Żony 2014 cz 3 ❤ - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-06-08, 08:38   #481
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Żony 2014 cz 3 ❤

Cytat:
Napisane przez Nemmireth_ Pokaż wiadomość
Wlasnie nie wiem bo Zuzia to teraz bardzo popularne, u nas co druga dziewczynka to Zuzia wiec rozumiem. Ale Wojtkow to ja nie widze ☺


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No dokładnie, Zuzi jest więcej niż Wojtkow. Imiona piękne 😉

Sent from my 5051X using Wizaz Forum mobile app
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-08, 08:52   #482
blackhaired_witch
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 866
Dot.: Żony 2014 cz 3 ❤

Szał na Zuzie był już kilka lat temu, moja koleżanka ze studiów nazwała tak córkę chyba z 10 lat temu Z kolei Wojtków praktycznie nie kojarzę, poza facetami w wieku moich rodziców. Nie jest to jakieś hiper popularne imię póki co. Za to całkiem ładne, fakt. U nas miała być Kira, Olga albo właśnie Eryk. Cóż, Kira i Olga zostaną dla kameleonic ;-)

Edytowane przez blackhaired_witch
Czas edycji: 2018-06-08 o 09:01
blackhaired_witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-08, 13:05   #483
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Żony 2014 cz 3 ❤

Ja jak Czeko, chciałabym dwójkę, ale kiedy te drugie to nie wiem, nie chce mi się tak dobrze jest z jedną dwulatką


Wojtków znam kilku dorosłych, wszyscy to super zaradni i przstojni mężczyźni
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-08, 13:33   #484
magdalenka_w_86
Zakorzenienie
 
Avatar magdalenka_w_86
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 6 039
Dot.: Żony 2014 cz 3 ❤

Wśród moich trzech znajomych trzech synów Wojtków. Wszyscy mniej niż 4 lata
Synuś rośnie, w poniedziałek skończy 4 tygodnie a my szczęśliwi bardzo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Dziecko to uwidoczniona miłość" ...


2014



magdalenka_w_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-08, 20:34   #485
cude
Zadomowienie
 
Avatar cude
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 197
Dot.: Żony 2014 cz 3 ❤

Nemmireth, trzymamy kciuki!

magdzalenka, gratuluję! Jak nazywa się Synuś?

sziket, gratuluję

basiczek, a Córcia jest towarzyska czy raczej wstydziocha? Będzie dobrze

Miło czytać takie wieści

Plany na weekend... hm... oprócz sprzątania i zakupów chciałabym się wybrać do lasu po lipę, ale raczej będzie ciężko znaleźć.
W niedzielę pobyczymy się nad zalewem.
Dokończę też papierkowe sprawy. Zrobiłam dziś kilka słoików kompotu, bo tej zimy zeszły wszystkie zapasy. Stasiek wydoił:P

Wojtek to śliczne imię, chyba następny syn będzie się tak nazywał. Chociaż też właśnie mnogość tego imienia nie zachca... Ale jak przeciż będzie 8 Wojtków w klasie, może być wesoło Chcielibyśmy mieć gromadkę jakąś większą, tak min. 4 :-]
cude jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-08, 20:54   #486
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Żony 2014 cz 3 ❤

Cytat:
Napisane przez cude Pokaż wiadomość

basiczek, a Córcia jest towarzyska czy raczej wstydziocha? Będzie dobrze
Jeśli chodzi o klub malucha myślę że będzie dobrze bo ona akurat lubi dzieci, gorzej z "ciociami" chyba będzie bo jak widzi kogoś obcego dorosłego to do mnie ciągnie albo płacze i się trzyma moich nóg. Tak mysle że najgorsze te pierwsze dni będą, no zobaczymy 😁

A to jak czworo dzieci to takie małe przedszkole, fajnie ale mi wystarczy dwoje 😊 a mój M by chyba zwariował z taką gromadką a jeszcze jakby były cztery dziewuchy to psychiatryk u niego gwarantowany 😂😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-09, 06:28   #487
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Żony 2014 cz 3 ❤

Podziwiam cude ja ledwo daje se rade z jednym, ale Em nie należy do łatwych dzieci. Potrafi robić histerie o pierdołę i nikogo nie słucha, oj nie mamy z nią lekko. Na szczescie są też lepsze okresy i wtedy łapiemy oddech. Ale ona taka od noworoda. Teraz kiedy już nie karmię to chociaż śpi w nocy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-06-09, 07:10   #488
magdalenka_w_86
Zakorzenienie
 
Avatar magdalenka_w_86
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 6 039
Dot.: Żony 2014 cz 3 ❤

Cude, Piotr.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Dziecko to uwidoczniona miłość" ...


