Lista Recenzentek Therm Line - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Forum eksperta Therm Line

Notka

Forum eksperta Therm Line Zapraszamy na forum Eksperta Therm Line. Na Wasze pytania czekają specjaliści z zakresu biochemii, technologii żywności i żywienia oraz dietetyki i zdrowego stylu życia.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-02-29, 12:47   #61
DianaM
Zadomowienie
 
Avatar DianaM
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z każdego miejsca na Ziemi
Wiadomości: 1 570
Dot.: Lista Recenzentek Therm Line

Cytat:
Napisane przez siekierrra Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czytam Wasze wagi i co mogę powiedzieć? ze marzę o tych waszych 70kg.
Ja ważę 71kg, ale przy wzroście 166cm. Więc jak czytam Wasze posty to też łapię załamkę

Cytat:
Napisane przez cashmeree Pokaż wiadomość
katarzynko witaj no prosze jaki wizaż mały Mamusie lipiec-sierpień 2009 zwarte i gotowe do odchudzania się !
Ja też mamusia 2009, ale wrześniowa
__________________
DianaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 12:49   #62
Miss_Devil
Raczkowanie
 
Avatar Miss_Devil
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Głogów- Karlsruhe
Wiadomości: 431
Dot.: Lista Recenzentek Therm Line

witam wszystkie recenzentki ze mna tez nie jest najlepiej 80/176. i też jestem szczęśliwą mamusią grudzień 2010.

możecie zdradzić jakie diety stosujecie ?
__________________
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie.





Miss_Devil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 12:55   #63
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lista Recenzentek Therm Line

Cytat:
Napisane przez dorrotka86 Pokaż wiadomość
sQuaara gratuluję schudnięcia i tego, że już jesteś przy końcówce walki tak, czasem sylwetka się zmienia, chudnie, ale waga tego dobrze nie pokazuje. dlatego proponuję wszystkim testując TL, oprócz zapisania wagi, zmierzyć się wiadomych problematycznych miejscach i zapisać to na początku i na końcu testu wtedy dopiero najlepiej będzie można sprawdzić, ile tak naprawdę się zmieniłyśmy i straciłyśmy
schudłam kiedys tyle.. teraz chce 10 max.

aczkolwiek swietny pomysł z tym zapisywaniem !!! ))
musze tak zrobic..!
w niedziele tak zrobie mam nadzieje ze od 05.03 bd mogla juz łykac co trzeba
Miss_Devil ja żadnej konkretnej, dobralam sobie jedzenie które nie ma tłuszczu i kalorii i pozniej zweryfikowałam co lubie a czego nie i sobie to jem

nic typu SB, dukan, 1000cal czy inne takie.
kazdy organizm jest inny..wiadomo na głodowke kazdy zareaguje podobnie:P
ale tez te diety nie uwzgledniaja ze sie cwiczy czy ze ktos ma małe dziecko i normalny dzien pożera wiecej energii niz innych osob
__________________
mał(a)żonka

Edytowane przez sQuaara
Czas edycji: 2012-02-29 o 12:57
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 14:01   #64
Mila Rejczella
Raczkowanie
 
Avatar Mila Rejczella
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Olsztyn/Ryn
Wiadomości: 220
Dot.: Lista Recenzentek Therm Line

Cytat:
Napisane przez DianaM Pokaż wiadomość
Ja ważę 71kg, ale przy wzroście 166cm. Więc jak czytam Wasze posty to też łapię załamkę



Ja też mamusia 2009, ale wrześniowa
Moja waga już wyniosłam 68 kg przy 165 cm.
A ja mamusia 2009, ale październikowa
__________________

