Nowa linia Dove Oxygen & Moisture - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Notka

Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów Masz problem z dobraniem pielęgnacji do Twoich włosów? Zapytaj Wizażanek i skorzystaj z rad ekspertek Dove!

 
 
Narzędzia
Stary 2014-10-13, 14:55   #1
marjories
Raczkowanie
 
Avatar marjories
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 200

Nowa linia Dove Oxygen & Moisture


Bardzo się cieszę, że jestem jedną z laureatek wizażowego konkursu, w którym nagrodą jest zestaw nowości od Dove: szampon, odżywka, suflet (czyli maska) i spray unoszący włosy. Dziś taką właśnie paczkę otrzymałam. Jestem bardzo ciekawa opinii innych Wizażanek nt. tej linii. Używałyście? Polecacie?

Nie omieszkam zamieścić również swoich opinii, gdy już przetestuję
marjories jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-14, 08:28   #2
paulla777
Raczkowanie
 
Avatar paulla777
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 50
Dot.: Nowa linia Dove Oxygen & Moisture

Hej. Ja również wczoraj otrzymałam paczkę z tymi produktami. Dziś je pierwszy raz użyję
Powiedz mi, jak teraz to testowanie wygląda? Nie otrzymałam żadnej wiadomości od Wizaz, że jestem jedną z laureatek, ani linku do ankiety, itd.
paulla777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-14, 09:04   #3
marjories
Raczkowanie
 
Avatar marjories
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 200
Dot.: Nowa linia Dove Oxygen & Moisture

Na dole strony po zalogowaniu pojawia się info, czy jesteś jedną z laureatek:

https://wizaz.pl/akcje/dove/rewolucj...ow/konkurs.php

Co do testu, to przeczytałam cały regulamin i wynika z niego, że nie jest to test taki, jak wcześniejsze, czyli że dostaniemy jakieś ankiety. Zatem jest to po prostu test, który każda z laureatek przeprowadza we własnym zakresie i na pewno mile widziane będzie zamieszczenie jakiś opinii tu na forum lub w dziale KWC. Ja tak to rozumiem, ale jeśli się mylę, to niech bardziej zorientowane Wizażanki mnie poprawią.
marjories jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-14, 14:24   #4
apaulina
Przyczajenie
 
Avatar apaulina
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Zgierz
Wiadomości: 20
Dot.: Nowa linia Dove Oxygen & Moisture

Ja też wczoraj otrzymałam paczkę i od razu wzięłam się do testowania Pierwsze wrażenia bardzo pozytywne! A co do regulaminu, to faktycznie nie ma nic na temat obowiązku wypełniania żadnych dodatkowych ankiet ani obowiązku dodania produktów do KWC. Z resztą, w regulaminie była mowa o konkursie, a nie o teście
A jak wasze wrażenia po użyciu tych nowości? :P
apaulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-14, 16:56   #5
olciasz
Przyczajenie
 
Avatar olciasz
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 3
Dot.: Nowa linia Dove Oxygen & Moisture

Witam, również zostałam zaskoczona otrzymaniem paczuszki, bez wcześniejszej informacji o wygranej. Świetna niespodziana w ten deszczowy dzień Mam nadzieję, że seria sprosta moim oczekiwanio. Czekam na Wasze opinie Wizażanki
olciasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-14, 18:31   #6
cukrovvva
Rozeznanie
 
Avatar cukrovvva
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kętrzyn
Wiadomości: 912
Dot.: Nowa linia Dove Oxygen & Moisture

Dostałam się ale jeszcze nie dostarczono mi paczki. Czym wysyłają pocztą czy kurierem ?
cukrovvva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-14, 21:19   #7
marjories
Raczkowanie
 
Avatar marjories
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 200
Dot.: Nowa linia Dove Oxygen & Moisture

