rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ?? - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Masaż

Notka

Masaż Miejsce dla osób, które interesują się masażem wyszczuplającym i zdrowotnym. Dołącz do nas, podziel się swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-15, 15:19   #421
Ania23451
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

11.5kg w miesiąc , to nie za zdrowo, więcej to Ci chyba wody ubyło, no chyba że ważyłaś 140kg to się zgodzę
Ania23451 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 17:15   #422
jagagaga
Zadomowienie
 
Avatar jagagaga
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 244
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Ja też chodzę na rolki Miłe uczucie odprężenia zaraz po katowaniu się na bieżni ;P
jagagaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 08:44   #423
marta101091
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 70
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Cytat:
Napisane przez Ania23451 Pokaż wiadomość
11.5kg w miesiąc , to nie za zdrowo, więcej to Ci chyba wody ubyło, no chyba że ważyłaś 140kg to się zgodzę

Nie, nie. Ważyłam 100 kg. Schudłam tyle, i was nie oszukuję. Czułam się dobrze. Bo jak spojrzysz w lustro i widzisz jaki masz płaski brzuch, wyrobioną talię po tym masażu, to od razu poprawia Ci się humor.
marta101091 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 08:09   #424
Daisy_85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 11
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Cytat:
Napisane przez engela Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad pakietem "waga" mini czyli karnet 8 masaży + 15 szt.tej herbaty+program żywieniowy koszt to 299 zł
Kupa kasy...
No,ale z drugiej strony robię to dla siebie...
To faktycznie dość dużo. Ja za mój karnet zapłaciłam 210,- 19 h na siłowni + 19 h rolletic. Wychodzi 5,50 za godzinkę, więc moim zdaniem nie jest źle! Byłam już 11 razy, najpierw na godzinkę na siłownie, później roleczki. Podczas masażu wcieram w siebie tonę balsamu Z całą pewnością wykupię kolejny karnet. Czuję się rewelacyjnie, no i dawno nie miałam tak ładnych nóżek. Cellulit - jak ręką odjął!! )) Walczyłam z moim kalafiorem już kilka lat i nic nie było tak skuteczne. Bywało lepiej i gorzej, ale teraz uważam, że jest rewelacyjnie. Dodam, że nie stosuję żadnej szczególnej diety, ponieważ nie chcę schudnąć tylko się ujędrnić Co prawda mimo wszystko jem dość zdrowo, ponieważ nie przepadam za słodyczami, intensywnie korzystam z sokowirówki i dobrodziejstw lata i ogólnie nie jadam "śmieciowego" jedzenia Moją jedyną słabością jest kawa... Ale jej się nie wyrzeknę

Roleczki naprawdę polecam z czystym sumieniem, oczywiście w połączeniu z siłownią
Daisy_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 11:22   #425
paulaela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Miałam urządzenie Rolletic w domu. Wyrzucone 6 000 (bo tyle za nie zapłaciliśmy). Przez pierwsze dni opuchnięte i posiniaczone ciało(dlatego wydaje się, że działa). Potem już skóra się przyzwyczai i żadnych różnic w jej wyglądzie. Cellulit jaki był taki jest, (a dodam, że mam niewiele i nawet z tym sobie nie poradził), centymetry te same, waga ta sama. Zdrowo odżywiam się od paru lat, więc z pewnością urządzenie nie działa. Stracone godziny na siedzeniu na tym i pieniądze. Teraz chodzę na endermologię i już po trzecim zabiegu mam efekty. Nie dawajcie się nabierać dziewczyny na ten rolletic.
paulaela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 11:26   #426
paulaela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Jak już pisałam wcześniej- używałam rilletica i kompletnie nic nie działa. Straciłam czas i pieniądze! Nie dawajcie się nabrać właścicielom tych urządzeń, którzy sami chwalą je na forach żerując na naiwności kobiet ... smutna prawda...
paulaela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 12:50   #427
Daisy_85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 11
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Cytat:
Napisane przez paulaela Pokaż wiadomość
Jak już pisałam wcześniej- używałam rilletica i kompletnie nic nie działa. Straciłam czas i pieniądze! Nie dawajcie się nabrać właścicielom tych urządzeń, którzy sami chwalą je na forach żerując na naiwności kobiet ... smutna prawda...
Zdecydowanie się nie zgodzę. Nie jestem właścicielką rolletica, ale nie ukrywam, że miło byłoby mieć coś takiego w domu i nie musieć za niego każdorazowo płacić. Jednak podejrzewam, że aby zmieścił się w moim 30 metrowym mieszkaniu musiałabym pozbyć się np. łóżka