2014



magdalenka_w_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-09, 11:57   #489
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Żony 2014 cz 3 ❤

To moja H też nie jest łatwym dzieckiem, za noworodka i w ogóle pierwsze miesiące to bardzo się darła, miała problem z brzuszkiem, z kupką... A teraz chyba przeżywamy bunt 2 latka, ma 19 miesiecy i awanturuje się, kładzie na ziemi i ryczy, krzyczy. No ciężko jest ale na szczęście nie jest tak dzień w dzień.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-10, 07:51   #490
Sunset89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 793
Dot.: Żony 2014 cz 3 ❤

Hej Dziewczyny


Melduję się, Emilka urodziła się 4 czerwca jesteśmy już w domu, mała jest przekochana Poród miałam wywoływany, bo młodej nie spieszyło się na świat Ale wszystko już ok, jutro mam wizytę położnej środowiskowej, jest u nas teściowa od wczoraj, jutro jedzie, a jutro na wymianę moja mama wpadnie na parę dni


Nem, bardzo się cieszę, oby tak dalej!!! Będzie dobrze!!!!!


Ściskam Was mocno Dziewczyny i lecę bo mój głodomor krzyczy jeść
__________________
Razem: 28.10.2011
Zaręczyny: 25.10.2013
Ślub: 4.10.2014
Sunset89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-10, 10:58   #491
madziara889
Zakorzenienie
 
Avatar madziara889
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 7 010
Dot.: Żony 2014 cz 3 ❤

Cytat:
Napisane przez Sunset89 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny


Melduję się, Emilka urodziła się 4 czerwca jesteśmy już w domu, mała jest przekochana Poród miałam wywoływany, bo młodej nie spieszyło się na świat Ale wszystko już ok, jutro mam wizytę położnej środowiskowej, jest u nas teściowa od wczoraj, jutro jedzie, a jutro na wymianę moja mama wpadnie na parę dni


Nem, bardzo się cieszę, oby tak dalej!!! Będzie dobrze!!!!!


Ściskam Was mocno Dziewczyny i lecę bo mój głodomor krzyczy jeść
Gratuluję
Dużo zdrówka i sił dla Ciebie i malutkiej.

Mi zostały 2 tygodnie do tp i jak wcześniej miałam w planach wyganiać młodego tak teraz mi się nie spieszy, boję się tylko, żeby po tp nie położył mnie do szpitala.

U nas Ewka też ma różne humorki, zaczął jej się bunt dwulatka ale nie narzekam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madziara889 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-10, 11:01   #492
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Żony 2014 cz 3 ❤

Cytat:
Napisane przez Sunset89 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny


Melduję się, Emilka urodziła się 4 czerwca jesteśmy już w domu, mała jest przekochana Poród miałam wywoływany, bo młodej nie spieszyło się na świat Ale wszystko już ok, jutro mam wizytę położnej środowiskowej, jest u nas teściowa od wczoraj, jutro jedzie, a jutro na wymianę moja mama wpadnie na parę dni


Nem, bardzo się cieszę, oby tak dalej!!! Będzie dobrze!!!!!


Ściskam Was mocno Dziewczyny i lecę bo mój głodomor krzyczy jeść
Gratulacje!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-10, 11:57   #493
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Żony 2014 cz 3 ❤

Cytat:
Napisane przez Sunset89 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny


Melduję się, Emilka urodziła się 4 czerwca jesteśmy już w domu, mała jest przekochana Poród miałam wywoływany, bo młodej nie spieszyło się na świat Ale wszystko już ok, jutro mam wizytę położnej środowiskowej, jest u nas teściowa od wczoraj, jutro jedzie, a jutro na wymianę moja mama wpadnie na parę dni


Nem, bardzo się cieszę, oby tak dalej!!! Będzie dobrze!!!!!