Wysyłają pocztexem, więc sprawdź skrzynkę, bo może masz w niej awizo lub kurier pojawi się jutro (bywa, że wożą po 2-3 dni... u mnie tak się zdarzało...listonosz po 3 dniach w końcu zostawił awizo...wiem, bo śledziłam nr nadania). Gdy brałam udział w jednej z poprzednich akcji, to pierwsza paczka wróciła do Wizazu, bo był wpisany błędny nr w adresie, ale za drugim razem już się udało
marjories jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-15, 06:59   #8
cukrovvva
Rozeznanie
 
Avatar cukrovvva
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kętrzyn
Wiadomości: 912
Dot.: Nowa linia Dove Oxygen & Moisture

Mam nadzieję, że paczuszka pojawi się niedługo. Dzięki wielkie za odpowiedź.
cukrovvva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 13:10   #9
niegramatyczna
Raczkowanie
 
Avatar niegramatyczna
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 338
Dot.: Nowa linia Dove Oxygen & Moisture

Ja również jestem z jedną z laureatek, paczka dotarła do mnie wczoraj. Pierwsze, co się rzuca w... nos to zapach! Obłędny i do złudzenia przypominający preparaty profesjonalne. Niesamowicie się cieszę z tej paczuszki
niegramatyczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 17:38   #10
marjories
Raczkowanie
 
Avatar marjories
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 200
Dot.: Nowa linia Dove Oxygen & Moisture

No właśnie...recenzji w internecie jeszcze niewiele, ale chyba każda zwraca uwagę na piękny zapach. Co prawda samym włosom wszystko jedno jak coś pachnie, ale jak to nam zmysłowo umila te chwile pielęgnacji
marjories jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-16, 06:16   #11
cukrovvva
Rozeznanie
 
Avatar cukrovvva
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kętrzyn
Wiadomości: 912
Dot.: Nowa linia Dove Oxygen & Moisture

Wreszcie paczuszka wczoraj do mnie dotarła.
cukrovvva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-16, 11:28   #12
ZielonaxLimonka
Przyczajenie
 
Avatar ZielonaxLimonka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 15
Dot.: Nowa linia Dove Oxygen & Moisture

Do mnie dotarła 14 października- super prezent na Dzień Nauczyciela Od razu wzięłam się za testy szamponu i odżywki (kocham ich zapach ) i jak na razie baaaaardzo pozytywne odczucia. Najbardziej zaintrygował mnie ten suflet do włosów, chyba w sobotę zrobię sobie mini Spa z dove
ZielonaxLimonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-17, 07:49   #13
AgusiaMajusia
Raczkowanie
 
Avatar AgusiaMajusia
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 31
Dot.: Nowa linia Dove Oxygen & Moisture

Mi niestety się nie udało, ale dostałam ten zestaw do testowania od babyboom pierwsze moje wrażenie jest obłędne. Zapach kosmiczny, dobrze się pieni szampon. Odżywka nie obciąża włosów, maska świetna. Moje włosy wytrzymały dwie doby bez mycia. Tak to mi się dość szybko przetłuszczają. Spray podniósł moje włosy, a zapach nosiłam na sobie cały dzień. Jestem motocyklistką, po przejechaniu się motocyklem, po dwóch godz, jak sciągnełam kaska to włosy nie wyglądały tragicznie. Przeczesałam palcami i wróciły do siebie
AgusiaMajusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-17, 08:57   #14
emenyx
Zadomowienie
 
Avatar emenyx
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 523
Dot.: Nowa linia Dove Oxygen & Moisture

a ja wygralam na niemieckim Rossmannie Maske do wlosow Oxygen. jestem rowniez b. ciekawa tej wersji
emenyx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-17, 11:37   #15
apaulina
Przyczajenie
 
Avatar apaulina
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Zgierz
Wiadomości: 20
Smile Dot.: Nowa linia Dove Oxygen & Moisture