Nie twierdzę oczywiście, że rolletic, rollen czy jakiekolwiek inne urządzenie tego typu czyni cuda. Drogie Panie, cudów nie ma! Ja pozbyłam się cellulitu, ale nie miałam nadwagi, wręcz przeciwnie. Walczyłam z z moim kalafiorkiem dość długo, stosowałam naprawdę różniste sposoby typu smarowanie się kawowo-cynamonową papką i owijanie folią, stosowałam inneov, produkty Vichy i Elancyl. Nie jem słodyczy, nie piję czarnej kawy i żadnych napojów gazowanych (bo nie lubię

Naprawdę uważam, że rolki mi pomogły. Łatwo się zorientować, że nie reklamuję swojego produktu, ponieważ nie mam pojęcia jakiej firmy są rolki, których używam. Wiem jedno, po godzinnej męczarni na siłowni, rolki bardzo mnie relaksują. Smaruję nogi balsamem (kilkukrotnie) balsamik dzięki temu dobrze się wmasowuje.

Ja uważam, że rolki są rewelacyjne. Nie chcecie nie wierzcie. Nie zamierzam nikogo przekonywać. Sama zanim zaczęłam z nich korzystać szukałam jakichś opinii i nie bardzo wiedziałam, czy w nie wierzyć... Nie jesteście pewne, to sprawdźcie. W wielu gabinetach pierwsza wizyta jest za darmo. Ja nie byłam opuchnieta, nie miałam siniaków. Za pierwszym razem bolały mnie uda, ale to dlatego, że za mocno przyciskałam się do rolek, a jak już kiedyś wspominałam - to jest urządzenie do MASAŻU, a nie wyciskarka do cytrusów.

Jednak rozumiem, że nie wszystkim urządzenie może przypaść do gustu. Moja koleżanka poszła raz i stwierdziła, że nigdy więcej tego błędu nie popełni. Ja poszłam raz i wyszłam z karnetem. Różni ludzie, różne potrzeby.

Ja mogę jedynie podzielić się swoimi odczuciami. Ja jestem zadowolona i tyle
Jednak nie spodziewajmy się cudów, jeśli poza "rolowaniem się", opychamy się ciastkami przed telewizorem, to racja - rolki to strata czasu i pieniędzy

Edytowane przez Daisy_85
Czas edycji: 2011-07-21 o 08:22
Daisy_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-20, 15:17   #428
engela
Raczkowanie
 
Avatar engela
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 458
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Ja się jednak nie zdecydowałam... Za dużo kasy... Po za tym dzień później zobaczyłam na jakieś stronie internetowej kupon na ileś tych masaży z dietą za nie całe 90 zł do tego salonu... Ciekawe dlaczego właścicielka mi o tym nie powiedziała przecież widziała moje przerażenie ceną a zarazem chęć kontynuowania?
Wiem,że nie musiała mi tego mówić, ale było by miło z jej strony przecież ona też by zyskała klientkę wiedząc,że na jednej serii na pewno się nie skończy... :/
engela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 15:32   #429
paulaela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9
Unhappy Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

