się wygadaćnormalnie to się chce


zajrzę do Was później jak trochę chałupkę ogarnę
współczuję

ja wczoraj złożyłam wypowiedzenie z tym, że mam już nową pracę. Nawet dwie znalazłam
__________________
28.05.2011
29.08.2013
passion80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 11:49   #4967
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Passion ale Ci fajnie

młody ma drzemkę, ja mam ochotę na naleśniki już, ale nie chcę miksera odpalać bo się obudzi robię z serkiem i nutellą

w ogóle mój stary dostał na gwiazdkę 3kg nutellę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nutella_3kg_1.jpg (27,7 KB, 7 załadowań)
__________________


Edytowane przez kaska87
Czas edycji: 2015-01-03 o 11:53
kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 11:49   #4968
bajka1807
Zakorzenienie
 
Avatar bajka1807
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8 269
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Cytat:
Napisane przez passion80 Pokaż wiadomość
M brała flegamine ponieżej 7 roku życia, bierze sie do 16

na suchy kaszel syrop islandzki

zboczona


długo?

współczuję

ja wczoraj złożyłam wypowiedzenie z tym, że mam już nową pracę. Nawet dwie znalazłam
niewiadomo 4-7 tyg


brawo za prace
__________________
02.08.2010 Blanka
23.08.2013
Amelka
Mel B 14/14 ✓
bajka1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 12:39   #4969
czaszka_
Zakorzenienie
 
Avatar czaszka_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 132
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Cytat:
Napisane przez ja-ika Pokaż wiadomość
Dbaj o siebie, bo z tego co czytałam, to nie pierwszy raz taką akcję miałaś

jak Cię coś niepokoi to idź do lekarza
Emilka też kaszle w nocy, ale tak jakoś sucho. Na razie podaję neosine i psikam hascoseptem

Misia dajesz
dzięki no juz nie raz tak mialam
Dziś od rana na lekach i jestem tak przymulona ze czuje się jak ocpana

Cytat:
Napisane przez Aaamelkaa Pokaż wiadomość
no w kulki sobie leca z rossne

---------- Dopisano o 07:51 ---------- Poprzedni post napisano o 07:50 ----------



Antybiotyk trafiony w 10,po pierwszej dawce mega poprawa,noc przespana a dzis jak mlody Bog

---------- Dopisano o 07:54 ---------- Poprzedni post napisano o 07:51 ----------





---------- Dopisano o 07:55 ---------- Poprzedni post napisano o 07:54 ----------



Zdrowka

---------- Dopisano o 07:56 ---------- Poprzedni post napisano o 07:55 ----------



My dostaliśmy kiedys Hedelix,ziolowy,sprawdzil sie

---------- Dopisano o 07:59 ---------- Poprzedni post napisano o 07:56 ----------

Motyl Witaj

Teacherka Sto Lat ! Spełnienia marzeń,zdania egzaminu na prawko,zdrowka,szczęścia, pomyślności!
Super ze lepiej po antybiotyku, oby całkiem przeszlo
Teacherka sto lat!
Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
w ddtvn jest Liroy z rodziną i ma dzieci:
Michelle
Piotruś
Dexter
fakt tego Piotrusia mogli nazwać już też tak oryginalnie, ale normalnie ten Dexter mi się spodobał serio
ja ogladalam serial Dexter wiec mi się to imię źle kojarzy ale serial lubię

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Czeeeść

Pospałam do 10, a głowa tak mnie boli,że aż mi niedobrze

Czaszka uważaj na siebie i najlepiej jeszcze się przebadaj. Może neurologicznie?




Tusia też ma coś takiego na policzkach, więc w tym tygodniu idę do pediatry. raz znika, a potem się pojawia...

to będziecie mieć fajny wypad z maluszkami Tusia nam akurat fajnie spala, bo w ogóle się nie kręciła ani nie stękała jak byliśmy na dole-oczywiście non stop zerkałam na nianię. A znajomi mieli taką z telewizorkiem, to ciągle wypatrywałam tam akichś duchów



oł em gie......

lepiej tego nie powiem Marcinowi bo on fan Dextera

No właśnie myślę żeby jeszcze jakieś badania porobic...
__________________
Razem od 04.12.2004
Zaręczeni od 27.12.2008
Zaobrączkowani od 11.09.2010

Nasz skarb...Julka... 06.10.2013





Edytowane przez czaszka_
Czas edycji: 2015-01-03 o 12:42
czaszka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-03, 12:42   #4970
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

świat się kończy laska ze szkoły nazwała córkę serena nazwisko oczywiście bardzo polskie i pasuje jak pięść do nosa
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 12:53   #4971
czaszka_
Zakorzenienie
 
Avatar czaszka_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 132
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Nie widziała doopa slonca
__________________
Razem od 04.12.2004
Zaręczeni od 27.12.2008
Zaobrączkowani od 11.09.2010

