Myślę o seksie z innym - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-09-02, 19:48   #181
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Myślę o seksie z innym

Cytat:
Napisane przez Solistka Pokaż wiadomość
Szanuje twoje podejście ja jednak po tym jak by nic do niej nie docierało, bym jednak zdecydowała się wyjawić prawdę, inaczej bym się czuła źle z tym.
Wiesz, zainteresowani zawsze dowiadują się ostatni. Niemniej, i tak w końcu się dowiedzą. Ale niekoniecznie ode mnie, bo taka wiedza inaczej wygląda, gdy ktoś "uprzejmie doniesie" a inaczej, gdy żona może sama w szczerej rozmowie przyzna się do zdrady. Wtedy jeszcze da się "posklejac" związek (być może, nie na pewno). Tak więc wyjawiając zdradzanemu prawdę można narobić więcej szkody, jak pożytku. Bo tak naprawdę to nie wiesz na pewno, co zdradzającym kieruje.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-03, 08:22   #182
Lloyd
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 521
Dot.: Myślę o seksie z innym

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Wiesz, zainteresowani zawsze dowiadują się ostatni. Niemniej, i tak w końcu się dowiedzą. Ale niekoniecznie ode mnie, bo taka wiedza inaczej wygląda, gdy ktoś "uprzejmie doniesie" a inaczej, gdy żona może sama w szczerej rozmowie przyzna się do zdrady. Wtedy jeszcze da się "posklejac" związek (być może, nie na pewno). Tak więc wyjawiając zdradzanemu prawdę można narobić więcej szkody, jak pożytku. Bo tak naprawdę to nie wiesz na pewno, co zdradzającym kieruje.
Myślę, że przytłaczająca większość mężczyzn woli wiedzieć wcześniej, a nie jak żona uzna za stosowne się przyznać. Wtedy można przygotować plan wyjścia z tej chorej relacji.
Zdrada to koniec. Zawsze. Czasami opóźniony, ale nie ma powrotu do tego co było.
Mnie nie zdradzono i może dlatego jestem w tym tak kategoryczny. Mimo wszystko nie wierzę w szczęście po zdradzie. Uważam, że osoba wybaczająca przyznaje się do swojej słabości i jest żałosna.
Lloyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-03, 08:50   #183
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Myślę o seksie z innym

Cytat:
Napisane przez Lloyd Pokaż wiadomość
Myślę, że przytłaczająca większość mężczyzn woli wiedzieć wcześniej, a nie jak żona uzna za stosowne się przyznać. Wtedy można przygotować plan wyjścia z tej chorej relacji.
Zdrada to koniec. Zawsze. Czasami opóźniony, ale nie ma powrotu do tego co było.
Mnie nie zdradzono i może dlatego jestem w tym tak kategoryczny. Mimo wszystko nie wierzę w szczęście po zdradzie. Uważam, że osoba wybaczająca przyznaje się do swojej słabości i jest żałosna.
Zieeef.
Kolejny co "zna przytłaczająca większość mężczyzn na Ziemi".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 09:48 ----------

Nie musisz wierzyć. Wystarczy, że inni nie uważają, że ocieranie kroczem z kimś innym to jakas wielka różnica od dawania sobie buzi w policzek, czy od wyściskania ręki. Tam też jest kontakt fizyczny i z tego powodu nie płaczesz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-03, 08:51   #184
AshaN_
Rozeznanie
 
Avatar AshaN_
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 899
Dot.: Myślę o seksie z innym

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Zieeef.
Kolejny co "zna przytłaczająca większość mężczyzn na Ziemi".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 09:48 ----------

Nie musisz wierzyć. Wystarczy, że inni nie uważają, że ocieranie kroczem z kimś innym to jakas wielka różnica od dawania sobie buzi w policzek, czy od wyściskania ręki. Tam też jest kontakt fizyczny i z tego powodu nie płaczesz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Edan takie poglądy jak Ty ma mały odsetek ludzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AshaN_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-03, 09:00   #185
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Myślę o seksie z innym

Więcej, jak Twoja partnerka idzie na masaż do masażysty to sobie rwiesz włosy z glowy z tego powodu? Albo jak idzie do ginekologa? No nie. Tam też ją dotykają w różne miejsca.

