Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-21, 01:55   #151
Aaamelkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Aaamelkaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Piaseczno
Wiadomości: 3 908
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

Nocna zmiana
Jakie rowerki kupujeciev dzieciom? Biegowe,czy może na 3 kółkach ?

---------- Dopisano o 02:55 ---------- Poprzedni post napisano o 02:55 ----------

Macie coś do polecenia ?
__________________
09-07-2011
06-10-2013 Michaś

07-04-2015 Kamiś



Aaamelkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-21, 07:08   #152
Aaamelkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Aaamelkaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Piaseczno
Wiadomości: 3 908
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

Dzień dobry
Ponarzekalam wczoraj na pogodę i dziś zapowiada się piękny dzień pójdziemy na spacerek
Kamilek ma już 2 tygodnie
Odpadł nam kikut
__________________
09-07-2011
06-10-2013 Michaś

07-04-2015 Kamiś



Aaamelkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-21, 07:37   #153
mostly_cloudly
Raczkowanie
 
Avatar mostly_cloudly
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 323
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Aaamelkaa Pokaż wiadomość
Nocna zmiana
Jakie rowerki kupujeciev dzieciom? Biegowe,czy może na 3 kółkach ?

---------- Dopisano o 02:55 ---------- Poprzedni post napisano o 02:55 ----------

Macie coś do polecenia ?

My w tym sezonie zostaniemy przy 3-kołowym. Biegowy zostawię sobie na przyszłe lato. Wystarczy mi już tych wrażeń po rozciętym łuku brwiowym....
mostly_cloudly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-21, 07:51   #154
angelikada
Wtajemniczenie
 
Avatar angelikada
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 155
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

Cytat:
Napisane przez badzia987 Pokaż wiadomość
Hejooo.

Teacherka- gratulacje zdania prawka !!!

Poziomkowa- gratulacje dla Leosia

Aamelka- współczuję (sama z Gosią spędziłam miesiąc w szpitalu na żółtaczkę) i kciukam za wizytę, żeby żółtaczka się cofnęła.

mostly- ja się czuję wykończona jak do teściów pojedziemy. Niby tyle osób mogłoby się zająć Małą ale każdy ma swoje obowiązki w gospodarstwie i ja muszę wszędzie z Małgosią chodzić. U siebie w mieszkaniu to ona może wszędzie iść i wiem, że wszędzie jest bezpiecznie. A tam są schody, w jednym pomieszczeniu gorąco, w drugim zimno więc umęcze się żeby jej dostarczać rozrywki...
W domu jest fajnie bo...wykorzystuję tż-ta maksymalnie On jest z Małą a ja mogę odreagować gotując, sprzątając...

angelika- u nas czasami tak samo jest- rączką, rączka i jeszcze raz rączka. A jak mówię "nie" to jest płacz i histeria

Znów wieje. Chyba odpadnie dziś plac zabaw
hehe myślałam że inaczej tż wykorzystujesz haha!! no u nas niestewty tez ryk jak nie chce z nią isc nie wiem co jej czy to własnie ten lęk separacyjny ??

co do wiatru to ja wczoraj chcialam isc z młodą to nawet ubrac sie nie chciała ale tez wiało wiec w sumie moze lepiej ze nie chciała isc

---------- Dopisano o 08:51 ---------- Poprzedni post napisano o 08:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Aaamelkaa Pokaż wiadomość
Ooo yeah !!!
Zoltaczka zanika
Kamiś pięknie przybrał,w 2 tyg 420g
Moje piersi są dumne jak paw
Szkoda tylko ze trafiliśmy na tak paskudna pogodę,jeszcze nie byliśmy na pierwszym spacerze,u nas ciągle deszcz,śnieg,a dziś bardzo mocny wiatr no ale nic,nadrobimy ,najważniejsze że waga i zdrówko ok

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------

A wiecie że w czwartek jest mój tp,a ja już jutro będę miała 2 tyg Kamilka po tej stronie
super!!! ciesz sie ze żółtaczka znika a małyu pięknie przybiera
__________________
Lenka
angelikada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-21, 09:19   #155
jo_asiek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 131
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

