Mamusie listopadowe 2015 - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-19, 10:52   #331
wonderka
Zadomowienie
 
Avatar wonderka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Ok dzięki. U mnie doba bez kupy
wonderka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-19, 11:44   #332
lexie42
Zakorzenienie
 
Avatar lexie42
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 3 852
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

U nas trzecia doba bez kupki podziałałam rano termometrem ale nic nie poszło.

Dziewczyny czy Wasze maluszki po szczepieniu też były takie marudne? Moja wczoraj zasnęła o 17.30 i spała jak nigdy 4 godziny, a potem w nocy jadła po 60,40 ml. Nad ranem zjadła dwa razy po 90, a teraz po 70 i 50. Normalnie zajada ponad 100, czasami nawet 120. Ja dopiero zjadłam śniadanie, bo co udało mi się ją uśpić w ramionach to po odłożeniu za chwilę oczy jak 5zł albo płacz. Teraz padła tylko ciekawe ile pośpi. Miałam dzisiaj tyle porobić w domu. Idę się zdrzemnąć razem z nią, bo nie mam już siły.
lexie42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-19, 16:08   #333
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Cytat:
Napisane przez lexie42 Pokaż wiadomość
U nas trzecia doba bez kupki podziałałam rano termometrem ale nic nie poszło.

Dziewczyny czy Wasze maluszki po szczepieniu też były takie marudne? Moja wczoraj zasnęła o 17.30 i spała jak nigdy 4 godziny, a potem w nocy jadła po 60,40 ml. Nad ranem zjadła dwa razy po 90, a teraz po 70 i 50. Normalnie zajada ponad 100, czasami nawet 120. Ja dopiero zjadłam śniadanie, bo co udało mi się ją uśpić w ramionach to po odłożeniu za chwilę oczy jak 5zł albo płacz. Teraz padła tylko ciekawe ile pośpi. Miałam dzisiaj tyle porobić w domu. Idę się zdrzemnąć razem z nią, bo nie mam już siły.
kurde a ja się już zastanawiałam czy moja nie je za duzo, bo je tak ok 100ml i niby jej wystarcza, ale jakby było więcej to by zjadła pewnie, a wcześniej jej wystarczało 70 ;P i sobie myślę, czy jej rozpechałam żołądek czy co
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-19, 17:27   #334
Dzika Ropucha
Zadomowienie
 
Avatar Dzika Ropucha
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 301
GG do Dzika Ropucha
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Wiecie co zawsze marudziłam, że moja nie chce spać w nocy. A dziś zasnęla o 23...ja się budzę i czuję się wyspana i myślę, że chyba coś nie tak- ja i wyspana?! Patrzę na godzinę a tam 5 rano! Patrzę- mała śpi i przez sen cyca rączkę..No to cycka jej dałam na śpiocha no bo 6 godz bez jedzenia! Zjadła i spała do 8. Jestem dziś mega wyspana! A nawet się martwiłam czy coś jej nie dolega bo robi mi wodniste kupy. I babie nie dogodzisz!
Te wodniste kupy może są ok bo nic innego małej nie dolega?

A w dzień troszkę marudna jest, wyskoczyłam z TŻ na zakupy, małą zostawiłam z teściówką-po 15 min od naszego wyjazdu mała w ryk, podobno tak płakała i teściówka dała jej rumianku i zasnęła...no ok..
A o 20 wyrywamy się do szwagra na spotkanie ze znajomymi Mam nadzieję że będzie ok
__________________
13.08.2010- Razem
09.2011- Zaręczyny
29.06.2013- Ślub

12.03.2015 II Kreski
Dzika Ropucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-19, 19:09   #335
wonderka
Zadomowienie
 
Avatar wonderka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

U mnie była kupa! Hurra!
wonderka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-19, 21:28   #336
karoseria
Wtajemniczenie
 
Avatar karoseria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Midlands
Wiadomości: 2 051
GG do karoseria
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Cytat:
Napisane przez wonderka Pokaż wiadomość
U mnie była kupa! Hurra!


Gratulacje!

