Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-22, 15:38   #31
Aniula1812
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 15
GG do Aniula1812
Dot.: Prezent na święta dla chłopaka

Sama tez juz sie zastanawiem.. I nie chciala bym znowu kupować bielizny, koszulek czy czegos w ten desen wiec nie mam juz totalnie pomyslu A prezent nie drogi bo jeszcze sie ucze :P
A jestesmy juz 5 latek ze soba ( od roku zareczeni) i chciala bym zeby bylo to wyjatkowe
Pomocy
Aniula1812 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-22, 17:44   #32
green apple
Rozeznanie
 
Avatar green apple
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 787
Dot.: Prezent na święta dla chłopaka

Może golarka elektryczna? Albo jakiś fajny alkohol, np. whisky jeśli lubi. Pasek lub portfel też fajny pomysł. Albo może jakaś gra komputerowa? Zależy czym się interesuje, Ty znasz go najlepiej
__________________

green apple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-23, 09:28   #33
Sumi
Zadomowienie
 
Avatar Sumi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 056
Dot.: Prezent na święta dla chłopaka

Lubi słuchać dużo muzyki? Muzyczna poduszka - on słucha do snu a Ty śpisz. Ja mojemu kupię na gwiazdkę.
__________________
Come to the Dark Side - we have cookies
<3 Oriflame
Sumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-24, 16:48   #34
Aniula1812
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 15
GG do Aniula1812
Dot.: Prezent na święta dla chłopaka

Cytat:
Napisane przez green apple Pokaż wiadomość
Może golarka elektryczna? Albo jakiś fajny alkohol, np. whisky jeśli lubi. Pasek lub portfel też fajny pomysł. Albo może jakaś gra komputerowa? Zależy czym się interesuje, Ty znasz go najlepiej
Golarke juz ma bo sam sobie kupil Co do alkoholu to nie bardzo bo jest abstynentem A co do gier to Go to nie kreci

Hm.. a jak wyglada taka poduszka ?? i w jakich przedzialach cenowych stoi ?? bo brzmi ciekawie
Aniula1812 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-24, 21:20   #35
sarq
Raczkowanie
 
Avatar sarq
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Śląsk.
Wiadomości: 88
GG do sarq
Dot.: Prezent na święta dla chłopaka

Moj chlopak bedzie mial w marcu 19 lat a bardzo chcial Jenge i chyba mu ja kupie na swieta, to dosc duzy wydatek, patrzac w sklepach widzialam te klocki za ok 100zl. Musze poszukac tanszych
taki duzy a jednak chce cos takiego ; )
__________________

Prawdziwa miłość to nie splecione ręce, a złączone serca...

K <3
sarq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-26, 11:18   #36
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Prezent na święta dla chłopaka

Jeżeli prezent ma być do 100 zł, to może to być:
Wasze zdjęcie na płótnie, pełno ich na allegro znajdziesz, ceny są różne w zależności od formatu obrazu. Widziałam ostatnio bodajże na citeam promocję tych obrazów.
Fotoksiążka/ fotoalbum z Waszymi zdjęciami i wspomnieniami
Czekoladki z Waszym zdjęciem i własnym napisem www.upominkidlarodzinki.p l – polecam tą stronę, 2 razy zamawiałam i zawsze byłam zadowolona z zamówionych czekoladek
Puzzle z Waszym zdjęciem, które później możecie wspólnie złożyć i zawiesić na ścianie
Breloczek z możliwością wgrania Waszych zdjęć, znajdziesz na allegro.
Ramka cyfrowa z Waszymi zdjęciami, chociaż to już większy wydatek.
Pomysł z portfelem też jest niezły, polecam: www.superportfel.pl – model croko sahara (rewelacyjny)
Kolacja dla dwojga
Wypad do kina lub aquaparku lub na kręgle
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-26, 13:06   #37
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Prezent na święta dla chłopaka

