Mam szare wlosy ! Pomocy! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-11-24, 19:13   #1
bladyna0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 3
Unhappy

Mam szare wlosy ! Pomocy!


Hej.
Mam problem. Jakis czas temu mialam robiona dekoloryzacje. Wyszly mi piekne blond wlosy. Przez jakis czas farbowalam farba Syossa ktora rozjasniala mi odrosty o 2 tony. Poltorej miesiaca temu zachcialo mi sie szarych wlosow. Pofarbowalam je farba joanny golebi popiel. Kolor wyszedl ladny ale nie lapal mi odrostow. Aktualnie mam srebrne wlosy i brzydko wygladajace odrosty. Chcialabym wrocic tamtego blondu. Ktoras z was z popielatych wlosow robila bardzo jasny blond? Blagam, prosze o radę, bo juz nie moge na patrzec.
bladyna0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-25, 17:49   #2
playmax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 31
Dot.: Mam szare wlosy ! Pomocy!

Mam trzy propozycje dla ciebie:

- pierwsza jest taka, popiele się spierają szamponami, najlepiej przeciwłupieżowymi, np. head & shoulders, używaj często

-albo zrób tzw. kąpiel rozjaśniającą, mieszasz roztwór rozjaśniacza z odżywką i szamponem i zapieniasz na kilka minut, to ściągnie popiel

-albo trzecia rada, skoro już farbujesz odrosty co miesiąc, to po prostu poczekaj trochę i za jakiś czas pofarbuj włosy farbą np. Garnier Color Naturals 113 Beżowy Blond, ten odcień może zgasi ten popiel i przy okazji rozjaśni dobrze odrosty
playmax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-26, 12:15   #3
bladyna0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 3
Dot.: Mam szare wlosy ! Pomocy!

Cytat:
Napisane przez playmax Pokaż wiadomość
Mam trzy propozycje dla ciebie:

- pierwsza jest taka, popiele się spierają szamponami, najlepiej przeciwłupieżowymi, np. head & shoulders, używaj często

-albo zrób tzw. kąpiel rozjaśniającą, mieszasz roztwór rozjaśniacza z odżywką i szamponem i zapieniasz na kilka minut, to ściągnie popiel

-albo trzecia rada, skoro już farbujesz odrosty co miesiąc, to po prostu poczekaj trochę i za jakiś czas pofarbuj włosy farbą np. Garnier Color Naturals 113 Beżowy Blond, ten odcień może zgasi ten popiel i przy okazji rozjaśni dobrze odrosty
Dziekuje bardzo za pomoc. Trochę sie boje kapieli rozjasniajacej wiec poprobuje z szamponami. Probowalam zafarbowac je na blond, ktory rozjasnia, odrosty chwycily ale niestety srebrny nadal trzyma.
bladyna0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-30, 10:26   #4
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: Mam szare wlosy ! Pomocy!

Jeśli gołębi popiel robi ładny szary na rozjaśnionych włosach to kupuję! Popielate, szare odcienie szybko się spierają, aż dziwne że już 1,5 miesiąca ci się trzyma. Jeśli nie wymył się dotąd przy normalnym myciu ani trochę, to szampony przeciwłupieżowe też niewiele pomogą. Lekka kąpiel rozjaśniająca, na wodzie 3% powinna usunąć szarość. Jeśli zamierzasz nakładać farbę, to tylko nie złoty blond - wyjdą ci włosy z zieloną poświatą.
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-01, 15:16   #5
bladyna0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 3
Dot.: Mam szare wlosy ! Pomocy!

Cytat:
Napisane przez emma-e4 Pokaż wiadomość
Jeśli gołębi popiel robi ładny szary na rozjaśnionych włosach to kupuję! Popielate, szare odcienie szybko się spierają, aż dziwne że już 1,5 miesiąca ci się trzyma. Jeśli nie wymył się dotąd przy normalnym myciu ani trochę, to szampony przeciwłupieżowe też niewiele pomogą. Lekka kąpiel rozjaśniająca, na wodzie 3% powinna usunąć szarość. Jeśli zamierzasz nakładać farbę, to tylko nie złoty blond - wyjdą ci włosy z zieloną poświatą.
Jezeli chcesz mnie szaro srebrne wlosy to polecam jak najbardziej Sama sie zdziwilam, ze tak dobrze mi sie kolor trzyma.
Znajoma tez mi mowila, ze moga wyjsc zielone. Zadna farba mi tego pokryc nie chce wiec zostalo tylko czekac.
bladyna0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-01 16:16:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:23.