Cytat:
Napisane przez rusałka_1 Pokaż wiadomość
super ze ze snem się u Was poprawia

hej
badzia wywołała mnie z lasu....
u nas były przeboje, najprawdopodobniej poszczepionkowe.
Dwa tygodnie temu w koncu zaszczepiłam Jaśka na odrę-świnkę-rózyczkę. Dzień po dostał mega kataru, który ciągnie się do dziś około 10 dnia pojawila sie wysoka gorączka i okropna, swędzocą wysypka naa całym ciele. Jasiek przy AZSie i tak ma cały czas podraznioną skorę, wiec ta wysypka to była dla niego za dużo
na szczęście idzie już ku lepszemu.

poza tym korzystamy z pogody
i badamy wzajemnie swoje granice, tak, tak nie obce są nam opisywane juz przez was wrzaski, kładzenie się na podłogę i płacz

amelko ciesze sie żółtaczka poszła precz!
jaika wspołczuje cierpień Emi
O kurczę biedny Jaśko. Mam nadzieję, że najgorsze już za Wami
Cytat:
Napisane przez Aaamelkaa Pokaż wiadomość
Nocna zmiana
Jakie rowerki kupujeciev dzieciom? Biegowe,czy może na 3 kółkach ?

---------- Dopisano o 02:55 ---------- Poprzedni post napisano o 02:55 ----------

Macie coś do polecenia ?
Też zastanawiam się nad rowerkiem.

Cytat:
Napisane przez Aaamelkaa Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Ponarzekalam wczoraj na pogodę i dziś zapowiada się piękny dzień pójdziemy na spacerek
Kamilek ma już 2 tygodnie
Odpadł nam kikut
Ale ten czas leci...

Edytowane przez jo_asiek
Czas edycji: 2016-01-08 o 20:38
jo_asiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-21, 09:21   #156
angelikada
Wtajemniczenie
 
Avatar angelikada
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 155
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

Cytat:
Napisane przez mostly_cloudly Pokaż wiadomość
Angelika, ja Cie rozumiem doskonale bo u nas też jakaś faza nasilona lęku jest... choć moja teściowa oczywiście wie najlepiej i mi właśnie w weekend doâ˜â˜☠â˜â˜☠â˜â˜☠..ła, że to efekt rozpieszczenia przeze mnie dziecka! Zgotowało mnie. Kogo ma wołać? Do kogo na ręce? Za kim chodzić jak cień, jak mu nikt łaskawie czasu poza mną poświęcić nie chce??? Idzie do ojca to zazwyczaj go zbywa po 5-10 minutach, dziadków widuje od święta... to dziwić się, że matkę wyróżnia? A że ostatnio faktycznie jest mama i mama, to co ja zrobię? Nie wydaje mi się, że robię coś inaczej niż dotychczas w wychowywaniu...tym bardziej, że i nocami zdarza mu się przebudzić z krzykiem i mnie wołać! Może to te rosnące zęby są przyczyną, że bardziej potrzebuje mamy, a może taki etap rozwojowy.. nie wiem, ale po prostu nosi mnie jak słyszę, że jest rozpuszczony! Tym bardziej jak zaraz potem widzę jak teściowa chucha i dmucha na swojego synusia, bo go kręgosłup boli! Niańczenie 18 miesięcznego chłopca jest chyba bardziej stosowne niż 37 letniego byka... WRRRRRRRRR!
A najbardziej to gotuje człowieka jak wie, że nie ma partnera do rozmowy... Bo normalnie to by człowiek wyjaśnił, że być może wynika, to z różnych przyczyn, np. własnie takiej a nie innej fizjologii charakterystycznej dla tego wieku. Plus może też z tego że np. dziecko nie przebywa z innymi członkami rodziny bez udziału mamy, np. z tatą czy babcią. Ale to mogłabym powiedzieć do rozmówcy który słucha co się do niego mówi, myśli i analizuje argumentację... a tutaj miałabym tylko w efekcie foch i tyle...
Teraz i ja się Anegelika wyżaliłam. Zawsze to lżej na duchu na początku tygodnia

---------- Dopisano o 12:50 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------