Cytat:
Napisane przez betty0502 Pokaż wiadomość
Jeżeli prezent ma być do 100 zł, to może to być:
Wasze zdjęcie na płótnie, pełno ich na allegro znajdziesz, ceny są różne w zależności od formatu obrazu. Widziałam ostatnio bodajże na citeam promocję tych obrazów.
Fotoksiążka/ fotoalbum z Waszymi zdjęciami i wspomnieniami
Czekoladki z Waszym zdjęciem i własnym napisem www.upominkidlarodzinki.p l – polecam tą stronę, 2 razy zamawiałam i zawsze byłam zadowolona z zamówionych czekoladek
Puzzle z Waszym zdjęciem, które później możecie wspólnie złożyć i zawiesić na ścianie
Breloczek z możliwością wgrania Waszych zdjęć, znajdziesz na allegro.
Ramka cyfrowa z Waszymi zdjęciami, chociaż to już większy wydatek.
Pomysł z portfelem też jest niezły, polecam: www.superportfel.pl – model croko sahara (rewelacyjny)
Kolacja dla dwojga
Wypad do kina lub aquaparku lub na kręgle
dlaczego wszystko musi być z ich zdjęciem?
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-26, 19:43   #38
ashandie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 168
Dot.: Prezent na święta dla chłopaka

Ja dziś ze swoim rozmawiałam na temat różnych rzeczy z moją/naszą podobizną i jakoś nie kręci go ten pomysł. Mówił, żenp może i podusia byłaby miła, by miał się zawsze do czego przytulić, ale tak naprawdę to by nie chciał takiego prezentu :P (No pewnie amka to wyjątek bo zawsze miło mieć ramkę z ukochaną osobą )

Moja propozycja to jakaś gra z rebelu, tak do 100zł się znajdzie coś ciekawego. Zawsze miło można pograć w coś wieczorem czy ze znajomymi

Fajne są rozgzewające serduszka(można też znaleźć inne modele pewnie). Jako dodatek na chłodne dni - jak dla mnie bomba Ja swojemu sprawiam, są po 2 pakowane więc jedno chyba mu dziabne xD

Ja tam zawsze z piżamki się cieszyłam, teraz mam już dużo to nie no ale może xD

Albo coś do komputera, jakieś lepsze głośniki,myszke, jak ma laptopa to mate chłodzącą pod niego co by mu się nie spalił(mi tam by się przydało xD), stojak na cd xD
ashandie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 09:48   #39
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Prezent na święta dla chłopaka

Moim zdaniem takie prezenty ze zdjęciem są fajne a druga osoba napewno się z nich ucieszy. Wiem, że mojego męża napewno nie ucieszą głośniki, myszka czy gra. Wiem, że takie ze zdjęciami rzeczy sprawiały mu satysfakcję i był naprawdę zadowolony. Ja osobiście też bym się cieszyła.

Propo męskich piżamek polecam marki sesto senso i henderson
Oczywiście może być też fajny portfel, na stronie www.superportfel.pl jest duży wybór a ja zamawiałam tam wielokrotnie i zawsze byłam zadowolona a osoby obdarowane tymbardziej.

Dla męża będę miała duży obraz na płótnie z naszym zdjęciem na płótnie 149x69 cm, zamówiłam i już mi przyszedł jest rewelacyjny, zamawiałam na allegro bejata21
Dla rodziców fotoksiążkę z naszymi zdjęciami ślubnymi (bo jeszcze nie mają) będę zamawiać na www.najlepszefoto.pl
Dla teściów to samo
Dla bratowej piżama muzzy 3/4 róż i szary (zebra)
Dla babci szlafrok andropol turkus
Dla brata jeszcze nie mam pomysłu
Dla dziadków: babcia: noże berghoff cook&co 4 noże w cenie 31 zł i dla dziadka jakiś koniak prawdopodobnie.
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-30, 14:52   #40
Caridad
Raczkowanie
 
Avatar Caridad
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 51
Prezent dla palącego mężczyzny - prośba o radę

Witam, chcę kupić dla mojego mężczyzny prezent. Jest on nałogowym palaczem, który w dodatku nie chce zrezygnować z nałogu. Wymyśliłam więc, że kupię mu e-papierosa. Sama już je przetestowałam i wiem, że mogą mu się spodobać. A tak przynajmniej nie będzie się truł.