Turbo
Fire
tydzień 18/20

Mój blog: http://milarejczella.blogspot.com

Mila Rejczella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 14:15   #65
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Lista Recenzentek Therm Line

widzę, ze w większości to mamusie ja sumując w obu ciążach przytyłam 60 kg

udało mi się po pierwszej ciązy schudnąc 20 kg ale od razu po schudnięciu zaszłam w drugą ciąze i wszystko stracone pomimo diety

teraz mój organizm juz jest tak nastawiony na oszczędzanie, ze przyswaja co się da
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 14:22   #66
martolina1982
Zakorzenienie
 
Avatar martolina1982
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 213
Dot.: Lista Recenzentek Therm Line

witajcie kobietki

ja dowiedzialam sie po fakcie, ale wam serdecznie gratuluję i życzę oczekiwanych efektów.

zastanawiam się czy można razem z wami jakos testowac tem line. mam go w domu i czemu by nie zaczac z wami. chyba, ze wam bedzie zdradzana jakas wiedza tajemna dodatkowo. nie znam szczegolow tej akcji całej. jakis zestaw cwiczen dostaniecie, czy ulozona diete czy jak kto chce tylko z łykaniem term line?
martolina1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 14:29   #67
anneczka81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 14
Dot.: Lista Recenzentek Therm Line

Chyba możesz się przyłaczyć bez problemu.. Wiedzy tajemnej póki co nie zauważyłam Po prostu Therm Line i w moim przypadku ćwiczenia.

Testowanie ma trwać do końca kwietnia. I chciałabym zrzucić tak z 5 kg.
anneczka81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-29, 14:43   #68
katarzynka00
Zakorzenienie
 
Avatar katarzynka00
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 7 345
Dot.: Lista Recenzentek Therm Line

Cytat:
Napisane przez Kancia Pokaż wiadomość
widzę, ze w większości to mamusie ja sumując w obu ciążach przytyłam 60 kg

udało mi się po pierwszej ciązy schudnąc 20 kg ale od razu po schudnięciu zaszłam w drugą ciąze i wszystko stracone pomimo diety

teraz mój organizm juz jest tak nastawiony na oszczędzanie, ze przyswaja co się da
sumując u mnie by też wyszło
z tym że mi udało się zgubić całe 30 po I ciąży

Teraz uszczupliłam się o 30kg, ale w wyniku zawiłości życiowych po drodze przed 2 ciążą powiększyłam się o 7kg

Nie planuję ile chcę zgubić,każdy wynik mnie ucieszy i o każdy kilogram będę walczyć.Źle się czuję w takim rozmiarze
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym
następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


katarzynka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 17:25   #69
beata_1988
Zakorzenienie
 
Avatar beata_1988
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 5 373
GG do beata_1988
Dot.: Lista Recenzentek Therm Line

o ho ho widzę że same mamusie prawie będą testować ja jedna z młodszych mamuś bo lipiec 2011 ale już nie karmiąca
__________________

Dwa serca po raz drugi :heart:
beata_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 18:12   #70
mamamichałka
Zadomowienie
 
Avatar mamamichałka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 489
GG do mamamichałka
Dot.: Lista Recenzentek Therm Line

No to i ja mamusia-dwukrotna 2005 -październik i 2010 czerwiecChciałabym zrzycic z 6 kilogramów-ale najbardziej zależy mi na naprawdę gorącej rzeźbie ciałą-takiej....och i ach...waże 71/180-182.(w sumie to trzeba by było ten wzrost wreszcie zweryfikowac
__________________
Perfumy na wymianę

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275116
mamamichałka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 18:48   #71
beata_1988
Zakorzenienie
 
Avatar beata_1988
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 5 373
GG do beata_1988
Dot.: Lista Recenzentek Therm Line

Cytat:
Napisane przez cashmeree Pokaż wiadomość
tzn. chodzi mi o to czy można wg. organizatora konkursu, bo że w ogóle można to wiem
Witaj Cashmeere

my też się znamy juz

powodzenia w zrzucaniu kilogramów

u mnie waga na dziś 75kg przy 170cm wzrostu. Chciałabym zrzucić docelowo tak ok 10-12kg będę ustatysfakcjonowana
kurier pewnie jutro zawita
__________________

