PEPCO cz. III - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-06, 19:03   #1561
olaaa99
Zadomowienie
 
Avatar olaaa99
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: z tamtond
Wiadomości: 1 960
Dot.: Dom Mody PEPCO cz. III

Kupiłam trzy pary balerin. Ale sprawiają wrażenie wygodnych, nigdzie nie wystaje klej, w dodatku mają lekko spiczaste noski a nie tępo zakończone na "okrągło". A z balerinami z Pepco mam dobre skojarzenia - kiedyś miałam miętowe, też za 9.99pln i nosiłam cały sezon na spokojnie, piorąc je w pralce regularnie.
__________________
lubię knedle

olaaa99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-06, 19:13   #1562
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Dom Mody PEPCO cz. III

Też podoba mi się ten lekko spiczasty nosek zastanawiam się, czy by nie wziąć jeszcze szarych do pracy, do przebrania do biura... Ale najszybciej będę mogła być e pepco w poniedziałek, to już pewnie nie będzie...
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-06, 19:24   #1563
asia2285
Zakorzenienie
 
Avatar asia2285
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 3 608
Dot.: Dom Mody PEPCO cz. III

Balerinki wyglądaja na solidne tylko moja stopa jest szeroka i niestety nie wygladaja dobrze w balerinach z czubkiem. najwieksze "branie" maja koralowe
__________________
The King Of Clay

Manchester United


Coś o mnie--->
All about me
Nowy post: Łapacz snów - DIY Dreamcatcher
asia2285 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-06, 19:37   #1564
olaaa99
Zadomowienie
 
Avatar olaaa99
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: z tamtond
Wiadomości: 1 960
Dot.: Dom Mody PEPCO cz. III

A, zapomniałam! Kupiłam jeszcze te czarne spodnie w róże. Są przepiękne. I wydaje się, że mają trochę grubszy, lepszej jakości materiał (w porównaniu do jednokolorowych materiałowych). Pewnie dlatego były takie DROGIE (49,99zł).
__________________
lubię knedle

olaaa99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-07, 12:01   #1565
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: Dom Mody PEPCO cz. III

Czy w Pepco są foremki na babeczki? Te papierowe? Ile sztuk i ile kosztują?
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-07, 15:52   #1566
Karolina Maria
Zadomowienie
 
Avatar Karolina Maria
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: BDG
Wiadomości: 1 469
GG do Karolina Maria
Dot.: Dom Mody PEPCO cz. III

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
Czy w Pepco są foremki na babeczki? Te papierowe? Ile sztuk i ile kosztują?
Nie wiem czy teraz są ale jakis czas temu jak kupowałam to były białe i takie kolorowe w kwiatki. O ile się nie myle to 12zł chyba 2,99, ale nie dam sobie głowy obciąc za to, bo to dość dawno było.

Dziś byłam i kupiłam koszulkę z gazetki białą z wytłoczeniem za 19.90 i koszulkę we wzory za 14.99. Jestem zadowolona Nie skusiłam się na baletki bo jakoś mnie nie przekonuje że są obciągniete materiałem.
__________________
Mój kochany TŻ
Wymianka https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post48241365
Karolina Maria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-07, 17:03   #1567
Kasia.34
Przyczajenie
 
Avatar Kasia.34
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 17
Dot.: Dom Mody PEPCO cz. III

Czy wiecie może w jakiej cenie są w pepco te schodki dla dzieciaczka?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg OKT_Podest_Hipcio.jpg (31,4 KB, 16 załadowań)

Edytowane przez Kasia.34
Czas edycji: 2015-03-07 o 17:05
Kasia.34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-07, 20:06   #1568
Kala713
Zakorzenienie
 
Avatar Kala713
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 5 337
Dot.: Dom Mody PEPCO cz. III

Cytat:
Napisane przez olaaa99 Pokaż wiadomość
A, zapomniałam! Kupiłam jeszcze te czarne spodnie w róże. Są przepiękne. I wydaje się, że mają trochę grubszy, lepszej jakości materiał (w porównaniu do jednokolorowych materiałowych). Pewnie dlatego były takie DROGIE (49,99zł).
Pokażesz spodnie?
__________________
Niereformowalna, zmienna, niestabilna,
W nerwach łatwopalna, chwilę potem zimna
Momentalna przemiana totalna, w chwilę inna
Chwilę normalna, za chwilę niekompatybilna
Kala713 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-07, 21:13   #1569
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Dom Mody PEPCO cz. III

U mnie od groma tych balerinek, ale będąc w sklepie nie widziałam aby ktokolwiek się na nie skusił.
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-07, 21:27   #1570
mal00nie
Zakorzenienie
 