Ma do Was prośbę - chodzą mi po głowie dwa modele:
http://e-dymek.com/index.php?p455,e-...gito-2go-basic
lub
http://e-dymek.com/index.php?p242,e-...o-smart-deluxe

Który z nich bardziej może spodobać się mężczyźnie? Chodzi mi przede wszystkim o wizualne wrażenia
Będę wdzięczna za poradę.
Caridad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-30, 19:39   #41
justyska_0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 25
Dot.: Prezent dla palącego mężczyzny - prośba o radę

Polecam jedynkę sama kupowałam w prezencie dla faceta
justyska_0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-30, 20:01   #42
karookarolina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 266
Dot.: Prezent dla palącego mężczyzny - prośba o radę

Ja uważam, że taki zakup trzeba uzgodnic razem. Ja np nie wyobrażam sobie papierosa bez tego trujacego dymu.Spróbowałam i niestety to nie to samo. Wolałabym kupic jakąś ładną benzynową zapaliczkę (u mnie w sklepach z upominkami są elegancko zapakowane, są nawet np srebne). Lepiej jakbyś powiedziała mu co zamierzasz kupic, lepsze to niż wydać kase i nie trafic z prezentem
karookarolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-01, 14:02   #43
kroliiczek
Zakorzenienie
 
Avatar kroliiczek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 6 730
GG do kroliiczek
Dot.: Prezent dla palącego mężczyzny - prośba o radę

A mężczyzna nie ma innych zainteresowań po za paleniem i zatruwaniem siebie? Ja bym pokazała mu to:
http://www.youtube.com/watch?feature...&v=Qau6Z4ZE1BM
i niech sie facet oduczy... nałóg nałogiem, ale może nie wszystko musi się koło niego kręcić. Ogólnie wydaje mi się, że e-papieros tak jak kupowanie kartonu fajek na prezent jest nie za specjalne. No ale to moje osobiste zdanie
kroliiczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-02, 16:42   #44
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Prezent na święta dla chłopaka

Ja mojemu TŻ kupiłam pendrive, bo szkoda mu nosić ze sobą dysk zewnętrzny w plecaku. Poza tym mam dla niego wodę po goleniu (ale to tylko dorzucę do prezentu), Toffifee i robię dla niego te słynne kupony Jeszcze myślę, żeby upiec jakieś babeczki, bo to słodyczowy potwór, poza tym zawsze mnie prosi, żebym coś upiekła, a mi się tak nie chceeee

Edytowane przez agniesikk
Czas edycji: 2011-12-02 o 16:43
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-02, 17:03   #45
cocobee
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 195
Dot.: Prezent na święta dla chłopaka

zależy czy czyta książki, nawet jeżeli nie, a ma jakieś hobby to dobry prezent, ale trzeba kupić odpowiednią, dlatego najlepiej skorzystać z czyjeś rady. Wszyscy się śmieją z bielizny, ale defacto faceci ją lubią jak jest odpowiednia (!) bo nie mają czasu na takie zakupy
cocobee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-02, 18:10   #46
Caridad
Raczkowanie
 
Avatar Caridad
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 51
Dot.: Prezent dla palącego mężczyzny - prośba o radę

Ma inne zainteresowania, ale chcę właśnie taki prezent mu kupić. Sam nie zdecyduje się na to, żeby kupić sobie e-papierosa, a jak go dostanie to jest duża szansa, że zacznie używać. Ten filmik z pewnością go nie przekona A myślę, że e-papieros to dobry pomysł, bo albo pomoże mu rzucić palenie, albo przynajmniej nie będzie się truł zwykłymi fajkami.

Cytat:
Napisane przez justyska_0 Pokaż wiadomość
Polecam jedynkę sama kupowałam w prezencie dla faceta
Też uważam, że bardzie mu się spodoba. Dzięki za radę
Caridad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-02, 18:17   #47
nanu_
Przyczajenie
 
Avatar nanu_
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2
Dot.: Prezent dla palącego mężczyzny - prośba o radę

Ja też jestem za opcją nr 1 )
nanu_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-02, 19:44   #48
rejected_darling
Raczkowanie
 
Avatar rejected_darling
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: bytom / kraków
Wiadomości: 360
Dot.: Prezent dla palącego mężczyzny - prośba o radę

Hej, włączę się do tematu, bo mój TŻ zeszłej zimy przestawił się na e-papierosy (głównie dlatego, że mu za zimno było w ogrodzie przy tych -20 stopniach, w domu ma całkowity zakaz palenia)

Przetestowaliśmy od tego czasu kilka modeli i mogę z czystym sercem polecić eGo Tank - ceną nie odbiedają od tych, które ty zaproponowałas wyżej, marka bardzo lubiana na całym świecie, świetna jakościowo. W zestawie były 2 baterie, ładowane są może raz w tygodniu, albo i rzadziej, a mój TŻ wypalał na starcie odpowiednik 10 fajek dziennie. Teraz już znacznie mniej, bo dwa-trzy mocne buchy i przechodzi mu ssanie
Chodzą na tankach lub clearomizerach, co kto woli, więc efektywniej zużywają płyn i nie ma posmaku spalenizny w ustach. Gwint standardowy 510, w razie potrzeby można tanio dokupić dodatkowe clearo różnych producentów.
Ją wielkie i stosunkowo ciężkie - rozmiarowo przypominają cygara. Ale i pali się z nich inaczej, niż ze standardowych maluszków