Mnie najbardziej zaskoczyła konsystencja szamponu i maski. Szampon jest taki żelowy, że nie przepływa przez palce i daje super gęstą pianę. A maska jest puszysta i bardzo delikatna! Co do zapachu, to faktycznie utrzymuje się na włosach wyjątkowo dłuuugo!
apaulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-17, 14:56   #16
Mererid
Przyczajenie
 
Avatar Mererid
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 7
Dot.: Nowa linia Dove Oxygen & Moisture

Cytat:
Napisane przez cukrovvva Pokaż wiadomość
Dostałam się ale jeszcze nie dostarczono mi paczki. Czym wysyłają pocztą czy kurierem ?
Hej. Ja otrzymałam przed chwilką paczkę kurierem DPD. Cieszę się, bo pierwszy raz udało mi się zakwalifikować do testów. Ale ta seria Oxygen&Moisture pięknie pachnie! Zaraz zacznę testowanie

---------- Dopisano o 15:56 ---------- Poprzedni post napisano o 15:48 ----------

Cytat:
Napisane przez ZielonaxLimonka Pokaż wiadomość
Do mnie dotarła 14 października- super prezent na Dzień Nauczyciela Od razu wzięłam się za testy szamponu i odżywki (kocham ich zapach ) i jak na razie baaaaardzo pozytywne odczucia. Najbardziej zaintrygował mnie ten suflet do włosów, chyba w sobotę zrobię sobie mini Spa z dove
Czyżby kolezanka po fachu? Mogę powiedzieć, że dla mnie to także świetny prezent na Dzień Nauczyciela.
Mererid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-17, 15:46   #17
lillianne_91
Wtajemniczenie
 
Avatar lillianne_91
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 906
Dot.: Nowa linia Dove Oxygen & Moisture

ja rownież mam ten zestaw rzeczywiście- zapach jest urzekający kojarzy mi się ze świeżymi jabłkami papierówkami jeszcze oczekuje na przetestowanie... zobaczymy
lillianne_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-17, 17:50   #18
Mererid
Przyczajenie
 
Avatar Mererid
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 7
Dot.: Nowa linia Dove Oxygen & Moisture

Cytat:
Napisane przez paulla777 Pokaż wiadomość
Hej. Ja również wczoraj otrzymałam paczkę z tymi produktami. Dziś je pierwszy raz użyję
Powiedz mi, jak teraz to testowanie wygląda? Nie otrzymałam żadnej wiadomości od Wizaz, że jestem jedną z laureatek, ani linku do ankiety, itd.
Ja otrzymałam ten zestaw w ramach testowania 1 z 300. Są "obowiązki" wynikające z regulaminu ale i tak warto było Szczęśliwe te wizażanki, którym udało się załapać na puzzle, nie ma wtedy "papierkowej" roboty. Jeśli chodzi o test, to doczytałam, że trzeba być aktywnym na forum, opublikować dostarczony banerek w podpisie i wypełnić ankietę wynikową, która będzie w prywatnych wiadomościach w serwisie do 10.11. To moje pierwsze testowanie
Mererid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-17, 20:23   #19
kosmetykowa
Przyczajenie
 
Avatar kosmetykowa
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6
Dot.: Nowa linia Dove Oxygen & Moisture

Muszę wypróbować
__________________
blog z analizami kosmetyków
http://beautycare1111.blogspot.com/
kosmetykowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-18, 11:49   #20
niegramatyczna
Raczkowanie
 
Avatar niegramatyczna
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 338
Dot.: Nowa linia Dove Oxygen & Moisture

Dla wszystkich zainteresowanych tu jest link do regulaminu: https://wizaz.pl/akcje/dove/rewolucj.../regulamin.php
To był konkurs, nie test.

