Perspi-block, miał ktoś? - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-20, 10:25   #151
a3389c1658f289371e9f53ba70ebd6b73c85f48f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 967
Witam wszystkich na forum. Mam ten sam problem co wy i musze powiedziec, ze chyba nie ma preparatu ktory by dzialal na 100%. Nadmierne pocenie sie to dolegliwosc ktora znana jest pod nazwa hyperhidrose. Ja stosowalem juz rozne cuda i cudenka...wiekszosc z nich to buble. Kiedys bylem z tym problemem u lekarza i zapisal mi tabletki (nazwy teraz nie pamietam) i musze powiedziec..,ze tak mnie wysuszaly ze jezyk dzwonil o zeby hihihi. Odstawilem te tabletki wolalem sie pocic. Jesli chodzi o dezodoranty to wiekszosc na mnie nie dziala wogole...ale uzywam 2 produkty zakupione w niemczech ktore faktycznie dzialaja (na mnie). Pierwszy deo jest zeby nie smierdziec potem to sol krysztalowa "Murnauers kristal deo extra stark" cena ok 4 euro chyba. Drugi produkt to deo zeby sie nie pocic o nazwie "Odaban" cena miedzy 11- 15 euro. Niestety nie moge go uzywac bo jest robiony na alkoholu (jestem alergikiem).Ostatnio zamowilem w aptece, zeby mi zrobili dezodorant nie na bazie alkoholu (cena ok 11 euro) i musze powiedziec... jestem milo zaskoczony. Stosuje sie go 2 razy w tygodniu na noc i pierwszy raz musze powiedziec... to dziala. Uwazam ze kazdy inny produkt powyzej tej ceny to wyrzucony grosz i oszustwo.
milego pocenia sie
a3389c1658f289371e9f53ba70ebd6b73c85f48f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-21, 23:28   #152
borek76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1
Dot.: Perspi-block, miał ktoś?

czesc mam bardzo dobry sposob na potliwosc stóp i dloni tzw jonoforeza naprawde dziala!

---------- Dopisano o 23:22 ---------- Poprzedni post napisano o 23:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
Witajcie. Natknęłam się ostatnio w gazecie na reklamę tabletek na nadmierną potliwość Perspi block i zastanawiam się czy ich zakup nie będzie kolejnym, który nie skutkuje Skład tych tabletek nie jest zbyt imponujący, ale może akurat takie połączenie coś da Może któraś z Was miała ten preparat i może powiedzieć czy jest on skuteczny?
Ja mam problem z nadmierną potliwością dłoni i stóp i zastanawiam się czy ten suplement ma szansę mi pomóc Będę bardzo wdzięczna za opinię

1 kapsułka zawiera w postaci wyciagów:
Liście szałwii 450 g
Ziele skrzypu 150 mg
Liście pokrzywy 400 mg
Ziele melisy 175 mg
czesc mam bardzo dobry sposob na potliwosc stóp i dloni tzw jonoforeza naprawde dziala!

---------- Dopisano o 23:24 ---------- Poprzedni post napisano o 23:22 ----------

Cytat:
Napisane przez sabona89 Pokaż wiadomość
Zażywacie go 3 razy dziennie, tak jak napisane na opakowaniu?
czesc mam bardzo dobry sposob na potliwosc stóp i dloni tzw jonoforeza naprawde dziala!

---------- Dopisano o 23:24 ---------- Poprzedni post napisano o 23:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Dodziaa Pokaż wiadomość
Ja kupiłam wczoraj Perspi block i zapłaciłam 14,70 . Dzisiaj wzięłam pierwszą tablętkę
Zobaczymy czy problem ustąpi ...

oby. !~
czesc mam bardzo dobry sposob na potliwosc stóp i dloni tzw jonoforeza naprawde dziala!

---------- Dopisano o 23:25 ---------- Poprzedni post napisano o 23:24 ----------

Cytat:
Napisane przez jenascia Pokaż wiadomość
używałam tego nawet troche pomógł ale nie całkiem
mi zmniejszył nadmierne pocenie się też dloni i stóp
ale moja koleżanka mówiła że na nią to wcale nie działa
czesc mam bardzo dobry sposob na potliwosc stóp i dloni tzw jonoforeza naprawde dziala!

---------- Dopisano o 23:26 ---------- Poprzedni post napisano o 23:25 ----------

Cytat:
Napisane przez magdzia81 Pokaż wiadomość
Zaintrygowałyście mnie tymi tabletkami ja mam problem z dłońmi i stopami, jeśli chodzi o pachy to rewelacyjnie spisał się Etiaxil, ale niestety na dłonie i stopy nie zadziałał
zacznę od picia ziół

A wszystkim z problemami mokrych łapek itd. radzę też zrobić badania na poziom hormonów tarczycy, problemy z tym narządem objawiają się miedzy innymi takimi dolegliwościami.
czesc mam bardzo dobry sposob na potliwosc stóp i dloni tzw jonoforeza naprawde dziala!

