Dobry fryzjer-Bia³ystok - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mie¶cie? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejd¼ i znajd¼ dobrego fryzjera, poleæ w³asnego.

Poka¿ wyniki sondy: .
. 0 0%
. 0 0%
G³osuj±cy: 0. Nie mo¿esz g³osowaæ w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2009-07-17, 19:36   #601
xxbiankaoo
Raczkowanie
 
Avatar xxbiankaoo
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Podlaskie
Wiadomo¶ci: 392
Dot.: NAJLEPSZY fryzjer - BIA£YSTOK- aktualizacja

powiedz ze chcesz do emilki, chociaz jak bedziesz sie farbowac to i tak zrobi to ktos inny A na wizyte czeka sie miesiac, nie wiem czy serio jest tylu ludzi czy to tylko taki chwyt
xxbiankaoo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-21, 15:48   #602
julitakinga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: NAJLEPSZY fryzjer - BIA£YSTOK- aktualizacja

hej ja mam wizytê u Emilki na 4 sierpnia,
a umówia³am siê tydzieñ temu - nie moge siê ju¿ doczekaæ,
jak siê zapisywa³am - chcia³am podci±æ troszkê grzywê - nie by³o Emilki - ¶ci±³ mi jakis chlopak tam pracujacy.... ---> niebardzo
pzdr
julitakinga jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-24, 10:33   #603
baby123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: NAJLEPSZY fryzjer - BIA£YSTOK- aktualizacja

Cytat:
Napisane przez xxbiankaoo Poka¿ wiadomo¶æ
Witam Od dawna przegl±dam forum w poszukiwaniu NAJLEPSZEGO fryzjera w bia³ymstoku. Najbardziej zalezy mi na dobrym farbowaniu. Dobre opinie s³ysza³am o KAMELEONIE, tylko do jakiej konkretnie fryzjerki mozna bez obawy sie tam wybraæ?
Moge podzieliæ sie z wami swoimi do¶wiadczeniami
AVANGARDA na grochowej- by³am u Karoliny- nie polecam zrobi³a ze mnie star± babe, ale z tego co siê orientuje juz jej tam nie ma, Marta- wychodze od niej zadowolona, bierze 120 z³ za kolor, jej minus to ci±g³e gadanie i zajmowanie sie prywatnymi sprawami co tylko przedluza wizyte w salonie. Najlepsza by³a AGNIESZKA, niestety nie ma jej juz, czy kto¶ z was sie orientuje gdzie ona teraz pracuje? Lepszej fryzjerki nie pozna³am...
Salon THALIOS, ulica chyba Warynskiego- reklamuje sie jako wielka stylistka, nie polecam, nie zrobila mi NIC fajnego na wlosach, usiad³am na fotelu i uslysza³am TO CO BLOND? i na tym skonczyla sie jej "stylizacja".. po tygodniu wygladam beznadziejnie.
GABRIEL - krakowska- by³am u jakiego¶ pana (nie wiem jak sie nazywa) uczesa³ mnie jak stara babe, moja siostra mia³a podobne doswiadczenie, kolor moze byc. Bez rewelacji.

A jakie macie zdanie o Damianie z Warszawskiej i Kud³atym Raju ? Pozdrawiam
Co do Damiana z warszawskiej to nie mam dobrego zdania, i nie jest to tylko moja opinia, a wielu innych moich znajomych. Po pierwsze jak zadzwonilam w celu umowienia sie na strzyzenia zapytalam o koszt strzyzenia nie udzielaja takich info przez tel, powiedziano ze Damian ustala ceny w salonie( smieszne!!!!), nigdy wczesniej o czyms takim nie slyszalam, chyba powinien byc jakis przedzial cenowy, np wlosy krotki, poldlugie, pomimo tego skusilam sie aby tam pojsc. 1-wszy raz bylam zadowolona, ale juz 2-gim razem zirytowalo mnie podejscie Damiana, gdy zjawila sie 2-ga klientka, wlosy moje suszyl student, przewaznie po suszeniu robi sie jakies poprwaki chodzi mi o przystrzyzenie, tego Damian juz nie zrobil. Nie bede pisala o pozostalych rzeczach co slyszalam od kolezanek, ale ten salon powinien zmienic zasady swego funkcjonowania i podejscia do klienta. Nie jest to tani salon, wiec zaproponowanie kawy i mila atmosfera bylaby bardzo wskazana.
baby123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-24, 11:13   #604
hathayoga
perfumove love
 