Temat kup jest czadowy :P



U nas ostatnio po jednej, dwie porzadne wypelniajace pieluche. Podsrajtki juz sie nie zdarzaja, wczesniej owszem



A to przeciez niemowle powyzej m-ca powinno juz ok 120ml zjadac 5xdziennie wiec te ilosci o ktorych piszecie nie sa takie duze. Ja sie ciagle martwie ze moja je malo bo je tak od 60-90ml ale czesciej niz 5 razy, bo tak co ok 3, 3,5h. W nocy rzadziej i wtedy wciaga nawet 100ml :P
karoseria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-19, 21:32   #337
wonderka
Zadomowienie
 
Avatar wonderka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Ja tam leje na to ile pokazują tabelki. Wkurza mnie tylko. Skoro mała przybiera to się najada. I tyle.
wonderka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-19, 22:11   #338
lexie42
Zakorzenienie
 
Avatar lexie42
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 3 852
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Czekolada moja Julka jest równo miesiąc starsza wiec powinna już wypijac 120 ale nie zawsze ma na tyle ochoty. Ładnie przybiera na wadze wiec się nie przejmuje jak zje nawet 90.

Normalnie jestem dzisiaj w szoku bo mmała przespala 5 godzin a my razem z nią. Usnela u męża na klacie, ja się położyłam w sypialni i obudził mnie mąż o 22. Teraz zjadla 140 ml i ciekawe czy znowu zaśnie.
lexie42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-19, 22:19   #339
karoseria
Wtajemniczenie
 
Avatar karoseria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Midlands
Wiadomości: 2 051
GG do karoseria
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Cytat:
Napisane przez wonderka Pokaż wiadomość
Ja tam leje na to ile pokazują tabelki. Wkurza mnie tylko. Skoro mała przybiera to się najada. I tyle.


Masz racje ale ja glupia sie przejmuje... Musze wyluzowac bo ciagle o tym mysle i tylko sie denerwuje przy karmieniu zeby jej wiecej przemycic :-\
karoseria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-20, 02:28   #340
lexie42
Zakorzenienie
 
Avatar lexie42
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 3 852
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

U nas właśnie była kupa widocznie nasza Julka robi co dwa, trzy dni. I zawsze o tej samen porze, tak nad ranem. Może po zmianie mleka będzie robiła częściej, ale to pewnie jeszcze za wcześnie żeby byla jakaś poprawa bo nowe mleko ma dopiero od czwartku wieczorem.
lexie42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-20, 04:54   #341
wonderka
Zadomowienie
 
Avatar wonderka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Lexie to super
wonderka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-20, 09:54   #342
beautifuldream
Rozeznanie
 
Avatar beautifuldream
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 987
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Mój chrześniak robił kupy co 2-3 dni. Bratowa się bardzo tym przejmowała, grzebała mu tam termometrem, wkładała czopki glicerynowe, masowała. Pomagało, bo coś tam zrobił, ale nic w tej kwestii się nie zmieniało. Ona się stresowała, a on nic sobie z tego nie robił. Zmieniała mu mleka, bo myślała, że to jest przyczyna, a to po prostu była taka jego uroda. Jeżeli dziecko nie płacze, nie napina się to znaczy, że nie ma problemu z tym, że kupę zrobi raz na dwa czy trzy dni
__________________
23.07.2007r. --> 01.05.2011r. --> 28.07.2012r. --> 08.10.2013r. --> 21.11.2015r.


Wojtuś jest już z nami
beautifuldream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-20, 12:15   #343
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Ale super noc dziś mielismy oprócz małego marudzenia Koło północy było idealnie, pobudka ok 4 i przed 8, szybkie karmienie i spanie we własnym łóżeczku teraz jestem na spacerku, ale już wracam bo zimno, chyba ze 2 stopnie. A wy chodzicie na długie spacery przy takiej pogodzie?

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-20, 13:16   #344
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

U nas też super noc. Julka jadła o 23:30, ale po odłożeniu do łóżeczka był ryk, więc spała z nami. Potem obudziła się o 2:30, nakarmiłam ja i tym razem udało mi się ją odłożyć. W łóżeczku spała do 8! Potem znów cyc, trochę z nami polezala i jeszcze w trójkę pospalismy do 11
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-20, 13:25   #345
lexie42
Zakorzenienie
 
Avatar lexie42
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 3 852
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

U nas nawet też fajna nocka, dwa karmienia, Julka spała w miarę spokojnie. A zaraz zbieramy się na spacer, bo jest piękna pogoda.