Zabawni ci wizazowi faceci.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:54 ---------- Poprzedni post napisano o 09:52 ----------

Cytat:
Napisane przez AshaN_ Pokaż wiadomość
Edan takie poglądy jak Ty ma mały odsetek ludzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moje poglądy mają racjonalne przełożenie na rzeczywistość. Niech typ poda mi roznice o co by się pieklił. Bo nie rozumiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:00 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------

Ah. I zapomniałem. Straszna to kara, że jak kobieta zdradzi to koniec związku! Tak jakby to ona nie miala w tym aspekcie głosu, buehehehe. Pan i władca decyduje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-03, 09:01   #186
Lloyd
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 521
Dot.: Myślę o seksie z innym

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Więcej, jak Twoja partnerka idzie na masaż do masażysty to sobie rwiesz włosy z glowy z tego powodu? Albo jak idzie do ginekologa? No nie. Tam też ją dotykają w różne miejsca.

Zabawni ci wizazowi faceci.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:54 ---------- Poprzedni post napisano o 09:52 ----------

Moje poglądy mają racjonalne przełożenie na rzeczywistość. Niech typ poda mi roznice o co by się pieklił. Bo nie rozumiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak ty nie widzisz różnicy pomiędzy zabiegiem fizjoterapeutycznym, badaniem u lekarza, a stosunkiem z innym gościem, to o czym chcesz dyskutować? Masz jakieś chore zasady, które się może wzięły z jakiejś traumy, bo to normalne nie jest.
Lloyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-03, 09:03   #187
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Myślę o seksie z innym

Cytat:
Napisane przez Lloyd Pokaż wiadomość
Jak ty nie widzisz różnicy pomiędzy zabiegiem fizjoterapeutycznym, badaniem u lekarza, a stosunkiem z innym gościem, to o czym chcesz dyskutować? Masz jakieś chore zasady, które się może wzięły z jakiejś traumy, bo to normalne nie jest.
O, i jeszcze zapędy psychologiczne.
To podaj mi te różnice. Jeśli palce się wkłada do pochwy, to można, tak? Ale jak już się wsadzi penisa to nie można? A język można, czy nie można?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-09-03, 09:04   #188
AshaN_
Rozeznanie
 
Avatar AshaN_
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 899
Dot.: Myślę o seksie z innym

Odlatujesz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AshaN_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-03, 09:06   #189
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Myślę o seksie z innym

Cytat:
Napisane przez AshaN_ Pokaż wiadomość
Odlatujesz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dlaczego? Dociekam tych różnic, bo koleś się wije i nie chce podać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-03, 09:32   #190
AshaN_
Rozeznanie
 
Avatar AshaN_
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 899
Dot.: Myślę o seksie z innym

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Dlaczego? Dociekam tych różnic, bo koleś się wije i nie chce podać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czy podczas badania odczuwa się przyjemność i daje się przyjemność komuś innemu? Czy badanie jest naganne moralnie tak jak zdrada?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AshaN_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-03, 09:35   #191
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Myślę o seksie z innym

Cytat:
Napisane przez AshaN_ Pokaż wiadomość
Czy podczas badania odczuwa się przyjemność i daje się przyjemność komuś innemu? Czy badanie jest naganne moralnie tak jak zdrada?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie jestem kobietą. Nie wiem co odczuwa kobieta podczas badania.
Ale idąc Twoja logiką, to seks z innym partnerem jest spoko o ile kobieta nie odczuwa przyjemności? Ok...

Seks z innymi partnerami jest naganny dla Ciebie. Dla innych nie musi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-03, 09:36   #192
AshaN_
Rozeznanie
 
Avatar AshaN_
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 899
Dot.: Myślę o seksie z innym

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Nie jestem kobietą. Nie wiem co odczuwa kobieta podczas badania.
Ale idąc Twoja logiką, to seks z innym partnerem jest spoko o ile kobieta nie odczuwa przyjemności? Ok...

Seks z innymi partnerami jest naganny dla Ciebie. Dla innych nie musi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeśli jest się w związku na wyłącznosc to jest to naganne także dla innych, nie tylko dla mnie. Po co być w związku na wyłączność jeśli nie przeszkadza komuś, że jego kobieta uprawia seks z innymi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AshaN_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-03, 09:42   #193
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Myślę o seksie z innym

Cytat:
Napisane przez AshaN_ Pokaż wiadomość
Jeśli jest się w związku na wyłącznosc to jest to naganne także dla innych, nie tylko dla mnie. Po co być w związku na wyłączność jeśli nie przeszkadza komuś, że jego kobieta uprawia seks z innymi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wiem co ma do tego. Ale to nie Twoja sprawa, nie Twój problem, nie dotyczą Ciebie ustalenia jakie ma między sobą taka para.
Jeśli dana osoba ze związku czuje się szczęśliwa w seksie z kimś innym to tylko się cieszyć, że odczuwa szczęście. Nie rozumiem jak można być zawistną osobą, bo ktoś inny jest szczęśliwy żyjąc inaczej niż sobie zakładasz, że żyć można. Zwłaszcza, że Tobie nie wyrządza żadnej krzywdy lub strat.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-03, 09:45   #194
AshaN_
Rozeznanie
 