Avatar mal00nie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 10 096
Dot.: Dom Mody PEPCO cz. III

kupilam szare. zobaczymy. kobietka przedemna miala 2 pary w koszyku. szarych bylo najmniej
__________________
---

mal00nie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-07, 21:45   #1571
8c5e47fe6e48fd89bc9c227f1239fe5b9f79e095_5edd71729ccf0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 684
Dot.: Dom Mody PEPCO cz. III

Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
U mnie od groma tych balerinek, ale będąc w sklepie nie widziałam aby ktokolwiek się na nie skusił.
Ja tez sie na nie nie skusilam, ponieważ straszliwie wydłużają stopy. I myślę że będą się rozciągać.
8c5e47fe6e48fd89bc9c227f1239fe5b9f79e095_5edd71729ccf0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-07, 22:24   #1572
mała migotka
Zakorzenienie
 
Avatar mała migotka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 129
Dot.: Dom Mody PEPCO cz. III

jesli sa takie miękkie te balerinki i z lekko spiczastym noskiem to musze koniecznie je pomacać i pomierzyć
mała migotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-09, 05:46   #1573
Kala713
Zakorzenienie
 
Avatar Kala713
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 5 337
Dot.: Dom Mody PEPCO cz. III

Cytat:
Napisane przez olaaa99 Pokaż wiadomość
A, zapomniałam! Kupiłam jeszcze te czarne spodnie w róże. Są przepiękne. I wydaje się, że mają trochę grubszy, lepszej jakości materiał (w porównaniu do jednokolorowych materiałowych). Pewnie dlatego były takie DROGIE (49,99zł).
Już wiem o jakie spodnie chodzi.Fakt są bardzo ładne ale u mnie nie było rozmiaru
Planuje dziś przed pracą skoczyć do innego pepco.
Wczoraj jak byłam to kupiłam zachwalane balerinki za 9.90 ,szare przygarnęłam.Ładny ten nosek szpiczasty.Ja będę w nich akurat po pracy chodzić bo 36 jest na mnie troszkę za duży i na ulicy bałabym się ,że je zgubie.
Poza tym kupiłam ozdoby na święta ,takie jajka na patyku do doniczki za 0.99zł,skarpetki do balerinek,skarpetki "rajtkowe" żeby też mieć do balerinek,czarny kubek,koszulkę na ramiączkach,2 pary fig i ręcznik przeceniony z 25zł na 19.90zł
__________________
Niereformowalna, zmienna, niestabilna,
W nerwach łatwopalna, chwilę potem zimna
Momentalna przemiana totalna, w chwilę inna
Chwilę normalna, za chwilę niekompatybilna
Kala713 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-09, 08:30   #1574
Lokowana
Rozeznanie
 
Avatar Lokowana
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 985
Dot.: Dom Mody PEPCO cz. III

Balerinki mam i ja Wzięłam czarne i koralowe. Jak na buty za 9,99zł wyglądają naprawdę porządnie. Są faktycznie mięciutkie i mają lekko migdałowy nosek
Odnosząc się do zadanego wcześniej przez kogoś pytania: nie walą chińszczyzną na kilometr (pamiętam wietrzenie nowych trampek na wf na balkonie), ale jak się przyłoży nos, to czuć
__________________
O gustach się nie dyskutuje to najbardziej chybione powiedzenie świata. O czym innym dyskutować? O niebieskości nieba? O maślaności masła?
Lokowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-09, 14:03   #1575
Kala713
Zakorzenienie
 
Avatar Kala713
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 5 337
Dot.: Dom Mody PEPCO cz. III