Ściskam Was mocno Dziewczyny i lecę bo mój głodomor krzyczy jeść
Super że Emilka już jest po drugiej stronie, gratulujemy dzielnym dziewczynom 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-10, 12:55   #494
cude
Zadomowienie
 
Avatar cude
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 197
Dot.: Żony 2014 cz 3 ❤

magdalenka, śliczne

Sunset, gratuluj i życzę spokojnego czasu

Dopiero mamy jednego szkraba, spokojny jest z reguły w gościach ;P A tak to ma swoje widzi mi się. Jak zostaję z nim sama, to ciągle o coś płacze i się denerwuje. Jak był mały to też kolki itp. Jakoś dajemy radę z jednym to i z przedszkolem damy
Wciąż nie odmawiam mu piersi, i przesypia od jakiegoś czasu od 21 do 5-6.
I tak w ogóle to mamy wciąż jakiś zdrowotny problem... i to chyba tak naprawdę przyczyna płaczu od urodzenia, tak myślę. Cały czas ma zapchany nos, od ostatniej zimy przybrało to na sile. Pediatra stwierdziła w końcu alergię. Byliśmy w tamtym tyg u alergologa i dowiedzieliśmy się tyle, że alergii nie wyklucza, ale raczej jej nie ma. Zaproponowała "próbę maksymalnego leczenia", żeby się o tym przekonać, a jak nie zadziała nic, to wizytę u laryngologa. Jeden lekarz mówi to, drugi tamto, a kiedyś laryngolog go oglądał przy okazji i nic nie stwierdził. Dumam i dumam co z nim zrobić, do kogo pójść... No coś jest na rzeczy
cude jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-11, 09:15   #495
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Żony 2014 cz 3 ❤

Cude
ja bym poszła do jakiegoś dobrego laryngologa

Sunset
Gratuluję córki!
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-11, 09:52   #496
blackhaired_witch
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 866
Dot.: Żony 2014 cz 3 ❤

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Cude
ja bym poszła do jakiegoś dobrego laryngologa

Sunset
Gratuluję córki!
Ja również szukałabym dobrego laryngologa, nie musi to być alergia.

Sunset, ja również gratuluję ;-)


Siostra ciągnie mnie do szkoły rodzenia, a ja jakoś nie jestem przekonana. Rzeczywiście warto, czy to taki trochę pic na wodę? jakby co, to u mnie raczej cc się szykuje.
blackhaired_witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-11, 11:57   #497
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Żony 2014 cz 3 ❤

Cytat:
Napisane przez blackhaired_witch Pokaż wiadomość
Ja również szukałabym dobrego laryngologa, nie musi to być alergia.

Sunset, ja również gratuluję ;-)


Siostra ciągnie mnie do szkoły rodzenia, a ja jakoś nie jestem przekonana. Rzeczywiście warto, czy to taki trochę pic na wodę? jakby co, to u mnie raczej cc się szykuje.
Co do szkoły rodzenia to ja nie chodziłam i stwierdzam że chyba nic bym się tam nowego nie nauczyła. Ja rodziłam naturalnie, poród rodzinny. Jakoś w 8 m-cu dzwoniłam na porodówkę czy mogę zobaczyć sale porodową, kilka razy nie było możliwości bo były porody ale za którymś razem się udało i mi położne pokazywały sale, prysznic i różne rzeczy które pomagają z akcją porodową. Wtedy też był luz bo jak przyszłam to jeden poród tylko był a w dzień kiedy rodziłam było ponad 10 w ogóle cały szpital ciężarnymi był oblężony.
Możesz zapytać w szpitalu gdzie zamierzasz rodzić czy gdzie będziesz miała cc czy jest możliwość zobaczenia sal porodowych i w ogóle całej porodówki. Jeśli jednak wiesz że będziesz się czuła spokojnie będąc po takiej szkole rodzenia to idź jak najbardziej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-11, 12:16   #498
blackhaired_witch
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 866
Dot.: Żony 2014 cz 3 ❤