Avatar AshaN_
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 899
Dot.: Myślę o seksie z innym

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Nie wiem co ma do tego. Ale to nie Twoja sprawa, nie Twój problem, nie dotyczą Ciebie ustalenia jakie ma między sobą taka para.
Jeśli dana osoba ze związku czuje się szczęśliwa w seksie z kimś innym to tylko się cieszyć, że odczuwa szczęście. Nie rozumiem jak można być zawistną osobą, bo ktoś inny jest szczęśliwy żyjąc inaczej niż sobie zakładasz, że żyć można. Zwłaszcza, że Tobie nie wyrządza żadnej krzywdy lub strat.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeśli partner by mnie zdradził to wyrządził by mi krzywdę jakby zdradzaczem jej nie wyrzadzali to druga strona by nie cierpiała i nie byłoby rozstań z powodu zdrady

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AshaN_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-03, 09:45   #195
elkiza81
Zakorzenienie
 
Avatar elkiza81
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 335
Dot.: Myślę o seksie z innym

Jedyne co robi to oszukuje drugiego człowieka, które mi obiecała wyłączność. Takie masz podejście, edan?

Wysłane z mojego SM-J600FN przy użyciu Tapatalka
__________________
27.02.2019
Publikacja pierwszego utworu na forum wizaz.pl
elkiza81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-03, 09:45   #196
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Myślę o seksie z innym

Cytat:
Napisane przez AshaN_ Pokaż wiadomość
Jeśli jest się w związku na wyłącznosc to jest to naganne także dla innych, nie tylko dla mnie. Po co być w związku na wyłączność jeśli nie przeszkadza komuś, że jego kobieta uprawia seks z innymi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

jak katarynka
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-03, 09:50   #197
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Myślę o seksie z innym

Cytat:
Napisane przez AshaN_ Pokaż wiadomość
Jeśli partner by mnie zdradził to wyrządził by mi krzywdę jakby zdradzaczem jej nie wyrzadzali to druga strona by nie cierpiała i nie byłoby rozstań z powodu zdrady

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nic nie zrozumiałas z tego co napisałem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:50 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------

Cytat:
Napisane przez elkiza81 Pokaż wiadomość
Jedyne co robi to oszukuje drugiego człowieka, które mi obiecała wyłączność. Takie masz podejście, edan?

Wysłane z mojego SM-J600FN przy użyciu Tapatalka
No i co w związku? Jeśli nie oszukuje Ciebie lub jeśli nie wiesz, że Cie oszukuje to co to dla Ciebie za różnica?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-03, 10:04   #198
Lloyd
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 521
Dot.: Myślę o seksie z innym

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Nic nie zrozumiałas z tego co napisałem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:50 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------

No i co w związku? Jeśli nie oszukuje Ciebie lub jeśli nie wiesz, że Cie oszukuje to co to dla Ciebie za różnica?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Możesz kraść. Jak nikt się nie dowie, to przecież nie kradzież.
Brzydzę się takim podejściem.
Lloyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-03, 10:07   #199
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Myślę o seksie z innym

Cytat:
Napisane przez Lloyd Pokaż wiadomość
Możesz kraść. Jak nikt się nie dowie, to przecież nie kradzież.
Brzydzę się takim podejściem.
Śmieszy mnie Twoje podejście. Powtarzam raz jeszcze - gdzie w kodeksie karnym jest wpisane spółkowanie z innymi ludźmi?
Złodziejstwo wpisane jest.

Śmieszy mnie Twoje porównanie. Czy jeśli Twoja dziewczyna z kimś się bzyknie kiedy Ty pracujesz, to czy Tobie coś ubywa? Zmniejsza Ci się penis? Czy może prezentujesz poziom innych wizazowych inceli, że kobieta Ci się przez to wymydli??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-03, 10:10   #200
AshaN_
Rozeznanie
 
Avatar AshaN_
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 899
Dot.: Myślę o seksie z innym

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Śmieszy mnie Twoje podejście. Powtarzam raz jeszcze - gdzie w kodeksie karnym jest wpisane spółkowanie z innymi ludźmi?
Złodziejstwo wpisane jest.