To przykre, ale wydałam tylko pieniądze i straciłam czas. Od roku regularnego masażu na rolleticu moje ciało się kompletnie nie zmieniło!!! Najpierw - jak opisują dziewczyny skóra boli (czasem pojawiały mi się nawet siniaki), ale za jakiś czas człowiek się przyzwyczaja a cellulit cały czas taki sam.... ! Ja akurat mam tylko niewielki, ale skoro nie dał sobie rady z małym, to co dopiero o zaawansowanym!. Ponadto zarówno ja, jak i moja mama zauważyłyśmy, że po masowaniu mamy spuchnięte nogi, co jest paradoksem, gdyż urządzenie miało pomagać w usuwaniu wody i toksyn a nie powodować opuchliznę. Od lat wiadomo, że jedynym skutecznym urządzeniem walczącym z cellulitem i tłuszczykiem jest endermologia. Zapisałam się na nią tydzień temu. Byłam już na dwóch zabiegach i WIDZĘ RÓŻNICĘ!!! Gdyby mi to ktoś powiedział - chyba bym nie uwierzyła! Tak szybko... I niepotrzebnie się bałam bo wcale mnie nie boli - jak czytałam na forach. Jak pomyślę ile godzin straciłam na tym rolleticu, to aż mnie skręca... Wyrzucone pieniądze i stracony czas
paulaela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 16:05   #430
paulaela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Piszesz, że po godzinach męczarni na siłowni rolki Cię bardzo relaksują - z tym się zgodzę, może to siedzenie na rolkach kogoś relaksować, ale efekty utraty cellulitu, to raczej masz dzięki tym męczarniom na siłowni To chyba oczywiste. Ja jestem szczęśliwa, że odkryłam endermologię i żałuję wydanych pieniędzy i długich godzin masaży na rolleticu gdyż nie miałam absolutnie żadnych efektów (oprócz siniaków i opuchlizny- Ty opuchlizny nie miałaś, bo pewnie nie masowałs tak, jak ja - godzinę minimum)....
paulaela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 18:38   #431
Daisy_85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 11
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Godzinkę na siłowni i godzinkę lub nieco więcej na rolkach. Z jakiego powodu by to nie było, czy to zasługa siłowni czy rolek - nie ma to dla mnie najmniejszego znaczenia. Ważne, że cellulit zniknął, a ja przy połączeniu siłowni i rolek wyglądam i czuję się rewelacyjnie. Tak więc mimo wszystko polecam. Jednak zgodzę się z tym, że zdecydowanie w połączeniu w siłownią
Daisy_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-21, 08:41   #432
Joanna1107
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Dzień dobry,
wszystkich przestrzegam przed firmą Rolletic Polska, która sprzedaje używane rolletiki. I nie spocznę w nagłaśnianiu prawdy, dopóki nie oddadzą pięciu tysięcy złotych, które są winni mojej córce już rok. Od roku tłumaczą się, że ich firma bankrutuje i nie mogą zwrócić długu (mamy na to dokumenty). Ja wraz z całą rodziną oraz coraz więcej naszych znajomych prowadzimy akcję „uważaj na Grzegorza Króla i firmę Rolletic Polska – to nieuczciwi partnerzy w interesach”. Liczymy na to, że coraz więcej ludzi sie dowie, z kim ma do czynienia. Joanna
Joanna1107 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 11:36   #433
Daisy_85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 11
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Cytat:
Napisane przez Joanna1107 Pokaż wiadomość
Dzień dobry,
wszystkich przestrzegam przed firmą Rolletic Polska, która sprzedaje używane rolletiki. I nie spocznę w nagłaśnianiu prawdy, dopóki nie oddadzą pięciu tysięcy złotych, które są winni mojej córce już rok. Od roku tłumaczą się, że ich firma bankrutuje i nie mogą zwrócić długu (mamy na to dokumenty). Ja wraz z całą rodziną oraz coraz więcej naszych znajomych prowadzimy akcję „uważaj na Grzegorza Króla i firmę Rolletic Polska – to nieuczciwi partnerzy w interesach”. Liczymy na to, że coraz więcej ludzi sie dowie, z kim ma do czynienia. Joanna

Z ciekawości weszłam na ich stronę i z tego co widzę, jest tam informacja, że urządzenia są używane, więc gdzie tu oszustwo?
Daisy_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-22, 08:02   #434
paulaela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Wyraźnie masz napisane, że oszustwo dotyczy nie oddania długu przez firmę Rolletic, która to sprzedaje rolletiki nowe i używane. Poza tym te urządzenia strasznie się psują. Mnie się popsuł po kilku dniach, słyszałam, że to nagminne. WYRZUCONE PIENIĄDZE!
paulaela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-22, 09:30   #435
malamutka
Rozeznanie
 
Avatar malamutka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: wielkopolska/zachodniopomorskie
Wiadomości: 629
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

A są jakieś przeciwwskazania do korzystania z rolletic'u?
malamutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-22, 12:34   #436
Daisy_85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 11
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Cytat:
Napisane przez paulaela Pokaż wiadomość
Wyraźnie masz napisane, że oszustwo dotyczy nie oddania długu przez firmę Rolletic, która to sprzedaje rolletiki nowe i używane. Poza tym te urządzenia strasznie się psują. Mnie się popsuł po kilku dniach, słyszałam, że to nagminne. WYRZUCONE PIENIĄDZE!
Nie mam pojęcia czy się psują czy nie, ponieważ nie mam takiego urządzenia. Korzystam z niego jedynie na siłowni. Tylko po co te nerwy? Rozumiem, że był to nie udany zakup. Jeśli nie była Pani z niego zadowolona, to trzeba było go sprzedać. Jest wiele osób, którym rolki przypadły do gustu, więc na pewno znalazłby się chętny. Nietrafione zakupy zdarzają się każdemu, ale po co robić z tego problem.