Kupowaliśmy od tego faceta:
http://allegro.pl/2x-e-papieros-ego-...966754003.html
w sklepie niedaleko za taki zestaw pani nam zaśpiewała 230zł
rejected_darling jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-03, 07:51   #49
CellarDweller
Raczkowanie
 
Avatar CellarDweller
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 45
Dot.: Prezent na święta dla chłopaka

Ja też proponuję coś z tym zdjęciem, jeśli prezent nie ma być zbyt drogi. Może jakaś ładna, trochę droższa ramka + wasze zdjęcie? W pracy można postawić, przy łóżku... Według mnie fajna opcja. Możesz też tutaj powiedzieć, ile jesteś dokładnie gotowa wydać, bo to bardzo pomocne.

Edytowane przez CellarDweller
Czas edycji: 2011-12-03 o 07:52
CellarDweller jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-05, 15:57   #50
Caridad
Raczkowanie
 
Avatar Caridad
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 51
Dot.: Prezent dla palącego mężczyzny - prośba o radę

Ja się boję kupować takich rzeczy na allegro. Do sklepu mam jednak zaufanie, a do e-dymka w szczególności, bo już tam kupowałam.

Co do tego modelu to widzę, że parametry ma bardzo podobne jak ten
Cigito 2Go, bateria też podobnej pojemności. A teraz w dodatku wyczaiłam promocję na niego na komukomu.pl i chyba się zdecyduję na zakup
Caridad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 16:22   #51
rejected_darling
Raczkowanie
 
Avatar rejected_darling
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: bytom / kraków
Wiadomości: 360
Dot.: Prezent dla palącego mężczyzny - prośba o radę

Z tego co widzę Cigito 2Go jest niemal kopią Ego-T, więc rzeczywiście parametry podobne Ja na All staram się znajdować sklepy internetowe, zawsze to większa pewność.

Tak się wczytałam w parametry i widzę "Obydwa akumulatory, w które wyposażony jest Cigito 2go są niezwykle pojemne, a proces ładowania trwa tylko 2 godziny - i to wystarcza aby móc używać ich przez cały dzień!" trochę krótko mi się wydaje, jak na taką pojemność baterii, chyba że liczyli to dla osoby palącej 2 paczki dziennie

Cóż, pozozstaje mi życzyć, żeby obdarowany był zadowolony z prezentu
rejected_darling jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 21:37   #52
anjuta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 5 462
Dot.: Prezent dla palącego mężczyzny - prośba o radę

Cytat:
Napisane przez Caridad Pokaż wiadomość
Witam, chcę kupić dla mojego mężczyzny prezent. Jest on nałogowym palaczem, który w dodatku nie chce zrezygnować z nałogu. Wymyśliłam więc, że kupię mu e-papierosa. Sama już je przetestowałam i wiem, że mogą mu się spodobać. A tak przynajmniej nie będzie się truł.

Ma do Was prośbę - chodzą mi po głowie dwa modele:
http://e-dymek.com/index.php?p455,e-...gito-2go-basic
lub
http://e-dymek.com/index.php?p242,e-...o-smart-deluxe

Który z nich bardziej może spodobać się mężczyźnie? Chodzi mi przede wszystkim o wizualne wrażenia
Będę wdzięczna za poradę.
kup mu duzy zapas zwykłych fajek zanim akcyza wzrośnie
a tak na poważnie, też palę i mi epapieros nie odpowieda, za duży ceremoniał przy tym
anjuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-08, 18:26   #53
Caridad
Raczkowanie
 
Avatar Caridad
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 51
Dot.: Prezent dla palącego mężczyzny - prośba o radę