---------- Dopisano o 23:28 ---------- Poprzedni post napisano o 23:26 ----------

Cytat:
Napisane przez SantaCorina19 Pokaż wiadomość
Ja "zeżarłam" dwa opakowania i nic pod pachami pocę się jakbym wagony z węglem przetaczała;p zauważyłam tylko, że paznokcie przestały mi się falować płytka teraz jest gładka, a nie pofałdowana ale to zasługa skrzypu nie wiem już co robić- Etiaxil bardzo mnie podrażnia, tabletki i dezodoranty nie działają. A bluzki po 3 tygodniach noszenia nadają się do wywalenia, bo pod pachami są już "zabite" dezodorantami.. Ciągle czekam na jakieś cudowne rozwiązanie problemu
aaa i jeszcze: czy to przechodzi z wiekiem?

pozdrawiam
czesc mam bardzo dobry sposob na potliwosc stóp i dloni tzw jonoforeza naprawde dziala!
borek76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-19, 13:06   #153
LustForLife
Zadomowienie
 
Avatar LustForLife
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 085
Dot.: Perspi-block, miał ktoś?

Hej, ja po 5 latach wracam do tego wątku, bo znów zakupiłam Perspiblock . Jak na razie poprawa minimalna, ale za to ciągle sikam , więc nie wiem już co gorsze. U mnie problemem sa głównie dłonie. Pod pachy stosuje etiaxile, blokery itp., ale ostatnio włsnie bloker z ziai mi straszną pustynie z pachy zrobił i chwilowo odstawiłam. Najgorszy problem to dłonie . Wstyd komuś podać. Słyszałam o wstrzykiwaniu botoksu w dłonie i coraz poważniej o tym mysle. Próbował ktoś?
LustForLife jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-14, 15:34   #154
Tomek31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1
Dot.: Perspi-block, miał ktoś?

Witam.
Ciekawe ile wam płacą za te piękne komentarze.
Kupiłem to cudo,mocniejszą wersję.
Zjadłem całe opakowanie,oczywiście według wskazań z ulotki.
A teraz ocena - PRAWDZIWA.
W skali od zera do dziesięć oceniam ten produkt tytułem znanej
piosenki - MNIEJ NIŻ ZERO.
Nawet najmniejszej poprawy.
Pieniądze wyrzucone w błoto.

---------- Dopisano o 15:34 ---------- Poprzedni post napisano o 15:09 ----------

I jeszcze jedno.
Ciekawe dlaczego na innych forach napisany zły komentarz nie pojawia się.
TO MÓWI WSZYSTKO O TYM PRODUKCIE.
Tomek31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-15, 14:32   #155
igaja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Bratkowice
Wiadomości: 10
Dot.: Perspi-block, miał ktoś?

Hej .Zarzywam i jak dla mnie rewelacja a le przyznam,że troche ich "zjadlam"zanim zaczęły dzialac ale to normalne bo organizm musi sie przestawic a wiadomo ,ze po jednej tabletce cudow nie bedzie.Opinie sa różne bo kazdy inaczej reaguje.Nadmierne pocenie moze oznaczac chorobe np .nadczynnosc tarczycy wiec zanim siegniecie po jakies preparaty zrobcie badania.
igaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-14, 19:30   #156
rudagejsza
LadyYdal
 
Avatar rudagejsza
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2
Dot.: Perspi-block, miał ktoś?

gunwo i nic nie działa. jak czytam niektóre peany to widzę niedouczone marketingowe troliki Są leki, które działają, ale są na receptę.
rudagejsza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-29, 14:41   #157
Barbrabra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-11
Wiadomości: 9
Dot.: Perspi-block, miał ktoś?

Ja na pocące się dłonie miałam zrobiony zabieg sympatektomii piersiowej 20 lat temu. Dłonie od tamtej pory mam suche ale wystąpiło u mnie tzw. pocenie kompensacyjne, które okazało się być chyba jeszcze większym koszmarem więc sympatektomię stanowczo odradzam (w Szwecji już się jej nie robi z uwagi na poważne negatywne skutki !). Perspi block - brałam - zero skutku. Próbujcie jonoforezy lub botoxu. Ja sama od niedawna stosuję lek Noqturina (biorę go rano a nie wieczorem jak w ulotce) - to hormon wazopresyna (desmopresyna) który wiąże wodę w organizmie ) i przestałam się nadmiernie pocić - dopiero ulga - oby już na stałe. (Lek w sumie przeznaczony jest na chorobę moczówka prosta). Podaję link do strony gdzie jest szwedzki artykuł nt. nadmiernej potliwości i metod jej leczenia rekomendowanych przez Międzynarodowe towarzystwo Nadpotliwości - może coś komuś naświetli lub pomoże https://www.jneurology.com/articles/...med-1-1037.php barbrabra@op.pl
Barbrabra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-11-29 15:41:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:21.