Dwa serca po raz drugi :heart:

Edytowane przez beata_1988
Czas edycji: 2012-02-29 o 18:50
beata_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-29, 18:52   #72
CatGirl92r
Rozeznanie
 
Avatar CatGirl92r
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 961
Dot.: Lista Recenzentek Therm Line

Cytat:
Napisane przez beata_1988 Pokaż wiadomość
Witaj Cashmeere

my też się znamy juz

powodzenia w zrzucaniu kilogramów

u mnie waga na dziś 75kg przy 170cm wzrostu. Chciałabym zrzucić docelowo tak ok 10-12kg będę ustatysfakcjonowana
kurier pewnie jutro zawita

Na pewno Ci sie uda kochana Grunt to motywacja a reszta przyjdzie sama
Ja już sie tego kuriera doczekać nie moge
CatGirl92r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 18:54   #73
katarzynka00
Zakorzenienie
 
Avatar katarzynka00
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 7 345
Dot.: Lista Recenzentek Therm Line

Cytat:
Napisane przez beata_1988 Pokaż wiadomość
o ho ho widzę że same mamusie prawie będą testować ja jedna z młodszych mamuś bo lipiec 2011 ale już nie karmiąca
ja chyba obejmę prowadzenie koniec października 2011
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym
następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


katarzynka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 19:27   #74
beata_1988
Zakorzenienie
 
Avatar beata_1988
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 5 373
GG do beata_1988
Dot.: Lista Recenzentek Therm Line

Cytat:
Napisane przez katarzynka00 Pokaż wiadomość
no to ja aktualnie też mam 84kg-po ciążowy balast po dzieciaczkach
ja balastu ciążowego się juz pozbyłam ale sama w sobie jestem puszysta - w ciązy przytyłam ok 11 kg tylko i szybko spadło ale reszta wciąż siedzi

Cytat:
Napisane przez cashmeree Pokaż wiadomość
katarzynko witaj no prosze jaki wizaż mały Mamusie lipiec-sierpień 2009 zwarte i gotowe do odchudzania się !
mamusie lipcowe 2011 też gotowe do akcji odchudzania

Cytat:
Napisane przez katarzynka00 Pokaż wiadomość
ja chyba obejmę prowadzenie koniec października 2011
eee przebiłaś mnie - myślałam że mi nikt nie podskoczy
__________________

Dwa serca po raz drugi :heart:
beata_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 19:35   #75
Siasia1988
Raczkowanie
 
Avatar Siasia1988
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Świętochłowice
Wiadomości: 48
GG do Siasia1988
Dot.: Lista Recenzentek Therm Line

Hej dziewczyny na początku chciałam wam pogratulować ( tak wam zazdroszczę :P ) i trochę zmotywować sama przy pomocy TH II schudłam 10 kg wiec do dzieła i tez wpadł mi do głowy żeby spróbować znów z wami
Siasia1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 19:46   #76
katarzynka00
Zakorzenienie
 
Avatar katarzynka00
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 7 345
Dot.: Lista Recenzentek Therm Line

Wow,Siasia opowiedz nam o swojej przygodzie.Daj jakieś wskazówki
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym
następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


katarzynka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 19:49   #77
Mila Rejczella
Raczkowanie
 
Avatar Mila Rejczella
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Olsztyn/Ryn
Wiadomości: 220
Dot.: Lista Recenzentek Therm Line

Cytat:
Napisane przez Siasia1988 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny na początku chciałam wam pogratulować ( tak wam zazdroszczę :P ) i trochę zmotywować sama przy pomocy TH II schudłam 10 kg wiec do dzieła i tez wpadł mi do głowy żeby spróbować znów z wami
Jeśli mogę spytać to ile czasu braleś TL i pojakim czasie zauważyłaś pierwsze efekty? Oczywiście czy byla dieta lub ćwiczenia, czy to i to? Ale przesuchanie
__________________