Cytat:
Napisane przez rejected_darling Pokaż wiadomość
"Obydwa akumulatory, w które wyposażony jest Cigito 2go są niezwykle pojemne, a proces ładowania trwa tylko 2 godziny - i to wystarcza aby móc używać ich przez cały dzień!" trochę krótko mi się wydaje, jak na taką pojemność baterii, chyba że liczyli to dla osoby palącej 2 paczki dziennie
Właśnie nie wiem, jak to jest liczone, bo bateria jest pojemna, i wydawałoby się, że powinna dużo dłużej trzymać. Może to jest liczone dla kogoś, kto pali bardzo dużo (w końcu to jest e-papieros przeznaczony m.in. dla takich osób). Ale skoro piszesz, że Twojemu TŻ wystarczała taka bateria na tydzień a pali mniej więcej 10 papierosów dziennie to myślę, że ta bateria powinna podobnie trzymać. No nic, trzeba się przekonać i zobaczyć

Cytat:
Napisane przez anjuta Pokaż wiadomość
a tak na poważnie, też palę i mi epapieros nie odpowieda, za duży ceremoniał przy tym
Ale to ma swój urok dodatkowo ten cały rytuał A tak w ogóle, jeżeli ktoś tego nie lubi zabawy przy e-p to można kupować taki sprzęt, którego nie trzeba napełniać i nie ma przy tym tyle zabawy.
Caridad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-08, 20:15   #54
anjuta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 5 462
Dot.: Prezent dla palącego mężczyzny - prośba o radę

to życzę udanych zakupów
anjuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-17, 12:31   #55
jagoda_1001152
Przyczajenie
 
Avatar jagoda_1001152
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1
Prezent na święta dla swojego chłopaka.

Czesc. Mam taki jeden problem. Kompletnie nie wiem co mogę kupic swojemu chłopakowi na święta. Jestem z Nim ponad 3 miesiące. Ma 18 lat. Szukałam w necie na różnych stronach, na różnych forach pomysłu na prezent, ale nic zbytnio nie przykuło mojej uwagi. Nie chce żeby to był taki zwykły prezent, np. jakiś kubek z napisem i zdjęciem, czy poduszka itp. Dla mnie takie coś po prostu zalatuje już trochę kiczem. Chcę żeby było to coś wyjątkowego, ale też w przyzwoitej cenie. Proszę pomóżcie.
jagoda_1001152 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-19, 20:36   #56
9cfdbdf4a8633c241406c59618b1b1f07a8603a7_62eda0f28d492
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 024
Dot.: Prezent na święta dla swojego chłopaka.

a coś więcej? co lubi? z nieba nie wymyślimy prezentu który 'nie zalatuje kiczem'. choć uważam że na takie prezenty jeszcze przyjdzie pora, jak się domyślam nawet nie znasz go aż tak dobrze
9cfdbdf4a8633c241406c59618b1b1f07a8603a7_62eda0f28d492 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-20, 20:15   #57
Izu91
Raczkowanie
 
Avatar Izu91
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Szydło.
Wiadomości: 174
GG do Izu91
Dot.: Prezent na święta dla swojego chłopaka.

Co lubi Twój chłopak? Jakie ma hobby? Jakie filmy lubi oglądać albo ksiązki czytać? Itp itd...
3 miesiące to nie długo, więc najlepszym prezentem będzie 'zwykły prezent', najlepiej związany z jego zainteresowaniami.
Izu91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-21, 10:46   #58
Maladive
Zadomowienie
 
Avatar Maladive
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 392
Dot.: Prezent na święta dla swojego chłopaka.

Ja rok temu miałam podobną sytuacje, a nawet troszkę gorszą bo byliśmy ze sobą niecały miesiąc. Ja dostałam od niego wodę toaletową Playboy+torebka. Natomiast on dostał ode mnie koszulkę. Nosi ją do dziś i jest bardzo zadowolony
Maladive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-21, 15:04   #59
Tu_pak
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: szwędam się :)
Wiadomości: 150
Dot.: Prezent na święta dla swojego chłopaka.

Ja swojemu microsoftową myche do kompa kupiłam :P bo zadeklarował potrzebę, ale my i dłuzej ze sobą no i przekaz był jasny, ale moz jednak cos z czym związana praca?
Tu_pak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-21, 16:25   #60
esfira
Zakorzenienie
 
Avatar esfira
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 003
Dot.: Prezent na święta dla swojego chłopaka.

Zawsze możesz zrobić pudło ciasteczek różnych kształtów i smaków powinien docenić.
Kubki, ramki, misie i podusie to nie jest prezent dla faceta (moim zdaniem), tylko dziewczyny. Może kosmetyki? Zawsze się przydadzą. Książka, płyta, kalendarz, portfel
__________________
Wiedzę o świecie czerpię z forum Wizaż

Scandinavian Sleeping & Living
esfira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-14 20:34:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:03.