Tak czy inaczej - jestem absolutnie zakochana w nowej linii od Dove. Po trzech użyciach mogę stwierdzić, że nigdy nie miałam aż tak uniesionych włosów, objętość utrzymuje się spokojnie przez 48h. Odżywka nie obciąża ani trochę, łatwo się spłukuje. Póki co suflet i spray czekają na testowanie, ale szampon + odżywka to po prostu geniusze. Chociaż cena jest dość wysoka (ok. 20zł za produkt) to myślę, że można polować na promocje, bo produkt jest naprawdę wart zakupu. Być może Dove zdetronizuje Elseve? Zobaczymy
niegramatyczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-18, 15:45   #21
ZielonaxLimonka
Przyczajenie
 
Avatar ZielonaxLimonka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 15
Dot.: Nowa linia Dove Oxygen & Moisture

Cytat:
Napisane przez Mererid Pokaż wiadomość
Hej. Ja otrzymałam przed chwilką paczkę kurierem DPD. Cieszę się, bo pierwszy raz udało mi się zakwalifikować do testów. Ale ta seria Oxygen&Moisture pięknie pachnie! Zaraz zacznę testowanie

---------- Dopisano o 15:56 ---------- Poprzedni post napisano o 15:48 ----------


Czyżby kolezanka po fachu? Mogę powiedzieć, że dla mnie to także świetny prezent na Dzień Nauczyciela.
Mam nadzieję, że niedługo już na stałe tak Na razie skończyłam praktyki w klasach I-III SP i trochę ze smutkiem wracam do uczelnianych murów Wczoraj użyłam tego sufletu, byłam zaskoczona konsystencją, fajny mus, wydaje mi się, że będzie bardzo wydajny. Dalej upajam się zapachem-super, że długo utrzymuje się na włosach
ZielonaxLimonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-18, 21:31   #22
Mererid
Przyczajenie
 
Avatar Mererid
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 7
Dot.: Nowa linia Dove Oxygen & Moisture

Cytat:
Napisane przez ZielonaxLimonka Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że niedługo już na stałe tak Na razie skończyłam praktyki w klasach I-III SP i trochę ze smutkiem wracam do uczelnianych murów Wczoraj użyłam tego sufletu, byłam zaskoczona konsystencją, fajny mus, wydaje mi się, że będzie bardzo wydajny. Dalej upajam się zapachem-super, że długo utrzymuje się na włosach
Czasy studiów najpiękniejsze Ja uczę w I-III języka angielskiego.
A jeśli chodzi o serię to przetestowałam już wszystkie produkty. Wczoraj szampon i suflet. A dziś w ciągu dnia spray, a teraz przed chwilką szampon+odżywka. Zapach piękny, czuć go z dosyć daleka - narzeczony pytał mnie co tak ładnie pachnie kiedy wyszłam z łazienki Włosy były świeższe i bardziej puszyste po szamponie i sprayu przez prawie cały dzień a mam naprawdę problem z przetłuszczaniem. Po suflecie mega mięciutkie. Jestem zachwycona! Oby efekt był trwały...
Mererid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-19, 13:23   #23
cukrovvva
Rozeznanie
 
Avatar cukrovvva
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kętrzyn
Wiadomości: 912
Dot.: Nowa linia Dove Oxygen & Moisture

Jak dla mnie szampon i odżywka super sprawa, włosy lekkie pełne objętości. Reszta czeka na swoją kolej , nie ma co od razu wszystko rzucać na włoski
cukrovvva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-20, 15:01   #24
Mererid
Przyczajenie
 
Avatar Mererid
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 7
Dot.: Nowa linia Dove Oxygen & Moisture

Włosy coraz lepiej wyglądają i mniej przetłuszczają się, chyba są w szoku! Obym miała taki efekt jak najdłużej i nie było efektu jojo z sebum na głowie.
Mererid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-21, 19:21   #25
lillianne_91
Wtajemniczenie
 