Avatar hathayoga
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomo¶ci: 12 640
Dot.: NAJLEPSZY fryzjer - BIA£YSTOK- aktualizacja

Cytat:
Napisane przez baby123 Poka¿ wiadomo¶æ
Co do Damiana z warszawskiej to nie mam dobrego zdania, i nie jest to tylko moja opinia, a wielu innych moich znajomych. Po pierwsze jak zadzwonilam w celu umowienia sie na strzyzenia zapytalam o koszt strzyzenia nie udzielaja takich info przez tel, powiedziano ze Damian ustala ceny w salonie( smieszne!!!!), nigdy wczesniej o czyms takim nie slyszalam, chyba powinien byc jakis przedzial cenowy, np wlosy krotki, poldlugie, pomimo tego skusilam sie aby tam pojsc. 1-wszy raz bylam zadowolona, ale juz 2-gim razem zirytowalo mnie podejscie Damiana, gdy zjawila sie 2-ga klientka, wlosy moje suszyl student, przewaznie po suszeniu robi sie jakies poprwaki chodzi mi o przystrzyzenie, tego Damian juz nie zrobil. Nie bede pisala o pozostalych rzeczach co slyszalam od kolezanek, ale ten salon powinien zmienic zasady swego funkcjonowania i podejscia do klienta. Nie jest to tani salon, wiec zaproponowanie kawy i mila atmosfera bylaby bardzo wskazana.
Ju¿ kiedy¶ pisa³am o tym Damianie, jest FATALNY! ¦cinaæ nie umie (w porównaniu z dziewczynami z Kameleona, czy Emilk± chocia¿by - bo ceny u niego s± zbli¿one do ww.), jest nieprzyjemny, acz uwa¿a siê za profesjonalistê
Farbowanie w jego przypadku ogranicza siê do wybrania farby, resztê robi pomoc fryzjera lub praktykant.
Nie polecam.
__________________

Kosmetyki

Wish
hathayoga jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-24, 13:54   #605
xxbiankaoo
Raczkowanie
 
Avatar xxbiankaoo
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Podlaskie
Wiadomo¶ci: 392
Dot.: NAJLEPSZY fryzjer - BIA£YSTOK- aktualizacja

w Emilki przypadku teraz rowniez jej rola konczy sie na wybraniu odcienia farby, a reszte robi Dominika Nawet nie ma z nia dyskusji, poprostu idzie i rozrabia heh
xxbiankaoo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-26, 18:48   #606
ania757
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: NAJLEPSZY fryzjer - BIA£YSTOK- aktualizacja

spam

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2009-07-27 o 07:07
ania757 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-27, 11:34   #607
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 16 600
Dot.: NAJLEPSZY fryzjer - BIA£YSTOK- aktualizacja

Cytat:
Napisane przez xxbiankaoo Poka¿ wiadomo¶æ
w Emilki przypadku teraz rowniez jej rola konczy sie na wybraniu odcienia farby, a reszte robi Dominika Nawet nie ma z nia dyskusji, poprostu idzie i rozrabia heh
Bo na moje oko bierze za du¿o klientów. Na pocz±tku jak chodzi³am to jako klientka czu³am siê "zadbana,wyj±tkowa",a teraz? Jako jedna z dziesiêciu w salonie,a Emilka biega od klientki do klientki, zamieszanie bo r±k za ma³o,a ona siê nie rozerwie. Tutaj ¶ciêcie nie gotowe,a obok ju¿ trzeba farbê zmywaæ. Jak ma tyle klientek to niech roz³o¿y to na wiêcej czasu,przecie¿ jak komu¶ zale¿y na wizycie u niej to bez ró¿nicy czy poczeka 2 tygodnie czy 4
moooniaaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2009-07-27, 11:55   #608
hathayoga
perfumove love
 