Turbo
Fire
tydzień 18/20

Mój blog: http://milarejczella.blogspot.com

Mila Rejczella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 20:30   #78
dorrotka86
Raczkowanie
 
Avatar dorrotka86
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 99
Dot.: Lista Recenzentek Therm Line

sQuaara jak najbardziej polecam zapisywanie, można się bardzo ucieszyć, kiedy się porównuje wyniki trzymam kciuki, żeby te były jak najlepsze

widzę, że tu rzeczywiście prawie same mamy ja jeszcze nie i to pewnie jeszcze przez długi czas. i trochę mnie to przeraża, chciałabym schudnąć raz na zawsze, ale wiem, że w moim przypadku to będzie wieczna walka, bo w przyszłej ciąży na pewno przytyję (mam okropne tendencje do tycia z byle czego). przeraża mnie wizja kilkudziesięciu lat opartych na ciągłej walce z kilogramami :P

a jak sobie radzicie z rodzinami? z tym, że Wy na dietach i ćwiczeniach, a oni wcinają pyszne, ale i tuczące przekąski przed telewizorem? ja tak mam - mój chłopak może zjeść wszystko i w dowolnej ilości i nie przytyć ani grama, w dodatku jest strasznie chudy. nie mamy kuchni (mieszkamy w kawalerce) i chcąc nie chcąc, ciągle jestem atakowana zapachami jedzenia, jego wyglądem itd. ledwo sobie z tym radzę :P może macie na to jakieś patenty?

i oczywiście jak najbardziej zachęcamy do chudnięcia z nami wszystkie dziewczyny, które nie załapały się na listę testerek, a chcą schudnąć im nas więcej, tym lepiej! i wzajemne wsparcie większe
dorrotka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 20:30   #79
cashmeree
Zakorzenienie
 
Avatar cashmeree
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 4 760
GG do cashmeree
Dot.: Lista Recenzentek Therm Line

Cytat:
Napisane przez beata_1988 Pokaż wiadomość
Witaj Cashmeere

my też się znamy juz

powodzenia w zrzucaniu kilogramów

u mnie waga na dziś 75kg przy 170cm wzrostu. Chciałabym zrzucić docelowo tak ok 10-12kg będę ustatysfakcjonowana
kurier pewnie jutro zawita
Zgadza się nie ukrywam że musialam coftąć sie pamięcią wstaecz ale przypomniałam sobie po przekupkach . Moja docelowa waga jest taka jak Twoja oecna to i tak było by pieknie...
Cytat:
Napisane przez katarzynka00 Pokaż wiadomość
ja chyba obejmę prowadzenie koniec października 2011
no kochana moje (spóźnione ) gratulacje !!!



Już sie nie mogę doczekać kuriera....
A zaczynacie brać TL od razu jak przyjdzie czy ruszamy wszystkie 5 marca??
Do tej pory nie stosowalam jakiś konkretnych diet poza jedną nazywała sie bodajże Norweska (mniej rygorystyczna niż Kopenhaska) i nie ukrywam że po 2 tyg ubyło mi 8kg. Efektu jojo jako takego nie było ale waga wróciła do tej sprzed diety po ok 10m-cach z tym że ja sama się do tego doprowadziłam trybem pracy i jedzenia pierwszych posiłków po 13 a wieczorem pakowania w siebie innych pierduł które nie sa traktowane jako "te zdrowe" plus popijaqnie pepsi i tak wróciłam do 92kg ale mam taka mega motywację teraz po wygraniu TL że dam rade na pewno dostosować swój tryb pracy do zdrowego odżywiania się. Zależy mi tylko na kg nawet nie wiedziałam że można dodatkowo wygrać sesję fotograficzną
cashmeree jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-01, 05:46   #80
Siasia1988
Raczkowanie
 