Nasz skarb...Julka... 06.10.2013




czaszka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 12:59   #4972
bajka1807
Zakorzenienie
 
Avatar bajka1807
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8 269
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

oo a nie selena ?
__________________
02.08.2010 Blanka
23.08.2013
Amelka
Mel B 14/14 ✓
bajka1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 13:17   #4973
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Cytat:
Napisane przez bajka1807 Pokaż wiadomość
oo a nie selena ?
biedne dziecko ale może mamusia jej zrobi botoksik na 5 urodzinki
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 13:22   #4974
bojatoja
Zakorzenienie
 
Avatar bojatoja
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 201
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Hej. Znów mocy i weny nie mam. Czytam ale nie umiem się wbić.
Idę sprzątać.
Zdrówka
__________________
Filip
Moje trzy Aniołki: 31.03.2012 [8tc]
14.11.2015 [10tc]
29.12.2016 [9tc]
bojatoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 13:53   #4975
angelikada
Wtajemniczenie
 
Avatar angelikada
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 155
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Cytat:
Napisane przez Madziuchna27 Pokaż wiadomość
Motyl, za☠☠☠iście!

a ja się zastanawiam, kiedy me niespełna 16-miesięczne dziecko zacznie chodzić
no cóż i ja na to czekam ale moja ma 14 misiecy i niecałe dwa tygodnie maja czas do 18 miesiąca wiec spokojnie ale wiem ze już by się chciało żeby bąbel śmigał

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:45 ----------

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
w ddtvn jest Liroy z rodziną i ma dzieci:
Michelle
Piotruś
Dexter
fakt tego Piotrusia mogli nazwać już też tak oryginalnie, ale normalnie ten Dexter mi się spodobał serio
wow fajne imiona :P

a wczoraj była moja kolezanka w ddtvn co robi biżuterie z łusek po nabojach i śmiga na motorze
__________________
Lenka
angelikada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 15:28   #4976
Madzia000
Zadomowienie
 
Avatar Madzia000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 235
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Ludzie przeginaja z tymi imionami... moja kolezanka ze studiow uridzila dziewczynke i dala jej Gaja na imie... pozniej od razu sesja na tle lasu z listkami we wlosach :l jakos tak dziwnie mi sie tez z gajowym od razu skojarzylo ;p

Aaamelka fajnie ze antybiotyk trafiony... u nas 2 razy antybiityk nie dzialal i konczylo sie na zastrzykach... dlatego boje sie terazniejszej chiriby. Bylam dzisiaj w szpitalu z malym, chcieli nas zistawic na oddziale ale odmowilam. Jasko ma zapalenie krtani. Bez goraczki, osluchowo czysto gardlo blade. Ale pieje strasznie w szpitalu nam dali zastrzyk sterydowy i inhaluje w domu nebbudem i berodualem. W szpitalu robiliby to samo, tyle ze w razie dusznosci daliby od razu zastrzyk, dusznosci nie ma strasznych Jasiek dkatego odmowilam hospitalizacji, bo zeby tam siedziec i robic inhalacje (inhaluje zawsze matka) to ja wole w domu siedziec...

Mialo ktores dziecie juz zapalenie krtani ?
__________________
02.08.2006 r Ty i Ja...
04.07.2011 r Zaręczyny
29.09.2012 r Na zawsze razem..
Nasz Skarb:
JAŚ 09.09.2013

Madzia000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 15:39   #4977
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Mi się imię Gaja podoba
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 15:47   #4978
Madzia000
Zadomowienie
 
Avatar Madzia000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 235
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Nie gadaj ;D
Do mnie nie przemawia.. tak samo jak Mia. Tak dal na imie corce kyzyn tz ;p mowia na nia Mia Żmija ;D
__________________
02.08.2006 r Ty i Ja...
04.07.2011 r Zaręczyny
29.09.2012 r Na zawsze razem..
Nasz Skarb:
JAŚ 09.09.2013

Madzia000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 17:11   #4979
MsLullaby
Zakorzenienie
 
Avatar MsLullaby
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 573
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Mia piękne ale mój tż ma zbyt polskie nazwisko i głupio tak
__________________
Bartuś
9.09.2013

Adrianek
30.07.2015
MsLullaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 17:32   #4980
agusiowata84
Rozeznanie
 
Avatar agusiowata84
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 816
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Cytat:
Napisane przez Madziuchna27 Pokaż wiadomość
Lulli, tak! Pięknie raczkuje, wstaje, chodzi przy meblach cudownie, za dwie rączki fajnie, za jedną - trochę chwiejnie, próbuje wstawać, ale na miękkim - np. na łóżku, ale nie chce tego kroczku zrobić samodzielnie nawet jak ma do przejścia 20-30 cm ode mnie do tż, to i tak woli raczki... a przecież zaczął raczkować dopiero w rok, więc wiem, że jest trochę z tyłu
A ma pchacza?
agusiowata84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-03 20:31:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:23.