Perspi-block, miał ktoś? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-12, 21:52   #61
Czarnaa95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1
Question ??

Perspi block może używać każdy czy jest od iluś lat ?
Czarnaa95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 08:20   #62
Loczek77412
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4
Dot.: ??

raczej każdy !
Loczek77412 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 12:02   #63
sonk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 143
Dot.: Perspi-block, miał ktoś?

Jestem przyszłą farmaceutką i powiem tak, Perspi-block ma w składzie same składniki moczopędne więc nie zdziwcie się że bedziecie gonić to kibelka co chwilke. Niestety jest to taki mały mankament ponieważ jeżeli osoba ma nawet małą niewydolność nerek to lek niestety nie pomoże, i dlatego u niektorych dziewczyn może występować nadmierna potliwość po zażyciu tego suplementu.
Niestety dziewczyny to są zioła które napewno nie poradzą sobie z nadmierną potliwością która jest objawem problemów hormonalnych. Więc jeżeli macie problemy z nadmierną potliwością powinnyście się wybrać nie do dermatologa ale do endokrynologa który zrobi wam badanie poziomu hormonow.
Mam także smutną wiadomość dla osób które skarżą się na to iż Perspi-block przestał działac, kochane/i zioła mają to do siebie że niestety większość z nich w pewien sposób uzależnia tzn przyzyczaja się do nich organizm i nie działają, więc mam rade róbcie przerwy między opakowaniami
sonk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 12:34   #64
ankasz
Zakorzenienie
 
Avatar ankasz
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 001
Dot.: Perspi-block, miał ktoś?

Cytat:
Napisane przez sonk Pokaż wiadomość
Jestem przyszłą farmaceutką i powiem tak, Perspi-block ma w składzie same składniki moczopędne więc nie zdziwcie się że bedziecie gonić to kibelka co chwilke. Niestety jest to taki mały mankament ponieważ jeżeli osoba ma nawet małą niewydolność nerek to lek niestety nie pomoże, i dlatego u niektorych dziewczyn może występować nadmierna potliwość po zażyciu tego suplementu.
Niestety dziewczyny to są zioła które napewno nie poradzą sobie z nadmierną potliwością która jest objawem problemów hormonalnych. Więc jeżeli macie problemy z nadmierną potliwością powinnyście się wybrać nie do dermatologa ale do endokrynologa który zrobi wam badanie poziomu hormonow.
Mam także smutną wiadomość dla osób które skarżą się na to iż Perspi-block przestał działac, kochane/i zioła mają to do siebie że niestety większość z nich w pewien sposób uzależnia tzn przyzyczaja się do nich organizm i nie działają, więc mam rade róbcie przerwy między opakowaniami
robiłam badanie hormonalne i nic nie wyszło, ale dobrze, że o tym napisałaś, bo być może któraś z dziewczyn o tym nie wiedziała

a mozesz mi powiedzieć, czy jesli ten lek zadziała na mnie moczopędnie, to jesli wezmę np Urosept, to przestanę co chwilę biegać za potrzebą?
__________________
"from delusion lead me to the truth.."

mam orta w poście? daj znać, nie obrażę się
ankasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 21:09   #65
emilizet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1
Dot.: Perspi-block, miał ktoś?

Witam Was drogie Laski
Kupilem dzisiaj PB i teraz siedze pod klimatyzacją w czapce bo tak sie mi z czoła leje ze mogę akwarium ze słoną wodą napełnic. Poczytałem te wasze "wypociny" i kupilem PB i.... NIC kompletnie leje się ze mnie tak że Masakra. Nie wiem co mam robić<beczy> U dermatologa nie bylem, mam problemy z nadciśnieniem, które leczę. Jak ktoś wie jak mi pomóc to będę z@***iście wdzięczny. W sumie to najgorzej jest jak muszę spać z ręcznikiem pod głową bo poduszka już potu nie wsiąka. POMOCY !!!!
emilizet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 09:43   #66
margarita83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2
Dot.: Perspi-block, miał ktoś?