Wyrwałam się dzisiaj na zakupy, upolowałam dwie bluzki stwierdziłam, że młoda mama musi trochę zmienić styl i bluzki są takie codzienne ale bardziej eleganckie do tego kupiłam małej butelkę antykolkową z taką rurką w środku i termofor z pestek wiśni. Mężowi kupiłam sweter jako prezent od moich rodziców na święta i dla siebie perfumy. Plus kilka innych rzeczy do domu także wróciłam obładowana
lexie42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-20, 14:43   #346
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Lexie ja też mam ten termofor ale jeszcze nie stosowalam. Też bym się wybrała na zakupy odświeżyć szafę, ale wolę poczekać aż zrzuce wszystkie nadprogramowr kilogramy

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-20, 15:34   #347
wonderka
Zadomowienie
 
Avatar wonderka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Ja ostatecznie kupiłam termoforek w lidlu. Takie dwa okrągłe z pingwinkiem. Tylko to nie pestki a takie woreczki ze specjalną cieczą i tam pływa w środku blaszka, która po przełamaniu uruchamia jakąś reakcje i ciecz zamienia się jakby w ciepły piasek.

---------- Dopisano o 16:34 ---------- Poprzedni post napisano o 16:32 ----------

U mnie noce są powtarzalne , karmienie kolo 23.30 potem ok.2 kolo 5 kolejna kolo 8.

Beautifuldream no tylko ze moja czasem aż krzyczy z bólu i jest cała sina bo ciśnie kupsko a nic nie idzie.
wonderka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-20, 19:14   #348
lexie42
Zakorzenienie
 
Avatar lexie42
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 3 852
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
Lexie ja też mam ten termofor ale jeszcze nie stosowalam. Też bym się wybrała na zakupy odświeżyć szafę, ale wolę poczekać aż zrzuce wszystkie nadprogramowr kilogramy

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
Ja akurat bluzki mogę kupować, jak zrzucę troszkę trochę to i tak będą dobre, a zostało mi 3 kg. Na razie wstrzymuję się ze spodniami.

Dzisiaj większość dnia mąż zajmuje się Julką, a ja w końcu miałam trochę czasu dla siebie. Zrobiłam paznokcie, wzięłam długi prysznic i wypielęgnowałam się od razu lepiej. A jutro biorę się za odgruzowanie mieszkania, bo trochę się zapuściliśmy. A że ja lubię sprzątać, a raczej lubię mieć porządek to patrzeć już na to nie mogę. Mąż akurat ma dłuższe wolne to trzeba to wykorzystać

Aaa i dzisiaj Julka zrobiła drugą kupkę. Aż byłam w szoku. Tym razem była normalna, żółta i nie za duża. Bo te co robi w nocy co 2-3 dni to są na całą pieluchę i zielone.

Edytowane przez lexie42
Czas edycji: 2015-12-20 o 19:16
lexie42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-20, 19:17   #349
wonderka
Zadomowienie
 
Avatar wonderka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Kurde moja jednak ma kolki Mega ryk od 2 godzin.
wonderka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-20, 21:06   #350
karoseria
Wtajemniczenie
 
Avatar karoseria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Midlands
Wiadomości: 2 051
GG do karoseria
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Wonderka wspolczuje. A moze to gorszy dzien po prostu?

Moja dzisiaj plakala od 4 do 7 rano i mam nadzieje ze to jakis jednorazowy problem. Kupa poszla dopiero pod wieczor. Mam nadzieje ze uda mi sie chociaz chwile przespac w nocy :P Kurcze nie moge sie juz doczekac az te problemy brzuszkowe przejda bo to jest juz irytujace, to ciagle stekanie i napinki :-\
karoseria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-20, 21:16   #351
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Wonderka współczuję jeśli to kolki czytam Księgę dziecka Searsow i jest w niej cały rozdział poświęcony kolce i sposobach radzenia sobie z nią, jak chcesz to mogę Ci podesłać fragmenty.


