DZIEWCZYNY pomóżcie-jestem w tym zielona - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-14, 16:45   #1
Julia-84
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 124
Unhappy

DZIEWCZYNY pomóżcie-jestem w tym zielona


Od razu zaznaczam ze kopletnie sie na tym nie znam. Chcialabym zalozyc na "stałe" jakies tipsy... tylko w ogole nie wiem o co w tym wszystkim chodzi :zele,szklane, jakies przedluzanie... :-( Doradzcie co wybrac do moich paznokci ktore wiele lat meczyłam obgryzaniem :-( ale od roku tego nie robie. Npiaszcie ile takie cos sie trzyma, czy trzeba cos do tego "interesu" dokladac w trakcie i gdzie ewentualniew Krakowie robia to dobrze...I napiszcie na jaki wydatek sie przygotowac... Acha... i czy ktokolwiek mi to bedzie chcial zrobic na moich pazurkach ktorch naturalna plytka nie jest za duza... :-(
Julia-84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-14, 17:33   #2
Dariannaa
Raczkowanie
 
Avatar Dariannaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 39
GG do Dariannaa
Dot.: DZIEWCZYNY pomóżcie-jestem w tym zielona

Są różne metody przedłużania paznokci,a najpopularniejsze z nich,to żel UV oraz akryl.Obiema metodami można przedłuzyć paznokcie za pomoca tipsów lub formy.W przypadku przedłuzenia na tipsie,na naturalny paznokieć przykleja się tips własnie ,mniej więcej w połowie naturalnego paznokcia,wyrównuje granicę i pokrywa masą zelową lub akrylową.
Przedłużenie na formie polega na zbudowaniu paznokcia od podstaw(żelem lub akrylem),na podłozony pod naturalny paznokieć papierowy szablon,który usuwa się po wykonaniu usługi.
Szklane paznokcie to potoczna nazwa dla paznokci przezroczystych,przedłużo nych dowolną masą.
Prawidłowo wykonane paznokcie zelowe,akrylowe,na tipsie czy formie,powinny być tak samo trwałe i nie powinny zbytnio różnić się wyglądem.
Co do przedłużenia paznokci obgryzanych,to jedyną skuteczną metodą jest tu forma,jednakże Ty piszesz,że od roku tego nie robisz,więc nie ma to już większego znaczenia.Podobnie jak to,czy masz bardzo małą ,czy też dużą płytkę
Oczywiście mogę Cię zaprosić na zabieg przedłużania do swojego gabinetu.
Na stronie www.all4nails.bho.pl znajdziesz w razie potrzeby wszelkie namiary.
W galerii możesz także obejrzeć zdjęcia moich prac,m.in.zdjecie przedłużenia paznokci obgryzionych na formie(przed i po),ale te pazurki były na prawdę wyjątkowo obgryzione.
Pozdrawiam.
Dariannaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-14, 17:38   #3
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: DZIEWCZYNY pomóżcie-jestem w tym zielona

To ja też będę miała pytanko :P
Otóż,bo ja się zastanawiam nad pokryciem własnego paznokcia żelem. Ale ponieważ jeszcze nie posiadają one odpowiedniej długości to czy mogę je przedłużyć(na formie) a efekt będzie podobny co do pokrycia? o chodzi mi o to,że takie paznokcie pokryte żelem mają mniej tego żelu,więc i rzadziej trzeba je uzupełniać,bo mnie widoczny jest ubytek żelu.

Troszku zamotałam :P
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-14, 17:39   #4
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: DZIEWCZYNY pomóżcie-jestem w tym zielona

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=92249
Julia - tutaj wyjaśniałam w czym rzecz!

Natomiast jesli chodzi konkretnie o Twoj przypadek- jak najbardziej,że przedłuża się także pazurki "zjedzone" czy "obgryzione". Zawsze robimy to na szablonie i trwa to nieco dluzej niz przedłuzenie zwyklych pazurkow- sa one po prostu bardziej problematyczne i wymagaja wiecej uwagi.
Kiedy juz zdecydujesz sie na przedluzenie musisz pamiętać ,że nie możesz zażyczyć sobie tipsów o niewiadomo jakiej dlugosci, bo po prostu dlugo na tak zniszczonej plytce nie wytrzymaja - przedluzyc najlepiej troszke za opuszek. Normalnie uzupelnia się tipsiki co ok 3 tyg jednak w przypadku ogryzkow , należy to poczatkowo robic nawet co 10 dni - dzieki wzmożonej pielęgnacji latwiej i szybciej bedzie je mozna doprowadzic do porządanego stanu. Musisz też jeszcze pamiętać o jednej, arcyważnej sprawie - żel na tak zjedzonych paznokciach może trzymać się znacznie gorzej niż na normalnej płytce wiec wszelkie wkładanie lapek do buzi jest zakazne!!!!!!!
Natomiast o przedłużone pazurki dbasz tradycyjnie - ale to poszukaj sobie na forum