Cytat:
Napisane przez ma-rzena Pokaż wiadomość
Tereskaa a antidral używałaś? jest dużo dyskusji na Wizażu o nim, prawie każdemu pomaga i ma bardzo dobrą opinię - 14 zł kosztuje, myślę że warto spróbować

ja jestem zadowolona, mój Tż też.
witaj
ja szumam info na wizazu o tych tabletkach,poce sie,a na twarzy to masakra,pracuje w kawiarni i wychodzac do klientow musze sie najpierw dobrze na twarzy wytrzec,co chwile musze to robic,pot pod pachami mam juz z głowy,kilka dni temu zaczelam stosowac antidral,i nie wiezylam ze mi pomoze,ale polecam kazdemu,pod pachami suchutko!!!!szokze mnie sie leje a paszki suche,myslalam,ze te tabletki troche by pomogly z potliwoscia na twarzy,pozdrawiam
margarita83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 21:51   #67
sonk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 143
Dot.: Perspi-block, miał ktoś?

Cytat:
Napisane przez ankasz Pokaż wiadomość
robiłam badanie hormonalne i nic nie wyszło, ale dobrze, że o tym napisałaś, bo być może któraś z dziewczyn o tym nie wiedziała

a mozesz mi powiedzieć, czy jesli ten lek zadziała na mnie moczopędnie, to jesli wezmę np Urosept, to przestanę co chwilę biegać za potrzebą?
Urosept ma właściwości przeciwbakteryjne i lekkko osłonowe na drogi moczowe, ale rownież ma właściwości lekko moczopędne więc jeżeli weźmiesz i Urosept i Perspi block to niestety również bedziesz biegać, ale nie sądzę ze częściej.
Spróbuj. to są zioła które nie zaszkodzą, ponieważ nie są one na tyle mocne.

A jeżeli mogę zapytać to gdzie się najbardziej pocisz?? jeżeli są to pachy, jeżeli są to plecy brzuch i np pod biustem to polecam taki płyn ze spryskiwaczem Alo Evolution firmy Zuccari jest on dostępny w dobrych aptekach i wcale nie jest taki drogi bo do 20zł, ma on 100ml ale jest naprawde bardzo wydajny. Ja niestety mam bardzo poważne problemy z nadpotliwościa właśnie na plecach, brzuchu i pod pachami i naprawde aplikuje go sobie trzy razy dziennie (zależnie od potrzeby) i naprawde działa cuda.
Aplikuje się go tak jak zwykły antyperspirant, czyli na czystą skórę psika się dwa razy i trzyma się chwile ręce w górze żeby się wysuszyło i tyle, naprawde jest fajny, wiem z autopsji.

---------- Dopisano o 22:51 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------

Cytat:
Napisane przez emilizet Pokaż wiadomość
Witam Was drogie Laski
Kupilem dzisiaj PB i teraz siedze pod klimatyzacją w czapce bo tak sie mi z czoła leje ze mogę akwarium ze słoną wodą napełnic. Poczytałem te wasze "wypociny" i kupilem PB i.... NIC kompletnie leje się ze mnie tak że Masakra. Nie wiem co mam robić<beczy> U dermatologa nie bylem, mam problemy z nadciśnieniem, które leczę. Jak ktoś wie jak mi pomóc to będę z@***iście wdzięczny. W sumie to najgorzej jest jak muszę spać z ręcznikiem pod głową bo poduszka już potu nie wsiąka. POMOCY !!!!
A jakie leki zażywasz na nadciśnienie?? Być może twój organizm tak reaguje na substancje czynną leku nadpotliwością. Zażywasz coś mocno moczopędnego typu Furosemidum lub Spironol?? Mialeś robione badania pod kątem nadczynności lub niedoczynności tarczycy?? Jeżeli nie miałeś takich badan to radzę sobie zrobić poniważ nadciśnienie lubi się parować z problemami tarczycy, ogólnie problemy układu krążenia lubią się z tarczycą.
Jest to na takiej zasadzie że jak tarczyca nawala to pociąga za sobą np problemy z sercem, czy np nadciśnienie, i na odwrót.
sonk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-15, 22:04   #68
ankasz
Zakorzenienie
 
Avatar ankasz
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 001
Dot.: Perspi-block, miał ktoś?

Cytat:
Napisane przez sonk Pokaż wiadomość
Urosept ma właściwości przeciwbakteryjne i lekkko osłonowe na drogi moczowe, ale rownież ma właściwości lekko moczopędne więc jeżeli weźmiesz i Urosept i Perspi block to niestety również bedziesz biegać, ale nie sądzę ze częściej.
Spróbuj. to są zioła które nie zaszkodzą, ponieważ nie są one na tyle mocne.