A u nas wydaje mi się że mamy problem z refluksem. Małej się często i intensywnie ulewa, płacze z bólu po jedzeniu, ma czesto czkawki.


Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-20, 22:15   #352
wonderka
Zadomowienie
 
Avatar wonderka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Iclosemyeyes tak poproszę. Wg mnie to kolki, ona się napina, nagle płacze, potem jest ryk i nie idzie jej uspokoić. Po płaczu idzie piardek.
wonderka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-21, 05:51   #353
Kasiula8708
Rozeznanie
 
Avatar Kasiula8708
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 733
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Dzien dobry znad cysia

Wonderka duzo sil ci zycze i maluszkowi zeby jak najszybciej przeszly problemy brzuszkowe

Iclosemyeyes u nas Lenka tez duzo ulewa ale polozna kazala sie tym nie przejmowac,miejmy nadzi3je ze przejdzie,jak po seansie byliscie w kinie?


Cynamon @le z Klaudii sliczniocha

U nas nocki w miare regularne,najpier kapanie,potem jedzonko i usypiamy ok 22-22.30 potem pobudka na cysie ok 1,30-2 i nastepna pobudka ok 6 z tym ze jedzenie i zasniecie zajmuje ok godziny i od niedawna mala bardzo niespokojnie je,zazwyczaj po 10 min sie zlosci,placze odrywa od piersi,albo nie mam tam pokarmu albo slabo jej leci ostatnio tak plakala ze az purpurowa byla,butelka wieczorem jedna musi bycpowiem wam ze czasami mam ochote pierdzielnac to kp,ale zaraz sie reflektuje bo wiem ze to najlepsze co moze byc dla Lenki,ale ciezko...najgorsze ze pije herbatki i te kwasy chlebowe a efekty marne cornflowrt mialas juz moze spotkanie z doradzca laktacyjnym???

Jeszcze mam dzis wizyte kontrolna u gina mam nadzieje ze bedzie ok i da nam zielone swiatlo na igraszki z mezem bo on juz wytrzymac nie moze biedny przy okazji planuje kupic sobie jakis ciuch i farbe na nieszczesne odrosty uciekam lulac moja myszke milego dnia
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę,
Jestem przy Tobie od pierwszego grama,
Tyś moje dziecko ..... a ja.... Twoja mama

Lenka,nasz mały wielki cud
Kasiula8708 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-21, 07:05   #354
lexie42
Zakorzenienie
 
Avatar lexie42
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 3 852
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

My się też właśnie karmimy. Nocka świetna, dwa karmienia, nad ranem nie było pobudek co godzinę. Tylko że Julka spala cały czas ze mną. Zasypiala w ramionach, potem kladlam ją do łóżeczka i zaczynała się wierci, meczyly ją baczki. Wtedy brałam ją na klatę a potem na boczek i spała spokojnie. Normalnie przy mnie następowało cudowne uzdrowienie
lexie42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-21, 08:23   #355
karoseria
Wtajemniczenie
 
Avatar karoseria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Midlands
Wiadomości: 2 051
GG do karoseria
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Kurde u nas juz druga albo nawet trzecia noc z rzedu taka, ze pierwsze karmienie ok 1.00 i super od razu po nim zasypia a potem kolejne ok 4.00 i wtedy juz rozbudza sie i co najgorsze placze i napina sie, nie moze ani zasnac ani polezec... Moze to tez kolki ale czy one moga byc nad ranem a nie wieczorem? :-\ Nie wiem robic
karoseria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-21, 09:53   #356
agne19s
Zadomowienie
 
Avatar agne19s
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 106
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

a ja uwielbiam kp. bylo ciezko w szpitalu a teraz maly tez ma swoje akcje. czasem sie zlosci wierci ale czuje z nim taka bliskosc wtedy ze szok. tym bardziej ze jak w szpitalu mi go dokarmiali to mialan lekka depreche. Maly się prezyl kupy byly takie zbite a te mleko tak smierdzialo ze byłam zla na siebie ze podaje mu cos co powoduje u mnie odruch wymiotny. nie mam pojecia czemu te mleko tak tam walilo, jak bratowa dokarmiala do mleko nie mialo zapachu. a na ile wogole starcza taka puszka mleka?
__________________
"Dwadzieścia lat minęło jak jeden dzień
Nie masz co wspominać? Lepiej swe życie zmień!"
agne19s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-21, 10:13   #357
Aasikk
Zadomowienie
 