Opłacało się gnać do innego pepco,mam spodnie w kwiatki
Są śliczne!
I wyglądają dość porządnie
To moja pierwsza rzecz z pepco jeśli chodzi o ciuchy w sumie to druga bo kiedyś kupiłam bluzkę zaraz się zrobiła brzydka po praniu dlatego stwierdziłam,że za więcej podziękuje ale wczoraj tak mi te spodnie w oko wpadły,że nie mogłam przejść koło nich obojętnie.W moim pepco nie było rozmiarów ale dziś pojechałam do innego i były wszystkie rozmiary choć mój 34 ostatni.Teraz się tylko zastanawiam do czego nosić te spodnie tzn o górę mi chodzi.Myślałam o czymś stonowanym bo spodnie same w sobie są dość pstrokate.Najchętniej już bym je dziś ubrała do pracy ale jakoś się tak powstrzymuję ,że jeszcze za wcześnie Muszą poczekać do oficjalnej wiosny Miałam zamiar kupić jeszcze jedne balerinki bo wczoraj u mnie były tylko szare jeśli chodzi o mój rozmiar ale niestety nie było.Za tyle to żal nie brać Jeszcze we środę będę w jednym pepco to zobaczę na te balerinki.Mierzyłam też nawet fajną sukienkę za 39zł taka z krótkim rękawem,prostą czerwoną.Stwierdziłam,że gdyby ją troszkę skrócić to byłaby fajna w sumie to nie wiem czemu jej nie wziełam Teraz żałuje i nie wiem czy się jutro po nią nie wrócę bo cena naprawdę spoko a myślę,że krawcowa nie zedrze majątku ze mnie za jej skrócenie.Zobaczę jak się będę czuła po nocnej zmianie jak mi się nie będzie chciało spać to pojadę po nią Oby była bo była tylko jedna i rozmiar S.
Ogólnie rzecz biorą po wczorajszej i dzisiejszej wizycie w pepco jestem mega zadowolona

Aaa oglądałam też te torebki i te większe beżowe i te mniejsze po 29zl u mnie były chyba wszystkie kolory,miętowy,biały i blady róż -jakoś tak dumałam nad nimi ale koniec końców nie wzięłam żadnej.Kupiłam sobie dziś dość mocno pomarańczowy krótki płaszcz i w sumie żaden z tych kolorów jakoś mi specjalnie nie pasował-chyba zostanę przy klasyce i kupię mała czarną torebkę no bo jaką inną w sumie do takiego płaszcza
Widziałam też dość ładne apaszki pod szyje za chyba 12zł wczoraj jakoś nie byłam zainteresowana a teraz tak myślę,że jakąś ładna mocno granatowa bym nie pogardziła
U mnie widziałam jakieś takie bardziej wiosenne w kwiaty itd
__________________
Niereformowalna, zmienna, niestabilna,
W nerwach łatwopalna, chwilę potem zimna
Momentalna przemiana totalna, w chwilę inna
Chwilę normalna, za chwilę niekompatybilna
Kala713 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-09, 14:08   #1576
dziad kalwaryjski
Zadomowienie
 
Avatar dziad kalwaryjski
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 245
Dot.: Dom Mody PEPCO cz. III

Proszę o relacje kogoś kto już ubrał buty czy śmierdzą po nich stopy, skarpetki Może to głupie, ale mi naprawdę zawsze skarpetki pachną neutralnie, może nie pachną proszkiem czy coś, ale na pewno nie śmierdzą, a po tamtych śmierdziały właśnie takim dziwnym czymś (może tym chinolem) Nie jakoś na kilometr, ale jednak jak przybliżyłam skarpetę do nosa to śmierdziało i ja miałam obsesję, że na pewno wszyscy wokół czują moje kopyta, bo niby swój smród czuje się mniej



Kupiłam Przepiśnik, jest świetny
__________________
Raz królewna złotowłosa
cudny miała sen,
że splatała złote włosy,
złociste jak len.
I przyszedł do niej grajek,
na skrzypcach zaczął grać
i mówi: Pójdź, królewno
konwalie ze mną rwać.


Pójdź, pójdź...
dziad kalwaryjski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-09, 15:06   #1577
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Dom Mody PEPCO cz. III

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
Czy w Pepco są foremki na babeczki? Te papierowe? Ile sztuk i ile kosztują?
7,99zł, 100 sztuk chyba
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-09, 15:59   #1578
martyneczkaa3
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 980
Dot.: Dom Mody PEPCO cz. III

Cytat:
Napisane przez Kala713 Pokaż wiadomość
Opłacało się gnać do innego pepco,mam spodnie w kwiatki
Są śliczne!
I wyglądają dość porządnie
To moja pierwsza rzecz z pepco jeśli chodzi o ciuchy w sumie to druga bo kiedyś kupiłam bluzkę zaraz się zrobiła brzydka po praniu dlatego stwierdziłam,że za więcej podziękuje ale wczoraj tak mi te spodnie w oko wpadły,że nie mogłam przejść koło nich obojętnie.W moim pepco nie było rozmiarów ale dziś pojechałam do innego i były wszystkie rozmiary choć mój 34 ostatni.Teraz się tylko zastanawiam do czego nosić te spodnie tzn o górę mi chodzi.Myślałam o czymś stonowanym bo spodnie same w sobie są dość pstrokate.Najchętniej już bym je dziś ubrała do pracy ale jakoś się tak powstrzymuję ,że jeszcze za wcześnie Muszą poczekać do oficjalnej wiosny Miałam zamiar kupić jeszcze jedne balerinki bo wczoraj u mnie były tylko szare jeśli chodzi o mój rozmiar ale niestety nie było.Za tyle to żal nie brać Jeszcze we środę będę w jednym pepco to zobaczę na te balerinki.Mierzyłam też nawet fajną sukienkę za 39zł taka z krótkim rękawem,prostą czerwoną.Stwierdziłam,że gdyby ją troszkę skrócić to byłaby fajna w sumie to nie wiem czemu jej nie wziełam Teraz żałuje i nie wiem czy się jutro po nią nie wrócę bo cena naprawdę spoko a myślę,że krawcowa nie zedrze majątku ze mnie za jej skrócenie.Zobaczę jak się będę czuła po nocnej zmianie jak mi się nie będzie chciało spać to pojadę po nią Oby była bo była tylko jedna i rozmiar S.
Ogólnie rzecz biorą po wczorajszej i dzisiejszej wizycie w pepco jestem mega zadowolona