Avatar hathayoga
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomo¶ci: 12 640
Dot.: NAJLEPSZY fryzjer - BIA£YSTOK- aktualizacja

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Poka¿ wiadomo¶æ
Bo na moje oko bierze za du¿o klientów. Na pocz±tku jak chodzi³am to jako klientka czu³am siê "zadbana,wyj±tkowa",a teraz? Jako jedna z dziesiêciu w salonie,a Emilka biega od klientki do klientki, zamieszanie bo r±k za ma³o,a ona siê nie rozerwie. Tutaj ¶ciêcie nie gotowe,a obok ju¿ trzeba farbê zmywaæ. Jak ma tyle klientek to niech roz³o¿y to na wiêcej czasu,przecie¿ jak komu¶ zale¿y na wizycie u niej to bez ró¿nicy czy poczeka 2 tygodnie czy 4
Dok³adnie. Ja siê dzisiaj umówi³am na 18.VIII na strzy¿enie. Bo akurat bêdzie mia³a Emilka farbowanie, to przy okazji mnie "zetnie". Nie lubiê byæ "przy okazji" za 60z³...
Ech. W razie gdybym siê nie zdecydowa³a, dam wam znaæ i odst±piê swój termin
__________________

Kosmetyki

Wish
hathayoga jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-27, 17:23   #609
xxbiankaoo
Raczkowanie
 
Avatar xxbiankaoo
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Podlaskie
Wiadomo¶ci: 392
Dot.: NAJLEPSZY fryzjer - BIA£YSTOK- aktualizacja

Wczesniej tez sie czu³am u Emilki fajnie, by³a rozmowa na temat koloru, propozycje sciecia .. a teraz ?? Nie zdaze sie obejrzec a ona juz rozrabia farbe ( a raczej Dominika ) :/ Krytykowa³a Kameleon, ze u nich jest fabryka a nie salon a u niej zaczyna dziac sie to samo .. Nie lubie byc g³owa dla jej uczniakow :/ I to za kwote 200 z³ heh
xxbiankaoo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-27, 19:51   #610
Bessi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: NAJLEPSZY fryzjer - BIA£YSTOK- aktualizacja

Hej dziewczyny jestem nieufna do fryzjerów ( ju¿ duzo razy wysz³am z salonu niezadowolona). Dlatego postanowi³am zajrzeæ na te forum i nie ¿a³uje

Czy s³ysza³y¶cie o salonie Deja Vu na Upalnej (ponoæ pracuje tam Kasia, która wcze¶niej by³a w Kameleonie i dziewczyny bardzo j± chwali³y)?? Je¶lui tak to proszê napiszcie swoje zdanie na temat jego.


a Co powiecie o Kud³atym Raju??

Chcê i¶æ do który¶ z tych 2 salonów

relacje oczywiscie zdam
Bessi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-28, 22:43   #611
broadwaydream
Wtajemniczenie
 
Avatar broadwaydream
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: NY
Wiadomo¶ci: 2 469
Dot.: NAJLEPSZY fryzjer - BIA£YSTOK- aktualizacja

Od naprawde d³ugiego czasu jestem wierna salonowi Bo¿eny Wiliñskiej. Moja wizyta u fryzjera skupia siê g³ównie na na³o¿eniu farby na w³osy i podciêciu koñcówek (nie wydajê wiêc opinii o ¶cinaniu i modelowaniu fryzur). W tym wypadku owa Pani sprawdza siê (moim skromnym zdaniem) ¶wietnie. Z moich naturalnie br±zowych wyszed³ blond, który zamieszczam w za³±czniku (aby ka¿dy móg³ osobi¶cie dokonaæ oceny efektów, mi pasuj± w 100%).