A widzisz, jednak poszła w diabły! gratki!
ajj nic mi nie mów jak słysze takie słowa to tez sie we mnie gotuje :/ tu juz nie raz było pisane ze maluch chodzi za mamą jak cień wiec nikt mi nie wmówi że to rozpieszczenie tylko potrzeba bliskości tak mi sie wydaje no imoze wlasnie ten lęk...dwa mojej wychodzi jedna 3 zostały jeszcze trzy ... w nocy buddzi sie z placzem i jak to ona wchodzi na mnie przytula sie i odplywa pozniej sama sie przekreca i spi dalej...moja mama jak z nią jest to praktycznie nic innego nie robi tylko sie z nia bawi no a jak odchodzi czy cos lena juz za nią i głownie chce na ręce...zreszta jak ja wracam z pracy to jest to samo tylko znikne jej z oczu juz za mna biegnie i krzyczy MAMA MAMA no cóż pozostaje nam tylko jakoś to przetrwac to nasze dzieci kiedys nie beda chciały nawet żebysmy im buziaka dały :P i wspolczuje braku pomocy bo ja mam pomoc z tym ze moja ciagnie osatnio tylko do mnie i chowa sie jak kto inny chce ja wziac...
__________________
Lenka
angelikada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-21, 20:18   #157
Isabell12
Zadomowienie
 
Avatar Isabell12
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 099
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

hej hej laseczki

tacherka, kaśka - gratulacje dla Was dziewczyny

amelka- dla Kamilka

Kobietki HELP!!!! ostatnio któraś z Was pisała mi o maści cholesterolowej - dobrze pamietam? - bardzo proszę o odpowiedź gdzie mogę ją dostać.

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Poziomkowa89 Pokaż wiadomość
Isabell ale słodziak
Kupiłaś juz te trampki? Leo idzie w sweterku rozpinanym i kupiłam mu muche ale nie wiem czy to bedzie dobrze wyglądać.
pewnie ze będzie dobrze wyglądał, ja planuję taki sam strój
a trampek jeszcze nie kupiłam- szukam kurczę i nie mogę nic znaleźć, nie wiem czy przez neta nie zamówię, a Ty jak tam kupiłaś gdzieś trampki?


pszczółka- znalazłam to Ty pisałaś o tej maści, skąd to wziąć , ona na receptę jest
Isabell12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-21, 20:21   #158
bajka1807
Zakorzenienie
 
Avatar bajka1807
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8 269
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Isabell12 Pokaż wiadomość
hej hej laseczki

tacherka, kaśka - gratulacje dla Was dziewczyny

amelka- dla Kamilka

Kobietki HELP!!!! ostatnio któraś z Was pisała mi o maści cholesterolowej - dobrze pamietam? - bardzo proszę o odpowiedź gdzie mogę ją dostać
ona jest bez recepty i normalnie w aptece dostaniesz, ja placilam jakies 20 zl za spore opakowanie.
__________________
02.08.2010 Blanka
23.08.2013
Amelka
Mel B 14/14 ✓
bajka1807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-21, 20:26   #159
agusiowata84
Rozeznanie
 
Avatar agusiowata84
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 816
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Aaamelkaa Pokaż wiadomość
Nocna zmiana
Jakie rowerki kupujeciev dzieciom? Biegowe,czy może na 3 kółkach ?

---------- Dopisano o 02:55 ---------- Poprzedni post napisano o 02:55 ----------

Macie coś do polecenia ?
My mamy biegowy. Adaś szybko jeździ, ubieramy kask.
agusiowata84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-21, 20:41   #160
Isabell12
Zadomowienie
 
Avatar Isabell12
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 099
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

Cytat:
Napisane przez nena_milka Pokaż wiadomość
Haha przebiez się za Radżesza z terii wielkiego podrywu to wymyślili faktycznie. ..
nena u nas kiedyś była zorganizowana imprezka w stylu cygańskimi wszyscy się początkowo krzywili, ale później była taaaka impra,
najbardziej śmieszne i żenujące zarazem trochę było to jak organizatorzy wymyślili porywanie gości- zatrzymali bus którym jechaliśmy jakieś 50 -100 m przed restauracją i taki niby napad, bosz ale było.
my w tych cygańskich chustkach i spódnicach, prowadzenie przez takich innych dziwolągów - wow ale co niektórzy mieli ubaw.
Największą plamę dał nasz boss jako jedyny był w garniturze
Cytat:
Napisane przez agusiowata84 Pokaż wiadomość
W przyszłą sobotę wybieram się z Adasiem na basen. Od wakacji nie byliśmy na basenie.Powoli będziemy oswajać z wodą. Mąż akurat ma na rano do pracy, teściowa też. Zastanawiam się jak sama mam ogarnąć przy przebieraniu. Muszę też siebie przebrać.
tylko się nie śmiej ja na basen szłam już ubrana, a z powrotem też różnie bywało ale raczej spoko się przebrałam, więc luz dojdziecie do wprawy

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:28 ----------

Cytat:
Napisane przez bajka1807 Pokaż wiadomość
ona jest bez recepty i normalnie w aptece dostaniesz, ja placilam jakies 20 zl za spore opakowanie.
dzięki bajeczka, pognam jutro do apteki jeszcze przed pracą, mam nadzieję ze małemu pomoże, niby nie ma dużo zmian, ale widzę że po tych maściach co mam nic nie ginie

---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Aaamelkaa Pokaż wiadomość
Nocna zmiana
Jakie rowerki kupujeciev dzieciom? Biegowe,czy może na 3 kółkach ?

