Jaka fryzura do mnie pasuje??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-17, 22:16   #1
harasim1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3
Question

Jaka fryzura do mnie pasuje???


Witam!
Mam 21 lat. Chciałabym dobrać fryzurkę do mojego kształtu twarzy. Zastanawiam się nad baleyagem. Chciałabym rozjaśnić troszkę twarz. Aktualnie mam włosy do ramion. Proszę o jakąś propozycję.Oto moje zdjęcia... Wkleiłam także zdjęcia fryzur nad którymi się zastanawiam ale nie wiem czy pasują do mojej(chyba okrągłej???) twarzy. Proszę o rady :0
Pozdrawiam!
harasim1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 23:24   #2
Your_satisfaction
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 651
Dot.: Jaka fryzura do mnie pasuje???

Wyglądasz bardzo młodziutko Co do załączonych przez Ciebie propozycji to widzę Cię w takiej fryzurce jak na zdjęciu 1 i 3. Ewentualnie ładnie by Ci było w bobie
Your_satisfaction jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 08:04   #3
harasim1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3
Question Dot.: Jaka fryzura do mnie pasuje???

Dziękuję za odzew
Także się zastanawiałam nad fryzurą Pani Clarkson (zdjęcie nr 3), w sumie wiele bym nie zmieniła bo do tej pory cięłam włoski podobnie, tylko nie było wielkiego efektu ponieważ nie mam czasu na pianki, wianki i inne zabiegi a moje cieniutkie włoski zawsze są takie oklapnięte. Do tego ten kolor, wyglądam smutno i bez wyrazu dlatego zastanawiam się na baleyagem żeby troszkę rozjaśnić twarz i ją zmienić optycznie. Nie chcę jednak żeby odrosty były zbyt widoczne i nie wiem jakie kolor wybrać. Jasny blond chyba będzie troszkę za jasny, myślałam może o miodowym albo takie jak ma gwiazda Clarkson tylko nie wiem czy mi także te kolorki będą pasowały i czy mnie nie postarzą. Nie chcę by mój baleyage miał kolory siwizny
harasim1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 13:15   #4
Your_satisfaction
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 651
Dot.: Jaka fryzura do mnie pasuje???

Cytat:
Napisane przez harasim1 Pokaż wiadomość
Dziękuję za odzew
Także się zastanawiałam nad fryzurą Pani Clarkson (zdjęcie nr 3), w sumie wiele bym nie zmieniła bo do tej pory cięłam włoski podobnie, tylko nie było wielkiego efektu ponieważ nie mam czasu na pianki, wianki i inne zabiegi a moje cieniutkie włoski zawsze są takie oklapnięte. Do tego ten kolor, wyglądam smutno i bez wyrazu dlatego zastanawiam się na baleyagem żeby troszkę rozjaśnić twarz i ją zmienić optycznie. Nie chcę jednak żeby odrosty były zbyt widoczne i nie wiem jakie kolor wybrać. Jasny blond chyba będzie troszkę za jasny, myślałam może o miodowym albo takie jak ma gwiazda Clarkson tylko nie wiem czy mi także te kolorki będą pasowały i czy mnie nie postarzą. Nie chcę by mój baleyage miał kolory siwizny
Myśle, że baleyage spokojnie mogłabyś sobie zrobić. Optycznie doda on objętości włoską no i rozjaśni Cię Tylko, że tak jak wspomniałaś musisz się liczyć z odrostami...
Your_satisfaction jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 21:23   #5
harasim1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3
Question Dot.: Jaka fryzura do mnie pasuje???

A może taka fryzura (mam na myśli uczesanie a nie kolor)?

Tak poza tym to zawsze chciałam mieć długie włoski ale nie wiem jak bym mogła je ściąć aby fajnie wyglądały z moją buzią. Myślałam o krótkich z przodu a z tyłu dłuższe, wycieniowane. Może maci jakieś zdjęcia??
harasim1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 21:35   #6
Your_satisfaction
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 651
Dot.: Jaka fryzura do mnie pasuje???

Cytat:
Napisane przez harasim1 Pokaż wiadomość
A może taka fryzura (mam na myśli uczesanie a nie kolor)?

Tak poza tym to zawsze chciałam mieć długie włoski ale nie wiem jak bym mogła je ściąć aby fajnie wyglądały z moją buzią. Myślałam o krótkich z przodu a z tyłu dłuższe, wycieniowane. Może maci jakieś zdjęcia??
wpisz sobie na googlach "fryzura bob" napewno coś znajdziesz dla siebie
Your_satisfaction jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:23.