Zdecydowanie odradzam natomiast Fryzjer Cafe na TBSach (KENu). Zniszczone w³osy, farba na³o¿ona jedynie na wieszchni± warstwê, krzywe ¶ciêcie. Nigdy wiêcej takiego fryziera.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Clipboard01.jpg (21,0 KB, 85 za³adowañ)
__________________
W skrócie Bro³di
broadwaydream jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-29, 11:56   #612
aagnieszkaa19
Raczkowanie
 
Avatar aagnieszkaa19
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 36
Dot.: NAJLEPSZY fryzjer - BIA£YSTOK- aktualizacja

Cytat:
Napisane przez Bessi Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny jestem nieufna do fryzjerów ( ju¿ duzo razy wysz³am z salonu niezadowolona). Dlatego postanowi³am zajrzeæ na te forum i nie ¿a³uje

Czy s³ysza³y¶cie o salonie Deja Vu na Upalnej (ponoæ pracuje tam Kasia, która wcze¶niej by³a w Kameleonie i dziewczyny bardzo j± chwali³y)?? Je¶lui tak to proszê napiszcie swoje zdanie na temat jego.


a Co powiecie o Kud³atym Raju??

Chcê i¶æ do który¶ z tych 2 salonów

relacje oczywiscie zdam


Wiêc salon Deja Vu na Upalnej mogê ci poleciæ z czystym sumieniem a szczególnie pani± Iwone, by³am u niej ju¿ pare razy i jestem bardzo zadowolona , a je¶li chodzi o Kud³aty raj to polecam Ize i Eweline dwie ¶wietne fryzjerki, które potrafi± zrobiæ super fryzurkê i dobraæ kolor ( Iza) , nie malowalam wlosow u Eweliny.. Tylko Kud³aty raj ma jeden defekt.... bardzo wysokie ceny , je¶li chcia³aby¶ co¶ jeszcze wiedzieæ na temat tych salonow chetnie Ci odpowiem pozdrawiam
aagnieszkaa19 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-29, 13:40   #613
Bessi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: NAJLEPSZY fryzjer - BIA£YSTOK- aktualizacja

Dziêkujê bardzo "aagnieszkaa19" za odpowied¼ Jescze nigy nie farbowa³am w³osów, poniewa¿ jestem szatynka i s³oneczko mi ³adnie rozja¶nia w³oski i mam z³otawe przeb³yski. Wiêc id±c do fryzjera stawiam tylko na dobre ¶ciecie ( takie które bêdzie siê dobrze uk³adaæ w przysz³o¶ci ) . Tak¿e dziewczyny czy polecacie jakie¶ dobre fryzjerki??



p.s. a co powiecie o p.Kasi z salony Deja Vu??

dziêkujê my lejdis
Bessi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-03, 10:02   #614
baby123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: NAJLEPSZY fryzjer - BIA£YSTOK- aktualizacja

Cytat:
Napisane przez aagnieszkaa19 Poka¿ wiadomo¶æ
Agnieszka teraz pracuje u siebie w domu, ale jestem bardzo z niej zadowolona odwiedza³am du¿o fryzjerek i fryzjerów, ale dla mnie zdecydowanie najlepsza jest Agnieszka i w porównaniu do cen tych z centrum s± naprawde niskie a w³osy mam do ³opatek



Czy moglabys mi przeslac kontakt do Agnieszki (mowa jest tutaj o Agnieszcze z Avangardy???), mam dlugie wlosy i chcialabym cos zmienic. Dzieki!!! A czy bylas u Kasi, ona tez chyba pracowala w Avangardzie, ktora jest lepsza???