Avatar Aasikk
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 217
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Witam sie i ja. Wlasnie sie karmimy u nas nocki tez spokojne. Karmienie ok 22, 1 i 5. Zazwyczaj pezy karmieniu zasypia i laduje u siebie w lozeczku. Czasem nad ranem jak maz wstaje do pracy to ja ja biore do lozka zeby byla blizej. Po wczorajszym dpacerze mala miala melodie do spania.

Dziewczyny a czym wy myjecie buzki waszych maluchow? Ja myje wacikiem z przegotowana woda, ale ostatnio malej wyskoczylo kilka krostek w okolicach ust. Moze nie dokladnie zmylam resztki mleczka a moze to potowki bo od piersi jest cieplo. Sama nie wiem. Ma ktoras z was jskis pomysl na to?

Wonderka oby to nie byly jednak kolki. Nasza mala raz mocniej bolal brzuszek to myslalam ze zwariuje. Bardzo wam wdpolczuje.

Wysłane z mojego GT-I9070 przy użyciu Tapatalka
__________________
----------------------------------------
13.09.2014
Aasikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-21, 10:15   #358
agne19s
Zadomowienie
 
Avatar agne19s
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 106
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Cytat:
Napisane przez Aasikk Pokaż wiadomość
Witam sie i ja. Wlasnie sie karmimy u nas nocki tez spokojne. Karmienie ok 22, 1 i 5. Zazwyczaj pezy karmieniu zasypia i laduje u siebie w lozeczku. Czasem nad ranem jak maz wstaje do pracy to ja ja biore do lozka zeby byla blizej. Po wczorajszym dpacerze mala miala melodie do spania.

Dziewczyny a czym wy myjecie buzki waszych maluchow? Ja myje wacikiem z przegotowana woda, ale ostatnio malej wyskoczylo kilka krostek w okolicach ust. Moze nie dokladnie zmylam resztki mleczka a moze to potowki bo od piersi jest cieplo. Sama nie wiem. Ma ktoras z was jskis pomysl na to?

Wonderka oby to nie byly jednak kolki. Nasza mala raz mocniej bolal brzuszek to myslalam ze zwariuje. Bardzo wam wdpolczuje.

Wysłane z mojego GT-I9070 przy użyciu Tapatalka
polozna mi mowila zebym przemywala krochmalem. a co stosujecie na odparzenia? moj ma odparzenia pod jaderkami. i sudocrem kiepsko sie spisuje. a dodatkowo wkurza mnie ta warstwa ktora ciezko pozniej zmyc
__________________
"Dwadzieścia lat minęło jak jeden dzień
Nie masz co wspominać? Lepiej swe życie zmień!"
agne19s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-21, 10:35   #359
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Dzień dobry wszystkim.

Wonderka wysłałam pw

Cytat:
Napisane przez Kasiula8708 Pokaż wiadomość
Dzien dobry znad cysia


Iclosemyeyes u nas Lenka tez duzo ulewa ale polozna kazala sie tym nie przejmowac,miejmy nadzi3je ze przejdzie,jak po seansie byliscie w kinie?
U nas nocki w miare regularne,najpier kapanie,potem jedzonko i usypiamy ok 22-22.30 potem pobudka na cysie ok 1,30-2 i nastepna pobudka ok 6 z tym ze jedzenie i zasniecie zajmuje ok godziny i od niedawna mala bardzo niespokojnie je,zazwyczaj po 10 min sie zlosci,placze odrywa od piersi,albo nie mam tam pokarmu albo slabo jej leci ostatnio tak plakala ze az purpurowa byla,butelka wieczorem jedna musi byc:murowiem wam ze czasami mam ochote pierdzielnac to kp,ale zaraz sie reflektuje bo wiem ze to najlepsze co moze byc dla Lenki,ale ciezko...najgorsze ze pije herbatki i te kwasy chlebowe a efekty marne cornflowrt mialas juz moze spotkanie z doradzca laktacyjnym???