---------- Dopisano o 02:55 ---------- Poprzedni post napisano o 02:55 ----------

Macie coś do polecenia ?
my mamy samochodzik biegowy, mały jeździ nim na razie po domu, na dwór jeszcze go nie puszczałam z tym pojazdem

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------

w sobotę idziemy z tż na imprezkę, jesteśmy świadkami na ślubie cywilnym, naszykowałam sobie taką wiosenną kieckę a u mnie tak ziiimno. chyba zmienię. po ślubie ma być obiad tak na 15-20 osób i tańce.
kurczę kompletuję prezent młodzi zażyczyli sobie - kto może kupić- to różne agd- kupiłam blender, żelazko i toster- może być czy dokupić coś jeszcze?, myślałam o pościeli. No i kwiaty oczywiscie.
idziemy bez dzieci

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------

bosz, jak mnie boli żołądek od 2 tyg. , niby jem lekkostrawne rzeczy, unikam kawy i nic, chyba powinnam pójść do lekarza
Isabell12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-21, 20:41   #161
pszczoua
Zakorzenienie
 
Avatar pszczoua
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 330
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

Isabell, ja pytałam o nią w aptece jak czekałam na wizytę u dermatologa i pani mówiła ze bez recepty kosztuje ok 30zl. Na receptę jest bardzo tania. Płace 8.80. Pytałam w aptece Dbam o Zdrowie.
__________________
pszczoua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-21, 20:52   #162
Isabell12
Zadomowienie
 
Avatar Isabell12
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 099
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

bajka- smarujesz małą tą maścią. mój klusek ma takie szorstkie suche plamki, prawdopodobnie AZS, nie jednoznacznie zdiagnozowane swoją drogą przez 3 dermatologów, 2 twierdzi ze AZS a 3 się waha. u nas plamki są na rączkach i na jednej łydce i tylko tu, reszta ciała czysta. ale widzę ze swędzi go to

---------- Dopisano o 21:48 ---------- Poprzedni post napisano o 21:45 ----------

Cytat:
Napisane przez pszczoua Pokaż wiadomość
Isabell, ja pytałam o nią w aptece jak czekałam na wizytę u dermatologa i pani mówiła ze bez recepty kosztuje ok 30zl. Na receptę jest bardzo tania. Płace 8.80. Pytałam w aptece Dbam o Zdrowie.
bardzo dziękuję na pewno kupię, będę w tym tygodniu w przychodni bo mamy zaległe szczepienie, to może i o receptę zapytam, a co tam
pszczoła a Twój lekarz przypisał Ci ją ze względu na AZS czy macie inne dolegliwości,

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------

Schudłam 12 kg i nie podobam się sobie
Isabell12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-21, 20:53   #163
ja-ika
Zakorzenienie
 
Avatar ja-ika
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 404
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

Zaczynamy ząbkowanie piątek
Lewy dolny stożek piątki się dziś przebił i chyba to było przyczyną krzyków Emci.
No i mam około 2 mies marudy, bo tyle trwało wyżynanie się czwórek, no ale na tym będzie koniec do szóstek
__________________
Emilka 3.10.2013
Kamil 9.03.2000
ja-ika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-21, 21:02   #164
tassia
Zakorzenienie
 
Avatar tassia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 141
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

Oj hej.... Witam w tej czesci
__________________
Maciej





[/RIGHT]
tassia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-21, 21:20   #165
pszczoua
Zakorzenienie
 
Avatar pszczoua
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 330
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

Isabell Julek ma ciężką alergie pokarmowa a tym samym stwierdzone AZS.