Jeśli chodzi o dług, trzeba założyć im sprawę i tyle. Jak uzyskacie tytuł wykonawczy, komornik poradzi sobie ze ściągnięciem należności.

Edytowane przez Daisy_85
Czas edycji: 2011-07-22 o 15:28
Daisy_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-11, 20:39   #437
gosiabulhak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

U mnie w mieście Masaz Rollen kosztuje 80 zł na 13 godzinek.
Byłam dopiero 2 raz. Jak narazie na udach utrzymują mi sie zakwasy.
Ogolnie duzo osób sobie chwali. i Mam nadzieje ze coś daje
gosiabulhak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-12, 09:30   #438
marta101091
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 70
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Cytat:
Napisane przez gosiabulhak Pokaż wiadomość
U mnie w mieście Masaz Rollen kosztuje 80 zł na 13 godzinek.
Byłam dopiero 2 raz. Jak narazie na udach utrzymują mi sie zakwasy.
Ogolnie duzo osób sobie chwali. i Mam nadzieje ze coś daje


Po 2 razie bedziesz miala jeszcze zakwasy
Pozniej sie przyzwyczaisz.
Efekty zobaczysz tak gdzies po 5 razie, ale musisz regularnie chodzic na ten Rolletic, bo jak nie bedzie to regularne, to wcale efektow nie zobaczysz.
marta101091 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 09:04   #439
bochema
Zadomowienie
 
Avatar bochema
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 055
GG do bochema
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Moje zdanie na temat rolek? mam problem z brzuchem więc głównie stawiam nacisk na brzuch po miesiącu czasu 10 minut wałkowania brzucha + korzystanie z łóżek http://www.slenderlife.az.pl/ mój brzuch jest o wiele piękniejszy i jędrniejszy. Ja osobiscie wam naprawdę polecam re rolki choć przyznam że sama podchodziłam do tego sceptycznie
bochema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-25, 09:37   #440
TUPTUŚ
Raczkowanie
 
Avatar TUPTUŚ
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 87
GG do TUPTUŚ
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Cytat:
Napisane przez malamutka Pokaż wiadomość
A są jakieś przeciwwskazania do korzystania z rolletic'u?
Ja na rolletic chodzę od ośmiu miesięcy. Jestem szczupła, ale niestety muszę walczyć z cellulitem ze względu na problemy z krążeniem. Efekty po rolleticu są rewelacyjne - gładsza skóra, prawie zero pomarańczowej skórki, fajna pupcia ;-) .... ale... dowiedziałam się ostatnio od mojego fizjoterapeuty, że rolletic po pewnym czasie spowoduje pękanie naczynek (pojawi się tendencja do ich pękania) oraz w późniejszym okresie skutkiem tego będą pojawiające się żylaki. Tak mnie tym wystraszył, że teraz odechciało mi się na to chodzić :-/ Ponadto wibracje, jakim poddawany jest organizm są dla niego szkodliwe. Powiedział mi, że każdy dermatolog będzie przeciwny stosowaniu takiego urządzenia... Nie wiem co o tym myśleć, bo wszędzie się pisze o rolleticu w samych superlatywach i że jest urządzeniem medycznym, ale może dlatego, że istnieje na rynku dopiero od kilku lat, nie pojawiły się jeszcze doniesienia o jego negatywnych skutkach?
__________________
Młodość przychodzi z wiekiem

Nałogowa pijaczka green tea
TUPTUŚ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 17:40   #441
jagagaga
Zadomowienie
 
Avatar jagagaga
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 244
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Trochę to dziwne... Przecież to masaż jak każdy inny... Moim zdaniem bardziej hardkorowe są bańki chińskie...