Edytowane przez baby123
Czas edycji: 2009-08-03 o 10:04
baby123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-04, 14:09   #615
aagnieszkaa19
Raczkowanie
 
Avatar aagnieszkaa19
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 36
Dot.: NAJLEPSZY fryzjer - BIA£YSTOK- aktualizacja

U Kasi nie by³am nigdy, wiêc nic nie mogê powiedzieæ na jej temat. Tak ja do¶æ czêsto chodze do Agnieszki tej co kiedy¶ pracowa³a w Avangardzie ( 505012468 ) .
aagnieszkaa19 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-04, 14:38   #616
phenomena
Zakorzenienie
 
Avatar phenomena
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomo¶ci: 3 272
Dot.: NAJLEPSZY fryzjer - BIA£YSTOK- aktualizacja

hm, a ile mniej wiecej biora za sciecie w tych salonach?
phenomena jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-06, 13:42   #617
aagnieszkaa19
Raczkowanie
 
Avatar aagnieszkaa19
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 36
Dot.: NAJLEPSZY fryzjer - BIA£YSTOK- aktualizacja

baby 123 , czekam na relacje z wizyty u Agi
aagnieszkaa19 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-06, 20:19   #618
phenomena
Zakorzenienie
 
Avatar phenomena
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomo¶ci: 3 272
Dot.: NAJLEPSZY fryzjer - BIA£YSTOK- aktualizacja

Cytat:
Napisane przez phenomena Poka¿ wiadomo¶æ
hm, a ile mniej wiecej biora za sciecie w tych salonach?
zapomnialam wczesniej zacytowac

chodzilo mi o kudlaty raj i deja vu
;>
phenomena jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-11, 09:52   #619
PatrysssQa
Raczkowanie
 
Avatar PatrysssQa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Bia³ystok
Wiadomo¶ci: 71
Dot.: NAJLEPSZY fryzjer - BIA£YSTOK- aktualizacja

hej dziewczyny !
mam krotkie wlosy, aczkolwiek chce je jeszcze bardziej skrocic,a zeby to zrobic potrzebuje naprawde dobrego fryzjera.. bylam kiedys w kudlatym raju, fajnie mi tam zrobili fryzure ale jakos nie zachecili do powrotu do tego salonu.. teraz zastanawiam sie nad kameleonem, aczkolwiek po przeczytaniu Waszych postow na temat traktowania klijenta mam duze watpliwosci.
prosze Was o rady dotyczace salonow, bo ja mam metlik i kompletnie nie wiem gdzie sie udac..
pozdraiwam serdecznie !
PatrysssQa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-14, 12:47   #620
hathayoga
perfumove love
 
Avatar hathayoga
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomo¶ci: 12 640
Dot.: NAJLEPSZY fryzjer - BIA£YSTOK- aktualizacja

Odst±piê wolny termin na strzy¿enie u Emilki, we wtorek 18.08 o 14:30. Szczegó³y na PW.
__________________

Kosmetyki

Wish
hathayoga jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-16, 11:25   #621
milena8484
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Bia³ystok
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: NAJLEPSZY fryzjer - BIA£YSTOK- aktualizacja

Hej! Dziewczyny, a mo¿e jaki¶ dobry i niedrogi fryzjer na wysokim stoczku? Chodzi g³ównie o strzy¿enie. Ciekawa jestem jak ten salon HEBAN na Dworskiej. Mo¿e kto¶ cos doradzi?
milena8484 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-24, 16:34   #622
bizarrella
Rozeznanie
 
Avatar bizarrella
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 796
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

polecam Pani± Annê z salonu ellefryz na ulicy ¿elaznej, super scina wlosy, za dlugie okolo 60-75z³. Moje siostry byly tam ostatnio na farbowanu, i musze powiedziec ¿e super wysz³o, polecam, chociaz uwa¿am ¿e za drogo,
__________________
PROSZÊ KLIKNIJ W MÓJ LINK!!!!!

bizarrella jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-27, 20:17   #623
sebek...
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bia³ystok
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: NAJLEPSZY fryzjer - BIA£YSTOK- aktualizacja

Czy mo¿e mi kto¶ poleciæ fryzjerkê, która dobrze ¶cina mê¿czyzn? Ju¿ od jakiego¶ czasu szukam i znale¼æ nie mogê..

