Worker Boots a płaszcz/kurtka?? BŁAGAM o pomoc, kto się zna na modzie?!?! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-23, 13:32   #1
zuken
Zakorzenienie
 
Avatar zuken
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: gdzieś tam ;]
Wiadomości: 11 075
GG do zuken

Worker Boots a płaszcz/kurtka?? BŁAGAM o pomoc, kto się zna na modzie?!?!


Mam takie pytanko... Odnośnie tzw. worker boots, których zdjęcie jest w linku Kupiłam sobie kurtke(jej zdjęcie też wstawiłam;p) i nie mam pojęcia, czy będzie pasować do tych butów?! Kurtka, a właściwie płaszczyk jest koloru kremowego, buty chce wziąść czarne bo brązowe nie będą mi pasować do innych rzeczy;/ Póki co ich jeszcze nie kupiłam bo nie wiem co z tą kurtką... Mam tydzień, żeby ją oddać w razie czego i kupić jakąś inną... Tylko tu pojawia się kolejne pytanie: Jaka kurtka(NA ZIMĘ!!!) będzie pasować do takich butów?! (wykluczając skórzaną bo mam ale według mnie nie będzie zbyt ciepła na -20 stopni!) PROSZĘ O RADE!!! Jak wy dobieracie kurtke/płaszcz do butów na zimę? Kierujecie się czymś konkretnym?

Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc!
zuken jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-23, 13:35   #2
Paulyna
Zakorzenienie
 
Avatar Paulyna
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 9 319
Dot.: Worker Boots a płaszcz/kurtka?? BŁAGAM o pomoc, kto się zna na modzie?!?!

a zdradzisz, gdzie kupiłaś buty?
Paulyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-23, 13:55   #3
zuken
Zakorzenienie
 
Avatar zuken
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: gdzieś tam ;]
Wiadomości: 11 075
GG do zuken
Dot.: Worker Boots a płaszcz/kurtka?? BŁAGAM o pomoc, kto się zna na modzie?!?!

Allegro

od "jacenty007z" a jakbyś nie znalazła to tu masz linka! http://moda.allegro.pl/nowosc-milita...269109264.html

Co myślisz o tej kurtce i czy wgl będzie pasować do takich butów? A jak nie to jaka;/?
zuken jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-23, 14:31   #4
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Worker Boots a płaszcz/kurtka?? BŁAGAM o pomoc, kto się zna na modzie?!?!

moim zdaniem ta kurtka nie bedzie pasowała, ale jakos bardzo koszmarnie tez nie bedzie
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-23, 14:47   #5
zuken
Zakorzenienie
 
Avatar zuken
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: gdzieś tam ;]
Wiadomości: 11 075
GG do zuken
Dot.: Worker Boots a płaszcz/kurtka?? BŁAGAM o pomoc, kto się zna na modzie?!?!

Dzięki abiblabla! A jaka według ciebie by pasowała? Oprócz skóry? no i na zimę... Chcę wiedzieć, czy mam tą kurtkę oddać... Bo jak nie będzie pasowała to szkoda kase wyrzucać w błoto! Mam jeszcze taki płaszczyk(zamieszczam foto) z którym chciałabym je nosić, lubię połączenie czarnego z różowym;] Co myślicie?
zuken jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-24, 16:03   #6
6roove
Zakorzenienie
 
Avatar 6roove
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: głównie z fotela ;)
Wiadomości: 4 512
Dot.: Worker Boots a płaszcz/kurtka?? BŁAGAM o pomoc, kto się zna na modzie?!?!

Cytat:
Napisane przez zuken Pokaż wiadomość
Mam takie pytanko... Odnośnie tzw. worker boots, których zdjęcie jest w linku Kupiłam sobie kurtke(jej zdjęcie też wstawiłam;p) i nie mam pojęcia, czy będzie pasować do tych butów?! Kurtka, a właściwie płaszczyk jest koloru kremowego, buty chce wziąść czarne bo brązowe nie będą mi pasować do innych rzeczy;/ Póki co ich jeszcze nie kupiłam bo nie wiem co z tą kurtką... Mam tydzień, żeby ją oddać w razie czego i kupić jakąś inną... Tylko tu pojawia się kolejne pytanie: Jaka kurtka(NA ZIMĘ!!!) będzie pasować do takich butów?! (wykluczając skórzaną bo mam ale według mnie nie będzie zbyt ciepła na -20 stopni!) PROSZĘ O RADE!!! Jak wy dobieracie kurtke/płaszcz do butów na zimę? Kierujecie się czymś konkretnym?

Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc!
hej, mnie się podoba, choć trochę jasna ta kurtka
ja na zimę mam coś takiego i podoba mi się połączenie workerów z parką, czy tego typu kurtką
__________________

6roove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-24, 16:09   #7
losux
Zadomowienie
 
Avatar losux
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 233
Dot.: Worker Boots a płaszcz/kurtka?? BŁAGAM o pomoc, kto się zna na modzie?!?!

masz zamiar przetrwac zime w tych butkach? podziwiam kurtka pasuje tak srednio, ale nie jest zle, z plaszczykiem dosyc fajnie, fikusnie
__________________
razem

zdałam prawko!

kg 51-50-49-48-47-46-45-...

boczki 78-76-74-72-70...

udo 52-51-50-49-48..

łydka 34-33-32-32-30..

ramiona 27-25-23-21...
losux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-24, 21:53   #8
zuken
Zakorzenienie
 
Avatar zuken
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: gdzieś tam ;]
Wiadomości: 11 075
GG do zuken
Dot.: Worker Boots a płaszcz/kurtka?? BŁAGAM o pomoc, kto się zna na modzie?!?!

Dzięki wielkie za porady 6roove a ta twoja kurtka jest zimowa? Ta moja była jeszcze czarna ale te włoski od kicika;p całą ją "oblazły" hehe;p a na jasnej nie widać... Kurde teraz to już nie wiem co zrobić;p ogólnie mieszkam w małej wiosce a w najbliższym mieście brak ciekawych sklepów;/ tą znalazłam w reserved i nic innego nie było co według mnie by pasowało do tych butków;/ reszta to same napompowane świecące coś;p a to raczej nie mój gust

---------- Dopisano o 22:53 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------

losux butki są ocieplane, jak normalne kozaczki;] więc myślę, że sie sprawdzą nawet lepiej z uwagi na dość grubą podeszwę przynajmniej mam nadzieję;p ale jeśli się mylę dam znać hehe
zuken jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 06:28   #9
6roove
Zakorzenienie
 
Avatar 6roove
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: głównie z fotela ;)
Wiadomości: 4 512
Dot.: Worker Boots a płaszcz/kurtka?? BŁAGAM o pomoc, kto się zna na modzie?!?!

Cytat:
Napisane przez zuken Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie za porady 6roove a ta twoja kurtka jest zimowa? Ta moja była jeszcze czarna ale te włoski od kicika;p całą ją "oblazły" hehe;p a na jasnej nie widać... Kurde teraz to już nie wiem co zrobić;p ogólnie mieszkam w małej wiosce a w najbliższym mieście brak ciekawych sklepów;/ tą znalazłam w reserved i nic innego nie było co według mnie by pasowało do tych butków;/ reszta to same napompowane świecące coś;p a to raczej nie mój gust

---------- Dopisano o 22:53 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------

losux butki są ocieplane, jak normalne kozaczki;] więc myślę, że sie sprawdzą nawet lepiej z uwagi na dość grubą podeszwę przynajmniej mam nadzieję;p ale jeśli się mylę dam znać hehe
tak, zimowa podszyta misiem, z kapturem, pół roku temu kupila mi ją ciotka (to nie jest żadna firmówka, tylko od jakiejś znajomej babki, która prowadzi sklep).
w ogóle jak uslyszalam, ze ciocia kupila mi kurtkę, to spanikowalam i zaczelam narzekac, ze znow kupila cos, co pewnie nie trafi w moj gust i będzie mi niezręcznie odmówić, a już gorzej ściemnić, że "tak ciociu, noszę ją!" a tu wow! kurtka jest ekstra

Ogólnie nie lubię kupować kurtek, te w sieciówkach zwykle są cienkie, nieocieplone i jakoś słabo nadają się na zimę, a te na bazarach czy zwykłych butikach, jak opisujesz, świecące, napompowane albo z jakimiś głupimi ozdobnikami. Trzeba się nachodzić, żeby znaleźć coś fajnego, ciepłego i w przyzwoitej cenie
Dlatego jeśli nie jesteś pewna co do tej wybranej, proponuję jeszcze wznowić poszukiwania
__________________

6roove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 07:46   #10
chryja_bez_ryja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 531
Dot.: Worker Boots a płaszcz/kurtka?? BŁAGAM o pomoc, kto się zna na modzie?!?!

wg mnie do takich butow najlepiej parka khaki bedzie pasowala
chryja_bez_ryja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:41.