Mi zawsze się wydawało, iż tendencja do nasyznek itp właśnie spada po długim stosowaniu np. rolletica, bo ciało się przyzwyczaja, jakby "uodparnia" Ale znawcą nie jestem
jagagaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 09:02   #442
paulaela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

rolletic nie tylko powoduje pękanie naczynek a w konsekwencji żylaki, ale też jego wibracje są szkodliwe dla organizmu. podczas klasycznego masażu ciało nie jest wprowadzane w takie wibracje. widze ze na kazdym forum stała grupa osób dba o reklamę tego urządzenia, ale nie oszukujmy się- gdyby to działało na cellulit, czy tłuszcz to byłaby światowa rewolucja!!!! w realu jest to kolejny chwyt marketingowy nic więcej
paulaela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 10:46   #443
Raspberry Swirl
Przyczajenie
 
Avatar Raspberry Swirl
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 14
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Ja bym powiedziała ,ze mi czerwone niteczki których troszke mialam na uda , własnie po tym masazu znikneły. Takie rzeczy powstaja zastoinowo, a masaz chyba pomaga je "poprzepychać"??? Nie wierze tez w teorie o zylakach. Skąd on to moze wiedziec, jak rolletik jest na naszym rynku z 5 lat? Komu w tak krótkim czasie zdązyły od tego pojawic sie zylaki???
__________________
W żadnym razie nie staram się być mądrzejsza niż piękniejsza
Raspberry Swirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 12:15   #444
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Byłam dzisiaj na rolleticu pierwszy raz Zobaczymy jakie będą efekty
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 01:59   #445
Buka91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 26
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Witam.
Parę dni temu kupiłam voucher na Sweetdeal za 50zł na 10x 60min. masażu ROLLEN + bonusy. Nie pytam czy działa ani czy jesteście zadowolone, bo poczytałam sporo opinii i widzę większość naprawdę zadowolonych (choć zdania są podzielone jak zawsz (; ). Chciałabym tylko wiedzieć co zrobić, żeby utrwalić efekt masażu kiedy skończą mi się wejścia (choć nie wykluczam, że jeżeli będe zadowolona wykupię po tym kilka pojedynczych zabiegów) i co robić w trakcie trwania serii, żeby ją wspomóc. Jestem od 5 dni na diecie, ale nie wiem co jeszcze mogę zrobić.
Pozdrawiam. (:
Buka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 13:27   #446
kakalinka20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 8
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Ja wykupiłam 10 wejść+1 gratis za 90 zł w Krakowie na gruperze, cena chyba nie jest zła jutro idę pierwszy raz zobaczymy jak będzie...nie liczę na chudnięcie, ale od miesiąca jestem na diecie schudłam 5 kg (jak na razie ) mam nadzieję że rolki poprawią wygląd skóry - w końcu to masaż więc myślę że będzie dobrze dam znać jak i co
kakalinka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 23:24   #447
aniasz_5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Hej! ja chodzę na rolletic 1,5 miesiąca.Tak czytając tutaj opiń i z własnego doświadczenia to nie wydaję mi się że stosowanie samych rolek powodują one schudniecie.One tylko pomagają w modelowaniu ciała i tak jak tu niektóre koleżanki pisały poprawienie i ujędrnienie skóry. przez ten okres schudłam 5kg ale jestem własnie dodatkowo na tej diecie.Tylko że niestety to był trochę zły okres na schudniecie bo świeta potem sylwester a za tydzień potem miałam zaproszenie na urodziny.Takżę na diecie byłam2 tyg. potem 3 tyg przerwy i teraz już jestem znowu tydzień na diecie ale zaczęłam od drugiego tyg.diety według tych książeczek.Dzisiaj właśnie zgrzeszyłam bo zjadłam naleśnika .Ale wracając do rzeczy .Ale mimo przerwania diety cały czas chodziłam do studia rolletic.Dodatkowo intesywnie ćwiczę 20min na orbitexie potem 10 min wiosła brzuszki na ławeczce ,20 min na platformie wibrującej a na koncu właśnie masażyk na roleczkach..A chodzę 3 razy w tygodniu lub przynajmniej sie staram.I w ten sposób zgubiłam już 5 kg.Właśnie wykupiłam juz drugi karnet i mam nadzieje że waga dalej będzie tak ładnie spadać.Najgorzej jest z tą dietą żeby nie podjadać niewskazanych rzeczy ale jak chce się być piękną to trzeba troche zacisnąc zęby.. Muszę jeszcze następne 5-7 kg zgubić więc trzymajcie za mnie kciuki Ahaa jeszcze Wam powiem że naprawdę babeczki tam chudną i to nawet takie koło 50dziesiątki.W ciągu 2-3 miesięcy na tej diecie można zgubić10-12kg i to czasem nawet grzesząc-bo wiadomo zawsze coś wypadnie.Ale niestety ćwiczenia przy tym również bardzo wspomagają spadek na wadze i żeby ta skóra nie stała sie taka obwisła.Powodzenia...:jup i:
