Lorea'lPlasterAntycelluli towyPerfectSlim&całaNowaS eriaNOWOSĆ!aleCzy działa?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-11, 19:07   #1
aniolek19
Raczkowanie
 
Avatar aniolek19
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zielony pokój
Wiadomości: 359
Arrow

Lorea'lPlasterAntycelluli towyPerfectSlim&całaNowaS eriaNOWOSĆ!aleCzy działa??


pytanie jak wyżejCzyli czy ktoraś z Was stosowała te plastry???Jakie sa efekty ,ile kosztuja no i czy warto..?!Bardzo sie "zapaliłam"zeby sobie kupic ten produkt-lubie wszelkie nowinki i nowe formy"podania"kosmetyków, no a Lorea'l-dobra marka-moze rzeczywiscie zdziała cuda
Dla nie wtajemniczonych-plaster antycellulitowy nazywa sie dokładnie Perfect Slim Patch i wchodzi w skład najnowszej serri wyszczuplającej Lorea'l.Plater działa przez 8godzin i co ciekawe,w odróżnieniu od innych produktów zmienia cellulit już istniejacy(!!!!)a nie tylko "zapobiega".
Proszę o opinie-moga byc tez o innych produktach z tej serii i odpowiedź-warto kupic????
aniolek19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-11, 20:11   #2
podziomka
Zadomowienie
 
Avatar podziomka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 1 338
GG do podziomka
Dot.: Lorea'lPlasterAntycelluli towyPerfectSlim&całaNowaS eriaNOWOSĆ!aleCzy działa??

Uzywalam jakis pol roku temu i dla mnie nie wypal .Nie wiem moze komus pomoze.Dzis widzialam go w aptece po 11 euro cos jak kupywalam to byl duzo drozszy.Jak go sie przykleja to jest takie fajne uczucie chlodu ale efektow zero.Pokusilam sie tez na zel na cellulit z tej seri na dzien i na noc i efekty takie same.Skora delikatna nawilzona ale cellulit jak byl tak jest.Dodam ze stosowalam regularnie przez dluzszy okres czasu i w porownaniu z innymi kosmetykami te nie sa jakies niesamowite.No ale to moje odczucia.
podziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:22.