Ja-ika, mocy!
__________________
pszczoua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-21, 21:31   #166
Aaamelkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Aaamelkaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Piaseczno
Wiadomości: 3 908
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

Cytat:
Napisane przez tassia Pokaż wiadomość
Oj hej.... Witam w tej czesci
Hej
Co tam u Was ? Jak samopoczucie?
__________________
09-07-2011
06-10-2013 Michaś

07-04-2015 Kamiś



Aaamelkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-21, 22:12   #167
inwersja
dryfuję słowami
 
Avatar inwersja
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4 143
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

Cytat:
Napisane przez ja-ika Pokaż wiadomość
Zaczynamy ząbkowanie piątek
Lewy dolny stożek piątki się dziś przebił i chyba to było przyczyną krzyków Emci.
No i mam około 2 mies marudy, bo tyle trwało wyżynanie się czwórek, no ale na tym będzie koniec do szóstek
bidulka

No ale jakiś czas temu jak Emi zaczęła gorzej sypiać, to pisałam Ci, że może już piątki dają jej w kość. Pamiętasz? I pewnie tak było...
Szóstki to już stałe, to może nie będą już boleśnie wychodzić.
__________________
"Gdybym tylko mógł przekazać Ci choć cząstkę własnego szczęścia, abyś już na zawsze była wolna od smutku i melancholii."
Albert Einstein
inwersja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-22, 04:51   #168
Aaamelkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Aaamelkaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Piaseczno
Wiadomości: 3 908
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

Cytat:
Napisane przez ja-ika Pokaż wiadomość
Zaczynamy ząbkowanie piątek
Lewy dolny stożek piątki się dziś przebił i chyba to było przyczyną krzyków Emci.
No i mam około 2 mies marudy, bo tyle trwało wyżynanie się czwórek, no ale na tym będzie koniec do szóstek
Dużo Emilka ma juz ząbków u nas wyszly niedawno czwórki,teraz czekamy na trojki,a Wy macie już za soba,duzo sil
__________________
09-07-2011
06-10-2013 Michaś

07-04-2015 Kamiś



Aaamelkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-22, 06:22   #169
pszczoua
Zakorzenienie
 
Avatar pszczoua
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 330
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

U nas ostatnia trójka na tapecie a potem odstawiamy smoka. Zastanawiam się jak to zrobic - ucinac końcówkę czy po prostu zabrać... Julek używa tylko do spania ale boję się ze będzie miał problemy z zasnieciem...
__________________
pszczoua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-22, 08:20   #170
angelikada
Wtajemniczenie
 
Avatar angelikada
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 155
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Isabell12 Pokaż wiadomość
bajka- smarujesz małą tą maścią. mój klusek ma takie szorstkie suche plamki, prawdopodobnie AZS, nie jednoznacznie zdiagnozowane swoją drogą przez 3 dermatologów, 2 twierdzi ze AZS a 3 się waha. u nas plamki są na rączkach i na jednej łydce i tylko tu, reszta ciała czysta. ale widzę ze swędzi go to

---------- Dopisano o 21:48 ---------- Poprzedni post napisano o 21:45 ----------



bardzo dziękuję na pewno kupię, będę w tym tygodniu w przychodni bo mamy zaległe szczepienie, to może i o receptę zapytam, a co tam
pszczoła a Twój lekarz przypisał Ci ją ze względu na AZS czy macie inne dolegliwości,

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------

Schudłam 12 kg i nie podobam się sobie
wow!! 12 kg ? jak toś zrobiła!! ?? jak ja bym chciala tyle zrzucić ...
__________________
Lenka
angelikada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-22, 09:21   #171
Brydzia_
Zakorzenienie
 
Avatar Brydzia_
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 12 823
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII



moje dziecko wykończy mnie nerwowo
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło...




Brydzia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-22, 11:27   #172
inwersja
dryfuję słowami
 
Avatar inwersja
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4 143
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

Cytat:
Napisane przez pszczoua Pokaż wiadomość
U nas ostatnia trójka na tapecie a potem odstawiamy smoka. Zastanawiam się jak to zrobic - ucinac końcówkę czy po prostu zabrać... Julek używa tylko do spania ale boję się ze będzie miał problemy z zasnieciem...
A pozostałe trójki wyszły już całe?
Bo u nas dolne w ciągu 3 tyg, no max miesiąc i są całe. A górne, to jakaś never ending story. Odkąd delikatnie się przebiły to już minęło z 1,5 mca i do tej pory wystają czubki, nie rozepchały się nawet na szerokość zęba.