Aaa oglądałam też te torebki i te większe beżowe i te mniejsze po 29zl u mnie były chyba wszystkie kolory,miętowy,biały i blady róż -jakoś tak dumałam nad nimi ale koniec końców nie wzięłam żadnej.Kupiłam sobie dziś dość mocno pomarańczowy krótki płaszcz i w sumie żaden z tych kolorów jakoś mi specjalnie nie pasował-chyba zostanę przy klasyce i kupię mała czarną torebkę no bo jaką inną w sumie do takiego płaszcza
Widziałam też dość ładne apaszki pod szyje za chyba 12zł wczoraj jakoś nie byłam zainteresowana a teraz tak myślę,że jakąś ładna mocno granatowa bym nie pogardziła
U mnie widziałam jakieś takie bardziej wiosenne w kwiaty itd
spodnie boskie nie da się ukryć,czaiłam się na nie kupę czasu.. dziś przymierzyłam i 36 nie mogę na tyłek w ogóle wcisnąć, a 38 za szerokie balerinek szarych (bo takie by mi się przydały) w moim rozmiarze, tez juz nie było,za to duzo kolarowych no to na pocieszenie kupiłam sobie komplet kolczyków, naszyjnik i chustę o której pisałaś. Taką miętową w różowe kwiaty
martyneczkaa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-09, 16:01   #1579
mal00nie
Zakorzenienie
 
Avatar mal00nie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 10 096
Dot.: Dom Mody PEPCO cz. III

Cytat:
Napisane przez dziad kalwaryjski Pokaż wiadomość
Proszę o relacje kogoś kto już ubrał buty czy śmierdzą po nich stopy, skarpetki
napiszę w środę wieczorem

__________________
---

mal00nie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-09, 21:05   #1580
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Dom Mody PEPCO cz. III

Kupiłam dwie pary balerinek czarne do pracy i koralowe. Wzięłam numer mniejsze. Rok temu miałam materiałowe z pepco i mi spadały po tygodniu chodzenia.
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-09, 21:32   #1581
solll
Zakorzenienie
 
Avatar solll
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 12 386
Dot.: Dom Mody PEPCO cz. III

hej, ja kupiłam sukienkę w azteckie wzory, tę z katalogu. Kupiłam też spódnicę białą, rozkloszowaną, z kieszeniami, zapinaną na zamek, ale raczej ją oddam, bo nie do końca mi jednak pasuje, no i nie wiem do czego ją nosić... Balerinek nie brałam
__________________
„Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć”





solll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-09, 22:13   #1582
alice86
Wtajemniczenie
 
Avatar alice86
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 437
Dot.: Dom Mody PEPCO cz. III

Balerinki mam i ja Kupiłam czarne i szare a zastanawiam się jeszcze nad koralowymi. Moim zdaniem nie ma się co zastanawiać jak za te 10 zł. Buciki są lekkie, miękkie, wygodne i moim zdaniem dość solidnie i estetycznie wykonane (nie ma odstających nitek, plam z kleju, innych niedoróbek). Póki co obydwie pary ponosiłam sobie trochę w domu i jedyny minus jakiego się doszukałam to taki, że wydaje mi się, że przy dłuższym noszeniu stopa może się nieco w nich spocić.
__________________
alice86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 09:28   #1583
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Dom Mody PEPCO cz. III

też kupiłam baleriny.
jeszcze muszę podjechać do jednego po czarne dla mamy.

i też się czaiłam na te spodnie. i mierzyłam, ale stwierdziłam, że zbyt pstrokate dla mnie.
ale widziałam je własnie do szpilek. i ja bym je z 2-3 cm skróciła na długośc takie 7\8.
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 10:00   #1584
StraVvberry
Wtajemniczenie
 