Pozdrawiam!
sebek... jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-28, 08:27   #624
baby123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: NAJLEPSZY fryzjer - BIA£YSTOK- aktualizacja

Witam

Ktos pytal o dobrego fryzjera meskiego, Ola na Sw Rocha chyba Pasaz, tel 85 744 5633, naprawde jest dobra, sporo moich kolegow chodzi wlasnie do niej, ma dobra reke.
baby123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-30, 20:32   #625
magik89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 43
Dot.: NAJLEPSZY fryzjer - BIA£YSTOK- aktualizacja

dziewczyny, zadna z Was nie byla, nie slyszala o Jacku z salonu, heh, "Jacek" na mlynowej? czytalam na jakiejs fryzjerskiej stronce wiele pochwal na jego temat, ale chcialabym sie dowiedziec czy macie jakies doswiadczenia z nim zwiazane... dziekuje za odpowiedz ;]
magik89 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-31, 09:33   #626
SorbetMalinowy
Zakorzenienie
 
Avatar SorbetMalinowy
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Birmingham//Bia³ystok
Wiadomo¶ci: 4 958
Dot.: NAJLEPSZY fryzjer - BIA£YSTOK- aktualizacja

By³ kto¶ u Ani z Kameleona. Jak ¶cina?
Zawsze chodzê do B³a¿eja, ale on nie mia³ wolnego miejsca wtedy kiedy chcia³am i nie wiem czego mam sie spodziewaæ.
SorbetMalinowy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-31, 12:51   #627
xxbiankaoo
Raczkowanie
 
Avatar xxbiankaoo
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Podlaskie
Wiadomo¶ci: 392
Dot.: NAJLEPSZY fryzjer - BIA£YSTOK- aktualizacja

A B³a¿ej jak ¶cina i maluje ? Warto ?
xxbiankaoo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-31, 18:46   #628
trynosz
Zakorzenienie
 
Avatar trynosz
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomo¶ci: 7 196
Dot.: NAJLEPSZY fryzjer - BIA£YSTOK- aktualizacja

A byl ktos w atelier urody na wysockiego?
trynosz jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-09-01, 06:23   #629
SorbetMalinowy
Zakorzenienie
 
Avatar SorbetMalinowy
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Birmingham//Bia³ystok
Wiadomo¶ci: 4 958
Dot.: NAJLEPSZY fryzjer - BIA£YSTOK- aktualizacja

Cytat:
Napisane przez xxbiankaoo Poka¿ wiadomo¶æ
A B³a¿ej jak ¶cina i maluje ? Warto ?
¦cina bardzo fajnie. Ja przynios³am mu zdjêcie z fryzur± jak± chcia³bym mieæ i zrobi³ i prawie identyczn± xD Co do malowania to nie wiem.

Cytat:
Napisane przez trynosz Poka¿ wiadomo¶æ
A byl ktos w atelier urody na wysockiego?
A gdzie to konkretnie jest? Mieszkam na wysockiego i nie kojarze.
SorbetMalinowy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-09-01, 08:04   #630
trynosz
Zakorzenienie
 
Avatar trynosz
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomo¶ci: 7 196
Dot.: NAJLEPSZY fryzjer - BIA£YSTOK- aktualizacja

Cytat:
Napisane przez SorbetMalinowy Poka¿ wiadomo¶æ
¦cina bardzo fajnie. Ja przynios³am mu zdjêcie z fryzur± jak± chcia³bym mieæ i zrobi³ i prawie identyczn± xD Co do malowania to nie wiem.


A gdzie to konkretnie jest? Mieszkam na wysockiego i nie kojarze.
Na przeciwko cmentarza prawoslawnego, przed skretem na Suprasl. Przegladalam ich stronke i ceny maja calkiem calkiem, ale wlasnie zadna ze znajomych tam nie byla, wiec nie wiem czy ryzykowac ;p
trynosz jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Dobry fryzjer


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: Wy³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2020-08-11 11:23:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:11.