Śmieszy mnie Twoje porównanie. Czy jeśli Twoja dziewczyna z kimś się bzyknie kiedy Ty pracujesz, to czy Tobie coś ubywa? Zmniejsza Ci się penis? Czy może prezentujesz poziom innych wizazowych inceli, że kobieta Ci się przez to wymydli??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Edan co rozumiesz poprzez związek na wyłączność?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

[1=2f6abb6d3878858271ffdb3 efd65c95d1f4fde9b_623d0cb 3af0b6;88113885]jak katarynka [/QUOTE]Prosił Cię ktoś o cytowanie mnie? I kto tu jest natrętny jak mucha?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AshaN_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-03, 10:18   #201
Lloyd
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 521
Dot.: Myślę o seksie z innym

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Śmieszy mnie Twoje podejście. Powtarzam raz jeszcze - gdzie w kodeksie karnym jest wpisane spółkowanie z innymi ludźmi?
Złodziejstwo wpisane jest.

Śmieszy mnie Twoje porównanie. Czy jeśli Twoja dziewczyna z kimś się bzyknie kiedy Ty pracujesz, to czy Tobie coś ubywa? Zmniejsza Ci się penis? Czy może prezentujesz poziom innych wizazowych inceli, że kobieta Ci się przez to wymydli??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No jak to, przecież da się okradać żeby nikt się nie dowiedział? To wtedy kto na tym cierpi? Nikt.
Jak w kodeksie wpiszą, że takich osobników jak ty można kopać w dupę, to też nie będziesz miał nic przeciwko. Człowiek-kodeks.
Lloyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-03, 10:20   #202
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Myślę o seksie z innym

Cytat:
Napisane przez Lloyd Pokaż wiadomość
No jak to, przecież da się okradać żeby nikt się nie dowiedział? To wtedy kto na tym cierpi? Nikt.
Jak w kodeksie wpiszą, że takich osobników jak ty można kopać w dupę, to też nie będziesz miał nic przeciwko. Człowiek-kodeks.
Spoko, mordować też się da aby nikt nie widział. Tylko Twoje porównanie jest totalnie bez sensu. Mój błąd, że liczyłem na sensowny argument lub adekwatne porownanie. Przeliczyłem się.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-03, 10:23   #203
Lloyd
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 521
Dot.: Myślę o seksie z innym

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Spoko, mordować też się da aby nikt nie widział. Tylko Twoje porównanie jest totalnie bez sensu. Mój błąd, że liczyłem na sensowny argument. Przeliczyłem się.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dlaczego bez sensu? Co w tym różnego, że się pocierają, a inni np. pobierają z transakcji kartą 0.01$? Przecież nikt się nie dowie i nikt nie będzie przez to smutny.
Jak kolegę zakapujesz na policji i nie będzie wiedział, że to ty, to też przecież wasza relacja nie ucierpi, bo się nie dowie, że to ty. W czym problem?
Lloyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-03, 10:27   #204
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Myślę o seksie z innym

Cytat:
Napisane przez AshaN_ Pokaż wiadomość
Edan co rozumiesz poprzez związek na wyłączność?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

Prosił Cię ktoś o cytowanie mnie? I kto tu jest natrętny jak mucha?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Termin jak termin. Nie jest istotne co ja rozumiem. Istotne jest co rozumie przez to dana para, której związku to dotyczy i do którego to związku się odnosisz. Dodatkowo jest to wyłączanie prywatna sprawa danej pary jak to rozumie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:27 ---------- Poprzedni post napisano o 11:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Lloyd Pokaż wiadomość
Dlaczego bez sensu? Co w tym różnego, że się pocierają, a inni np. pobierają z transakcji kartą 0.01$? Przecież nikt się nie dowie i nikt nie będzie przez to smutny.
Jak kolegę zakapujesz na policji i nie będzie wiedział, że to ty, to też przecież wasza relacja nie ucierpi, bo się nie dowie, że to ty. W czym problem?
Ponawiam pytanie - czy od seksu kobieta się wymydli, że porownujesz seks do utraty pieniędzy? Czy od seksu kobieta traci wartość jako kobieta? Człowieku, Twoje incelskie prawdy są żenujące.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-03, 10:29   #205
AshaN_
Rozeznanie
 
Avatar AshaN_
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 899
Dot.: Myślę o seksie z innym

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Termin jak termin. Nie jest istotne co ja rozumiem. Istotne jest co rozumie przez to dana para, której związku to dotyczy i do którego to związku się odnosisz. Dodatkowo jest to wyłączanie prywatna sprawa danej pary jak to rozumie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:27 ---------- Poprzedni post napisano o 11:24 ----------