Cytat:
Napisane przez basiczek24 Pokaż wiadomość
Co do szkoły rodzenia to ja nie chodziłam i stwierdzam że chyba nic bym się tam nowego nie nauczyła. Ja rodziłam naturalnie, poród rodzinny. Jakoś w 8 m-cu dzwoniłam na porodówkę czy mogę zobaczyć sale porodową, kilka razy nie było możliwości bo były porody ale za którymś razem się udało i mi położne pokazywały sale, prysznic i różne rzeczy które pomagają z akcją porodową. Wtedy też był luz bo jak przyszłam to jeden poród tylko był a w dzień kiedy rodziłam było ponad 10 w ogóle cały szpital ciężarnymi był oblężony.
Możesz zapytać w szpitalu gdzie zamierzasz rodzić czy gdzie będziesz miała cc czy jest możliwość zobaczenia sal porodowych i w ogóle całej porodówki. Jeśli jednak wiesz że będziesz się czuła spokojnie będąc po takiej szkole rodzenia to idź jak najbardziej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bardziej mi chodzi o późniejszą opiekę nad noworodkiem niż sam poród; jak żyję nie miałam do czynienia z dziećmi, więc jestem zieloniutka jak kameleon na gałęzi.
blackhaired_witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-11, 12:30   #499
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Żony 2014 cz 3 ❤

Jak o opiekę to możesz iść, wiem że tam są poruszane tematy jak np kąpiel, karmienie, przewijanie, noszenia, podnoszenie... Ja jestem po szkole: opiekunka dziecięca więc dużo wiedziałam ze szkoły ale też kilka kobiet gadało że gdy urodzi się dziecko to macierzyństwo samo przychodzi i niby nic nie wiedzą a jak zobaczą swoje dziecko to od razu wiedzą jak się nim zająć.
Powodzenia, zrobisz jak uważasz 😁
Zobacz sobie tez filmiki na YouTube nt opieki nad noworodkiem jest ich całe mnóstwo. Też są różne spotkania dla kobiet w ciazy, takie darmowe (oczywiście są to też sprzedażowe ale nie musisz nic kupowac) tam też gadają o pierwszej pomocy albo fotelikach które spełniają normy bezpieczeństwa. Na którymś takim spotkaniu też jest Zawitkowski, on ma właśnie fajne filmiki nt opieki na YT.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-11, 12:40   #500
cude
Zadomowienie
 
Avatar cude
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 197
Dot.: Żony 2014 cz 3 ❤

Spróbujemy kogoś poszukać, ale wieci jak to jest z lekarzami... Dziś siedzimy w domku, lekarka wypisała zwolnienie na cały tydzień. Syn gorączkuje, teraz ma wysypkę. Cieszę się, że chociaż już nie ma takiego skwaru, bo byśmy nie wysidzieli w mieszkaniu.

My byliśmy w szkole rodzenia. Fajna sprawa moim zdaniem. Były różne ćwiczenia fizyczne i oddechowe, spotkania z lekarzami, techniki relaksacyjne itp. Taka pierwsza opieka i przystawianie do piersi też były, ale to jednak lalki. Dostaliśmy jakieś próbki kosmetyków, dwa malutkie sudocremy (zużyliśmy ledwo połowę jednego), butelki aventu, hipp. Część się przydała, część nie.
Też miałam ostatecznie cc.
A najwięcej na samym początku jednak człowiek się uczy, bo w szpitalu musisz się zająć dzieckiem. No i są inne Mamy, które można podpatrzeć. Pielęgniarki wieczorem zabierały dzieciaczki na toaletę i zmianę ubranek. Można je było poprosić o instruktaż dokładny :-]
Ogólnie, to był miło spędzony czas
cude jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-11, 12:44   #501
blackhaired_witch
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 866
Dot.: Żony 2014 cz 3 ❤