aniasz_5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 10:52   #448
Natalia1310
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 14
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Witam wszystkie Wizażanki forum odwiedzam już bardzo długo, ale szczerze mówiąc dopiero teraz się zarejestrowałam i to mój pierwszy post
tyle czytam, że wreszcie postanowiłam sama podzielić się swoimi opiniami na znane mi tematy.
Jeśli chodzi o rolletic to polecam ! Moja przygoda z rolowaniem zaczęła się 4 lata temu, koleżanka miała rolletic w domu więc chodziłam po super promocyjnej cenie 2 razy w tygodniu przez 2 miesiące i efekt? Gładka i jędrna skóra (zwłaszcza na udach bo to o nie najbardziej mi chodziło) do tego oczywiście nie stosowałam polecanej przez salony diety, ale chodziłam 2 razy w tygodniu na aerobik i ograniczyłam słodycze później koleżanka wyjechała i zaprzestałam rollowaniu..
Zaczęłam od nowa od tego roku byłam dopiero 2 razy, ale wiem że efekty będą więc polecam.
Jeśli chodzi o tą dietkę 14 tygodniową to mogę powiedzieć, że jest ona baaaaardzo zaskakująca ! Koleżanka rok temu wspomniała mi o niej i nawet pożyczyła 3 książeczki tak żebym wypróbowała.. możecie mi uwierzyć, że przerobiłam tylko 2 tygodnie z tej dietki i przestałam bo się przestraszyłam wystających kości może to moja głupota bo nie potrzebowałam radykalnej diety (jedynie jakieś 2-3 kg), a schudłam aż 6 kg w 2 tygodnie i zaczęłam się czuć źle sama ze sobą - dlatego zaprzestałam. Dietka była dla mnie bardzo przyjemna, głównie jadłam sałatki robione z warzyw z dodatkiem jogurtu albo serka wiejskiego, mi to odpowiadało. Jeść można to wszystko ile się tylko chce, a im więcej w ciągu dnia się zje tym lepszy efekt dietke stosowałam przed weselem koleżanki i musiałam zwęzić sukienkę. Nie jestem chudzielcem, mam raczej kobiece kształty więc jak ciuchy zaczęły na mnie wisieć to powiedziałam żadnych diet ! Dlatego jak ktoś nie potrzebuje mega dużo schudnąć to myśle, że rolletic na samo zmniejszenie (bądź zlikwidowanie) cellulitu i ujędrnienie ciała jest pomocne, a jeśli ktoś chce schudnąć dużo to nawet sama dietka mu pomoże ja posiadam jedynie pierwsze 3 tygodnie tej dietki. Jeśli ktoś ma ochotę mogę na maila wysłać bo mam porobione zdjęcia każdej z książeczek

Edytowane przez Natalia1310
Czas edycji: 2012-01-16 o 10:53
Natalia1310 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 13:09   #449
kakalinka20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 8
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Witam, ja byłam do tej pory 3 razy....nie wiem czy efekty będą ale jest to mega relaksujące naprawde przyjemnie spędzona godzina cwicze w domu codziennie i stosuję diete...zastanawiam się jeszcze nad platformą wibracyjną ale się łamie.. jak skoncze karnet to zobaczymy

---------- Dopisano o 14:09 ---------- Poprzedni post napisano o 14:02 ----------

ja jestem bardzo chętna na dietkę...tam gdzie ja chodzę na rollectic nie mają planu żywieniowego...a przynajmniej ja o nim nic nie wiem
kakalinka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 21:13   #450
Natalia1310
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 14
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

kakalinka20 podaj mi swojego maila to wyśle te dietki, bo niestety poprzez wizaż nie da rady a ja mam porobione zdjęcia tych książeczek
jak nie chcesz podawać tutaj maila to wyślij na prv

Edytowane przez Natalia1310
Czas edycji: 2012-01-16 o 21:14
Natalia1310 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Masaż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-26 13:28:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:02.