Ponawiam pytanie - czy od seksu kobieta się wymydli, że porownujesz seks do utraty pieniędzy? Czy od seksu kobieta traci wartość jako kobieta? Człowieku, Twoje incelskie prawdy są żenujące.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Problem w tym, że tu jest rozmowa o związku na wyłączność wg większości czyli seks i uczucia towarzyszące związkowi tylko z tą osobą. Nie przeczę, że każdy może mieć indywidualne ustalenia między sobą ale kłóci się to jednak z ogólnym postrzeganiem związku na wyłączność. Wtedy już można to sobie nazwać inaczej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AshaN_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-03, 10:30   #206
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Myślę o seksie z innym

Cytat:
Napisane przez AshaN_ Pokaż wiadomość


Prosił Cię ktoś o cytowanie mnie? I kto tu jest natrętny jak mucha?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

nudna jesteś, bo się powtarzasz i klepiesz w kółko to samo - już dobrze, dobrze, znamy Twój pogląd na wierność w związku, po co to pisać piętnasty raz. nie przybliżasz autorki do rozwiązania jej dylematu, nabijasz tylko nic nie wnoszące posty
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-03, 10:30   #207
Frozen_Rose
Rozeznanie
 
Avatar Frozen_Rose
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 676
Dot.: Myślę o seksie z innym

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Więcej, jak Twoja partnerka idzie na masaż do masażysty to sobie rwiesz włosy z glowy z tego powodu? Albo jak idzie do ginekologa? No nie. Tam też ją dotykają w różne miejsca.
Staram się, ale nie mogę tego zrozumieć. Serio nie widzisz różnicy pomiędzy badaniem lekarskim, które może uratować życie, a z seksem z kolesiem doprowadzającym twoją dziewczynę do orgazmu?
Frozen_Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-03, 10:31   #208
Lloyd
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 521
Dot.: Myślę o seksie z innym

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Termin jak termin. Nie jest istotne co ja rozumiem. Istotne jest co rozumie przez to dana para, której związku to dotyczy i do którego to związku się odnosisz. Dodatkowo jest to wyłączanie prywatna sprawa danej pary jak to rozumie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:27 ---------- Poprzedni post napisano o 11:24 ----------

Ponawiam pytanie - czy od seksu kobieta się wymydli, że porownujesz seks do utraty pieniędzy? Czy od seksu kobieta traci wartość jako kobieta? Człowieku, Twoje incelskie prawdy są żenujące.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przecież jak nie wiesz, że straciłeś, to tak jakbyś nie stracił. Idziesz dalej ze swoim dniem, szczęśliwy. Tak samo jak mąż zdradzającej żony. Wszystko fajnie.
Lloyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-03, 10:35   #209
AshaN_
Rozeznanie
 
Avatar AshaN_
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 899
Dot.: Myślę o seksie z innym

[1=2f6abb6d3878858271ffdb3 efd65c95d1f4fde9b_623d0cb 3af0b6;88114000]nudna jesteś, bo się powtarzasz i klepiesz w kółko to samo - już dobrze, dobrze, znamy Twój pogląd na wierność w związku, po co to pisać piętnasty raz. nie przybliżasz autorki do rozwiązania jej dylematu, nabijasz tylko nic nie wnoszące posty[/QUOTE]A Ty co teraz robisz? Nie Tobie oceniać moje posty nudna jesteś w tym czepianiu się gdzie się da, co to wnosi do dyskusji?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AshaN_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-03, 11:21   #210
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Myślę o seksie z innym

Cytat:
Napisane przez Frozen_Rose Pokaż wiadomość
Staram się, ale nie mogę tego zrozumieć. Serio nie widzisz różnicy pomiędzy badaniem lekarskim, które może uratować życie, a z seksem z kolesiem doprowadzającym twoją dziewczynę do orgazmu?
Jeśli moja dziewczyna ma satysfakcjonujace orgazmy to jest to powód raczej do cieszenia się a nie smutku.
Nie rozumiem o co Ci chodzi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Lloyd Pokaż wiadomość
Przecież jak nie wiesz, że straciłeś, to tak jakbyś nie stracił. Idziesz dalej ze swoim dniem, szczęśliwy. Tak samo jak mąż zdradzającej żony. Wszystko fajnie.
Problem w tym, zią, że realnie coś tracę. Co Ty tracisz kiedy pracujesz a Twoja kobieta ma orgazmy z jakimś panem?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-27 19:36:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:35.