Avatar lillianne_91
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 906
Dot.: Nowa linia Dove Oxygen & Moisture

użyłam wczoraj sprayu, zaraz po myciu na mokre włosy dzis rano po ukladaniu wyglądały/ wyglądają nadal- tak świetnie, że jestem wręcz oszołomiona ostatnio wypadają mi włosy (nikt nie jest w stanie powiedzieć czym to jest spowodowane ) a spray uniósl wlosy na tyle, że mogę smiało powiedzieć że jest ich znacząco więcej

chcę sie tym pochwalić w katalogu kosmetyków, ale nie mogę znaleźć w nim tego sprayu :P

Edytowane przez lillianne_91
Czas edycji: 2014-10-21 o 19:26
lillianne_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 13:56   #26
Mererid
Przyczajenie
 
Avatar Mererid
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 7
Dot.: Nowa linia Dove Oxygen & Moisture

Musze najmocniej przeprosić wizażanki, jeśli kogoś wprowadziłam w błąd, że dostałam z testowania 1 z 300 zestawów Dove ale dopiero wczoraj sama doszłam skąd dostałam ten zestaw Dove - nie od wizaz.pl. Dziwiłam się bo na wizażu.pl zgłoszenia do testów zaawansowanej pielęgnacji Dove kończą się 27 października. W puzzlach nie brałam udziału a zapomniałam, że przecież identyczny formularz zgłoszeniowy wypełniałam na babyboom. Stąd mój zestaw i moja pomyłka.
Mererid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 22:03   #27
agugu1989
Raczkowanie
 
Avatar agugu1989
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Ciechanów
Wiadomości: 120
Dot.: Nowa linia Dove Oxygen & Moisture

Nie zakwalifikowałam się niestety, ale dajcie znać jak się sprawdziły kosmetyki, szczególnie czy nie obciążają włosów.
__________________
O pierdółkach każdej z nas

http://agugupazdziernik.blogspot.com/
agugu1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 00:08   #28
marjories
Raczkowanie
 
Avatar marjories
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 200
Dot.: Nowa linia Dove Oxygen & Moisture

Szampon przetestowany 2-krotnie: za każdym razem nakładałam na godzinę przed myciem odżywkę. Za pierwszym razem umyłam raz i szampon sobie nie poradził z dokładnym oczyszczeniem (ale to akurat potrafią głównie takie mocno oczyszczające szampony, np. przeciwłupieżowe). Za drugim razem umyłam dwukrotnie i włosy po wysuszeniu były czyściutkie, lekkie i miały bardzo ładny połysk...no i ten zapach

Odżywka jest bardzo lekka, ale czuć jej działanie...ładnie wygładza, nawilża, nie obciąża. Trudno powiedzieć czy działa na objętość.

Spray polubiłam od pierwszego użycia, choć wtedy właśnie nieco przesadziłam z ilością, ale szybko wyczułam ile moje włosy potrzebują i teraz już potrafię na moich cieniasach uzyskać naprawdę niezłą objętość.
W ogóle użycie szamponu, odżywki i spray'u daje bardzo dobry rezultat.

Suflet jeszcze czeka. Może jutro go przetestuję.

---------- Dopisano o 01:08 ---------- Poprzedni post napisano o 01:07 ----------

agugu1989 ... nic straconego...teraz znów jest wielka akcja na wizażu i można zdobyć jeden z 300 zestawów, więc do dzieła!
marjories jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-30, 22:09   #29
Basiolinka
Raczkowanie
 
Avatar Basiolinka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 112
Dot.: Nowa linia Dove Oxygen & Moisture

Ja się zakwalifikowałam do testów ale trochę się przestraszyłam co jest nie tak, bo kosmetyków nie dostałam. Chyba zaszła rzeczywiście jakaś pomyłka, bo w regulaminie pisze, że do 3.11.2014 wysyłane są paczki i chyba nie mam się co martwić.
Basiolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-31, 06:53   #30
Aneczka2729
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 20
Dot.: Nowa linia Dove Oxygen & Moisture

Też czekam na przesyłkę z wielką niecierpliwością.
Aneczka2729 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-07 05:31:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:28.