A jeżeli mogę zapytać to gdzie się najbardziej pocisz?? jeżeli są to pachy, jeżeli są to plecy brzuch i np pod biustem to polecam taki płyn ze spryskiwaczem Alo Evolution firmy Zuccari jest on dostępny w dobrych aptekach i wcale nie jest taki drogi bo do 20zł, ma on 100ml ale jest naprawde bardzo wydajny. Ja niestety mam bardzo poważne problemy z nadpotliwościa właśnie na plecach, brzuchu i pod pachami i naprawde aplikuje go sobie trzy razy dziennie (zależnie od potrzeby) i naprawde działa cuda.
Aplikuje się go tak jak zwykły antyperspirant, czyli na czystą skórę psika się dwa razy i trzyma się chwile ręce w górze żeby się wysuszyło i tyle, naprawde jest fajny, wiem z autopsji.

niestety, pocenie że tak powiem ciała jeszcze jest do wytrzymania. Chodzi o moją twarz. Najgorzej jest na czole- przy linii włosów i nad ustami - to na poczatek, jak tylko wyjde z domu. Po ok 15 minutach spędzonych na słońcu wyglądam jakby mi ktoś chlusnął wiadro wody na twarz
__________________
"from delusion lead me to the truth.."

mam orta w poście? daj znać, nie obrażę się
ankasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 08:46   #69
capriccioza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1
Dot.: Perspi-block, miał ktoś?

Witam. PerspiBlock kupilem kilka dni temu i musze przyznac, ze na mnie dziala. Polecam rowniez antyperpirant firmy Dermedic. Pozdrawiam.
capriccioza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 13:42   #70
FeminaDiaboli
Przyczajenie
 
Avatar FeminaDiaboli
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 26
Dot.: Perspi-block, miał ktoś?

Witam, właśnie sobie kupiłam. Mam nadzieję, że mi pomoże. Strasznie pocą mi się dłonie i stopy. Wiecie może co może powodować nabrzmiałość rąk ? Przy takich upałach mi po prostu puchną i do tego mocniej się pocą... Zastanawiam się czy to może mieć związek ze złym ciśnieniem, mam też cały czas zimne ręce... ;/
FeminaDiaboli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 13:56   #71
Loczek77412
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4
Dot.: Perspi-block, miał ktoś?

słuchajcie przecież te tabletki nie muszą odraz zadziałać ...
tak samo jak Antidral mi dopiero pomógł po 3-4 dniach
Loczek77412 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-16, 14:50   #72
FeminaDiaboli
Przyczajenie
 
Avatar FeminaDiaboli
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 26
Dot.: Perspi-block, miał ktoś?

ja wzięłam dopiero jedną tabletkę i już się ze mnie mniej leje... jestem w lekkim szoku... za parę dni może będzie jeszcze lepiej
FeminaDiaboli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-18, 19:39   #73
Dodziaa
Raczkowanie
 
Avatar Dodziaa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 44
Dot.: Perspi-block, miał ktoś?

Cytat:
Napisane przez FeminaDiaboli Pokaż wiadomość
Witam, właśnie sobie kupiłam. Mam nadzieję, że mi pomoże. Strasznie pocą mi się dłonie i stopy. Wiecie może co może powodować nabrzmiałość rąk ? Przy takich upałach mi po prostu puchną i do tego mocniej się pocą... Zastanawiam się czy to może mieć związek ze złym ciśnieniem, mam też cały czas zimne ręce... ;/

więc sama chciałabym wiedzieć, co powoduje tą nabrzmiałość. Gdyby ktoś wiedział, proszę napisz mi strasznie pocą się ręce i od niedawna używam pudru STOPPOT. Jest on co prawda do stóp ale ja stosuję go na dłonie i jest cudowny! To moje wybawienie, już się nie wstydzę podać komuś ręki ALE dłonie stają się wysuszone, a jeśli zaczniemy je nawilżać ręce znowu się pocą. Teraz w porze letniej mam problem ze stopami więc zastosowałam go na stopy, i jest lepiej, ale z pachami nie mogę sobie poradzić. Stosowałam etiaxil,PB, Bellergot (z przerwami i był nawet fajny, na pewno do niego wrócę) ale i tak nic z tych rzeczy nie pomaga mi na pachy. Od kilku miesięcy używam antyperspirantu z vichy ale stosuję bo go stosuję. Niestety w ogóle mi nie pomaga ;| Ale na dłonie i stopy polecam STOPPOT 1 opakowanie starcza mi na ok 6-7 aplikacji. Ponieważ po ok 2 tyg. niestety znowu ręce zaczynają mi się pocić i muszę znowu stosować stoppot, ale cieszę się, że chociaż mi to POMAGA jest on niedrogi bo kosztuje ok 20zł. Szczerze polecam i pozdrawiam wszystkie mokre łapki
__________________
` Bądź piękna już teraz . ~
Dodziaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 22:12   #74
kackam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1
Dot.: Perspi-block, miał ktoś?

