DagmaraRose2000 testuje SYNERGEN - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Klub Recenzentki Synergen

Notka

Klub Recenzentki Synergen 50 użytkowniczek testuje nowe produkty Synergen. Poznaj ich recenzje!

 
 
Narzędzia
Stary 2013-03-07, 11:45   #1
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784

DagmaraRose2000 testuje SYNERGEN


Ahoj Wizażanki, wpadłam aby podzielić się opinią o kosmetykach SYNERGEN, które mam przyjemność testować dzięki Wizażowi.
Zacznijmy zatem :

Pianka do mycia twarzy : Bardzo przyjemny produkt, zapach jest niesamowity, słodki, owocowy. Produkt jak zapewnia producent nie zawiera mydła - duży plus, ponieważ moja skóra ma tendencje do wysychania na wiór. Pianka dobrze zmywa makijaż, pozostawia twarz miłą w dotyku. Moja ocena to 4/5, ponieważ mogłaby być bardziej wydajna.

Tonik : Nie mam nic do zarzucenia, trzyma twarz w ryzach, nie wysusza pomimo alkoholu w składzie, spełnia swoje zadanie ocena to 5/5.

Plasterki : W moim przypadku nie sprawdziły się, może nie używałam ich systematycznie? Przyklejone na 'niespodzianki' zamiast je uspokoić , wyciągały na wierzch (a może tak właśnie miały działać?). Moja ocena to 3/5, ale dam im jeszcze szansę.

Krem : Bardzo mi przypadł do gusty, uspokoił twarz, rano kolor skóry był jednolity, twarz nie świeciła się, zapach też jest bardzo ok. Podoba mi się! 5/5
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Klub Recenzentki Synergen


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:51.