Cytat:
Napisane przez basiczek24 Pokaż wiadomość
Jak o opiekę to możesz iść, wiem że tam są poruszane tematy jak np kąpiel, karmienie, przewijanie, noszenia, podnoszenie... Ja jestem po szkole: opiekunka dziecięca więc dużo wiedziałam ze szkoły ale też kilka kobiet gadało że gdy urodzi się dziecko to macierzyństwo samo przychodzi i niby nic nie wiedzą a jak zobaczą swoje dziecko to od razu wiedzą jak się nim zająć.
Powodzenia, zrobisz jak uważasz 😁
Zobacz sobie tez filmiki na YouTube nt opieki nad noworodkiem jest ich całe mnóstwo. Też są różne spotkania dla kobiet w ciazy, takie darmowe (oczywiście są to też sprzedażowe ale nie musisz nic kupowac) tam też gadają o pierwszej pomocy albo fotelikach które spełniają normy bezpieczeństwa. Na którymś takim spotkaniu też jest Zawitkowski, on ma właśnie fajne filmiki nt opieki na YT.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Planowałam właśnie nabierać wiedzy z YT, książek, ew.rodziny, ale siostra strasznie na to ciśnie, mam wrażenie, że bardziej towarzystwa szuka dla siebie, ona też zielona, a rodzi w grudniu. Ponoć za darmo, więc w sumie co mi szkodzi. Jak będzie za bardzo słodkopierdząco-nawiedzone, to zrezygnuję.
blackhaired_witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-11, 15:03   #502
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Żony 2014 cz 3 ❤

Cytat:
Napisane przez blackhaired_witch Pokaż wiadomość
Planowałam właśnie nabierać wiedzy z YT, książek, ew.rodziny, ale siostra strasznie na to ciśnie, mam wrażenie, że bardziej towarzystwa szuka dla siebie, ona też zielona, a rodzi w grudniu. Ponoć za darmo, więc w sumie co mi szkodzi. Jak będzie za bardzo słodkopierdząco-nawiedzone, to zrezygnuję.
A to jak darmo to bym poszła, szczególnie jak piszesz, że obie nie macie doświadczenia. Tylko zapiszcie się za wczasu bo jak za free to może miejsc później nie będzie. U mnie w szpitalu płatna sr i to chyba 400 zł i też dlatego nawet nie miałam zamiaru tam iść.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:53 ----------

Sorry, u mnie 250 sr, nie 400. Sprawdziłam teraz 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-11, 16:08   #503
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Żony 2014 cz 3 ❤

Sunset gratulacje!
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-11, 17:51   #504
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Żony 2014 cz 3 ❤

Gratuluję Sunset piękne imię wybraliście
Ja też byłam zieloniutka i chodziłam trochę na sr, ale niezbyt długo, w sumie ostatni miesiąc jak poszłam na l4, żeby się nie nudzić w domu. Mi się najbardziej podobały ćwiczenia i joga Same zajęcia też były ok ale w sumie nie wyniosłam z nich zbyt wiele, pierwszy miesiąc po urodzeniu spędziłam zakopana w książkach i internetach w poszukiwaniu wiedzy na temat dzieci
Szkoła była bezpłatna, potem przychodziła w ramach wizyt położna właśnie z tej szkoły i to był plus, bo nie przyłaziła obca baba. Plus przed zajęciami było słuchanie serduszka i mierzenie ciśnienia.
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-12, 08:48   #505
marlenqa22
Zadomowienie
 
Avatar marlenqa22
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 326
Dot.: Żony 2014 cz 3 ❤

[QUOTE=Sunset89;84077811]Hej Dziewczyny


Melduję się, Emilka urodziła się 4 czerwca jesteśmy już w domu, mała jest przekochana Poród miałam wywoływany, bo młodej nie spieszyło się na świat Ale wszystko już ok, jutro mam wizytę położnej środowiskowej, jest u nas teściowa od wczoraj, jutro jedzie, a jutro na wymianę moja mama wpadnie na parę dni


Nem, bardzo się cieszę, oby tak dalej!!! Będzie dobrze!!!!!


Ściskam Was mocno Dziewczyny i lecę bo mój głodomor krzyczy jeść [/QUOTE


Sunset- gratulacje !!




Hehe miło czytać, że nie tylko ja jestem w tym temacie zielona ale tak sobie czasem myślę, że tyle ludzi dało sobie radę, to i ja muszę dać
Od jutra zaczynam przygodę z clo, 20.06 idę na monitoring, no zobaczymy.