Avatar Siasia1988
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Świętochłowice
Wiadomości: 48
GG do Siasia1988
Dot.: Lista Recenzentek Therm Line

Cytat:
Napisane przez Mila Rejczella Pokaż wiadomość
Jeśli mogę spytać to ile czasu braleś TL i pojakim czasie zauważyłaś pierwsze efekty? Oczywiście czy byla dieta lub ćwiczenia, czy to i to? Ale przesuchanie

Udało mi się to osiągnąć w dwa miesiące. Diety nie miałam zbytnio skomplikowanej porostu zero słodyczy fast foodów, kolacje i nie za późno a ćwiczenia to godzina jazdy na rowerze dziennie co ważne przez te dwa lata żaden kg nie wrócił
Siasia1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 06:50   #81
diana171615
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 525
Dot.: Lista Recenzentek Therm Line

a ja nie jestem mamusią , ale i tak mam sporo do zrzucenia. postanowiłam , że bede brac od razu jak dostanę. Wczoraj kurier nie zawitał więc pewnie dziś będzie;p
Któras z Was pisała, że ma tentencje do tycia jedząc byle co. ja tak samo, zjem mało a i tak tyję. Jakos nie przeraża mnie widok domowników jedzących gołąbki, sosy czy ciasta bo wiem, że troszkę wyrzeczeń i spełnie swoje marzenia;p
diana171615 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 07:49   #82
isiaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar isiaczekk
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: gdzieś tam........
Wiadomości: 3 604
Dot.: Lista Recenzentek Therm Line

Ja też jeszcze nie jestem dzieciata Ale mam nadzieję, że odzyskam po ciązy figurę jak moja siostra i mama. Moja siostra po 2 ciazach przy 170 cm wazy 62 kg, czyli jak na kobiete w jej wieku ok. Dodam, ze po ciazy waga samoistnie wrocila, bez diet odchudzania, cwiczen. Oby i ze mna tak bylo
Ja przytylam przez swoje zaniedbanie. ale zaczynam walke
isiaczekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 08:33   #83
dorrotka86
Raczkowanie
 
Avatar dorrotka86
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 99
Dot.: Lista Recenzentek Therm Line

kilka z Was pisze, że jadało za dużo słodyczy, coli, fast foodów i że czasem wystarczyło, że ograniczyłyście to do zera, do tego ćwiczenia i już chudłyście. tylko pozazdrościć! ja coli i innych gazowanych napojów nie piję wcale (nawet wodę mineralną wolę niegazowaną), bo mi te bąbelki nie służą. jeśli już zdarzy mi się wypić, to jest to baaaardzo rzadko, tak samo jest z sokami i alkoholem. fast foodów też nie jadam, słodycze, chipsy i inne tego typu przekąski rzadko. tego typu rzeczy jadam i pijam właściwie tylko przy okazji jakichś imprez/spotkań z przyjaciółmi, ale ostatnio nikt nie ma na nie czasu, więc i nie mam "okazji" jadać w ten sposób. teraz ograniczam nawet pieczywo, makaronów i ryżu prawie nie jadam, ćwiczę, a waga nic... zaczynam się zastanawiać, czy tabletki anty jakie przyjmuję (Yaz) nie mają na to wpływu... pozostaje mi jeszcze bardziej się ograniczać i wytrwale ćwiczyć. i czekać na kuriera, może z TL wreszcie się coś ruszy
niepokoję się, bo miałam być piękna i zgrabna już w maju - świadkuję na ślubie mojej przyjaciółki... na razie nic się nie zmieniło (tyle, że po prostu nie tyję dalej), a tu kieckę trzeba omówić zaraz z krawcową, musi ściągnąć wymiary, a tu taka kucha... (od figury zależy też jaki ostatecznie wybiorę fason sukienki - miała być szyta na styl lat 50-tych, ale takie bufiaste doły nie są korzystne dla mojej obecnej figury...)
dorrotka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 08:47   #84
Mila Rejczella
Raczkowanie
 