Ja-ika, u Emilki te górne kły też tak topornie szły? Bo prawdę powiedziawszy, to żadne inne zęby tak długo mu nie wychodziły jak te górne kły. To już nawet nie o to chodzi, że chce truć, bo tak na prawdę nie wiem czy to go wciąż boli czy nie. Póki nie wyjdą całe i nie zobaczę jego zachowania, to się nie dowiem. Ale o to, że ja już straciłam nadzieję, że w końcu je kiedyś obejrzę w całości na powierzchni ziemi
__________________
"Gdybym tylko mógł przekazać Ci choć cząstkę własnego szczęścia, abyś już na zawsze była wolna od smutku i melancholii."
Albert Einstein
inwersja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-22, 11:34   #173
Aaamelkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Aaamelkaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Piaseczno
Wiadomości: 3 908
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

Wygrzewam się na slonku z Kamilkiem rano byłam z Michałkiem na placu zabaw,także dotleniam sie

---------- Dopisano o 12:34 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Brydzia_ Pokaż wiadomość


moje dziecko wykończy mnie nerwowo
U nas najlepszym sposobem na fochy i nerwy jest plac zabaw,wyszaleje sie,wymeczy i grzeczniejszy w domu
__________________
09-07-2011
06-10-2013 Michaś

07-04-2015 Kamiś




Edytowane przez Aaamelkaa
Czas edycji: 2015-04-22 o 11:31
Aaamelkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-22, 11:42   #174
Poziomkowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Poziomkowa89
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 044
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Aaamelkaa Pokaż wiadomość
Wygrzewam się na slonku z Kamilkiem rano byłam z Michałkiem na placu zabaw,także dotleniam sie

---------- Dopisano o 12:34 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------



U nas najlepszym sposobem na fochy i nerwy jest plac zabaw,wyszaleje sie,wymeczy i grzeczniejszy w domu
A jak długo masz męża w domu?
My nie mamy placu zabaw jedynie tyle co po podwórku sie nabiega. Nawet jak bylam w urzędzie to pytałam o to i na ten rok nie maja planu nic budować. Dodam ze w zeszłym roku wywalili mega siłke gdzie jest z 20 sprzętów a dla dzieci nic mamy taki niby park gdzie jest huśtawka dla starszych dzieci i zjeżdżalnia ale leo jest na to za mały. Poza tym w tym parku to tylko menele siedzą i wagarowicze. Zal po prostu. Jak jadę do miasta i jest ładna pogoda to go tam biorę zeby troche z dzieciakami polatał, no ale brakuje tego tu na miejscu. A przeciez to miejscowość gminna a nie wieś na 20domów
__________________
Leoś 14.10.2013

Czekamy na dzidziusia
Poziomkowa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-22, 11:43   #175
Larysa88
Zakorzenienie
 
Avatar Larysa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 559
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

dziewczyny

http://allegro.pl/kask-rowerowy-dzie...202849206.html

http://allegro.pl/kask-rowerowy-dla-...106449797.html

http://allegro.pl/kask-giro-spree-fl...126155653.html

?
ten z decathlonu dla maluszków jest fajny ale niebieski tylko jest :/
http://www.decathlon.pl/kask-miejski...d_8306538.html


nie wiem na co mam zwracać uwagę przy wyborze oprócz dużej ilości otworów? który byście wybrały? kolorystyka tragedia także na to nie patrzę bo nie ma nic nie różowego żeby było w miarę fajne i nie za 20zł...

a i muszę głowę Oli zmierzyć bo nie wiem czy będą dobre
__________________
02.09.2013
Aleksandra
Larysa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-22, 11:55   #176
Poziomkowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Poziomkowa89
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 044
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

Wzielabym ten gładki róż ale wentylacji ma malo w porównaniu do innych. Mi sie te kwiatki nie bardzo widzą
__________________
Leoś 14.10.2013

Czekamy na dzidziusia
Poziomkowa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-22, 11:57   #177
pszczoua
Zakorzenienie
 
Avatar pszczoua
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 330
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

Inwersja jeszcze nie wyszły całe ale u nas jak tylko zabek się przebije jest spokoj Górne wychodzą już jakieś 1,5 ms i jeszcze całe nie wyszły. Dolna jedna niedawno się przebila i wystaje jej czubek może na 2 mm a teraz przebija się druga.