Weekend miałam cudowny, w piątek wesele na którym było super, wróciliśmy z mężem do domu o 5:30 Następnego dnia nie czułam rąk ani nóg więc odpoczywaliśmy, a w niedzielę na plażę troszkę spaliłam plecy ale co tam



W ten weekend planujemy wypad nad jeziorko żyję już urlopem, który zaczynam 02.08- czyli dzień moich urodzin i nasza 4 rocznica ślubu. Z tej okazji zamierzamy jechać na 4 dni na jakieś krótkie wakacje, marzyła mi się wycieczka z biura podróży ale jednak jesteśmy trochę wypłukani z kasy po remoncie mieszkania..



Wczoraj poszłam na fitness i dziś takie zakwasy, że ledwo siedzę w pracy.. znowu trzeba się przyzwyczaić
__________________
Szczęśliwa żona od 02.08.2014r.

1 lipiec 2022- czekamy na Ciebie maleństwo
marlenqa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-26, 21:58   #506
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Żony 2014 cz 3 ❤

Wątek nam umiera 😑
Chwalę się że za 2 dni stuknie nam 4 rocznica ślubu 😍😍😍

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-28, 23:46   #507
Konkardia
Wtajemniczenie
 
Avatar Konkardia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 141
Dot.: Żony 2014 cz 3 ❤

Cytat:
Napisane przez blackhaired_witch Pokaż wiadomość
Dawno mnie tu nie było, przez awarię maila straciłam stare konto Jakby co, to ja - sziket

U nas...cóż, trochę zmian. Jesteśmy już na swoim, mieszkanie co prawda powoli się remontuje, ale luzik.
Z innych info - rodzina się nam we wrześniu powiększy, jednak zgodziłam się na jedynaka.
A tak poza tym to ok.
Ale zmiana! Gratulacje!!

Cytat:
Napisane przez Nemmireth_ Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczyny za kciuki dzis bylam na prenatalnych i wszystko w porzadku. Maluszek zdrowy, na 80% chlopczyk ☺ takze chyba powoli mozna sie cieszyc
O jeny! Tak się cieszę Mysza! Dużo zdrowia, oszczędzaj się!

Cytat:
Napisane przez Sunset89 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny


Melduję się, Emilka urodziła się 4 czerwca jesteśmy już w domu, mała jest przekochana Poród miałam wywoływany, bo młodej nie spieszyło się na świat Ale wszystko już ok, jutro mam wizytę położnej środowiskowej, jest u nas teściowa od wczoraj, jutro jedzie, a jutro na wymianę moja mama wpadnie na parę dni
Gratulacje!

U nas zmiany, zmiany. Z mężem zmieniliśmy prace, dziecię idzie do żłobka, czas pędzi jak szalony! marlenqa zazdroszczę mieszkania na tip-top. My dwa lata na swoim i nadal nie mamy kilku ważnych rzeczy
__________________
If you walk in the sun
I will be your shadow
2015: 15; 2016: 19; 2017: 21
2018: 29; 2019: 9; 2020: 20; 2021: 6
Konkardia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-29, 04:12   #508
madziara889
Zakorzenienie
 
Avatar madziara889
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 7 010
Dot.: Żony 2014 cz 3 ❤

Hej.

Wczoraj o 14:15 przyszedł na świat nasz drugi skarb- Szymuś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madziara889 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-29, 06:40   #509
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Żony 2014 cz 3 ❤

Cytat:
Napisane przez madziara889 Pokaż wiadomość
Hej.

Wczoraj o 14:15 przyszedł na świat nasz drugi skarb- Szymuś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super 😍 Gratulacje !!! 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-29, 10:08   #510
magdalenka_w_86
Zakorzenienie
 
Avatar magdalenka_w_86
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 6 039
Dot.: Żony 2014 cz 3 ❤

Cytat:
Napisane przez madziara889 Pokaż wiadomość
Hej.

Wczoraj o 14:15 przyszedł na świat nasz drugi skarb- Szymuś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Dziecko to uwidoczniona miłość" ...


2014



magdalenka_w_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-11-01 19:19:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:09.