witam ja uzywam pod pachy diclor 28zł i raz w tyg na noc rewelacja wystarcza mi na pół roku przez mies na poczatku uzywalam 2 razy teraz wystarcza raz Dzis kupilam tabletki perspiblock zobaczymy czy zadziałaja bo w takie upały poce sie strasznie na twarzy plecach a do stóp wiem ze jest dobry etiaxil Pozdrawiam
kackam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 14:32   #75
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Perspi-block, miał ktoś?

ja mam dziwny problem bo pod pachami nie mam nadmiernej potliwosci,ale za to na twarzy,rekach i plecach ale chyba po lekach ;/

widze,ze melista jest w skladzie-nie chce sie wam po tym spac?
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 11:44   #76
taurus1984
Raczkowanie
 
Avatar taurus1984
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 42
Dot.: Perspi-block, miał ktoś?

Cytat:
Napisane przez Dodziaa Pokaż wiadomość
Więc : parę dni temu skończyłam jedno opakowanie. Brałam 2 tabletki, jedną rano, drugą wieczorem. Na początku była mała poprawa, jednak później nic. Może za jakiś czas kupię je ponownie i będę brała 3 tabletki, może wtedy się uda.
Litości. Na opakowaniu jest jasno napisane 3 dziennie, nie mniej - nie więcej. Jak się bierzesz według własnego "widzimisie" to raczej nie pomoże, a kase wyrzuciłaś w błoto, i dopiero o nowego opakowania jeśli będzie brała tak jak trzeba to się okaże....

Edytowane przez taurus1984
Czas edycji: 2010-07-24 o 11:46
taurus1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 13:57   #77
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Perspi-block, miał ktoś?

acha a czy sa osoby,ktore biora ten preparat a wczesniej pily szalwie? moze efekt jest ten sam?ma ktos porownanie?
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 14:28   #78
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Perspi-block, miał ktoś?

Cytat:
Napisane przez sonk Pokaż wiadomość

A jakie leki zażywasz na nadciśnienie?? Być może twój organizm tak reaguje na substancje czynną leku nadpotliwością. Zażywasz coś mocno moczopędnego typu Furosemidum lub Spironol?? Mialeś robione badania pod kątem nadczynności lub niedoczynności tarczycy?? Jeżeli nie miałeś takich badan to radzę sobie zrobić poniważ nadciśnienie lubi się parować z problemami tarczycy, ogólnie problemy układu krążenia lubią się z tarczycą.
Jest to na takiej zasadzie że jak tarczyca nawala to pociąga za sobą np problemy z sercem, czy np nadciśnienie, i na odwrót.

a możesz napisać jaki wpływ mają choroby tarczycy z potliwością? i które?
niedoczynność chyba tych chorób serca nie pociąga za sobą, mowa tylko o nadczynności tak??

ja się pocę na twarzy;/ wsumie tylko, mam po 5min kropelki potu. a np pod pachami nigdy nic. Może to ma związek z tym że tylko na twarzy stosuję kremy z filtrem. Wycieram się chusteczką co chwila i ciągle jest mokra, ponadto pocę się na szyji pod włosami
mogę stoswać ten suplement razem z "wierzbownica drobnokwiatowa" w tabletkach i belissa sun?

Edytowane przez inc0rrect
Czas edycji: 2010-07-24 o 14:30
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 02:08   #79
Alexis_kCm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Malbork
Wiadomości: 1
Dot.: Perspi-block, miał ktoś?