Kachulcu - jesli pazurki masz jeszcze za krótkie by je tylko utwardzić , najlepiej bedzie jak je rzeczywiscie przedluzysz i bedziesz regularnie uzupelniala - wtedy w pewnym momencie wraz z uplywem czasu, dojdzie do sytuacji ze pazurki beda zażelowane Ewentualnie gdy pozury podrosną na żadaną długosc mozna bedzie spilować zel inalozyc go od nowa - wtedy juz specjalny specyfik do utwardzania naturalnej płytki! Ale musze Ciebie zmartwić - nie ma znaczenia czy masz tipsy czy tylko utwardzone pazurki - uzupełnienie musisz robic tak samo czesto ( srednio co 3 tyg - (choc to kwestia indywidualna!)
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-14, 18:29   #5
Julia-84
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 124
Dot.: DZIEWCZYNY pomóżcie-jestem w tym zielona

Dziekuje bardzo za odpowiedz! A jeszcze jedno pytańsko.... Na jakie koszty nalezy sie nastawiac?
Julia-84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-14, 18:49   #6
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: DZIEWCZYNY pomóżcie-jestem w tym zielona

Cytat:
Napisane przez paulakrk
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=92249
Julia - tutaj wyjaśniałam w czym rzecz!

Natomiast jesli chodzi konkretnie o Twoj przypadek- jak najbardziej,że przedłuża się także pazurki "zjedzone" czy "obgryzione". Zawsze robimy to na szablonie i trwa to nieco dluzej niz przedłuzenie zwyklych pazurkow- sa one po prostu bardziej problematyczne i wymagaja wiecej uwagi.
Kiedy juz zdecydujesz sie na przedluzenie musisz pamiętać ,że nie możesz zażyczyć sobie tipsów o niewiadomo jakiej dlugosci, bo po prostu dlugo na tak zniszczonej plytce nie wytrzymaja - przedluzyc najlepiej troszke za opuszek. Normalnie uzupelnia się tipsiki co ok 3 tyg jednak w przypadku ogryzkow , należy to poczatkowo robic nawet co 10 dni - dzieki wzmożonej pielęgnacji latwiej i szybciej bedzie je mozna doprowadzic do porządanego stanu. Musisz też jeszcze pamiętać o jednej, arcyważnej sprawie - żel na tak zjedzonych paznokciach może trzymać się znacznie gorzej niż na normalnej płytce wiec wszelkie wkładanie lapek do buzi jest zakazne!!!!!!!
Natomiast o przedłużone pazurki dbasz tradycyjnie - ale to poszukaj sobie na forum



Kachulcu - jesli pazurki masz jeszcze za krótkie by je tylko utwardzić , najlepiej bedzie jak je rzeczywiscie przedluzysz i bedziesz regularnie uzupelniala - wtedy w pewnym momencie wraz z uplywem czasu, dojdzie do sytuacji ze pazurki beda zażelowane Ewentualnie gdy pozury podrosną na żadaną długosc mozna bedzie spilować zel inalozyc go od nowa - wtedy juz specjalny specyfik do utwardzania naturalnej płytki! Ale musze Ciebie zmartwić - nie ma znaczenia czy masz tipsy czy tylko utwardzone pazurki - uzupełnienie musisz robic tak samo czesto ( srednio co 3 tyg - (choc to kwestia indywidualna!)
Ehhh :P no cóż będę musiała poczekać aż jeszcze troszke podrosną :P
Dziękuję za odpowiedź i wyjasnienie
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-14, 19:16   #7
Dariannaa
Raczkowanie
 
Avatar Dariannaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 39
GG do Dariannaa
Dot.: DZIEWCZYNY pomóżcie-jestem w tym zielona

Cytat:
Napisane przez Julia-84
Dziekuje bardzo za odpowiedz! A jeszcze jedno pytańsko.... Na jakie koszty nalezy sie nastawiac?
Koszta są różne,w zależności od tego co kto chce nosić na pazurkach
Co do utwardzania paznokci-nie ma przeciwwskazań do utwardzania krótkich paznokci,nie muszą one być długie.
Jedynie nie da się utwardzić paznokci mocno obgryzionych
Dariannaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:18.