Avatar Mila Rejczella
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Olsztyn/Ryn
Wiadomości: 220
Dot.: Lista Recenzentek Therm Line

Cytat:
Napisane przez Siasia1988 Pokaż wiadomość
Udało mi się to osiągnąć w dwa miesiące. Diety nie miałam zbytnio skomplikowanej porostu zero słodyczy fast foodów, kolacje i nie za późno a ćwiczenia to godzina jazdy na rowerze dziennie co ważne przez te dwa lata żaden kg nie wrócił
To można powiedzieć że teraz ja tak próbuje. Diety nie mam jem co chem i na razie tego nie chcę zmieniać, zobaczymy jak bedzie z TL. Ćwiczę godzinę dziennie, mniej więcej bo lecę z programem Turbo Fire. Kolacja oczywiście lekka i długo przed snem. Jeśli to nie sprawdzi się to będę musiała jednak przejść na dietę ale to się zobaczy. Mam nadzieje że same bardzo intensywne ćwiczenia wystarczą.
__________________

Turbo
Fire
tydzień 18/20

Mój blog: http://milarejczella.blogspot.com

Mila Rejczella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 09:14   #85
diana171615
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 525
Dot.: Lista Recenzentek Therm Line

Cytat:
Napisane przez dorrotka86 Pokaż wiadomość
kilka z Was pisze, że jadało za dużo słodyczy, coli, fast foodów i że czasem wystarczyło, że ograniczyłyście to do zera, do tego ćwiczenia i już chudłyście. tylko pozazdrościć! ja coli i innych gazowanych napojów nie piję wcale (nawet wodę mineralną wolę niegazowaną), bo mi te bąbelki nie służą. jeśli już zdarzy mi się wypić, to jest to baaaardzo rzadko, tak samo jest z sokami i alkoholem. fast foodów też nie jadam, słodycze, chipsy i inne tego typu przekąski rzadko. tego typu rzeczy jadam i pijam właściwie tylko przy okazji jakichś imprez/spotkań z przyjaciółmi, ale ostatnio nikt nie ma na nie czasu, więc i nie mam "okazji" jadać w ten sposób. teraz ograniczam nawet pieczywo, makaronów i ryżu prawie nie jadam, ćwiczę, a waga nic... zaczynam się zastanawiać, czy tabletki anty jakie przyjmuję (Yaz) nie mają na to wpływu... pozostaje mi jeszcze bardziej się ograniczać i wytrwale ćwiczyć. i czekać na kuriera, może z TL wreszcie się coś ruszy
niepokoję się, bo miałam być piękna i zgrabna już w maju - świadkuję na ślubie mojej przyjaciółki... na razie nic się nie zmieniło (tyle, że po prostu nie tyję dalej), a tu kieckę trzeba omówić zaraz z krawcową, musi ściągnąć wymiary, a tu taka kucha... (od figury zależy też jaki ostatecznie wybiorę fason sukienki - miała być szyta na styl lat 50-tych, ale takie bufiaste doły nie są korzystne dla mojej obecnej figury...)
moja droga ja tez brałam tabletki Yaz i tyłam jak mops. To, ze byc przyczyna. a badałaś tarczyce?
diana171615 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 09:57   #86
frezyjka85
Zakorzenienie
 
Avatar frezyjka85
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: NS/Kraków
Wiadomości: 9 640
Dot.: Lista Recenzentek Therm Line