Mam zamiar kupić te tabletki ale boję się że znów nie potrzebnie wydam pieniądze ..
Używałam już wszystkich antyperspirantów dostępnych na rynku, w tym Antidralu, Etiaxilu - wszyscy szczególnie polecają te 2 dezodoranty ale mi wcale nie pomogły
Mam straszny problem z poceniem. Już sobie z tym nie radzę. Powoli wpadam w depresję . :\
Alexis_kCm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-28, 10:34   #80
Trauma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 123
Dot.: Perspi-block, miał ktoś?

Antidral nie do końca pomógł. Pierwsze dwa razy szczypał. Pocę się tak jak się pociłam ale ten pot jest inny - nie pachnie już tak brzydko.
Trauma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 12:57   #81
Oosia
Raczkowanie
 
Avatar Oosia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Z komputera ;)
Wiadomości: 221
Dot.: Perspi-block, miał ktoś?

Ja muszę czegoś sprobować, może nie pocę się jakoś szczególnie, ale moim utrapieniem są plamy pod pachami ;(
Oosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 23:10   #82
Malinawawa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 50
Dot.: Perspi-block, miał ktoś?

mój mąż również ma problem z nadmierną potliwościa. Już po 2h pracy w biurze czuje się niekomfortowo. Stosuje rózne antyperspiranty ale nie jego dolegliwośc jest silniejsza
ostatnio pojawiły się reklamy pespi blocu. rozwiązanie problemu tabletkami brzmi całkiem ciekawie... jak oceniacie skutecznosc tego produktu ??
Malinawawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 07:05   #83
SirGaGa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 25
Dot.: Perspi-block, miał ktoś?

Cytat:
Napisane przez capriccioza Pokaż wiadomość
Witam. PerspiBlock kupilem kilka dni temu i musze przyznac, ze na mnie dziala. Polecam rowniez antyperpirant firmy Dermedic. Pozdrawiam.
to placebo

żaden, naprawdę żaden suplement diety nie zadziała po jednej tabletce, jego prawidłowe funkcjonowanie opiera się na zgodnej z zaleceniami i dłuższej suplementacji
SirGaGa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 14:33   #84
Malinawawa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 50
Dot.: Perspi-block, miał ktoś?

SirGaGa zgodzę się z Tobą. nie można stwierdzić efektu suplementu po dwóch dniach stosowania. dlatego pytam , czy ktoś stosuje perspi-block? i jakie są efekty?
Malinawawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 11:00   #85
hah xd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: woj. wielkopolskie
Wiadomości: 25
Dot.: Perspi-block, miał ktoś?

hejka wszystkim też kupiłam Perspi-block i zamierzam go zacząć stosować ale mam jeden kłopot może to troche dziwnie zabrzmieć ale jesli chodzi o ten lek to łyka sie go w tych kapsułkach czy samą zawartość tych kapsułek? proszę o pomoc pilne!!!!!!
hah xd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-22, 21:02   #86
Malinawawa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 50
Dot.: Perspi-block, miał ktoś?

no ja jeszcze nie kupiłam tych tabletek.
niestety nikt mi nie napisał żadnej opinii

nie wiem dokładnie o co Ci chodzi,ale jeżeli dobrze sobie wyobrażam te tabletki to bierz je w tej osłonce.
Malinawawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 17:35   #87
123kasia12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1
Dot.: Perspi-block, miał ktoś?

słuchajcie dziweczyny, dla tych z was które mają duzy problem z poceniem sie pod pachami polecam wizyte u dermatolog z zapytaniem o botoks. substancje wstrzykuje się pod pachami (botulina poraża zakończenia nerwowe przy gruczołach potowych) co blokuje pocenie w zasadzie całkowicie i na bardzo długo. Wada? zabieg niestety jest dośc drogi.
123kasia12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 15:59   #88
Malinawawa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 50
Dot.: Perspi-block, miał ktoś?

kupiłam te tabletki Perspi-Block w pon i jak na pierwsze dni stosowania są efekty zdecydowanie pocenie zostało ograniczone
Malinawawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 17:05   #89
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: Perspi-block, miał ktoś?

witam was wszystkie. Zastanawiam sie nad kupnem tych tabletek ale nie wiem czy je mozna braz wraz z anty?
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 17:24   #90
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: Perspi-block, miał ktoś?

Dzieki za szybka odpowiedz to teraz lece do apteki po tabletki i chyba tez zdecyduje sie od razu na antyperspirant
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-11-29 15:41:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:41.