Avatar StraVvberry
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 095
Dot.: Dom Mody PEPCO cz. III

Cytat:
Napisane przez alice86 Pokaż wiadomość
Balerinki mam i ja Kupiłam czarne i szare a zastanawiam się jeszcze nad koralowymi. Moim zdaniem nie ma się co zastanawiać jak za te 10 zł. Buciki są lekkie, miękkie, wygodne i moim zdaniem dość solidnie i estetycznie wykonane (nie ma odstających nitek, plam z kleju, innych niedoróbek). Póki co obydwie pary ponosiłam sobie trochę w domu i jedyny minus jakiego się doszukałam to taki, że wydaje mi się, że przy dłuższym noszeniu stopa może się nieco w nich spocić.

Zazdroszczę balerinek w takiej cenie szkoda że mam Pepco tak daleko
__________________
_________________________ _________
StraVvberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 10:08   #1585
Sesja
Zakorzenienie
 
Avatar Sesja
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 3 979
Dot.: Dom Mody PEPCO cz. III

A nie śmierdzą te balerinki? Kupiłam kiedyś w auchan za 15zł podobne i chodzić się w nich nie dało zupełnie :-\
__________________
Życie jest zmianą. Jeśli przestaniesz się zmieniać, przestaniesz żyć.
Sesja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 10:50   #1586
eKerr
Raczkowanie
 
Avatar eKerr
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 185
Dot.: Dom Mody PEPCO cz. III

Może wybiorę się za tymi balerinkami jutro przydałyby mi się jakieś, chociaż wszystkie buty masakrują i mi stopy, bez względu jak cudowne się wydają na początku... Ale w sumie to ja z innym pytaniem przychodzę: czy w waszych pepco nadal są w sprzedaży kosmetyki? Takie jak kiedyś (ok. 2-3 lata temu) były? Jakieś lakiery do paznokci i różne takie kolorowe?
eKerr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 11:05   #1587
ttts
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 424
Dot.: Dom Mody PEPCO cz. III

Cytat:
Napisane przez eKerr Pokaż wiadomość
(...) czy w waszych pepco nadal są w sprzedaży kosmetyki? Takie jak kiedyś (ok. 2-3 lata temu) były? Jakieś lakiery do paznokci i różne takie kolorowe?
Nie ma, już od dłuższego czasu.
ttts jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 12:22   #1588
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Dom Mody PEPCO cz. III

Cytat:
Napisane przez Sesja Pokaż wiadomość
A nie śmierdzą te balerinki? Kupiłam kiedyś w auchan za 15zł podobne i chodzić się w nich nie dało zupełnie :-\
Cofnij się kilka postów.
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 12:36   #1589
Snula
Wtajemniczenie
 
Avatar Snula
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Piła/Gdańsk
Wiadomości: 2 256
Dot.: Dom Mody PEPCO cz. III

wszyscy mają baletki, mam i ja! wzięłam szare, do chodzenia po domu też będą spoko. u mnie jeszcze wszystkie kolory i sporo rozmiarów.
na resztę rzeczy nie zwróciłam uwagi, bo w sumie poszłam w jednym celu, ale obok przymierzalni stały dwa kosze i w jednym ala emu po 2zł (!) a w drugim swetry dziecięce po 7-10zł.
__________________
__what comes around goes back around.*

Snula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 12:56   #1590
Kala713
Zakorzenienie
 
Avatar Kala713
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 5 337
Dot.: Dom Mody PEPCO cz. III

Cytat:
Napisane przez Snula Pokaż wiadomość
wszyscy mają baletki, mam i ja! wzięłam szare, do chodzenia po domu też będą spoko. u mnie jeszcze wszystkie kolory i sporo rozmiarów.
na resztę rzeczy nie zwróciłam uwagi, bo w sumie poszłam w jednym celu, ale obok przymierzalni stały dwa kosze i w jednym ala emu po 2zł (!) a w drugim swetry dziecięce po 7-10zł.

I nie kupiłaś tych emu?
Ja pewnie za tyle to przytargałabym do domu z dwie paryMiałam kiedyś emu z pepco i powiem szczerze ,że byłam szokowana ich wytrzymałością a zapłaciłam całe 19.90 bo ja dziecięce kupowałam ze względu na moją mega duża stopę
__________________
Niereformowalna, zmienna, niestabilna,
W nerwach łatwopalna, chwilę potem zimna
Momentalna przemiana totalna, w chwilę inna
Chwilę normalna, za chwilę niekompatybilna
Kala713 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-05-13 13:42:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:33.