Do mnie już kurier zawitał



Zastanawiam się czy brać... no bo w sumie jak mamy założyć wątek w poniedziałek, to dobrze by było już na jakiejś podstawie opisywać działanie/samopoczucie/itp, więc te kilka dni brania tabletek można coś zaobserwować
frezyjka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 10:00   #87
diana171615
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 525
Dot.: Lista Recenzentek Therm Line

dziewczyny ale Wam zazdroszcze;( do mnie jeszcze nie doszła a mieszkam w woj. lubelskim. jaka to firma kurierska? zaczynam dzis brac
diana171615 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 10:24   #88
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Lista Recenzentek Therm Line

dorrotka jakbym czytała o sobie ni jem absolutnie zadnych goodiesów, zadnych czipsów fastów, cukru w jakiejkolwiek postaci, nie moge schudnac ehh

zobaczymy jak po TL bo juz brałam tyle specyfików a schudłam tylko po jednytm nazwy nie podam, dodam tylko ze jest na recepte
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 11:05   #89
Karrla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 77
Dot.: Lista Recenzentek Therm Line

Hej dziewczyny! właśnie dzwonił do mnie kurier! Byłam w totalnym szoku, bo wygrałam raz w życiu w totka do tej pory 50 zł. właśnie wczoraj miałam załamanie w dietce i już myślałam, by iśc kupić dziś jakieś tabsy, nawet myślałam o jakiś typu Adipex z neta. A tu prosze taka miła niespodzianka!
Jestem też mamą mam 26 lat, synek 20 miesięcy za parę dni.
Moja waga to sinusoida, ale przed ciąża już przez długi czas utrzymywała się w granicach 65-68 kg. W ciąży+25 kg. Obecnie coś ok.78. Nie wiem dokłądnie bo postanowiłam się obrazić na wagę, by nie wspierać obsesji w mojej głowie...
Ale specjalnie w celach naukowcy dokładnie się pomierze i poważę. jutro rano i po miesiącu. Tych tabsów jest na miesiąc czy 2? Trzeba ćwiczyć te ich ćwiczonka czy mogę swój plan aerobik 3-4 razy w tyg. prowadzić? Może jakaś tabeleczka z wagą, bmi? Cyz nie lubicie? Kiedy zaczynamy? Ja chcę jutro!!!
__________________
81,7...start 18.10.2012->60kg
wygram z kompulsami!
Cel 1: 75 kg do 31.11
Cel 2: 70 kg na wigilię
Cel 3: 65 kg na walentynki
Cel 4: 60 kg do 12.07.2013 , tj. 3-cie ur. synka
http://trudniej-znaczy-lepiej.blogspot.com/
Karrla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 11:09   #90
diana171615
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 525
Dot.: Lista Recenzentek Therm Line

Cytat:
Napisane przez Karrla Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! właśnie dzwonił do mnie kurier! Byłam w totalnym szoku, bo wygrałam raz w życiu w totka do tej pory 50 zł. właśnie wczoraj miałam załamanie w dietce i już myślałam, by iśc kupić dziś jakieś tabsy, nawet myślałam o jakiś typu Adipex z neta. A tu prosze taka miła niespodzianka!
Jestem też mamą mam 26 lat, synek 20 miesięcy za parę dni.
Moja waga to sinusoida, ale przed ciąża już przez długi czas utrzymywała się w granicach 65-68 kg. W ciąży+25 kg. Obecnie coś ok.78. Nie wiem dokłądnie bo postanowiłam się obrazić na wagę, by nie wspierać obsesji w mojej głowie...
Ale specjalnie w celach naukowcy dokładnie się pomierze i poważę. jutro rano i po miesiącu. Tych tabsów jest na miesiąc czy 2? Trzeba ćwiczyć te ich ćwiczonka czy mogę swój plan aerobik 3-4 razy w tyg. prowadzić? Może jakaś tabeleczka z wagą, bmi? Cyz nie lubicie? Kiedy zaczynamy? Ja chcę jutro!!!
ja od razu jak otrzymam tabletki to zaczynam
tabletek jest na 2 miesiace takze do konca kwietnia bedzie juz swietnie
diana171615 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Forum eksperta Therm Line


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:32.