---------- Dopisano o 12:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------

Larysa, mi się podoba najbardziej ten pierwszy z Allegro
__________________
pszczoua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-22, 12:12   #178
inwersja
dryfuję słowami
 
Avatar inwersja
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4 143
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

Cytat:
Napisane przez pszczoua Pokaż wiadomość
Inwersja jeszcze nie wyszły całe ale u nas jak tylko zabek się przebije jest spokoj Górne wychodzą już jakieś 1,5 ms i jeszcze całe nie wyszły. Dolna jedna niedawno się przebila i wystaje jej czubek może na 2 mm a teraz przebija się druga.

---------- Dopisano o 12:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------

Larysa, mi się podoba najbardziej ten pierwszy z Allegro
No ja wiem, że jemu na bank one dają w kość jeszcze. Nie wiem tylko na ile zęby, na ile foch, a na ile inne bliżej niesprecyzowane obiekty latające.
Wczoraj stanął nagle, zaczął płakać jak gdyby nigdy nic i złapał się za policzek. Ślini się okropnie. Dostał na 5min szczoteczkę do zębów to musiałam go przebierać, mokra plama na klatce piersiowej. Wszystko oczywiście gryzie...
O reszcie nie wspomnę, bo na samą myśl ręce opadają. Dlatego też tak bardzo mam już dość.

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:02 ----------

Larysa, jakbyś kupowała przez net to dopytaj czy te zabezpieczenia w środku są (mam na myśli te piankowe miękkie elementy) są przyklejane klejem czy na rzepy przyczepiane. Chodzi o to, że moja mama kupiła Miłkowi najpierw i były na klej. On wszystko migiem poodklejał. Przyklejanie tego to zabawa z nim w kotka i myszkę.
Teraz kupiła inny i znów odczepił, ale patrzę, a tam cwanie, bo ba rzepy, więc łatwo można przyczepić.

Odezwała się nowa babeczka w sprawie łóżka, odpisałam jej i cisza, mimo, że odczytała.
Gdyby udało się sprzedać to byłby kamień z serca...
__________________
"Gdybym tylko mógł przekazać Ci choć cząstkę własnego szczęścia, abyś już na zawsze była wolna od smutku i melancholii."
Albert Einstein
inwersja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-22, 12:15   #179
Brydzia_
Zakorzenienie
 
Avatar Brydzia_
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 12 823
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Aaamelkaa Pokaż wiadomość
Wygrzewam się na slonku z Kamilkiem rano byłam z Michałkiem na placu zabaw,także dotleniam sie

---------- Dopisano o 12:34 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------



U nas najlepszym sposobem na fochy i nerwy jest plac zabaw,wyszaleje sie,wymeczy i grzeczniejszy w domu
ja mam wrażenie że Igora nic nie męczy
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło...




Brydzia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-22, 12:39   #180
Poziomkowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Poziomkowa89
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 044
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

Cytat:
Napisane przez inwersja Pokaż wiadomość
No ja wiem, że jemu na bank one dają w kość jeszcze. Nie wiem tylko na ile zęby, na ile foch, a na ile inne bliżej niesprecyzowane obiekty latające.
Wczoraj stanął nagle, zaczął płakać jak gdyby nigdy nic i złapał się za policzek. Ślini się okropnie. Dostał na 5min szczoteczkę do zębów to musiałam go przebierać, mokra plama na klatce piersiowej. Wszystko oczywiście gryzie...
O reszcie nie wspomnę, bo na samą myśl ręce opadają. Dlatego też tak bardzo mam już dość.

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:02 ----------

Larysa, jakbyś kupowała przez net to dopytaj czy te zabezpieczenia w środku są (mam na myśli te piankowe miękkie elementy) są przyklejane klejem czy na rzepy przyczepiane. Chodzi o to, że moja mama kupiła Miłkowi najpierw i były na klej. On wszystko migiem poodklejał. Przyklejanie tego to zabawa z nim w kotka i myszkę.
Teraz kupiła inny i znów odczepił, ale patrzę, a tam cwanie, bo ba rzepy, więc łatwo można przyczepić.

Odezwała się nowa babeczka w sprawie łóżka, odpisałam jej i cisza, mimo, że odczytała.
Gdyby udało się sprzedać to byłby kamień z serca...
A co z łóżkiem zamierzasz bo chyba przeoczyłam?
__________________
Leoś 14.10.2013

Czekamy na dzidziusia
Poziomkowa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-31 15:04:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:41.