Jeszcze mam dzis wizyte kontrolna u gina mam nadzieje ze bedzie ok i da nam zielone swiatlo na igraszki z mezem bo on juz wytrzymac nie moze biedny przy okazji planuje kupic sobie jakis ciuch i farbe na nieszczesne odrosty uciekam lulac moja myszke milego dnia
Moja to nie dość że ulewa i to tak mocno jednocześnie buzia i nosem, mimo porządnego odbicia, to jeszcze często płacze bezpośrednio po jedzeniu tak ze widać, że coś ją boli oczywiście ten refluks to moje podejrzenie póki co, muszę się z lekarzem skonsultować.

Tak byliśmy w kinie, ja mało co się zrelaksowalam bo cały czas myślałam jak tam córcia, ale i tak było fajnie się wyrwać teściowa się wtedy zajęła małą i nie bylo większych problemów oprócz tego że nie chciała za bardzo zjeść z butli, bo nie lubi, woli z cycka.


Nasze nocki nie mają w sobie żadnej regularnosci, za każdym razem inaczej. Wczoraj chwalilam, że bylo super to dzisiaj znowu źle...

Mój mąż też już się nie może doczekać na zielone światło biedny bo mnie się nie spieszy jakoś.

Cytat:
Napisane przez Aasikk Pokaż wiadomość
Witam sie i ja. Wlasnie sie karmimy u nas nocki tez spokojne. Karmienie ok 22, 1 i 5. Zazwyczaj pezy karmieniu zasypia i laduje u siebie w lozeczku. Czasem nad ranem jak maz wstaje do pracy to ja ja biore do lozka zeby byla blizej. Po wczorajszym dpacerze mala miala melodie do spania.

Dziewczyny a czym wy myjecie buzki waszych maluchow? Ja myje wacikiem z przegotowana woda, ale ostatnio malej wyskoczylo kilka krostek w okolicach ust. Moze nie dokladnie zmylam resztki mleczka a moze to potowki bo od piersi jest cieplo. Sama nie wiem. Ma ktoras z was jskis pomysl na to?

Wonderka oby to nie byly jednak kolki. Nasza mala raz mocniej bolal brzuszek to myslalam ze zwariuje. Bardzo wam wdpolczuje.

Wysłane z mojego GT-I9070 przy użyciu Tapatalka
Ja przemywam woda przegotowana tylko. Teraz na buzi ma trądzik niemowlęcy, trochę nieestetycznie to wyglada, ale szybko schodzi. Może u was to też trądzik?
Cytat:
Napisane przez agne19s Pokaż wiadomość
polozna mi mowila zebym przemywala krochmalem. a co stosujecie na odparzenia? moj ma odparzenia pod jaderkami. i sudocrem kiepsko sie spisuje. a dodatkowo wkurza mnie ta warstwa ktora ciezko pozniej zmyc
Moja ma wokół odbytu takie kropeczki czerwone ale sama nie wiem czy to odparzenie muszę się dziś położnej spytać. Też sudocremu używam i tak samo kiepskie efekty daje. Podobno na odparzenie to wietrzenie pupci pomaga, niestety nie dam rady sprawdzić, bo moja się bardzo drze jak jest rozneglizowana...

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-21, 10:43   #360
Aasikk
Zadomowienie
 
Avatar Aasikk
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 217
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Sprubuje moze ten krochmal. Dzieki.

U nas odparzen jeszcze nie bylo ale byly takie krosteczki przy odbycie. Polozna kazala duzo wietrzyc i przemywac przegotowana woda no i miejscowo nakladsc sudokrem. Po 2 dniach przeszlo. Ja przed kapiela zmywam te wszystkie kremy nawilzona chusteczka bo tez mnie denerwowslo ze nue mizna tego domyc.

Wysłane z mojego GT-I9070 przy użyciu Tapatalka
__________________
----------------------------------------
13.09.2014
Aasikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-01 15:52:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:29.